Z A A1 L A 1> D HOFSTEDE van BOOMEN van BOOMEN MEERSCH HOFSTEDE H. Arys-De Paepe, HIJ OCC\SIE TE KOOP. ZAKUURWERKEN IHI TT I S ZB O OMEN Behuisde Hofstede BOOME1T WOONHUIZEN Boom-Venditien steeds dco kraag van L. bleef vasthouden die aan de hand van Dezoute naast den achtergevel van het huis hing. De brigadier l iep op Turf om hulp,doch deze trapte door de pannen van het dak. Intusschen had L... zich uit zijuen frak kunnen loswerken en hij viel van ecne l.oogtc van verscheidene imeters want hij hing boven de derde verdieping op ecnen koepel, terwijl de brigadier enkel den frak in de hand hield. Al de ruiten waren verbrijzeld en zelfs een der ijzeren staven brak, zoodat L. in de keuken te recht kwam op een schab, dat vol porcelein stond. Daar meende hij nog te vluchten, doch hij werd gevat. Hij zou overigens niet ver geloopen zijn, want men was zelfs ver plicht hem met zware wonden naar het soldatengasthuis te brengen. Zaak Joske Danys. Het nieuwe onderzoek in deze oude en geheimzinnige zaak, wordt met kracht en spoed doorge zet. Maandag worden weer verscheidene getuigen gehoord, onder anderen de loge menthoudster bij welke de verdachte D. B..., reeds driejaren voor de misdaad, namelijk in 1883, gelogeerd had. Hij was, zegt men,zelden op logement, en sliep gewoonlijk op schuiten, lichters, onder hangars, of hier en daar in een verborgen hoek. Toen hij bij haar logeerde had bij al zijn goed verkocht, en liet, wanneer hij met een schip naar Gardiff vertrok, niets achter dan een koffer met steenen ge vuld. 8 Hot schijnt ook zeker dat D. B..., op het tijdstip der misdaad, namelijk in Februari 1886, te Antwerpen was Een persoon, zekere Modest, logeerende in t zelfde huis, die door het openbaar ge rucht als de dader was aangewezen, was zelfs een oogenblik aangehouden. En nauwelijks was deze persoon in handen van het gerecht, Jof 1). B... was spoorloos verdwenen. Behalve deze werden ook nog personen ondervraagd,die den verdachte teBueuos- Ayres hebben ontmoet,om door de inlich tingen die zij kunnen meêdeeleu, tot de ontdekking van zijn tegenwoordig verblijf te geraken. In de glasblazerij van Auvelais (Namen) waren maandag drij werklieden een ledigen ketel aan 'tknischen. Onver wachts opende een machinist eene stoom- kraan, die met dezen ketel gemeenschap had en eene straal stoom overviel de drie ongelukkige werklieden. Twee kondeu vluchten, doch de derde werd letterlijk gekookt. Ramp van Yvoir. Het kon- niet anders of de zware regen-, hagel- en sneeuwbuien, gemengd met hevigeu wind, moest in de heuvelachtige streek ouzes lands de rivieren sterk doen zwellen. Dit was onder ander hoofdzakelijk het geval met de Maas, zoodat de afdammin gen moesten worden neêrgelatcn.om over- atroomingen te voorkomen. Te Yvoir bij Dinant werden drij arbei ders met die taak gelast, toen eensklaps de gangbrug waarop zij stonden, ouder de drukking van den sterken stroom bezweek en instortte, de drij mcnscheu in haren val medesleepende. Een hunner kon zich aan eene ijzeren stang vastklampen doch, eer de toesnel lende redders hem hadden bereikt wa3 hij uitgeput en hij verdronk, even als zijne twee gezellen, die reeds verre van daar waren weggedreveu. Dit ongeluk