BEESTIALEN HOFSTEDE BOOMEN 5HUIZEN Frankrij'i. Duitsckland. Société Anonyme Alostoise Te huren terstond Belangrijk bericht. Te verkrijgen Te huren terstond Te koop Victor Van den Eede Springdienst 1897. BOOMED IB O O IA. IE HST HUISMEUBELS HUIS MET HOF Ou demaude Uit oorzaak van ziekte Te huren 4000 Kanada-plantsoenen IF Openbare Verkooping HUISMEUBELS BOOMEN wijderden zich met hunne pakken in de richting der Begijnendreef. De beambten Meurens en Segers ver lieten toen hunne schuilplaats eu zetten de smokkelaars achterna. Zij hadden de kerels reeds nagenoeg ingehaald, toen dezo de aauwezigheid der beambten be merkten zij wierpen hunne pakken weg en vluchtten in verschillige richtingen. 6 balen tabak, wegende 200 kilos, wer den in beslag genomen evenals 4 paar holleblokken, welke de smokkelaars om beter te kunnen vluchten, hadden achter gelaten. De tabak werd op ecue kar naar het bureel van den ontvanger Georges gevoerd. Te Ryckevorsel werden in t begin der week ook eenige smokkelaars verrast, die 5 hoornbeesten poogden binnen to smokkelen. Een der koeien werd in be slag genomen. De omstreken van Londerzeel, Thisselt, Humbeek, Boom, enz., werden sedert eenige weken verontrust door stoutmoedige diefstallen,' langshenen de oevers der Willebroecksche vaart. Eene bende, niet zeer talrijk,doch aan gevoerd door eene groote, slruische vrouw, maakt zich aan die diefstallen plichtig. De kapitein heet Zwarte Griet. Wil men een voorbeeld van hunne stout- 1? Twee inwoners van Thisselt kwamen zekeren avond rond 11 uren naar huis. Zij werden aangerand door Zwarte Griet en drie of vier leden harer bende, gesla gen en van alles beroofd, wat zij bij zich hadden. Toen sprongen de dieren in eene boot, en staken met hunnen buit naar den an deren oever over. M. Delaet, muziekmeester der maat schappij Eendracht te Capelle-ten-Bosch werd over eenige dagen op dezelfde manier aangerand. Eu noch de gendarmen, noch de veld wachter hebben tot nu toe een enkel lid der bende van Zwarte Griet in handen kunnen krijgen. Te Namen heeft een zonderling incident, het schouwburgpubliek een vroolijken avond doen beleven. Een zanger trad op, maar mankeerde eene maat, en begon niet op tijd te zin gen. De orkestmeester, verontweerdigd,zong in zijne plaats en de artist hierdoor ver nederd, had seffens eene wraak verzon nen. Hij naderde het voetlicht ed begon met al de noodige orkestmeesterspretentie... de maat te slaan. Vyf werklieden waren bezig met steenen te ladeu aan de coke-ovens te Fontaine-TEvèque, die versch ontstoken waren. Zij hadden eenen hunner gelast, hunne drinkbussen te gaan verwarmen. Doch terugkomende vond hij zijne kameraden niet meer. Hij ondekte in de diepte en ontwaarde hunne lijken. Men weet niet of zij er in gevallen waren, ofwel dat een hunner er in ge vallen was eu de anderen hem redden wilden. In alle geval, waren allen ver stikt. Mijnongeluk. Een erg ongeluk heeft plaats gehad in de mijn Saint- Augustin, te Marchienne Docherie. Vier werklieden waren aan den arbeid in de galerij van 850 meters, toen er eensklaps eene instorting plaats had. Als door een wonder konden nog twee werklieden ontsnappen. De twee andere Vanderperren, 34 jaar, vader van acht kinder en en Condé, 26 jaar, vader van een kind, werden gedood. Een kind, te Charlersi, 6 jaren oud, dat 's nachts was opgestaan, dronk aan eene jeneverflesch, die daar op de kas stond. Daags nadien was de kleine ziek. Men riep een geneesheer, doch ondanks alle zorgen stierf het kind na eenige uren, vergiftigd door den alkool. Men meldt uit Charleroi Eene vreeselijke misdaad is zondag avond te Aiseau