""teToop?" Huis le huren Indien gij Hoest ZAAILANDEN BOOMEN Uit der handtekoop Bericht BALSEMPILLEN AANBESTEDING. Overjarige Panden PARTIJ LAND H TT I S BOOMED MEUBELS BOOMEN RENTENIERSHUIS tilTSCHLANI). l L"p het ijs. Volgens ccn be- rici Marburg, kregen vrijdag te Obe r (Hessen) twee knapen van 15 .aar bij het scüaarsenrijdcu t*>--' spoedig in een gerecht over- löjarige knaap gloed daarbij uit en viel op het ijs, waarna de oudste knaap, hem met de schaats zulk een hevigen trap op don rug gaf, dat de ruggegraat brak en de zwaar gewonde cenige oogenblikken later den geest gaf. De moordenaar werd aangehouden. De photographic der toekomst. Weer zijn te Berlijn belangwekkende proefnemingen gedaan met de nieuwe ontdekking van professor Röntgen. Dr Spiess, die gewoonlijk de proefnemingen doet in de Urania, eene inrichting waar de nieuwe ontdekkingen aau het publiek worden bekend gemaakt, en van in 't be gin zijne ondervinding in dienst der nieuwe ontdekking stelde, heeft in ge zegde inrichting openbare proefnemingen gehouden en photographies gemaakt, die beter gelukt zijn dan die van Röngten zelf. Na eene korte uitlegging over de ont dekking en bet verschil tusschon de X-stralen en de cathodic-stralen, voort gebracht in de buizen van Crookes, toonde Dr Spies practisch aau dat de X-stralen door hout, alumiuium en andere vaste lichamen drongen, gemakkelijker even wel door de lichamen van lichtere speci fieke zwaarte, dan door die van grootore dichtheid. De stralen gaan bijvoorbeeld gemakke lijker door hout dan door glas. Dr Spies nam eene beurs, deed er een sleutel en eenige munten in en omringde ze met een zwart papier. Om nu de doordringingskracht der stralen te bewijzen, plaatste hij een plank van twee vingers dikte voor de beurs, en liet er dan do X stralen op vallen, ter wijl hij ze photographeerde. Dat duurde omtrent 15 minuten, gedurende welke de professor verdere uitleggingen gaf. Daar na ontwikkelde hij de plaat en wierp het schaduwbeeld bij middel van een projec tietoestel op eene witte gordijn. Men zag zeer duidelijk den sleutel en de munten, terwijl men nauwelijks do omtrekken der beurs kon bemerken. Onder de andere photographiën, aldus vertoond, was eene zeer belangwekkende, de hand voorstellende van een der be dienden van het gesticht. Jaren geleden had die man een stuk glas in de hand ge kregen, dat men er niet kou uithalen en steeds dieper doordrong. De photopraphie vertoonde het geraamte van de hand en tevens zeer duidelijk het stukje glas. Dr Spies nam eene doos, die met schroeven ineen gedraaid was, waarvan men natuurlijk alleen de koppen zag. In de doos legde hij eene horlogieketting en photographeerde ze dan metdeX-stralen. De photographie toonde alleen de horlo gieketting en al de schroeven iu hun geheel alsof zij in de lucht zweefden. Geen spoor echter van het hout. Eene andere photographie van eene hand, toonde duidelijk eene breuk aan een der vingerbeenderen, Zeer belangrijk was ook de photogra phie van een metalen plaat. Deze was op verscheidene plaatsen gebroken geweest, maar zoo goed hersteld, dat men niets van do breuken kon bemerken De Rönt- geu's stralen brachten duidelijk de breu ken aan het licht. In Weenen heeft professor Mosety Röntgen', uitvinding bij twee operaties met volledige succès toegepast. In het eerste geval toonde de photographie dui delijk de kwetsuren, door een revolver schot in iemands hand veroorzaakt en de plaats waar het kleine kogelke zat. In een ander geval toonde zij duidelijk de plaats en de natuur oener misvorming in den voet van een meisje. ENGELAND Mijnramp. 80 werklieden bedolven. Uit de kolenmijn te Tylorstown waar eene ontploffing plaatshad, zijn 33 mijn werkers levend boven gebracht. 