maakt drij weduwen en zestien woezen. op groote schaal. Men weet hoe Pater Damiaan, voor wien te Leuven een stand beeld is opgericht, geijverd heeft voor de verzorging der melaatschen. Door zijn voorbeeld aangespoord, besloot eene Amerikaansebe dame, miss Kale M.. naar de melaatschen der Saudwich-eilan- den te vertrekken. Verscheidene rijko dames vau New-York en Londen kwamen haar^ogenblikkelijk ter hulp. Miss Kate werd ontvangen door den prins van Wallis, de koningin van Enge» land en de keizerin van Rusland, welke haar brieven gaven, om haar aan te beve len in de liefdadigheid van andere riike lieden. Op het zien van deze brieven, schonk ieder talrijke giften aan miss Kate. Eiu- delijk vertrok deze naar de melaatschen van Siberië. Eens ginder aangekomen, schreef zij een boek, waarin zij hare lot gevallen oj) reis vertelde en een som bei- tafereel schiep van den toestand dezer ougelukkigen. Het boek behaalde grooten bijval, en uit Engeland, Rusland en Amerika stroomden de giften naar Siberië. Na eenigeu tijd keerde miss Kate in Engeland terug en begaf zich daarna naar New-York waar zij in triomf werd ont vangen. Toen vroegen cenigc dames haar nauwkeuriger uitleggingen. In het nauw gebracht bekende miss Kato dat zij het grootste gedeelte der sommen uitgegeven had tot eigen verbruik en tot het betalen van schulden, zoodat de mis nu zal worden vervolgd wegens afzetterij en ook wegens onzedelijke feiten. Deze zaak verwekt do grootste opschud ding, des te meer omdat koningin Victoria miss Kate vereerde met het kruis der koninklijke orde van verdienste. Twee ontploffingen. Vrijdag avond is te Aarlen het huis van eenen wapen- verkooper door eene ontploffing vernield en verscheidene anderen in brand ge stoken. De schok was vreeselijk. In geheel de straat werden de ruiten, vensterblinden en deuren uitgeslagen. Al de gaanpadeu zijn bezaaid met stukken glas, hout en dakpannen. De .wapenverkooper en twee dorps bewoners, die poeier kwamen koopen zijn de eerste slachtoffers van het ongeluk geweest Zij werden met wonden en bloed over dekt uit de puiuen gehaald en in eene apotheek verzorgd, terwijl alles toesnelde om de aanpalende huizen, die vuur had den gevat, te blusschen. Dit werk was zeer gevaarlijk, daar men wist dat twee andere vaten buskruit nog vuur konden vatten en ontploffen. De schade is overgroot. Twee der slachtoffers zijn reeds overleden. Te Forcies-la-Marehe, in Henegauw, is eene marmiet,die mot ontplofbare stof gevuld was, gesprongen. Er zijn geene ougclukken gebeurd,doch bet huis waarin de ontploffing plaats greep, is afgebrand. VEREENIGDE—STATEN Een moedig reiziger. M. Harry De Windt, is voornemens eene der langste en moeilijkste reizen te doen, die men kan bedenken. Hij gaat namelijk te voet van New-York naar Parijs. Hij zal den Alaska doortrekken en de zeeëngte van Behring op het ijs oversteken. Van daar gaat hij door Siberië en door Europa naar Parijs. De Windt keert langs den :zelfden weg naar New-York terug. De stoutmoedige reiziger zal zich op bet einde van meert op weg begeven. Alaska is eene gevaarlijke streok. Voor den tocht over de Behringzce zal hij eene hondensleê gebruiken.Hij schat de kosten zijner reis op 