M' perceel LAND EIGENDOM HOFSTEDE EEN HUIS Frankrijk. Engeland. VRIJE SCHOOL VRIJ GESTICHT INSTITUT LIBRE maan Van de Maele> iirvEiïïiOüp Vraagt plaats Men vraagt Go VA EIST AlNÉ, Photographie A. Falatzky AELST HUISMEUBELS HOFSTEDE Woonhuis met Erve, HOF STE i) E H'UIZEIT Schoone MEUBELS Openbare verkooping. den bliksem getroffen. Hij bekwam brand wonden aan den rug en aan de becucn. Een ander persoon werd aan het hoofd en beenen gewond. Op verschillige plaatsen ontstond een begin van brand. Ook viel de bliksem op eencn veestal, waar verscheidene koeien werden neergeslagen. Een dor dieren werd doodgebliksemd. Instorting te Menem. Op het rondgebied der gemeente Merxem, heelt I. Van den Bussche, een margarine abrick in aanbouw, dat reeds zoo verre ;evordcid was, dat hot, zooals men dit icet, onder dak stond. Dit gebouw is maandag met vroesolijk gekraak gedeeltelijk ingestort. Vier werklieden, die er in bezig waren, werden onder de instortende bouwmate rialen begraven. Een hunner kwam er ongedeerd onder uit. Twee waren licht gekneusd, doch de derde, Jos Mees, woonachtig te Berchem, heeft zeer erge kwetsuren bekomen, zoo dat hij in het gasthuis moet worden rerzorgd. Later. Het waren plafonneerders welke in het gebouw werkten, niet vier, doch wel tien negen werden slechts licht gekneusd, de andere werd ernstig gewond. Dijnsdag morgend was zijnen joestand iets wat beter. Het ongeval had plaats ten 2 uren namiddag. Niet alleen is de margarinefabriek ingestort,doch een deel van het aanpalend gebouw is meegesleurd; de rest zal moeten ifgeb roken worden. De weerde van het ingestorte gebouw wordt geschat op 20,000 fr. De aannemer-bouwmeester is M. De Lact, van Merxem. Vierdubbele moord. Eergisteren nacht is te Ruffey, bij Diion een vier dubbele moord gepleegd. Do vermoede lijke dader is zekere Pacotte, slachter te Dijon en de drijfveer zou eene erfenis- twestie wezen. Pacotte kwam 's nachts bij zijne tante, (ad. Meot, en vroeg haar een paard om ijo rijtuig ,dat in het slijk gezakt was, te lelpen los maken. Mad. Meot ging den knecht wekken, en van hare afwezigheid maakte Pacotte gebruik om hare kinde ren, een meisje van 13 en een jongen van 12 jaar den hals af te snijden. Toen mad. (eot in de keuken terugkwam sprong Lij jp haar en sneed haar insgelijks de keel Daarop verliet hij het huis en buiten ntmoette hij den knecht. Deze vroeg rat er gebeurd was, want hij had eenen ebreeuw gehoord. Wel, zegde Pacotte, i k wilde mijne nicht omhelzen, en daar ij ceusklaps wakker schoot schreeuwde ij- De knecht maakte alles gereed en ter- fijlbij hiermee bezig was,bracht Pacotte em eensklaps een steek toe, zoodat de oecht als dood neerviel. Hij was echter slechts zwaar gekwetst n kou weldra om hulp roepen. Pacotte s aangehouden en loochent, niettegen- taande de verklaringen van den knecht. Eene vlucht per rijwiel. Een j on ding van 17 jaar, zekere Abel Salmon, eeft per rijwiel eene merkweerdige lucht volbracht. Per rijwiel verliet Salmou maandag rond, Dieppe ten 8 ure en was dijnsdag lorgend rond i uren te Parijs, aldus ijna 25 kilometers por uur afgelegd ebbeDde, zonder lanteern, langs wegen ie hij niet kende hij had echter gen- armen op de hielen. Ziehier wat er gebeurd was Abel Salmon was sedert eenigen tijd ediende bij M. Jeanne, hoedenmaker in c Grande rue, te Dieppe gebruik ma- ende van de omstandigheid dat zijn atroon hem zeer weinig op de vingers ag, deed hij menige som in züne zakken erdwijuen, die