MOBILISATIE HOFSTEDE HOFSTEDE EIGENDOM EEN HUIS BOOMEN 5 II U I Z E N HOFSTEDE Holland. Frankrijk. Engeland. IJsland. Springdienst 1897. Victor Van den Eede Te verkrijgen Vit oorzaak van ziekte Belangrijk bericht. Bericht. HUIS MET HOF HUIS MEUBELS 3? .A. _A_ IR, ID BOOMEN BOOME1T Openbare Verkooping BOOMEN BOOMEN" makkers op de Veemarkt aangehouden door Jules Verhaesten Asler Gardyn, die heu met veel moeite naar heVpoliciebureel geleiden. Een dier makkers, zekere Dejans Gust. 17 jaar oud, zonder vaste woonst en onlangs uit de weezensehool ontvlucht, wordt beschuldigd van verscheidene diefstallen en smaad tegen de policie. 'Dirsdag morgeud na een streng onuerhoor werden zij in vrijheid gesteld. Men hoopt er nog andere kereltjes van de dievenbende aan te houden. Gauwdieven. Terwijl de herber gier Verschueren in eene herberg, nabij de statie te Turnhout, een borreltje dronk, hebben onbekende gauwdieven, ten zijnen nadeele, van eene hondenkar, welke alleen buiten was blijven staan, verschillige voorwerpen gestolen, zooals een Christus- en een Mariabeeld, eenige flesschen wijn eu verscheidene roomers. Er is eene klacht bij de policie inge diend deze heeft onmiddelijk een onder zoek ingesteld. Sedert 8 dagen waren te Marchienne- au-Pont de broeders Achilla en Ulysse Van den Ende is ruzie met de gebroeders Albert en Henri Bruyneel. Zelfs was hun twist reeds verscheidene malen tot vech ten overgeslagen. Den 25e hadden de broeders Bruyneel reeds eene kloppartij gehad met andere personen en men had eenen hunner zelfs gedurende eenigen tijd in eene keuken opgesloten, toen hij, losgelaten, de broe der Van den Eede ontmoette. De andere Bruyneel voegde zich bij hen, het gevecht werd algemeen en een der Bruyneel's kreeg een schot in do borst, dat hem dood deed neerstorten. Zijn broeder werd doodclijk in den buik getroffen. De pleger van die dubbele misdaad heeft zichzelven in handen van het ge recht gegeven. Tc Melin bij Verviers heeft een löjarige knaap eenen andere, die een jaar jonger was, vermoord uitmiunennijd. Na een korten twist werden do twee jongens te midden van talrijke omstan ders handgemeen en de oudste stak, in het heet van 't gevecht, zijnen tegenstre ver een mes in het lijf. De moordenaar vluchtte naar huis, vertelde dat hy gevochten had en ging naar bed. Zyn slachtoffer stierf kort na dien. Een apotheker van Charleroi heeft, door het toedienen van een verkeerd ge neesmiddel, den dood van een kind ver oorzaakt. Het parket heeft eene vervol ging tegen hem ingespannen. - SchipbrueJc26 dooden. Men meldt uit Londen 24 dcc. Het barkschip Jamaicabe stemd naar Vera-Cruz, werd ^in de golf van Campeachy door een zwaren storm be- loopen, waardoor het zeer ontredderd werd. De .storm, die den tweeden dag nog ir.si gröoter kracht waaide, veroorzaakte ook groote schade aan do zeilen. Het schip liep voor den storm weg en kreeg te laatste Vera-Cruz in het gezicht, doch toen waren alle zeilen weggewaaid en het roer gebroken Het schip dreef naar het strand en een deel der bemanning en de passagiers be gaf zich in de booten, die echter omsloe gen, en allen die er zich in bevonden, zijn verdronken. De overige die nog aan boord waren, sprongen met de reddingsgordcls aan in zee. De gezagvoerder, die een hoeveelheid zilvergeld bij zich had, slaagde er bijna in de kust te bereiken, doch is vermoe delijk door de zwaarte van het zilver ge zonken. Veertien man van de bemanning en 12 passagiers verloren bij deze zeeramp het leven. Slecht drie manen een scheeps jongen zijn gered. Eene misdaad. Naar men uit Oest- burg meldt, vond maandag een ingezetene van die gemeente, wonende aan den weg naar Scboondijke, op de straat achter zijne woning den 21jarige