VELDVRUCHTEN ZEEVISCHHANDEL H. ARYS- DEPAEPE. Frankrijk. Duitschland. Engeland. Italië. Amerika. Groote Meubelmakerij JEAN LIMPENS-CAUDRON, Te koop HUIS MEUBELS Goederen te Lede. perceel LAND Land te Wichelen. Behuisde Hofstede GEMEENTEHUIS Openbare Verkooping VENDITIE Openbare Verkooping werd hij meteen hevige» uitval ontvan gen, gedurende walken do opgewonden heid der vrouw in eene hevige zenuw kwaal overging. Eensklaps sprong zij op en naar het venstor loopend, waar zij de terugkomst van den man had zitten afwachten, sprong zij naar beueden. Sneyers snelde de trappen af en nie mand op straat ziende om hem te helpen zijne vrouw, die daar voor dood op de kasseien lag, bij te staan riep hij om de policie. Eene nachtronde naderde. De arme vrouw werd op eene berrie naar het gast huis gedragen, waar men bevond, dat de ongelukkige zware hoofdwonden had be komen, alsmede dat hare beide armen gebroken waren. Dit drama heeft in de wijk waar de echtgenooten Sneyers wonen, eene hevige ontroering te weeg gebracht. Een iuwoner der Stad Gent, heeft eene klacht gezonden naar het Postbe- stuur, omdat eene envelop met eene kaart van gelukwensching. welke hij ge zonden had naar eeuen vriend, en waarop hij het woord Gent had vervangen door alhier, terug was gekomen met de mel ding inconnu. Deze kaart was namelijk naar het departement Allier, in Frank rijk gezonden. Zonder vast te stellen, wie hier gelijk of ongelijk heeft, meenen wij toch in de handelwijze der postbeambten wol een weinig ongelijk to zien. Wel is waar eischt het reglement den naam der stad op het adres, doch de brievendra- gers E/V (en ville) of T/S (ter stede) ver staan en terecht brengen, zou dit met alhier ook wel kunnen geschieden. Do bloemenstoet van zondag te Gent is buitengewoon goed gelukt. De praal wagens waren echte kunststukken en ge tuigden, van wege de inrichters, van wa ren kunstsmaak. De praalwagens der 4 jaargetijden, der beeldende kunsten, der gentsche letterkundigen, der toonkunst, der gentsche hofbouwkunde en van Flora droegen allen den stempel eener artistieke opvatting. De wagen der gentsche letter- jj kundigen, voorafgegaan door de harmonie jl der Gebuurte van de Lange Violetten- j straat en door een groep karteldragers te peerd, was echter volgens het oordeel van het publiek en volgens de dagbladen, de best opgevatte. Hij was versierd met de borstbeelden van Willems, Ledeganck, Van Duyse, Snellaert en Zetternam. Op schilden, rondom den wagen aangebracht, las men de namen van vlaamsche letter kundigen. Branden te St.-Nicolaas. Zondag nacht rond 12 uren, kwamen twee jongens van de kermis van Temsche en zagen dat het brandde in het koolmagazijn en kar- rekot van Alfons Burms. landbouwer en koolkoopmau in de herberg de Nachte gaal, op het grondgebied dezer stad. De baas werd gewekt, en opgestaan zijnde, begon hij met de jongelingen en kermis volk dat er nog op de baan was, te blus- schen. Het koolmagazijn met den inhoud van kolen eu het karrekot zijn totaal af gebrand. Hot koolmagazijn met den in houd was verzekerd. Men schrijft dezen brand aan kwaadwilligheid toe. Zaterdag namiddag, ten 2 uren is op de wijk de Vrouw eneeckhoek, de rosmolen afgebrand, der weezen De Munck, op het grondgebied dezer stad. Daar men bezig was eene nieuwe schuur te bouwen, had den de eigenaars al hun vlas, hooi en strooi in den rosmolen geborgen. Dit alles is verbrand. De graanmolen was reeds aan de as en de roeien aan 't branden, toen Victor De Munck, op de roeien kroop en het vuur met eenen emmer water uitdoofde. Dit was ontstaan door de vurige gen sters die gestatig op den molen vlogen. Victor heeft bij het blusschen brandwon den aan het hoofd bekomen. Ook waren de zolen zijner schoenen en zijne kleeren