HOFSTEDE HOFSTEDE BOOMEN EEN HUIS 3 HUIZEN EIGENDOM Zwitserland. Duitschland. Engeland. Italië. Ecuador. Victor "Van den Éede Sp ringdienst 1897. Belangrijk bericht. Te huren terstond Te koop Te koop 4000Kanada-plantsoenen m Vit oorzaak van ziekte Te verkrijgen BOOMEN Openbare Verkooping PAARD HFISMEUBELS BOOMEN" HUIS MET HOF HU1SMEUBELS BOOMEN BOOMEN BOO UL El jsr BOOMEN vuur aau zijn bed heeft meêgedeolilHoe zal altijd eeu geheim blijveu. Door een regenseherm gedood. Tijdens eencn twist op Monlmartre, in den avond van 1 januari, werd de tand meester Demaignée door de punt van eenen regenscherm, denkt men, aan het oog getroffen. Men bracht hem in eene apotheek, en daar werd de wonde door een geneesheer zoo erg bevonden, dat deze den raad gaf M. Demaignée naar het gasthuis te bren gen. Zijne vrienden brachten hem echter naar huis en daar werd een tweede ge neesheer geroepen. Niettegenstaande do beste zorgen overleed de tandmeester. Niemand kan de minste inlichtiug geven over de daders. Eene vreeselijke daad. Eeu fami liedrama heeft in den nacht van 1 jau. Saint-Cyr-du-Gault in opschudding ge bracht. In afwezigheid haars mans heeft vrouw Gougeon zich gezelfmoord met hare twee kinderen, 4 en 3 jaar oud. De drie lijken zijn ontdekt in eenen poel, niet verre van de woning der echt- genoote Gougeon. Ellende en slecht gedrag van den man schijnt de vrouw in den dood te hebben gedreven. Drie kinderen verdronken.Op Nieuw jaarsdag vermaakten zich een groot aan tal kinderen op 't ys van het Faulenseeli, tusschen het Goldswyl en Riuggenberg, in Zwitserland. Het ijs brak plotseling in verschillende schotsen.Verscheidene kin deren geraakten te water, drie verdron ken en de overige werden met veel moeite gered. Doodelijk hoeegevecht. Te Aken heeft een tweegevecht met de pistool plaats ge had tusschen een officier van het 40e linie en een leerling der polytechnische school. Bij den eersten kogel werd de officier doodgeschoten, terwijl zijn tegenstrever licht aan den arm gewond werd. Het aantal tweegevechten in Duitsch land is in de laatste jaren verdubbeld. Bekeeringen. Naar de Cath. Gazette meldt, zijn, volgens eene statistiek, welke de Paus heeft laten opmaken, in de laatste 15 maanden bijna 15,000 perso nen in Engeland tot de katholieke Kerk overgegaan, waarvan 2000 in het bisdom Westminster. Eene erfenis van 225 millioen. Binnen kort zullen deEngelschc gerechts hoven zich hebben bezig te houden met den eisch, door een koolmijnwerker van Wales ingesteld, tot het bekomen eener erfenis van 9 millioen pond sterling, of 225 millioen frank. De eisch betreft de Drymna goederen, waarvan de jaarlijksche rent 300,000 p. st. bedraagt, gekapitaliseerd op 6 mil lioen pond. Daarenboven zou de eischer eigenaar worden van eene som van om trent 3 millioen pond, thans in de kause- larij berustend. De eischer is M. Nathaniel Richard Thomas, een mijnwerker van Cefu, en misschien zal zijn stiefbroeder, M. David Meredith, er insgelijks tusschenkomen. Naar het schijnt zullen hoogst belang rijke familiegeschiedenissen aan het licht komen. Al de eigendommen liggen in Zuid- Wales.en omvatten de Maesgivernes Hale goederen, bewoond door M Williams, ex M. P. Glyngollen, bij SWansea, be woond door M. Davies. Bersaglieri onder de sneeuw begraven. Uit