Vlasnijverheid. ZAAILANDEN perceel LAND, WOONHUIS EEN HUIS HOFSTEDE EIGENDOM Zwitserland. Rusland. VOORWERPEN HOFSTEDE Openbare Verkooping Lusthof met Pavilloen, IITXIZIEIN- De weduwe, alhoewel eerst in diepe droefheid over den dood van haars mans, had zich langzamerhand laten troosten door haar eersten vrijer en stemde eenige maanden later in het huwelijk toe. Al deze gebeurtenissen werden tus schen de echtgenooteu uitgelegd in do af wezigheid van den tweedon man. Toen deze terugkeerde en den waren man zij ner vrouw in zijn huis bemerkte, nam hij zijne beenen onder zijne armen en liep wat hij loopen kon. Bologmini, overgelukkig zijne vrouw te hebben weergevonden, trok met haar terug naar Genua. Ontsnapt. Een schrijnwerker, wegens diefstal tot 11 jaar gevangenis veroordeeld, is op behendige manier uit de gevangenis van Belletri gevlucht. In den nacht van 10 dezer klom hij langs het venster zijner cel op het dak der gevangenis, van daar op het dak der prefectuur en hij geraakte langs het bal- con in het bureel van den prefect. Daar vond hij een paar vilten pantof fels van don perfect staan, deed ze aan om het geluid zijDer schreden te verdoo- ven, trok door heel het huis, daalde langs den grooten trap naar beneden en ging langs het voorportaal uit waar hij de pantoffels van den beambte achterliet. De deur zijner cel was gesloten de twee bewakers van dienst, die niets van de vlucht gemerkt hadden, zijn in arrest. De ijsmassa der gletschers. De massa glctscherijs in Zwitserland is ontzaggelijk groot. Ongeveer het twintigste deel van ons land schrijft het Dagblad van Lucern is met gletschers bedekt en wanneer men de gemiddelde diepte op 50 meters stelt, wat eer te laag dan te hoog is, daar het bewezen is, dat voor verscheidene groote gletschers de dikte van het ijs 3 a 400 meters bedraagt, dan kan de ijsmassa op 4 billioen centenaars geschat worden. Voor het vervoor van dit ijs zou een goederentrein noodig zijn, die, wanneer elke waggon met de maximum-lading 10,000 kilos bevracht was, 1250 maal zoo lang zou zijn als de omtrek der aardo op heel de wereld was er niet genoeg rempersoncel voor zulken trein te vinden. Ook de afstand tusschen aardo en maan zou niet voldoende zijn, om den trein in zijne geheele lengte te bevatten die af stand ware 13-maalte klein. Daarentegen zou zulke trein tamelijk nauwkeurig rond de zon kunnen rijden, zoodat de machinist en de remmer van den achtersten waggon nog met elkaar konden spreken. Oversiroomingen. Volgens telegram men uit Vladivostock zijn de rivieren weer buiten hare oevers getreden en heb ben zij weer overstroomingen veroorzaakt. Verscheidene dorpen werden over stroomd en de spoorweg stond op een af stand van 200 versten onder water, zoodat alle gemeenschap was afgesneden. Er vallen nog gedurig zware regens.De bewoners van de overstroomde plaatsen zijn totaal geruineerd en de oogst is ver loren. Geef uwe hand riep men eonen vrek toe, die in het water gevallen was. Geven Neen, ik geef niets Neem dan mijne hand 1 En hij deed wat hem gezegd werd. Dit was zijne redding. Hij kende de negocie reeds. De kleine Abraham kwam zijn grootvader op zijn verjaardag fellesjetheere, eene attentie, die hem gewoonlijk met een vijf frankstuk betaald