ILAIRE VOÖRWË perceel LAND HOFSTEDE ZAAILAiNDEN - Frankrijk. Duitschland. Engeland. Burgerlijke Gods- Weeshuizen Overjarige Panden HUISMEUBELS Mobilaire Voorwerpen, HOFSTEDE Meubelaire Venditie HOFSTEDE VE1VDITI E Openbare Verkooping De glasblazerij aan de glasblazers. De socialistische onderneming, die onder dezen naam gesticht werd in het bekken van Rive de Gier, heeft hare deuren ge sloten. Uit het bilan, door de handelsrecht bank vastgesteld, blijkt dat de socialists sche onderneming ophoudt met een te kort van 300,000 fr.; bier moeten nog bijgevoegd worden de opofferingen die de werklieden vrijwillig hebben gedaan voor hunne glasblazerij. Zij hebben uiet min der dan 70,000 Fr. aan loonen laten vallen. De werklieden hebben alles gedaan wat zij konden om hun werk te doen ge lukken, en't is ook hunne schuld niet dat het mislukt is, maar wel die der op- stokers, die, enkel met het doel propa ganda te maken voor het collectivism, de glasblazerij aan de glasblazers gesticht hebben, zonder de meest elementaire voorzorgen te nemen. Jonge moordenaar. Eenige dagen geleden hoedden twee jongens van 9 en 12 jaar, in de nabijheid van het dorpje Leut- mannsdorf, de koeien. Toen de ouders van den jongste van het tweetal hunnen zoon 's avonds niet zagen terugkeeren, werd er onmiddellijk een onderzoek in gesteld. Men vond den jongen vermoord in eene drooge gracht liggen. Na een lang verhoor bekende de 12- jarige veehoeder, dat hij zijnen gezel in eenen twist door eenen slag op het hoold bewusteloos had gemaakt en daarna in eene sloot had geworpen. Toen hij echter zag, dat zijn slachtof fer weer bijkwam, stak hij hem met een mes in liet linkeroog en trapte hem daarna niet beide voeten op,het hoofd, tot hij dood was. De jeugdige moorde naar loonde bij het verhaal niet bet min ste berouw over zijne daad. Moorderij le Eguin. Vreeselijkc bijzonderheden. Vrouwen mishandeld en otileerd. Talrijke zelfmoorden. Constantinopel, 10 oct. De volgende inlichtingen over de moor derij te Eguin, zijn uit vcrschillige bron nen ingekomen en bevestigen berichten der ambassaden. Deze moorderij schijnt, benevens die van Oerfa.de vreeselijkste van al diegenen welke in Klein-Azië werden'gepleegd. De stad bestond uit 6000 huizen, half christen, half mabomedaansch en had meer weelde eu beter huizen dan eenig andere stad in Armenië. 200 der christen huizen waren grieksch; aan deze werd geen kwaad gedaan. Op maandag 13 sept. vielen de Koerden Gn de stad, madat zij twee dagen to voren zulks ook hadden getracht, maar toen waren zij uiteengeslagen door de troepen. De Armeniërs sloten hunne huizen, doch er kwam eene proclamatie van den Kamaikamdie deed uitroepen dat het gouvernement instond voor de veiligheid der burgers, doch dat allen, die hunne winkels gesloten hielden, zouden gestraft worden. Daarop werden de huizen heropen d en de zaken hernamen hunnen gewonen loop. Op het middaguur weerklonk echter een kanonschot, dat het signaal was voor eene algemeeno moorderij daarna wer den de huizen geplunderd en in brand gestoken. Men schat dat minstens 2000 Ar meniërs zijn vermoord zoodus de vijf-zesden der mannelijke bevolking op zekere plaatsen bleef er geen tiende deel der volwassen mannelijke bevolking over. Vijf zesden der Armeensche huizen