140,000 fr. en hoopt tegen het einde van den herfst te New-York terug te zijn. Een groot schandaal. De grooto wereld in Engeland en Amerika wordt in opschudding gebracht door eene afzetterij VISCHHANDEL. (Iluia vaim Vertrouwen) LEOPOLDSTRAAT, AALST. Groote vorsche Zalm fr. 3,00a0,00 'tpond Turbot 1,75 Heilbot 0,00 Griet 1,25 Garnalen 0,50 Steur 0,00 Kabeljauw 0,00 Landoliuin 0,70 Gezoute Zalm Groote Tongen 2 tot 3,00 't koppel. Middelbare - 0,60 Turbotjes <fc Grietjes fr. 1,00 a 4,00 't stuk Schelvisch 1,00 a 1,50 Makreel 0,00 Groote Rog 2 50 a 4,00 Middelbare Rog 1,00 a 1,50 Zeehanen 0,00 a 0,00 Wijtingen Pladijs 0,15 0,70 a 1,15 Roobaard 0,00 a 0,00 Holl. Haring Melkers 0,25 a 0,00 'tstuk. Kreften 2,00 a 3,00 Oesters. 6,00 a 12,00 Zeeuwache oesters 6 a 12 fr. de honderd. Dagelijksche aankomsten. Landbouwersalero, zooals Wanmolen, kruiwa gens, aalkuipcn, egge, spaden, braken, unslliaken, reeken, pikken, zeisen, dorschvlcugels, koeigareel, enz. euz. Eene schoone bekalfde vaars, een vet varken, eene zog, eene geit. hoenders en baan. '--ene groote hoeveelheid hooi, strooi, ongedorschen oogatvruebten, aardappels, betteraven, mest en De koopen van en onder de 13 franks moeten ge reed betaald worden Verders op gewone voorwaarden en tijd van beta ling mits te stellen goede en gekende borg. Verscheideue Kachels waarvan eene voor vestibule. Zich te wenden tot M. Jaak Vanden Bergh-Jouret, Zonnestraat, N° 15,Aelst. Ten gevolge van Bankbreuk. OPENBARE VERKOOPING van Gouden en Zilveren en Juweelen. Deurwaarder Willem VAN MUV- LEM, te Aalst zal namens Meester De Schaopdryver, advocaat te Aalst, curator der bankbreuk van A. Toussaint-Moens, voordezen juwelier te Aalst, op Zaterdag 21 December 1895, ten 8 uren 's mor gens, ter Groote Markt, te Aalst, in de Zaal van den Katholieken Kring, eerste verdiep boven de Wacht, de openbare verkooping VOORTZETTEN van Gouden en Zilveren Zakuurwerken (voor dames en mannen). Kettingen, Ringen, Armban den, Spelden, Oorbellen, Servetringen en alle audero Juweelen in den voorgaauden plakbrief breedvoerig aangeduid De verkooping geschiedt met gereed geld en 10 t. h. voor de onkosten. OPENBARE VERKOOPING van een goed perceel TE BA VEGEM. I)e Notaris KEMAN, tc Erpe, (zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen E'-n perceel Zaailand, gelegen te Bavegem, op de He.ve, bekend bij kadaster wijk B, deel van nummer 172, groot 1b aren CO centiaren, palende oost de Koutcrrede, xuid juffrouw weduwe Gabien Smekens, west Edmond Eeckhout cn noord den heer Galmart. Gcbmikt door M. Adolf Van Bever, te Bavegem. ENKELE ZITDAG Woensdag 8 Janxjabi 1896. Oui 4 uren namiddag, ter berberg gehouden door den heer Isidooi De Peleïyn-Bogacrt, te Bavegem, Dorp. Meubelaire Vendilie. Voornoemde Notaris EEMAN, zal op SVoensdag 8 Januari 1806, om 9 uren voormiddag, te Bavegem, nabij tiet Dorp, ten huize bewoond door juffrouw we duwe Livinius Vlaeminck-Uaetens, ooenbaarlijk ver koopen Ituisnreubels, als Tafels, stoelen, kleer- en an dere kassen, hangende horlogic, quinquet, spiegel, bedstoelen. stoof met toebehoorten, koperen moor en koffiepot, koffiemolen, koperen en zinken hakers. melkzijden, melktobbens, aarden schotels en