KERMIS Groote Vlaamsche Merklprijzen. HUIS met HOF HOFSTEDE Wat eerloos middel Assisenhof. Allerhande Nieuws. STAD AALST Katholieke Werken der Stad, in het Lokaal der Koninklijke Harmonie, (Casino), Nieuwstraat VELDVRUCHTEN LAND en MEERSCH PERCEEL LAND HUIZEN VENDITIE Openbare Verkooping Openbare Verkooping VERKOOPING 't Gene te voorzien was komt te gebeuren. Pie Donclie met al zijne eerlijkheid en def tigheid schrijft in een vliegende bladje heden zaterdag alhier ter merkt verspreid u Bij den heer mag hij rusten, maar voor alle verzekering zal men toch best doen M. De Schaepmeester er uit te laten. En waarom zou men best doen van wijlen M. De Schaepmeester er uit te laten Omdat, zegt Pie Doncliemen de kie zing zou moeten herbeginnen moest M. De Schaepmeester gekozen zijn Dat is valsch De kiezing moet niet herbeginnen M. De Schaepmeester moet niet dadelijk vervangen worden hij moet maar binnen twee of vier jaar ver vangen worden. Ziedaar de waarheid. Wij verbinden ons duizend frank te betalen als men ons heden kan bewijzen dat M. De Schaepmeester indien hij geko zen is, in 1896, zal moeten vervangen worden. Pie Donche wij verwachten u Toegewijd aan de donchis- tische en liberale aankla- De heer Modest Cercelet is vrijgesproken en dit met klank. Te Hüeltfl't wcrd''11 Donderdag, IC ïiaciici i 0p jasj vaü baron d'Argent-Court de Itheingold.roclandsche manifesten rondgedeeld en terzelfdertijd werderuitgenoodigd tot de mcetingen die des avonds ten lokale van 't Natusmuziek en ter wijk Eede zouden plaats hebben, 't Ging ergroftoe ter wijk Eede waren 9 toehoorders opgekomen en ten hooger genoemd lokaal aiep in de twaalf. Rond 10 uren kwamen de redenaars in gala rijtuig aan en daar de toehoorders van 12 tot 6 waren versmolten, was er van rede voeringen geen spraak meer,en heeft men zich begeven aau 't meten van potten, kannen en pinten tot 1 uur 's nachts. Zondag zal de roelaudsche Daens-partij gewis voor eeuwig en drij dagen opgelaten worden I FR P F* Op de meeting der Don- chekliek vrijdag avond ter herberg De RoosBosschestraat, waren alleen 8 gekende liberalen tegenwoordig waarvan drij kiezers, verder wat caféwij ven en kinderen. De opleider en beschikker van de her berg voor die meeting was ook tegenwoor dig, een liberaal studentje vermaard door 't getal buizen die hij, alhoewel zoo jong, reeds heeft opgedaan. De strooming is meê ons, zei de schip per, en hij vaarde den dieperik in. FRAiuncrK'ti Negen personen EROIVDEGEM. wareu ^awfizig 0p de meeting der groene socialisten. De kin- ders der buurt hebben met Orateur Van Schuylenbergh vinnig den spot gedreven en de Jan stak stillekens 't schuit van kant langs de Putten. AALST-SCHAiVIlBEEK. °P^c°hn; meeting wareu tegenwoordig 6 man on een korporaal zouder strepen zij staan immers in den berg. TE HOFSTADE, waren er 11 man en een charivari die zoele Pie lang onthouden zal. tp i pi\p zondag magere opkomst een handsvol volk gelijk men zegt. Een heer van Lede, vroeger als aan - klever der groenen gekend, hoorde er Caudron zijn deuntje afgeven. Ik hob in ffiiin leven,zegde hij, al veel onnoozelheid gehoord maar toch zulke verregaande niet. Langhaard van Moorsel heeft er aan demenschen verteld dat zijne ouders veflien diezend frank betaald hebben voor zijne studiën van doctoorOf er gelachen werd AYGEM. Donderdag avond om 8 uren groote meeting te Aygem bij M' Dc Vuyst, bakker en herbergier, door dc kristene demokraten. Reeds om half acht was den redenaar op zijnen post; om half negen kwamen do aanhoorders toege stroomd, en wanneer men deze na lang wachten telde, waren ze met vieren, waarvan drij kiezers; dc