V. M., uit Schoondijkc, stervende. "Uit een onderzoek is gebleken, dat de thans reeds overledene V. M. zondag avond na 11 uren met twee kameraden, ter hoogte van de villa Vreeswijk, door d: ie personen met knuppels is aange- t. Hen. Een der vermoedelijke daders, zekere l te Schoondijke, heeft bekend en is aangehouden, terwijl hij zijne medeplich tigen heeft aangewezen. Het onderzoek wordt voortgezet. Geheimzinnige zaak te Epinay. Een landbouwer, die zaterdag morgend naar de markt van Saint-Denis reed, zag een man nabij den weg liggen, naakt tot aan het middel, die zich, toen de kar voor bijreed, met moeite half oprichtte en poogde te spreken. De boer, denkende met een dronkaard te doen te hebben, reed door, maar ver «wittigde onderweg de geudarmen. Toen deze ter plaats kwamen leefde de finan nog, poogde weer te spreken, maar «verwittigde onderweg de gendarmen. Toen deze ter plaats kwamen leefde man nog.poogde weer te spreken,maar v.el weldra als eene massa op den grond en stierf. Bij het eerste daglicht bemerkte men dat hij in een grootce bloedplas lag, eene vare wonde aan het hoofd had en over el het lichaam gekneusd was. Het is een man van omtrent veertig ir. Tot hiertoe heeft het gerecht nog ït het minste spoor ontdekt, dat tot heldering van dit geheim kan aanlei- ag geven. Zonderlinge zaak. Uit Castle Islande, wordt gemeld, dat een turfput, nabij die plaats,eenklaps veranderd is in een groot meer, dat een tiental personen en een huis heeft verzwolgen. Het meer breidt zich nog gedurig uit en verscheidene families hebben reeds hunne woningen verlaten, uit vrees dat deze ook zullen verzwolgen worden. Men heeft een ondoraardsch gerommel als van eene aardbeving gehoord. Een eerlijk volk. Een eerlijker volk dan de IJslanders zal er wel niet op de heele wereld wezen. Diefstallen komen bij hen maar uiterst zelden voor, moord en doodslag in geen tientallen van jaren. Op het geheele eiland is maar één poli- cie-agent, die zich zes maandeu in bet noorden en evenlang in 't zuiden, in Reikjavik ophoudt, en één enkele gevan genis in de laatste plaats, welke volgens de inwoners een prachtig gebouw is,want ze is van steen. Deze gevangenis verwekt ouder de be woners van het eiland veel ergernis. Zij zeggen namelijk dat het gebouw veel te §root en te schoon is, en aanzet tot mis- aden, omdat de gevangene daar in eene goede kamer komt, in een zacht bed slaapt en brood te eten krijgt, terwijl de IJslander, die zich aan geen misdrijf schuldig maakt, deze gemakken en deze lekkernij moet missen. Overigens staat het gebouw den groot sten tijd van het jaar leeg. Bij de kinderen De Noose te Lede, zullen de hengsten Mouton 3 jaar, 2" prijs te Per- wez en ie te Brugge Sultan 4 jaar, buitengewoon zwaar en grof paard, 1* prijs der 2 jaarlingen en 2® prijs der 3 jaars te Soignies Cyrille 7 jaar, 1® prijs te Sint- Nikolaas, 1® prijs te Gent, bewaarings- premie van 5000 fr. en nog ver.-cheidene onderscheidingen op tentoonstellingen behaald hebbende, den springdienst doen aan 10 fr. per merrie, volgens gewoue voorwaarden. Bij Louis Vinck, te Moor- sel, wijk Waver, is ter trouw tb koop eene schoone Kalfveers. bij hare rekening. gezworen Landmeter, TE HERDERSEM, gelast zich met alle metingen, berekenin gen, 't maken van plans, prijzijen. enz. ter vleeschhouwerij van Hector Van de Maele, nerf van Jozef Van de Maele, Nieuwstraat Nr 36 ter stede Runds, Kalfs-en Schaapsvleesch, enz. van beste kwaliteit tegen gematigde prijzen. Hij beveelt zich in de gunst van eenieder. over te nemen te Gent, goed gekalandeer- de affaire in flesschenbier, (eenig depot van een der grootste brouwerijen uit België) van minerale waters, wijnen en likeuren. Schoone winst