werden geplunderd en verbrand van de 600 huizen in eene wijk bleef er geen enkel over. Moord en plundering hielden 3 volle dagen aan. Vrouwen werden schandelijk mishan deld en 30 jonge meisjes werden door de Koerden meêgevoerd. Andere meisjes sprongen in den Euphrates, en verkozen den dood boven de onteering. Twee armeensche kerken werden ver brand en de priesters vermoord. Na de moorderijen dwong men den bis schop oenen briefte schrijven naar Con stantinopel, waarin hij zegde dat de on lusten waren uitgelokt door de armeen sche revolutionnairs eu dat de Turken zich enkel verdedigd hadden. Wanneer verleden jaar Eguin een rant soen van 1500 pond had betaald, om aan de plundering te ontsnappen, hadden de Armeniërs al hun wapens moeten afleve ren aan de overheden,- zoodat de bewee ring, als zouden de christenen den aanval begonnen zijn, louter uitvindsel is. Handelsblad der Stad Aalst. «o» De Besturende Commissie der Burger- Hospiciën van Aalst, heeft de eer het pu bliek te berichten dat cg, in hare gewoon lijke Vergaderingszaal, op Maandag 19 October 1896, om 9 uren voormiddag, zal overgaan, bij gesloten Soumissiën, tot de openbare Aanbesteding der levensmid delen en andere voorwerpen, beschikt voor het dienstjaar 1897. Het kohier van lasten en bespreken berust op het Bureel der voormelde Com missie, alwaar eenieder er kennis kan van nemen, van heden tot den dag der aanbesteding, van 9 uren tot 's middags en van 2 tot 4 uren des namiddags. Aalst, den 5 October 1896. De SecretarisDe Voorzitter, Frans Crick. B" Paul Bethune. Berg van Bermhertigheid. AALST, VERKOOPING VAN der maanden Juli, Augusti en September 1895, op Donderdag 5 November 1896, om 1 ure namiddag, in deszelfs lokaal, door het ambt van den Deurwaarder Joitef I>e Vos. Door woonstverandering. Openbare verkooping van Piano, Brandhout, enz., te Aalst-Mijlbeke, Moorselsohebaan, 86. Deurwaarder DE VOS, te Aalst, zal op op Maandag 19 October 1896, om 1 ure stipt namiddag, ter herberg Den Hophandel, bij sieur Frans De Bruyne, te Aalst-Mijlbeke,Moorse'schebaan, N"]86, ten verzoeke van den heer Ëdouard Heirman, hovenier, te Aalst, overgaan tot de openbare verkoopiDg van Huis meubels, bestaande voornamelijk in ronde en andere Tafels, Stoelen, Kassen, Bureau-ministre in eik, Piano, Spiegel, hangende Horlogie, vergulde Pendule, Ledekanten met Ressorts, wollen en an dere Matrassen, Lavabos, Waschkuipen, Stoof, schoon Keukenjacht, Keukenge- rief, klappende Papegaai met koperen Muit, Canarievogels,Vogelmuiten, Brand hout en meer andere Voorwerpen te veel om te mei Jon. De verkooping zal geschieden tegen dadelijke betaling eu verhooging van 10% voor veilingskosten. OPENBARE VERKOOPING van Landbouwersalem, Hooi Strooi, Mest en Vruchten te velde, TE AALST-MIJLBEEK, nabij het Hof Somerghem. Deurwaarder alfr. MAHIEU, te Aalst, zal op Maandag 19 October 1896, om 8 uren's morgens, ten huize van J.