gepleegd. Een ouderling van 78 jaren, die den naam had eenig geld te bezitten, Pierre Bonnejeanne genaamd, werd ten 7 uren door zijne kleindochter dood gevonden. Uit het onderzoek is gebleken dat Bon- nejeanne oerst tot bedwelming geslagen en toen gewurgd werd, bij middel van den sjerp, dien hij aan den hals droeg. Al de meubelen waren open gebroken. Meer dan een goede honderd franks werd er niet gestolen. Vijftien stadsloten lagen op den vloer verspreid. Het parket van Charleroi onderzoekt de zaak. Later wordt bericht dat degestolene wel 800 fr. bedraagt. De vermoorde was een gewezen werk man der spiegelfabrieken, die van zijn renten leefde. De werklieden uit de Heuegauw- sche steengroeven zijn voornemens eene beweging tot stand te brengen, strek kende tot het bekomen van eene loons- verhooging. Do kwestie van eene werkstaking te doen ontstaan, zal zondag besproken wor den in het congres, dat door de werklie- pen-steengravers te Brussel zal worden gehouden. De Heaegauwsche steengroeven tellen omtrent 6000 werklieden. Er zijn echt ontginningen te Zoningen, zeven te Ecaussiues, drie to Feluy en twee te Maffles. Roof eener erfenis. Te Parijs zijn twee kerels aangehouden, beschuldigd zich meester gemaakt te hebben van eene erfenis. Zekere Clarisse B., 50 jaar oud, had als kashoudster een schoone fortuin ge wonnen,waarvan zij nu leefde. Zij maakte over eenige maanden de kennis van zeke ren Peyron, bijgenaamd Belle Cravate. met welken zij op reis ging naar België. Zij verbleven te Oostende, bezochten Antwerpen, Brussel, Spa, enz. Te Oostende speelde Peyron, maar dat leven te centoonig vindende noodigde hij een zijner vrienden, Fromont uit, die weldra zijne plaats bij Clarisse B., in nam. In Augusti laatst stierf de vrouw te Spa. De twee vrienden lieten haar begra ven en leefden daarna vroolijk met hare centen. De erfgenamen van Clarisse B vernamen echter haren dood en eischten bare erfenis op. Peyron en Fromont be weerden dat Clarisse B. met hem heel hare fortuin had opgemaakt. Eene klacht werd neergelegd en een onderzoek bewees dat de kerels sedert den dood hunner vriendin 30.000 fr. had den opgedaan. Zij zijn dus aangehouden. Een familiedrama. Zaterdag acht hoorden do geburen van zekeren Cbarmillon, wonende in de rue de Cor- billon, te St Denis, hulpgeroep. Men l drong in zijne kamer en daar had een vreeselijk tooneel plaats. Cbarmillon, bediende van de gare du Nord, lag geheel bebloed op zijn bed uit gestrekt. Hij had verscheidene bijlslagen op het hoorn bekomen. Naast hem lag zijn dochterke met gekloven schedel dood. Op den grond lag Mad. Charmillon, insgelijks erg gekwetst. Een brief, door de vrouw geschreven, verklaarde alles. Daar zij ongelukkig was in haar huwelijk, zoo schreef zij, had zij besloten haren man eu haar dochterke te dooden en zich dan te zelfmoorden. De toestand van M. Charmillon is wan hopig. Hij is naar het gasthuis gebracht. Het lijk van het meisje werd naar het doodeuhuis vervoerd. Ook de toestand van Mad. Charmillon is zeer zorgwek kend. Zij beeft echter hare volle bewustzijn behouden en alles klaar aan den commis saris uitgelegd. Ik heb mijnen man gedood, zegde zij, omdat ik er genoeg van had hem alles wat hij won en nog een gedeelte van wat ik won, bij den wijnkoopman te zien ver kwisten. Ik heb mijn dochterke gedood, omdat ik haar te zeer beminde en niet wist wat er van haar zou worden na ons beider dood. Weer de drank dus, die aanleiding gaf tot dit afschuwelijk drama. Baanstroopers. Een boer uit de na bijheid van Sohran, Opper-Silezië, reed over een paar dagen met zijn gespan 's avonds naar huis. In het