teelen, ijzeren kusserollen, mannit, gleisen telioorcn en kom men. broodmouillie, vleeschkcern cu mclkkuip en meer andere voorwerpen. OPENBARE VERKOOPING aan eene welgelegene en een Perceel Land TE HAAL TER T. De Notaris Van Oudenhove, ver blijvende te DcDderhautem, zal ten ver zoeke van wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen openbaarlijk verkoopen Eerste Lot. Eon welgelegene be huisde en bebouwde Hofstede, gestaan en gelegen tc Haaltert, op den Kleinen Droeskauter, aan de Hoogstraat, geka dastreerd sektie B, nummers 655a, 656a en 657a met eene grootte van 19 aren, 10 centiaren, en, volgens meting, groot be vonden 19 aren, 96 centiaren, palende oost Gbarles Mertens en de kinderen Charles De Buysscher, zuid hetDouker- straafje, west de kinderen Eduard Van den Bruelle en noord den Steenweg van Aalst op Gcerardsbergen. Dit lot zal in drij deelon opgeroepen worden te weten 1. 4 aren, 73 centiaren, te nemen ten westen, bestaan met Schuur, Koeistal. Verkenskoten, Bakoven, enz., scheidende met het tweede deel met den gemecnen muur van het woonhuis. Op te leggen booraprijs fr. 75. 2. 7 aren, 10 centiaren, te nemen te midden, bestaande met Woonhuis en Kamers, Kelders, enz. Op te leggen boomprijs fr. 100. 3. 8 aren, 13 centiaren, te nemen ton oosten, bestaande met Schuur. Op te leggen boomprijs fr. 175. Tweede Lot. Een goed perceel Zaailand, gelegen te Haaltert, op den Grooten Droeskouter, gekend ten kadas ter, sektie B, nummer 971, groot 16 aren palende oost Charles Louis De Meyer, zuid Désiré Van den Berghe en Bernard en Virginie Hunninck, weste zelfde kinderen Hunninck en noord den Hondengracht. ZITDAGEN Instel, Maandag 23 ,_nr Verblijf, Maandag 30 December 1835. Telkens om 3 uren namiddag, te her berg Het Konigsken, bij de weduwe Jan-Baptist Sonck-Perdaens, te Den- derhautem,in den Anderenbloek. Openbare Verkooping vau een welgelegen te Aalst, aan de Groote Kerk. De Notaris DE GHEEST te Aelst, zal met gewin van palmslag en gelagen het openbaar verkoopen STAD AELST Een huis en grond allerbest gestaan ten voorhoofde in de Kerkstraat, aan de Groote Kerk, geteekend N° 35 en geka dastreerd wijk A, nummer 1264, houdende van de eene zijde of zuidwaarts aan een huis van den heer Breckpot. bewoond door den beer Pcnsaert, van de andere zijde of noordwaarts aan de gemceue Poort, langs welke de Eigenaar van voor schreven Huis ten eeuwigen dage, zonder vergeld, doch ten minsten schade los en rede heeft te voet en met rijtuigen en van achter aan eene gemeene opene plaats. Bewoond geweest door den heer Joan Van Nuffel en Zuster. - Onmiddelijk in gebruiktreding. Voorschreven Huis mag bezichtigd worden alle dagen van 9 uren 's morgeus tot 's middags. ZITDAGEN Instel Vrijdag 3 Januari 1896 ter her berg van den heer Désiré Raspoet. Verblijf Vrijdag 17 Januari 1896 ter berber van den heer Victor Van den Eynde. Beide aan de Groote Kerk, en telkens ten 4 uren namiddag. VEWDITIE van eiken, esschen, wilgen en kanada- alsmede van zwaar ELZEN SCHAAKHOUT te Aelst-Schaerbeek en Nieuwerkerken. De Notaris DE GIIEKST te Aalst, zal op Maandag 30 December 1893, in het openbaar verkoopen Ten eerste ten 8 ure 's morgens, namens bet Weldadigheidsbureel van