BERICHT. Landbouwers PARTIJ LAND HOFSTEDE AM-GOEDEREN HOFSTEDE GOEDEREN mul VISCHHANDEL. Een en ander. Allerande nieuws. 2VE IR, ik: T GEMEENTEKIEZINGEN KANADA-BOOMEN TenbarF^TerkoopTng Uit der hand te koop 33 O O 3VE E 3ST nus, rincie m ziji ideli aen ograi te wc Geit nderl ;u an Dits io; i, al .at Kerl 1 noc ijn. gen nen, dan n de; oluti le go :oo is i den Frai jdsbt geldi erna do p illci o( gent Jgels ;ond ersl i sch icrgc te ie 1 dei en ii enl q vrt De meetingen der valeche deino- kraten zondag 11. te Mijlbeek gehouden zijn weer een mager beestje geweest. De manuen die de samenleving zouden moe ten redden, waren diep in de 12 en aan den 13den, aan den Judas, twijfelt men. De jongens trokken van de Binnenstraat naar de Langestraat met zes Duitsckc trompetters van 't laatste oordeel aan 't hoofd. In de Langestraat trad als spre ker op domino Pcerleerveel hair maar is al, en zegde dat er een pater mission- naris hem gezegd had dat ze maar met kloeken moed moesten voortgaan, dat ze eindelijk toch veel menschen zullen kun nen verleiden, enz. enz. Voor den wijkclub der Langestraat, werden 3 mannen aangeschreven, 'tls po vertjes. Laat erons nu overzwijgen of an ders weten wij zondag niets meer te ver tollen. vervolgd kan worden onder betichting van vervalsching. liet openbaar ministe rie hield daarentegen staande dat de vervalsching ook in eene mengeling kan TT A estaan. Nu, bij den beschuldigde, boter- Al» APyS~JJG rctGDG, koopmau, te Moescroeu, had men zuivere wr boter, half zuivere boter, en zuivero mar- 'ai* A ertrouwex) garine gevondenLEO PO L DST B A ATA A LST. Ofschoon gansch c'e zaak slechts op Groote versclie Zalm fr. 0,00a3,25 't pond vermoedens beruste en dat er geen ander Turbot 75 bewijs van vervalsching bestoud dan heb Heilbot feit van bij den betichte zuivere en onzuit i Griet vere boter gevonden te hebben, en niet- j Garnalen tegenstaande talrijke kalanten van den- J Steur boterkoopman waren komen getuigen dat j Kabeljauw TF. fel FIR F hebben de katholie ken voorstellen van overeenkomst gedaan aan do zoogezegde christene demokraten. Onderhandelingen hebben plaats gehad, doch eindelijijk is alle overeenkomst door de valsche demo kraten verstooten geworden. Wij zullen er zondag aanst. op terug komen, plaats ontbreekt ons nu. Klokke Jloéland deelt meê dat het de maatschappij «De Broederlijke Werkers» is, gesticht door de valsche demokratenj die een verbond heeft gesloten met libe ralen en socialisten. De Ninovesche zoogezegde christeue volkspartij zal zich in de aanst. gemeen- de koopwaar hun door hem geleverd j Landoliuin uitmuntend was, heelt do rechtbank hem GezouteZalm veroordeeld tot 200 fr. boete of 2 maanden gevang en de kosten van het proces. De aangeslagen boter werd verbeurd verklaard. 1,75 0,00 1,25 0,50 0,00 0,90 0,70 St Antonius voor de rechtbank.Voor een rechtbauk in Frankrijk, te Laon na melijk, verscheen een deugniet. Toen de voorzitter hem zijnen naam vroeg, antwoordde hij Ik ben St-Antonius en gij lieten zijt allemaal mijne verkens. Gij vangt de kleine dieven en laat do groote loopen omdat gij er van zijt. Ware ik Robespierre, ik liet u allen den hals afsnijden 1 De kerel kreeg twee jaren gevang Groote Tongen 2 tot 3,00 't koppel. Middelbare - 0,70 a 1,25 Turbotjes Grietjes fr. 1,00 a 4,00 't stuk Schel7isch Makreel Groote Rog Middelbare Rog Zeehanen Wijtingen Pladijs Roobaard 1,00 a 1,50 0,00 2.50 a 4,00 1,00 a 1,50 0,00 a 0,00 0,70 a 1,15 0,00 a 0,00 Gemeentekiezingen. Komt te verschijnenHandleiding tot de kies- 1j „lvai 1U uo gclllUBU. verrichtingen, tijdsorde dor kieswer- kiezingen onthouden, voegt Klokke Boe- k'"oen 0,1 verklaring der wetsbepalingen, aan "S, 0 ïede vige iged gel lander bij, Hel Volk van Gent heeft dus gelijk te schrijven dat