Woschützer bosch werd hij eensklaps door twee man vastgenomen, die hem revolvers voor hielden en zijn geld eischten. De boer, die zijne tegenwoordigheid van geest niet verloor, liet onbemerkt eene groote som gelds iu strooi zijner kar zakken en reikte de baanstroopers vijf thalers over. De roovers waren tevreden en trokken er de richting der stad van door. De boer reed ze langzaam achterna eu zag hen het restaurant Chudalla binnengaan. Hij volgde de beide kerels en eischte zijn geld terug. Toen de roovers hoorden dat men de policie zou halen, trokken zij messen en revolvers en vielen op den baas, den boor en de gasten aan. Zij trachtten de deur te bereiken en schoten met hunne revolvers. De baas, welke door verscheidene kogels getroffen werd, sloog eenen der roovers eene flesch op het hoofd, zoodat hij bewusteloos neer stortte. De andore werd na hevigen weer stand aangehouden. Beide zijn goed gekleed. Hunne namen zijn nog niet bekend. Zij zijn in de ge vangenis opgesloten. pour la construction d'habitations ouvrières A Alost. (Statuts. Recueil spécial 1891 N° 256. L'assemblée générale ordinaire aura lieu le Lundi 1 Février 1897 k 9 heures du matin au siège social,RueNtuve n° 37 a Alost conformément k l'article 22 des Statuts. ORDRE DU JOUR i° Rapports du Conseil d' administra tion et du Collége des commissaires. 2" Approbation du bilan et du compte de profits et pertes. 3° Réelection d' uu administrateur et d' un commissaire en remplacement de M. M. Félix Cuinont, administrateur sor- tant et Louis Meert, commissaire sortant. Alost, le 10 Janvier 1897. Le Président du Conseil d" Administration (sig.) F. Monfils. Une assemblée générale extraordinaire aura lieu le Lundi 1 Février 1897 k 10 heures du matin, au siège social n* 37, Rue Neuve k Alost. ORDRE DU JOUR Modifications aux Statuts et spéciale- ment aux art. 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 18. 20, 21, 22, 24, 25, 29, 30, 31. N. B. Extrait de 1' article 24 des Statuts Pour assister aux assemblées générales, les possesseurs d'actions au porteur ou leurs mandataires, devront faire connaltre dix jours a van t l'assemblée le nornbre et les numéros de leurs actions au siège social. IIs seront admis sur la production des titres ou d' un certificat constatant le dépot de ceux-ci soit au siège de la société, soit chez 1' un des banquiers de la Société. Alost, le 10 Janvier 1897. Le Président du Conseil d' Administration (sig.) F. Monfils. een gerieflijk HUIS, met Hof en Stallin gen en groote Vollière voor duiven en kiekens, voorzien van regen- en pomp water, aan de binnenstraat, 2. Zich te bevragen bij mijnheer F. Van Thienen, Molenstraat, 35, Aalst. STAD AELST. ONDERZOEKSRAAD BURGERWACHT. Het College van Burgemeester en Sche penen der Stad Aelst, verwittigt de belanghebbenden dat de eerste onder zoeksraad der Burgerwacht dezer Stad, zich zal vereenigen in de groote beneden zaal van het Stadhuis (Zaal des Gemeen- teraads), op Maandag 18 Januari aanstaande ten 2 uren 's namiddags, en zal overgaan tot hel onderzoek: 1* Der reklamen voor de in en afschrij vingen der Burgerwacht. 