vierde heeft geen kiesrecht, uit hoofde van zijn goed gedrag. PLAATSGEBREK' noopt ons het verslag over het feest der oude Wapen broeders tot woensdag te verschuiven. Andere ingezonden artikels moeten naar de scheurmand, omdat het vijgen na Paascben zou wezen. Botermarkt. Heden zaterdag werden 715 klonten boter ter markt ge bracht, wegende te samen 5007 kilos. Solo-slim. Op 22 Juli 11., is er in de herberg S' Lieven, bij A. Van den Eyndealhier, een solo-slim ge speelt door den heer Hector Van de Maele, de medespelers waren Leo De Paepe, Emile De Smet en René Speeckaert. Borze met geld. De persoon die op de zaterdag;che markt, eene borze met zekere som heeft laten staau, mag zich ten bureele van het politie-kommis- sariaat alhier aanbieden, om ze terug te bekomeu. Moordpoging te Elsene. De erhtgenooten G... leefde sedert lang in slechte overeenkomstdaar de vrouw ingericht ten voordeele der op IS, ie, 1T en S3 AEGIISTI 189B, Maatschappijen en personen van goeden wil Allen aan 't werk, om bij te dragen tot het wellukken van dit Feest, dat in luister en in leute moet overtreffen al wat tot heden in dien aard is ingericht geweest 1 Armen uit de mouwen I Gij allen, die het wel meent met dc goede zaak. Gedaan te Aalst, den 15 Juli 1896. DE COMMISSIE; De Secretaris, De Voorzitter L. GEEROMS. V. DE GHEEST. Db Lïden Arys H. De Clippele P.De Hert F. De Somer J. De Wolf D. Eeman AGoethals J. Scheerlinckx E.Vernaeve A sedert lang over het gedrag van haren man te klagen had, had zij haren intrek genomen bij haren schoonzoon, M. B... verzekeringsagent G... ging te Brussel wonen en oefende daar het beroep van zaakwaarnemer uit. Meer dan eens poogde G. zich met zijne vrouw te verzoenen doch telkens mislukten die pogingen. Maandag zond hij naar zijnen schoon zoon eene depeche om dezen te doen ko men in een hotel, te midden der stad Brussel. Toen B. van huis was, deed hij door eenen persoon bij zijn vrouw eenen brief afgeven, in welken hij een zilveren Christusbeeld terug eischte. Terwijl de bode binnen was, wist G. ook in huis te komen. Hij greep zijne vrouw vast en loste rakelinks twee of drij revolverschoten op zijne vrouw, waar van er gelukkig slechts een eene lichte kwetsuur aan de wang en aan het oor teweeg bracht. Op het gerucht en het hulpgeroep kwam een daar nabijwonend inspecteur van policie toegesneld, die hem aanhield. G. werd in bezit gevonden van vier brieven, aan den procureur des konings, aan den onderzoeksrechter, aan den po litiecommissaris en aan zijnen zoon. —Misdaad te Sint-Pieters- Woluwe. Aanhoudiugen. Bekentenissen. Het onderzoek in deze droeve zaak heeft een grooten stap gedaan. Onder de aangehoudenen is zekere Sterckx die, hoewel gehuisvest te Etter beek, in werkelijkheid zonder wettig ver blijf is- Opgesloten in de gevangenis van Sint- Gilles, hield hij niet op te beweeren dat hij onschuldig was, ofschoon verschillige verpletterende bewijzen tegen hem ge tuigden. Hij bleef dit alles herbergpraat noemen, laster, die men uit wraak tegen hem uit bracht. Ook oordeele men over de verstomming des onderzoeksrechters, toen Sterckx zondag avond, na eene nieuwe ondervra ging, eensklaps uitriep - Welnu, neen, ge hebt me nu lang genoeg gemarteld met uwe ondervragin gen. Dan zeg ik liever alles. Ik heb met den genaamden Emiel Coeckelbergh niet den moord den aanslag gepleegd. Wij wilden haar niet dooden, toen wij bij haar binnendrongen. Wij waren door de haag gekomen om fruit te stelen, toen wij eensklaps de oude dame voor ons zagen staan. Ons ziende schoot zij met haren revolver. Wij deden alsof wij vluchtten, doch verborgen ons tusschen het groen, tot