Aalst, aan land te Aaisl- Schaarbeck, Nieuwslraalponrl, aan de nieuwe Beek straat. Gebruikt door Joannes Hofman, 16 Kanadas. Ten tweede ten 0 ure, ook namens het Weldadig heidsbureel van Aalst, aan land eiijrneerscb Ie Nieu werkerken, Mcortelveld. - Gebruikt door Petrus ngelyo, 6 Kanadas. Ten derde na de voorgaande hoornen, namens jufvrouw Sylvie De Bièvre te Aalst, op den Sterreii- bnsch, te Nieuwerkerken, I'ypenbeek, 100 koopen zeer zwaar elzen Schaarhout. En ten vierde ten 1 uren nanoen, namens mijn heer Joseph De Boeck-D'Hoiidt. te Aalst-Schaarbeck, aan zijne goedcien op Sint-Apolloma, aan het Broek- straatje, geschecd van Erpe Oonegem, 18 koopen Eiken, waaronder ter dikte van 1 1/2 meter 18 koopen Esschen, dienstig voor wagenmakers cn karrentreuien 4 Wilgen en 13 Kanadas. Voor deze laatste boomen te vergaderen ter herberg In Wanzeli, bjj Joseph Van der Biest, aan den Grnlschensteennrg en aldaar na de verkooping te verborgen. Gewone konditiön en tijd van betaling mits borg stelling. OPENBAARLIJK TE KOOP en Zaailanden, TE AALST, Sint Job. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal m.t gewin m palmslag en gelagen in het opeuhaar verkoopen, de volgende Goederen, afhangende van de nalaten schap van den heer Petrus Segers, Ie weten Eerste koop. - Het Huis eu Hofstede door den heer Petrus Segcrs gebruikt geweest cn gelegen le Aalst-Schaarbeek. Sint Job, op het Grootheekveld, groot vo'gens titel 40 aren 4t centiaren, gekada streerd wijk B, nummers t0tF en 161c, met eene grootte van 42 aren 50 centiaren, palende ten oostc aan den heer Philemon Van Coninckiloo-Sergeant en aan den volgende koop, ten zuide aan don heer Joseph De Loose, ten weste aan de Beek cn ten noorde aan de Ilospiciön van Aalst. Tweede koop. Ken perccl Land ook op Aalst- Scliaarbeek, Sint Job, Grootheekveld, groot volgens titel 27 aren 75 centiaren, gekadastreerd wgk B, nummer 162, met eene groolle van 27 aren 90 cen tiaren, palende ten noorde en (cn oosle aan den heer Van Goinnckxloo-Sergeant. ten zuidc aan de liceren Louis Buckcns en Joseph De Loose, ten weste aan voorschrevene Hofstede. Derde koop. Ken perceel Land. tc Aalst-Schaar beek, op den grooten Hoescnkauter, groot volgens titel 39 aren 6 ceutiaren, gekadastreerd wijk B, nummer 71, met ecne grootte van 38 aren 80 cen tiaren, palende ten oostc aan den heer Frans Beeck- man-Tas, ten zuide aan de erven Callebaul, ten wesle aan verscheidene cu ten noorde aan de Hoe- seslraat. ZITDAGEN Instel Donderdag 19 December 1895. ter herberg genaamd S' Kochis, hij den heer IXsin' Raspoel- Longé, te Aalst, aan de Groote Kerk. Verbluf Donderdag 2 Januari 1896, ter herberg genaamd De Graaf van Vlaanderen, bij den heer Frans Beeckman-Tat, te Aalst, op Sint Job. Telkens ten 4 uren namiddag. OPENBARE VERKOOPING te EREMBODEGEM. De Notaris DE SADELEER, le Eretn bodegem, zal, op Maandag 23 Decem ber 1895, om 8 uren 's morgens, namens de kinderen De Backer, Jean Arys, te Erembodegem, en menige andere eige naars, openbaar verkoopen 150 koopen gave en zuivere Boomen te Erembodegem. OPENBARE VERKOOPING te Haeltert en Kerkxken. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal op Maandag 20 Januari 1896, oin 8 uren 's morgens, op aanzoek van de w° Sienaert te Haeltert, madame Chantraine te Charleroi, mevrouw gravin De Spangen te Brussel, Victor Van Wynendaele, te Kerxken en andere eige naars, openbaar verkoopen 200 koopen gave hoogstammige Boo men, te Haeltert en Kerkxken. Zie plakbrieven. Openbare Verkooping van een perceel te Haeltert De Notaris DE SADELEER te Erem bodegem, zal, ten verzoeke vau wien het behoort, openbaarlijk verkoopen Eenige koop Een Meersch, gelegen te Haeltert, in den Eede, gekend bij kadaster, sectie A,nummer 110, met eene grootte van omtrent 23 aren, 60 centi aren, palende aan Pieter Joannes Cop- Ëens, Constancia Meganck, Muylaert- 'offelinck en Van Cauter. Eenige zitdag voor toewijzing DONDERDAG 9 JANUARI 1896. Om 3 uren namiddag, ter herberg bij de kinderen Raes, te Haeltert, in den Eede. Kapitalen te bekomen mits goede hy potheek. Openbare Verkooping van te Hof stade en Lede De Notaris Louis MOENS te Lede, zal op Maandag 30 December 1S95, om 8 i/t uren 's morgens, op aanzoek van den heer Graaf Cornet d' Elzius tc Parijs mevrouw do Baronnes della Faille te Lede; den heer Victor De Smet-Roggeman te Lede den heer De Cremer te Lede den heer Pieter Annaert tc Lede den heer Jan-Baptist Aunaert te Lede den heer Petrus De Motte te Aalst en den heer Notaris Becckmau te Anderlecht en andere eigenaars, openbaar verkoopen Circa 200 koopen gave hoogstammige Boomen, tc flofstade en Lede waarvan er verscheidene tot 2m 50 omtrek hebben. Zie plakbrieven. Bewoond door de heeren Théodore Dierickx en Ferdinand De Wolf aan fr. 2,50 ter week. Tweede koop. Een perceel Bouw grond met gebouwen, schuur, hoppenast, bakhoven eu eenen hoek der hofstede, gestaan en gelegen te Aelst-Schaerbeek] aan de Scherrestraat, gekadastreerd wijk B, nummers 506e en 506a, groot 22 aren 95 centiaren, palende ten ooste koop vijf hierna, ten zuide mijnheer Stcleman en voorgaanden koop,ten weste zelfden voor- gaanden koop en de Scherrestraat en ten noorde den volgenden koop. Boomprijs fr. 30. Derde koop. Een Huis alsmede «ene Hofstede met gebouwen, boomgaard en lochting gestaau en gelegen te Aelst- Schaerbeek, aan de Scherrestraat, gekend bij kadaster, wijk B, nummers 506e en 505a, groot 17 aren, palende ten ooste mijnheer Do Pauw, ten zuide voorgaan den koop, ten weste de Scherrestraat en den volgenden koop en ten noorde zelfden voorgaanden koop en mijnheer J. B. Coen. Het huis bewoond door den heer Petrus De Nil, aan fr. 1,75 ter week. De hofstede onbewoond. Boomprijs fr. 175. Vierde koop. Een Woonhuis met Stalling, gestaan te Aelst-Schaerbeek. aan de Scherrestraat, bekend bij kada ster, wijk B, nummers 506d en 506e, groot 96 centiaren, palende ten ooste en ten zuide voorgaanden koop, ten weste de Scherrestraat en ten noorde mijnhee J. B. Coen. Viifde en laatste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Aelst-Schaerbeek, aan den Osbroekweg, gekadastreerd wijk B, nummer 505a, groot 30 aren 41 cen tiaren, palende ten oostc den Osbroek- wten zuide mijnheer Steleman, ten weste koop twee hierboven eu ten noorde mijnheer De Pauw. Boomprijs fr. 75. ZITDAGEN Instel, Maandag 23 December 1895. Verblijf, id. 6 Januari 1896. Telkens om 3 uren namiddag, ter her