Zweden en Noorwegen, j Nering- en Burgersbond te~koop Casimir DE SMET. Huis te huren. Behuisde HOFSTEDE BOOMEN Meersch en Land, 13 O O Ad! HJ HST HUISMEUBELS perceel LAND HOFSTEDE HOFSTEDE HUISMEUBELS ZAAILANDEN HOFSTEDE BOOMEN EEN HUIS Het lijk vau het arme meisje is nog niet teruggevonden. Hare ouders zijn per telegraaf verwit tigd vau het akelig einde hunner dochter. Men meldt uit Aarlen Dezer dagen waren werklieden bezig met hoornen te vellen in een bosch bij Rodershausen. Zij hadden eenen eik bijna afgekapt, dien zij trachten te doen vallen.Zij bonden eene koord rond den boom op eeno hoogte van vijf meters boven den grond en trokken er aan uit alle macht. De boom viel in eene richting tegen overgesteld aan diegene, waarin zij den boom wilden doen vallen. Hij trof ver scheidene werkers. Twee bleven op don slag dood. Van eenen derde werd een been verpletterd; de gekwetste klaagt ook over inwendige pijneu. Ome duiven in Frank rijk. Onze liefhebbers hebben thans een soort- van Damocleszwcerd bo ven het hoofd, dat ze met alle mogelijke pogingen zullen moeten trachten te verdrijven. Verleden zomer kwamen Engelsche duivenliefhebbers tot in de krijgshaven van Cherbourg loslatingen doen. Dit wekte het chauvinisme op van sommige afgeveerdigden en eene wet werd gestemd in juli, waarbij de losla tingen van vreemde duiven in Frankrijk en het houden van duiven zelfs aldaar zeer bemoeilijkt, om niet te zeggen on mogelijk gemaakt wordt. President Faure maakte met een de kreet de bepalingen van de wet nog scherper en nu zitten onze Belgische lief hebbers met die vrees, bij elke verzen ding hunne duiven te zien in beslag ne men, of weigeren, wat ook dat de prijs kampen schier onmogelijk maakt. De Compagnie du Nord, die de meest beroordeeligde ijzerenweg is voor wat de duivenverzendingen betreft, doet het mo gelijke om in den toestand te verhelpen; zal zij gelukken Er is erg voor te vree zee. Althans is 't zeker dat zij bij middel dor duiveudrukpers do liefhebbers ver wittigt dat hulp van hunnentwege zeor gepast zou zyn. Op dit laatste nieuws stelt het Gent- sche weekblad De Reisduif voor, al de opstellers te vereenigen en met een alge meen petionnement onze regeering te verzoeken, bij de Franschenom verzach ting te vragen. Men begrijpt al dadelijk dat die toe stand zeer erg is en moeten de Frauscho bepalingen blijven gelijk zij zijn, dit ware de vernietiging der schooue liefhebberij j en tevens de uitbreiding der kleine prijs- kampjes die eene wezenlijke plaag zijn j voor do echte liefhebbers en tevens eene zedelijke plaag voor het volk dat er aan deelneemt. Drama te Eriksjord. Uit Tromsri wordt aan Morgenbladet gemeld In het nabijgelegen Eriksjord is een vreeselijk drama voorgevallen. Anton Pederson, landbouwer aldaar, was 's morgens rond vijf uren opgestaan, terwijl zijne vrouw nog sliep. Hij ontstak licht en hierop wet d do vrouw wakker en vroeg wat uur het was. Haar man antwoordde hierop, maar bracht haar onmiddelijk daarna een ge weldige slag toe met een hamer, boven het oog, zoodat dit orgaan letterlijk ver pletterd werd. Hierop greep de moorde naar een mes en gaf zijue vrouw eene snede in de keel, die zij echter gedeelte lijk kon afweren. Zij gelukte er in op te springen en te vluchten, terwijl zij om hulp riep. Door het gerucht werden, naar men vermoedt de kinderen gewekt en deze beproefden insgelijks te vluchten. Alvo