Merklprijzen. TE KOOP. Een Dentiste HOPSTAKEN Priester Daens - Ontslag. Allerhande Nieuws. ZONDAGRUST. Buitengewone positie Drogerij DE KEMEL Melkerij inrichting Natuurboter. Groote verdiensten. De Commissie- REIZIGERS Zaailanden Bosch, HOP AGENTUUR. BOUWGRONDEN A vendre ou A louer. TAPIJTEN. L- VAN MEKRIiEKK ZAAILANDEN Alfons DE BOLLE, Nieuwe Koopwaren Reeds van over drij weken hoorden wij hier spreken over het ontslag van piivstcr Daens als lid der Volks kamer. Om zekere reden hebben wij er de stilzw ijgendheid over bewaard. Verscheidene Antwerpsche en Brussclsche dagbla den spraken er nu dezer laatste dagen over. Le Uien public van heden zaterdag houdt er zich ook mcé onledig en dit naar aanleiding van een schrij ven door Le Soir van Brussel meèdeeld volgens het welk onze heer Woeste, welke de vertrouweling van Z. M. de Koning zou geworden zijn, de tusschen- komst van deze laatste zou verkregen hebhen om den vrede te Aalst te brengen. Z. M. de Koning zou Z. H. den Bisschop van Gent verzocht hebben het ontslag van M. Daens te verkrijgen, cn M Daens zou tocge stemd hebben op voor waarde dat de Katholieke Ver- eeniging geen kandidaat zou stellen tegen dezen van de au.'isuip demokraten die hem zou vervangen De Katholieke Verecniging heeft het ontslag gevraagd van M. Daens zonder voorwaarde cn deze laatste blijft volksvertegenwoordiger. Tot daar Le Soir. Le Uien public antwoordt dat de nicdedeehng van Le Soir onnauwkeurig is omdat dit blad er Z. M. den Koning en M. Woeste in gemengd welke in de onder handelingen niet tusschenkwamen. Het orgaan van 't Bisdom voegt er verder bij dat hel »aar is dat er pogingen tot bevrediging in 't ar rondissement Aalst zijn aangewend gewerden en dat haar wclgelukken met een goed nog zou gezien wor den door eene Overheid natuurlijk vriend van den vrede. Tot hiertoe, echter, hebben die pogingen tot geencn beslissendeu uitslag geleid en het zou voorbarig wezen cr de uitkomst van te voorspellen. De oplossing die het libcralismus en 't socialis- mus 't meest zou boos maken, is voorzeker deze welke wjj het vurigste wenschen. Ab! mochten de Paaschfeeslen ze ons meebrengen! Denderbodc wil er voor 't oogenblik niets bijvoe gen, men zal genoegzaam begrijpen waarom. De socialisten te Luik. Sedert laDg reeds bestaat er eene scheuring on der de socialisten te Luik, en bet geschil verergert nog meer en meer. De afge- scbcurdesocialisten hebben reeds talrijke meetingen gehouden, waarop de mannen van La Populaire het Maison du Peuple van Luik, hevig worden aan gevallen Zondag had weer een dier meetingen plaats. Een der redenaars verklaarde dat de roode kopstukken te Luik enkel socia list zijn in het belang van hun giletzakje; dat zij alscbe broeders, verraders, geld- schuimcrs, dwingelanden zijn, die met een stuk van vijf frank het stilzwijgen hunner onderhoorigen afkoopen De re keningen der Populaire werden uitge pluisd, en de redenaars beweerden dat er erge onregelmatigheden gepleegd werden. Die meetingen verwekken te Luik eene groote opschudding. De valsche christene demokraat Maquinay, advocaat te Verviers, is naar 't socialismus overgeloopen. Te Ninove, te Geerardsbergen, te Sot- tegem, te Herzele zijn de valscbe chris tene demokraten ook naar 't roode kamp overgegaan. 