HOFSTEDE ZAAILAND M liERSCH van BOOMEN HOFSTEDE MOBILISATIE ZAKUURWERKEN V1SCHHANDEL. H. Arys-De Paepe, BOOMEN JVC IE TJ" BELS H TT 8 IE3 O O IMI E 3SJ" Behuisde Hofstede vSlT1 SS! BOOMEN WOONHUIZEN het cabinet verliet zag hij met een bleek en angstig gelaat naar het vrouwke. Als de kerel zulken uitslag voorzien had, zegde een der leden van het parket, tot vrouw Horemans, dan zou het mis schien zoo goed met u niet afgeloopen zijn. Het zal niet hoeven gezegd te worden dat deze confrontatie van het grootste belang is geweest. Vrouw Horemans is zoo stellig in hare bevestiging dat zij ons, toen wij haar ondervroegen, zegde Ik zal het alle uren van den dag onder eed bevestigen dat hij het was. - De zaak zal heel waarschijnlijk voor het assisenhof van Antwerpen verschijnen. Heden dijnsdag heeft de landmeter zich naar Sevendonck begeven, om de plans op te maken van het tooneel, waar de bandieterij heeft plaats gehad. Wat zonderling mag genoemd worden is, dat sedert de baldadige diefstal bij Joanna Horemans gepleegd is, er geen enkele rondleurder of rondzwerver bij haar is komen aankloppen. Niettegen staande er sedert den diefstal nog menig vuldige leurders, enz., te Severdouck zijn geweest. Handelsblad. Eene uitbersting van typhuskoorts heeft het gehucht Culot, te Court-Saint- Etienne, in opschudding gebracht. De bewoners moeten allen hun drink water nemen uit vijf borneputten en het zijn enkel degenen, die het water van eenen dezer putten bezigen, welke ziek worden. Ziehier hoe men die zaak uitlegt De hoven en velden uit den omtrek van dezen put zijn gemest met den afval van eene fabriek uit de nabijheid en men denkt dat, ofwel doorzijpeliug ofwel het afstroomen van water, ten gevolge der slagregens naar den put, dezes inhoud vergiftigd heeft. Reeds vele personen zouden gestorven zijn en een twintigtal zijn nog ziek. Men vraagt zich af op wien de verant woordelijkheid van dezen toestand valt. Een bestuurlijk en ook een rechterlijk onderzoek zal plaats hebben Een mau lag gevaarlijk ziek te bedde. Op zekeren avond hem slecht bevindende zegt hij aan zijne vrouwe Vrouwe, 'k geloove dat 't niet en gaat gaan... Ge moet mij een dingen beloven eer dat ik de wereld verlate... De vrouw begint te snikken. Ja, als ik zal dood zijn... De vrouw weent bitterlijk. Als ik in 't koude graf zal liggen... Zij trekt de haren uit heur hoofd. Verzoek ik u niet te trouwen met Jan Steelmans, onzen leelijken knecht... Ge moogt gerust zijn, Piere, zegt ze al haar trauen af te droogen, want ik heb al beloofd van met Wantjes Tiesje te trouwen. FRAitKRIJIi. Een krankzinnige. Van een sterk staaltje van bijgeloof wordt in de Frau- sche pers melding gemaakt. Te Begier, nabij Montpellier, woont in de Rue du Séminaire eene spaansche vrouw, die beweerde, dat zij door den duivel beze ten was. Om dezen uit te drijven begoot zij haar kleeren met petroleum en stak ze toen in brand zij overreedde haar man, hetzelfde te doen. Er kwamen spoe dig buren toeschieten, doch waarschijn lijk zal de vrouw er het leven bij verlie zen. ITALIË. Vreesslijk ongeluk. Over eeu paar dagen had te Monza een vreeselijk onge luk plaats. Eene vrouw, die haar vuur in den haard wilde ontsteken, goot petrool op 't hout, dat eenigzins vochtig was en niet wilde branden. In eeu oogwenk waren hare kleeren in brand, eu om de vlammen uit te dooven wierp zij zich op haar bed, waar haar eenjarig kind sliep. In plaats van de vlammen te verstikken deelde zij ze mede aan de beddedekens, In hare vertwijfe ling zag de arme vrouw geono redding meer, zij rukte het kind uit het bed en