bewezen; benoo- digd. kapitaal C'15000 franken. Schrijven voor condifiën Init. C'. G. H. 64 Gent, Centre. Vraagt den Echten Maagbitter Van Crombrugghe, Deynze. Eenigst en onfeilbaar middel om den eetlust te herstellen en de spijs ver teering te bevorderen. Eenig dépóthuis voor AalstM. Louis BUEKENS, 12 Korte Zoutstraat. Te bekomen bij De Boe-De Coninck. Nieuwstraat, Aalst1® kwaliteit van Oostendsche alsook Zeelandsche oesters, Door zijne goede wareD en geringe prijzen, beveelt hy zich aan de gunst van eenieder. D<3 ondergeteekende oeildii. heeftde eer het geacht publiek kenbaar te maken, dat zij haar komt te vestigen als kleermaakster, bij hare ouders, ter EstaminetS' Lieven, Groote Kerk. Door haar goed werk en hare spoedige bediening, verhoopt zij de gunst van eenieder te verwerven. Prudence "Van den Eynde. STAD AELST. van het leger. Optelling van Paarden en Rijtuigen bestaande in deze Stad. De Burgemeester der Stad Aelst. In uitvoering van het artikel 130 van het Koninklijk Besluit van 31 December 1889 en ingevolge den brief van den heer Bevelhebaer van het distrikt militair van Dendermonde in dato 18 dezer maand, brengt ter kennis zijner onderhoorigen. dat de Commissie gelast met de optelling der paarden en rijtuigen bestaande in deze Stad hare werkingen zal beginnen den Vrijdag 15 Januari 1897 voor het gehucht Mijlbeke, den Zaterdag 16 Januari, den Maandag 18 en den Dijnsdag 19 Januari voor de Stad en den 20 Januari voor het gehucht Schaarbeek en desnoods de vol gende dagen, telkens ten 8 uren's mor gens. Men wordt verzocht zijne PAARDEN en RIJTUIGEN, ten huize te houdeD, de dagen bepaald voor de optelling. De burgers worden terzelfdertijd ver wittigd dat het onderzoek en de rang schikking der paarden en rijtuigen alleenlijk in algemeen belang geschieden en dat deze formaliteiten geene beperking stellen aan de rechten der eigenaars of aan de transactiën die de paarden en rij tuigen kunnen ondergaan. Aldus afgekondigd en aangeplakt te Aelst, den 24 December 1896. De Burgemeester, M. L. Gheeraerdts. OPENBARE VERKOOPING van een schoon TE AALST, Keizerlijke Plaats. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met de tusschenkomst van zijnen ambt genoot Meester VAN DEN BERGHE Notaris te Ninove, in .het openbaar ver- koopen, met winst van palmslag en STAD AELST. der Plaats- en Standsgelden ter FRUITMARKT. Be Burgemeester en Schepenen, brengen ter ken nis van het publiés, dat er op Donderdag 8 Januari I8'.lh. len 3 uren 's namiddags, ten Stadhuize, Zal vau den Gemeenteraad, zal overgegaan «orden, onder nadere goedkeuring dei' bevoegde Overheid, tot de Openbare Verpachting vooreen termijn beginnende den 9 Januari 1897 en eindigende den 31 December 1897, der Plaats- en Standsgeldeu ter Eruilmarkt. Het kohier van lasten berust ten kantoore van den Stads-Secretaris, alwaar eenieder er van kennis kan nemen, en ook alle verdere inlichtingen nopens deze Verpachting bekomeu, alle dagen van 10 uren 's mor gens tot 's middags en van 3 tot 5 uren namiddag, de Zon- eu Feestdagen uitgezonderd. Gedean te Aelst den 30 December 1896. De Secretaris, De Burgemeester en Schepenen, En*. Scheerunckx. l. Gheeraerdts. Stad Aalst. Een schoon huis met achtergebouw, koer en hof, gestaan te Aalst, Keizerlijke Plaats, ur 47, gekadastreerd wijk Anum mer 1933a, houdende van de eene zijde of zuidwaarts aan het huis van den heer De Gheest en van de andere zijde of noordwaarts aan den heer Albert Do Wolf. Bewoond door den heer Daniël Smet, tegen 500 fr. 's jaars. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 14), ,8q? Verblijf, 28) 18,,7' ten 4 uren namiddag ter estaminet van jufvrouw weduwe Tolleneer-De Brul, te Aalst, Keizerlijke Plaats, nr 00. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde en eene goede partij Land, TE IMPE. De Notaris El-MAN, te Erpe, zul namens wien het behoort met gewin van puiinslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene behuisde, bcschuurde en be- stalde hofstede met boomen en hagen er op en aan slaande, gestaan en gelegen Ie Impe, wijk Molenhoek, bekend bi) kadaster wijk B, nummers 2'J8c en 280e, groot 27 aren 10 centiaren, palende oost dame weduwe Bernard Roman, zuid verscheidene, west de kassei en noord de kinderen Karcl-Lodewijk Blommaert en Bernardus Lievens. Tweede eu laatste koop. Een perceel land gele gen te impe, op Hoogwegelbroeck, bekend bij kadaster wijk B, nummer 343, groot 16 aren 60 centiaren, palende oost den lieer Auguste Luwaert, zuid denzelden en dame weduwe Roman, «est zelfde weduwe Roman noord mijnbeer Janssens-De Schrijver. Bewoond cu gebruikt door de weduwe De Cujrper. De Wiune. ZITDAGEN Instel, 28 December 1896, Verblijr, 11 Januari 1897, telkens om 5 uren van deu avond, ter berberg gehou den door den heer Theophiel SmelrevDs, te Impe, Dorp OPENBARE VERKOOPING van eene welgelegene eu goede behuisde MET LAND, te A&lst-Mijlbeek, Binnenstraat. De Notaris EEMA.N, te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag eu gelagen iu het openbaar verkoopen Eenige koop. Eene hofsfede met woonhuis, schuur, stallingeu, remise, bakoven en land, gestaan eu gelegen te Aalst Mijlbeek, aan de Biuuenstraal, bekend bij kadaster wijk D, nummer 817, en deel van nummer 818, groot volgens meting 36 aren 70 cent. palende oost de Hospitalen van Aalst, mijnheer Jan Riga en Juffrouw wed' Lodewi.ik Boeykens, zuid de Binnenstraat, west mijnheer Auguste Meganck er mijnheer Jan Riga, en noord mijnheer Coppeos. Afgeschetst op een grondplan, opgemaakt door M Van Nuffel, landmeter te Aalst. Onmiddelijk in gebruiktreding. Haagprijs fr. 63. ZITDAGEN: Instel. Dunderdag 7) 4S Verblijf, Janu.n 1891, telkens om 3 uren van den avond, ter herberg u Den Slachter, gehouden door mijnheer Constant Van de Velde, te Aalst, Binnenstraat. Openbare verkooping van Landbouwersalem, Hooi en Strooi, te Aalet-Mijlbeek, Binnenstraat, De Notaris EEMaN, te Erpe, zal op Donderdag 28 Januari 1897, om 8 uren van den morgeud, ten hoeve van juffrouw Francises Coppeus, te Aalst-Mylbeek, Binnenstraat, in het openbaar verkoopen Huisiueubelcn, als: veel oudimnen schotels, teiloo- ren, pollen eu maten, sloof met loebehoorten. stoelen en tafels, schoone kommode. buffetkassen en kleer- kassen, schoone bcdstoel, allerlei bedgerieven, heili genbeelden onderibocalen, printen en spiegels, quin- quets, koperen kandelaars en bollantaarn, koperen moor en koffiepot, gleisen schotels, kommen, tellooren en jatten, porceleinen vasen en potten, bierglazen en karaffen, aarden-, ijzeren en koperen keukeugerieven koperen en ijzeren marmieten, pollen en hakers, houten «aschkuipen en emmers, vleeschkuip, brood- mouillie en uieer andere voorwerpen. Landbouwersalem als botervat eu mclkkuip, stee- nen tobben» en melklcelcn, kruiwagens, raap en waanmolen, egge. aal eu biaskuipeu, slaiupbak, baskul met gewichten, slijpsteen, schuppen, braken, reeken, gaffels, zeisen, pikken en baken, landdraad i andere gerieven. Eene hoeveelheid hooi, strooi, mest en brandhout. N. B. De koopen onder en tot 10 franken moeien gereed gekweten worden; voor de overige uitstel tot betaling, mits gevende goede m gekende borg. Verders op gewone voorwaarden. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van een schoon 5 schoone Melkkoeien, 1 Rund, 1 kalf, 2 Varkens, Wagen en ander Landbouwersalem, Hooi en Strooi, te Meire, Oostdorp. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Donderdag 14 Januari .897. om 8 uren van den morgeud, namens eu ten hoeve van mijnheer Arthur Van den Eeckhout, te Meire, Oostdorp. iu het openhaar verkoopen Landbouwersalem, als een wagen, (smal geloop), ploeg, egge, rolblok, dorschkleed, vlasstreep, wan en raapmolen, kruiwagen, Aal- en andere kuipen, koperen ketel, snijpaard, zeisen, pikken, reeken, gaffels, schuppen en Draken, baskul, ijzeren en andere gewichten, karre, ladders en assen, paardharnassuren, eene groote hoeveelheid booi, strooi en meer oudere voorwerpen. Beestialen 1 schoon paard, (dubbele poncy), 5 schoone melkkoeien, (waaroDder 4 bekalfde), 1 rund, 1 kalf en 2 varkens. v-N. B. De beestialen zullen om 1 ure vau den namiddag verkocht worden. De koopen onder en lot 10 franks zullen kontanl moeten gekweten worden. Voorde overige koopen met tijd vau betaling mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van eeuen groot een hectaar 27 aren 31 centiaren. Slechts ingesteld 12000 fr. Verdeeld in 105 loten schoonen bouw- ;rond, te Aalst, aan de Saskaai, door de Notaris BRECKPOT, to Aalst, Zaterdag 9 Januari 1897, om 2 uren namiddag, op het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. Laatste zitdagzonder intrek.) Voor do kouditien zich te bevragen ten kantoore van de Notarissen Bbeckpot en De Pauw, te Aalst. V E N DIT I E VAN 125 koopen Schaarhout en 50 kanada en tsscben te Meldert en Hekelgem, te beginnen aan 't klooster Affligem, op Donderdag 7 Januari 1897, om 9 uren 's morgens door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Merkwaardige Venditie van 147 koopen kanada,dbeelen, eiken en esschen te Nieuwerkerken. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal ten verzoeke van het Armbestuur der gemeente Nieuwerkerken, op Maandag 11 Januari 1897, om 9 uren voormiddag, openbaarlijk verkoopen: 131 koopen kanadaboomen, te Nieuwerkerken, te heginnen aan de Hoesemeerscben, ge bruik van sieur Charles Sonck, tegen het kasteel te Regelsbrugge en aan den Pui- tenput, verders24 koopen abeelen, eiken, esschen en olmen boomen, te Nieuwer kerken, aan eenen meersch aan den Dries en Puitenput. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal, openbaarlijk verkoopen ie Het handelshuis Het Volksgeluk Aalst, Nieuwstraat, groot 23 aren i centiaren. Ingesteld fr. 55,000 2® En 5 loten Bouwgrond, ieder van 71 centiaren, te Aalst, Lange Ridderstr. Ingesteld fr. 3120,00 De machien en loebehoorten, ingesteld fr. 1850,00 Laatste zitdag, zonder intrek Maandag 4 Januari 1897, om 3 uren namiddag In de Vlasmarkt by Mr Joseph Van der Vorst, opvolger van M'Torfs, te Aalst, St-Martiuuskerk. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Erembodegem, op den Hoogen Vosholle, groot 8 aren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide den heer De Bisschoppen weste jufvrouw weduwe Van de Velde en ten noorde de kinderen Jacobs. Voorschrevene goederen zijn bewoond en gebruikt door den beer Benoit Ver- gheylen, te Erembodegem. ZITDAGEN telkens om 3 uren namiddag, ter estami net In de Kroon, - gehouden door den heer Gustaaf D'Haese, te Aalst, Gentsche- straat. OPENBARE VKRKOOPIN-, van Boomgaard en Land, te KERKXKEN, Hoek. De Notaris DE SADELEER te Erembodegem, zal ten aanzoeke der kinderen Conruyt, openbaar ver koopen Koop 1. Eene behuisde Hofstede, met den Grond, gestaan en gelegen te Kerkxken, op den Hoek, nabij hel Dorp, kadaslralijk aangeduid sectie B, nummer 740, groot 2 aren 30 centiaren, palende oost den Voetweg. zuid het Koutergat, «est den heer Fermon en noord De WeUer. Bewoond door J.-B. De Bolle. Koop 2. Een perceel Land en Boomgaard, groot 8 aren 97 centiaren, gelegen nevens de hofstede hisr- voreu, sectie B, deel der kadastrale nummers 747 en 748, palende oost Jaak Scheerlinck.zuid den Voetweg, west Clara van Landuyt en noord Van der Dookt Boomprijs fr. 123. Tweede zitdag Donderdag 7 Januari 1897, om 3 uren namiddag, ter berberg van J.