MEUBELEN IRE V HOFSTEDE ZAAILANDEN Vlasnijverheid. Merklprijzen. Burgerlijke Gcds- Weeshuizen Mobilaire Voorwerpen, IsT A- C3- A S schoone MEUBELS, Meubelaire Venditie perceel LAND HOF ST FOE HOF STF i) E V E N D I T I E VENDITIE Openbare Verkooping zeker getal zijn geweest want verschei dene flesschen van de fijnste merken waren den hals gebroken. M. De Vos heeft de policie verzocht, die heeren op hunne toosten het antwoord te brengen. Diefstallen op schepen. KBelangrijke verklaringen 'V; ontdekkingen en aanhou- gen. Onze lezers zullen zich herinne ren dat over eenige weken, op Spaanschc en Italiaansche schepen, diefstallen ge pleegd waren van gouden en andere voor werpen, nadat men de kapiteins en stuur lieden in hunne kajuiten door chloroform in staat vin verdooving had gebracht. In dien staat werd een stuurman zelfs den ring van den vinger getrokken. Dezer dagen kwam een persoon in het policiebureel der eerste wijk, om over de diefstallen te spreken en desnoods de po licie eenige inlichtingen te geven, 't Was een man. die ook wei eens met de policie te doen had, maar door zijne bekendheid met de dievenwereld, haar reeds inenigen dienst had bewezen. Welnu, wat hebt gij te zeggen, vroeg men hem. Wel, was het antwoord, er zijn twee man aangehouden voor den diefst.il bij den Spaanschen kapitein, niet waar 1 En zoudt ge geloovén dat gij mis zijt, gladweg mis Een is plichtig, ja; maar de andere niet. Zoo,zoo Ja. er loopen er nog veel los, zulle Gij zoekt altijd aan den bassin. Alweèr mis Zoekt hier eens in de nabijheid in liet huis... (en de man duidde een loge ment aan). Daar zult ge die en en die per sonen vinden; en bewijzen genoeg ook. De policieofliecier volgde zijnen raad en deed een onderzoek in het aangeduidde huis. Hij vond er een paar bottinnen en een paar geele schoenen, die vermoedeiyk van diefstal voortkwamen. De personen, die aangewezen waren, vond men niet in huis, doch later kon men er toch een van aanhouden. In het policiebureel gekomen, gelastte men den aangehoudene zich te ontkleeden. Daar hij weigerde, drong men nog sterker aan en het was slechts op de bedreiging, hemde kleeren van het lijf te trekken, dat hij gehoorzaamde. Men vond in zijn henit een pince-nez en een potloodhoud. r. Op de vraag, hoe die voorwerpen in zyn bezit waren geko men, beweerde hy.die gekregen te hebben van een meisje, waarmeè hij 's nachts was gaan wandelen. Maar om zich te overtuigen of hij waar heid gesproken had, ging men met die voorwerpen naar het policiebureel der dokken (7® wijk), en daar bevond zich juist de stuurman van het Spaansche schip, die den pince-nez en bet potlood als zijnen eigendom herkende. Nu was er geen twijfel meer mogelijk men had wezenlijk een der echte dieven vast. Een tweede, woonachtig op de Burghtgracht.werd ook uog aangehouden Bij onderzoek vond men in de voering van zijne trui twee bankbriefjes van 20 fr. Het onderzoek duurt voort. Het lijd geen twijfel of men heeft hier met eene gansche bende te doen, waarvan onge twijfeld eenige kaailoopsters deel maken, die nu en dan het scheepsvolk aan boord bezoeken en zoo aan de dieven de inlich tingen geven om hunne heldendaden te kunnen plegen. De gegeven inlichtingen waren dus juist en wel zoodanig dat het parket reeds eenen der aangehoudenen in vrijheid heeft doen stellen. De werklieden uit de Compagnie centrale de constructionte Haine St.