OPENBARE VERPACHTING KANADABOOMEN HOFSTEDE HOFSTEDE EEN HUIS GOIDIRi T AKMBUREEL HOFSTEDE BOOMEN EIGENDOM Frankrijk. Te verkrijgen Belangrijk bericht. Vit oorzaak van ziekte Openbare Aanbesteding BOOMEN GOEDEREN HOFSTEDEKEN vSi!:Doïrd,8,)iD-»b"'^. BOOMEN BOOMEN ARMGOEDEREN, Behuisde HOFSTEDE BOOMEN" Openbare Verkooping Een drama. Dijnsdag avond hoorde men te Charleroi aan de sluis, oenen plons in 't water. Men suelde toe en zag eene vrouwelijke gestalte zich be wegen Alle moeite om de drenkelinge levend boven te brongen waren vruchteloos. Men haalde slechts een lijk op. De vrouw werd herkend voor de 21ja- rige Celine A. In 't begin meende men dat zij zich gezelfmoord had, omdat hare ouders haar hadden verboden naar het bal te gaan. Het onderzoek heeft echter doen ont dekken dat personen, die zich in de na bijheid bevonden, hebben gezien dat eene vrouw in 't water geworpen werd, door twee personen, die daarop de vlucht na men. Een ongeletterde. Men weet dat de wet de gevallen voorziet in welke zieke, gebrekkelijke of onbekwame kiezers zich in het kiesbureel zouden aanbieden. Deze mogen zich doen vergezellen, door perso nen, die in hunnen naam het stembulle- tijn invullen. Maar voor ongeletterde gekozenen heeft de wet daar niet in voorzien, denkelijk omdat de wetgever nooit zal gedacht heb ben, dat personen, dio geen A uiteen B kennen, zich zouden laten kiezen. En toch doet zich het geval voor t.: Sprimout, waar de socialisten onder au- deren eenen raadsheer naar het gemeen tehuis gezonden hebben, die niet lezen of schrijven kan. Nu moest in de laatste zitting van den gemeenteraad eene geheime stemming worden uitgebracht. De raadsheer in kwestie wilde zijn stembriefke door eenen collega laten invullen doch de burge meester verbood dit en de arme raadsheer was verplicht een wit briefken in de bus te steken. Eene gravin levend verbrand. De 84jarige graviu Albine de Hemricourt is verleden vrijdag in hare woning te Acosse provincie Luik, in een oogenblik dat men haar alleen gelaten had, in het vuur ge vallen en tot pulver verbrand. De spoorweg tusschen Corswarem en Rosoux was maandag het tooneel van een waar bloedbad. De exprestrein reed door eene kudde vee, die over de spoor baan kwam en vermorzelde twee veerzen, twee varkens en een schaap. De locomo tief was door den schok sterk bescha digd, doch kon voortrijden. De couferencie der spoorwegen, te Weenen vergaderd, heeft een voorstel verworpen, door de afgeveerdigden der Belgische regeeriug gedaan eu strekkende tot de invoering der horlogiën met 24 uren in den internationalen spoorweg dienst. De storm. Een nieuwe storm woedt op de kusten van Frakrijk, en deze dreigt nog heviger te worden, dan die van 4 en 5 december. Van allo kanten komen tijdingen over geweldigen windenregen. Talrijke booten zijn reeds op de rotsen stuk geslagen. Tot hiertoe evenwel seint men geen persoon lijke ongelukken. De semaphore van Omonville meldt, dat men de masten vaneen onbekend schip ziet, dat niet verre van daar gezonken is. Het lot der bemauiug is onbekend. Uit La Roebelle meldt men, dat veel visschersbooten iu volle zee door den storm zijn overvallen. Men is zonder tij dingen van 9 booten, met 55 koppan be mand. Vooral de Commentry, die 18 man aan boord heeft, is men ongerust. Te He Dieu is de sloep Sceur de six fréres binnen geloopen, Twee der opva rende zijn