Me GUILLOT, E E IN HUIS HOFSTEDE ZAAILANDEN Association Piano te koop Oude wijnen Te huren Terstond te huren Engeland. Denemarken. Grand' Place, Robes et Manteaux. BERICHT HENRI DE~CLERCQ Afpaling der Buurtwegen Boomverkoopingen MEUBELS BOOMEN HUISiVI EUBELS Erwtrijs en Brandhout Meersch en Land, BOOMEN Behuisde HOFSTEDE Openbare Verkooping Openbare Verkooping L3 O OMEN vSiDo"r,s "96, HUISMEUBKLS Eeu lOiarige scholier van Harel- beke, Victor De Simpelacrc, die door een messteek inden huik getroffen werd, is aan de gevolgen zijner wonden overleden. De gemeente Staceghem is in op schudding gebracht door een erg ongeval, dat twee monschenleveus had kunnen kosten. Een heer, die met zijne zuster den barreel der spoorbaan doorreed werd verrast door eenen trein, die het rijtuig in stukken sloeg, het peerd doodde en de personen, die in het rijtuig zaten, in levensgevaar bracht. Beiden hebben als door eeu mirakel weinig of geen let sel bekomen. Tusschen wildstroopere en jacht wachters heeft er te Bois-de-Lessiues een gevecht plaats gehad, in 't welk een der eersten door eenen geweerkogel gedood werd. Het schot had hem vlak in de borst getroffen. De gedoodde was 27 jaren oud en laateene vrouw met twee kin deren na. Bratid te Chimay. Zes-en-dertig slachtoffers. De schaapherder Deles- pinette had te Forges-bij-Chimay tijdelijk een gebouw in huur, bcboorende tot eene hoeve van gravin Vilain XIHI. Donderdag avond was hij, geholpen door zyne zonen, in dit gebouw de schapen aan het scheeren. Eene lamp hing aan een ijzeren pilaar, die het dak onder steunde. Eensklaps zakte del grond onder dien pilaar in, het dak viel, de lamp ontplofte, in een oogenblik vatte het hooi en het strooi vuur en de herder met zijne zonen hadden juist den tijd om door eene overhaaste vlucht het leven te redden. De zes-en-dertig schapen kwamen allen in de vlammen om. Het verlies bedraagt9000 fr. voor het gebouw, 3000 fr. voor hooi en strooi en 2000 fr. voor de schapen. Het huis alleen was verzekerd. De beruchte minnares van den niet minder beruchtendynamietbaron. Ungern von Stenberg, Sidouie M. is te Luis aan gehouden in een hotel, waar zij verbleef onder den naam van Mad. de Poubon. Zij verklaarde tegenwoordig in dienst te zijd als.1terv ease ineen koffiehuis te Rijsel, en beweerde nu van Brussel te komen, waar zij in de spaarkas geld had ontvan gen. Zij had niet kunnen weerstaan aan den lust om hare goede stad Luik nog eens te zien. Zoolang zij meende, slechts aangehouden te zijn voor het dragen van eenen valschen naam, was aij gelaten in haar lot, doch toen men haar het dossier voorlegde, waaruit bleek, dat zij nog eene week of zes gevangenis te ondergaan had, werd zij zoo woedend dal zij de papiereu in duizend stukken scheurde —Moordpoging op eenen mijningenieur. Zaterdag morgend, rond half 7 uren, kwam zekeren Joassin, 50 jaar oud, weg gezonden mijnwerker, in de mijn van Harlez, te Tilleur (Luik), zijn verdiend loon ontvangen. Op het oogenblik dat do ingenieur, M. Pilot, de bureelen verliet, ging Joassin tot hem en vroeg hem om weer aanveord te worden. M. Pilet antwoordde dat bij daar niets kon aan doen. Woedend trok Joassin nu eenen revolver en legde aan op den inge nieur; die de vlucht nam en 50 meters verder eenen gendarm ontmoette, die hij alles meêdeelae. Joassin is onmiddellijk aangehouden. D'ARTISTES DESSINATEÜRS Hue de l'Eglise n° 4, ALOST. Spécialité de grands portraits. TRAVAUX D'ART. PRIX MODÉRÈS. Exposition temporaire. Entrée libre. aan zeer voordeelige prijs Zich te bevra gen ten bureele dezer. te koop aan