- Pierre (Bergen), hebben voor eene loon- kwestie het werk gestaakt. Citoyen Roger, socialistische volks vertegenwoordiger van dit arrondissement en din in een dorp van den Bonnage zoo duchtig den duivel jaagde in den gemeen teraad, ligt nu op sterven. Men schryft uit Charleroi In den put n. 0, der mijnen van Cour- celles-Nord, raakte eon grooten steenblok uit het welfsel eener ader los, en viel op twee werklieden, waarvan een op de slag gedood werd, De andere kon levend boven gehaald worden, doch stierf een uur later. De bewoner van het kasteel van Porcheresse, (Dinant), M. Burton, die met zijnen wachter op jacht was, sprong door dezen laatsten gevolgd, over eene haag. Het geweer van den wachter bleef in de takken haperen, een schol klonk en M. Burton werd door de volle lading in het hoofd getroffen. De wonde is doode- lijk. Een Belgisch huisgezin, de familie Smits, woont te Tourcoing in de rue Cuvier. De msn is 70, de vrouw 62 jaar. Zij hebben 7 kinderen. Een dezer laatsten, August, is zinne loos en poogde reeds over ten jaar of twee zijne moeder te wurgen, zoodat men hem in een gesticht moest plaatsen. Hij scheen genezen en werd vrijgelaten doch, onverwacht, opnieuw het verstand verliezende, wist hy zich een mes te be zorgen, waarmeè hij zyne moeder den hals afsneed. Men vond den ongelukkige, met be bloede handen op den rand van zijn bed zitten. Toen hy ondervraagd werd, antwoord de hij geen enkel woord. Alleen knikte hij met het hoofd, toen men vroeg ofhy wel wist wat hij gedaan had. Kortrijk, 8 October. Gezwingelde vlassen. Rustige zaken. De bijzonderste agenten hebben nog geen orders ontvangen en de aankoopen herne men niet. Vlas ter Leie. Het rooten eindigt spoedig en het buitenstaande vlas wordt spoedig ingehaald. Het huidig weder is echter allerschadelijkst. Rurgerlijlte Stand der Stad Aalst. GEBOOnTEN. Mannelijk geslacht 12 97 Vrouwelijk 14 HUWELIJKEN. R. De Gheest, brouwer, met F. De Wolf bijzondere, - C. Van Vaerenbergh, kleermaker, met M. Van dpr Haegen, kleermaakster. A.Van den Bremd, we ver, met J. De Pierre, z. b L. Pude- vyn, twijnder.met M. Michiels,twijnster. H. Merckx, twijnder, met V. De Boeck, twijnsler. OVERLIJDENS. M. D'Hoir, wed. Wauthier, bijzondere. 75j. Groote Markt. A. Verhuist, z. b, 77j. Leopoldstraat. M. Van Pottels- berghe, wed. Do Sutter, z. b. 74j.St. Jozefstr. J. Van de Meerssche wed. Kieckens, z. b. 72 j. Nieuwstr. S. Frank. wed. Corthals, twijnd. 62 j. Scherreslr. C. Haeck, wed. Longé, landb. 67 j. Lindestr. E. De Landts- wed. De Saedeleer, z. b. 66 j. Werf. 5 kinderen onder de 7 jaren. Zatudajf, 10 Oct. 1896. Tarwe fr. 15,50 a 17 50 Masteluin 13,00 a 00.00 Rogge u,25 a 11,50 Garst 00.00 a 00 00 Haver per 100 kil. 00.00 a 00,00 Spelt 00,00 a 00,00 Koolzaad per 100 kil. 00,00 a 00,00 Lijnzaad 00,00 a 00,00 Koolzaadolie 00,00 a 00 00 Koolzaad koeken 00,00 a 00,00 Lijnkoeken 00,00 a 00,00 Aardap. roode de 100 kil. 0,00 a 0.00 Vardap. (geele nieuwe) 5.00 a 5 00 Boter per 3 kil 6,93 a 8,46 Eiers de 25, 2.47 a 2,61 Vlas, de 3 kil. 0,00 a 0,00 Viggpnen, per koppel Ir. 35,00 a 45,00 Ajuin, 100 kil. Ir. 0,00 a 00,00 vol g.kw. Gewas van 1896. Heden werden ter merkt gebracht 0 Balen bel voor bel fr. 00,00 tot 36,00 19 Balen 1 kwaliteit fr. 24,00 33,00 POPEItINGli E 9 Oct. Hoppe 1895 Stad Fr. 30,00 a 00,00 Gemeente 00,00 a 00,00 GENT, 9 Oct. Tarwe (per 100 kilos) fr. 16,00 a 17,50 Rogge 12,00 a 12,50 Haver 16,00 a 17,50 Gerst 00,00 a 00,00 Boter per kilo, 2,50 a 3,00 Eiers per 25, 2,61 a 2,71 ANTWERPEN, 9 Oct. De kuip boter werd heden morgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de pre zen van fr 2,40 a 2,50. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. 1,40 a 1,60. De aardappelen worden per zak, ver kocht aan fr. 7,00 lot 8,00. De eieren b -taalde men per 25 stuks fr. 2,61 a 2.71. Ziehier de prijzen du granen op de merkt in het Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 15,00 a 15,50 Rogge, i 11,50 a 12.00 Wintergerst, 00,00 a 00,00 Zomergerst, 14,50 a 15,50 Haver, 14,50 a 15,00 Boekwet, 00 00 a 00,00 Boonen, 17,50 a 00,00 Bitterpeën, 15.00 a 00,00 T321/!.£?.2TS!1T. BRUSSEL, 9 Oct. Kalverenmarki. Getal te koop gesteld 810. Prijs per kilogr. op voet Ir. 0,65 a 1,00 00 lammeren van fr. 00,00 tot 00,00. Huulenmerkt. Ossen, fr. 0,70 a 0,95 Stieren, 0,55 a 0,60 Koeien en veerzen 0,65 a 0,75 Kalveren 0,80 a 0,90 CUREGHEM ANDERLECHT, 8 Oct. Ter veemarkt werden te koop gesteld. Ossen 666 I Koeien en Veerzen Stieren 2121 752 Men betaalde per kilogram op voet Ossen fr. 0,72 a 0,82 Stieren 0,54 a 0,66 Koeien en Veerzen 0,54 a 0.66 GENT, 9 Oct. Getal te koopgestelde hoorenbeesten 875 Melkkoeien 69 Vette koeien 73 Groote ossen 21 Slieren 98 Jonge ossen 149 Magere beesten 319 Vaarzen 165 Schapen 63 Varkens 225 Lammeren 01 Loopers 15 Kalveren 86 j Viggens 437 De goede stalbeesten golden gemid deld van fr. 0,65 tot 0,80. De grasbeesten golden van fr. 0,00 tot 0,00. De varkens van 70 tot 100 kilos en daarboven, levend gewogen, golden van fr. 0,65 tot 0,75. Uuidenmerkl Ossen koei- en vaarzenvellen fr. 0,68 Koeienvellen 0,75 Kalfsvellen 0,58 der Stad Aalst. «o a De Besturende Commissie der Burger- Hospiciën van Aalst, heeft de eer het pu bliek te berichten dat zij, in hare gewoon lijke Vergaderingszaal, op Maandag 19 October 1896, om 9 uren voormiddag, zal overgaan, bij gesloten Soumissiën, tot de openbare Aanbesteding der levensmid delen en andere voorwerpen, beschikt voor het dienstjaar 1897. Het kohier van lasten en bespreken berust op het Bureel der voormelde Com missie, alwaar eenieder er kennis kan van nemen, van heden tot den dag der aanbesteding, van 9 uren tot 's middags en van 2 tot 4 uren des namiddags. Aalst, den 5 October 1896. De Secretaris, De Voorzitter, Frans Crick. B" Paul Bethune. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, in de Peperstraat, 38. Deurwaarder Alfr. MAHIEU, te Aalst, zal ten verzoeke en ten huize van den heer Polydoor Wyn, te Aalst, Peperstraat n°-38 op DIJNSDAG 13 OCTOBER 1896, om 2 ure juist namiddag, openbaarlijk ver- koopen Talels, stoelen, kassen, ledekanten met slaapgerief, haDgende horlogie, zetel, stoof met toebehoorten, Beelden onder glas,vazen, koperen en glazen kandelaars, karaffen, bier- wijn- en gene verglazen, aarden- en gleiswerk, lijsten, quinquets, telloeren, lepels, messen en forketten, koffiekan,moor,koffiemolen,ijzeren potten en pannen. RegeDstande, waschkuipen en meer andere voorwerpen. De verkooping gpschiedt met comptant geld en met verhoog van 10 OPENBARE VERKOOPING van Landbouw ersalem, Hooi, StrooiMest en Vruchten te velde, TE AALST-MIJLBEEK, nabij bet Hof Somerghem. Deurwaarder Alfr. MAHIEU, te Aalst, zal op Maandag 19 October 1896, om 8 uren 's morgens, ten huize van J.