berg In den Vlaaraschen Schouwburg, s bij M. Fe. Philips, te Aelst, Karmelie testraatje. De Notaris DE PAUW. te Aalst zal, openbaarlijk verkoopen Koop I. Eene hofstede te Aalst-Mijl- bcke, aan de Botermelkstraat, groot 58 aren 46 centiaren, sectie D, nummers 449, 447 en 445a, bewoond door Jan- Baptist Van den Steen-De Minter. Koop II. Een perceel meersch, te Her- dersem Gutstraat, sectie B, nummer 357, root 15 aren 70 centiaren, gebruikt door le eigenaars. Instel 17 Verblijf 31 December 1895, om 2 ure namiddag, ter herberg in de Vier Winden, bij den heer Ernest Ladeuze-Perreraan, te Aalst, Keizerliike- Plaats. Bij sterfgeval. Openbare Verkooping van twee nieuwe Bouwgronden behuisde Hofetede Boombaard, Lochting en Zaailand, te Aelst-Schaerbeek Scherrestraat en Osbroekivcg. De Notaris LIMPENS te Aelst, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in hot openbaar verkoopen Eerste koop. Twee nieuwe Woon huizen, gestaan en gelegen te Aelst- Schaerbeek, aan de Scherrestraat, geka dastreerd wijk B. nummer 506a en 506b, groot 1 are 14 centiaren, palende ten noorde en ten ooste den volgenden koop, ten zuide mijnheer Stelemau ca ten weste do Scherrestraat. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal op Donderdag 19 December 1895, open baarlijk verkoopen te Moorsel, om 9 uren voormiddag, ter wijk Waver,aan de Meu- lebeek nabij 't Hof Texel, 15 koopen Kanadas, 10 koopen Esschen en 1 Eik. En om 10 uren voormiddag 15 koopen Kanadas aau eene partij land "te Moorsel, Gevergemveld, gebruikt door Frederik Vanderm«erssche. Vendilie van Meubels meubelaire voorwerpen,ingeoogste vruch ten, mest, brandhout, 2 schooue melk koeien, rund,- kalf, varkens, kiekens en trekhond, te Gysegem Dorp, ten verzoeke en ten huize van J.-B. en AlfonsVan Heek, op Maandag 23 December 1895 om 9 uren voormiddag door het ambt van den Notaris Breckpot te Aalst. Vendilie van Meubels meubelaire voorwerpen, 2 koeien, rund, mutton, 2 varkeus, landbouwersalem, ingeoogste vruchten, brandhout en hop staken te Moldert Huizekens,ten verzoeke en te huize van de weduwe Judocus De Bisschop en kinderen op Dijnsdag 24 December 1895 om 9 uren voormiddag door bet ambt van den Notaris Breckpot Aalst. Studie van den Notaris BRECKPOT te Aalst. B. Op Donderdag 19 December 1895, om 9 nren voormiddag, te Aalst-schaar- beke en Lede, 45 schoone Kanadas cn 8 Wilgen. Te beginnen te Aalst-Schaarbeke, om trent de Lindestraat. OPENBARE VERKOOPING var. eene welgelegen behuisde le Erondegem. Dorp. l)<- .Notaris EEMAN, U Erpc, zal namens wien hot behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eenige koop. Ecne behuisde Hofstede, schuur en stallingen met wel beplante boomgaard, gestaan en gelegen te Eron degem, aan de Hougsiraal, groot 15 aren. palende oost de straat, zuid den heer Jozef Van Deu Eeckhout west en noord de kinderen De Itidder. Onmiddeljjk in gebruiktreding. v IL De helft van den koopprijs zal op het verkochte goed mogen blijven staan aan den intrest van 4 'sjaars. ZITDAGEN Instel Maandag 16 Verblijf id. 30Dccember Telkens om 4 ure vau den avond, ter herberg t De Reisduif gehouden door den heer Angelus TroK te Erondegem, Hoogstraat.

De Denderbode | 1895 | | pagina 3