voordeelige prijs. Zich te bevragen ten bureel - dezer. een HUIS met hof te Aalst, Kerkstraat n° 5, in huur tot 10 Mei aanstaande, bij M. Gbysselinckx, advocaat. Zich te bevragen bij den eigenaar, M. De Vidls, Molenstraat n° 61. een gerieflijk HUIS, hebbende beneden en bovenplaatsen, kelder, zolder, pomp en regenwater, gestaan te Aalst, Molen straat nr 25. Zich te bevragen bij L Stalpaert, zaak waarnemer, Gentschestraat, n° 19. Ongelooflijk. De lichtgeloovigheid van sommige menschen is eenvoudig ongelooflijk. Voor een der Londensche rechtbanken stond woensdag zekeren man terecht, beschuldigd van het verkrijgen van geld onder valsche voorwendsels. Hij had iemand wijsgemaakt, dat hem door lord Salisbury was opgedragen, naar Constantinopel te gaan en den sultan aan te houden; als dat lukte zou hij tot consul benoemd worden te Algiers met eene jaarwedde van 10,000 p. st. Maar voorloopig was hij wat slecht bij kas, en daarom vroeg hij aan den anderen hem 30 p. st. voor te schieten, onder belofte dat hij hem voor dezen dienst later tot zijnen bijzoDderen'sccretaris zou maken met een loon van 600 p. st. do lichtgeloovige vriend had dit alles voor goede munt aangenomen en hem de gevraagde som geleend. De bedrieger kreeg van den rechter drio maanden dwangarbeid en de aan klager eene berisping over zijne onnoo- zelheid. Zonderlinge ontdekking. De policie te Copenhagen heeft onder andere ook een Duitsch anarchist aaugehoudeu, in wiens woning men eene zonderlinge ont dekking deed. Men vond daai namelijk eene volledige verzameling portretten van de bijzonder ste geheime policieagenteu van Dene- markeu en andere landen. Ieder portret was voorzien van aante&- keningen over het karakter, de bekwaam heden, enz., van den detective. Een droeg het opschrift zeer gevaarlijk; een ander wordt gebruikt voor geheime zendingen - glimlacht altijd enz. Eeze verzameling was zeker aangelegd om de anarchistische clubs bekend te maken met de mannen, voor welke zij zich moeten in acht nemen. WIJNSTEKER, rechtover het postkantoor, AALST, spoort zijne achtbare klienten aan, hem dadelijk hun orders over te zenden in cham pagne wijnen, daar het nu zeker is dat hij minstens eenen frank rechten zal betalen. Hij behoudt nog de prijzen voor Delbeck Cnle per 30 flesschen 3,60 fr., per 50 flesschen 3,50 fr. en per 100 flesschen 3,40 fr. in kelder geleverd. Rijnsche champagne Kapfenburger aan 3,25 fr. Er is bij hem altijd te verkrijgen alle andere marken van Champagne, te be ginnen van 2,50 lr. de flesch tot 10 fr., alsook alle likeuren, genever van 1,25 fr. tot 1,50 fr. de liter, cognac, rhum te beginnen van 2,50 fr. de liter, bitteren van 1,25 fr. tot 3,50 fr. de liter, en alle soorten van Bourdeaux en witte wijnen van 1 tot 12 fr. de flesch. Hij verzekert de zuiverheid van al wat hij levert, daar is hij borg voor. GEMEENTE OORDEGEM. N' 17 en 19. Burgemeester en Schepenen der ge meente Oord ""gem, in uitvoering van het artikel 41, van het landelijk wetboek van 7 October 1886, maken bekend dat er op 5 Februari 1897, om een ure namiddag door eenen daartoe aangestelden gezworen landmeter, zal worden overgi-gaan tot de grensscheiding ic van den buurtweg nr 19, gezegd Schoolstraat, in deze gemeente, met de aanpalende eigendommen, gekend bij kadaster sectie A, n" 390, 393a, 396, 378, 374 en 358. 2* Van den Buurtweg nr 17, gezegd Blektestraat, in deze gemeente, met de aanpalende eigendommen, gekend bij kadaster sectie A, n™26, 27a, 8, 41, 45, 46, 47, 49e en 50a, en sectie B, n" 292a, 293, 297, 300, 311a, 312a en 316c. Oordegem, den 14 November 1896. De Burgemeester en Schepenen D.