eigenlijk in de kas van en baas thuis hoorde. Maandag, bij het nazien zijner reke- ingen, bemerkte M. Jeanne de diefstal en, riep zijnen bediende en verklaarde lem oogenblikkelijk te zullen doen aan- ouden. De jongeling maakte aanstonds zijne lucht gereed hij ging bij eenen rijwiel erhuurder en huurde daar een schoon jwiel, op naam van zijnen patroon. Vooraf had de lieve jongen nog een be- öek gebracht aan de kas en, tot grooter eiligheidjden revolver van zijnen patroon iden zak gestoken. Aldus toegerust nam e deugniet de vlucht. De hoedenmaker was spoedig op de oogte van de handelingen zijns bedien en hij verwittigde de gendarmerie en elegrafeerde in alle richtingen namelijk an eenen confrater der rue Vitrune, te 'arijs, bij wien Salmou gewerkt had. Die voorzorg was goed, want dijnsdag, aeenige rust te hebben genomen, ging almon bij den parijschen handelaar, die em onmiddellijk deed aanhouden. Jack the Ripper De te Ipswich erschijnende Evening Star behelst een lerkweerdig verhaal, haar verteld door ekeren Brame, die met zekeren Ander- )n aan boord is weest van een kolen- en alpeterboot, varende tusschen Shields Dlquique (Peru). Op reis werden beiden ziek, en te pique gingen zij in het gasthuis. Toen j daar naast elkander te bed lagen, eelde Auderson het verschrikkelijk gc- eim mede, dat hij de man was, die men acht naar aanleiding van de afgrijselijke looiden in het Oosteinde van Londen. Hij glimlachte met voldoening, toen Brame verklaarde, dat hij overal schrik had verspreid. Gevraagd naar de beweeg reden van zijuc daden, zegde hij eens bestolen te zijn door eene vrouw van slechte zeden, met wie hij aan wal in kennis gekomen was eu hij daarom beslo ten had weerwraak te oefenen. Zij hebben mij beetgenomen, zegde hij, en ik heb haar beetgenomen. Hij was toen kok aan boord van eeu der weke- lijksche booten tusschen Londen en Rot terdam en beging de moorden in de weinige dagen tusschen de aankomst ou het vertrek der boot. Anderson varklaarde nog aan Brame, dat hij altijd oen medeplichtige had, dien hij geheel kon vertrouwen en die hem afwachtte met een zak met een grooten frak, welke zijne met bloed bevlekte kleêren geheel bedekte. In deze vermomming had hij geen moeite om zich onopgemerkt uit de voeten te maken. Brame vroeg hem, waar hij geweest was, toen bloedhonden op zijn spoor wa ren uitgezonden en hij bekende lachende, toen een borrel gedronken te hebben in eene herberg bij dekerk vanWhitechapel. Kort na zijne bekentenis stierf Anderson. bestierd door Mejufvrouwen SNEL, Esplanadestraat, Ne 5. De heropening der Klassen zal plaats hebben Maandag 28 September, om 9 bestuurd door J. VERLEYSEN, Begijnhof, 46, Aalst. Jaarlijksche vergelding 24, 30 en 36 franken, betaalbaar op voorhand, per tiende, de tien eerste maanden van het schooljaar. Eene gediplomeerde onder wijzeres zal aan 't gesticht gehecht zijn. Heropening der klassen, 24" dezer. dirigépar J. VERLEYSEN, Béguinage, 46, Alost. Rétribution annuelle 24, 30 et 36 francs, payable d' avance par löe, les dix premiers rnois de l'année scolaire. Une institutrice diplomée sera attachée a l'établisscment. Rentrée, 24 Sept. f&Pi'i^lil Te bekomen bij Ger- Ouden Dendcrmondschensteenweg, alle soorten van Essence voor het bereiden van Limonaden. Eenige Depot van het huis Polak Sciiwarz van Amsterdam, aan den prijs van factuur van Elastieken, Mantellakens, Mosco- wa, wollen en katoenen Sargiën, Foulards, Kleerstoffen, sckoone wollen Doeken, enz., enz. In 't huis Jean SCHEERLIN CKX-DU CAJU, Lange Zoutstraat, Nr 7, Aalst. als Winkeldochter, eene Juffrouw geleerd in het vlaamsch en fransch, met goed ge drag. Zich te bevragen ten bureele dezer. Meid gevraagd voor een klein burgers gezin der Stad. Adres ten Bureele dezer. bekwame ineubelmakersgasten, Kerk straat, 22, Aalst. 