't Is die overlooperij die aan de libe ralen te Ninove, te Geerardsbergen en te Sottegem de zegepraal beeft verzekerd. Hier te Aalst hoopte men de zelfde uitslag maar 't was miskadéééééé Overal ziet men de valscbe christene volksfoppers de eenen zich onder de roode vlag scharen, terwijl de anderen zich bij t liberale leger hebben laten inlijven. Te Sint Lievens-Essche trokken do valsche christene volksmannen in stoet mei roode vlag aan 't hoofd ter meeting naar eene naburige gemeente. De valsche christene demolcratie ver brokkelt hier zichtbaar ook breken de generaals van dit leger zonder vaste sol daten, hunne kampen op om ze in andere gewesten te gaan opslagen in de hoop van beter te varen en ook don grooten pot van 4000 patotter kens te kunnen verove ren. Maar hola kadééééé 1 aan den zang kent men de vogels I De afdeelingen der Kamer hebben zich woensdag namiddag vergaderd, om do nieuwe overeenkomst betreffende den Cougospoorweg te bespreken. Al de af deelingen hebben zich vijandig verklaard aan het voorstel. Er waren 47 stemmen tegen, 34 voor en 21 outhoudiugen. Vijf tig leden waren afwezig. Ziehier den uit slag per afdeeling le afdeeling, 8 tegen, 7 voor, 5 ont houdingen, M. Koch, verslaggever. 2° afdeeling, 7 tegen, 5 voor, 9 onthou dingen, M. Iris, verslaggever. 3® afdeeling, 10 tegen, 4 voor, M. Lo- raud, verslaggever. 4U afdeeling, 8 tegen, 7 voor, M. De Lantsheere, verslaggor. 5e afdeeling, 6 tegen, 5 voor, 6 onthou dingen, M. VanNaemen, verslaggever. 6e afdeeling, 8 tegen, 6 voor, 1 onthou ding, M. Helleputte, verslaggever. Vijanden van den eigendom. Do socialisten willen de afschaffing van eigendom, maar enkelvoor de ande ren. Zoo ziet men nu iu den Borinagi: eeu huis bouwen voor citoyen Fauviaux toSt-Vaast, oen huis voor citoyen Pré- vot; te La Louvière een huis voor citoyen Mansart. Het stieltje vau rooden proga- gandamaker schijut dus nogal winstge vend te zijn. Ai; i;ri r II Op Zondag 12 April il LU LJ11Beloken Paschen, zal er ecu luisterrijk Avondfeest gegeven worden, teu vourdeele der liefdadigheids werken, door de Koormaatschappij JDe Eendracht. De spelwijzer kondigt ons de uitvoering aan van kooren, alleen spraak, tweespraken, klavierstukken, blij spel en kluchtspel,ai 'tgene eeueu hoogst genoeglijken eu vermakelijkeu avondstond voorspelt. Begin om 5 uren. Lokaal school vau 't klooster. Ouuoodig de prijzen der plaatsen op te geveu als het eeu wclda- digheidswerk geldt dat ondersteuning verdient, dan mag men niet al te nauw zien iu alle geval er ziju kaarten voor alle vermogen. TTÜ T A AT Eene mededceling over de raeetiugen zondag 11. gehouden door den Katb. Ncringshond van Aalst, te Lede en te Hofstade, is te laat aangekomen om nog kunnen inge- lascht te worden. Mén dient ons ten min ste vroeger te verwittigen. Priesterlijke benoemingen. Zijn Hoogweerdigheid Mgr de Bisschop heeft onderpastoor benoemd te Wyn- kel den E. H. A. Van Aelbroeck, onder pastoor te Oycko te Oycke den E. H. J. Van Driessche, priester in hel Seminarie te Sottegem den E. H. A. Bruggeman, professor in S. Lievenscollege te Maeter den E. H. W. Verhulst, surveillant te Geeraardsbergen te Nieukerken den E. H. A. De Poorter, onderpastoor te Erwe- legem te Erwetegem den E. H. J. Ver- beke, gewezen onderpastoor te Wieze. Botermarkt. Heden zaterdag werden 848 klonten boter ter markt ge bracht, wegende