sprong, door de vlammen omringd, uit het venster. Weinige oogenblikken later waren bei den dood. STAD AELST. van het Leger. «O» Optelling der Paarden en Rijtuigen bestaande in deze Stad. De Burgemeester der Slad Aelst, In uitvoering van het artikel 130 van het Koninklijk Beslui! ^au 31 December 1889 en ingevolge den brief van den lieer Bevelhebber van het distrikt militair van Dendermonde in dato 19 dezer maand, brengt ter kennis zijner onderhoorigen, dat de Commissie gelast met de optelling der paarden en rijtuigen bestaande in deze Stad hare werkingen zal beginnen den Woensdag 15, Donderdag 16 en Zaterdag 18 Januari 1896 voor de Stad, Vrijdag 17 Januari 1896 voor het gehucht Mijlbeok en Maandag 20 Januari 1896 voor het gehucht Schaer- beek en desnoods den volgenden dag, tel kens ten 8 uren 's morgens. Men wordt verzocht zijne paarden en rijtuigen, ten huize te houden, de dagen bepaald voor de optelling. De burgers worden terzelfdertijd ver wittigd dat het onderzoek en de rang schikking der paarden en rijtuigen alleen lijk in algemeen belang geschieden en dat deze formaliteiten geene beperking stellen aan de rechten der eigenaars of aan de transactiën die de paarden en rij tuigen kuunen ondergaan. Aldus afgekondigd en aangeplakt te Aelst, den 20 December 1895. De Burgetneester, V. VAN WAMBEKE. ZILVEREN en andere Zilveren Voorwerpen. Op Zaterdag 28 December aanstaande, zal deurwaarder Willem VAN MUY- LEM, ten aanzoeke van meester R. De Schaepdryver, advocaat te Aalst, curator der Bankbreuk A. Toussaint-Moens, en bij voortzettingter herberg van den heer C. Van den Bossche, ter Groote Markt van Aalst, (Policiewacht), om 9 uren 's morgens, openbaar te koop aanbieden, tegen comptaute penningen en met 10 p. h. voor kosten Een aantal zilveren mansuurwerken (cylinders en remontoirs), en eenige an dere gouden en zilveren voorwerpen, waaronder benoodigheden voor uurwerk makers. (Huis vaiw Yertrouwehi) LEOPOLDSTRAAT, AALST. Groote versche Zalm fr. 3,00a0,00 'tpond Turbot 1,75 Heilbot 0,00 Griet 1,25 Garnalen 0,50 Steur 0,00 Kabeljauw 0,00 Landolium 0,70 Gezoute Zalm Groote Tongen 2 tot 3,00 't koppel. Middelbare0,60 Turbotjes A Grietjes fr. 1,00 a 4,00 't stuk Schel7isch 1,00 a 1,50 Makreel 0,00 Groote Rog 2,50 a 4,00 Middelbare Rog 1,00 a 1,50 - Zeehanen 0,00 a 0,00 Wijtingen Pladijs 0,15 0,70 a 1,15 Roobaard 0,00 a 0,00 Holl. Haring Melkers 0,25 a 0,00 'tstuk. Kreften 2,00 a 3,00 Oesters. 6,00 a 12,00 Zeeuwsche oesters 6 a 12 fr. de honderd. Dagelijksche aankomsten. OPENBARE VERKOOPING van Kanada, Abeelen, Beuken en magere Olmen EN SCHAARHOUT, TE MOORSE I. en MELDERT. Deurwaarder Jozef DE VOS, te Aalst, zal op Woensdag 8 Januari 1896, op klokslag van 11 uren voormiddag, open baarlijk verkoopen Te Moorsel. 1° Namens Mr Charles De Vis, Kandi daat-Notaris te Aalst, 6 koopen kleine Boomkens dienstig voor Schelfhout, in eenen boscb in de Biesenbroeken, wijk Kattenbroek. 2° Namens Mr Domien Van Damme, (e Lebbeke, 7 koopen buitengewone dikke Kanadas, van 2 tot 3 meters omtrek, aan de Statie, aan het land in gebruik bij de weduwe Petrus-Jos. Van Langenhove. 3° Namens Mr Paulus Beeckman, te Moorsel, 4 koopen Kanadas, aan eene partij land in 't Exterken, achter de hof stede van Frans Hendrickx. 4° Namens Mr Charles De Vis voor noemd, 6 koopen schoone Kanadas, in de Bevenhouien, aan het land gebruikt door Charles-Louis Scheerlinck. Te Melderl. 5° Namens Mr Frans Asselman, te Merchtem, 20 koopen zuivere Kanadas, nabij den Kocisteert.aan het land gebruikt door Edmond Vermoesen en Seraphien Buyl. Namens Mr Louis Asselman, te Merchtem, 14 koopen schoone Kanadas, aan eene partij land nabij den Ivoeisteert, aan het land gebruikt door Frans Ver moesen. 