Mad. Royer; ons vertrokken wanende, in het gras ging zitten breien. Toen waarom, weet ik zelf niet sprongen wij op die vrouw toe, welke ons had willen dooden. Wij grepen haar bij de keel, doch zij was sterk en verweerde zich met kracht. Maar wij waren dronken van razernij, wij nepen harder en harder tot wij ein delijk den doodsreutel hoorden. Haar dood ziende wierpen wij haar in een plantenbed en traden in huis. Het was warm wij hadden dorst, daar stond wijn en wij dronken. Toen namen wij de broeken van M. Royer, verwisselden die tegen de onzen bij de herbergierster, die gij ondervraagd hebt. Ziedaar alles. M. de onderzoeksrechter deed onmid- delijk Emiel Coeckelberg aanhouden. Deze was gereed om naar den vreemde te vertrekken. Die Coeckelbergh is een jongen van 19 jaar, die, even als Sterckx, uit het verbeteringshuis komt (men ziet hoe men in die huizen verbetert). Zijn geheel leven in slechts eene lijst van misdrijven en veroordeelingen. Er werd eene huiszoeking in zyne wo ning gedaan, die geen uitslag opleverde Men verwacht nog andere aanhoudingen, want men denkt hier met eene vertak king van de - bende de grijze klakken te doen te hebben. De onderzoeksrechter heeft de over tuiging dat de moord vooraf beraamd is, Poging lot brandstichting. Woensdag nacht hebben onbekende kwaaddoeners bij M. den notaris Dumont, in de Schermersstraat, te Antwerpen, op de volgende manier pogen brand te stichten Zij staken stukken papier, die met pe- trool doortrokken waren, en houtsplin ters, die zij van de deur zelf hadden afge sneden, in de brievenbus, en poogden er toen, bij middel van brandende phos- phoorstekskens het vuur aan te steken. Doch daar de brievenkas van binnen luchtdicht gesloten is, en de klep langs buiten terug toeviel, doofde het vuur spoedig van zelf uit. De policie, die donderdag morgend ver wittigd werd, is met een onderzoek be gonnen. Zij heeft vernomen dat de gebu- ren twee kerels in den omtrek hebben zien slenteren, doch, daar is men niet veel meê vooruit. Een razende hond heeft woensdag een gedeelte van het Oostkwartier te Antwerpen overhoop gezet. Eerst beet het beest twee jongskens in de Korte Ruysbroecksiraat, toeneen bak- kersgast en den hond welke onder diens kar liep, vervolgens eenen anderen hond, wiens meester men niet kent. Daarop vluchtte het beest, maar keerde 's avonds rond 8 uren terug, en liep het huis n. 14 binnen, waar een agent het eenen kogel in het lijf schoot. Opnieuw vluchtte de houd naar buiten en toen het huis n. 18 binnen, waar hij ditmaal met nog drio schoten kon wor den afgemaakt. De twee gebeten kinderen zijn naar het gasthuis gebracht. Het doode dier en de gebeten bakkers hond zije naar het slachthuis gebracht. De andere gebeten hond wordt opgezocht. Ook tracht men te weten of hei razende beest nog andere honden gebeten heeft. Schrikkelijk ongeluk. Maan dag avond, rond half 7, reed Jules, de voermau van M. Camiel Martens, olie slager te Zulte, door de Kortrijksche- straat te Peteghem (Deinze) naar huis met een geladen camion met 2 peerden be spannen. Het eenig kind, oud 16 maan den, van Leyseele, kandidaat-briefdrager op post, werd door een der peerden over- trapt, met het gevolg dat hersenen en bloed op den trottoir spatten. Ongelukkig is dit huisgezin wel 't is het derde en laatste kind dat Leyseele dit jaar verliest.