rens de vrouw door de geburen vergezeld terugkwam, had de man zijne vier jonge kinderen vermoord door ze de keel af te snijden. De lijkjes had hij ouder de tafel ge worpen. Toen er volk ter plaats kwam sprong de moordenaar in eene boot, stootte kaar van land, waarna hij overboord sprong en in de golven verdween, eer iemand kon beproeven hem aan te houden. De vrouw werd naar het hospitaal ge bracht. Men hoopt haar to redden. De oorzaak van dit verschrikkelijk drama moet een plotselinge aanval van zinneloosheid zijn. De geburen verklaren dat Pedersen een zachtzinnig en braaf man was. Hij was voor de tweede maal getrouwd. K ATHOLlÈkÈ VAN AELST. Buitengewone algemeene vergadering De Leden worden dringend verzocht de buitengewone belangrijke vergadering bij te wonen, op Zondag 15 November 1896, om 3 uren stipt namiddag, iu den kring L'Uniou, Groote Markt. Dagorde 1. Aanspraak door den heer De Naeycr, Onder-Voorzitter. 2. Aanspraak door den heer Van Oye, Beide Leden van den Provincieraad van Oost-Vlaanderen. 3. Aanspraak door den heer Vau dor Cruyssen, Bestuurlid van den Katholio- ken Burgerskring te Gent. 4. Leurde rij. 5. Petitie aan de Kamer van Volksver tegenwoordigers Lezing en onderteeke- öing. 6. Lezing en goedkeuring der antwoor den op den brief van den hoer Minister Nyssens. schoonen EZEL (merrie), oud 5 jaren, zich te bevragen ten bureele dezer. Bij hem te bekomen goede houillekolen, aan fr. 1 de 50 kilos. Te huren een schoon en gerieflijk huis, hebbende boned n en bovenplaatsen, kel der. zolder, pomp- en regenwater, hof met grasplein, gestaan te Aalst, School straat, Nr 10 Zich te bevragen bij M. Leopold Van der Gucht, Korte Zoutstraat N' 34. OPENBARE VERKOOPING van eene te ERPE, Oonegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrederechter, in het openbaar verkoopen GEMEENTE ERPE. Eene schoone behuisde Hofstede, zijnde de herberg genaamd De Meerlaan gestaan en gelegen te Erpe, in den Oonegem, gekadastreerd wijk B, nummers 285 en 286, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de kassei, ten zuide aan Jose- phus Oooman en aan de weduwe van Dominicus Cooman, ten weste aan den heer Venanco De Boeck en ten noorde aan de Molenbeek, Bewoond door Evarist Van Herre- weghe, zonder termijn. Ecnige Zitdag Zaterdag 5 December 1896, ten 2 uren namiddag, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, ten Stadhuize, te Aalst. Openbare Verkooping van schoone en kastanje schaarhout te Aalst-Mijlbeek, ten Roosen. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot MsWr BOONE, verblijvende te Turnhout, op Dijnsdag 24 November 1896, ten 9 uren 's morgens, aan hot buitengoed ten Roosen, te Aalst-Mijlbeek, Botermelk- straat, overgaan tot de openbare verkoo ping van het volgende, te weten Boomen.1 eik, 6 beuken, 1 kastanje, 2 drooge Sparren en 77 kanadas van zuiveren opwas eu meestendels van 2 tot 2 V» meters dikte. Schaarhout. 