7° Namens Mr Joannes Moens, te Mel- dert, a) 8 koopen schoone Beuken, 1 mageren Olm, in zijnen bosch op den Berg, wijk Klaarhaag. b) 12 koopen Ka nadas en 1 Abeel, in eenen bosch in het Zwitjen, wijk Klaarhaag. 8* Namens Jufvr. De Nil, te Meldert, A) menigvuldige koopen Schaarhout, op het Lochteveld. b) 1 Kanada van 2 m. 50 cent. omtrek, aan de hofstede van Constant Van Rossem, wijk Kokerij. 9' Namens de erven De Vis, te Moor sel, 4 koopen schoone Kanadas, op den Truinbosch, wijk Klaarhaag, aan het land gebruikt door Charlea-Louis Van Neck. Men zal vergaderen juist om 11 uren voormiddag, te Moorsel, wijk Katten broek, ter herberg van Louis Van den Ecde, en vervolgens het orde van de affiche volgen. De koopers moeten het ongeld gereed betalen, het principaal met Baafmis, 1 October 1896, mits te stellen goede en gekende borg. Door verandering van woonst. OPENBARE VERKOOPING van «n Schrijnwerkersgerief, te Aalst, aan de St. Martenskerk, N° 35 Deurwaarder DE VOS, te Aelst, zal ten verzoeke en ter woonst van den heer Jan Van Nuffel, schrijnwerker, te Aalst, aan de S' Martenskerk, N°35, op Maan dag 30 December 1895, om 1 uur na middag, overgaan tot de openbare ver- kooping vau Meubels en Schrijnwerkers- gerief, bestaande in ronde en andere Tafels, Stoelen, Ledekanten, Stoof, 2' Keukenjaehten, salon en andere Vuren, 12 geboureerde Stoelen met Zetel, een goed Naaimachien, Waschmachien, Hor- logie met Kas, zilveren Zakhorlogie en eenig Brandhout. Schrijnwerkersgerief, bestaaade in Schaafbank, Zagen, Beitels, enz. Verders een deel drooge Planken enz. Met gereed geld en 10 voor veil- kosten. OPENBARE VERKOOPING aan eene welgelegene en een Perceel Land TE HAALTERT De Notaris Van Oudenhove, ver blijvende te Denderhautem, zal ten ver zoeke van wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen openbaarlijk verkoopen Eerste Lot. Een welgelegene be huisde en bebouwde Hofstede, gestaan en gelegen te Haaltert, op den Kleinen Droeskauter, aan de Hoogstraat, geka dastreerd sektie B, nummers 655a, 656a en 657a met eeno grootte van 19 aren, 10 centiaren, en, volgens meting, groot be vonden 19 aren, 96 centiaren, palende oost Gbarles Mertens en de kinderen Charles De Buysscker, zuid hot Douker- straatje, west de kinderen Eduard Van den Bruelle en noord den Steenweg van Aalst op Geerardsbergen. Dit lot zal in drij deelen opgeroepen worden te weten 1. 4 aren, 73 centiaren, te nemen ten westen, bestaan met Schuur, Koeistal, Verkeuskoten, Bakoven, enz., scheidende met het tweede deel met den gemeenen muur van het woonhuis. Op te leggen boomprijs fr. 75. 2. 7 aren, 10 centiaren, te nomen te midden, bestaande met Woonhuis en Kamers, Kelders, enz. Op te leggen boomprijs fr. 100. 3. 8 aren, 13 centiaren, te nemen ten oosten, bestaande met Schuur. Op te leggen boomprijs fr. 175. Tweede Lot. Eeu goed perceel Zuailand, gelegen te Haaltert, op den Grooten Droeskouter, gekend ten kadas ter, sektie B, nummer 971, groot 16 aren palende oost Charles Louis De Meyer, zuid Désiré Van den Bergbe en Bernard en Virginie Hunninck, weste zelfde kinderen Hunninck en noord den Hondengracbt. ZITDAGEN Instel, Maandag23 n 1co. Verblijf, Maandag 30 ls8j- Telkens om 3 uren namiddag, te her berg Het Konigsken, bij de weduwe Jan-Baptist Sonck-Perdaens, te Den derhautem, in den Anderenbloek. Van Coninckxloo-Sergeant. ten zuide aan de hceren Louis Buekens en Joseph Dc Loose, ten weste aan voorschrevens Hofstede. Derde koop. Een perceel