door de golven over boord ge slagen en verdronken. Het eiland Sein is weer geheel door de zee overstreomd. Vele huizen staan onder water en de wintervooraad der bewoners is totaal vernield. De grootste ellende staat dus die onge- lnkkigen te wachten, indien men hen niet spoedig ter hulp komt. ter vleeschhouwerij van Hector Van de Maele, ne.f van Jozef Van de Maele, Nieuwstraat Nr 36 ter stede Runds, Kalfs- en Schaapsvleesch, enz. van beste kwaliteit tegenggematigde prijzen. Hij beveelt zich in de gunst van eenieder. Vraagt den Echten Maagbitter Van Crombrugghe, Deynze. Eenigst en onfeilbaar middel om den eetlust te herstellen en de spijs verteering te bevorderen. Eenig dépóthuis voor AalstM.Louis BUEKENS, 12 Korte Zoutstraat. over te nemen te Gent, g-ed gekalandeer- de affaire in flesschenbier, (eenig depot van een der grootste brouwerijen uit België) van minerale waters, wijnen en likeuren. Scboone winst bewezen; benoo- digd kapitaal C' 15000 franken. Schrijven voor conditiën Init. C. G. H. 64 GentCentre. De ondergeteekende heeft de eer bet geacht publiek kenbaar te maken, dat zij haar komt te vestigen als kleermaakster, bij hare ouders, ter EstaminetS' Lieven, Groote Kerk. Door haar goed werk en hare spoedige bediening, verhoopt zij de gunst van eenieder te verwerven. Prudence Van den Eynde. STAD AELST. van de levering van 2000 loopende meters Borduren voor liet stichten van voetpaden. De Burnemefster en Schepenen der Stad Aclst» brengen ter kennis van het publiek, dat er op Don derdag 21 December 1896. ten II uren voormiddag, ten Stadhuiie,7.iilings7aal van het Schepenen-College, onder de nadere goedkeuring van die behoort, zal overgegaan worden, tolde openbare aanbesteding van de levering van 2"00 loopende meters borduren voor het slichten van voetpaden binnen de Stad. Deze aanbesteding zal bestaan uit één lot. en zal gebeuren niet aanbiedingsschriften aan Mijnheer den Burgemeester bij bezwaarde brieven (lettres chargées) toegestuurd, ten minste één vollen dag vóór den bepaalden dag der aanbesteding in den Post van Aalst besteld: (het is te zeggen vóór den '23 December 1896). De aanbiedingschriflcn waarvan de omslag den stempel van de Post van Aalst met eene latere dag- teekening dan die van den laitsten dag voor de nederleggmg bepaald (-22 December IR96) dragen zou, zullen niet in aanmerking kunnen komen De aanbiedingsschriften moeten op zegel geschre ven zijn. Zij moeien de namen, voornamen, hoedanig heden en woonplaats van den aanbieder en van zijne borge vermelden en door hun beide geteekend zij.i. De aanbiedingsschriften zullen bepalen dat de aanbie der zich verbindt op zijne roerende en onroerende goederen de werken volgens de bepalingen en voor waarden des kobiers van lasten te voltrekken en uit te voeren en den leveringsprijs in volle letters aanduiden. Het kohier van lasten en voorwaarden der aanbe steding. berust op het Sladssccrctariaat, alwaar men alle dagen er van kennis kan be.komen van 10 uren 's morgens tot 's middags en van 3 tot 3 uren namiddag, de Zon cn Feestdagen uitgezonderd. Gedaan den 14 December 1896. De Secretaris, De Burgemeester en Schepenen, Epm. Scueerunckx. L. Giieeraerdts. STA Tl ATPT.HT der Plaats- en Standsgeldcn ter Kramen en Groenselmarkt en van de Banken der Vischmijn. De Burgemeester en Schepenen,brengen ter kennis van het publiek, dat er op