eene demokratie gelijk die van Ninove en andere plaatsen slechts goed is om socialisten te kweeken. En ten bewijze De Broederlijke Wer kers zijn eenvoudig bij eerste gelegen heid, naar 't socialismus overloopen I Weg met do verraderskliek Massala. Uit Congo wordt het overlijden gemeld van den negerkoning Massala, die in 1885 naar de tentooustei- ling van Antwerpen gekomen is. Massala was oen der eerste opperhoofden in Congo, die zijn land aan Stanley afstond; hij diende Stanley als taalman, om eene menigte traktaten met de naburige op perhoofden te sluiten. Massala is overleden te Vivi, en zijne landgeuooten hebben verscheidene dagen lang salvoschoten gelost te zijner gedach tenis. Het lijk van Massala is gebalsemd geworden. De zoon van den gewezen koning van Vivi is thans boy (knecht), in dienst van eenen blanken aldaar. Sprinkhanen. Een brief van de zendelingen uit Mandors, in Duitsch Oost-Afrika, geeft een treurig verhaal van de verwoestingen door de sprinkha nen aangericht. De Turksche tarwe en boonvelden, zegt de briefschrijver, die gisteren zoo prachtig stonden, zien er heden bitter treurig uit. Om twee uren werd de zon verduisterd. Er woei een sterke wind. Plotseling verscheen bo- ven de heuvels van de Wami een klein wolkjen. Het naderde en werd al groo- ter en grooter. Ik was op den akker met de jongens van het Zendingshuis. Plotseling riep men: Sprinkhanen, sprinkhanen Spaden en rieken vie- leu op den grond. Allen keken naar 1 den reusachtigeu zwerm insecten. Als een zwarte, alles verzwelgende vloed, verspreidden zij zich over de velden. Vrouwen liepen handenwringend en tierend over hare akkers, de sprinkha- ncn pogende te verjagen, maar ver- geefs. Alles viel de insecten ten prooi, en toch verkeerde het land reeds in n grooten nood. Veel menschen sterven 71 van honger. Op eene plaats nabij Ma- wapmn, zijn zes en veertig van do vijf- tig inwoners van honger gestorven. 77 Twee weken geleden, was ik in een dorp, waar negen volwassenen onder 17 menschen doodgehongerd waren. ri u Honger is de kreet, het geheelc land door. De Brusselsche zeden. In 1884 waren er te Brussel 5,170 geboorten voor 169,283 inwoners, zij eene op 33 inwo ners. In 1894 waren er 4.578 op 187,924, of eene op 41. Gelijk men ziet, heeft de Fransche onzedelijkheid in de laatste tien jaren veel vooruitgang gedaan. Eene andere statistiek hangt aan deze eerste zij getuigt dat de eerbied van den huwelijksband nog sneller in den ver geetboek geraakt. In 1884 waren er te Brussel 46 echtscheidingen in 1894 was dit cijfer tot 93 geklommen: meer dan twee maal zoo veel I Kandidaten. Men berekent dat er op 17 November aanstaande in de 2,600 gemeenten van België, ongeveer 32,000 raadsleden moeten gekozen worden. Wijze van slapen. Een Fransch geneesheer die eene afdeeling vergezelde van 235 soldaten voor zes maanden, ten einde waarnemingen te doen omtrent hunne wijze van slapen, bevond dat 37 percent geregeld op do rechterzijde slie pen, 23 percent op de linker en 6 percent op den rug. gevolgd van sameuvattendo tafels, ten gelu uike der Voorzitters van kiesburce- leu, stemopnemers, secretarissen, getui- Sen en kiezers door Edmond De Bock, 'uderzoeksrechter te Geut. Prijs fr. 2,75. Verkrijgbaar op aanvraag ten bureele van Denaerbode. Ook te verkrijgen de wet betrekkelijk de gemcentekiezingen in beide talen fr. 0,50. RECHTERLIJKE KRONIJK. BotervervalschïngVoor de recht bank van Kortrijk is een belangrijk pro ces afgeloopen. De verdediging betwiste dat een boterkoopman, die de eetwaar welke hij verkoopt, zelf niet fabrikcert, Betooging Pape. Aangaande de betooging ter eere van onzen toondichter, den heer Gustaaf Pape, kunnen wij niets meèdeelen, aangezien wij zondag 11. 