-B. Wauters, te Aalst Mijlbeek, nabij het Hof Somerghem. openbaarlijk verkoopen; Stoelen, tafels, kas, hangende horlo gies, stoof, beelden, vazen, lijsten, lepels, messen en forketten, tellooren, koperen marmiet, koperen zijg, melkvat, botervat, bakmouille, koffiemolen, ijzeren potten, kasserollen, kannen, tinnen tellooren, vogelmuit, tobben, kuip, balance, enz. Landbouwersalem, zooalszwingel- molen, raapmolen, egge, twee wanziften, rieken, spaden, braken, vlegels, schep pers, reek, boor, ladders, kruiwagen en meer andere voorwerpen. Een deel ongedorschen graan, alsook eene hoeveelheid strooi, hooi, mest, brandhout en 6 hoenders. Ongeveer 1000 hopstaken, 15 aren aardappels te velde en de hofgroensels. De verkooping geschiedt tegen dade lijke betaling en op gewone conditiën. Door uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van Landbouwersalem, Beestialen, Strooi, Brandhout, Mest en Vruchten te velde, te Nieuwerkerken, Laar. Deurwaarder Alfr. MAHIEU,te Aalst, zal op Woensdag 28 October 1896, om 9 uren voormiddag, ten huize van J.-B. De Boeck, te Nieuwerkerken, Laar, open baarlijk verkoopen 1 schoone kalfveers, 1 koei, 1 os, eenige hoenders, verscheidene koopen mest, akkeralem, raapmolen, snijpaard. melkkuip. keern, melktobbens, teelen, bakmouillie, kruiwagen, beerkuip, balan ce met gewichten, koperen zijg, ijzeren en koperen marmiet, tafel, beddekoets, een groot deel ongedorschen graan, eene groote hoeveelheid zaadstrooi,brandhout, en meer andere voorwerpen. Alsook 30 aren 15 centiaren loof en 12 aren 30 centiaren belteraven te velde. De koopen tot en met 5 franken moeten met gereed geld betaald worden verders op gewone voorwaarden en tijd van beta ling mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van een goed TE SMETLEDE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een perceel Land, gelegen te Smetlede, op den Orooten Elsch, aan den Pontweg, bekend bij kadaster wijk B, westdeel van nummer 119a, groot volgens titel 30 aren 90 centiaren, palende ten ooste den heer Auguste D'Hondt, ten zuide den heer Paul De Smet, ten weste het Godshuis van Gent en ten noorde den Pontweg. Gebruikt door M. Franciscus Hofman, te Smetlede. ZITDAGEN: Insiel, Donderdag 29 October 8Q6 Verblijf, 12 November) telkens om 3 uren namiddag ter herberg Het Gemeentehuis - gehouden door den heer Vital Schockaert, te Smetlede. Dorp. Openbare verkooping van eene behuisde Boomgaard en Lochling, te ERPE, Edixvelde. De Notaris EEMAN. te Erpe, zal na mens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar ver koopen Eene behuisde Hofstede, Boomgaard eu Lochling, gestaan te Erpe, Edixvelde, groot volgens meting 50 aren, 27 centia ren. palende oost vrouw weduwe en kin deren Jan De Moor-De Ryck, zuid j uffrouw De Schaepmeester, west het Baantje en daarover den Arme van Nieuwerkerken en noord de Straat. Gebruikt door M Desideer De Smet, te Erpe. Voorschreven Eigendom is verdeeld in 5 deelen met rechte lijn van het noorden naar het zuiden. Eerste deel. Een perceel Boom gaard ten weste, groot 8 aren, 25 cen tiaren. Boomprijs fr. 65. Tweede deel. Een perceel Boom gaard neven voorgaande, groot 8 aren, 57 centiaren. Boomprgs fr. 20. Derde deel. Eeu perceel Hofstedo- grond met de gebouwen van Woonhuis, Poort, Bakoven en Stalling er op staande, groot 14 aren, 90 centiaren. Vierde deel. Een perceel Lochting en Boomgaard neven voorgaande, groot 9 aren, 8 centiaren. Boomprijs fr. 30. Vijfde deel. Een perceel Lochting en Boomgaard neven voorgaande, groot 9 aren, 45 centiaren. Boomprijs fr. 35. ZITDAGEN .o October 1896, Verblijf Maandag 19 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Benjamin Hof- felinck, te Nieuwerkerken, Edixvelde. Openbare Verkooping van eene welgelegen teGysegem, Molendijk, kassei naar Dendermonde. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin vau palmslag en gelagen, in het openbaar vertoopen EENIGE KOOP. Eene Hofstede met huis, schuur en stalling, wel geschikt voor tweewoonst, gestaan en gelegen te Gysegem, Molendijk, aan de kassei naar Dendermonde, bekend bij kadaster wijk A, nummers 200 en 210 met eene grootte van 6 aren,en volgens titel groot 8 aren. palende oost den heer Baron de Brocqucville, zuid dame wed. Marcellin De Clippele, west den Dender- mondschen steenweg, en noord den kerkdreef. Gsbiuikt door M. Karet-Lodewijk Van Limbergen, te Gysegetn. ZITDAGEN Instel, Maandag 26 October Verblijf, November telkens om 3 ure namiddag, ter heiberg Het Kuipje» bij M. Adolf Van Limbergen, te Gysegem aan de kerk. Voornoemde Motaris EEMAN, zal op Maandag 26 October 1890. om 12 ureu stipt 's middags, ter voor melde hofstede, openbaarlijk verkoopen lluumeubels, zooals stoof met tocbeboorten.tafels, kassen, stoelen, hangende horlogie, quinquets, mar- mitten,zinken hakers. melkzijden, steunen melkteelen, aarden- gleisen- ijzeren en tinnen kcukengericvcn, bedsioelen, melktobbens, kceru, melk en vleesclikulp, broodinouillie en temschten. wasch en andere kuipen, enz ;enz. Landbouwersalem, als 2 kruiwagens, handkar, dubbel ladder, aalkuipeu met schepper, gaffels,rieken, reiken, pikken, zeissens, doisch»leugils, spadeu, braken, wijme manden en meerandere voorwerpen. Eene hoeveelheid ongedorschen rogge, tarwe en haver, ongezwingeld vlas, aardappels, hooi. strooi, mest, aal en hopstaken, alsmede 40 aren loof te velde. De koopen tot en met 10 fr. moeten gereed betaald worden. Verders op gewone voorwaarden en met tijd van betaling mits te stellen goede en gekende borg. Openbare Verkooping van goede MEERSCH, BOOMGAARD EN LOCHTING te Erpe en Nieuwerkerken. De Notaris EEMAN te Erpe, zal met tusschenkomst van den Notaris VAN DE VELDE te Lebbeke, namens wien hel behoort en met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land. gelegen le Erpe, aan de Meiresiraat, (Groote Kapel), bekend bij kada ster wijk G. nummer 497 2bis, groot 28 aren 80 centi aren, palende oost den heer Isidoor de Saedeleer, zuid dc Meirestraat, west de erven Moyersoen cn noord de erven De Wint. Boomprijs fr. 90,00 Gebruikt door M. Jos. Dc Moor, te Nieuwerkerken. Ingesteld fr. 920. Tweede koop. Een peiceel Land, gelegeu (e Erpe, Bosch veld, gekadastreerd wijk C, nummer 9C2, groot 20 aren 20 centiaren, palende oost den heer liaron Bethune. zuid de erven Damn boom, west de erven van den hecrFrederik De Saedeleer en noord den Arme van Meire. Gebruikt door M. Augu l Van Landuyt, tc Nieuwer kerken. Ingesteld fr. 400. Derde .koop. Een perceel Meersch, gelegen te Nieuwerkerken, Edixvelde, bekend bij kadaster wijk C. nummer 1048, groot II aren 20 centiaren, palende oost de erven Coppens, zuid jufvrouw weduwe Gull- lelmus Bleys-Van Vaerenbergh, west en noord hel baantje of bet gescheed met de gemeente Erpe. Boomprijs fr. 430,00 Gebruikt door M. Domicn De Kegel, te Nieuwer- kerkeu. Ingesteld fr 400. Vierde koop. Een perceel Boomgaard, gelegeu te Nieuwerkerken, Edixvelde, bekend bij kadaster wijk