werd. Ghrootfader, zegde de kleine, as ik je voor de folgende verjaardagen mag fellesjetheere, doe ik het voor fier frank 't stuk. Rechter. Gij bekent dus, dat gij die beurs met geld gevonden hebt Beschuldigde. Zeer zeker. Rechter. Was u bekend, dat er iu de gazet navraag naar gedaan werd Beschuldigde. Ja. Rechter.Waarom hebt ge 't geld dan niet teruggebracht Beschuldigde. Wel, er stond alleen dat de eerlijke vinder daartoe werd uit- genoodigd. En als men al zevenmaal voor diefstal gezeten heeft,meneer de Rechter, dan kan men in gemoede zich zeiven niet meer eerlijk noemen. Gezwingelde vlassen. De handel is om zoo te zeggen gestaakt. Dekoopers zouden willen koopen, maar ziende dat er langs de oevers der Leie nog groote voor raad vlas voor handen ligt, verwachteu zij eenen overvloedigen stock en zouden ze altijd maar lager prijzen willen ver krijgen. Do verkoopers beter met den toestand bekend, verwachten in tegendeel opslag. En inderdaad, in den loop van dezen zomer, werd er slechts de twee derden om niet te zeggen de helft om een gewoon jaar geroot; daarbij ging de rooting bui tengewoon traag vooruit. Men voege daarbij de weinige opbrengst van 't gewas van deze jare en men zal begrijpen dat men zich aan geenen afslag mag ver wachten. Zienotariêele Annoncen op de 4F6 Bladzijde. Openbare Verkooping van goede MEERSCIl, BOOMGAARD EN LOCHTING le Erpe en Nieuwerkerken. De Notaris EEMAN te Erpe, zal met tusschenkomst van den Notaris VAN DE VELDE te Lebbeke, namens wien hel behoort en met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Efirstw koop. Een perceel Land. gelegen le Erpe, aan de Meiros) raat, (Groote Kapel), bekend bij kada ster wijk C, numiuer 497 2bis, groot 28 aren 80 centi aren, palende oost den heer Isidoor de Saedeleer, zuid de Meirestraat, west de erven Moversoen en noord de erven De Wint. Boomprijs fr. 90,00 Gebruikt door.M. Jos. De Moor, te Nieuwerkerken Tweede koop. Een perceel Land, gelegen le Erpe, Boschveld, gekadastreerd wjjk G, nummer 9Gi, groot 20 uren 20 centiaren, palende oost den heer baron Belhune, zuid de erven Üaum Loom, west de erven van den heer Frederik De Saedeleer en noord den Arme van Meire. Derde koop. Een perceel Meersch, gelegen te Nieuwerkerken, Edixvelde, bekend bij kadaster wijk C. nummer 1048. groot 11 aren 20 centiaren, palende oost de erven Cuppens, zuid jufvrouw weduwe Guil- lelmus Bleys-Van Vaereubergh, west en noord bet baantje of het gescheed met de gemeente Erpe. Doouipnjs fr. 450,00 Gebruikt door M. Domien De Kegel, te Nieuwer kerken. Vierde koop. Een perceel Boomgaard, gelegen te Nieuwerkerken, Edixvelde, bekend bij kadaster wijk G, nummer 1047a, groot 10 aren,80 centiaren,palende oost den lieer Doinien De Kegel en koop 5 hierna, zuid M. Karei Van Vaereubergh, west de rede cu noord jufvr. weduwe Guillelmus Bleys-Van Vaereubergh Boomprjjs fr. 12,00 Vijfde koop. - Een perceel Lochliog, gelegen te Nieuwerkerken, Edixvelde, gekadastreerd wijk C, nummer 1057c, groot 8 aren 10 centiaren, palende oost de kassei, zuid de heeren Domien De Kegel, Philemon Boelaerl en Karei Van Vaereubergh, west koop 4 biervoren en noord Domien De Kegel voor noemd. Gebruikt door MM, Frauciscus Roelaudt en Remi Callebaut, te Nieuwerkerken. Zesde koop. Een perceel La.id, te Nieuwerker ken, Edixvelde, bekend op 't kadaster wijk G, nummer 855, groot 17 aicn 87 ceutiaren, palende oost juf vrouw Van de Velde, zuid de baan en daarover den Arme van Nieuwerkerken, west juDrouw Angelique Boelaert en uoord voornoemde jufvrouw Van de Velde. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, Streek, gekadastreerd wijk C,nummer 914, groot 11 aren 40 centiaren, palende oost den beer llaetens. zuid jufvrouw Angelique Boelaert,west jufvrouw Van de Velde en noord de straat. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, Streek, bekend op 't kadaster wjjk C, nummer 921bis, groot 14 areu 10 centiaren, palende oost jufvrouw weduwe en kinderen Van Landuyt.zuid de straat, west jufvrouw weduwe Guillelmus Blevs- Van Vaerenbergh en noord de erven De Wint. Negende cn laatste koop. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, Groot Broeckveld, gekada streerd wijk C, nummer 1074b dis, groot 15 uren 00 centiaren, palend» oost jufvrouw weduwe Guillelmus Bieys-Van Vaerenbergh, zuid dc crvi n Laugendries, west voornoemde jufvrouw w»du>ve Bleys en noord mijnheer Baetens. Gebruikt door M. Karei Van Vitrcnbergb, le Erpe. ZITDAGEN Instel,Dijnsdag 6)n„1RQ<, Verblijf, Dijnsdag 20) 1896> telkens om 2 uren uanoen ter herberg Den Golden Leeuw, bij den heer Joseph Van den Eeckhaut, te Erpe, Dorpplaats. Openbare verkooping van een goed te Aalst-Schaarbeek. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal na mens wien bet behoort, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een perceel Land, gelegen te Aalst- Schaarbeek, Dijkland, bekend bij kadaster wijk C, nummer 123a, groot 28 aren 8( centiaren, palende oost de Lindestraat, zuid den IJzcrenweg, west en noord den heer Meerschaut. Gebruikt door de kinderen De Smet, te Aalst-Schaarbeek. TWEEDE ZITDAG Maandag 28 September 1890, om 3 uren stipt namiddag, ter herberg - Den Appel, gehouden door den heer Eugène Goedertier, te Aalst, Nieuwstraat- poort. Openbare verkooping van roerende te Nieuwerkerken, wijk Edixvelde. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal oi> Maandag 5 October 1898, om uren stipt voormid dag, ten huize en hofstede van dame weduwe Charles Hoelandt-Roelandt, te Nieuwerkerken, wijk Edix velde, openbaarlqk verkoopen Eene groote hoeveelheid Hooi, Strooi, goed Mest, Olmen cn Esschcn Planken, dienstig voor wagenma kers, veel Brandhout, Schelfhouten, verscheidene hoDderden kilos Aardappelen en meer andere Voor werpen, alles verdeeld in koopen 1' elks gerief. De verkooping zal geschieden op gewone conditiën en tijd van betaling tot i"«n Januari 1897, mits goede cn gekende borg te stellen dc koopen tot 10 franks in alslag en liet ongeld moeten gereed betaald worden. Openbare verkooping van eene behuisde Boomgaard en Lochting, te ERPE, Edixvelde. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal na mens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar ver koopen Eene behuisde Hofstede, Boomgaard en Lochting, gestaan te Erpe, Edixvelde, groot volgens meting 50 aren, 27 centia ren, palende oost vrouw weduwe en kin deren J an De Moor-De Ryckzuid j uffrouw De Schaepmeester, west het Baantje en daarover den Arme van Nieuwerkerken en noord de Straat. Gebruikt door M. Desideer De Smet, te Erpe. Voorschreven Eigendom is verdeeld in 5 deelen met rechte lijn van het noorden naar het zuiden. Eerste deel. Een perceel Boom gaard ten weste, groot 8 aren, 25 cen tiaren. Boomprijs fr. 65. Tweede deel. Een perceel Boom gaard neven voorgaande, groot 8 aren, 57 centiaren. Boomprijs fr. 20. Derde deel. Een perceel Hofstede- grond met de gebouwen van Woonhuis, Poort, Bakoven en Stalling er op staandej groot 14 aren, 90 centiaren. Vierde deel. Een perceel Lochting en Boomgaard neven voorgaande, groot 9 aren, 8 centiaren. Boomprijs fr. 30. Vijfde deel. Een perceel Lochting en Boomgaard neven voorgaande, groot 9 aren, 45 centiaren. Boomprijs fr. 35. ZITDAGEN Instel Maandag 5 Ootobp_ Verblijf Maandag 19 0ctober 1896» telkens om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Benjamin Hof felinck, te Nieuwerkerken, Edixvelde. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. 1° Een Huis in de Pontstraat. Be woond door Mr Weymeersch, aan 425 fr. 2° Een Huis nevens voorgaande. Bewoond deer Mad. wed0 Van Cauwon- bergh, aan 431 fr. 3° Een Huis hoek der Pont- en Klap- straat. Onbewoond. 4° Een Huis in de Klapstraat. Be woond door de kinderen Van Nuffel. 5" 30 aren, 60 centiaren Land, in de Bergemeerschen, sectie F, nummers 863 en 864. Gebruiker Mr De Leeuw. 6° Eene hoveniers hofstede, in de Berge- straat, sectie F, nummers 729b en 733d, groot 1 hectaar, 44 aren, 70 centiaren. Verdeeld in 5 deelen. BewoondJ en gebruikt door Van Ysewyn en Fr. Sonck, aan 436 fr. 7° 84 aren, 32 centiaren Land op Spits- veld, Mijlbeke. Gebruiker Frans Van Langenhove. 8° 46 aren. 50 centiaren meersch in de Bergemeerschen, sectie F, nummer 769d. Onverpacht. 9° 46 aren, 50 centiaren meersch in de Bergemeerschen, sectie F, 769c. On verpacht. 10° 1 hectaar, 20 aren, 80 centiaren meersch in de Bergemeerschen, sectie F, nummer 770. Onverpacht. 11° 29 aren, 80 centiaren bosch in de Bergemeerschen, sectie F, Nr 773. Onverpacht. 12° 1 hectaar, 28 aren, 30 centiaren beplanten meersch in de Bergemeerschen, sectie F, num. 772. Onverpacht. 13° Eene hoveniershofstede, Brussel- schensteenweg, groot 95 aren, 50 centi aren.Bewoond en gebruikt door Joseph De Witte. Verdeeld in 3 doelen. 14° 36 aren, 70 centiaren land nevens voorgaande hofstede. Gebruikt door den zelfden De Witte. 15° Eenen eigendom bevattende woon huis, stoom- wol- en katoenweverij en garenbleeksrij, stoommachien en ketels, aan den Brusselschen steenweg, groot volgens meting 83 aren, 34 centiaren. Hot fabriek en grond daarachter gebruikt door Mr Emile de Cocquéau-Leirens aan 1000 fr. 's jaars boven de contributiën, en het overige onverpacht. Verdeeld in 18 deelen. 16° 34 aren, 98 centiaren bouwgrond aan de Saskaai, in de Eilandstraat, met een huis daarop, bewoond door Egidius Spitaels, aan 104 fr. 's jaars, 't overige onverpacht. De bouwgrond verdeeld in 30 deelen. Gemeente Kerkxken. 17° 22 aren, 40 centiaren land in den Boekent, Houdsbroeck, sectie A, num. 3. Gebruiker Fr. De Wilde. 18° 27 aren land op den Houdsbroeck, sectie A, nummers 11a en 11b. Gebrui ker Dom. De Neef. 19° 9 aren, 70 centiaren land op het Smesveldeken, sectie A, nummers 104 en 105. Gebruikster wede Bellens. 