1 stad hadden verlaten. Wij hebben vernomen dat talrijke Maatschappijen aan den stoet deelnamen, dat de betooging grootsch en prachtig is geweest cn dat aan de Maatschappij De Moedige Reepers een gulden eermetaal werd geschonken ter herinnering barer deelneming aan onze Gasthuisfeesten. De omhaling ten voordeele der slacht offers van de instorting van zaterdag, heeft, naar wij hebben vernomen de som opgebracht van S26 franks en centiemen en of dit cijfer juist is kunnen wij niet waarborgen. Vlaggenfeest. Zondag zal al hier een Vlaggenfeest plaatsgrijpen de vlaggen van verschillige maatschappijen zullen ingehuldigd worden. Verdere in lichtingen ontbreken ons. Onvoorzichtige handcltoijze. Wij hebben de inbeslagneming gemeld van eenjongstierkedat schijut voort te komen van eene diefte gepleegd te Woubrech- teghem,en dat in eene herberg der vee markt is gestald geweest. De policie had verbod gedaan aan de bazinne van iemand met het dier te laten weggaan. Zooals wij er bijvoegden is er woensdag morgend een persoon van Oostroosebeke ;ezonden geweest om het af te halen,doch ie policie leidde hem naar de wacht.Het onderzoek heeft bewezen dat de vent te goeder trouw was en 's avonds mocht hij naar huis keeren zonder stier. Hij ging natuurlijk zijne gevaarnissen uiteen doen aan deze die hem gezonden hadden, 's Anderdags zijn de beenhouwers zelve gekomen, en ondanks het verbod van de bazinne, die wilde het bevel van de policie doen eerbiedigen, zijn zij met het stierken vertrokken, zeggende dat zij het gekocht hadden en er meester van waren. Het parket is onmiddelijk van die oplichting verwittigd geweest. {Gazette van Kortrijk). Zondag avond rond 9 uren zaten eenige personen vrolijk te klappen in de herberg den Haas te Sweveghem. Een persoon kwam binnen en zette zich aan eene tafel waar een revolver op lag, dien de baas bezig was met kuischende. De nieuw aangekomene nam het wapen in de hand en denkende, dat het niet ge laden was, plaatste hij den loop van den revolver op de borst van den baas zeg gende Ik ga u dood schieten! Eensklaps ging een schot af en de baas viel ten gronde, een schreeuw slaken. De aanwezigen sprongen toe, terwijl do onvrijwillige moordenaar uitzinnig van spijt de vlucht nam. Een geneesheer in der haast geroepen, diende den gekwetste de noodige zorgen toe. Zijn toestand is bedenkelijk, maar men hoopt hem te redden. Te bekomen bij DE BOE DE CONINCK Nieuwstraat Aalst: Oostendsche alsook Zeelandsche oesters. Door zijne goede waren en geringe prijzen beveelt hij zich aan de gunst van eeniedor. worden gevraagd voor 't aankoopen van DRAF, ter brouwerij van den heer Frans Van de Maele, te Aalst Molen straatpoort. Holl. Haring Melkers 0,25 a 0,00 'tstuk. Kreften 2,00 a 3,00 Oesters. 11,00 a 12,00 Nieuwe haring, eetbare oonserven, kaas. Hollandschc Melkersharing, Tonnetjes G Stuks fr. 1,50 STAD AELST™* VEE EN PAARDEN- van Sint Martinus, op Zaterdag 9 November 1896. Het College van Burgemeester en Sche penen, brengt ter kennis der belangheb benden, dat do Sint-Martens-Jaarmarkt zal plaats hebben op Zaterdag 9 No vember 1895 aanstaande en dat er te dezer gelegenheid de volgende premiën zullen uitgeloofd worden VOOR HET HOORNVEE. A.Aan den verkooper die het groot ste getal ter markt zal brengen: le 25 fr. voor een getal van ten minsie 12 beesten en een eermetaal. 2e 15 fr. voor een getal van ten minste 6 beesten. B. Aan den verkooper die het groot ste getal Kalfbeesten zal hebben ter markt gebracht lc 25 fr. voor een getal van ten minsie 12 beesten en een eerme taal. 2° 15 fr. voor een getal van ten minste 6 beesten. C. Aan den verkooper die de schoon ste Kalfvaars (2 tot 4 tanden) zal ter markt brengen 1® 25 fr. en een eerme taal. 2° 15 fr. D. Aan den verkooper die het groot ste getal klein Vee of Ossen zal hebben ter markt gebracht: lc 25 fr. en een eere metaal. 