C, nummer 1047a, groot 10 aren,80 centiaren,palende oost den heer Uomien De Kegel eu koop 5 hierna, zuid M. Karei Van Vaerenbergh, west de rede eu noord jufvr. weduwe Guillelmus Bleys-Van Vaerenbergh. Boomprijs fr. 12,00 Gebruikt door M. Frans Van Gaeckenberghe, te Aalst. Ingesteld fr. 130. Vijfde koop. Een perceel Lochting, gelegen te Nieuwerkerken, Edixvelde, gekadastreerd wijk C, nummer 1037c, groot 8 aren 46 ceBtiaren, palende oost de kassei, zuid de heeren Dooien De Kegel, Philemon Boelaert en Karei Van Vaerenbergh, west koop 4 hiervoren cn noord Domicn De Kegel voor noemd. Gebruikt door MM, FraDciscus Roelandt en Rem Callcbaut ,le Nieuwerkerken. Ingesteld fr. 300. Zesde koop. Eeu perceel La.id, te Nieuwerker ken, Edixvelde. bekend op '1 kadaster wijk C. nummer 833. groot 17 aren 87 centiaren, palende oost juf vrouw Van de Velde, zuid de baan eu daarover den Arm: van Nieuwerkerken, «vest jufvrouw Augelique Boelaert eu noord voornoemde jufvrouw Vau de Velde. Gebruikt door M. Domien De Kegel, le Nieuwer kerken. Ingesteld fr. 450. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen le Nieuwerkerken, Streek, gekadastreerd wijk C.nummer 9ti, groot It aren 40 couliaren. palende oost den heer Kaetens. zuid jufvrouw Angelique Boelaert,west jufvrouw Van de Velde en noord de straat. Gebruikt door M. Philemon Boelaert, te Nieuwer kerken. Ingesteld fr. 300. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, Streek, bekend op 't kadaster wijk C, nummer 921bis, groot 14 aren 10 centiaren, palende oost jufvrouw weduwe en kinderen Van Lauduyt.zuid de stiaat. west julvrouw weduwe Guillelmus Bleys- Van Vaerenbergh en noord de erveu De Wint. Gebruikt door M. Franciscus Slagmulder, te Nieu werkerken. Ingesteld fr. 520. Negende en laatste koop. Een perceel Land, gelegen le Nieuwerkerken, Groot Broeckveld, gekada streerd wijk C. nummer 1074b dis, groot 13 aren 60 centiaren, palende oost jufvrouw weduwe Guillelmus B>ys-Van Vaerenbergh. zuid de erzen Langendries, vest voornoemde jufvrouw weduwe Bleys en noord mijnheer Itacteiis Gebruikt door M. Karei Van Vaerenbergh, le Erpe. Ingesteld fr. 500. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 6)Q tob 1898 Verblijf, Dijnsdag 20)üctob' löyö' telkens om 2 uren nanoen ter herberg u Den Gouden Leeuw, by den heer Joseph Vau den Eeckhaut, te Erpe, l'orpplaals. Openbare Verpachting der Landgoe deren van het Armbureel van Erembode- gem, en van het Jachtrecht op zelfde goederen, gelegen binnen de gemeente Erembodegem, Teralphene, Denderleeuw, Welle, Nieuwerkerken en te Aalst-Mijl beke. Door het ambt van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegem op Dijns dag en Woensdag 3 en 4 November 1896, telkens om 8 uren 's morgens, ter Estauiinet van dame Weduwe Vander Poorten, te Erembodegem, aan de statie. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal op Maandag 9 November 1896, openbaarlijk verkoopen Hoogstammige BOOMEN, te Haal- tert en Kerkxken. Men zie de plakbrieven. Openbare verkooping van eene behuisde te Aalst-Mijlbeek, Ouden Dendermo.ndschensteenweg. De Notaris MOENS, te Lede, zal met gewin van palmslag en gelagen openbaar- lgk verkoopen Eene behuisde, beschuurde en bestalde Hofstede, gestaan en gelegen te Aalst- Mijlbeek, aan den Ouden Dendermond- schensteenweg, gekadastreerd sectie D, nummers 324, 326 en deel van 325, groot 36 aren, 50 centiaren, palende ten oosten den heer De Trc ch, ten zuiden den Ouden Dendermondschensteenweg, ten westen de heeren Beaucourt-De Bièvre en Charles De Vis-De Cock en ten noorden jufvrouw Eugenie De Buysscher. Boomprijs fr. 460. Slechts gebracht op fr. 2580. DERDE ZITDAG Donderdag 15 October 1896. Om 3 uren namiddag, ter herberg In den Hert. bij den lieer Camiel Wil lens- Van Langenhovete Aalst-Mgl- beek, aan den Dubbelen Arend. Uit oorzaak van Vertrek. van schoone meubels en meubelaire voor werpen, waaronder eenen goeden Velo op Vrijdag 30 October 1896, om 9 uren voormiddag te Aalst, in de Esplanade straat, door het ambt vau den Notaris BRECKPOT, te Aalst. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. 1° Een Huis in de Pontstraat. Be woond door Mr Weymeerscb, aan 425 fr. Ingesteld fr. 61C0. 2° Een Huis nevens voorgaande. Bewoond deer Mad. wed0 Van Cauwcn- bergh, aan 431 fr. iDgesteld fr. 6000. 3° Een Huis hoek der Pont- en Klap- straat. Onbewoond. Ingesteld fr. 2500. 4° Een Huis in de Klapstraat. Be woond door de kinderen Van Nuffel. Ingesteld fr. 3200. 5" 30 aren, 60 centiaren Land, in de Bergemeerschen, sectie F, nummers 863 en 864. Gebruiker Mr De Leeuw. Ingesteld fr. 1200. 6" Eene hoveniers hofstede, in de Berge- straat, sectie F, nummers 729b en 733d, groot 1 hectaar, 44 aren, 70 centiaren. Verdeeld in 5 deelen. Bewoond en gebruikt door Van Ysewyn en Fr. Sonck, aan 436 fr. Te samen ingesteld fr. 7350. 7° 84 aren, 32 centiaren Land op Spits- veld, Mijlbeke. Gebruiker Frans Van Langenhove. Ingesteld fr. 2900. 8° 46 aren. 50 centiaren meersch in de Bergemeerschen, sectie F, nummer 769d. Onverpacht. Ingesteld fr. 1040. 9° 46 aren, 50 centiaren meersch in de Bergemeerschen, sectie F, 769c. On verpacht. Ingesteld fr. 1440. 10" 1 hectaar, 20 aren, 80 centiaren meersch in de Bergemeerschen, sectie F, nummer 770. Onverpacht. Ingesteld fr. 4500. 11°29 aren, 80 centiaren hosch in de Bergemeerschen, sectie F, Nr 773. Onverpacht. Ingesteld fr. 150. 12° 1 hectaar, 28 aren, 30 centiaren beplanten meersch in de Bergemeerschen, sectie F, num. 772. Onverpacht. Ingesteld fr. 2000. 13° Eene hoveniershofstede, Brussel- schensteenweg, groot 95 aren, 50 centi aren.Bewoond en gebruikt door Joseph De Witte. Verdeeld in 3 doelen. Ingesteld fr. 6960. 14° 36 aren, 70 centiaren land nevens voorgaande hotstede. Gebruikt door den zelfden De Witte. 15° Eenen eigendom bevattende woon huis, stoom- wol- en katoenweverij en garenbleek rij, stoommachien en ketels, aan den Brusselschen steenweg, groot volgens meting 83 aren, 34 centiaren. Het fabriek en grond daarachter gebruikt door Mr Emile de Cocquéau-Leirens aan 1000 fr. 's jaars boven de contributiën, en het overige onverpacht. Verdeeld in 18 deelen. Ingesteld fr. 12,860. 16° 34 aren, 98 centiaren bouwgrond aan de Saskaai, in de Eilandstraat, met een huis daarop, bewoond door Egidius Spitaels, aan 104 fr. 's jaars, 't overige onverpacht. De bouwgrond verdeeld in 30 deelen. Gemeente Kerkxken. 17° 22 aren, 40 centiaren land in den Boekent, Houdsbroeck, sectie A, num. 3. Gebruiker Fr. De Wilde. Ingesteld fr. 400. 