'en verlangt eene Kamer te huren om meubels op te zetten. Zich te bevragen ten Bureele dezer. Marché-au-bois, 7, ALOST, TISSAGE DE TOILES Spécialité de Sacs en tous genres. Toiles d'Emballages, Toiles a Houblons, <"t Oignons, A Grains, etc., etc. o Baches Imperméables, CAPARAQONS, FICELLES. 16 Albert-Liénartstraat, 16. Beveelt zich aan voor alle slag van portretten, familiegroepen enz, kun stig afgewerkt. Week- en feestdagen, open van 9 uren voormiddag. Men begeeft zich ook ten huize op aanvraag. Openbare verkooping van Landbouwersalem, Beestialen, ongedorschen Granen Hooi Strooi en Vruchten te velde, TE AALST-MIJLBEEK, Ouden Dendermondschensteenweg. D'-umaardor Jozef DE VOS, tc Aalst, zal op Dijns dag 22 September 1896, op klokslag van 8 uren 's morgens, ten buize en hofstede van de weduwe f'etrns-Josephus Van Langenhove, te Aalst-Mijlbcck, Ouden Dendermondschensteenweg, openbaarlijk koopen l)e Uuismeubets en Landbouwersalem Tafels, Stoelen, Horlogie met kas. Printen, hasken Quin- quets, koperen Kandelaars, Stoof, Emmers, Ketels, Telloeren, Pannen, Moor. ijzeren Potten, Wafelijzer, Gcwecren, Revolver, Sleepnet, Messen, kerselaren Kleerkas, Botervat met Wieg. Melkkuipen, ToUhens, Vlcesehluip, koperen Marmiet. Melkteelen, ledige Zakken, Velddraad Bijl en Houweel, Ladders, Beir- en andere Kuipen, groot Beirstuk met Treiter, Sehup- pen, Grepen, Pikken, Zeisen, Mesthaken, Kruiwagens, llopboor, Üorsehvlcugels, Eggen, Ploeg, Slede, Bas- cul met Gewichten, Wanmolen, Beirsclieppers, Zwingelmolen, Manden, Waschkuipen, Stiingen, Plesscheii, Dakpaarden, Mouillc, Slijpsteen, Holblok, 300 roode Dakpannen, Schaafbank met Sclirijnwer- kersgorief en meer andere Voorwerpen. Grnole Handkar en Karin op ressort, 2 Trekhon den, llondeiiharnassuren, 20 Kiekens met Haan. De Beestialen i jonge en goede bekalfdo Melk- koeiÈn, 2 vettis Varkens. Eene hocveelhctd Hooi, Strooi, ongedorscbe.il Gra nen, eiken en f.sschcn Plan.cn, Aardappelen, circa 30 aren ongczuingeld Vlas ouder band, Mest, Brand hout, Schelfhouten, Aal m de pullen en Wijmen op struik. DE VRUCHTEN TE VELDE In de hofstede 700 struiken Hop met dn staken, Groensels, 50 aren Aardappels, 20 aren Bettcraveu. •0 aren Loof, 22 aren jonge Klavers, 25 aren Bloem- koolen. Op hel Hoogveld 10 aren Bloerakoolen, 52 aren Aardappels. Aan de Breedeslraal15 aren Loof, De Beestialen zullen juist om I ure nanoen ver kocht worde.i. De verkoopiug zal geschieden op genoue conditiën en tijd van betaling tot 1 Januari 1x97 mits goede en gekende borg te stellen de koopen onder de vijf franken en het ongeld moeten gereed betaald worden. .Men zal verborgen ter herberg van Frans W'illems- V<7« Langenhove, In iiet Steenes- Kriis. Openbare verkooping van eene behuisde Boomgaard en Lochting, te ERPE, Edixvelde. De Notaris EEMAN. te Erpe, zal na mens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar ver- koopen Eene behuisde Hofstede, Boomgaard en Lochting, gestaan te Erpe, Edixvelde, groot volgens meting 50 aren, 27 centia ren, palende oost vrouw weduwe en kin deren Jan De Moor-De Ryck, zuid juffrouw De Scliaepmeester, west het Baantje en daarover