20° 1 heet., 52 a., 67 c. meersch en bosch in den Boekent, sectie A, num™ 62 tot 66. Verdeeld in 5 deelen. Gebruikers wed0 Cobbaert en andere. 21° 11 aren, 80 centiaren, tuin en landweg op den Neuken, sectie A, num" 509a en 509bis. Gebruikers kinderen Domien De Troyer. 22° 12 aren, 20 centiaren bosch op Landlede, sectie A, num" 211 en 212. Gebruiker Camille Scheerlinck. 23° 13 aren, 30 centiaren land op Land lede, sectie A, nummer 222. Gebruiker Petrus Vonck. 24° 45 aren, 40 centiaren land op den Moerkauter, sectie A, nummers 299, 303 en 304. Gebruikers Charles Ghysels en J.-B. Sonck. 25° 27 aren, 27 centiaren land en meersch op den Moerkauter, sectie A, nummers 250a en 251. Gebruiker Elias Coppens. 26° 13 aren, 30 centiaren land op den Moerkauter; sectie A, nummer 252. Gebruikers Charles en Alex. Taelman. 27° 27 aren, 90 centiaren land op den Moerkauter, sectie A, nummer 287. Gebruiker Elisius De Neef. 28° 12 aren, 20 centiaren land op den Moerkauter. Gebruikster wed" Van Impe. 29° 18 aren, 45 centiaren land op Boekentveld. Gebruiker Petrus De Pelsmaeker. 30° 7 aren, 23 centiaren tuin in den Boeckent op Bergveld. Gebruiker Frans Vy verman. Gemeente Haaltert. 31° 13 aren, 50 centiaren land op het Nederlarenveld, sectie A, nummmer 513a. Gebruiker Ch.-L. Eeckout. 32" 34 aren, 70 centiaren land op Bran- tegemveld, sectie C, nummers 706a en 706b. Gebruiker Frans Do Wilde. 33° 24 aren, 50 centiaren land op Willekensborre, sectie C, nummer 891. Gebruiker Petrus De Pelsmaeker. 34° 27 aren, 20 centiaren land op Holbeekveld, sectie C, nummer 1118. Gebruiker Modest Scheerlingk. 35° 31 aren, 80 centiaren land en meersch op Holbeekveld, sectie C, numm' 1125 en 1126. Gebruikster wede Marti- nus De Smet. 36° 11 aren, 70 centiaren land op Fierensveld, sectie C, nummer 1156bis. Gebruiker Frans De Jaegher. 37° 32 aren, 30 centiaren land, Drooge- weide, sectie C, nummer 1216. Gebrui ker Ch. De Schrijver. 38° 12 aren, 70 centiaren land op Nederlareveld, sectie A, nummer 424a. Gebruiker Frans Van Cauwenbergh. Gemeente Aygem. 39° 23 aren, 80 centiaren meersch in den Volckaert, sectie A, nummer 1404. Gebruikster wed® J.-B. Van der Stockt. Gemeente Steenhuffel. 40° 74 aren, 20 centiaren land en meersch, Holsbosschen, sectie B, nummer 308. Verdeeld in 3 deelen. 41* 55 aren, 60 centiaren op den Peertsberg, sectie B, nummer 294e. Ver deeld in 2 deelen. Deze twee laatste koopen gebruikt door de wed6 Verstraeten. Instel Maandag 6) 0 b 1860 Verblijf, 19) om 9 uren voormiddag, voor de goederen gelegen te Aalst, en voor de andere goederen om 2 uren namiddag, te Aalst in - St-Lieven - bij M. Victor Van den Eynde, aan de Groote Kerk. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van eenen schoonen te Aalst-Schaarbeek, nabij de Statie, op het Veld-Aelst, groot 45 aren 58 centiaren, door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Ingesteld fr. 10,150. Zichtbaar van 4 tot 6 uren 's maandags. Laatste zitdag Dijnsdag 29 September 1896. om 5 uren namiddag, in Café Suisse, te Aalst, Groote Markt, bij Dame wed* De Smet-Gits. OPENBARE VERKOOPING van een Bouwgrond en Land TE BURST en BAMBRUGGE. De Notaris VAN DEN BOSSCHE verblijvende te Herzele, zal, namens wien bet behoort, openbaarlijk verkoopen Gemeente