25 koopen gekapt lig gende kastanjehout, dienstig voor banden, dekgerief en hopstaken. En 15 ksopen erwtrijs. Gewone voorwaarden en tijd van beta ling mits stellende goede en gekende borg. Openbare verkooping van te Denderbelle en Moorsel. De Notarissen DE GHEEST en BRECKPOT, te Aalst, rullen met ge»in van palmslag en gelagen in 't openbaar verknopen, de volgiinle Goederen te weten: GEMEENTE DENDERBELLE. Eerste koop. Een perceel Meersch, in de Kra- keclincerschen. gekadastreerd wijk A, nummer 18, met eene giootte van 53 aren, 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Biesen, ten zuide jan den heer Advocaat Limpeus-Moens, ten weste aan den heer Dubois-Uatius eu ten nooide aan de Beek. GEMEENTE MOORSEL. Tweede koop. Een perceel Meersch en Land. op den Triest, gekadastreerd wijk A, nummers 102 en 163 mei eene grootte van 14 aren, 40 centiaren palende ten ooste aan Joannes-Baptist Speeckaert, en August Liesscns, ten zuiJe aan Cauiille Lievens- Moens en anderen, (en weste aan de kinderen Ver motsen en teu noorde aan de erven Coppens, te Wieze. Boomprjjs fr. 200. Derde koop. Eeu perceel Land, op liet Hoeks- ken, boven Spruilhoek, gekadastreerd wijk Li, num mer 153 niet eene groote van 16 aren, 50 centiaren, palende teu ooste aan de kinderen Vau de Meerssche, ton zuide aan Kredenk De Kegel, ten weste over den weg uan den lieer Gustaal De Meyer eu ten noorde aan Petrus-Joannes De Kegel. Vicnle koop. Een perceel Land, op 't Hof te Wal, gekadastreerd wijk G, nummer 485, met eene grootte van 63 aren. 40 centiaren, en bij meting groot bevonden 66 aren, la centiaren, palende te.i ooste aan den weg, daarover aan verscheidene», ten zuide aan de hofstede van Josepgus De Wever, ten weste aan den heer Dokter Guudroii en aan Petrus irnelis, ten wesl-nourde aan de erven Naekcrs. Verdeeld in 5 loten elk van 22 aren, 3 centiaren, af te leggen ten ooste, ten midden cn ten weste. Houtgewas van 'l derde deel fr. SO. EENIGE ZITDAG Donderdag 19 November 1896, len 3 uren namiddag, ter heiberg genaamd Het Goed Leven, bij den heer Alphonse Van Maldcren, te Moorsel, aan 't Kasteel. Te Aalst-Mijlbeek. Namens M. Lucien Beaucourt-De Bièvre, te Brussel, aan eene partij meersch, aan de kassei Ouden Deudermondschen steen weg, negens de hofstede van wijlen mijn heer Judocus De Cock 33 koopen zware kanada, abeelen en eikenboomen. Namens mijnheer Camiel Willems, te Aalst-Mijlbeek, aan zijne hofstede nevens voormelde partij meersch een notelaren boom Te Herdersem Namens M. Jan Buyle, te Herdersom, aan een perceel land, in de Bemtem, (Boschkant), gebruikt door M. Felix De Wolf12 koopen zware en gavige kana- daboomen. Namens M. Gustaaf Van Nuflei, to Herdersem, aan een perceel land, in de Bemten 3 koopen zware kanadaboomen. Namens M.Jan Buyle, voornoemden andere, aan een perceel meersch. aan den Pontweg (nabij het Mnnikshof)5 koopen zware en hoogstammige kanadaboomen. Aan een perceel land, wijk Klaarveld, gebruikt door M. P. J. Callebaut, te Moor sel, en andere 30 koopen zware en zuivere kanada en abeelen boomen. Te Moorsel. Namens Juffrouw weduwe Karei De Rop, te Moorsel, aan een perceel land, op het Hofiksken 2 koopen zuivere kana daboomen. Ten hare huize, wijk Houten Kruis verscheidene eiken, dennen en esschen planken, van alle diktens en lengten. Namens mijnheer P.J. Van den Bossche te Moorsel, aan de hofstede wijk Beugem, gebruikt door M. Jan Herssens schoone kanadaboom. Namens M. Lucien Beaucourt-De Bièvre voornoemd, aan eene partij meersch en bosch wijk Waver,aan de kassei eu water molen 20 koopen zware en zuivere kana daboomen. Op lestgemelden eigendom ongeveer 30 koopen eisen slaghouten. lie le verkoopen boomen hebben groo- lendeels eenen omtrek van i met. 50 tot 2 meiers, en zijn van buitengewone lengte eu goede hoedanigheid. Daar zij allen aan of in de nabijheid der kassei gestaan zijn, zal het vervoer