Donderdag 24 December 1896, ten 3 uren 's namiddags, ten Stidhuize, Zaal van den Gemeenteraad, zal overgegaan worden, onder nadere goedkeuiing der bevoegde Overheid, tot de Openbare Verpachting voor den Drmijn van een jaar beginnende den 1 Januari 1897, der Plaats en Slauds- geldea Ier Kramen cn Groenselmarkt en der Banken van de Viscbrojju. Het kohier van lasten berust ten kantoore van den Stads secretaris, alwaar eenieder cr van kennis kan nemen, en ook alle verdere inlichtingen nopens deze Verpachting bekotuc-n. alle dagen van 10 uren 's mor gens tot 's middags eu van 3 lot 5 uren namiddag, de Zon- en Feestdagen uitgezonderd. De Burgemeester en SchepeneD, De Secretaris, L. GIIEERAERDTS. Edm. SCHEERLINCKX. O PENB ARÉTVER KOOÓpTngT van 180 koopen extra schoone en zuivere te Hofslade, Lede en Schoonaarde. Frans CRICK, Gemeente-Secretaris van Hofstade, zal door het ambt van Deurwaarder DE VOS, te Aalst, op Zaterdag 26 December 1896, (2 Kerstdag), om 8 uren stipt voormiddag, openbaarlijk verkoopen Gemeente Hofstade. 1. Namens het Gemeentebestuur van Hofstade, nabij de hofstede der kinderen Anselmus Deelman, wijk Riekte17 kauudas. 2. Namens bet Armbestuur ven Hofstade A Aan hei land gebruikt door Clément Van dor Camraen, w(jk Steenbergkanada van 2 m. 10 c. omtrek R. Aan het land gebruikt duor Seraphien Daelman, insgelijks wijk Steenberg 4 extra schoone kanadas van 1 m. 80 c. tot 2 m. 23 c. omtrek C. En aan het land gebruikt door Carolus Van Gysegcm, wijk Kam- dries 3 kanadas van 1 m 80 c. lol 2 m. omtrek. 3. Nog namens hel Gemeentebestuur van Hofstade: K. Aan de hofstede van Bonaveuiura De Swacf, wijk Kamdries: 21 extra schoone kanadas; B. aan de hofstede van Bernard Roels, Kamdries 3 schoone kanadas C. En aan de hofstede van Joannes Maes- schalck, ook Kamdries 23 schoone kanadas. Deze Boomer, hcliben grootendeels 1 ui. 80 c. lot 2m. 10c. omtrek. 4. Namens den heer René Beman, Kandidaat-Notaris te Aalst, achter de hofstede van Victorinus üc Bruyn, wijk Kamdries Eenen scbooncn mageren olm. Gemeente Lede. 3 Nog namens Het Armbestuur van Hofstade> acuter de hofstede van Fredericus De Wiune9 schoone kanadas wassende op het grondgebied van Lede, ter plaats genaamd Den Heiligen. Nog Gemeente Hofslade. ri. Ten aaB7.oeke van het Armbestuur voormeld, aan land gebruikt door Victorinus De Smet. aan deu Kar reeloven of Vondelen 30 schoone kanadas waaronder verscheidene van lm. 80 c. tol 2 m. omtrek. 7 Namens den heer Adolf Daelman, bijzondere te Hofslade 10 schoone kanadas, wassende ter plaats als voorzegd. 8 Namens doktor Mertens te Gijsegcm 3 kanadas aan de hofstede van Petr. Baeyens, w ijk Biest. 9. Namens meer gemeld Armbestuur van Hofstade aan eene partij land gebruikt door Isidoor Van Dorpe. wijk Babbelaar, ter plaats genaamd Hoogcnbosch 3 schoone kanadas. 10. Namens de kinderen van wijlenden heer Camiel Daelman 2 schoone kanadas, ter plaats voormeld. Gemeente Schoonaarde. 