-B. Wauters, te Aalst Mijlbeek, nabij het Hof Somerghem. openbaarlijk verkoopen; Stoelen, tafels, kas, hangende horlo gies, stoof, beelden, vazen, lijsten, lepels, messen en forketten, tellooren, koperen marmiet, koperen zijg, melkvat, botervat, bakm-mille, koffiemolen, ijzeren potten, kasserollen, kannen, tinnen tellooren, vogelmuit, tobben, kuip, balance, enz. Landbouwer salem, zooalszwingel- molen, raapmolen, egge, twee wanziften, rieken, spaden, braken, vlegels, schep pers, reek, boor, ladders, kruiwagen en meer andere voorwerpen. Een deel ongedorschen graan, alsook eene hoeveelheid strooi, hooi, mest, brandhout en 6 hoenders. Ongeveer 1000 hopstaken, 15 aren aardappels te velde en de hofgroensels. De verkooping geschiedt tegen dade lijke betaling en op gewone conditiën. Door uitscheiding van bedryf. OPENBARE VERKOOPING van Landbouwer salem, BeestialenStrooi, Brandhout, Mest en Vruchten te velde, te Nieuwerkerken, Laar. Deurwaarder Alfr. MAHIEU,te Aalst, zal op Woensdag 28 October 1896, om 9 uren voormiddag, ten huize van J.-B. De Boeck, te Nieuwerkerken, Laar, open baarlijk verkoopen 1 schoone kalfveers, 1 koei, 1 os, eenige hoenders, verscheidene koopen mest, akkeralem, raapmolen, snijpaard. melkkuip. keern, melktobbens, teelen, bakmouillie, kruiwagen, beerkuip, balan ce met gewichten, koperen zijg, ijzeren en koperen marmiet, tafel, beddekoets, een groot deel ongedorschen graan, eene groote hoeveelheid zaadstrooi,brandhout, en meer andere voorwerpen. Alsook 30 aren 15 centiaren loof en 12 aren 30 centiaren belteraven te velde. De koopen tot en met 5 franken moeten met gereed geld betaald worden verders op gewone voorwaarden en tijd van beta ling mits te stellen goede en gekende borg. VENDITIE VAN te Aalst-Mijlbeek De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Woensdag 14 October 1896, om 3 uren namiddag, overgaan tot de openbare verkooping van het Nagras, wassende op het Buitengoed der Eerw. Paters Jesuï- ten, te Aalst-Mijlbeek, in de Langestraat. Openbare verkooping van TE AALST, in de Kapellestraat, NT 25. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal op Woensdag 14 October 1896, om 1 uur nanoeD, te Aalst, in de Kapellestraat, Nr 25, openbaarlijk verkoopen Chineesche porcelein, eene Vlaamsche eetzaal (oudheid),beddens, lavabos, oiblio- iheek, suspensions, lusters, stoven,foyers, pendules, tafels, candelabers, lampen, éta- gèren, stoelen, zetels, werktuig om het hout te snijden, cylinder,en meer andere voorwerpen. Al deze voorwerpen zijn zichtbaar den 12 en 13 October, van 1 tot 4 ure 's na middags. Gereede betalingen 10°/. voor onkosten. Openbare Verpachting der Landgoe deren van het Armbureel van Erembode- gem, en van het Jachtrecht op zelfde goederen, gelegen binnen de gemeente Erembodegem, Teralphene, Denderleeuw, Welle, Nieuwerkerken en te Aalst-Mijl- beke. Door het ambt van den Notaris DE SA DELEER, te Erembodegem op Dijns- dag en Woensdag 3 en 4 November 1896, telkens om 8 uren 's morgens, ter Estaminet van dame Weduwe Vander Poorten, te Erembodegem, aan de statie. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal op Maandag 9 November 1896, openbaarlijk verkoopen Hoogstammige BOOMEN, te Haal- tert en Kerkxken. Men zie de plakbrieven. Openbare Verkooping van eene welgelegen teGysegem, Molendijk, kassei naar Dendermonde. De Notaris EEMAN, te Erpe, tal namens wien bet behoort met gewiu van palmslag en gelagen, in het openbaar veraoopen EENIGE KOOI'. Eene Hofstede nn t huis. schuur en stalling, wel geschikt voor tweewoonst, gestaan en gelegen te Gysi-gcin, Molendijk, aan de kassei Daar Hcndermonde, bekend bij kadustir wijk A, nummers 209en 2l0 met eene grootte van 6 aren,en volgens titel groot 8 aren, palende oost den heer Baron de Brocqueville, zuid (iame wed. Marcellin De Clippele, west den Dender- mondscheu steenweg, en noord den kerkdreef. Gebruikt door M. Karei-Lodewijk Van Limbergen, Ie Gysegem. ZITDAGEN Instel, Maandag 