15 lijken zijn gevonden. Omtrent het lot van 42 menschen is men nog in onzekerheid. Geheimzinnige verdwijning. In de voorsteden van Londen heerscht groote bezorgdheid, wegens het verdwijnen van een aantal jonge meisjes. Ongeveer vijf weken geleden verdweon uit Caning-Town de 16jarige Dolly Cook, zonder dat de politie of de ouders een spoor van haar konden ontdekken. Kort daarop verliet in Deyton de löjarige Henny Baldock het huis harer ouders,om eene boodschap te doen, zonder dat zij er terugkwam. Wel is waar kregen hare ouders een uaamloozen brief, zeggende dat het meisje goed verzorgd was, maar niettegenstaande alle pogingen der po litie, kon men niet gewaar worden, waar "was. Verder derdween een meisje van den zelfden leeftijd, Ethel Brown, uit Wan- - stead, en terwijl de overheid druk bezig is naar deze onderzoek te doen, ontvangt zij het bericht van het geheimzinnig ver dwijnen van een zestienjarig kindermeisje uit Leyton, Ada Graham. Deze was heen- gogaau om hare ouders iu Walthamstown te bezoeken, maar ze was daar niet aan gekomen. XWITSERLAXD Nog al een valsche profeet. Een tien tal dagon geleden deelden wij meé, dat M. C. Marti, leeraar aan eene middelbare school te Nidan in Zwitserland, een vree- selijken storm voorspeld had de Noord westkusten van Europa, omstreeks 24 ja nuari, mogelijk echter van 22 jan. af. De j storm zou van langen duur zijn en waar schijnlijk de vreeselijkste sedert tiental- len vau jaren. Hetschooue weer van den 24 januari, en vorige dagen leert opnieuw welke waarde te hechten is aan dergelijke weer voorspellingen geruimen tijd te voren, RUSLAND. De kroning van den Tsaar. Een keizerlijk rescript heeft de plechtigheid der krooning van den Tsaar te Moskou vastgesteld op 8 Mei aanstaande. Vo- r die groote plechtigheid en den luister die alsdan zal tentoongespreid worden, heeft het Russisch gouverne ment zich tot de Fransebe nijverheid ge wend, en te Parijs ware meesterstukken doen verveerdigen. De rijtuigen zijn van oud Fransch fa brikaat. Zij dagteekenen uit bet tijdstip van Lodewijk XV; zij zyn de schoonste sieraden uit het museum van rijtuigen te St-Petersburg zij zijn versierd met ou- vergelijkelijke schilderingen, het werk van Watteau en Boucher. De tsarino zelf zal plaats nemen in een rijtuig, waarvan al het houten ijzerwerk verguld is en het bovengedeelte bestaai uit kristallen spiegels in vergulde houten kaders. Vieren twintig rijtuigen zullen in den tioct plaats nemen. De eerste twee zijn voorbehouden aan de keizerinnen, die de plechtigheid by wonen, worden bespan nen met acht peerden, wiens getuig ge heel in rood marokijn is, met verguld bronzen versierselen in den zuivers/en Lodewijk XV styl. De blauwe zadeltapijten zijn met gou- een randen omzoomd on bezaaid met kei zerlijke schilden. Al de peerden dragen rijke panachen in witte struisvogelve deren. De rijtuigen zijn een getrouwe navol ging van de oude Fransche rijtuigen uit het tijdstip van Lodewijk XV. Twee en twintig andere rytuigen, be stemd voor de grootvorstinnen, volgen op de eerste. Allen zullen met zes peerden bespannen zijn, en met getuig in zelfden stijl maar eenigzins eenvoudiger. Een groot peerdenkoopman van Parijs heeft reeds 120 Engelsche-Normandsche peerden, van gelijke lichtbruine kleur naar Moscou gezonden. De hoofdpikeur van het hof van Rusland is opzettelijk naar Parys gekomen, om de peerden na te zien alvorens ze te laten vertrekken. Alleen de Tsaar zal te peerd zitten ge durende het défilé dat zal volgen op de plechtige krooning in het Kremlin. Hij zal het uniform dragen van een zijner meest geliefde regimenten. Een over- groote mandei in goudlaken, gevoederd met hermelijn, zal op zijne schouders wor den vastemaakt met keten der orde van St-Adreas. Zijn peerd, een prachtig OslofF: d.