te samen 6 jOO kilos. ERPE. Brandramp.Gisteren 3 dezer, tusschen 4 en 5 uren, is er brand ontstaan op den Oonegem (Erpe) in de woningen van Cbarles-Louis Parewyck, Egidius Hillon en A. De Coninck. Deze woningen waren een kruidenierswinkel, eene herberg en een hofsteedje. Alles is de prooi der vlammen geworden 't en zij 3 a 4 zakken bloem en rijst dat men nog bij tijds aan het vuur ontrukte. Eenige konijnen alsook eene geit en een varken zijn in den brand omgekomen, üilgenomen De Coninck wiens meubels en kleedingstukken gered wierden,zijn de overige slachtoffers zonder meubels en bezitten geene andere kleederen dan die zs op hun lijf droegen. Altas is verzekerd. Oorzaak onbekend. De koning heeft het besluit getee- kend waardoor prins Albert tot kapitein wordt bevorderd. Dit besluit zal den 8 april in den Monileur verschijnen en den 11 zal zijne erkenning in de St Elisa- betlikazerne plaats hebben. De Brusselsche gemeenteraad heeft het ontwerp, tot inrichting van een poli- ciekorps te peerd, verworpen. Generaal Burnell, zegt de Soir, was niet alleen de aide-de-camp van den graaf van Vlaanderen, hij was er de vriend des huizes en bestuurde er alles sedert meer dan 25 jaar. Hij was tegenwoordig bij de geboorten, bij de huwelijken, bij de sterf gevallen. Ook woonde geheel de familie van den graaf den lijkdienst by. Op aanraden van den opperbevel hebber der ruiterij, heeft de minister van oorlog proefnemingen bevolen mot eenen nieuwen vorm van leerzen. De vrouw van den oneerlijken notaris Verhaeghen, hoeft vrijwillig afstand ge daan van al de juweelen, die zij van hem ten geschenke had gekregen. Deze zullm kortelings, ie samen met de meubels ver kocht worden. Onder dezen zijn een briljanten paruur van 5000 fr., een dia manten rivière van 7500 fr. enz., enz. Kind levend verbrard. De kleine Jan D., van O. L. Vrouw Waver vond gedurende do afwezigheid zijner ouders een pak stekskens en begon daarmee te spelen en de stekskens over zijne kleeren te strijken. Eensklaps vatten zijne kleeren vuur en op enkele oogenblikken stond het arme kind te midden van vlammen. Op zijn hulpgeschreeuw kwamen geburen toegeloopen met dekens om het vuur uit te dooven. Ongelukkiglijk was liet lichaam van het kindje nog slechts een enkele wond; de stukken vlecsch vielen er met de kleeren af 1 Men gelooft niet dat de arme kleine zijne wonden zal overleven. Het binnenroepen der klassen in 1896. De klassen van 1892 en 1893 der infanterie zullen in 1896 binnenge roepen worden op de volgende dagen. Klas van 1892. 1® linieregement van 8 mei tot 6 juni 2°, 8 mei tol 6 juni; 3®, i i.5® cn 6®, 8 mei tot 6 juni 7® en 8®, 5 juni tot 4 juli9e en 10', 7 augusti tot 6 september 11® en 12®, 5 juni tot 4 juli 13® en 14®, 7 augusti tol 6 septem ber 1" en 2' jagers te voet, 21 augusti tot 20 september3", 7 augusti tot 6 sep tember grenadiers, 7 augusti tot 6 sep tember karabiniers 1®, 2° en 4® batail- lons, 5 juni tot 4 juli id.; 3* betaillon,7 augusti tot 6® september. Klas van 1893. 