11. Nog namens het Armbestuur van Hofstade 24 schoone kanadas, waaronder verscheidene van 1 m. 75 c, tot lm. 115 c. omtrek, aan eene partij land gebruikt door Frederik Van Hauwcrineircn. De voorschreveue boomon munten uit door hunnen zuiveren wasdom en zijn uit hoofde vau de nabijheid der steenwegen zeer voordeelig gestaan voor het «ervoer. De vorkoeping zal aanvang nemen te Hofstade, wijk Blekte, en aldus volgens bovcuuaugeduid orde voort gezet worden. De koopers die hunne inkoopen iu voorgaande verkoopingen gedaan niet hebben gekweten, zullen noch als koopers noch als borgen aanvaard worden. Verders geschiedt de verkooping op gewone voor waaiden en tijd van betaling mits goede en gekeDde borgstelling zonder onderscheid van personen, cu betaling van het ongeld kontant. OPENBARE VERKOOPING VAN 87 zware kauada-, wilgen-, esschen- en olmen te Sieire en Erpe. De Notaris Eeman, te Erpe, zal op Maandag 2i December 1896, om 8 uren s morgens, in het openbaar verkoopen TE MEIRE. Namens Mijnheer Petrus Van Melcke beek, te Aalst. 20 schoone Kanadas en 1 magere Olm, aan ten perceel meersch, op de Cauwen- berg. Namens mijnheer Leopold Van Was- senhove, te Erpe Aan een perceel meersch, wijk Broeck, nabij de Vier Wegen, 10 schoone en ga - vige kanada-boomen. TE ERPE. Aan een perceel land, aan de Meire- straat, (Groote Kapel), 3 schoone kanada- boomen en 1 mageren olm. Aan een perceel meersch, in den Lan- genbroeck, nabij de Statie van den IJze- renweg, 20 zware en zuivere kanada- boomen, 2 schoone wilgen-boomen en 2 esschen-boomen. Aan een perceel meersch, in de Koei- brugmeerschen, aan de Koeibrug, 24 schooneenhoogstammige kanada-boomen. Aan een perceel meersch. nabij voor gaande, achter de hofstede van M. Aug. De Somer. 9 zware en ga vige kanada- boomen. En aan een perceel meersch, nabij voorgaande, in de Koeibrugmeerschen, 21 schoone en zware kanada-boomen en 1 esschen-boom. N. B. De te verkoopen boomen heb ben grootendeels eenen omtrek van 1 m. 50 c. tot 2 m. en zijn van buitengewone lengte en hoedanigheid. Daar zij allen staan aan of in de nabij heid der kassei, zal het vervoer er heel gemakkelijk van wezen. Men zal vergaderen te Meire, Broeck, nabij de Vier Wegen, alwaar de verkoo ping zal aanvang nemen om 8 uren van den morgend. De verkooping der boomen staande op de gemeente Erpe, zal beginnen om 9 en half uren van den voormiddag, met de genen staande aan de Meirestraat, of Groote Kapol, en het voren aangeduid orde zai gevolgd worden. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde en eene goede partij Land, TE IMPE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in bet openbaar "erkoopen Eerste koop Eene behuisde, beschuurde en be- stalde hofstede met boomen en hagen er op en aan staande, gestaan en gelegen le Impe, wijk Molenhoek, bekend bij kadaster wijk II, nummers 298c en 280e. groot 27 aren 90 centiaren, palende oost dame weduwe Bernard Roman, zuid verscheidene, west dc kassei en noord de kindereu Karcl-Lodewijk Blommaerl cn Beruardus Lievens. Tweede en laatste koop. - Een perceel land gele gen te impe, op Hoogwegelbroeck. bekend bij kadaster wijk B, nummer 343, groot 16 aren 60 centiaren, palende oost den heer Auguste Lunarit, zuid denzeldcu en dame weduwe Roman,-west z. Ifdc weduwe Roman en noord mijnbeer Janssens-De Schrijver. Bewoond en gebruikt door de weduwe De Cuyper. De Wiune. ZITDAGEN: Instel, 28 December 1896, Verblijf, 11 Januari 1897, telkens om 5 uren van d«n avond, ter herberg gehou den door den herrTheophielSmetreyns,te Impe, Dorp. Openbare Verpachting der van het Armbestuur der gemeente Ottergem. gelegen te OttergemErondegem Resseger.en Vleckem. De Notaris EEMAN. te Erpe, zal op Dijnsdag 22 December <896, om 12 uren slipt 's middags, ten Gcmecntchuize van Ottergem, hij den heer Petrus Van Bever, nabij 't Dorp, namens het Armbestuur van Uttergem, overgaan tot dc verpachting zijner Goederen, gelegen te Ottergem, Lr«-ndegera, Ressc- gem en Vleckem. OPENBARE VERKOOPING van een behuisd te Mespelaere. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een behuisd hotstede ken, gestaan te Mespelaere, wijk A, num mers 268 en 269 van het kadaster, groot 3 aren, palende oost Eduard Van der Heyden, zuid de erven Boemans, west de Kerkfabriek vau Mespelaere en noord Petrus Styleman, Bewoond doorM. Karel-Lodewijk De Visscher. Enkele Zitdag Zaterdag 19 December 1896, om 3 uren van den avond, te Aalst, ter herberg Den Klokkenbol, bij M. L. Foncée, Molendries. Openbare verkooping van eene behuisde Boomgaard en deel Land, te MoorselHoeksken. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met gewin van Ealmslag en gelagen, namens wien het behoort in et openbaar verkoopen Eenige koop. Eene behuisde hofstede, met schuur, stallingen cn bakhoven, boomgaard en deel land, gestaan en gelegen te Moorsel, aan het Hoeksken, bekend bij kadaster wijk E, nummers 36gB. 370B en 40ob, groot aldaar 35 aren, 60 centiaren, en volgens meting 38 aren. 40 centiaren, palende oost Phile mon Van Herreweghe en Jan De Craecker, zuid dc straat, west weduwe Gustaaf Meert, Louis Van Biesen en de weduwe en kinderen Temmerman, en noord Fedelis Vinck. Onmiddclijk in gebruiktreding- Bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Be- neuictus Vermoeden. ZITDAGEN: telkens om 3 uren van den avond, ter herberg Den Wijngaard. bij M. Frederik Van Herre weghe, te Moorsel, Houten Kruis. De Notaris DE SADELEER, te Erem- bodegcm, zal op aanzoek der kinderen van wijlen Ch. De Wetter, te Haaltert. openbaar verkoopen 7 perceolen land, te Kerkxken en Haal tert, op de zitdagen en ter plaats, later bekenu te maken. OPENBARE VER K00PIN5 vau Boomgaard en Land, te KERKXKT3N, Hoek. De Nolaris DE SADELEER te Erembodegem, zal len aanzoeke der kinderen Conruyt, openbaar ver koopen Koop 1Eene behuisde Hofstede, met den Grond, gestaan cn gelegen <c Kerkxken, op den H"ek, nabij liet Dorp, kadastralijk aangeduid sectie B, nummer 740, groot 2 aren 30 centiaren, palende oost den Yoetweg. zuid het Koutergat, west den beer Fermon en noord De Wetter. Bewoond door J.-B. De Bolle. Koop 2. Een perceel Land en Boomgaard, groot 8 aren 97 centiaren, gelegen nevens de hofstede hitr- voren, sectie B, deel der kadastrale nummers 717 en 748. palende oost Jaak Scheerlinck.zuid den Voet weg, west Clara van Landuyt en noord Van der Donkt. Boomprijs fr. 123. EENIGE ZITTING VOOR TOEWIJZING Donderdag 24 December 1896, om 3 uren namiddag, ter herberg van J.-B. De Bolle, te Kerkxken, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van te Haeltert, Kerkxken en Denderhautem. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal op Maandag 11 Januari 1897, om 8 ure 's morgens, openbaar verkoopen aan den voet der koopen a) Namens Leo De Vadder, te Haaltert: 16canadas, 3 olmen en 4 esschen te Haeltert, Eiland en Mus- schenzelc. n) Op aanzoek van Charles Van den Bruelle. ie Haeltert1 zware olm en 2 canadas te Haeltert, Eiland. c) Namens verschilligen 11 zware canadas, te Denderhautem, Vondelen; 2 canadas te Denderhautem, in het Jonghoul6 canadas te Kerkxken. in den Berg. d) Namens de kinderen Antheunis te Heldergcm 10 canadas, in den Berg. e) Namens Petrus De Smet, te Kerkxken, 1 zware canada, 1 olm en 2 esschen, te Kerkxken, in den Berg.