-J. De Schaepmeester. Op bevel De Secretaris Louis Galm art. AANZIENLIJKE De Secretaris V. G. BLONDEEL, te Impc, zal door bevoegd ambt openbaarlijk verkoopen A. Op Woensdag 25 November 1806, om 12 ure stipt 's middags te Vlier- zele, Sonnegem, Vleckem en Ottergem: 71 koopen schoone kanadas (lm50 tot 2m20) 13 koopen schoone eiken (lm30 tot im50) 1 abeel lm55; 1 esch lm30. Te vergaderen te Vlierzele, wijk Bak- kersveld, naby Hylenbroeck. B.Op Maandag 30 November 1896, om 8 V2 ure voormiddag te Wanzele, Smetlede en Impe 80 koopen schoone kanadas (im50 tot 2m). 45 koopen schoone boscheiken (lm10 tot 2m10) dienstig voor scheepmakers, molenaars enz., 2 esschen(lm55), 1 magere olm (im50), en 62 koopen schoon en zwaar elzen slaghout. Te vergaderen te Wanzele, wijk Huy- lenhoeck. OPENBARE VERKOOPING van gouden zakhorlogie met ketting, KEUKENGERIEF EN BRANDHOUT le Aalst-Gentschestraat, (nieuwstraatpoort) ter gewezen woonst van dame Maria-The- resia De Blaes.weduwe Camu,op Woens dag 25 November 1896, om een uur namiddag, door het ambt van Deurwaar- der DE VOS te Aalst. Met gereed geld en 10% voor veilings- kosten. OPENBARE VERKOOPING van 125 koopen Kanada, Abeelen, Eiken, Olmen Wilgen, Esschen, Linden. Platanen, Accasias en Sparren Schaarhouten Snoei, TE AALST-MIJLBEEK. Deurwaarder DE VOS. te Aalst, zal op Dosdebbag 10 December 1896, opeubaarlijk verkoopen Om 8 uren juist 's morgens, aan den Ouden Den- dermondschen steenwef: I® Namens den lieer Charles De Vis. Candidaat- Notaris, te Aalst A. I gekapte kerselaar en een spar, aan zijne hoeve. B. 1 Eik in zijnen bosch er. 10 koupen gekapte sparren en schaarhout. C. 10 koopen gekapte sparren en 8 koopen schaarhout, in de Warande. 2® Namens Louis Van de Made 45 aren loof te velde, op eene partij land aan het itosch 3° Namens EramanHel Van NVck 3 koopen schoone en zuivere wilgen, in de Hamnieitra-.it. 4° Namens den heer De Vis, voornoem I 1 gekapte notelaar, rechtover de hofstede van Louis De Coninck. Om j den hee weg 10 koopen esschen, 60 koopen kanadas, 10 koopen linden, 4 koopen abeelen. 5 knopen olmen, 8 koopen platanen, 15 koopen eiken, 3 koopen sparren, 10 koopen gekapte boomkens, 30 koopen schaarhout, 10 koopen snoei, 5 koopen tronkkanadas. 3 konpen kleine acasias en 3 koopen ke>selaren snoei, liggende aan eenen meersch nevens den IJzerenweg, in de Burgemeerschen. De verknoping zal beginnen om 8 uren slipt s mor gens, aan den Ouden Dendermondschensteenweg, aan de hueve.van den heer De Vis en om 12 uren 's mid dags op zgn buitengoed aan den Brusselschen steenweg Op gewone voorwaarden en tijd vau betaling stellen goede en gekende borg. Door woonstverandering OPENBARE VERKOOPING van handkarreken op ressorts, grooten bascule, een goeden velo enz., te Aalst, Gumontstraat NT 9, op Maandag 30 November 1896,om 2 ure namiadag, ten verzoeke cn ter woonst van den heer Victor Dassier, koopman in hop aldaar, door het ambt van Deurwaar der DE VOS te Aalst. Met gereed geld en op de gewone voorwaarden. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst-Mijlbeke, Moorselschebaan, achter de herberg Het Appelken op Dijnsdag 1 December 1896, om 1 uur namiddag, door het ambt van Deurwaar der DE VOS te Aalst. Op gewone voorwaarde:1. Koopen onder de 5 franken moeten dadelijk betaald worden. Men zal vergaderen en verborgt in bovengemelde herberg Het Appelken. Openbare verkooping van te Denderbelle en Moorsel. De Notarissen DE GHEEST en BRECKPOT, te Aalst, zullen met gewin van palmslag en gelagen in 't openhaar verkoopen, de volg. ude Goederen te weten: GEMEENTE DENDERBELLE. Eerste koop. Een perceel Meersch, in de Kra- keelmeerschen. gekadastreerd wijk A, nummer 18. met ccnc grootte van 33 aren. 10 centiaren, palende teu ooste aan den heer Van Biesen, ten zuide aan den heer Advocaat Linipens-Moeiis, ten weste aan den lieer Dubois-Haems cn ten nooide aan de Beek, GEMkENTE MOORSEL. Tweede koop. Een perce. l Meersch «n Land. op den Triest, gekadastreerd wijk A, nummers 162 en 163 met eene grootte vanj 14 aren, 40 centiaren palende ten ooste aan Joannes-Baptist Speeckaerl, en August Liessens, ten zuiJc aan Camille Lievens- Moens en anderen, len weste aan de kinderen Ver- rnoesen en ten uoorde aan de erven Coppens, te ieie. Boomprjjs fr. 200. Derde koop. Een perceel Land. op hel Hoeks- ken, boven Spruitboek, gekadastreerd wijs B, num mer 133 met eene groote van 16 aren, 50 centiaren, palende ten ooste aan de kinderen Van de Meerssche, ten zuide aan Frederik De Kegel, len weste over den weg aan den heer Guslaal De Meyer en ten uoorde aan Petrus-Jaannes De Kegel. Vierde koop Een perceel Land, op't Hof te Wal, gekadastreerd wijk C. nummer 483, met eene grootle van 63 aren. 40 centiaren, en bij meting groot bevonden 66 aren, 15 centiaren, palende te.i oosi.; aau den weg. daarover aan verscheideueti, ten zuide aan de hofstede van Josepgus De Wever, ten e aan den beer Dokter (^auriron en aan Petrus Cornells, ten west-noorde aan de ei 7en Nackers. Verdeeld in 3 loten elk van 22 aren, 5 centiaren, af te leggen ten ooste, ten midden en ten weste. Houtgewas van 't derde deel fr. 50. EENIGE ZITDAG Donderdag 19 November 1896, len 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Het Goed Leven, bij den heer Alphonse Van Malderen, te Moorsel. aan 't Kasteel. Openbare Verkooping van schoone en kastanje schaarhout te Aalst-Mijlbeek, ten Hoosen. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met tusschenkomst vanzynen ambtgenoot MsUr BOONE, verblijvende te Turnhout, op Dijnsdag 24 November 1896, ten 9 uren 's morgeus, aan het buitengoed ten Roosen, te Aalst-Mijlbeek, Botermelk- straat, overgaan tot de openbare verko ping van het volgende, te weten Boomen.— i eik, 6 beuken, 1 kastaiye, 2 drooge Sparren en 77 kanadas van zuiveren opwas en meestendels van 2 tot 2 ijt meters dikte. Schaarhout. 25 koopen gekapt lig gende kastanjehout, dienstig voor banden, dekgerief en hopstaken. En 15 ksopen erwtrijs. Gewone voorwaarden en tijd van beta ling mits stellende goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van eene te EHPE, Oonegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrederechter, in het openbaar verkoopen GEMEENTE ERPE. Eene schoone behuisde Hofstede, zijnde de herberg genaamd - De Meerlaan gestaan en gelegen te Erpe, in den Oonegem, gekadastreerd wijkB, nummers 285 en 286, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de kassei, ten zuide aan Jose ph us Cooman en aan de weduwe van Dominicus Cooman, ten weste aan den heer Venance De Boeck en ten noorde aan de Molenbeek. Bewoond door Evarist Van Herre- weghe, zonder termijn. Eenige Zitdag Zaterdag 5 December 1898, ten 2 uren namiddag, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, ten Stadhuize, te Aalst. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i' 34 aren 20 centiaren land te Erpe, op Kot tem kau ter, sectie C, Nr 171. Gebruiker Evarist Smekens-Van Goet- hem. Ingesteld fr. 2420. 28 34 aren 90 centiaren land te Haeltert, ten Bosch, sectie A, nummers 259 en 260. Gebruiker Raes. Ingesteld fr. 1900. 