26 October ,ftQA Verblijf, 9 November),Bao- telkens om 3 ure namiddag, ter herberg Het Klipje» bij M. Adolf Van Limbergen, te Gysegem aan de kerk. Voornoemde Molaris EEMAN, zal op Maandag 26 Octouer IH96. om 12 uren stipt 's middags, ter voor melde hofstede, openbaarlijk verkoopen lluumeubels, zooals stoof mei toebehoorten,tafels, kassen, stoelen, hangende horlogie, quinquets, mar- milleu,tinken hakers. melkzgden, steenen melktrelen, aarden gleisen- ijzeren en tinnen keukengerieven, hedstoelcn, melklebbens, keern, melk en vleeschkuip, broorimouillie en temschten. wasch en andeie kuipen, enz Jeuz. Landbouwenalem, als2 kruiwagens, handkar, dubbel ladder, aalkuipen met schepper, gaffels,rieken, reeken, pikken, zeisseus, dorscti«teugels, spaden, braken, wyine manden en meer andere voorwerpen. Eene hoeveelheid ongedorschen rogge, tarwe en baver, onge/wingeld vlas, aardappels, hooi. strooi, mi st, aal cn hopstaken, alsmede 40 aren loof te velde. De knopen tut en met 10 fr. moeten gereed betaald worden. Verders op gewone voorwaarden en met tijd van betaling mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van een goed TE SMETLEDE. De Nqtaris EEMAN, te Erpe, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een perceel Land, gelegen te Smetlede, op den Grooten Elsch, aan den Pontweg, bekend by kadaster wijk B, westdeel van nummer 119a, groot volgens titel 30 aren 90 centiaren, palende ten ooste den heer Auguste D'Hondt, ten zuideden heer Paul De Smet, ten weste het Godshuis van Gent en ten noordeden Pontweg. Gebruikt door M. Franciscus Hofman, te Smetlede. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 29 October RQr Verblijf, - 12 November) löyu* telkens om 3 uren namiddag ter herberg - Hf.t Gemeentehuis - gehouden dooi den lieer Vital Schockaert, te Smetlede. Dorp. Openbare verkooping van eene behuisde Boomgaard en Lochting, te ERPE, Edixvelde. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal na mens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar ver koopen Eene behuisde Hofstede, Boomgaard en Lochting, gestaan te Erpe, Edixvelde, groot volgens meting 50 aren, 27 centia ren, palende oost vrouw weduwe en kin deren Jan De Moor-De Ryck, zuid juffrouw De Schaepmeester, west het Baantje en daarover den Arme van Nieuwerkerken en noord de Straat. Gebruikt door M Desideer De Smet, te Erpe. Voorschreven Eigendom is verdeeld in 5 deeleu met r- elite lijn van het noorden naar het zuiden. Eerste deel. Een perceel Boom gaard ten wesle, groot 8 aren, 25 cen tiaren. Boom prijs fr. 65. Tweede deel. Een perceel Boom gaard neven voorgaande, groot 8 aren, 57 centiaren. Boomprijs fr. 20. Derde deel. Eeu perceel Hofstede- grond met de gebouwen van Woonhuis, Poort, Bakoven en Stalling er op staande, groot 14 aren, 90 centiaren. Vierde deel. Een perceel Lochting en Boomgaard neven voorgaande, groot 9 aren, 8 centiaren. Boomprijs fr. 30. Vijfde deel. Een perceel Lochting en Boomgaard neven voorgaande, groot 9 aren, 45 centiaren. Boomprijs fr. 35. ZITDAGEN Instel Maandag 5 0rtobpr ,8ar, Verblijf Maandag 19 October 1896, telkens om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Benjamin Hof- felinck, te Nieuwerkerken, Edixvelde. Openbare Verkooping van goede MEERSCH, BOOMGAARD EN LOCIITING te Erpe en Nieuwerkerken De Notaris EEMAN te Erpe, zal met tusschenkomst van den Notaris VAN I)E VELDE te Lebbeke, namens wien hei behoort en met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen Ie Krpe, aan de Meireslraal, (Groote Kapel), bekend bij kada- sler wijk G, nummer 497 2bis, groot 28 aren 80 centi aren, palende oost den heerlsidoor de Saedeleer, zuid de Meirestraal, west de erven Moyersoen en noord de erven Wint. Boomprijs fr. 90,00 Gebruikt door M. Jos. Dc Moor, tc Ni 'uoerkerken Ingesteld fr. 920. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen Ie Erpe, lloschveld, gekadastreerd wijk C, nummer 902, groot 20 aren 20 centiaren, palende oost den beer baron Betliune, zuid de erven Damn l oom, west de erven van den heer Frederik Do Saedeleer eu noord den Anne van Meire. Gebruikt door Al. Augu l Van l-anduyt, Ie NVuwer- kerkèn. Ingesteld fr. 400. Derde'koop. Een perreel Meersch, gelegen Ie Nieuwerkerken, Edixvelde, bekend bij kadaster wijk C, nummer 1048. grunt II aren 20 centiaren, palende oost de erven Coppens, zuid jufvrouw weduwe Gull- lelmus Blcys-Van Vaereubergh, west rn noord het baaulje of het gescbeed met de gemeente Krpe. Boomprijs fr. 430,00 Gebruikt door M. Domii n De Krgel. Ie Nieuwer- kerken. Ingesteld Ir 400. Vierde koop. Een perceel Boomgaard, gelegen te Nieuwerkerken, Edixvelde, bekend bij kadaster wijk G, nummer 1047a, groot 10 aren,80 centiaren,palende oost den lieer Domien De Kegel en koop 5 hierna, zuid M. Karei Van Vaereubergh, west de rede en noord jufvr. weduwe Guillelmus Bleys-Van Vaereubergh. Boomprijs fr. f2,00 Gebiuikt door M. Frans Van Caeckenberghe. te Aalst. Ingesteld fr. 150. Vijfde koop. Een perceel Lochting, gelegen te Nieuwerkerken, Edixvelde, gekadastreerd wijk C, nummer 1057c, groot 8 aren 46 cenliaren, palende oost de kassei, zuid de heeren Domien Dc Kegel, Philemon Boelaert en Karei Van Vaereubergh, west koop 4 hiervoren en noord Domien De Kegel voor noemd. Gebruikt door MM, Franciscus Koelandt eu item Callehaut ,le Nieuwerkerken Ingesteld fr. 300. Zesde koop. Een perceel La.id, te Nienwerker ken, Edixvelde. bekend op 't kadaster wijk C, nummer 833. groot 17 aren 87 centiaren, palende oost juf vrouw Van de Velde, zuid de baan en daarover den Ariuj van Nieuwerkerken. west jufvrouw Angeliquc Boelaert en uoord voornoemde jufvrouw Van de Velde. Gebiuikt door M. Douiien De Kegel, te Nieuwer kerken. Ingesteld fr. 450. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen Ie Nieuwerkerken, Streek, gekadastreerd w jjk 0,nummer 914, groot 11 aren -10 centiaren, palende oost den lieer Uaeteus, zuid jufvrouw Angclique Boelaert,west jufvrouw Van dc Velde en uoord de straal. Gebruik! door M. Philemon Buelaerl, te Nieuwer kerken. Ingesteld fr. 300. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, Streek, bekend op 't kadaster wijk C. nummer 921bis, groot 14 aren 10 cenliaren, palende oost jufvrouw weduwe en kinderen Van Landuyt.zuid de stiaat, west julvrouw weduwe Guillelmus Bleys- Van Vaereubergh eu noord dc erven De Wint. Gebruikt door M. Franciscus Slagmulder, te Nieu werkerken. Ingesteld fr. 320. Negende en laatste koop Een perceel Land, gelegen (e Nieuwerkerken, Groot Broeckveld. gekada streerd wijk C, nummer 1074a dis, groot 15 uren 00 centiaren, palende oost jufvrouw' weduwe Guillelmus Bieys-Van Vaerenbcrgh, zuid de erven Langendries, west voornoemde jufvrouw weduwe Bleys en noord mijnheer Bacteus. Gebiuikt door M. Karei Van Vaerenbergh. te Erpe. Ingesteld fr. 300. ZITDAGEN Instel, Dij nsdag 6) 1QQ« Verblijf, Dijnsdag 20) Ootob' 1886> telkens om 2 uren nanoen Ier herberg Des Gouden Leeuw, bij den heer Joseph Van den Keckbaut, te Erpe, Dorpplaats. Openbare verkooping van eene behuisde te Aalst-Mijlbeek, Ouden Dendermondsciifnsteenweg. De