Susa worden eenige bijzonderheden gemeld over de ramp, waardoor eene patroelje van 15 Bersaglieri getroffen werd in de Alpen. De patroelje had het fort Roncia,rechts van het Ospizio del Cenisio, den zaterdag morgend rond 9 ure verlaten, om een gewone verkenningstocht te doen, ten einde de toestand van het hun toever trouwde grondgebied te onderzoeken. De soldaten gingen van Roncia naar Tuct, maar moesten wegens de groote hoeveelheid sneeuw uitwijken. Ten 10 ure 45 toen zij daar aan kwamen,geraakte er van de steile helling eene groote hoeveelheid sneeuw los. De luitenant verwittigde zijne mannen, maar te laat, een gedeelte der patroelje werd onder de sneeuwmassa, die 160 meters breed en minstens 2 meters dik was, begraven. Op de eerste sneeuwmassa volgde spoe dig eene tweede nog grootero. De niet begraven soldaten poogden aanstonds hunne makkers te redden,maar'de groote sneeuwmassa maaktej die redding zeer moeilijk. Eene andere patroelje, insgelijks op verkenning, hoorde de hulpkreten en kwam toegesneld. Men zond onmiddelijk twee soldaten naar het Ospizio om hulp, van waar aanstonds al de beschikbare soldaten toesnelden. IntuKschen bad een der begravenen,een korporaal, zich kunnen vrijmaken. Met zijne handen wierp hij nu onvermoeid de sneeuw weg en werkte zoo dapper dat hij weldra zijnen kameraad een anderen kor poraal, en een soldaat bevrijdde. Toen de hulp uit het Ospizio ter plaats was, begon men snel de reddingswerken tot het opdelven der overige werken,maar men haalde slechts twee lijken boven. Een onderzoek ter plaats heeft bewe zen, dat er geen onvoorzichtigheid in 't spel is, maar men. enkel met een onge lukkig toeval te doen heeft. Godsdienstvervolging. De Eco d'Italia bevat in zijn nummer van 30 december, een oproep aan de dagblad schrijvers waarin het volgende barbaarsch feit wordt meegedeeld. In de republiek van Ecuador is, op den persoon eens katholieken dagbladschry- vers, M. Vivar. eene ongehoorde daad van tyraanie en barbaarschheid gepleegd. Vivar is, als dagbladschrijver,ter dood veroordeeld en terechtgesteld op de Quitoplaats, op bevel van den gouver neur. Alvorens hem den kogel te geven heeft men hem, met onmenschelijke wreedheid een voor een do vingers afgerukt van de rechterhand, die altijd zoo dapper de pen had gevoerd tot verdediging eener heilige zaak. En dat gebeurde op 6 augusti, den 21e verjaardag van de glorierijke dood des heldhaftigen Garcia Moreno, de mar telaar der vrijmetselarij. Men heeft de verfijnde barbaarschheid uog verder gedreven, door hem alle troostmiddelen van den Godsdienst on barmhartig te weigeren. Hoe vreeselijk en onmenschelijk dit feit ook zij, het was tot hiertoe nagenoeg onbekend gebleven, daar de pers het stilzwijgen bewaarde. De Eco d'Italia doet daarom, in naam der vrijheid van gedachte eu woord, een oproep tot de dagbladschrijvers van alle partijen, om eenparig en plechtig te protesteeren, en zich te verbinden te blijven protesteeren tegen eene zoo on menschelijke daad, gepleegd op het einde dezer eeuw, die er zich op beroemt een model te zijn van menscklicvendheid. Het is te wenschen, zegt het blad, dat de katholieke maatschappijen van heel de wereld, en vooral de maatschappijen van onderlingen bijstand tusschen de dagblad schrijvers, zich met dit