2* En der personen die denken recht tot vrijstelling te hebben van den werkenden dienst der Burgerwacht, uit hoofde van Vraagt den Echten Maagbitter Van Crombrugghe, Deynze. Eenigst en onfeilbaar middel om den eetlust te herstellen en de spijs ver teering te bevorderen. Eenig dépóthuis voor Aalst: M.Louis BUEKENS, 12 Korte Zoutstraal. ter vleeschhouwerij van Hector Van de Maele, ne^f van Jozef Van de Maele, Nieuiostraat NT 36 ter stede Runds, Kalfs-en Schaapsvleesch, enz. van beste kwaliteit tegen gematigde prijzen. Hij beveelt zich in de gunst van eenieder. gerieflijke HOFSTEDE, gelegen te Aalst, Brusselschen Steenweg, met koe- en paardenstal, schuur, enz., drij tot zeven dagwand land, volgen begeerte. Bijzonder geschikt voor eenen hovenier of eenen voerman,ook voor zeeldraaierij of herberg. Zich te bevragen voor de conditiën bij M. baron Bethune, Brusselschen Steen weg. 1000 kanada-plantsoenen. Zich te bevra gen bij M. Charles Van Hauwermeiren, Groote Markt, 18, Aalst. De personen deelmakende van de wer kende Burgerwacht, geboren in het jaar 1846 en binnen deze Stad niet geboren zijnde, moeten vooraleer hunne afschrij ving der Burgerwacht te vragen van een extrakt van geboorte hunner gemeente voorzien zijn. Gedaan te Aelst den 11 Januri 1897. De Burgemeester en Schepenen, M. L. Gheeraerdls. De Sekretaris, Edm. Scheerlinckx. gezworen Landmeter, TE HERDERSEM, gelast zich met alle metingen, berekenin gen, 't maken van plans, pryzijen, enz. Bij de kinderen De Noose te Lede, zullen de hengsten Mouton 3 jaar, 2® prijs te Per- wez en le te Brugge Sultan 4 jaar, buitengewoon zwaaren grof paard,l*prijs der 2 jaarlingen en 2e prijs der 3 jaars te Soignies Cyrille 7 jaar, ie prijs te Sint- Nikolaas, le prijs te Gent, bewaariDgs- premie van 5000 fr. en nog verscheidene onderscheidingen op tentoonstellingen behaald hebbende, den springdienst doen aan 10 fr. per merrie, volgens gewone voorwaarden. OPENBARE VERKOOPING van schoone Kanada en Wilgen te Meldert. J.-T. VASTENAVONDT, Gemeente-secretaris te Melüert, zal door het arnlit van Deurwaarder MAHIEU, te Aalst, op Woensdag 20 Januari 1897, oiu 8 uren voormiddag, openbaarlyk verkoopen t. Namens dun heer Joseph Hobyns te Meldert, aan zijne hofstede, wijk Doiuent, 18 schoone eu boog- stammige kanadas waaronder verscheidene van 2 m, 30centim. omtrek. 2. Namens den heer Philemon Van den Itoute, aan eene partij land genaamd de Stede, ook Dorneut, 7 schoone en gavige wilgen-boomen. 3. Namens den heer Deodatus Van den Houte te Baardegem, 25 Kanada-boomen aan eene partij land te Meldert, gehucht Doment, ter plaats genaamd de Droogeweide. i 4. Ten verzoeke van den heer August De Meester te Maxensele, tl zware en hoogstammige kanadas van circa 2 m. dikte te Meldert, aan den Vijver. Men zal beginnen aan de hofstede van den heer Robyns urn do aangeduide orde te volgeu. Alles op gewone voorwaarden en tjjd van betaling en stellende goede en gekende borge en ccmplaute beta ling van het ongeld. OPENBARE VERKOOPING van eiken- olmen- en kanada- te Aalst-Mijlbeek en Aalst-Schaarbeek. Dc Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Woensdag 27 Januari 1897, te beginnen ten 8 uren 's morgens, in het openbaar verkoopen de volgende hoornen te weten Aalst-Mijlbeek. 1. Namens mijnheer Albert Boone, pastor te Etter beek, aan zijn buitengoed ten Roosen 37 kanadas. 2. Namens de Burgerlijke Godshuizen van Aalst A) Neven voorgaande 23 olmen, 4 kanadas en 4 eiken en daarlegen aan land gebruikt door Ludovicus Kiekens, 2 kanadas: B) Aan een perceel mcersch op het greot Eeckhout. in gebruik bij de weduwe Fredericus Cobbaut, 9 kanadas. C) Aan de hofstede van August Perdaens, Berge- straat, lit kanadas. D) Aan land op Immerseel in gebruik bijCb. Bouqué en andere, 6 kanadas. E) Aan den Meldertschen dreef aan land in gebruik bij de weduwe Arys en Ch. Thomas, 2 kanadas; en aan hetgene gebruikt door Philemon Claessens en Franciscus Van Geit, 26 kanadas. Aalst-Schaarbeek. 