den Arme van Nieuwerkerken en noord de Straat. Gebruikt door M. Desideer De Smet, te Erpe. Voorschreven Eigendom is verdeeld in 5 deelen met rechte lijn van het noorden naar het zuiden. Eerste deel. Een perceel Boom gaard ten weste, groot 8 aren, 25 cen tiaren. Boomprys fr. 65. Tweede deel. Een perceel Boom gaard neven voorgaande, groot 8 aren, 57 centiaren. Boomprys fr. 20. Derde deel. Eeu perceel Hofstede- grond met de gebouwen van Woonhuis, Poort, Bakoven en Stalling er op staande, groot 14 aren, 90 centiaren. Vierde deel. Een perceel Lochting en Boomgaard neven voorgaande, groot 9 aren, 8 centiaren. Boomprys fr. 30. Vijfde deel. Een perceel Lochting en Boomgaard neven voorgaande, groot 9 aren, 45 centiaren. Boomprijs fr. 35. ZITDAGEN Instel Maandag 5 j 0(. ,8gr Verblijf Maandag 19 ücloDer 1&y°> telkens om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Benjamin Hof- felinek, te Nieuwerkerken, Edixvelde. Openbare verkooping van een goed te Aalst-Schaarbeek. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal na mens wien het behoort, in hot openbaar verkoopen Een perceel Land, gelegen te Aalst- Schaarbeek, Dijkland, bekend bij kadaster wijk C, nummer 123a, groot 28 aren 8f centiaren, palende oost de Lindestraat, zuid den IJzcrenweg, west en noord den heer Meersehaut. Gebruikt door de kinderen De Smet, te Aalst-Schaarbeek. ENKELE ZITDAG Maandag 21 September 1896, om 3 uren stipt namiddag, ter herberg Den Appel, gehouden door den heer Eugène Goedertier, te Aalst, Nieuwstraat- poort. Openbare verkooping van een TE LEDE, Dorp. Do Notaris MOENS, te Lede, zal ten aanzoeke van het Bestuur der Burger- hospitalen van Lede, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar te koop aanbieden Een Huis met Erve en Afhangen, ge staan te Lede, aan het Dorp, op de Kat groot 12 aren 90 centiaren, gekend te kadaster sectie C, nummers 54 O, 54k en 541., palende Mijnheer Velghe-De Backer, de erven De Coster, Maria Coppens en de Straat. Onmiddelijk in genot en gebruiktreding. ZITDAGEN Verblijf Maandag 21 September i896. Telkens ten 2 uren, ter herberg De Roos, bewoond door vrouw weduwe Van Hauwermeiren, te Lede, Dorp. Openbare verkooping van eene behuisde te Aalst-Mijlbeek, Ouden Dendermondschensteenweg. De Notaris MOENS, te Lede, zal met gewin van palmslag en gelagen openbaar lijk verkoopen Eene behuisde, bescliuurde en bestalde Hofstede, gestaan en gelegen te Aalst- Mijlbeek, aan den Ouden Dendermond schensteenweg, gekadastreerd sectie D, nummers 324, 326 en deel van 325, groot 36 aren, 50 centiaren, palende ten oosten den heer De Troch, ten zuiden den Ouden Dendermondschensteenweg, ten westen de lieeren Beaucourt-De Bièvre en Charles De Vis-De Cock en ten noorden jufvrouw Eugenie l'e Buysscher. Boomprijs fr. 460. ZITDAGEN: Instel Donderdag 2-1 September .R(,r Verblijf Donderdag 8 October Telkens om 3 uren namiddag, ter her berg In den Hert. bij den heer Ca- miel Willens- Van Langenhovete Aalst-Mijlbeek, aan den Dubbelen Arend. OPENBARE VERKOOPING van eenen schoonen te Oordegem. De Notaris De Gbeest, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Eenen schoonen eigendom, bestaande in woonhuis, stallingen, hof. boomgaard en kapel, te Oordegem aan den Dries, samen groot 1 hectaar 23 aren. Slechts ingesteld fr. 7,000. T WEE DE EN LA A TSTE ZITDA G Zaterdag 26 September 1896, ten 2 uren namiddag in de Zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst. Openbare verkooping eener