er heel profijtig en ge makkelijk van wezen. ORDE DER VERKOOPING. De verkooping zal aanvang nemen om 8 ure stipt van den raorgend, met de boo men van den heer Beaucourt-De Bièvre, te Aalst-Mijlbeek, Ouden Dendermond- schen Steenweg, en volgen het orde liier- voren vastgesteld. Op gewone voorwaarden en met tijd van betaling mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van 107 koopen Kanada- Abeelen- Eiken- en Notelaar- alsmede van eiken, dennen en esschen planken en eisen slaghouten, te Aalst Mijlbeek, Herdersem en Moosel. De Notaris EEMAN, te Erpe verblij vende. zal op Maandag 3C November 1896, om 8 uren slipt van den morgend, in het openbaar de volgende loten boomen verkoopen OPENBARE VERKOOPING van Landbouwersalem, 1 paard, 3 melkkoeien, 2 runders,mut- tenhond, hooi, strooi en brandhout, te Erpe, Vijf Huizen. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Donderdag 26 November 1896, om 8 uren 's morgens, ter hofstede der kinderen Pcerlinck-Coppens, te Erpe aan de Vijf Muizen,openbaarlijk verkoopen Huismeubels, als. stoven met toebehoorten talels, kleer- en andere kassen, stoelen, hangende horlogie met kas, koperen en zinken bakers, kope ren marmiet, ijzeren keukengerieven, keern en melkkuip, steenen inelktobbens en teelen, brood- mouillie, enz. enz. Landbouwersalem, zooals: stortkar (smal geloop), ploeg, 2 eggen, sledde, 2 rolblokken, kruiwagen, aalstuk met sledde, aalkuipen, snijpaard, wanmo len met ziften, schuurreeken en dorschvleugels, loofmolen, spaden, braken, rieken, gaffels, mest- haken, reeken. zeissen en pikken, wasch- en braskuipen, ladders, allerlei paardengerievcn en meer andere voorwerpen, te veel om tc melden. 1 goed en schoon merriepaard (oud 4 jaren) 3 schoone en goede melkkoeien, 2 runders, 1 mutten en goede trekhond. Eene hoeveelheid hooi, strooi cn brandhout. De beesten zullen om 1 ure nanoen verkocht Verders op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van een goed TE SMETLEDE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een perceel Land, gelegen te Smetlede, op den Grooten Elsch, aan den Pontweg, bekend bij kadaster wijk B, westdeel van nummer 119a, groot volgens titel 30 aren 90 centiaren, palende ten ooste den heer Auguste D'Hondt, ten zuide den heer Paul De Smet, ten weste het Godshuis vau Gent en ten noorde den Pontweg. Gebruikt door M. Franciscus Hofman, te Smetlede. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 29 October aQr Verblijf, - 12 November) löyo' telkens om 3 uren namiddag ter herberg Het Gemeentehuis - gehouden door den heer Vital Schockaert, te Smetlede. Dorp. Openbare Verkooping van eene behuisde Landen, Meerschen en Bosch, TE ERPE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene behuisde hofstede gestaan en gelegen te Erpe, aan de Vijf lluizen, bekend bij kadaster wijk A, nummers 786, 7S7 cn 788, groot 23 aren 3o centiaren, en volgens titel 28 aren 3o centiaren, palende^noord en oost de Ledcschen- steenweg, zuid de Gentschensteenweg, en west miinheer Philemon De Wolt. Tweede koop. Een perceel meersch gelegen te Erpe, in de Moler,meerschen, gekadastreerd wijk b, nummer 368, groot 36 aren 70 centiaren, palende oost mijnheer Philemon De Woli, zuid de baan en daarover de kinderen Bernard Matthys, west den voetweg en daarover juffrouw Philomena Dc Boeck en noord de Doorebeek. Derde koop. Een perceel land gelegen le Erpe, op hel