3. En namens mijnheer Janssen-Do Schrijver, volksvertegenwoordiger te St-Nikolaas, aan zijnen meersch achter den Posthoorn, Nieuwstraatpoort, 37 kanadas. N. B. Men zal vergaderen voor de boomen te Aalst-Schaarbeek, bij den heer Frans Bceckman, St-Job, om t uur namiddag. Alle deze boomen zijn van zuiveren opwas en hebben meerendeels eene dikte van 2 tot 2 1/2 meters. Gewone conditiën en tijd van betaling mits goede borgstelling voor eenieder. Openbare verkooping van Landbouwersalem, Hooi en Strooi, te Aalst-Mijlbeek, Binnenstraat. De Notaris EEMaN, te Erpe, zal op Donderdag 28 Januari 1897, om 8 uren van den morgend, ten boeve van juflrouw Francisca Coppens, te Aalst-Mijlbeek, Binnenstraat, in bet openbaar verkoopen Huismcubelen, als: veel oudtinnen schotels, telloo- ren, pollen en maten, stoof mei loebeboorten. stoelen eu tafels, schoone kommode. buffetkassen en kieer- kassen, schoone bedstoel, allerlei bedgerieveu, heili genbeelden onder bocalen, printen en spiegels, quin- quels, koperen kandelaars en bollantaarn, koperen moor en koffiepot,gleisen schotels, kommen, lellooren en jatten, porceleinen vasen en potten, bierglazen en karaffen, aarden-, ijzeren en koperen keukeDgericven koperen en ijzeren marmieten, potten en hakers, houteu waschkuipen en emmer», vleeschkuip, hrood- mouillie en meer andere voorwerpen. Landbouwersalem als botervaten melkkuip, steo- n tobbens en melkteeleu, kruiwagens, reap en w'aanmolen, sal en braskuipen, stampbak, baskul mei gewichten, slijpsteen, schuppen, braken, reeken, gaffels, zeisen, pikken en baken, landdraad en andere gerieven. Eene hoeveelheid hooi, strooi, mesten brandhout. N. B. De koopen onder en tot 10 franken moeten gereed gekweten wordenvoor de overige uitstel tot betaling, mits gevende goede en gekende borg. Verders op gewone voorwaarden. OPENBARE VERKOOPING van een schoon TE AALST, Keizerlijke Plaats. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met de tussclienkomst van zijnen ambt genoot Meester VAN DEN BERGHE Notaris te Ninove, in het openbaar ver koopen, met winst van palmslag en jeune homme intelligent, au courant du bureau, s' adresser bureau du journal. over te nemen te Gent, goed gekalandeer- de affaire in flesschenbier, (eenig depot van een der grootste brouwerijen uit België) van minerale waters, wijnen en likeuren. Schoone winst bewezen; benoo- digd kapitaal C' 15000 franken. Schrijven voor conditiën Init. C. G. H. 64 Gent, Centre. een schoon en gerieflijk RENTEN IERS- HUiS met Hof, Boudewynlaan, 2. Zich te bevragen Molenstraat, 45. alsook elzen en kastanje grondhout, te bekomen bij Jean Limpens-Caudron, meubelmaker, Brusselschestraat nr 38, Aalst. Stad Aalst. Een schoon huis met achtergebouw, koer en hof, gestaan te Aalst, Keizerlijke Plaats, ur 47, gekadastreerd wijk A, num mer 1933a, houdende van de eene zijde of zuidwaarts aan het huis van den heer De Gheest en van de andere zijde of noordwaarts aan den heer Albert De Wolf. Bewoond door den heer Daniël Smet, tegen 500 fr. 's jaars. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 14). ,RQ7 Verblijf, 2g) Januari 1897, ten 4 uren namiddag ter estaminet van jufvrouw weduwe Tolleneer-De Brul, te Aalst, Keizerlijke Plaats, nr 60. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van een schoon 5 schoone Melkkoeien, 1 Rund, 1 kalf, 2 Varkens, Wagen en ander Landbouwersalem, Hooi en Strooi, te Meire, Oostdorp. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Donderdag l4 Januari 1897, om 8 uren van den morgend, namen» en ten hoeve van mynheer Arthur Van den Eeckhout. te Mcirc, Oostdorp. in het openbaar verkoopen Landbouwersalem, als een wagen, (smal geloop), ploeg, egge, rolblok, dorschklecd, vlasstreep, wan en raapmolen, kruiwagen, Aal- en andere kuipen, koperen ketel, snijpaard, zeiseu, pikkeu, reeken, gaffels, schuppen en braken, baskul, ijzeren en andere gewichten, karre. ladders en assen, paardharnassuren, eene groote hoeveelheid booi, strooi en meer andere voorwerpen. Beestialeu 1 schoon paard, (dubbele poney), 5 schoone melkkoeien, (waaronder 4 bekalfde), 1 rund, 1 kalf en 2 varkens. N. B. De beestialen zullen om 1 ure van den namiddag verkocht worden. De koopen onder en tot 10 franks zullen kontant moeten gekweten worden. Voorde overige koopen met t(jd vau betaling mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van Mest, Aardappels, Beeten en Landbouwgetuigen, le Erembodegem, Terjoden, door 't ambt van den Notaris De Sade- leer, te Erembodegem op Maandag 8 Februari 1897. om 1 ure namid dag, ten huize van Frans Van Rampelberg. De Beestialen om 3 uren stipt. De Notaris MOENS te Lede, zal open baarlijk verkoopen le 23 aren land te Lede, Vrijdagmarkt, sektie A, nr 425. Boomprijs fr. 75,00 2® 6 aren 10 centiaren land te Lede, Geesthoek, sektie A, nr 513b. 3° 21 aren 10 centiaren land te Lede, Vrijdagmarkt, sectie A, nr 517c. Boomprijs fr. 75,00. Instel Maandag 25 Januari ,QO_ Verblijf 1 Februari) 18y telkens om 2 uren namiddag, ter herberg De halve Maan - te Led«, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene welgelegene en goede behuisde MET LAND, te Aalst-Mijlbeek, Binnenstraat. De Nojaris EEMAN, te Erpe, zal namens wieu het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eenige koop. Eene hofsfedc met woonhuis, schuur, stallingen, remise, bakoven en land, gestaan en gelegen le Aalst-Mijlbeek, aan de Binnenstraat, bekend bij kadaster wijk D, nummer 817, en deel van nummer 818, groot volgeus meting 36 aren 70 cent. palende oost dc Hospitalen van Aalst, mijnheer Jan Riga en Juffrouw wed* Lodewyk Boeykens. zuid de Binnenstraat, west mijnheer Auguste Meganck en mijnheer Jan Riga, en noord mijnheer Coppens. Afgeschetst op een grondplan, opgemaakt door M. Van Nuffel, landmeter te Aalst, ünmiddclijk in gebruiktreding. Haagprijs fr. 65. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 7.H9- Verblijf, aiJanu-r' telkens om 3 uren van den avond, ter herberg Den Slachter, gehouden door mijnheer Constant Van de Velde, te Aalst, Binnenstraat. VERKOOPINO VAN te Erembodegem, Aalststraat. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal ten aanzoeke en ten huize van de kinderen van wylen Constant Van Pottelbergh openbaar verkoopen Donderdag 21 Januari 1897, om 8 uren 's morgens alle soorten van meubels. Openbare Verkooping van te Erembodegem en Welle. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal op Maandag 26 Januari 1897, om 8 uren 's morgens, openbaar verkoopen, aan den voet der koopen Namens verschillige eigenaars 150 boomen van verscbilligen aard, te Erembodegem en Welle. Men zal beginnen aan de statie te Welle. Zie plakbrieven. Openbare Verkooping van te Haeltert, Kerkxken en Heldergem. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal overgaan tot dc openbare venditie van 120 Boomen, namens ver schillige eigenaars, op Maandag 18 J anuari 1897. Te vergaderen «In 't Vadbrland. Zie plakbrieven. Openbare Verkooping van te Haeltert en Nieuwerkerken. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal op aanzoek van Frans Van Nedervelde, te Haeltert, openbaar ver koopen 2 huizen te Nieuwerkerken, wijk Edix- velde, en 1 uieuw gebouwd huis, te Haeltert, Hoogstraat. ZITDAGEN: Instel, Dynsdag 5) Jannftri ,RÖ7 Verblijf, - 19) Januanl897 om 2 uren namiddag, ter herberg van den verkooper, te Haeltert, Hoogstraat.

De Denderbode | 1897 | | pagina 3