2° 15 fr. 3e 10 fr. VOOR HET VET VEE. E. Aan den verkooper die de schoon ste en vetste Ossen zal ter markt bren gen, hebbende ten hoogste vier tanden le 25 fr. en een eermetaal. 2® 15 fr. F. Aan den verkooper die de schoon ste en veste Vaarzen zal ter markt bren gen, hebbende ten hoogste vier landen lc 25 fr. en een eermetaal. 2e 15 fr. VOORWAARDEN De voorschrevene premiën zullen eenig- lijk toegewezen worden na vastelling en bewijs dat het daartoe vereischte getal vee ter markt zal verkocht en geleverd geweest zijn. Nogtans zal de levering der verkochte dieren slechts mogen geschie den na de uitreiking der premiën, In geval van gelijk getal, zullen de premiën toegekend worden aan den ver kooper die de schoonste verzameling zal hebben ter markt gebracht. De verkoopers welke vermeenen recht te hebben tot eene der voormelde pre miën, zullen gehouden zijn zich te doen inschrijven op gemelden dag, vóór het begin der markt, bij den Sekretaris der Commissie of Jury die zich ter plaats zal bevinden. De Jury, zal voor elke soort van beesten de belooningen mogen inhouden, indien zij oordeelt dat geen der aangeboden die ren eenen prijs verdient. De uitreiking der premiën zal plaats hebben den zelfden dag, met den klok slag van 10 uren 's voormiddags, en dit op het verslag van eene door het College van Burgemeester en Schepenen aange stelde Jury, samengesteld uit heeren landbouwbouwers, stokers, vleeschhou- wers, enz., die over alle schikkingen zal beslissen zonder beroep. Er zal alle hulp aan de koopers cn ver koopers verleend worden. De Paardenmarkt zal gehouden wor den op het Esplanadeplein, nabij de Sta tie des IJzerenwegs en de Veemarkt, aan de Brusselschepoort, op de Houtmarkt. De Paarden en het Vee ter markt ge bracht zijn vrij van plaatsgeld. Gezien te Aelst, den 25 October 1895. Oi' Bevel De Burgemeester en Schepenen, De Secretaris, V. VAN WAMBEKE. EDM. SCHEERLINCX. BERICHT. van 17 November 1895. Aelst, den 26 October 1895. De Voorzitter van het Hoofdbureel ver wittigt MM. do gemeentekiezers van Aelst, dat hij de voorstellingen van can- didaten en hunne aanvaardingen zal ontvangen op Vrijdag 1 November 1895 ten zijnen huize Keizerlijke Plaats en op Zaterdag 2 November 1895, in zijn kabi net ten Stadhuize, telkens van i uur tot ■1 uren namiddag. Na dit tijdsbestek, zal geen enkele voor stelling of aanvaarding nog ontvankelijk zijn. De akten van voorstelling, van candi daten moeten decandidaten, voorgesteld voor de eerste reeks, die de kleine helft van den raad vormt en den 1 Januari 1900 aftreedt, en degene voorde tweede reeks, die de groote helft van den raad uitmaakt, en aftreedt den 1 Januari 1904 afzonderlijk rangschikken. Te rekenen van Dijnsdag 5 November zal de Voorzitter van liet Hoofdbureel de oflicteele lijst der regelmatig voorgestelde en aanvaardende candidaten aan deze mededeelen, alsook aan de kiezers die z< hebben voorgesteld, indien zij het vragen. Op dijnsdag 12 November, van 2 tot 4 uren, ten Stadhuize in zijn kabinet, zal de voorzitter van het Hoofdbureel de voorstellingen der getuigen aanvaarden, door de candidaten aangeduid. De Voorzitter, A. CALEWAERT. Onderrichtingen aangaande de can- didaturen. De voorstelling van candidaten moet onderteekend zijn door ten minste 100 gemeentekiezers. De candidaten mogen de lijst waarop hunne namen voorkomen niet onderteekenen. De voorstelling moet vermelden den naam, de voornamen, het beroepen het woonverblijf der candidaten, alsmede van de kiezers die ze voorstellen. Zij moet gedagteekend en onderteekend zijn, en door drie onderteekenaars over handigd worden aan den Voorzitter van het Hoofdbureel, die er ontvangstbewijs van aflevert. De aanvaardende candidaten, wier namen voorkomeu op