|Men zegt dat Jules deknecht, die zelf zes kinderen heeft en een oppas send man is, van schrik half zinneloos is. Een peerdendief. Zaterdag avond ten 9 uren kwam een onbekend man in de afspanning van-M.Van Houcke te Deinze logist vragen voor zich, voor zijn peerd en kar. Hij Doemde zich Pieter Pattyn, was Hollander van ge boorte. had ook rond St-Nikolaas en rond Mechelen verbleven en woonde thans te Rijssel (Frankrijk) Zondag morgend verkocht hij zijn peerd voor 325 fr. aan L. Van Quicken- borne, voerman te DeiDze, en met dat geld liet hij zich scheren, kocht zich een nieuw kostuum en fijne bruine schoentjes. Dijnsdag poogde hij ook zijne kar aan Van Quickenborne te verkoopen. Een gebuur van Van Houcke, kwam dijnsdag voormiddag een dagblad brengen j waarin te lezen stond, dat een dief te Rijssel het peerd en de kar van Pieter Patijn, van Verlinghem, had gestolen, en de hotelhouder oordeelde het zijn plicht den politiecommissaris in kennis te stel len met het artikel en den gang der zaken met zijnen logistgast. Het plaatje op de kar gaf het adres op wat bleek uit lezen van het dagblad, en de verklaringen van den weerd versterkte den commissaris en hij hield den dief aan ten huize van Van Quickenborne. De dief bezat nog 91 fr. Men berichte onmiddellijk den bestolene. De dief is naar Gent overgebracht en ter beschikking van 't parket gesteld. Zaterdag, 25 Juli 1896. Tarwe fr. 15.5C a 16,00 Masteluin 13,50 a 14.00 Rogge 11,00 a 11,75 Garst 00,00 a CO.00 Haver per 100 kil. 16,50 a 17,00 Spelt 00,00 a 00,00 Koolzaad per 100 kil. 00,00 a 00,00 Lijnzaad 00,00 a 00,00 Koolzaadolie 00,00 a 00 00 Koolzaad koeken 00,00 a 00,00 Lijnkoeken 00,00 a 00,00 Aardap. roode de 100 kil. 0,00 a 0,00 Aardap. (geele nieuwe) 6,50 a 0 00 Boter per 3 kil 5,40 a 7,20 Eiers de 25, 1,89 a 2,07 Vlas, de 3 kil. 0,00 a 0,00 Viggonen, per koppel fr. 40,00 a 50,00 Ajuin, 100 kil. fr. O0,00a 00,00 volg.kw ZC?2£.L3ZT. Gewas van 1895. Heden werden ter merkt gebracht Balen bel voor bel fr. 00,00 Balen 1 kwaliteit fr. 00,00 a 00,00 P0PER1NGIIE24 Juli. Hoppe 1895 Stad Fr. 19,00 a 00,00 n Gemeente 00,00 a 00,00 GENT, 24 Juli. Tarwe t per 100 kilos) fr. 16,50 a 17,00 Rogge 10,50 a 00,00 Haver 15,00 a 17,00 Gerst 00,00 a 00,00 Boter per kilo, 2,16 a 2,34 Eiers per 25, 1,75 a 2,00 T3S2M.L?.2:t?231T. BRUSSEL, 24 Juli. Kalverenmarki Getal te koop gesteld 904. Prijs per kilogr, op voet Ir. 0,65 a 0,95 00 lammeren van fr. 00,00 tot 00,00. Huidenmerkt. Ossen, fr. 0,60 a 0,80 Stieren, 0,50 a 0,55 Koeien en veerzen 0,50 a 0,55 Kalveren 0,85 a 0,95 CUREGHEM ANDERLECHT, 28 Juli. Ter veemarkt werden te koop gesteld. Ossen 500 I Koeien en Veerzen Stieren 298 687 Men betaalde per kilogram op voet Ossen fr. 0,74 a 0,84 Stieren 0.54 a 0,68 Koeien en Veerzen 0,54 a 0.68 GENT, 24 Juli. Getal te koopgestelde hoorenbeesien 651 Melkkoeien 49 Vette koeien 76 Groote ossen 1 Stieren 87 Jonge ossen 163 Magere beesten 89 Vaarzen 187 Schapen 4 j Varkens 216 Lammeren 1 Loopers 6 Kalveren 121 Viggeos 257 De goede stalbeesten golden gemid deld van fr. 0,65 lot 0,80. De grasheesten golden van fr. 0,00 tot 0.00. De varkens van 70 tot 100 kilos en daarboven, levend gewogen, golden van r. 0,65 tol 0,75. iluidemnerkt Ossen-, koei- en vaarzenvellen fr. 60,0 Koeienvellen 75,0 Kalfsvellen 50,0 ANTWERPEN, 24 Juli. De kuip boter werd lieden morgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de prij zen van fr 2,35 a 2.50. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. 1,15 a 1,40 De aardappelen worden per zak, ver kocht aan fr. 5,00 tot 6,50. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 1,75 a 2,25. Ziehier de prijzen der granen op de merkt in het Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 14,00 a 00,CO Rogge, Wintergerst, Zomergerst, Haver, Boekwet, Boonen, Bitterpeën, 10,50 a 00,00 00,00 a 00,Oo 16,00 a 00,00 15,00 a 15.5c 00.00 a 00,Oo 16,50 a OO.Oo 15,00 a OO.Oo OPENBARE VERKOOPING van «22 S3M?3. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Maandag 27 Juli 1896, om 1 ure na noen, namens den heer Frederik Van den SteeD, te Erpe, in bet openbaar ver koopen 1. 50 aren Rogge, op eene partij land op den Kraainest. 2. 51 aren Masteluin, op het Gal genplein. 3. 18 aren, 50 centiaren Rogge, in de Kruiskens. 4. 32 aren, 50 centiaren Tarwe, op den Nerenbroeck. 5. 13 aren, 85 centiaren Tarwe, aan de Eenhoorn. 6. 16 aren, 50 centiearen Tarwe, op de Kwade Lochting, nabij de Bossche straat. Verdeeld in koopen t'elks gerief. Men zal vergaderen aan boven gemelde partij land ondernummer een, (Kraainest) steenweg naar Erondegem, alwaar de verkooping zal aanvang nemen. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits te stellen goede borg. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. Geboorten. Mannelijk geslacht 11 0, Vrouwelijk 13 HUWELIJKEN. J. De Haeck, schipper, met E. De Boo, z. b. A. Van de Velde, landb. met R. Van de Maele, naaister. R. Van Geit, schrynw. met E. De Man, z. b. OVERLIJDENS. V. Van Damme, m. Berlengé, z. b. 57 j. Vooruitgangstraat. L. Schelfhout, wever, 32 j. Gentschesteenweg. G. Verleysen, letterzetter, 23 j. Saskaai. 7 kinderen onder de 7 jaren. Openbare Verkooping van goede te Hofstade, Gr ember gen en Moerzele. De Notaris VERMEERSCH te Dender monde daartoe in rechte benoemd, zal ten overstaan van den Heer Vrederechter des Kantons Dendermonde. op gewin van een half ten honderd instelpnmie, opne- baarlijk verkoopen Gemeente Hofstade. Eerste koop. Eene partij Land ter plaats genaamd Kruysveld,bekend Kadas ter sf itie C, nummers 672 en 673, groot 36 aren, 60 centiaren, palende noord cn oost de kinderen Anselmus Daelman te Hofstade, zuid en west M.Van Brantegem, te Aalst. Ingebruik bij David Daelman mits 45 franken boven de lasten. Tweede koop. Een partij' Land ter plaats genaamd Steenberg bekend ten kadaster sectie C, nummer 217, groot 31 aren, 80 centiaren, palende noord mijn heer Lierens te Gent, oost het Armbureel van Hofstade, zuid mijnheer Somers te Hofstade, west mevrouw de la Faille. In gebruik bij Felix Roels mits 55 franken boven de lasten. Derde koop. Een partij Land op den Molenkauter bekend ten kadaster sectie C,nummer 442B, groot 36 aren, 90 centi aren,palende noord mijnheer Gheeraerdts, te Aalst, oost den ijzerenweg, zuiden west de erfgenamen Cornet De Smet. In gebruik bij Frans De Coster mits, 45 franken boven de lasten. Vierde koop. Een Meersch ter plaats genaamd Beukeling bekend ten kadaster sectie C, nummer 474 groot 7 aren, 40 centiaren, palende noord mijn heer Gheeraerds, te Aalst, oost de erfge namen Cornet-De Smet, zuid de kinderen Anselmus Daelman, west de Kerkfabriek en de beek. In gebruik bij Daelman mits 245 fran ken zonder de lasten. ZITDAGEN Instel, Woensdag 29 Juli ,8Qr Verblijf, Woensdag 19 Oogst) Telkens om 10 uren voormiddag te Dendermonde, ten Stadhuize, op het Vre degerecht. OPENBARE VERKOOPING te Erpe en Erondegem. Dc Notaris DK GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land groot 7 aren, 61 centiaren, gelegen te Erpe, op den Molenkauter, gekadastreerd wijk L), deel van Nr 709i, palende ten oosteaan de Kassei, ten zuide aan Angelus De Windt, ten weste aan de wed" Van Delle, cn ten noordeaan de kinderen van Felix Van Leuven. Gebruiker Joseph De Craecker. Tweede koop.Een perceel Mecisch. groot 17 aren, 51 centiaren, gelegen te Erondegem, nabij het Dorp, gekadastreerd w ijk B, Nr 496b en -190*. palende te.i oosteaan de kassei naar den Gentsclien steenweg, ten zuide aan de kinderen Van den Eeckhout, len weste aan den Voetweg, daar over aan Angelus Dc Windt, en ten noorde aan Mnitinus De Troyer. Onverpacht. Boomprijs fr. 500,00. ZITDAGEN: Instel, Ugnsdag 4An,n.