* lieveling zijns vaders, zal het getuig hebben van het regiment, waarvan de Tzaar het uniform draagt. CAN AD t. Storm. Uit Canada komt bericht van een geweldigen storm die vrijdag en zaterdag het land trof, de telegraaf ver nielde, spoorlijnen ontredderde en over het geheel groote schade veroorzaakte. Te Toronto kwamen een paar mannen en verscheiden peerden om. door aanraking met electriscke geleiders, VEREENIGDE-STATEN Een stoutmoedige tocht. Woensdag is van Cbristiania, in gezelschap van een jongen sportsman van deuzelfden naam, j de zeeman Hansen vertrokken naar de Vercenigde-Staten. De reis zal worden gedaan op sneeuwscboenen over het noorden van Zweden, Finland, Ruslaud, Siberië, waar de beide reizigers over de Behringzee worden gezet. Verder gaan zij langs Aljaska naar de Vereenigde- Staten. Feestdag van 0. L. Vrouw Lichtmis wyding der keersen. Camiel Roosen, koster der St. Marti- nuskerk, te Aalst, heeft de eer het geacht publiek ter kennis te brengen dat er hij hem, gansch 't jaar door, gewijde was- keerscn te bekomen zijn te beginnen van 25centiemen,50centiemen,één frank,enz. Groote en schoone keus van bougièn, tegen prijzen buiten alle concurrentie 5 ten honderd onder den fabriekprijs. Aan de Heeren, mijne Kliënten en het geacht Publiek. Mijnheeren Ik neem de eerbiedige vrijheid Ued, te berichten, dat ik van heden af, al de rekeningen, aan mijnen zoon betaald, niet kan herkennen. Alleen de kwytschrifteu, door mij zelf of door myne Vrouw aangeboden, zyn geldig. Uw toegenege dienaar, Leon Bruylandt, Aelst. Société Anonyme Alostoise POUR I.A construction d'habitations ouvrières, a Alost. [Slaluts. Recueil spécial, 1891. N° 256.) L' assemblée générale ordinaire aura lieu le Lundi 17 Février 1896, k 10 heures du matin, at. siège social, Rue Neuve, N°37, a Alost, conformément k F article 22 des statuts. ORDRE DU JOUR: 1° Rapports du conseil d' administra tion et du collége des commissaires; 2° Approbation du bilan el du complc de pre fits et per les; 3° Approbations des propositions du conseil d' administration au sujet de 1' ordre de réélection des administra teurs et des commissiires; 4° Élection d' administrateurs et de commissaires; en remplacement des sortants. 5° Nomination d'un administrateur dé- légué. N. B. Extrait de Tarticle 24 des statuts Pour assister aux assemblées générales, les possesseurs d' actions au porteur ou leurs mandataires doivent faire connaltre dix jours avant l'assemblée le nombre et les numéros de leurs actions au siège social. II seront admis sur la production des titres ou d'un certificat constalant le dépót de ceux-ci soit au siège de la société, soit chez 1' un des banquiers de la société. met groot gemak van betaling. 1* Een prachtig Renteniershuis met Koetspoort en Lusthof, gelegen te Aalst, Liénartstraat, N° 12, laatst bewoond ge weest door Madame Van Puyvelde-Le Vionnois. 2' Een schoon Renleniershuis met alle gerief, bewoond door den Heer Statie Overste en gestaan Liénartstraat, N° 8. 3" Dry schoone en gerieflijke Burgers huizen, gestaan Esplanadestraat, N" 28 enz., verhuurd aan 375 franks's jaars. 4® Een schoon Winkelhuis inet alle gerief, goed voor alle commercie, staande in 't midden dor Lange Zoutstraat, be woond door Mynheer Felix Van Lan- duyt. 5e Een goed Winkelhuis met alle ge rief, ook wel gestaan in 't midden der Lange /.outstraat, mot dubbele uitgang in 't Sluyerstraatje, nu bewoond door Mijnheer René De Winter. 