Burst. Eerste koop. Een Woonhuis met Stallingen Grond, gestaan en gelegen te Burst, aan de Plaats, groot ongeveer i aar, 23 centiarenpalende noord en oost Henri Van der Straeten le Burst, als naaklen eigenaar, zuid de straat naar de Statie en west Camiel De Vuyst. Tweede koop. 3 aren, 7 centiaren Bouwgrond, gelegen te Burst, langsheen den steenweg vin Aalst naar Audenaarde, deel van nummer 395u, der sectie A, palende noord voormelden steenweg, oost llenri Van der Slraeteu voornoemd, als naakten eigenaar, zuid Camiel De Vuyst voornoemd en west den volgen den koop. Derde koop, 3 aren, 7 centiaren Bouwgrond, gelegen te Burst, nevens voorgaanden koop, deel van nummer 5'.)5c, der sectie A, palende noord den steen weg van Aalst naar Audenaarde, oost koop twee hiervoren, zuid Camiel De Vuyst voornoemd en west den volgenden koop. Vierde korp. 3 aren, 7 centiaren Bouwgrond, gelegen te Burst, nevens voorgaanden koop, deel van nummer 395c, der sectie A, palende noord den steen weg van Aalst Daar Audenaarde, oost koop drij hier voren, zuid Camiel De Vuyst voornoemd en west den volgeudcu koop. Vyfde koop.3 aren, 9 centiaren Bouwgrond, gelegen te Burst neven voorgaanden kooj>. deel van nummer 3'.-'5c, der sektie A; palende noord den steenweg van Aalst naar Audenaarde, oost koop 4 hiervorco, zuid en west C. De Vuyst voornoemd. Gemeente Bambrugge. Zesde koop. Eene partij Zaailand, gelegen Ie bambrugge, aan De Landshecrestraat, bukeud bij kadaster sectie A, nummers 023, 026 en 623a, voor eene grootte van 57 aren, 40 centiaren, palende noord Kduard ltenneboog en Livinus Van Kcrckhovc, oost de weduwe Schouppe, zuid Frederik Sienaert, west voornoemden Eduard Ren neboog en De Landshecre straat. Gebruikt door Eduard ltenneboog, te Bambrugge, mits 70 fr. 's jaars tot 24 December 1896. Boomprijs 75 fr. Zevende en laatste koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvorcn te Bambrugge, aau de Landshei re- slraat, bij kadaster bekend sectie A, nummer 030x, inet eene grootte van 7 aren, palende noord de kinde ren De Paepe als gebruikers, oost en zuid de erven De Paepe en west den los. Gebruikt door Verbraekcl. te Bambrugge, mits li Ir. s jaars tot 24 December 1896. Boompiijs 25 fr. EENIGE ZITDAG; Donderdag 8 October 1896, om 3 uren namiddag, ter herberg van llenri Van der Jraeten. te Burst, op de Plaats. Openbare Verkooping van TE AALST Nieuwstraat en Gentschestr&at. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag, in het open baar verkoopen, de volgende Huizen te weten STAD AALST. Eerste koop. Een schoon Huis, zijnde de herberg genaamd «Café Minard» hebbende Winkelplaats groote Billard- zaal, achtergebouwen overdekte bolle- baan, koer en hof, gestaan en gelegen in het begin der Nieuwstraat, nabij de Groote Markt, geteekend N° 3 en geka dastreerd wijk A, nummers 271 en 272, met eene grootte van 3 aren 80 centiaren, houdende van do eene zijde of oostwaarts aan het huis van Madame Druck, van de andere zijde of westwaarts aan het huis van M. Leon Van den Hende en van ach ter aan MModeste De Mette. Bewoond door den heer Emilê Druck, aan fr., 1200 's jaars. Slechts ingesteld fr. 15000,00 Tweede koop. Een Huis met grond, achtergebouwen en lochting ten voor hoofde in de