eene zelfde akte van voorstelling, worden aanzien als eene enkele lijst uitmakende. Geene lijst mag meer candidaten behel zen dan het getal te verkiezen leden. Men mag niet te gelijker tijd op twee of meer lijsten voorgesteld worden. Onderrichtingen aangaande de aan wijzing van getuigen De candidaten mogen éénen getuigen en éénen plaatsvervangenden getuige voor elk stembareel aanduiden. Do candidaten die zich te zamen voor stellen, mogen voor elk bureel maar eénen getuigen en eénen plaatsvervan genden getuige aanduiden. De getuigen moeten gemeentekiezers zijn. De candidaten zeiven mogen als getui gen of plaatsvervangende getuigen'aan- geduid worden, zelfs wanneer ze geen kiezer zijn. De candidaten zullen het bureel aan wijzen waar elke getuige zetelen zal. Zij zullen zelve de getuigen, die zij hebban aangeduid, daarvan kennis geven. negem, gekadastreerd wijk B, nummeis 285 en 286, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren. Bewoond door Evarist van Herreweghe. TWEEDE ZITDAG Zaterdag 9 November 1895. Ten 2 uren namiddag, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, ten Stadhuize te Aalst. VENDITIE van schoone TE ERPE EN MEIRE. De Notaris De Sheeat, te Aalst, zal op DIJNSDAG 3 NOVEMBER 1805. in liet openbaar verkoopeu de volgende Kanada-Boomsn, te weten Ten 8 uren 's morgens. 20 lioopen nameni de erven De Sadelebr, te Aalst- Schaarbeek, aan ceneu meersch te Erpe, in den Hoonegcm. Te vergaderen ter herberg van Bbcjamin De Suiter, n de brug in den Hoonegem. En ten 10 uren, 40 koopen (te Meire) aan Meerschen te Meire, op Holland, gebruikt door Dsmwicus De Bmbt, en aan Land, gebruikt door Domien Lirvins, en behoorende aan het Weldadigheidsbureel van Aalst. Te vergaderen ter herberg van Frans Tai Impe, horlogiemaker te Meire, Beek. Gewone konditien en tyd van betaling, mits borg stelling. Openbare Verkooping van eene goede te Meldert. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van Palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen GEMEENTE MELDERT. Eene goede partij Land, gelegen op den Trujren- bosclikauter, groot 1 hectaar 3 aren 05 centiaren, gekadastreerd wijk D. nummer 110a, met cenc grootte van 1 hectaar 0 aren 60 centiaren, palend.; ten oeste aan den kassei naar Moorsel, ten zuide aan de kinde ren De Ridder, ten weste met halfweg aan den heer Charles De Vis, en ten nnorde met halfweg aan de "rven van den heer De Vis en andere. GebruikersJoannes Hauwelaert, Carolus Ludovieus Wille, Josephus Cooreman, nog Carolus Ludovieus Willeen Joannes Aloens, allen zonder termijn. Verdeeld in 5 deelen. Instel Donderdag 7).. Verblijf 21 Member J895. Ten 2 ure namiddag ter herberg van den lieer Pieter Joseph De Wolf, te Moorsel, aan de statie. van eene behuisde met groot gemak van betaling. 1® Een prachtig Renteniershuis met Koetspoort en Lusthof, gelegen te Aalst, Liénartstraat, N° 12, laatst bewoond ge^ weest door Madame Van Puyvelde-Le Vionnois. 2® Een schoon Renteniershuis met alle gerief, bewoond door den Heer Statie Overste eD gestaan Liénartstraat, N° 8. 3e Drg schoone en gerieflijke Burgers huizen, gestaan Esplanadestraat, N° 28 enz., verhuurd aan 375 franks 's jaars. 4® Een schoon Winkelhuis met alle J gorief, goed voor alle commercie, staande in 't midden der Lange Zoutstraat, be woond door Mijnheer Felix Van Lan- duyt. 5® Een goed Winkelhuis met alle ge rief. ook wel gestaan in 't midden der Lange Zoutstraat, met dubbele uitgang in 't Sluyerstraatje, nu bewoond, door Mijnheer René De Winter. 6® In een of twee deelen d'oude geka- landeerde herberg genaamd Het Mu ziek, staande in 't Sluyerstraatje, be woond door sieur Van den Borre. Voor alle inlichtingen zich te bevragen Liénartstraat, N° 12, 's Zondags, 's Maan dags en 's Dgnsdags van iedere week. OPENBARE VERPACHTING van van AELST. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op Vrijdag 8 November 1895, terMili- liezaal in het Stadhuis te Aalst, overgaan tot de openbare verpachting voor eenen termijn van 9 jaren, van de Arm-Goede- ren, welke ter voorgaande zittingen niet zyn toegewezen geworden, te weten Ten 8 uren 's morgens Aalst-Schaar- beek, Aalst-Mijlbeek, Lede en Nieuwer- kerken. Ten 1 uren 's namiddags Erpe, Meire, Ilaeltert, Erembodegem en Teralphene. De verpachtingsvoorwaarden berusten ten kantore van bovengenoemden Notaris DE GHEEST, Keizerlyke Plaats, n° 33 en een perceeltje Lochting XE OXXERGEM. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien bet behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. - Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Oltergem, aan den Kerkweg, bekend bij kadaster wijk A, nummers 717a eu 718a, groot 3 aren SO centiaren, palende oost den beer Standiert, zuid den Kerkweg, west den heer Donatus De Winter, en noord den lieer Franciscus Baeyens. Tweedb koop. Een perceeltje Loehting gelegen te Ottergem aan den Keer, groot 2 aren 77 centiaren, palende oost den heer Jozef Baeyens, znid de Straat, west den heer Bernard Baeyens en noord de erven Gysels. ZITDAGEN Instel Donderdag t7 n,.„. IBQ„ Verblijf Donderdag 31 0ctober ,8ÖJ- Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Bernard Baeyens, te Ottergem, Keer. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde TE ERPE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrede rechter, in het openbaar verkoopen Gemeente Erpe. Eene schoone behuisde hofstede, zynde de herberg genaamd De M eerlaan, gestaan en gelegen te Erpe, in den Hoo- OPENBARE VERKOOPING van Kanada, Eiken, Olmen, Wilgen en Populieren TE VLIERZELE, ERONDEGEM, ERPE, EN MEIRE. Do Notaris EEMAN te Erpe, zai op Woensdag 27 November 1895, openbaarlijk verkoopen -. Te Vlienele, om 8 uren slipt voormiddag. 1. Namens dc erven Van Moortu te Erpe, en De Rïck te Mcirc en anderen, aan een perceel meersch, in de Zijpmeerscben, nabij den Ocntschcnsteenwcg. 30 schoone cn zware Kanadas, metende van I 00 tot 5 00 meters. Te Erondegcm, om 9 uren voormiddag. Te Erpe, om 10 uren voormiddag. 2. Namens jufvrouw wed. Veldeuan-Rasscharrt, te Erpe, aan een perceel meersch, aan den Lede- schensteenweg, 2 schoone en gavige magere Olmen. 2» om I ure stipt namiddag 5. Namens mijnheer Philemon De Wolf, te Aalst, aaneen perceel nicersch, in het Wijwater, nabij het Dorp, 50 schoone en zware Kanadas, hebbende eenen omtrek van 1,50 tot 2,00. Te Meire, om 5 uren namiddag. 4. Namens mijnheer Jozef De Nvs. te Erpe, aan een perceel meersch, in den Daal, 4 schoone en gavige Kanadas, t Wilg en l Populier. N. B. Voormelde Beamen zijn van buitengewone zuiverheid en allen gestaan aan of ic de nabijheid der kassei, dus allergemakkelijkst voor bet vervoer. ORDE DER VERKOOPING: Men zal vergaderen om 8 uren stipt voormiddag, te Vlierzclc, in de Zijpmeerschen, en vervolgens de ver- kooping voortgaan zooals hierboven is aangeduid. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits goede cn gekeude borg te stellen. OPENBARE VERPACHTING der aan het Armen Kerkbestuur VAN VLIERZELE. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Donderdag 21 November 1895, om 9 uren voormiddag, ter herberg Het Gemeentehuis, gehouden door den heer Constant De Groote, te Vlienele, overgaan tot de openbare verpachting der onroerende goederen behoo- reude aan hel Arm- en Kerkbestuur van Vlienele; gelegen tc \Ueriele,Bavegem,Borsbeke,Letterhautem en Zonnegem. N. B. Dc pachters die hunne verschenen pachten, ten dage der verpachting niet zullen voldaan hebben, zullen noch als pachter noch als medepachter aanvaard worden.

De Denderbode | 1895 | | pagina 3