1®, 2®, 3®, 4®, 5®, en 6® linie van 7 april tot 6 juni7° en 8®, 19 juni tot 6 september 9® en 10®, 7 juli tot 6 september 11® en 12°, 19 juni tot 6 september 13® en 14®, 7 juli tot 6 sep tember 1® en 2®, jagers te voet, 12juli tot 30 september3e, 2 juli tot 6 septem ber. De klas van 1893 der grenadiers en der karabiniers zal, den 6 september, in bepaald verlof worden gezonden tot aan de schietperiode en de oefeningen van 1897. Een schrikkelijke brand is woens dag nacht om 12 uren te Boom uitgebor sten, en heeft de olieslagerij, de maïsmaal- derij en de stallen van MM. gebroeders Rypens, aan de brug te Boom in asscbe gelegd. Pas voor 12 uren werd de brand be merkt, doch, toen nauwelijks een kwar tier later de brandspuit van het centrum ter plaatse kwam, vormden al de gebou wen op eene lengte van 60 meters eenen enkelen vuurgloed. Er viel nog enkel te denken aan het bevrijden der woning van MM. Rypens en der naburige huizen. Geldweerdcn en boeken werden spoedig in veiligheid gebracht, de zestien peerden welke zich in de stallen bevonden, werden gered, even als een aantal varkens, welke in de maalderij gevet worden. Het akelig geschreeuw dezer dieren, gepaard met blazen van den hoorn, het stormen op den toren, het aanhoudend geblaas van den stoomketel, die midden in den brand stond, en het hemelhoog opstijgen der vlammen, maakten op de talrijk toege stroomde menigte den zonderlingsun indruk. Rond 1 uur kwam de brandspuit van het gehucht Noeveren, de brandweer van het dorp ter hulp, en een half uur nadien kwamen de spuiten der gemeente Wille broek en van de fabriek De Naeyer aan. Met vijf lansen werd thans het vuur krachtig aangevallen, en men gelukte er in de aanpalende woningen te bevrijden, doch van al de gebouwen welke de fabriek uitmaakten, is niets meer recht gebleven dan de muren. Ten 2 uren had de brand een grootsch en indrukwekkend, doch tevens droevig uitzicht. Twee overgroote tanks, ongeveer 25 duizend liters olie bevattende, en die tot dan toe weerstand hadden gel-oden,storten naar beneden en heel die zee van olie liep brandende in alle richtingen en deed de vlammen tot eene verbazende hoogte opstijgen. De spuiten zijn in werking gebleven tot 's morgens 6 uren, doch rond 2 ure was alle gevaar voor de aanpalende gebouwen gansch verdwenen. Het is natuurlijk onmogelijk de schade te schatten, doch zij moet buitengewoon groot zijn Het afgebrande gebouw paalde aan den hof van het pensionnaat der zusters van O.-L.-V. Presentatie, waar gansch den nacht heel het personeel en de leerlingen te been zijn geweest. Een gebouw in den hof van dit pensionaat, tot stal dienende heeft ook vuur gevat en is gedeeltelijk vernield. De gemeenteoverheid, M. de burgemee ster, commissaris, secretaris, de gendar merie, enz., waren reeds van twaalf uren ter plaatse, en een groot anntal pompiers hebben zich waarlijk moedig gedragen. De fabriek der heerens Rypens, ligt tegen den Rupel, doch daar liet laag water was heeft men de zuigd&rmen moeten plaatsen in reservoirs of putten, welke er gelukkiglijk in de nabijheid voorhanden waren. In den brand werden vernield 80,000 kilos lijnzaad, 45,000 kilos maïs, 30,000 kilos tarwe, benevens al de machienen en gansch de inrichting. Alles is verzekerd door Securilas en Lloyd Beige. Een knecht te Luttre, nabij Charleroi had een peerd en rijtuig gestolen. Door de g mdarmerie van Manage aangehouden werd hij in de gemeentegevangenis opge sloten. Hij heeft zich daar aan zijnen riem verhangen. Het neerleggen der soumissiën voor de levering van 100 loten, elk van 5200 ton stoenkolen, heeft dijnsdag te Charleroi' plaats gehad. Men