6® In een of twee deelen d'oude geka- landeerde herberg genaamd Het Mu ziek, staande in 't Sluyerstraatje, be woond door sieur Van den Borre. Voor alle inlichtingen zich te bevragen Liénartstraat, N° 12, 's Zondags, 's Maan dags en 's Dijnsdags van iedere week. gestaan te Aelst, Gentschestraat Nr 20. Zich te bevragen zelfde straat Nr 12. Een extra schoon gerief voor vinkers zoo goed als nieuw. Zich te bevragen ten burcele dezer. De onderneming van den vervoerdienst van brieven-pakketten, per rijtuig, tus- scheu Oordegem en Wetteren, wordt in het openbaar aanbesteed. Alle noodige inlichtingen zijn te beko men bij den Heer Dienstbestuurder van Posterijen te Gent, en in de Postkanto ren van Oordegem, Wetteren. Aalst, Gent, Dendermonde en het omliggende. Op 5d*n Februari, 's middags ten 12 uren, worden in de bureelen van den Heer Dienstbestuurder voormeld de in- schrijvingsbiljetten in het openbaar geo pend. Indien gij aan influenza lijdt Indien gij korlborslig zijl, Indien gij aan keelpijn lijdt. Indien gij niet goed slaapt Indien gij gejaagd zijt, Indien gij aangedaan zijt door bronc/net,o/''lis gelij kwelkeborstziekte GEBRUIKT DE van F. CALLEBAUT. Gij zult or welhaast verzachting en na eenige dagen volkomene genezing in vinden. PRIJS DER DOOS 1 fr. 25. Algemeen Depot F. CALLEBAUT, Overdekte Botermarkt, AALST. Men zendt ze ook franco door geheel het land, tegeneen postmandaat van fr.1,30. DEPOTS Brussel, Fredrix, Brd du Nord Ant werpen, De Beul Gent, De Moor Ninove, De Ruj'ver Wetteren, Van DaelSottegem, VanderschuerenDiest, Jans-Fredrix Oostende, De Cock. N B. Men kan die bollekens opslik ken of opzuigen volgens beliefte. In de zeilde Apotheek van F. CALLE BAUT, zijn te bekomen Bloedzuiverende Pillen tegen gal, maagzuurslijmen, slechte spys verteering, velziekteu, enz. Remedie voor de eksteroogen. Remedie voor de tandpijn. Alle remediën voor het vee en pluim gedierte, enz, enz. Het Bureel der Kerkmeesters van Pol- laere, zal, op Maandag 3 Februari 1896, om 3 uren namiddag, in de bewaarschool van het klooster, overgaan tot de open bare aanbesteding van herstellingswerken aan de kerk, begroot op K14i>,00 Franken. De aanbesteding zal geschieden met aanbiedingsschriften aan den heer Frans De Smet, voorzitter van het Kerkfabriek toe te sturen, volgens voorschrift aan geduid in hel model lastboek. De plans, begrootingstaat en kohier van lasten berusten ter inzage der belang hebbenden in de Pastorij waar men er kennis kan van nemen alle werkdagen. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot den heer Julius Goethals, bouw kundige te Aalst. Pollaere, den 9 Januari 1896. Namens het Bureel De Vooozitter, Frans DE SMET. Photographie A. Palatzky AELST 16 Albert-Liénartstraat, 16. Beveelt zich aan vooralle slag van portretten, familiegroepen enz, kun stig afgewerkt. Week- en feestdagen, open van 9 uren voormiddag. Men begeeft zich ook ten huize op aanvraag. Berg van Bermhertigheid. AALST. VERK00PING VAN der maanden October, November en De cember 1894, welke zal plaats hebben op 6 Februari aanslaande, om 1 ure namiddag, in deszelfs lokaal, door het ambt van den Deurwaarder Jozel Do Vo». OPENBARE VERKOOPING van eene goede te Meldert. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Gemeente Meldert. Eene goede party LAND, gelegen op den Truiënboschkanter, groot 1 hectaar, 53 aren, 74 centiaren,gekadastreerd wijk D, nummer 106e, met eene grootte van 1 hectaar, 52 aren, 20 centiaren, palende ten ooste met half Kauterbaan aan den heer De Vis, ten zuide aan de weduwe De Gols, Joannes Hauwelaert en de weduwe Killemaes, ten weste met half Baan, gezegd Truiènboschweg, en ten noorde ook met half Kauterbaan aan den heer Karei De Vis. Gebruikers Joannes Hauwelaert, Petrus Josephus Heiremans, Benedictus Heire- maDs, de kinderen Moyersoen, Victor Merckx en Petrus Josephus Van de Velde, ailen zonder termijn. Verdeeld in 5 koopen elk van 30 aren 75 centiaren. ZITDAGEN Instel, Donderdag 13 t, Verbfijf, Donderdag 27 uan *896. Ten 3 uren namiddag, ter herberg van den beer Charles-Louis Wille, te Meldert, in de Klaarhaag. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen te AALST, aan de Groote Kerk. De Notaris DE GHEHST t« Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in hut openbaar verkoopen STAD AAI .ST. Een HUIS en GROND, allerbest gestaan ten voor hoofde in de Kerkstraat, aan de Groote Kerk, gelee- kend Nr 35 en gekadastreerd wijk A, nummer I26t, houdende van de eene zyde of zuidwaarts aan een huis van den heer Breckput bewoond dour den lieer Pensaert, van de andere zijde of noordwaarts aan de gemeene poort, langs welke de eigenaar van voor schreven huis ten eeuwigen dage, zooder vergeld, doch ten minste schade, los en rede heeft te voet eii uict rijtuigen en van achter aan ecue gemeene opene plaats. He woond geweest door den heer Jean Van Nuffel cn Zuster. Onmiddclijk in gebruiklreding. Voorschreven Huis mag bezichtigd worden alle dagen van 9 uren 's morgens tot 's middags. Slechts ingesteld Ir. 5900. Derde en laatste zitdag VRIJDAG 31 JANUARI 1896. Ter herberg van den heer Victor Van den Eyode, aan de Groote Kerk, om 4 uren namiddag. VENDITIE VAN alsmede van Schaarhout, te Erembodegem en Nieuwerkerken. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Dijnsuag 4 Febbuabi 1890, in het openbaar verkoopen 1. Ten 9 uren 's morgens, ter herberg i Hm MeiSKEN, bij dun lieer Leopold Podevyn, te Aalst, Rrussclschensteenweg, 58 schoone Kanada Boomen van 1 tot 2 meters dikte, wassende te Erembodegem in eenen bosch aan de Kleistraat eii üenderland, eigendom van Dame ed' Emile De Paepe, te ller- zele. 2. Ten I nre namiddag, namens Dame weduwe Auguste Nooy, te Brussel, 50 koopen Schaarhout in haren bosch le Nieuwerkerken' echter 't Kasteel van Sint Job. De liefhebbers zijn verzocht de Boomen (reeds ge schalmd en geteekend) Ier plaats te gaan bezichtigen, daar dezelve ter voormelde herberg zullen opgeroe- ;n en toegewezen worden. Gewone coudiliOn en tijd van betaling, mits borg stelling voor eenieder. N. B. Degene dio nog achterstellen van vendition te betalen hebben, zullen noch als kooper noch als borg aanvaard worden. 2. Namens Charles Bruyninckx, te Meldert, i sehooncn cn boogslamuigen Abeel, aan zijne woonst wijk Doment. 3. Twee Kanadas. aan de woning van Th. Bruy ninckx, ook wjjk Kokerij. 4. Namens Mevrouw de Kerchove d'Exaerde, te Gent, 6 koopen Ksschen en 4 schoone Kanadas, te Meldert, wijk Dorp, ter plaats den Hals. 5. Namens dezelfde, 25 schoone Kanadas, ter plaats genoemd de Drooge Weide, aau het Dorp. Men zal tu-ginnen wijk Kokerij om de aangeduide orde te volgen. Alles op gewone voorwaarden en tijd vau betaling mits stellende goede en gekende borg en comptaule betaling van het ongeld. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal te Hofstade, iu het Jachtpark, op Maandag 10 Februari 1896om 9 uren voormiddag opeubaarlijk verkoopen, een groot aantal koopen schoon Rasphout, dienstig voor Hopstaken, Erwtrijs en Bakkersgerief. PENBARE VERKOOPING van goede en Meersch, te Smet lede, Vleckem, Ottergem en Erondegem, De Notaris EEMAN, te Erpe. zal namans wien bet behoort, met gewin van palmslag cn gelageR in bet openbaar verkoopen Eerste koop. Eene partij Laud en Meersch, gele gen le Smetlede. op Smetledekauter, wjjk Anum mers 580 en 581 van het kadastraal plan, groot 27 aren 80 centiaren, palende oost mjjnhcer De Clercq, zuid de Diepestraat. west het baantje en noord de erven Van Den Bossche Boomprijs fr. Gebruikt zonder termijn door M. Karei bKondt, te Smetledo en vrouw wed* Blondeel, te Impe Tweede koop. Eeue partij