3° 65 aren 70 centiaren land, te Erem- bodegem, op het Wildeveld, sectie B, nummer 990. Gebruiker weduwe Fred. De Clippele. Verd. in 2 deelen. Samen ing. fr. 2400. 4e 86 aren 70 centiaren land, te Den derbelle, aan de achterste Baanhaag, sectie B. nummer 511. Gebruiker Jacobus De Hauwere. Verd. in 3 deelen. Samen ing. fr. 4100. V E R B L IJ F Woensdag 2 December 1896, om 3 ure namiddag Au Café du Centre hoek der Kapelle- en Molenstraat, te Aalst. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Cherscamp 47 aren 70 centiaren Land, op Boygem. Gebruiker Louis Van Biesen-Raes. Verdeeld in 2deelen. Gemeente Bambrugge 37 aren 81 c ntiaren Land, op de Bou- dessekauter, Bavekauter en Dapperskau- ter. Gebruikers Ferd. Van Bockstael, Eug. Van Durme en Aug. Schauvlieger. Verdeeld in 3 deelen. Instel, Woensdag 18 November) ,onr Verblijf, id. 2 December) om 3 uren namiddag In de Vlasmarkt bij M. Joseph Van der Vorst, te Aalst, Groote Kerk. Openbare Verkooping van TE EREMBODEGEM Brusselschen Steenweg. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal opeubaarlijk verkoopen Een huis zijnde eene herberg en winkel, groot 12 aren, 93 centiaren. Bewoond door den verkooper J.-B. Callebaut-Cas- siman. Instel 6, Verblijf 20 November 1896 om 3 uren namiddag Au Faubourg te Aalst-Mylbeke, Brusselschen Steenweg. OPENBARE VERKOOPING van 107 koopen Kanada- Abeelen- Eiken- en Notelaar- alsmede van eiken, dennen en esschen planken en eisen slaghouten, te Aalst Mij lbeek, Herdersem en Moosel. De Notaris EEMAN, te Erpe verblij vende. zal op Maandag 3C November 1896, om 8 uren stipt van den morgend, in het openbaar de volgende loten boomen verkoopen Te Aalst-Mijlbeek. Namens M. Lucien Beaucourt-De Bièvre, te Brussel, aan eene partij meersch, aan de kassei Ouden Dendermondschen steen weg, nevens de hofstede van wijlen mijn heer Judocus De Cock 33 koopen zware kanada, abeelen en eikenboomen. Namens mijnheer Camiel Willems, te Aalst-Mijlbeek, aan zijne hofstede nevens voormelde partij meersch een notelaren boom Te Herdersem. Namens M. Jan Buyle, te Herdersem, aan een perceel land, in de Bemtem, (Boschkant), gebruikt door M. Felix De Wolf: 12 koopen zware en gavige kana- Namens M. Gustaaf Van Nuffel, te Herdersem, aan een perceel land, in de Bemten 3 koopen zware kanada boomen. Namens M.Jan Buyle, voornoemden andore, aan een perceel meersch, aan den Pontweg (nabij het Monikshof)5 koopen zware en hoogstammige kanadaboomen. Aan een perceel land, wjjk Klaarveld, gebruikt door M. P, J. Callebaut, te Moor sel, en andere 30 koopen zware en zuivere kanada en abeelen boomen. Te Moorsel. Namens Juffrouw weduwe Karei De Rop, te Moorsel, aan een perceel land, op hel Hoeksken 2 koopen zuivere kana daboomen. Ten hare huize, wijk Houten Kruis verscheidene eiken, dennen en esschen planken, van alle diktens en lengten. Namens mijnheer P.J. Van den Bossche te Moorsel, aan de hofstede wijk Beugem, gebruikt door M. Jan Herssens schoone kanadaboom. Namens M.Lucien Beaucourt-De Bièvre voornoemd, aan eene partij meersch en bosch wijk Waver,aan de kasseien water molen 20 koopen zware en zuivere kana daboomen. Op lestgemelden eigendom ongeveer 30 koopen eisen slaghouten. De te verkoopen boomen hebben groo- tendeels eenen omtrek van 1 met. 50 tot 2 meiers, en zijn van buitengewone lengte en goede hoedanigheid. Daarzy allen aan of in de nabijheid der kassei gestaan zijn, zal het vervoer er heel profijtig en ge makkelijk van wezen. ORDE DER VERKOOPING. De verkooping zal aanvang nemen om 8 ure stipt van den morgend, met de boo men van den heer Beaucourt-De Bièvre, te Aalst-Mijlbeek, Ouden Dendermond schen Steenweg, en volgen het orde hier- voren vastgesteld. Op gewone voorwaarden en met tyd van betaling mits te stellen goede en gekende borg. Openbare verkooping; van eene behuisde Boomgaard en deel Land, te Moorsel, Hoeksken. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met gewin van palmslag en gelagen, namens wien het behoort in het openbaar verkoopen: Eenige koop. Eene behuisde hofstede, met schuur, stallingen i bakhoven, boomgaard en deel land, gestaan en gelegen te Moorsel, aan het Hoeksken, bekend bij kadaster wijk E, nummers 3691s. 370s en 400a, groot aldaar 35 aren. 60 centiaren, en volgens meting 38 aren, 40 centiaren, palende oost Phile mon Van Herreweghe en Jan De Craecker, zuid de straat, west weduwe Gustaaf Meert, Louis Van Biesen en de weduwe en kinderen Temmerman, en noord Fedelis Vinck. Onmiddelijk in gebruiktreding. Bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Be- nedictus Vermoescn. ZITDAGEN: telkens om 3 uren van den avond, ter herberg Den Wijngaard. bij M. Frederik Van Herre weghe, te Moorsel, Houten Kruis. V E N D I T I E van Landbouw er sa lemBees Halen ingeoogste Vruchten, Strooi, Mest en Brandhout te Vlierzele, Uilenbroeck. De Notarissen EEMAN, te Erpe, en DE WINDT, te Aalst, zullen op Dunsdag 24 Novem ber 1896, om 8 uren 's morgens ter hofstede van wijlen den heer Constant De Swaet-Rottiers, te Vlierzele,Uilenbroeck, in het openbaar verkoopen: Huismeubels, zooals stoof met toebehoorten, tafels, kassen, stoelen, hangende horlogie, koperen en ijzeren marmitten. zinken hakers, melkzijg, steenen melkteelen, aarden-, gleisen- ijzeren en tinnen kcukengerieven, bedstoelen, Melktobbens, keern-, melk-, en vlceschkuipen, broodmouille en temschen,.wasch- en andere kuipen, botermanden, Lendbouwersalem, als wanmolen, kruiwagen, egge, aalkuip met schepper, gaffels, rieken, reeken, Eik, zeisen, dorschvlegels, fruitladder, spaden, raken, boomhouweelen, kerfzaag, handwan, kaf- zift, wijmen manden, landdraad en meer andere voorwerpen. Becstialen 2 goede en schoone melkkoeien, 1 muiten, 1 varken, i5 kiekens en 1 haan. Eene groote hoeveelheid ongedorschen rogge, masteluin en tarwe,aardappels en betteraven.strooi, mest, brandhout, bueken- eiken en andere planken. De beesten zullen om 1 ure nanoen verkocht worden. De koopen tot en met 10 fir. moeten gereed betaald worden. Verders op gewone voorwaarden en tijd van beuling mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van te Cherscamp en Wanzele. De Notaris EEMAN te Erpe,zal namens wien het behoort en tnei de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het open baar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Cherscamp, op den Dender mondschen Bosch, gekadastreerd wijk C, nummer 139, groot 49 aren, palende oost den heer Jan De Smet en dame weduwe Liénart, zuid de Hospiciën van Gent,west het geselleed met de gemeente Smetlede en noord den heer Leander Govaert. Verdeeld in noordhelft en zuidhelft. Gebruikt door M. Donacus Blancquaert te Wanzele. Tweede en laatste koop.Een percee Land, gelegen te Wanzele, op den Stuy- renberg, bekend bij kadaster wijk A, nummers 197a en 200a/bis, groot 15 aren, palende oost den heer Emmanuel Bosman zuid jufvrouw weduwe en kinderen Auguste Vereecken, west het gescheed met de gemeente Cherscamp en noord den heer Edmond De Neve. Gebruikt door M Donatus Moerenhout, te Wanzele. ENKELE ZITDAG Zaterdag 28 November 1896. Om 2 uren namiddag, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, te Aelst, Groote Markt.

De Denderbode | 1896 | | pagina 3