heelt eenen opslag aan le teekenen van 50 centiemen, FRANKRIJK. Eene nieuwe profetes. In de rue du Paradis te Parijs, gebeuren tegen woordig volgens vorscheidene Fransche dagbladen wonderlijke zaken. Een jong meisje, Mej. Couédon, ontsluiert er het verleden en de toekomst van allen die haar raadplegen; ook de toekomst der volkeren wordt door haar voorzegd. Die voorzeggingen zijn zelfs niet gerust stellend. De Egyptische kwestie zal eenen algemeenen oorlog uitlokken. Parijs zal verbrand en Frankrijk verbrokkeld wor den. Engeland zal verdwijnen. Zij beweert van God gezonden te zijn, en 't is de engel Gabriël zegt zij, die door haren mond spreekt. Er komen alle dagen bezoeken van alle standen geestelijken, geleerden, dagbladschrijvers, politieke mannen, enz., enz. De dagbladen bevatten lange intervieuws met den.... engel Ga briël, vant Mej. Couédon zegt dat zij zelf niet weet wat hij doorharenmondspreekt. De aartsbisschop van Parijs heeft de geestelijkheid verboden Mej. Couédon nog te bezoeken. ENGELAND. Een oom uil Amerika. Er schijnen er toch nog te bestaan, ooms uit Amerika alhoewel dit ras meer en meer zeldzaam wordt. Over een goed jaar stiert te San Fran cisco zekere Wilson, een Engelschman, die aan zijne erfgenamen een groot fortuin naliet. Men had evenwel reden om te twijfelen of zijn naam wel wezenlijk Wilson was. Er werden opzoekingen in Engeland gedaan, en men ontdekte na lang zoeken dat de overledene in werkelijkheid John Spurway heette. Hij was in 4867 gedeser teerd van het oorlogschip Zealons en had zich onder een valsche naam in Ame rika gevestigd. Zijne erfgenamen zijn een broeder en vier zusters, menschen tot zeer geringen stand behoorende, en die nu ineens 21 millioen erven. Een bankier die op korten tijd rijk was geworden, werd dooreen zijner vrienden gevraagd. - Hoe zijt gij toch zoo snel in het bezi van zulk groot tortuin gekomen Daarvoor heb ik niets anders gedaan dan op de beursplaats te wandelen met de handen in de zakken. - In de zakken van wie Zondag 5 April dienstdoende Apothe ker: M' E. Meganck, Leopoldstraat. SOCIÉTÈ ANONYME «LINIÈRE ALOSTOISE» h ALOST. «O» M. M. les actionnaires sont priés d'as- sister A l'assemblée générale ordinaire qui aura lieu au Local de la Société, lo Alardi 14 Avril prochain, a 10 heures du matin. ORDRE DU JOUR 1° Rapport du Gérant et des Commis- saires. 2° Présentation et approbation du bi- lan. 3° Élection d'un Administrateur et d'un Commissaire sortants et réél ligibles. Pour ètre admis a l'assemblée M.M, les actionnaires devront se confortr.er A l'article 10 des statuts. Burgerlijke Stand tier Stad Aalet. Geboorten. Mannelijk geslacht 7 Vrouwelijk 8 OVERLIJDENS. A. De Veylder weduwen. Mertens, vleeschh. 50 j. Zoutstr. M. De Sadeleer, vr. De Wolf, z. b. 36 j. Asscherendriesch. M. Meganck, z. b. 41 j. Dendermond- schensteenw. A. Schelkens, weduwe Coppens, z. b. 75 j. Brabandstr. J. Vorhotsiadt weduwen. Liber, z. b. 75 j. overleden te Gent. 9 kinderen onder de 7 jaren. Zaterdag, 4 April 1896. Tarwe fr. 14.00 a 15,50 Masteluin 13.50 a lt.00 Kogge 10,50 a 00.00 Garst 00,00 a CO 00 Haver per 100 kil. 15.00 a 16,00 Spelt 00,00 a 00,00 Koolzaad per 100 kil. 00,00 a 00,00 Ltmzaad 00,00 a 00,00 Koolzaadolie 00,00 a 00 00 Koolzaad koeken 00,00 a 00,00 Lijnkoeken 00,00 a 00,00 Aardap. roode