Land te Smellede, op de Rampsande, groot 12 aren 90 centiaren, gekada streerd wijk A, deel ten weste van nummer 776. palende oost het volgende goed, zuid de erven van der N'oot, west de erven Schockaert en noord de rede. Gebruikt zonder termijn dour vrouw wed* Donaa Yenneman, le Smetlede. Derde koop. Eene partij Land gelegen te Smet lede. nevens voorgaande, groot 16 aren 50 centiaren, gekadastreerd wijk A. deel ten ooste van nummer 776, palende oost mijnbeer Stas, zuid de erven van der Noot, west het goed onderkoop twee cn noord de rede. Gebruikt zonder termijn door vrouw wed* Venne- man voornoemd. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen t Vleckem, op de Molcnkauter.genaamd het Goed Land gekadastreerd wijk A, nummer 379b en 379b bi» groot 35 aren 50 centiaren, palende oost juffrouw Maria De Landtsheer, zuid de rijbaan, west en noord de erTen Meuleman. Gebruikt zonder termijn door de kinderen Augusta Schockaert, te Vleckem. Vjjfde koop. Een perceel Land, gelegen te Otter gem, op den Molenkauter,groot 13 aren !l5 centiaren, bekend bij kadaster wijk A, nummer 895, palende oost mijnheer Martin de Trover, zuid den Haeltert- schenweg. west de kinderen Verstuyft en noord mijn heer De Smedt. Gebruikt als voren door vrouw wed* De Windt te Erondegem. Zesde koop, Een perceel Land te Erondegem op de Driebunders, bekend bij kadaster wijk A. nummer 365e groot 32 aren 50 cenliaren, palende oost den rijweg, zuid mijnheer Vital Coppens-Noêl, west den Gentscliensteenweg en noord mijnheer Jan-Baptist Standaert. Onmiddeiijk in gebruiklreding (laatst in pacht geweest bij mijnheer Friant, te Erondegem). Zévende koop. Eene partij Land, gelegen le Erondegem, op het Kruisken, bekend bij kadaster wijk A, nummer 396bis groot 50 aren 60 centiaren, palende oost vrouw wed* Verstraeten te Gontrode, zuid de Speurlslraat of het gescheed met Ottergem, west den los en het gescbeed met Ottergem en noord de Burger- IIospitalen van Aalst. Verdeeld in oosl- en westhelft. Gebruikt alsvoren door mijnheer Alfons De Sme te Erondegem. Instel, Maandag 3 Februari) ,aaa Verblijf, .17 l8W Telkens om 3 uren van den avond ter herberg Hei Gemeentehuis te Erundegcm, Dorp, Lij M' wed* Lopus Vau Belle. OPENBARE VERKOOPING van en Smidsalem, te HAELTERT, Eede. De Notaris DE SADELEER, te Erembo degem, zal op Donderdag 6 Februari 1896, om 2 ure namiddag ten sterfhuize van Frans Van den Berghe, te Haeltert, Eede, openbaar verkoopen 1. De Vruchten 1200 kilos Aardap pels en 2000 kilos Strooi. 2. Het Smidsalem Een Blaasbalg, Aambeeld, 3 Smidvyzen, Hamers, Tan gen, Vijlen, Ijzer, enz.' 3. De Meubels en Gerieven Stoof met toehehoorten, hangende Horlogie, Tafels, Stoelen, Quinpuets, een Kruiwagen, eene Draaibank, en menig ander gerief. De koopen onder de vijf franks comp- tant te betalen. Kapitalen te bekomen mils grondpand. OPENBARE VERKOOPING van Kanada, Esschen en Abeele- TE MELDERT. J.-TH. VASTENAVONDT, Gemecntesekretaris, te Meldert, zal op Woensdag 5 Februari 1896, om 8 1/4 uren stipt, door het ambt van Deurwaarder MAHIEU, te Aalst, openbaarljjk verkoopen Namens August Philips, 2 Kanadas aau i«ne weide te Meldert, wijk Kokerij. OPENBARE VERKOOPING van TE HELDERGEM. Door 't ambt van Notaris De Sadeleer te Erembodegem, op Maandag 3 Fe bruari 1896, om 8 ure 's morgends. Zie plakbrieven. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal open baarlijk verkoopen EEN SCHOON te Aalst, Albert Liénartstraat, 21. groot 1 aar 80 centiaren. Laatst bewoond geweest bij M, Trrntels, aan Ir. 700,00 's jaars. Slechts ingesteld fr. 10,700. Instel 16) T Verblijf 30) Januan 1896. Om 3 uren namiddag ter Estaminet Au bon coin te Aalst, Statieplaats.

De Denderbode | 1896 | | pagina 3