Hofveld, bekend op 't kadaster wijk B, nummer 233ot groot 31 aren 20 centiaren, pa lende oost mijnheer Bhilemon De Wolf en andere, zuid den IJzeren weg, west voornoemden heer De Wolf, en noord de Molenstraat. Vierde koop. Een perceel land gelegen alsvo- ren te Erpe, op het Hotveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer 235h3 groot 25 aren 80centiaren, palende oost den heer Gustaaf Boelaert, zuid dc Kattelincstraat. west den heer Gustaaf De Boeck, 1 noord den IJzercnweg. Vijfde koop. Een perceel land gelegen te Erpe, op den Cottemkauter, gekadastreerd wijk C, num' 223d, groot 17 aren 20 centiaren, palende oost den heer benedictus Van Landuyt, zuid de kinderen De Boeck, west den heer Krans Van der Eist,.en noord den Cot tam weg en daarover dame weduwe Dc Clippele-Dc Schaepdryver. Zesde kcop. Een perceel land gelegen te Erpe, op den Cottemkauter, gekadastreerd wijk C. num' 22411, groot 62 aren So centiaren, palende oost den heer Frans Van der Eist, zuid den steenweg tan Aalst op Audenaarde, west den heer Casimir Dc Boeck, en noord den Cottemweg. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Zevende koop. Een perceel land gelegen te Erpe, op Erpekauter, bekend bij kadaster wijk C. inter 292* groot 29 aren 10 centiaren, palende den heer Casimir de Boeck, zuid den Arme Erpe, west de hecren Domien cn Jan-Baptiste De Boeck en noord den steenweg van Aalst op Audenaarde. Achtste koop. Een pereecl bosch gelegen tc Erpe, in de Zurebosschcn, gekastreerd wijk C, nummer 12, groot 33 aren 80 centiaren, palende oost dame weduwe Vcrbrugghen cn den heer Donatus Schockaert Van der Eist, zuid den voet- weg en daarover juffrouw van der Noot, west dame weduwe Veldcman-Rasschacrt en noord den heer David Parewyck. Boomprijs en grondhout fr. 275,00 Negende koop. Een perceel meersch gelegen tc Erpe, op het Langevdld (Kruiskens), bekend bij kadaster wijk D, nummer 641» groot 44 aren, palende oost de hecren Victor de Sutter en Amand Weymeersch, zuid den heer Marti nes Meuleman, west den heer Juzef Mculeinaii en noord Jen heer Van den Eeckhaut. Boomprijs fr. 475,00 Tiendeen laatste koop. -■ Een perceel meersch gelegen alsvorcn tc Erpe. in de Kruiskens (st< weg naar Erondegcm), gekadastreerd wijk D, n mers 635 cn 636, groot 33 aren, palende oost heer Jozef Meuleman, zuid den heer Bcnjamien Ruyssinck, west de kassei, en noord dame weduwi Vcldcman Rasschacrt. Boomprijs fr. 25,00 Voot schreven goederen zijn allen gebruikt door M. Theodooren juffr. Celina Peerlinck, te Erpe. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 26 November gr Verblijf, 10 December) telkens om 3 ure van Jen avond, ter herberg De Vijf Huizen,» gehouden door den heer Judocus Vermassen. te Erpe, Gentschcn steenweg. Landbouwersalemzooalskruiwa gen, aalkaip, vleeschkuip, rieken, mest- haken, braken, houwmes en andere voor werpen, alsmede eene hoeveelheid hooi. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden en met gereed geld. OPENBARE VERKOOPING van eene welgelegen behuisde Zaailanden en Meersch TE MEI RE. L>e No'arssen EEMAN, te Erpe, eu SCHELFHOUT, te Oordegetn, zullen namens wieu hel behoort met gewin va» palmslag en gelagen in bet openbaar ver koopen Eeiste koop. Eene Hofstede met twee woonhuizen schuur eu stalling, geslaan cn gelegeh te Meire. aan het Dorp, bekend bij kadaster »gk B, nummers 678c, 679c en 679n, groot 12 aren, 6') centiaren, palende ten ooste dc beeren Guslaaf De Troyereu l'omien Van Droogenbroeck, ten zuide hel Baanjte, ten weste den Ommegangweg en ten noorde de Dorpplaats. Gebruikt door MM. Pieler-Jan Van den Eeckhaut en Camiel Raes. Tweede Kocp. Eeu perceel land, gelegen te Meire, op den Hoogkauter, gekadastreerd wijk B, num. 817, groot 13 aren, 40 centiaren, palende ten ooste den Groenen Weg, ten.iuide jufvrouw Delphiue De Nys, ten weste dezelfde jufvrouw De Nysen den l,«er Constant Van den Brulle-Lieveus, eu ten noorde en beer Jozef De Nys-Wynant. Gebruikt door voornoemden heer Pieter-Jan Van den Eeckhaut. Derde koop. Eeu perceel land, gelegen te Meire, op het Langeveld. bekend op T kadaster wijk B, num. 618 groot 11 aren, 70 centiaren, palende teu ooste ae Oiepotraat, ten zuide jufvrouw weduwe Jozef De Schutter-Ue Luyck, ten wcsleden heer \ictor De Vos- De Vulder, en ten noorde jufvrouw wed- cd kinderen Karel-i odewijk Van Neck-Vau Rillas. Gebruikt door jufvrouw weduwe Franciscus Van den Eeckhaut, Ie Meire. Vierde koop. Een perceel laud, geit-gen te Meire, op bel Kcrkveld, gekadastreerd wijk It, num. 741c, groot 4 aren, 80 centiaren, palende ten ooste den Ommegangweg, ten zutdeen ten weste den heer Karei 2 Smet en ten noorde deu heer Jozef D'Hoog. Gebruikt door jufvrouw weduwe Karei De Troyer, te Meire. Vijfde en laatste koop. Een perceel meersch, gelegen te Meire, wijk Beek, bekend bjj kadaster wijk B, deel teu ooste van nummer 526B, groot 13 aren, mtiaren, palende ten ooste den heer Domien Van Droogenbroeck,ten zuide jufviouwen Vau Buggenhout, ten wiste den ticer Franciscus Sicnaert Raes en ten noorde den Dreef. Gebruikt door M. Pieler-Jan Van dun Ecckhout voornoemd. ZITDAGEN: INSTEL, Woensdag 4 Novbmbeh 1896, Ier herberg u lid keizershof, hij deu heer Ch. 1.. Van den Steen tc Meire, Dorp. VERBLIJF, Woensdag 18 November 1896, ter her berg Het Gemeentehuis, hij den heer Petrus Bracckman, te Meire, Dorp, telkens om 3 uren van den avond. (TFeN*BARE VERKOOPING Landbouwersalem, te Meire, Dorp. De Notarissen EEMAN, te Erpe, en SCHELFHOUT te Oordegem, zullen op Woensdag 18 November 1896, om 1 ure nanoen, ten huize bewoond geweest door den heer Pieler-Jan Van den Eeck haut, te Meire, Dorp, openbaarlijk ver koopen Huismeubels, als stoof met toebe hoorten, tafels, kassen, stoelen, hangende horlogie, quinquets, koperen kandelaars, beelden, glazen bocals, printen, karaffen en bierglazen, koperen ketel, koperen kofliepoten moor, bollautaarn, aarden- gleisen-en ijzeren keukengerieven,zinken bakers, wafelijzer, tafeldeksel, Gordijnen, bedsioelen, enz., enz. OPENBARE VERKOOPING van te Cherscamp en Wanzele. De Notaris EEMAN te Erpe,zal namens wien liet behoort en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het open baar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Cherscamp, op den Dender- mondschen Bosch, gekadastreerd wijk C, nummer 139, groot 49 aren, palende oost den heer Jan DeSmet en dame weduwe Liénart, zuid de Hospiciën van Gent,west het geselleed met de gemeente Smetlede en noord den heer Leander Govaert. Verdeeld in noordhelft en zuidhelft. Gebruikt door M. Donatus Blancquaert te Wanzele. Tweede en laatste koop.Een percee Land, gelegen te Wanzele, op den Stuy- venberg, bekend bij kadaster wijk A, nummers 197a en 200a/bis,groot 15 aren, palende oost den heer Emmanuel Bosman zuid jufvrouw weduwe en kinderen Auguste