de 100 kil. 4,00 a 5,00 Aardap. (geele nieuwe) 0,00 a 0.00 Boter per 3 kil G.00 a 7,29 Eiers de 25, 1,53 a 1.62 Vlas, de 3 kil. 2,90 a 3,10 Viggenen, per koppel fr. 40,00 a 55,OC Ajuin, 100 kil. fr. 3,00 a 6,00 volg kw. ECPM.A.BZT. Gewas van 1895. Heden werden ter merkt gebracht Balen bel voor bel fr. 00,00 Balen 1 kwaliteit fr. 29,00 a 30,00 POPE!tlNG!lE3 April. Hoppe 1895 Stad Fr. 21,00 a 00,00 Gemeente 00,00 a 00,00 GENT, 3 April. Tarwe (per 100 kilos) fr. 15,00 a 16,00 Rogge 11,25 a 11,50 Haver 15,00 a 15,50 Gerst 00,00 a 00,00 Boter per kilo, 2,50 a 2,61 Eiers per 25, 1,44 a 1,71 GENT, 3 April. Getal ie koopgestelde lioorenbeesien 938 Melkkoeien 60 Vette koeien 167 Groote ossen 4 Stieren 76 Jonge ossen 137 Magere beesten 392 Vaarzen 165 Schapen L7 Varkens 367 Lammeren 3 j Loopers 2 Kalveren 76 Viggens 284 De goede sialbeeslen golden gemid deld van fr. 0,65 lol 0,80. De grasbee.sten golden van fr. 0,00 tot 0.00. De varkens van 70 lot 100 kilos en daarboven, levend gewogen, golden van Ir. 0,65 lot 0,75. 1 uidenmerkt Ossen kóei- en vaarzenvellen fr. 0,65 Koeienvellen 0,75 Kalfsvellen 0,55 BRUSSEL, 3 April. Kalverenmarki. Getal te koop gesteld 890. Prijs per kilogr. op voel Ir. 0,80 a 1,18 90 lammeren van tr. 17,00 tot 25,00. Uuidenmeikt. Ossen, fr. 0,60 a 0,80 Slieren, 0,50 a 0,55 Koeien en veerzen 0,50 a 0,55 Kalveren 0,95 a 1,05 CUREGHEM-ANDERLECHT, 2 April. Ter veemarkt werden te koop gesteld Ossen 588 I Koeien en Veerzen Slieren 184 445 Men betaalde per kilogram op voet Ossen fr. 0,73 a 0,84 Stieren 0.57 a 0,71 Koeien en Veerzen 0,57 a 0.71 ANTWERPEN, 3 April. De kuip boter werd heden rnorgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de prij zen van fr 2,35 h 2,40. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. 1,30 a 1,60 De aardappelen worden per zak, ver kocht aan fr. 5,50 tot 6,50. De eieren betaalde men per 25 stuks tr. 1,50 a 2,00. Ziehier de prijzen der granen op de merkt in hei Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. Ir. 14,00 a 00,00 Rogge, 10,25 a 10.50 Wintergerst, 00,00 a 00,00 Zomergerst, 14,75 a 15,50 Haver, 14,00 a 14.50 Boekwel, 00 00 a 00,00 Booncn, 00,00 a 00.00 Bitterpeën, 13,75 a 00,00 3 Scboone honden, uitmuntend voor tiotermachienen. Zich te bevragen bij Augustien de Boek, herbergier, Oonegem (Erpe.) vraagt eens per week bij nette monschcn in Aalst eene kamer otn 3 uren te gebrui ken, liefst Zaterdags. Brieven vrachtvrij te zenden onder motto Dentiste Bureel van Denderbode. voor Jongelieden. Door sterfgeval te huren of overleno- men te Gent, aan zeer voordeelige condi tiën, eene stoomzagerij in volle werk zaamheid met goed geklandeerden bont handel. Zich te adresseeren ten bureele van het blad onder de letters X. F. V. llns vau VEnTnouwEV. O. Taeymans-bruck 7, Groote Markt, 7, AALST. Zeer voordeelig te bekomen allerhande Vernissen, Verfwaren, Olie, Siccatif, Terpentijn, enz. Alsook Lijm, Sponsen, Zemvellen, Borstels in allo soorten Kleuren om stoffen te verwen Vitriool, Spiritussen en alle drogerijen. Eerste kwaliteit van Specerijen. GROOT. KLEIN. te koop, ontroomer Mellotte 300 liters per uur, karn, knèetafel, enz., aan civie- len prijs alles zoo goed als nieuw. Schrij ven aan P. F. 29, Bruxelles, Centre. Men vraagt Prijsopgraaf voor geregelde levering van 100 kilos per