Land. te Aalst Schaar beek, op den grooten Hoesenkauter, groot volgens titel 30 aren 0 centiaren, gekadastreerd wyk B, nummer 71, met eene grootte van 38 aren 80 cen tiaren, palende ten ooste aan den heer Frans Beeck- inan-Tas, ten zuide aan de erven Callebaut, ten weste aan verscheidene en ten noorde aan de Hoe sestraat. ZITDAGEN Imstsl Donderdag 19 December 1893. ter herberg genaamd S' Kochus, bij den heer Désiré Kaspoei- Longè, te Aalst, aan de Groote Kerk. Verbluf Donderdag 2 Januari 1896. ter herberg genaamd De Graaf van Vlaanderen, hij den heer Frans Beeckinaii-Tas, te Aalst, op Sint Job. Telkens ten 4 uren namiddag. Openbare Verkooping- van een welgelegen te Aalst, aan dt Groote Kerk. De Notaris DE GHEEST te Aelst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen STAD AELST Een huis eu grond allerbest gestaan ten voorhoofde in de Kerkstraat, aan de Groote Kerk, geteekend N° 35 en geka dastreerd wijk A, nummer 1264, houdende van de eene zijde of zuidwaarts aan een huis van den heer Breckpot. bewoond door den heer Pensaert, van de andere zijde of noordwaarts aan de gemeene Poort, langs welke de Eigenaar van voor schreven Huis ten eeuwigen dage, zonder vergold, doch ten minsten schade los en rede heeft te voet en met rijtuigen en van achter aan eene gemeene opene plaats. Bewoond geweest door den heer Jean Vau Nuffel en Zuster. Oumiddelijk in gebruiktreding. Voorschreven Huis mag bezichtigd worden alle dagen van 9 uren 's morgens tot 's middags. ZITDAGEN Instel Vrijdag 3 Januari 1896 ter her berg van den heer Désiré Raspoet. Verblijf Vrijdag 17 Januari 1896 ter berber van den heer Victor Van den Eynde. Beide aan de Groote Kerk, en telkens ten 4 uren namiddag. VEHDITIE van eiken, esschen, wilgen en kanada- alsmede van zwaar ELZEN SCHAARHOUT te Aelst-Schaerbeek en Nieuwerkwken. De Notaris DE GHEEST (e Aalst, zal op Maandag 30 December 1895, in het openbaar verkoopen Ten eerste ten 8 ure 's morgens, namens hel Weldadigheidsbureel van Aalst, aan land t« Aalst- Schaarbeek, Nieuwslraatponrt, aan de nieuwe Beek straat. Gebruikt door Joannes Hofman, 16 Kanadas. Ten tweede ten 0 ure, ook namens het Weldadig heidsbureel van Aalst, aan land en|meersch te Nieu- werkerken, Moortelvcld. - Gebruikt door Petrus Smgelyn, C Kanadas. Ten derde na dc voargaande boomen, namens jufvrouw Sylvie De Bièvre te Aalst, op den Sterren- bnsch, te Nieuwerkerken, Pypenbeck, 100 koopen zeer zwaar elzen Schaarhout. En ten vierde: ten 1 uren nanoen,namens mijn heer Joseph Dc Boeck-D'Hondt, te Aalsl-Schaarbeck, aan zijne goederen op Sint-Apollonia, aan hel Broek- straatje, gescheed van Erpe Oonegem, 18 koopen Eiken, 'waaronder ter dikte van 1 1/2 meter18 koopen Esschen, dienstig voor wagenmakers en karrentremen 4 Wilgen en 15 Kanadas Voor deze laatste boomen te vergaderen ter herberg In Wanzeli, i bij Joseph Van der Biest, aan den Gentschenstcenweg en aldaar na de verkooping te verborgen. Gewone konditicn en tijd van betaling mits borg stelling. OPENBAARLIJK TE KOOP en Zaailanden, TE AALST, Sint Job. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewi van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen, de volgende Goederen, afhangende van dc nalaten schap van den lieer Petrus Segehs, te weten Eerste koop. Het Huis en Hofstede door den heer Petrus Segers gebruikt geweest en gelegen te Aalst-Schaarbcck, Sint Job, op het Grootbeekveld, groot volgens titel 40 aren 41 ceutiaren, gekada streerd wijk B, nummers 161f en 161c, met eene grootte van 42 aren 50 centiaren, palende len ooste aan den heer Philemon Van Coninckxloo-Sergcant