Vereecken, west het gescheed met de gemeente Cherscamp en noord den heer Edmond De Neve. Gebruikt door M. Donatus Moerenhout, te Wanzele. ENKELE ZITDAG Zaterdag 28 November 1896. Om 2 uren namiddag, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, te Aelst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde Landen en Meerschen, TE ERONDEGEM EN IMPE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarljjk verknopen Eerste koop. Eene behuisde hofstede, gestaan en gelegen té Erondegem, op het Hemelsveld (Kleis- dries). bekend bij kadaster wijk B, nummers 932a, 933a en 954a, groot 24 aren 40 Centiaren, palende ten oeste het baantje en daarover den heer Karei Van den Ëynde, zuid de Kassei, west den beer Aug. Mertcns en noord de beeren Leander Van Gaulcr, Jan Dullaerl en jufvrouw De Valek. Tweede koop. Een perceel land, gelegen te Eron degcm, op den Koningsdries, gekadastreerd wijk B, nummer 864a, groot 11 aren 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide den heer Gustaaf Van deu Eeckhaut, ten weste de Kassei en ten noorde deu heer Angelus De Windt. Derde koop. Ken perceel meersch, geitgen te F.rondegein, op de Neerkouter (Extei bergen), bekend op 't kadaster wijk B, nummers 596 en 597a, groot 23 aren, 10 centiaren, palende ten ooste jufvrouw weduwe en kinderen Van deu Eeckhaut, ten zuide deu heer l'bilemou De Bidder, ten weste den heer dokter VVibo en teu noorde de Molenbeek. Vierde en laatste koop. Een perceel land en ineeiscb, gelegen te Impu, op Papegemkauttr of Zclfaarts, gekadastreerd wijk B, nummers 610b, 611b, 610a en 61 le, groot 44 aren 60 centiaren palende ten ooste deu Arme van Impe, teu zuide jufvrouw weduwe Jau-Baptiste Blom, ten weste dtn heer Biouwiaeu enten noorde jufvrouw weduwe en kiu- dereu Roman. Voorschrevenc goederen zjjn gebruikt door de kin deren van Jan Van Haudenbove-Lemaire, te Eronde gem. Enkele Zitdag Zaterdag 21 November 1896, om 2 uren namiddag, ter Zittingszaal van het Vrede gerecht, te Aalst, Groulc Markt. Do Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Dijnsdag 24 November 1896, om 5 uren stipt namiddag, ter herberg De Diepe Lochting gehouden door den heer Edouard Van Cauter, te Aalst, Gentschcstraat, met winst van palmslag en gelagen, openbaarlijk beslissend toe wijzen Een schoon Winkelhuis, gestaan te Aalst in de Rosemarijnstraat, nabij de Hoofdkerk, geteekend nr 4, en gekadas- reerd wijk A, nr 838. Slechts ingesteld fr. 3400. Merkweerdige Openbare Verkooping van 187 koopen zware en hoog3tammige bestaande in eiken, beuken, kanadas, ol men, populieren, linden, elzen, sparren, kerzelaars en meer andere, op het buiten van M. Leon Van den Hende, te Aalst- Schaarbeek Kerrebr. genaamd De Mot, op Maandag 23 November 1896, om 10 uren voormiddag, door het ambt van den Notaris LIMPENS, te Aalst. Men zie de plakbrieven. Do Notaris DE SADELEER, te Erem- bodegem, zal op Maandag 2'ó November 1896, openbaarlijk verkoopen Hoogstammige BOOMEN, te Haal- terten Kerkxken. Men zie de plakbrieven. Openbare Verkooping van TE EREMBODEGEM Brusselschen Steenweg. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een huis zijnde eene herberg en winkel, groot 12 aren, 93 centiaren. Bewoond door den verkooper J.-B. Callebaut-Cas- sitnan. Instel 6, Verblijf 20 November 1896 om 3 uren namiddag Au Faubourg te Aalst-Mylbeke, Brusselschen Steenweg.

De Denderbode | 1896 | | pagina 3