18° 27 aren land op den Houdsbroeck, sectie A, nummers Ha en 11b. Gebrui ker DomDe NeefI ngesteld fr500 19° 9 aren, 70 centiaren land op het Smesveldeken, sectie A, nummers 104 en 105. Gebruikster wed® Bellens. Ingesteld fr. 230. 20° 1 heet., 52 a., 67 c meersch en bosch in den Boekent, sectie A, numra 62 tot 66. Verdeeld in 5 deelen. Gebruiker wed® Cobbaert en andere. Ingesteld fr. 4140. 21° 11 aren, 80 centiaren, tuin ea landweg op den Neuken, sectie A, num1* 509a en 509bis. Gebruikers kinderen Domien De Troyer. Ingesteld fr. 780. 22° 12 aren, 20 centiaren bosch op Landlede, sectie A, num" 211 en 212. Gebruiker Camille Scheerlinck. Ingesteld fr. 50. 23° 13 aren, 30 cöntiaren land op Land lede, sectie A, nummer 222. Gebruiker Petrus Vonck. Ingesteld fr. 200. 24° 45 aren, 40 centiaren land op den Moerkauter, sectie A, nummers 299, 303 en 304. Gebruikers Charles Ghysels en J.-B. Sonck. Ingesteld fr. 1520. 25° 27 aren, 27 centiaren land en meersch op den Moerkauter, sectie A, nummers 250a en 251. Gebruiker Elias Coppens. Ingesteld fr. 800. 26° 13 aren, 30 centiaren land op den Moerkauter; sectie A, nummer 252. Gebruikers Charles en Alex. Taelman. Ingesteld fr. 300. 27° 27 aren, 90 centiaren land op den Moerkauter, sectie A, nummer 287. Gebruiker Elisius De Neef. Ingesteld fr. 900. 28° 12 aren, 20 centiaren land op den Moerkauter. Gebruikster wed* Van Impe. Ingesteld fr. 440. 29° 18 aren, 45 centiaren land op Boekentveld. Gebruiker Petrus De Pelsmaeker. Ingesteld fr. 775. 30° 7 aren, 23 centiaren tuin in den Boeckent op Bergveld. Gebruiker Frans Vyverman. Ingesteld fr. 200. Gemeente Haaltert. 31° 13 aren, 50 centiaren land op het Nederlarenveld, sectie A, nummmer 513a. Gebruiker Ch.-L. Eeckout. Ingesteld fr. 440. 32° 34 aren, 70 centiaren land op Bran- tegemveld, sectie C, nummers 706a en 706b. Gebruiker Frans De Wilde. Ingesteld fr. 900. 33° 24 aren, 50 centiaren land op Willekensborre, sectie C, nummer 894.— Gebruikor Petrus De Pelsmaeker. Ingesteld fr. 360. 34° 27 aren, 20 centiaren land op Holbeekveld, sectie C, nummer 1118. Gebruiker Modest Scheerlinqk. Ingesteld fr. 540. 35° 31 aren, 80 centiaren land en meersch op Holbeekveld, sectie C, numm™ 1125 en 1126. Gebruikster wed® Marti- nus De Smet. Ingesteld fr. 70o. 6° 11 aren, 70 centiaren land op Fierensveld, sectie C, nummer 115ÖBIS. Gel ruiker Frans De Jaegher. Ingesteld fr. 220. 37° 32 aren, 30 centiaren land, Drooge- weide, sectieC, nummer 1216. Gebrui ker Ch. De Schrijver. Ingesteld fr. 680. 38° 12 aren. 70 centiaren land op Nederlareveld, sectie A, nummer 424a. Gebruiker Frans Van Cauwenbergh. Ingesteld fr. 800. Gemeente Aygem. 39° 23 aren, 80 centiaren meersch in den Volckaert, sectie A, nummer 1404. Gebruikster wed® J.-B. Van der Stockt. Ingesteld fr. 200. Gemeente Steenhuffel. 40° 74 aren, 20 centiaren land en meersch, Holsbosschen, sectie B, nummer 308. Verdeeld in 3 deelen. Ingesteld fr. 850. 41* 55 aren, 60 centiaren op den Peertsberg, sectie B, nummer 294e. Ver deeld in 2 deelen. Deze twee laatste koopen gebruikt door de wed® Verstraeten. Ingesteld fr. 700. instel Maandag 5) Q Verblgf, - 19) om 9 uren voormiddag, voor de goederen gelegen te Aalst, en voor de andere goederen om 2 uren namiddag, te Aalst in - St-Lieven - bij M. Victor Van den Eynde, aan de Groote Kerk.

De Denderbode | 1896 | | pagina 3