en aan den volgende koop, ten zuide aan den heer Joseph De Louse, ten weste aan de Beek en ten noorde aan de Hospicien van Aalst. Tweede koop. Een pcrcel Land ook op Aalst- Schaarbeek, Sint Job, Grootbeekveld, groot volgen: titel 27 aren 75 centiaren, gekadastreerd wijk B nummer 162, met eene grootte van 27 aren 90 cen tiaren, palende ten noorde en ten ooste aan den beer OPENBARE VERKOOPING van een goed perceel TE BA VEGEM. I)e Notaris F.EMAN, te Erpe, {zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Een perceel Zaailand, gelegen te Bavegem, op de eye, bekend by kadaster wijk B, deel van nummer 172. groot 15 aren 60 centiaren, palende oost dc Koutcrredc. xuidjuffiouw weduwe Gabicn Smekcns, west Edmond Ecckhout en noord den heer Galmart. Gebruikt door M. Adolf Van Bever, te Bavegem. ENKELE ZITDAG Woensdag 8 Jantjabi 1896. Meubilaire X'endilie. Voornoemde Notaris EEMAN, zal op Woensdag 8 Januari 1896, om 9 ur«n voormiddag, te Bavegem, nabij het Dorp, ten huize bewoond door juffrouw we duwe Livinius Vlaeminck-Baetens, oDcnbaarlyk ver koopen lluismeubels, als Tafcis, stoelen, kleer- en an dere kassen, hangende horlogie, quinquet, spiegel, bedstoelen, stoof mettoebehoorlen, koperen moor en koffiepot, koffiemolen, koperen en zinken hakers, nielkzijden, melktobbcns, aarden schotel» en teelen, ijzeren kusserollcn, marmit, gleisen tellooren en kom men, broodmouillie, vleetchkeern en melkkuip en meer andere voorwerpen. Laudhouwetsalcm, zooals Wanmolen, kruiwa gens, aaikuipen, egge, spaden, braken, mesthaken, reeken, pikken, zeisen, dorschvleugels, koeigareel, enz. enz. Eene schoone bekalfde vaara, een vet varken, eene zog, eene geit, hoenders en haan. Eene groote hoeveelheid hooi, strooi, ongedorscben oogslvruchten, aardappels, betteraven, meat en aal. Dc koopen van en onder de 19 franks moeten ge reed betaald worden Verders op gewone voorwaarden en tijd van beta ling mits te stellen goede en gekende borg. Openbare Verkooping van een perceel te Haeltert De Notaris DE SADELEER te Erem- bodegem, zal, ten verzoeke van wien het behoort, openbaarlijk verkoopen Eenige koop. Een Meersch, gelegen te Haeltert, in den Eede, gekend bij kadaster, sectie A,nummer 110, met eene grootte van omtrent 23 aren, 60 centi aren, palende aan Pieter Joannes Cop- pens, Constancia Meganck, Muylaert- Hoffelinck en Van Cauter. Eenige zitdag voor toewijzing DONDERDAG 9 JANUARI 1896. Om 3 uren namiddag, ter herberg bij de kinderen Raes, te Haeltert, in den Eede. Kapitalen te bekomen mits goede hy potheek. OPENBARE VERKOOPING te Haeltert en Kerkxken. De Notaris DE SADELEER, te Erem- bodegem, zal op Maandag 20 Januari 1896, om 8 uren 's morgens, op aanzoek van de W Sienaert te Haeltert, madame Chantralne te Charleroi, mevrouw gravin De Spangen te Brussel, Victor Van Wynendaele, te Kerxken en andere eige naars, openbaar verkoopen 200 koopen gave hoogstammige Boo men, te Haeltert en Kerkxken. Zie plakbrieven. OPENBARE VERKOOPING van eene welgelegen behuisde le Erondegem. Dorp. Dc Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in bet openbaar verkoopen Eenige koop. Eene behuisde Hofstede, schuur en stallingen met el beplante boomgaard, gestaan en gelegen te Eron degem, aan de Hoogstraat, groot 15 aren, palend» oost de straat, zuid den heer Jozef Van Den Eeckbout, west en noord de kinderen Dc Ridder. Onmiddelijk in gebruiktreding. N. B- De helR vau den koopprijs zal op het verkochte goed mogen blijven staan aan den intrest van 4 's jaars. ZITDAGEN Telkens om 4 ure van den avond, ter herberg Dk ReisDuir gehouden door den heer