schandaal bezig houden, opdat men niet zeggen kunne dat eene zoo eerlooze en onrechtveerdige daad gepleegd werd,zonder de algemeeue afkeuring, die zij verdient,op te wekken. gezworen Landmeter, TE HERDERSEM, gelast zich met alle metingen, berekenin gen, 't maken van plans, prijzijen, enz. Bij de kinderen De Noose te Lede, zullen de hengsten Moüton 3 jaar, 2® prijs te Per- wez en 1® te Brugge Sultan 4 jaar, buitengewoon zwaar en grof paard,i® prijs der 2 jaarlingen en 2® prijs der 3 jaars te Soignies Cyrili.e 7 jaar, 1® prijs te Sint- Nikolaas, 1® prijs te Gent, bewaarings- premie van 5000 fr. en nog verscheidene onderscheidingen op tentoonstellingen behaald hebbende, den springdienst doen aan 10 fr. per merrie, volgens gewone voorwaarden. Vfraagt den Echten MaagbitterYAN Crombrugghe, Deynze. Eenigst en onfeilbaar raiddel om den eetlust te herstellen en de spijsverteering te bevorderen. Eenig dépóthuis voor AalstM. Louis BUEKENS, 12 Korte Zoutstraat. gerieflijke HOFSTEDE, gelegen te Aalst, Brusselschen Steenweg, met koe- en paardenstal, schuur, enz., drij tot zeven dagwand land, volgen begeerte. Bijzonder geschikt voor eenen hovenier of eenen voerman,ook voor zeeldraaierij of herberg. Zich te bevragen voor de conditiën bij M. baron Bethune, Brusselschen Steen weg. 1000 kanada-plantsoenen. Zich te bevra gen bij M. Charles Van Hauwermeiren, Groote Markt, 18, Aalst. 3000 extra schoone KAN ADA - PLANTSOENEN bij M. Theodoor Moens, te Aalst. alsook elzen en kastanje grondhout, te bekomen bij Jean Limpens-Caudron, meubelmaker, Brusselschestra.it nr 38, Aalst. STAD AELST. der Plaats- en Standsgelden ter FRUITMARKT. Bc Burgemeester en Schepenen, brengen ter ken nis van het publiek, dat er op Donderdag 7 Januari 18!)". ten 3 uren namiddags, ten Stadhuize, Zal van den Gemeenteraad, zal overgegaan worden, onder nadere goedkeuring der bevoegde Overheid, tot de Openbare Verpachting vooreen termijn beginnende den 9 Januari 1897 en eindigende den 31 December 1897, der Piaals- en Standsgelden ter Fruitmarkt. IM kohier van lasten berust ten kantoore van den Stads-Secretaris, alwaar eenieder er van kennis kan nemen, en ook alle verdere inlichtingen nopens deze Verpachting bekomen, alle dagen van 10 uren 's mor gens tot 's middags en van 3 tot 5 uren namiddag, de Zon - en Feestdagen uitgezonderd. Gedaan te Aclst den 30 December 1896. De Secretaris, De Burgemeester en Schepenen, Ede. Scheerunckx, L. Ghekraehdts. over te nemen te Gent, goed gekalandeer- de affaire in flesschenbier, (eenig depot van een der grootste brouwerijen uit België) van minerale waters, wijnen en likeuren. Schoone winst bewezen; benoo- digd kapitaal C' 15000 franken. Schrijven voor conditiën Init. C. G. H. 64 Gent, Centre. ter vleeschhouwerij van Hector Van de Maele, nerf van Jozef Van de Maele, Nieuwstraat NT 36 ter stede Runds, Kaifs- en Schaapsvleesch, enz. van beste kwaliteit tegen gematigde prijzen. Hy beveelt zich in de gunst van eenieder. OPENBARE VERKOOPING van schoone Kanada en Wilgen te Meldert. J.-T. VASTENAVONDT, Gemeente-secretaris te Meldert, zal door het ambt van Deurwaarder MAHIEU, te Aalst, op Woensdag 20 Januari 1897, om 9 uren voormiddag, openbaarlyk verkoopen 1. Namens den heer Joseph Robyns te Meldert, aan zijne hofstede, wijk Doment, 18 schoone en hoog- stammige kanadas waaronder verscheidene van 2 m, 30centim. omtrek. 