Notaris MOENS, te Lede, zal met gewin van palmslag en gelagen openbaar lijk verkoopen Erne behuisde, bcscliuurde en bestalde Hofstede, gestaan en gelegen te Aalst- Mijlbeek, aan den Ouden Dendermond- schensteenwi-g, gekadastreerd sectie D, nummers 324, 320 en deel van 325, groot 36 aren, 50 centiaren, palende ten oosten den beer De Trcch, ten zuiden den Ouden Dendermondschensteenweg, ten westen de heeren Beaucourt-De Bièvre en Charles De Vis-De Cock en ten noorden jufvrouw Eugenie De Buysscher. Boomprijs fr. 460. Slechts gebracht op fr. 2580. DERDE ZITDAG Donderdag 15 October 1896. Om 3 uren namiddag, ter herberg In den Hert. bij den heer Camiel Wil- lems- Van Langenhove, te Aalst-Mijl beek, aan den Dubbelen Arend. Uit oorzaak van Vertrek. van schoone meubels en meubelaire voor werpen, waaronder ecnen goeden Vclo op Vrijdag 30 October 1896, om 9 uren voormiddag te Aalst, in de Esplanade- straat, door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Door sterfgeval. van eenen schoonen zwarten Ponney, Ponney-chaise, Dogkar op 2 wielen en Harnassuren, Omnibus voor klein paard voor 4 personen, op Maandag 12 Octo ber 1896, om 3 uren namidddag,Au Miroir bij Mr J. Amant, te Aalst, aan de .Graanmarkt, door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. 1° Een Huis in de Pontstraat. Be woond door Mr Weymeerscb, aan 425 fr. Ingesteld fr. 61C0. 2° Een Huis nevens voorgaande. Bewoond deer Mad. wed® Van Cauwen- bergh, aan 431 fr. Ingesteld fr. 6000. 3° Een Huis hoek der Pont- en Klap- straat. Onbewoond. Ingesteld fr. 2500. 4° Een Huis in de Klapstraat. Be woond door dc kinderen Van Nuffel. Ingesteld fr. 3200. 5" 30 aren, 60 centiaren Land, in de Bergemeerschen, sectie F, nummers 863 en 864. Gebruiker Mr De Leeuw. Ingesteld fr. 1200. 6" Eene hoveniers hofstede, in de Berge- straat, sectie F, nummers 729b en 733d, groot 1 hectaar, 44 aren, 70 centiaren. Verdeeld in 5 doelen. Bewoond en gebruikt door Van Ysewyn en Fr. Sonck, aan 436 fr. Te samen ingesteld fr. 7350. 7° 84 aren, 32 centiaren Land op Spits veld, Mylbeke. Gebruiker Frans Van Langenhove. Ingesteld fr. 2900. 8° 46 aren. 50 centiaren meerscb in de Bergemeerschen, sectio F, nummer 769d. Onverpaclit. Ingesteld fr. 1040. 9° 46 aren, 50 centiaren mecrsch in de Bergemeerschen, sectie F, 769c. On verpaclit. Ingesteld fr. 1440. 10" 1 hectaar, 20 aren, 80 centiaren meersch in de Bergemeerschen, sectie F, nummer 770. Onverpaclit. Ingesteld fr. 4500. 11° 29 aren, 80 centiaren hoscb iu de Bergemeerschen, sectie F, Nr 773. On verpacht. Ingesteld fr. 150. 12° 1 hectaar, 28 aren, 30 centiaren beplanten meersch in de Bergemeerschen, sectie F, num. 772. Onverpacht. Ingesteld fr. 2000. 13° Eene hoveniersliofstede, Brussel- schous teen weg, groot 95 aren, 50 centi aren.Bewoond en gebruikt door Joseph De Witte. Verdeeld in 3 doelen. Ingesteld fr. 6960. 11° 36 aren, 70 centiaren land nevens voorgaande hofstede. Gebruikt door den zelfden De Witte. 15® Eenen eigendom bevattende woon huis, stoom- wol- en katoenweverij en garenbleek rij, stoommachien en ketels, aan den Brusselschen steenweg, groot volgens meting 83 aren, 34 centiaren. Het fabriek en grond daarachter gebruikt door Mr Emile de Cocquéau-Leirens aan 1000 fr.'sjaars boven de contribution, en het overige onverpacht. Verdeeld in 18 deelen. Ingesteld fr. 12,860. 16° 34 aren, 98 centiaren bouwgrond aan de Saskaai, in de Eilandstraat, met een huis daarop, bewoond door Egidius Spitaels, aan 104 fr. 'sjaars, 'toverige onverpacht. De bouwgrond verdeeld in 30 deelen. Gemeente Kerkxken. 