Gentschestraat, (Nieuw- straatpoort,) geteekend N8 95, en geka dastreerd wijk A, nummer 2098h, hou dende van de eene zyde of oostwaarts aan een huis van den heer Aloïsius Mertens en verders aan den hof van den heer De Mulder en Zuster, ten zuide aan de kassei van de andere zijde of westwaarts aan het huis en hof onder den 3n koop en ten noorde aan den 4r' koop. Bewoond door Alfred Van Langenhove, aan fr. 16,50 per maand. Derde koop. Eon Huis met grond, achtergebouw en Lochting ook ten voor hoofde in de Gentschestraat, (Nieuw- straatpoort), geteekend N° 97, en gekada streerd wijk A, nummer 2098a, houdende van de eene zyde of oostwaarts aan den 3n koop ten zuide aan de kassei, van de andere zijde of westwaarts aan een huis en hof van den heer Monfils en ten noorde aan den volgenden koop. Bewoond door Cornelius Van der Poor ten, aan 3 fr. per week. 2° en 3® koop te zamen slechts ingesteld fr. 4000,00 Vierde koop. Twee werkmanshuizen met grond, in de Duivekeetstraai, getee kend N*4 en 6, en gekadastreerd wijk A, N" 2098i en 2098k, palende oostwaarts aan den hof van den heer De Mulder en zuster, ten zuide aan de lochting van de koopen 2 en 3, westwaarts aan den hof van een huis, behoorende aan den heer Monfils, en van voren of ten noorde aan de straat. Bewoond door Ludovicus Meert en Camillus Eibers, te zamen aan fr. 3,50 per week. Slechts ingesteld fr. 2500,00 Derde en laatste Zitdag VRIJDAG 2 OCTOBER 1896, ten 4 uren namiddag,ter herberg genaamd Het Hof van Weenen bij den heer Adolf De Ghendt, te Aalst Boterstraat aan de overdekte markt. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Molen dries. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met winst van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Een Huis en Grond, te Aalst, ten voor hoofde aan den Molendries, geteekend n° 11 en gekadastreerd wijk A, nummer 672, houdende van de eene zijde of oost waarts aan het huis van jufvrouw wedu we Singelyn, van de andere zijde of west waarts aan een huis van den heer Notaris Eeman cn van achter ook aan het huis van den heer Eeman. Bewoond door jufvrouw weduwe en kinderen Arents, aan 276 fr. 's jaars. ZITDAGEN Instel, Vrijdag 25 September ,HQft Verblijf, id 9 October löyo' Ten 4 uren namiddag, ter herberg genaamd De Klok, by den hoer Egidius Eylenboscb, te Aalst, aan de Hopmarkt. Openbare verkooping eoner behuisde TE IMPE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ingevolge de wet van den 15 Augusti 1854, op de gedwongene onteigening, in bet openbaar verkoopen, eene Hofstede met Woonhuis en Stallingen, te Impe, op den Bocht, groot 24 aren 70 centiaren, gebruikt geweest door Jan-Baptist Adam. EENIGE ZITDAG Woensdag 30 September 1896, ten 2 uren namiddag, ter herberg De Jachthond, by de weduwe D'hondl, te Impe, Hofemeer. OPENBARE VERKOOPING van eenen schoonen te Oordegem. De Notaris De Gheest, te Aalst, in het openbaar verkoopen Eenen schoonen eigendom, bestaande in woonhuis, stallingen, hof. boomgaard en kapel, te Oordegem aan den Dries, samen groot 1 hectaar 23 aren. Slechts ingesteld fr. 7,000. T WEE DE EN LA A TSTE ZIT DA G Zaterdag 26 September 1896, ten 2 uren namiddag in de Zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst.

De Denderbode | 1896 | | pagina 3