behuisde TE IMPE De Notaris DE GHEËST, te Aalst, zal ingevolge de wet van den 15 Augusti 1854, op de gedwongene onteigening, in bet openbaar verkoopen, eene Hofstede met Woonhuis en Stallingen, te Impe, op den Bocht, groot 24 aren 70 centiaren, gebruikt geweest door Jan-Baptist Adam. EENIGE ZITDAG Woensdag 30 September 1896, ten 2 uren namiddag, ter herberg De Jachthond, bij de weduwe D'hondt, te Impe, Hofsmeer. Derde koop. Een Huis met grond, achtergebouw en Lochting ook ten voor hoofde in de Gentschestnat, (Nieuw- straatpoort), geteekend N° 97, en gekada streerd wijk A, nummer 2098g, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan den 3n koop ten zuide aan de kassei, van de andere zijde of westwaarts aan een huis en hof van den heer Monfils en ten noorde aan den volgenden koop. Bewoond door Cornelius Van der Poor ten, aan 3 fr. per week. 2? en 3e koop te zanten slechts ingesteld fr. 4000,00 Vierde koop. Twee werkmanshuizen met grond, in de Duivekeetstraat, getee kend N' 4 en 6, en gekadastreerd wijk A, N" 2098i en 2098k, palende oostwaarts aan den hof van den heer Do Mulder en zuster, ten zuide aan de lochting van de koopen 2 eD 3, westwaarts aan den hof van een huis, behoorende aan den heer Monfils, en van voren of ten noorde aan de straat. Bewoond door Ludovicus Meert en Camillus Eibers, te zamen aan fr. 3,50 per week. Slechts ingesteld fr. 2500,00 ZITDAGEN Instel, Vrijdag 4 September) .a0A Verblijf, - 18 löyo' telkens ten 4 uren namiddag, ter herberg genaamd Het Hof van Weeuen bij den heer Adolf De Ghendt.te Aalst Boterstraat aan de overdekte markt. Uit oorzaak van Vertrek. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Molendries. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met winst van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Een Huis en Grond, te Aalst, ten voor hoofde aan den Molendries, geteekend n° 11 en gekadastreerd wijk A, nummer 672, houdende van de eene zijde of oost waarts aan het huis van jufvrouw wedu we Singelyn, van de andere zijde of west waarts aan een huis van den heer Notaris Eeman en van achter ook aan het huis van den heer Eeman. Bewoond door jufvrouw weduwe en kinderen Arents, aan 276 fr. 's jaars. ZITDAGEN Instel, Vrijdag 25 September .sor Verblijf, id 9 October 1ÖJ0' Ten 4 uren namiddag, ter herberg genaamd De Klok, bij den heer Egidius Eylenbosch, te Aalst, aan de Hopmarkt. Openbare Verkooping van TE AALST, Nieuwstraat en Gentscbestraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag, in het open baar verkoopen, de volgende Huizen te weten STAD AALST. Eerste koop. Een schoon Huis, zijnde de herberg gCDaamd -Café Minard- hebbende Winkelplaats groote Billard- zaal, achtergebouwen overdekte bolle- baan, koer en hof', gestaan en gelegen in het begin der Nieuwstraat, nabij de Groote Markt, geteekend N° 3 en geka dastreerd wijk A, nummers 271 en 272, met eene grootte van 3 aren 80 centiaren, houdonde van de eene zijde of oostwaarts aan het huis van Madame Druck, van de andere zijde of westwaarts aan het huis van M. Leon Van den Hende en van ach ter aan M. Modeste De Motte. Bewoond door den heer Emilé Druck, aan fr., 1200's jaars. Slechts ingesteld fr. 15000,00 Tweede koop. Een Huis met grond achtergebouwen en lochting ten voor hoofde in de Gentscheslraat, (Nieuw- straalpoort,) geteekend N° 95, en geka dastreerd wijk A, nummer 2098a, hou dende van de eene zijde of oostwaarts aan een huis van den heer Aloïsius Mertens en verders