Angelus Trog, te Erondegem, Hoogstraat. Openbare Verkooping van te Hof stade en Lede De Notaris Louis MOENS te Lede, zal op Maandag 30 December 1895om 8 i/t uren 's morgens, op aanzoek van den heer Graaf Cornet d' Elzius te Parijs mevrouw de Baronnes della Faille te Lede; den heer Victor De Smet-Roggeman te Lede den heer De Cremer te Lede den heer Pieter Annaert te Lede den heer Jan-Baptist Aunaert te Lede den heer Petrus De Motte te Aalst en den heer Notaris Beeckman te Anderlecht en andere eigenaars, openbaar verkoopen Circa 200 koopen gave hoogstammige Boomen, te Hofstade en Lede waarvan cr verscheidene tot 2m 50 omtrek hebben. Zie plakbrieven, Bij sterfgeval. Openbare Verkooping van twee nieuwe Bouwgronden behuisde Hofstede Boombaard, Lochting en Zaailand, te Aelst-Schaerbeek Scherrestraat en Osbroekweg. De Notaris JAMPENS te Aelst, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Twee nieuwe Woon huizen, gestaan en gelegen te Aelst- Schaerbeek, aan de Scherrestraat, geka dastreerd wijk B. nummer 506a en 506b, groot 1 are 14 centiaren, palende ten noorde en ten ooste den volgenden koop, ten zuide mijnheer Steleman en ten weste de Scherrestraat. Bewoond door de heeren Théodore Dierickx en Ferdinand De Wolf aan fr. 2,50 ter week. Tweede koop. Een perceel Bouw bond met gebouwen, schuur, boppenast, jakhoven en eenen boek der hofstede, gestaan en gelegen te Aelst-Schaerbeek, aan de Scherrestraat, gekadastreerd wijk B, nummers 506e en 506a, groot 22 aren 95 centiaren, palende ten ooste koop vyf hierna, ten zuide mijuheer Steleman on voorgaanden koop,ten weste zelfden voor- gaauden koop en de Scherrestraat en ten noorde den volgenden koop. Boomprijs fr. 30. Derde koop. Een Huis alsmede eene- Hofstede met gebouwen, boomgaard en lochting gestaan en gelegen te Aelst- Schaerbeek, aan de Scherrestraat, gekend bij kadaster, wijk B, nummers 508« en 505a, groot 17 .aren, palende ten ooste mijuheer De Pauw, ten zuide voorgaan den koop, ten weste de Scherrestraat en den volgenden koop en ten noorde zelfden voorgaanden koop en mijnheer J. B. Coen. Het huis bewoond door den heer Petrus De Nil, aan fr. 1,75 ter week. De hofstede onbewoond. Boomprijs fr. 175. Vierde koop. Een Woonhuis met Stalling, gestaan te Aelst-Schaerbeek. aan de Scherrestraat, bekend bij kada ster, wijk B, nummers 506d en 506n, groot 96 centiaren, palende ten ooste en ten zuide voorgaanden koop, ten weste de Scherrestraat en ten noorde mynhee J. B. Coen. Viifde en laatste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Aelst-Schaerbeek, aan den Osbroekweg, gekadastreerd wijk B, nummer 505a, groot 30 aren 41 cen tiaren, palende ten ooste den Osbroek weg, ten zuide mijnheer Steleman, ten weste koop twee hierboven en ten noorde mijnheer De Pauw. Boomprys fr. 75. ZITDAGEN Instel, Maandag 23 December 1895. Verblijf, id. 6 Januari 1896. Telkens om 3 uren namiddag, ter her berg - In den Vlaamschen Schouwburg, bij M. Fb. Philips, te Aelst, Karmelie testraatje. De Notaris DE PAUW. te Aalst zal, openbaarlijk verkoopen Koop I. Eene hofstede te Aalst-Mijl- beke, aan de Botermelkstraat, groot 58 aren 40 centiaren, sectie D, nummers 449. 447 en 445a, bewoond door Jan- Baptist Van den Steen-De Minter. Ingesteld fr. 2,600. Koop H. Een perceel meersch, te Her- dersem Gutstraat, sectio B, nummer 357, groot 15 aren 70 centiaren, gebruikt door de eigenaars. Ingesteld fr. 650. Instel 17 Verblijf 31 December 1895, om 2 ure namiddag, ter herberg in de Vier Winden, bij den heer Ernest Ladeuze-Perreman, te Aalst, Keizerlyke- Plaats.

De Denderbode | 1895 | | pagina 3