17® 22 aren, 40 centiaren land in den Boekent, Houdsbroeck, sectie A, num. 3. Gebruiker Fr. De Wilde. Ingesteld fr. 400. 18° 27 aren land op den Houdsbroeck, sectie A, nummers 11a en 11b. Gebrui ker Dom. De Neef. Ingesteld fr. 500. 19° 9 aren, 70 centiaren land op het Smesveldeken, sectie A, nummers 104 en 105. Gebruikster wed® Bellens. Ingesteld fr. 230. 20° 1 heet., 52 a., 67 c. meersch en bosch in den Boekent, sectie A, numrs 62 tot 66. Verdeeld in 5 deelen. Gebruiker wed® Cobbaert en andere. Ingesteld fr. 4140. 21° 11 aren, 80 centiaren, tuin e& landweg op den N«uken, sectie A, num" 509a en 509bis. Gebruikers kinderen Domion De Troyer. Ingesteld fr. 780. 22° 12 aren, 20 centiaren bosch op Landlede, sectie A, num™ 211 en 212. Gebruiker Camille Scheerlinck. Ingesteld fr. 50. 23° 13 aren, 30 centiaren land op Land lede, sectie A, nummer 222. Gebruiker Petrus Vonck. Ingesteld fr. 200. 24° 45 aren, 40 centiaren land op den Moerkauter, sectie A, nummers 299, 303 en 304. Gebruikers Charles Ghysels en J.-B. Sonck. Ingesteld fr. 1520. 25° 27 aren, 27 centiaren land en meersch op den Moerkauter, sectio A, nummers 250a en 251. Gebruiker Elias Coppens. Ingesteld fr. 800. 26° 13 aren, 30 centiaren land op den Moerkauter; sectie A, nummer 252. Gebruikers Charles en Alex. Taelman. Ingesteld fr. 300. 27° 27 aren, 90 centiaren land op den Moerkauter, sectie A, nummer 287. Gebruiker Elisius De Neef. Ingesteld fr. 900. 28° 12 aren, 20 centiaren land op den Moerkauter. Gebruikster wed® Van Impe. Ingesteld fr. 440. 29° 18 aren, 45 centiaren land op Boekentveld. Gebruiker Petrus Do Pelsmaeker. Ingesteld fr. 775. 30° 7 aren, 23 centiaren tuin in den Boeckentop Bergveld. Gebruiker Frans Vyverman. Ingesteld fr. 200. Gemeente Haaltert. 31° 13 aren, 50 centiaren land op het Nederlarenveld, sectie A, nummmer 513a. Gebruiker Ch.-L. Eeckout. Ingesteld fr. 440. 32® 34 aren, 70 centiaren land op Bran- tegemveld, sectie C, nummers 706a en 706b. Gebruiker Frans De Wilde. Ingesteld fr. 900. 33° 24 aren, 50 centiaren land op Willekensborre, sectie C, nummer 894. Gebruiker Petrus»De Pelsmaeker. Ingesteld fr. 360. 34° 27 aren, 20 centiaren land op Holbeekveld, sectie C, nummer 1118. Gebruiker Modest Scheerlinck. Ingesteld fr. 540. 35° 31 aren, 80 centiaren land en meersch op Holbeekveld, sectie C, numm" 1125 en 1126. G -bruikster wed® Marti- nus De Smet. Ingesteld fr. 70o. 36° 11 aren, 70 centiaren land op Fierensveld, sectie C, nummer 1156bis. Gebruiker Frans De Jaegher. Ingesteld fr. 220. 37° 32 aren, 30 centiaren land, Drocge- weide, sectie C, nummer 1216. Gebrui ker Ch. De Schrijver. Ingesteld fr, 680. 38" 12 aren, 70 centiaren land op Nederlareveld, sectie A, nummer 424a. Gebruiker Frans Van Cauwenbergh. Ingesteld fr. 800. Gemeente Aygem. 39° 23 aren, 80 centiaren meersch in den Volckaert, sectio A, nummer 1404. Gebruikster wed' J.-B. Van der Stockt. Ingesteld fr. 200. Gemeente Steenhuffel. 40° 74 aren, 20 centiaren land en meersch, Holsbosschen, sectie B, nummer 308. Verdeeld in 3 deelen. Ingesteld fr. 850. 41® 55 aren, 60 centiaren op dea Peertsberg, sectie B, nummer 294b. Ver deeld in 2 deelen. Deze twee laatste koopen gebruikt door de wed® Verstraeten. Ingesteld fr. 7u0. Instel, Maandag 5) Iu„, Verblijf' 19) Oc,ob<!r om 9 uren voormiddag, voor de goederen gelegen to Aalst, en voor de andere goederen om 2 uren namiddag, te Aalst in St-Lieven bij M. Victor Van den Eynde, aan de Groote Kerk.

De Denderbode | 1896 | | pagina 3