aan den hof van den heer De Mulder en Zuster, ten zuide aan de kassei van de andere zijde of westwaarts aan het huis en hof onder den 3n koop en ten noorde aan den 4" koop. Bewoond door Alfred Van Langenhove, aan fr. 16,50 per maand. OPENBARE VERKOOPING en andere Roerende Voorwerpen, te Aelst, Nieuwstraat, N. 47. De Notaris DE GHEEST, to Aelst, zal op Woensdag 23 September 1896, te be ginnen om 8 uren 's morgens, in en voor het huis te Aelst in de Nieuwstraat N° 47, overgaan tot deopenbare verkoo ping van vele schoone huis meubelen, bedstoelen, nachttafels, lavabos, kleer- kassen, bahuts in acajou, eik, érable en ander hout, oud beeldwerk, schilderyen, gravuren, posturen, suspensions, pen- duls, lampen, cachepots, Bibliotheek in eik, wieg in zwart hout, kinder- voituurken, vuren, stoven, 3 zinken baden, hoftafels en banken, ladders, velocipeden kinderspeelgoed, planten, flesschen, brandhout en meer andere voorwerpen breedvoering beschreven op bijzondere plakbrieven. N. B. De Meubels zullen mo gen beziebtigd worden Dijnsdag 22 September van 2 tot 5 uren. De Notarissen DE PAUW en BRECK- POT, te Aalst, zullen openbaarlijk ver koopen 1° Eene Hofstede, te Aalst-Mijlbeke, aan de Bergestraat, groot 37 aren 60 centiaren. Bewoond door Gustuuf Kieckens. 2° 34 aren 61 centiaren Meersch, te Moorsel, op het Hof Texel. 3° Circa 23 aren Land; te Aygem, op den Boschkauter en Geetegem. 4°-Citca 1 hectaar 72 aren Land, Hof eu Bouwgrond, te Haeltert, op den Groot- kauter, Molen veld, Terrenthout tegen de Statie, Mildelkauter, Rosthoutveld, Her beziën barm, Eede en Molenstraat. 5° 5 aren 8 centiaren Bouwgrond, te Welle in de Wildebeke. Gebruiker Boterberg h-De Leenheer. 6° 1 hectaar, 26 aren 83 centiaren Land en Bosch, te Assche-Terheyden, tegen het Hof-te-Put. Gebruikers Emm. Possemiers en andere. Instel Vrijdag li Spntflmhflr 1Rqfi Verblijf Vrijdag 18 18y6 om 2 uren namiddag, bij Mr Joseph Van der Vorst, te Aalst, aan de Sl Marti- nuskerk. Sludie van de Notaris DE PAUW, te Aalst. De Notaris DE PAUW, te Aalst zal openbaarlijk verkoopen een Huis en erve te Aalst, Molenstraat, n° 67, bewoond by Madam.; weduwe P. J. Cornelis-Depasse. Ingesteld fr. 3520 Instel 7, verblijf 21 september 1896, om 4 uren namiddag ter herberg In de vier Winden te Aalst, Keizerlijke plaats. Voornoemde Notaris DE PAUW, zal open baarlijk verkoopen i° Eene Hofstede te Meire, Cau wenberg, groot 10 aren 20 centiaren. Bewoond by Ch. L. De Schutter-Seminck. 2° Eenen boomgaard als voren groot 5 areD 56 centiaren. 3° Den blooten eigendom van 17 aren 20 centiaren land als voren sectie B, nummers 218b, 218d. 4° Den blooten eigendom van 13 aren 80 centiaren land als voren sectie B, num mer 544a. 5° Den blooten eigendom van 2 aren 24 centiaren hofstede met de gebouwen als voren sectie B, nummors 543f, en 543G. Instel 15, verblijf 29 September 1896, om 3 uren namiddag, ter herberg In de vier Winden te Aalst, Keizerlijke plaats. De Notaris DE PAUW, voornoemd zal openbaarlijk verkoopen Een schoon Kasteel te Lebbeke, Molenstraat, groot 43 aren 40 centiaren, bewoond bij den heer De Jaeger-Cardo. In gebruiktreding 20 Februari 1897. Zichtbaar alle maan dagen van 9 tot 11 uren voormiddag en van 2 tot 5 uren namiddag. Groot gemak van betaling. Slechts ingesteld op de geringe som van fr. 25000,00 Instel 3, verblijf 24 September 1896, om 3 uren namiddag in het Hótel de Flandre, by Mr Joseph Galle, Aalst, statieplein.

De Denderbode | 1896 | | pagina 3