week. Schrij ven aan P. F. 29, Bruxelles, Centre. Men vraagt overal in de Provincie nette werkzame personen voor den ver koop van een zeer voordeelig en gemak kelijk te plaatsen artikel. Iedereen kan zulks zelfs als bijzaak waarnemen. Hoog'* provisie en vaste toe lage bij activiteit en succès. Offerten onder B.G. C. Off. de Publicité Bruxelles 1. en Conslgnatiehandel van J. Crooy, te Brussel, heeft steeds plaatsing voor natuurboter, eieren, pluimgedierte, enz., hooge prijzen en voordeeligo conditiën; inlichtingen kosteloos. voor den verkoop Crediet en gerouti neerde personen kunnen zich een zeer voordeelig artikel dat gemakkelijk te verkoopen is toevoegen Groote voor deden en vaste toelage bj succès. Zich te adresseeren. F. H. C. Off. de Publicité Bruxelles. OPENBARE VERKOOPING van TE VLIERZELE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal na mens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Vlierzele, op de Heyde, bekend bij kadaster wijk B, nummer 71, groot 24 aren 20 centiaren, palende oost Pieter Uyttendaele, zuid Benedictus Foquet als gebruiker, west Angelus Moreels als ge bruiker en noord de Rijbaan. Txocede koop. Een perceel Land gelegen te Vlierzele, op het Boschveld gekadastreerd wijk B, nummer 3-tüB groot 10 aren, palende oost de Rijbaari) zuid en noord Eugeen Van de Svpe als' gebruiker en west August Dcmil.' Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen le Vlierzele, in de Zypmeerschen, gekend op 't kadaster wijk C, nummer 161a bis, groot 14 aren 10 centiaren, palende oost en west Donatus Foquet, zuid Auguste Melckebeeck als gebruiker en noord den Voetwcg. Voorschreven Goederen zijn gebruikt door de eigenaars, kinderen Bambtist, te Vlierzele. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 24 Maart ).Qnft Verblijf Dijnsdag 7 April Telkens om 3 uren namiddag, ter her berg De Drij Koningen, - gehouden door de kinderen Bambust, te Vlierzele, Strijmeersch. Wordt gevraagd voor Nederland een Agentuur in Aioster- of Poperingerhop. voor een solied, bekend huis. Brieven motto Agentuur Advent- bureau van G. J. Jöbsis te Nijmegen. TE KOOP, gelegen in de Borluutstraat (bij de Vaart). Zich te bevragen bij M. Leo Staupaeut, Zaakwaarnemer, Nieuwstraatpoort Aalst. Magniflque terrain iudustriel, trèsavan- tageusement situé. Chaussée de Bruxelles, Alost, en face de ie Gare des Marchan- dises, d'une contenance de 74 ares, tenant d'un cóté a la Chaussée et de l'autre cótó A la Dendre. Pour les conditions s'adresser A Mr Aimé Lelcu Gceroms, neg' en charbons, Chaussée de Gand, N° 23, Alost. T0ILE>-C1RËES - LINOLEUM Gordijnen Mystèren STOFFEN VOOR M EU BELEERING Behang-Papier GENT 17, OUDE AJUINLEI, 17 BIJ DE RECOLLETTEABRUG (Paleis van Juslicie GKOOT en KLEIN. OPENBARE VERKOOPING van zeer goede gelegen te Aalst-Mijlbeek. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen, de volgende Goederen Aalst-Mijlbeek. Eerste koop. Een perceel Land, groot volgens titel 35 ar-n 87 centiaren, gele- - gen aan den Ouden Dendermoiidscltfcn- f steenweg, rechtover liet Walleken, go- i kadastreerd wijk nummer 724, met t eene grootto van 35 aren, 10 centiaren, ti palende ten ooste aan dc Kassei, ten zuide aan de erven Van do Velde, ten weste aan don heer Alphonse Spanoghe-Van Cauter en jufvrouwen gezusters l'odevyn en ten noorde aan den