2. Namens den heer Philemon Van den Houte, aan ne partij land genaamd de Stede, ook Doment, 7 schoone en gavige wilgen boomen. 3 Namens den heer Deodatus Van den Houte te Baardegem, 25 Kanada-boomen aan eene partij land te Meldert, gehucht Doment, ter plaats genaamd de Droogeweide. 4. Ten verzoeke van den heer August De Meester te Maxenscle, 11 zware en hoogstammige kanadas van circa 2 m. dikte te Meldert, aan den Vijver. Men zal beginnen san de hofstede van den heer Robyns om de aangeduide orde te volgeD. Alles op gewone voorwaarden en lijd van betaling en stellende goede en gekende borge en ccmptante beta ling van het ongeld. De Notaris MOENS te Lede, zal opeD- baarlijk verkoopen 1* 23 aren land te Lede, Vrijdagmarkt, sektie A, nr 425. Boomprijs fr. 75,00 2e 6 ar en 10 centiaren land te Lede, Geeslhoek, sektie A, nr 513b. 3® 21 aren 10 centiaren land te Lede, Vrijdagmarkt, sectie A, nr 517c. Boomprijs fr. 75,00. Instel Maandag 25 Januari ,HQ_ Verblijf n 1 Februari) telkens om 2 uren namiddag, ter herberg De halve Maan te Led-*, Dorp. OPENBARE VERKOOPING^" van eene behuisde en eene goede partij Land, TE IMPE. De Notaris Et- MAN, te Erpe, zul namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene behuisde, beschuurde en be- stalde hofstede met boomen en hagen er op en aan staande, gestaan en gelegen Ie Impe, wijk Molenhoek, bekend bij kadaster wijk B, nummers 308a eu 280e, groot 27 aren 110 centiaren, palenac oost dame weduwe Bernard Roman, zuid verscheidene, west de kassei en noord de kindereu Karel-Lodewijk Blommaert en Bemardus Lievens. Twee.ie en laatste koop. - Een perceel land gele gen te Impe, op Hoogwegelbroeck. bekend b'j kadaster wijk B, nummer 543, groot 16 aren 60 centiaren, palende oost den beer Auguste Luwaert, zuid denzelden en dame weduwe Roman, west zelfde weduwe Roman en noord mijnheer Janssens-De Schrijver. Bewoond eu gebruikt door de weduwe De Cuyper. De Winne. ZITDAGEN Instel, 28 December 1806, Verblijf, 11 Januari 1897, telkens om 5 uren van den avond, ter herberg gehou den door den lieer TheopbielSmelreyns.te Impe, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene weigclegeue en goede behuisde MET LAND, te Aalst-Mijlbeek, Binnenstraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien liet behoort met gewin van palmslag «n gelagen in het openbaar verkoopen Eenige koop. Eene hofsfede met woonhuis, schuur, stallingen, remise, bakoven eu land, gestaan en gelegen te Aalst Mijlbeek, aau de Bioneustraat, bekend bij kadaster wijk D, nummer 817, en deel van nummer 818, groot volgens meting 56 aren 70 ccdI. palende oost de Hospitalen van Aalst, mijnheer Jan Riga eu Juffrouw wed* Lodewi.ik Boeykens, zuid de Binnenstraat, west mijnheer Auguste Meganck en mijnheer Jan Riga, en noord mijnheer Coppens. Afgeschetst op eeu grondplan, opgemaakt duor M. Van Nuffel, landmeter te Aalst. Onmiddelijk in gebruiktreding. Haagprijs fr. 63. ZITDAGEN: Instel. Donderdag 7 m Verblijf, sij-ianu-riiwL telkens om 3 uren van den avond, ter herberg u Den •Slachter. gehouden door mijuheer Constant Van de Velde, te Aalst, Bianenslraat. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van een schoon 5 schoone Melkkoeien, 1 Rund, 1 kalf, 2 Varkens, Wagen en ander Landbouwersalem, Hoot en Strooi, te Meire, Oostdorp. De Notaris EEMAN", te Erpe, zal op Donderdag 14 Januari 1897, om 8 uren van den morgend, namens en ten hoeve van mijnheer Arthur Van den Eeckheul, te Meire, Oostdorp, in het openbaar verkoopen Landbouwersalem, als een wagen, (smal geloop), ploeg, egge, rolblok, dorschklccd, vlasstreep, wan en raapmolei), kruiwagen, Aal- eu andere kuipen, koperen ketel, suijpaard, zeisen, pikken, reeken, gaffels, schuppen en braken, haskul, ijzeren en andere gewichten, karre, ladders en assen, paardharnassuren, eene groote hoeveelheid hooi, strooi en meer audere voorwerpen. Beestialen 1 schoon paard, (dubbele poney), 5 schonne meUkoeien, (waaronder 4 bekalfde), 1 rund, 1 kalf en 2 varkens. N. B. De beestialen zullen om 1 ure van den namiddag verkocht worden. De koopen onder en tot 10 franks zullen kontant moeten gekweten worden. Voorde overige koopen met tijd van betaling mits te stellen goede en gekende borg. Openbare verkooping van Landbouwersalem, Hooi en Strooi, te Aalst-Mijlbeek, Binnenstraat. De Not iris EEMaN, te Erpe, zal op Donderdag 28 Januari 1897, om 8 uren Jan den morgend, ten hoeve van juffrouw Francisca Coppens, te Aalst-Mylbeek, Binnenstraat, in het openbaar verkoopen Huismcubelen, als: veel oudtinnen schotels, telloo- ren, potten en maten, stoof met toebchoorten. stoelen eu tafels, schoone kommode, buffetkassen en kleer- kassen, schoone bedstoel, allerlei bedgerieven, heili genbeelden onderibocalen, printen en spiegels, quin- quels, koperen kandelaars en bollantaarn, koperen moor en koffiepot, gleisen schotels, kommen, tellooren m jatten, porceleinen vasen en potten, bierglazen en karaffen, aarden-, ijzeren en koperen keukengerieven koperen en ijzeren marmieten, potten en bakers, houten waschkuipen en emmers, vleescbkuip, brood- mouillie i-n meer andere voorwerpen. Landbouwersalem als botervat en melkkuip, stee- nen tobben* en melktcelen, kruiwagens, raap en waanmolen, egge. aal en braskuipen, stampbak, baskul m< t gewichten, slijpsteen, schuppen, braken, reeken, gaffels, zeisen, pikken en baken, landdraad en andere gerieven. Eene hoeveelheid hooi, strooi, mesten brandhout. N. B. De koopen onder en tot 10 franken moeten gereed gekweteu worden; voor de overige uitstel tot betaling, mits gevende goede en gekende borg. Verderf op gewone voorwaarden. OPENBARE VERKOOPING van eiken- olmen- en kanada- te Aalst-Mijlbeek en Aalst-Sohaarbeek. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Woensdag 27 Januari 1897, te beginnen ten 8 uren 's morgens, in het openbaar verkoopen de volgende boomen te weten Aalst-Mijlbeek. 1. Namens mijnheer Albert Boone, pastorie Etter beek, aan zijn buitengoed ten Roosen 37 kanadas. 2. Namens de Burgerlijke Godshuizen van Aalst A) Neven voorgaande 23 olmen, 4 kanadas en 4 eiken en daartegeu aan land gebruikt door Ludovicus Kiekens, 2 kanadas; B) Aan een perceel meersch op het groot Eeckhout, in gebruik bij de weduwe Frcdericus Cobbaut, 9 kanadas. D) Aan land op Immerscel in gebruik bjj Cb. Bouqué en andere, 6 kanadas. E) Aan den Meldertsrben dreef aan land in gebruik bij de weduwe Arys en Cb. Thomas, 2 kanadas; en aan hetgene gebruikt door Philemon Claessens en Franciscus Van Geit. 26 kanadas. Aalst-Schaarbeek. 