ü ,Ra(i Verblijf, J1 Ten 4 uren namiddag, ter herberg van Joannes Baptiste Scbockaert, te Erondegem aan den Gentweg. Openbare Verkooping van een schoon te Aalst, Keizerlijkeplaats. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met de tusschenkomst van zijnen ambt genoot Meester VAN DEN BERGHE, Notaris te Ninove, in het openbaar ver koopen, met winst van palmslag eu gelagen STAD AALST. Een schoon HUIS, met Achtergebouw, Koer en Hof, gestaan te Aalst, Keizer lijkeplaats, N° 47, gekadastreerd wijk A, nummer 1933a, houdende van de eene zijde of zuidwaarts aan het huis van den heer De Glieest en van de andere zijde of noordwaarts aan het huis van den heer Albert De Wolf. Bewoond door den heer Daniël Smet, tegen 500 fr. 's jaars. ZITDAGEN Instel Donderdag 13 Augusti ),ROr Verblijf Donderdag 3 September) ten 4 uren namiddag ter estaminet van jufvrouw weduwe Tolleneer-De Brul, te Aalst, Keizerlykeplaats, N° 60. OPENBARE VERKOOPING van een goed TE HOFSTADE. De Notaris BE GHEEST, te Aalst, zal in het open baar verkoopen, om er in het gebruik van te treden met de betaling van den koopprijs Een goed perceel Land, groot volgens titel 31 aren, 94 centiaren.gelegen te Hofstade.op den Hoogenbosch, gekadastreerd, wijk A, nummer 7a, met eene grootte vrn "i8 aren 20 centiaren, palende ten oosic aan den lieer Janssens-l>e Schryver, ten zuide aan de Beek, daarover het gescheed met de gemeente Gysegem, ten weste aan de liaan en ten uooide aan Andre Van Hauwernieircn. Gebruiker Franciscus De Swaef. Ingesteld fr. 1300,00 Tweede en laatste zitdag WOENSDAG 5 AUGUSTI 1896, ten 4 uren namiddag, ter herberg van Zachcus D'Ilaese te Hofstade, gehucht Babbelaar. Openbare Verkooping van TE AALST, Nieuwstraat en Gentschestraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewiu van palmslag, in het open baar verkoopen, de volgende Huizen te weten STAD AALST. Eerste koop. Een schoon Huis, zijnde de herberg genaamd «Café Minard» hebbende Winkelplaats groote Billard- zaal, achtergebouwen overdekte bolle- baan, koer en hof, gestaan eu gelegen in het begin der Nieuwstraat, nabij de Groote Markt, geteekend N° 3 en geka dastreerd wijk A, nummers 271 en 272, met eene grootte van 3 aren 80 centiaren, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan het huis van Madame Druck, van de andere zijde of westwaarts aan het huis van M. Leon Van den Hende en van ach ter aan M. Modeste De Mette. Bewoond door den heer Emile Druck, aan fr., 1200's jaars. Tweede koop. Een Huis met grond, achtergebouwen en lochting ten voor hoofde in de Gentschestraat, (Nieuw- straatpoort.) geteekend N° 95, en geka dastreerd wijk A, nummer 2098b, hou dende van de eene zijde of oostwaarts aan een huis van den heer Aloïsius Mertens en verders aan den hof van den heer De Mulder en Zuster, ten zuide aan de kassei, van de andere zijdo of westwaarts aan het huis en bof onder den 3" koop en ten noorde aan den 4" koop. Bewoond door Alfred Van Langenhove, aan fr. 16,50 per maand. Derde koop. Een Huis met grond, achtergebouw en Lochting ook ten voor hoofde in de Gentschestraat, (Nieuw- straatpoorl), geteekend N° 97, en gekada streerd wijk A, nummer 2098a, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan den 3n koop ten zuide aan de kassei, van de andere zijde of westwaarts aan een huis en hof van den heer Monfils en len noorde aan den volgenden koop. Bewoond door Cornelius Van der Poor ten, aan 3 fr. per week. Vierde koop. Twee werkmanshuizen met grond, in de Duivekeetstraat, getee kend N'4 en 