heer Judocus De Bruyn. Gebruikster wed® Joannes De Rruyn zonder termijn. Verdeeld in zuid- en noordhelft. Tweede koop. Een perceel Land, groot volgens titel 15 aren 99 centiaren- gelegen op het Steenberg, nabij den Bolle- weg. gekadastreerd wijk D, nummer 865, met eene grootte van 16 aren, pa lende ten ooste aan den lieer Cbéri Van. Hoorebeeck-De Smet, ten zuide aan juf vrouw weduwe Jacques Van de Meers- sehe, ten weste aan den heer Constant De Clercq en jufvrouwen gezusters Pode- vyn en ten noorde aan jufvrouw Rosalie Podevyn. Gebruiker Joannes Van de Maele. Derde koop. Een perceel Land, groot volgens titel 10 aren, 81 centiaren, gele gen op het Nedersteenberg, gekadastreerd wijk L>, nummer 628, met eene grootte van 10 aren 70 centiaren, palende ten ooste over den Voetweg, aan Josepkus Dc Bruyn en den heer De Craocker, ten zuide aan de weduwe van Egidius Van Hoye, ten weste en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Aalst. Gebruiker Joannes Van Mol. Vierde koop. Een perceel Land, groot volgens titel 25 aren 54 centiaren, gelo gen op het Nedersteenberg, hebbende losweg tot op de Binnenstraat, gekada streerd wijk D, nummer 820c, met eene grootte van 25 aren 70 centiaren, palende tou ooste aan de hoGtede van Francisca Coppens, ten zuide aan de hofstede van Benedictus Beirens, ten weste aan den heer De Craecker en aan Josephus De Bruyn en ten noorde aan Joannes Riga. Gebruiker Joannes Van Mol. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 7 .on„ Verblijf I>(jnsJag 14 P ten 4 uren namiddag, ter herberg ge naamd Den Klokkknbol, - bij den heer Louis Foncée, te Aalst, Molendries. HUIS VAN VERTROUWEN. Behanger. Garnierder, KerkHtrnnt, 1AALST. AMEUBLEMENT. Buitengewone keus van Behangpapieren tegen prijzen buiten alle concurrentie. MAGAZIJN van spiegels, gegamierde Meubels en rieten Stoelen; Doornijksciie Tapijien, Carpetten, Foyersin alle slach, Stoffen, Tafeltapijten en witte Gordijnen. Linoleum-Tapijten zelfde prijzen tan 't fabriek, Toile cirées, Toiles gomméos, Galleries, Stores en Frinjen. Wollen Matrassen, Crin végétal, Zie- grasse en Ressorts op alle maten, wollen en pluimen Kussens gestadig in het maga zijn, in alle prijzen. Specialiteit van Rouwkapellen, katle nen Draperien, nationale Vlaggen cn andere décoratieve Voorwerpen voor kerken en feesten. Het Huis gelast zich met 't versieren van kerken en feesten en 't placeeren vau rouwkapellen, vermaken van Matras-en en alles wat den stiel betreft binnen cn buiten de Stad. Bij uitscheiding van Bedrijf. VENDITIE VAN eu MEUBELS. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal ten verzoeke en ter woonst van Dame Wed® Impens-Thomas, le Aalst, Molen straat op Dijnsdag 14 April 1896 en des noods den volgendon dag om 9 uren voormiddag, openbaarlyk verkoopen al de nieuwe koopwaren van haren handel afhangende bestaande in verscheidene stukken lijnwaad, heindengoed. satinette, gordijnengoed, broderie alsook eene hoe veelheid cols, manshemdens en schoone meubels. Alles op comptante betaling. VERKOOPING VAN 10,000 sparren te Erembodegem, aan de Statie. door 't ambt van den NotarisDE SADE LEER, te Erembodegem, op Dijnsdag 7 April 1896, om 1 ure namiddag. N. B. De verkooping zal plaats heb ben om 2 uren juist en niet om 3 uren zooals gewoonte.

De Denderbode | 1896 | | pagina 3