- f) Op aanzoek van Donatus Vyverman, te Kerkxken 1 groote notelaar, te Kerkxken, fn den Berg. g) Ten aanzoeke van nadame Minaert, te Aalst 2 canadas te Kerkxken, wijk Terllcht. h) Namens Frans Muvlaert, te Haeltert7 opgaande wilgen, tc Haeltert, aan de Hoogstraat. 1) Namens verscheidene eigenaars 60 boomen van verschilligen aard, aan te wijzen op den dag der verkooping. Men zal vergaderen om 8 uren 's morgens, te Haaltert, Eiland,aan dc hofstede van den heer Emma nuel Meganck. Voornoemde notaris DE SADELEER, zal op aanzoek van Frans Muylaert, te Haeltert, onmiddelijk na de boomvendilie, nog openbaar verkoopen Eene groote hoeveelheid latten, kepers, balken, brandhout, meubels, berden, planken van verschillige dikten en lengten, te Haeltert, aan de Hoogstraat. Tijd van betaling mits goede borg. Openbare Verkooping van te Haeltert, Kerkxken en Heldergem De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal overgaan tot dc openbare venditie van 120 Boomen, namens ver schillige eigenaars, op Maandag 18 Januari 1897. Zie plakbrieven. OPENB ARE* V E RP ACH TI N G van de der gemeente Haeltert. De Notarissen De Sadeleer en Arente, verblijvende te Erembodegem en te Hael tert, zullen ten aanzoeke der heeren Le den van het Bureel van Weldadigheid der gemeente Haeltert, openbaarlyk ver pachten Diinsdag 22 December 1896, om 8 uren s morgens, ter herberg De Groene Lanteern, - le Haeltert, aan de Hoogstraat De onroerende Goederen behoorende aan gemeld Armbureel, gelegen binnen de gemeenten Haeltert, Nieuwerkerken, Kerkxken, Meire, Aygen en Denderhau tem. De verpachting geschiedt voor eenen termijn van 6 jaren. De pachters zullen moeten gereed be talen, 1/3 pachtsom voor wijngeld. De huurders die hunne vorige pacht sommen niet gekweten hebben, zullen noch als pachters, noch als borgen aan- veerd worden. Openbare Verpachting van KERKXKEN. De Notaris De Sadeleer, te Erembo degem, zal openbaar verpachten vooreen termijn van 6 jaren, de Goederen gelegen eP a mei, Denderhautem, Heldergem, Haeltert cn Kerkxken, en behoorende aan het Aruibureel van Kerkxken, op Dijnsdag 29 December 1896, om 8 uren 's morgens, te Kerkxken, aau bet Dorp, ter herberg van Camiel Van Lon - dersele. De pachters zullen moeien voorzien zyn van 1/4 pachtsom voor wijngeld. De pachters die hunne vorige pacht sommen niet gekweten hebben, zullen noch als huurders, noch als borgen aan vaard worden. De pachters dor landen in regie zullen gehouden zijn den dag der verpachtingen zich aan te bieden, vergezeld van eene goede borg. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal ten aanzoeke en ter hofstede der kinderen Ghysens, op Tenbosch, openbaar verkoopen Maandag 21 December 1896, om 8 uren 's morgens Dc huismeubels landbouwersalem gezaagd houtmest hooi en strooi. 