-B. De Bolle, te Kerkxken, Dorp. Openbare Verkooping van te Haeltert, Kerkxken en Heldergem De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal overgaan tot dc openbare venditie van 120 Boomen, namens ver schillige eigenaars, op Maandag 18 Januari 1897. Zie plakbrieven. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal op aanzoek der kinderen van wijlen Cb. De Wetter, te Haaltert, openbaar verkoopen 7 perceelen land, te Kerkxken en Haal tert. Instel, 24 December 1896, Verblijf, 7 Januari 1897, telkens donderdag om 2 uren namiddag, ter horberg van Pel rus De Weiter, te Kerkxken, Hoek. Openbare Verkooping van te Erembodegem en Welle. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal op Maandag 25 Januari 1897, om' 8 uren 's morgens, openbaar verkoopeD, aan den voet der koopen Namens verschillige eigenaars 150 boomen van verschilligen aard, te Erembodegem en Welle. Men zal beginnen aan de statie le Welle. Zie plakbrieven. Openbare Verkooping van te Haeltert en Nieuwerkerken. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal op aanzoek van Frans Van Nedervelde, te Haeltert, openbaar ver koopen 2 buizen te Nieuwerkerken, wijk Edix- velde, en 1 nieuw gebouwd huis, te Haeltert, Hoogstraat. ZITDAGEN: Instel, Dynsdag 5) ,8Q7 Verblijf, - 19Januan 1897 om 2 uren namiddag, ter herberg van den verkooper, te Haeltert, Hoogstraat. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone en welgelegene behuisde en een perceel Land te Erembodegem. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene schoone eu welgelegene behuisde Hofstede, dienstig voor allo bedrijven ziinde de welgekende herberg genaamd De Smids, gestaan en gelegen te Erembodegem, aan den Brusselschen steenweg, gekadastreerd sectie A, deel van nummers 1442, 1443, 1444, 1445 en 1452, roet eeue grootte van 5 aren, 23 centiaren, palende ten ooste den Steenweg, ten zuide jufvrouw weduwe Van Vaerenbergb,ten weste en ten noorde jufvrouw weduwe Janssens. Boomprijs fr. 100. OPENBARE VERKOOPING te Haeltert, Kerkxken en Denderhautem. De Notaris DE SADELEER. te Erembodegem, zal op Maandag tl Januari 1897, om 8 ure 's morgeus, openbaar verkoopen aan den voet der koopen a) Namens Leo De Vadder. te Haaltert: IBcauadas, 3 olmen en 1 esschen te Haeltert, Eiland eu Mus- schenzele. B)Op aanzoek van Charles Van den Bruelle. ie Haeltert1 zware olm en 2 cauadas te Haelter!, Eiland. c) Namens verschilligen .- tl zware canadis, te Denderhautem. Vondelen; 2 eanadas te Denderhautem iu hel Joughoul6 cauadas te Kerkxken, in den Berg. n) Namens de kiuderen Anthennis te Heldergem tO cauadas, in den Berg. e) Namens Petrus De Smet. te Kerkxken. 1 zware canada, 1 olm en 2 esschen, te Kerkxken, iu deu Berg: t) Op aanzoek van Dentins Vyverman, te Kerkxken 1 pronte nolelaar, te Kerkxken, In den Berg. g) Ten mmmeke vau ..adarne Minaerl, te Aalst 2 cauadas te Kerkxken, wijk Terllcbt. h) Namens Frans Moylaert, te Haeltert7 opgaande ilgen, te Haeltert, aan de Hoogstraat. i) Namens verscheidene eigenaars 60 boomen van verschilligen aard, aan Ie wijzen op den dag der verkooping. Mcu zal vergadereu om 8 uren 's morgens, te Haaltert, Eiland, aan de hofstede vau deu beer Emma nuel Meganck. Voornoemde notaris DE SADELEER, xal op aanzoek van Frans Muylacrt, te Haeltert, onmiddelijk na de boomvenditie, nog openbaar verkoopen Eene groote hoeveelheid lalten, kepers, balken, brandhout, meubels, berden, planken vau verscbillué dikten en lengten, te Haeliert, aan de Hoogstraat, Tijd vau betaling mits goede borg.

De Denderbode | 1896 | | pagina 3