3. En namens mijnheer Janssen-De Schrijver, volksvertegenwoordiger Ie St-Nikolaas, aan zijnen meersch achter den Posthoorn, Nieuwstraalpoort, 37 kanadas. N. B. Men zal vergaderen voor de boomen te Aalst-Scliaarbcek, bij den heer Frans Beeckmau, St-Job, om I uur uamiddag. Alle deze boomen zijn van zuiveren opwas en hebben mcerendeels eeue dikte van 2 tot 2 1/2 meters. Gewone conditiën en t|jd van betaling mits goede borgstelling voor eenieder. OPENBARE VERKOOPING van een schoon TE AALST, Keizerlijke Plaats. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met de tusschenkomst van zijnen ambt genoot Meester VAN DEN BERGHE Notaris te Ninove, in het openbaar ver koopen, met winst van palmslag en Stad Aalst. Een schoon huis met achtergebouw, koer en hof, gestaan te Aalst, Keizerlijke Plaats, ur 47, gekadastreerd wijk A, num mer 1933a, houdende van de eene zijde of zuidwaarts aan het huis van den heer De Gheest en van de andere zijde of noordwaarts aan den heer Albert De Wolf. Bewoond door den heer Daniël Smet, tegen 500 fr. 's jaars. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 14) T„ .ori_ Verblijf, 28) 1897' ten 4 uren namiddag ter estaminet van jufvrouw weduwe Tolleneer-De Brul, te Aalst, Keizerlijke Plaats, nr 60. VERKOOPING VAN te Erembodegem, Aalststraat. De Notarisj DE SADELEER, te Erem bodegem, zal ten aanzoeke en ten huize van de kinderen van wijlen Constant Van Pottelbergh openbaar verkoopen Donderdag 21 Januari 1897, om 8 uren 's morgens alle soorten van meubels De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal op aanzoek der kinderen van wijlen Cb. De Wetter, te Haaltert, openbaar verkoopen 7 porceelen land, te Korkxken on Haal tert. Instel, 24 December 1896, Verblijf, 7 Januari 1897. telkens donderdag om 2 uren namiddag, ter herberg van Peirus De Wetter, te Kerkxken, Hoek. Openbare Verkooping van te Erembodegem en Welle. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal op Maandag 26 Januari 1897, om 8 uren 's morgens, openbaar verkoopen, aan den voet der koopen Namens verschillige eigenaars 150 boomen van verscbilligen aard, te Erembodegem en Welle. Men zal beginnen aau de statie te Welle. Zie plakbrieven. OPENBARE VERKOOPING ran Boomgaard en Land, te KERKXKEN, Hoek. De Notaris DE SADELEER te Erembodegem, zal ten aanzoeke der kinderen Conruyt, openbaar ver koopen Koop 1. Eene behuisde Hofstede, met den Grosd, gestaan en gelegen te Kerkxken, op den Hoek, nabij het Dorp, kadastralijk aangeduid sectie B, nummer 710, groot 2 aren 30 centiaren, palende oost den Voetweg, zuid het Koutergat, west den beer Fermon en noord De Wetter. Bewoond door J.-B. De Bolle. Koop 2. Eeu perceel Land en Boomgaard, groot 8 aren 97 centiaren, gelegen nevens de hofatede bier- voren, sectie B, deel der kadastrale nummers 747 en 748. palende oost Jaak Scbeerlinck.zuid den Voetweg, west Clara van Landuyt en noord Van der Donkt Boomprijs fr. 123. Tweede zitdag: Donderdag 7 Januari 1897, om 3 uren namiddag, ter herberg van J. B. De Bolle, te Kerkxken, Dorp. Openbare Verkooping van te Haeltert, Kerkxken en Heldergem. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal overgaan tot dc openbare venditie van 120 Boomen, namens ver schillige eigenaars, op Maandag 18 Januari 1897. Zie plakbrieven. Openbare Verkooping van te Haeltert en Nieuwerkerken. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal op aanzoek van Frans Van Nedervelde, te Haeltert, openbaar ver koopen 2 huizen te Nieuwerkerken, wijk Edix- velde, en 1 nieuw gebouwd huis, te Haeltert, Hoogstraat. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 5) T Jor,_ Verblflf; 19) Jaaaarl 1897 om 2 uren namiddag, ter herberg van den verkooper, te Haeltert, Hoogstraat. OPENBARE VERKOOPING van te Haeltert, Kerkxken en Denderhautem. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal op Maandag 11 Januari 1897, om 8 are 's morgens, openbaar verkoopen aan den voet der koopen a) Namens Leo De Vadder, te Haaltert: 16 canadss, 3 olmen en 4 esscheu te Haeltert, Eiland en Mus- scbenzele. b) Op aanzoek van Charles Van den Bruelle. ie Haeltert1 zware olm en 2 canadas te Haeltert, Eiland. r.) Namens verscbilligen 11 zware canadas, te Denderhautem. Vondelen; 2 canadas te Denderhautem in bet Jonghoul6 canadas te Kerkxken.in den Berg. d) Namens de kinderen Antbeunis te Heldergem 10 canadas, in den Berg. e) Namens Petrus De Smet, te Kerkxken, 1 zware canada, 1 olm en 2 esschen, te Kerkxken, in den Berg: r) Op aanzoek van Donatus Vyverman, te Kerkxken 1 groote notelaar, te Kerkxken, In den Berg. g) Ten aanzoeke van nadame Minaert, te Aalst 2 canadas te Kerkxken, wijk Terilcht. h) Namens Frans Muylaert, te Haeltert7 opgaande wilgen, te Haeltert, aan de Hoogstraat. i) Namens verscheidene eigenaars 60 boomen van verscbilligen aard, aan te wijzen op den dag der verkooping. Men zal vergaderen om 8 uren 's morgens, te Haaltert, Eiland, aan do hofstede van den beer Emma nuel Meganck. Voornoemde notaris DE SAÜELELR, zal op aanzoek van Frans Muylaert, te Haeltert, onmiddelijk na de boomvenditie, nog openbaar verkoopen .- Eene groote hoeveelheid latten, kepers, balken, brandhout, meubels, berdeu, plankeu van verschillige dikten en lengten, te Haeliert, aan de Hoogstraat. Tijd van betaling mits goede borg. Merkwaardige Venditie van 147 koopen kanada,abeelen, eiken en esschen te Nieuwerkerken. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal ten verzoeke van het Armbestuur der gemeente Nieuwerkerken, op Maandag 11 Januari 1897, om 9 uren voormiddag, openbaarlijk verkoopen: 131 koopen kanadaboomen, te Nieuwerkerken, te beginnen aan de Hoesemeerschen, ge bruik van sieur Charles Sonck, tegen het kasteel te Regelsbrugge en aan den Pui- tenput, verders24 koopen abeelen, eiken, esschen en olmen boomen, te Nieuwer kerken, aan eenen meersch aan den Dries en Puitenput. OPENBARE VERKOOPING van eenen groot een hectaar 27 aren 31 centiaren. Slechts ingesteld 12000 fr. Verdeeld iu 105 loten schoenen bouw grond, te Aalst, aan de Saskaai, door de Notaris BRECKPOT, te Aalst, Zaterdag 9 Januari 1897om 2 uren namiddag, op het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. [Laatste zitdag, zonder intrek.) Voor de konditiea zich te bevragen t«n kantoore van de Notarissen Breckpot en De Pauw, te Aalst. VENDITIE VAN 125 koopen Schaarhout en 50 kanada en tsscben te Meldert en Hekelgem te beginnen aan 't klooster Aflligem, op Donderdag 7 Januari 1897, om 9 uren 's morgens door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst.

De Denderbode | 1897 | | pagina 3