6, en gekadastreerd wijk A, N* 20981 en 2098k, palende oostwaarts aan den hof van den heer De Mulder en zuster, ten zuide aan de lochting van de koopen 2 en 3, westwaarts aan den hof van een huis, behoorende aan den heer Monfils, en van voren of ten noorde aan de straat. Bewoond door Ludovicus Meert en Camillus Elbors, te zamen aan fr. 3,50 per week. ZITDAGEN Instel, Vrijdag 4 September) Verblijf, - 18 - löyü' telkens ten 4 uren namiddag, ter herberg genaamd Het Hof van Weenen bij den lieer Adolf De Ghendt.te Aalst Botersiraat aan de overdekte markt. Openbare Verkooping van eene behuisde Landen en Meersch TE DENDERHAUTEM. De Notaris VAN OUDENHOVE, ver blijvende te Denderhaulem, zal ten ver zoeke van wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen openbaarlyk verkoopen de volgende onroerende goede ren, te weten Eerste koop. Eene behuisde en bebouwde Hofstede, gestaan en gelegen te Denderhautem, in de Stichelen, groot 20 aren, 67 centiaren, gekadastreerd sectie A, nummers 1537e, 15370 en 15371, met eene grootte van 21 aren, 70 centi aren, palende oost de meerderheid, zuid de straat, west verscheidene, noord de weduwe Taelman. Tweede koop. Een perceel Lard, gelegen te Denderhautem, in de Wille- beke, gekadastreerd seetie C, nutumer 827, groot 10 aren, 50 centiaren, palende ooste Ludovica Redandt, zuid en west Domien Taeleman en noord de baan. Derde koop. Een perceel Meersch, gelegen te Denderhautem, in hetJong- hout, gekadastreerd sectie C, deel van nummer 865, groot 7 aren, 60 centiaren, palende oost Petrus Suenaert, zuid den voetweg en daarover verscheidenen, west De Smet, en noord de erven De Brauw. Vierde en laatste koop. Een perceel Land, gelegen te Denderhautem. op het Trappen veld, gekadastreerd sectie A, nummer 1139a, groot 8 aren, 40 centi aren, palende oost Jan-Baptist Van den Ste ene, zuid Frans Taelman, west Domion De Schryver en noord de baan. ZITDAGEN Instel, Donderdag 30 Juli Verblijf, Donderdag 6 AugustilöJln Telkens om 2 uren namiddag ter her berg van Phil. Megatick-Van Bockstael, te Denderhautem, Stichelen. Aanmerking. Er zal geen 3d* zitdag plaats hebben. van Meubels en roerende voorwerpen door 't ambt van den Notaris DE PAUW, te Aalst, op Dijnsdag 4 Augusti 1896, om 2 uren namiddag, ten sterihuize van dame weduwe Petrus-Judocus Michiels- Vandenbosscbe, te Aalst, Dendermond- schesteenweg. (Kattestraatpoort). De Notaris Breckpot, te Aalst, zal, openbaarlijk verkoopen Een HUIS te Aalst aan de Vaart, met magazijn in de Moutstraat, groot 2 aren 20 centiaren. Laatst bewoond geweest door wijlen M. Joseph Pyck-Sanders. Gebracht op fr. 20,300 Laatste Zitdag Dijnsdag 28 Juli 1896. om 4 uren namiddag In de Concordia bij M. Philemon Van den Bulcke, te Aalst Molenstraatpoort. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal, op Woensdag 15 Juli voor den instel, en op Woensdag 29 Juli 1896 voor het verblijf, telkens om 3 uren namiddag, ter herberg In Nederhasselt by M. Alf. Matthys, te Aalst, Zoutstraatpoort, open- baarlijk verkoopen 2 hectaren 44 aren 55 centiaren Land en Meersch to Haeltert; 4 aren 30 centi aren Land te Nieuwerkerken; 49 aren 80 centiaren Land en Meersch te Ledo; en 15 aren 60 centiaren Land te Gysegem. Verdeeld in 7 koopen.(Zie plakbrieven). De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal definitief toewijzen In de Warande - by Egidius Meert, te Meldert, Klooster Afiligem op Donderdag 6 Augusti 1890, om 2 uren namiddag De goederen gelegen te Hekelgem aan geduid op de plakbrieven onder de koopen 1, 7, 14 en 15. en het perceel Bosch te Teralphene onder den 19 koop.

De Denderbode | 1896 | | pagina 3