2 puike bekalide koeien 1 schoone bekalfde vaars 2 vette verkens. Voor breedvoeriger beschryving loze men de plakbrieven. te ERPE, Oonegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal en overstaan van den heer Vrederechter, n het openbaar verkoopen GEMEENTE ERPE. Eene schoone behuisde Hofstede, zijnde de herberg genaamd - De Meerlaan gestaan en gelegen te Erpe, in den Oonegem, gekadastreerd wijk B, nummers 285 en 286, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de kassei, ten zuide aan Jose- phus Oooman en aan de weduwe van Dominicus Cooman, ten weste aan den heer Venance De Boeck en ten noorde aan de Molenbeek, Bewoond door Evarist Van Herre weghe, zonder termyn. Slechts ingesteld fr. 500,00 TWEEDE ZITDAG Zaterdag 19 December 1896, ten 2 uren namiddag, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, ten Stadhuize, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van Kanada, Eilxn en Wilgen TE LEDE, HOFSTADE EN ERPE De Notaris Louis MOENS, te Lede, zal op Maandag 28 December 1896, om 9 uren voormiddag openbaar verkoopen 1® Te Hofstade, Kamdries, 7 kanadas. 2* Te Lede a) In de boschstraat14 kanadas en 2 olmen. b) In den Solegem 5 kanadas. 0) Op den Keioerg 26 kanadas. 3* Te Erpe, Zevenkoten 4 wilgen. 4® Te Lede, Gucht17 kanadas, 27 eiken, 4 beuken, 1 esch en 1 sparre. De verkooping zal geschieden in de orde hierboven aangeduid. Gewone voorwaarden en tijd van beta ling mits borg. Te verborgen om 2 uren namiddag bij M. Emiel Melckenbeeck, te Lede, Statie. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone en welgelegene behuisde en een perceel Land, te Erembodegem. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene schoone en welgelegene behuisde Hofstede, dienstig voor alle bedryven zijnde de welgekende herberg genaamd De Smids, gestaan en gelegen te Erembodegem, aan den Brussel8chen steenweg, gekadastreerd sectie A, deel vau nummers 1442, 1448, 1444, 1445 en 1452, met eene grootte van 5 aren, 23 centiaren, palende ten ooste den Steenweg, ten zuide jufvrouw weduwe Van Vaerenbergh,ten weste en ten noorde jufvrouw weduwe Janssens. Boomprijs fr. 100. Tweede koop. Een perceel Land, eelegeu te Erembodegem, op den Hoogen Vosholle, groot 8 aren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide den heer De Bisschop,ten weste jufvrouw weduwe Van de Velde en ten noorde de kinderen Jacobs. Voorschrevene goederen zijn bewoond en gebruikt door den heer Benoit Ver- gheylen, te Erembodegem. ZITDAGEN Verblijf! DOn.d<ird',g sl j December 1896, telkens om 3 uren namiddag, ter estami net - In de Kroon, - gehouden door den heer Gustaaf D'Haese, te Aalst, Gentsche- straat. VENDITIE VAN Schaarhouten Snoei, TE EREMBODEGEM, aan den Ninofschen steenweg, aan de Burgtstraat, op Theymbroeck en op den Cluysenbosch, Dondebdag 17 Deoekbeb 1896, om 8 uren 's morgens, door het ambt van deu Notaris ARENTS, te Haal tert, op verzoek van deu Notaris Breckpot te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van eenen groot een hectaar 27 aren 31 centiaren. Verdeeld in 105 loten schoenen bouw grond, te Aalst, aan dc Saskaai, door de Notaris BRECKPOT, te Aalst, Zaterdag 19 December 1896, om 2 uren namiddag, op het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt.Voor de konditien zich te bevragen tenkantoore van de Notarissen Bbeokpot en De Pauw, te Aalst. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal, openbaarlyk verkoopen le Het handelshuis Het Volksgeluk te Aalst, Nieuwstraat, groot 23 aren 80 centiaren. Ingesteld fr. 30500,00 2® En 5 loten Bouwgrond, ieder van 7i centiaren, te Aalst, Lange Ridderstr. Ingesteld fr. 3120,00 De machien en loebehoorten, ingesteld fr. 1850,00 Instel 14, Verblijf 28 Decembeb 1896, om 3 uren namiddag In de Vlasmarkt bij Mr Joseph Van der Vorst, opvolger van Mr Torfe, te Aalst, St-Martinuakerk.

De Denderbode | 1896 | | pagina 3