verbrand. Volgens wij vernemen is deze brand door kinderen aangesteken, welke men denkt te zullen kennen en de ouders ver antwoordelijk te maken. De rosmolen was verzekerd. Handelsblad Brand. Zondag namiddag, was de genaamde Petrus Van Bel, landbou wer op MoortelhoeJc, te Belcele, eens naar zijne veldvruchten gaan zien de vrouw zat aan de wieg van haar jongste kind. Het was rond twee uren, toen eene gebuurvrouw binnen kwam geloopen, die de vrouw aankondigde, dat de stal in brand stond. Do vrouw ging zien, doch daar do stal niet ver van het huis verwij derd was, sloegen plotseling de vlammen in de woning, die op korten tijd totaal door het vuur aangetast was. De vrouw van Frans Baet t, die in de gebuurte woont sprong in huis, greep de wieg waarvan het overkleed reeds brandde, en redde het leven van het kind. De pachter heeft het rund en een verken nog kunnen in veilig heid brengen. Het huis, met meubelen en den beestenstal zijn geheel in asch ge legd. Huis en stal die aan eeuen eigenaar toebehooren, zijn verzekerd de meube len dezer geringe boerenmenschen zijn verloren daar zij niet geassureerd zijn. Gevecht tusschen broedersDe duivenmelkerij geeft dikwijls aanleiding tot twist met droevige gevolgen. Twee gebroeders, Ch. en V., blokmakersgasten, die op de wijk Het Sterrekengrondge bied Nieukerken, bij hunne ouders wo nen, kregen zaterdag voormiddag ruzie over de duiven, die zij onderling houden. Ch. wilde in den prijskamp meèdoen, V. wilde niethierover begonnen zij te twisten. V. nam de kevie, zette er 16 duiven in en trok naar de duivenmarkt, waar hij er 10 van verkocht en de 6 andere liet vlie gen. Daar Ch. zich over den verkoop be- klaagde aan zijnen vader, nam deze laat ste do bijl eu kapte het duivenkot in stukkou. Intussohen kwam V. terug, die zijnen vader bezig ziende met het kot te ver nielen, eene schei uit de houtmijt nam, die op den hof stond en er zijn vader meê sloeg. Ch. zijn vader ziende mishandelen, nam ook een stuk hout en hierop volgde een bloedig gevecht. Eene ijzeren spil van eenen kruiwagen, hamers en alles wat zij onder de hand konden krijgen, diende hen om elkaar meè te slaan. De vader had zich tusschen de twee broeders geplaatst, om ze te scheiden. Eindelijk kwamen geburen op den hof, die hen met geweld van elkaar rukten. Beiden waren deerlijk toegetakeld. Ch. had verschillige wonden aan het hoofd, waaruit hij veel bloed verloor de andere was niet min gekneusd. Volgens wij vernemen moeten de won den niet gevaarlijk zijn want maandag morgend hebben beide broeders hun werk hernomen. Voor de tweede maal binnen een kort tijdverloop is het te Oostende ge beurd, dat een vreemdeling bij zijn terug keer in zijnen badwagen in plaats van zijn even te voren afgelegde kleêren, een hoop vodden van een bedelaar vond. Alras werd de dader van dien brutalen diefstal ontdekt. Het is een Hongaar, on langs uit Amerika aangekomen, en die, zooals nader bleek, door allerlei listen en lagen geld en goed wist buit te maken. In zijne kamer trof men vele kostbare voorworpen aan, zooals gouden uurwer ken ringen en andere sieraden benevens ook verschillende geldwaarden. Op dit alles werd natuurlijk beslag ge legd, terwijl de onwettige eigenaar daar van in verzekerde bewaring werd ge bracht. Toen de schelm werd aangehouden was hij erg boos en toonde hij zich vreeselijk verontwaardigd over de beleediging hem een hoogst fatsoenlijk mandoor de politie aangedaan, doch denzelfden dag nog bekende hij, dat al de in zijne woning gevonden voorwerpen, op eene niet eer lijke wijze in zijn bezit waren gekomen. I KREDIET AAN ALLEN Meubels in alle slag en in alle stijlen Slaapkamers. Eetzalen volledig, in aceajou, nolelaar, eikenhout, enz Garnituren voor salons in sac arabe, Louis -VV. enz. KI ter- kassen. Spiegelkassen, Lijnwaad kassen. Lava bos, Tafels, Schrijtafels, Stoelen, Keukenmeu belen, marmeren Tafels, enz. Bijzondoro toog voor Tapijten, Spiegels, Lusters, Hanglampen, Stoven, Jachtkomfooren enz. LA PROVIDENCE 71, Hoogpoort, GENT. AANZIENLIJK ASSORTIMENT van CONFECTIEN VOOR HEEREN EN KINDEREN. Kleederen op maat voor Heeren, Damen Kindera Grooto tons van Damestoffen, Laken, Wh- goederen. Zijden, Fluweel, Flaneel, Matrassen- goederen, Dekens, Bedspreien, Gordijnen, enz. Schoeisels in alle slag Regenschermen. Uurwerken, Pendulen., Kinderrijtuigen, enz. Rijdenrijden is plezant zegt het lieken. Dat ondervonden twee inwo ners der 4" wijk, te Antwerpen, die zon dag op de Meir een rijtuig hadden ge nomen en naar Hoboken-kermis reden. Maar op den weg van de stad zijn nogal veel kapellekens, die moesten bezocht worden, zoodat zij te Hoboken gekomen, redelijk zwak van gezicht moesten zijn. Toch stapten zij af voor de barak van eenen lutteur. Terwijl de koetsier met zijne twee pas sagiers daar naar stonden te zien, sprong een der laatsten op den bok, legde de zweep over het peerd en reed voort... tot hij met zijn span hals over kop in de Hollebeek te recht kwam, Het peerd is gekwetst. Aan het rijtuig is voor 500 fr. schade, maar de geïmpro viseerde koetsier is er met den schrik van af gekomen. Er zijn nog dieven in Antwerpen Over eenige dagen kwam bij den meubel- verkooper D'Haes, in het Klapdorp,eenen persoon, om in naam van den houtkoop man Coen eenige carpetten te vragen, om te kiezen. M. D'Haes, door zijn fatsoenlijk uiter lijk bedrogen, gaf het gevraagde mee, maar zag hem niet meer terug. Kort nadien kwam hij hetzelfde beproe ven in eenen anderen winkel doch de baas, die van de historie wist, zond hem wandelen en verwittigde de policie, die op zijne aanduiding den kerel wist te knippen. Het is een behanger, die reeds vroeger veroordeeld werd. Bij de policie gebracht zegde hij Er zijn nog andere dieven in de stad, als ik 1 Ja, ja. Kent gij er nog vroeg de commissaris. Zeker mijn kameraad, die met mij op logist ligt, en die op mijnen naam een haanuachien is gaan leenen en het niet terug bracht. Deze werd nu ook opgezocht en aan gehouden. H\j had gezegd machien, dat 70 fr. weerd was, voor 1 fr. 50 verkocht. Eene naald in de hand.Xslralen Een lujarig meisje, Hortense Van Helsen, ie Antwerpen, was terwijl zij zich met crochetwerk bezighield, gevallen, met dit gevolg dat de naald in hare hand drong en afbrak. Een stuk van twee centimeters lang bleef er in zitten. Haar geneesheer gaf haar den raad, zich in het St-Elisabethgasthuis te laten verzorgen en daar men ook hier het afge broken stuk naald niet vinden kon, bracht men haar naar M. Van Heurck, die met de photographie der Röntgenstralen een afbeeldsel van de hand nam, in 't welk nauwkeurig de plaats was afgebeeld, waar men de naald vinden kon. In den Borinage. De werksta king duurt nog steeds voort. Het getal hervattingen vermindert. In de mijnen zakken de leege gaande rijen in en zullen zoo oorzaak zijn, dat, wanneer er van eene volledige herneming spraak is. de werkzaamheden sterk ver traagd zullen zijn. De landbouwgemeenten worden door kruist door bedelende werkstakers. Op de jaarmarkt van Binche waren aangebracht, 1123 peerden en veulens, G00 koeien en 400 varkens. Er werden 31 wagons peerden naar Duitschland, 36 naar het binnenland en 4 naar Frankrijk Prijzen voor 22, 28 en 24 Juli. Zalm de ijz kilogr. fr. 2,60 tot 3,00 Tarbot fr. 1,60 Heilbot fr. 1,25 Kabeljauw fr. 0,70 Tongen (koppel)fr. 0,50, 1,00 tot 8,00 Groote Pladijs (stuk) van tr. 0,40 tot 2,00 Plaatjes fr. 0,10 tot 0,25 Rog fr. 100 tot 8,00 Roobaard fr. 1,50 tot 2.00 Nieuwe Hollandsche Landolium fr. 0.80 Nieuwe Hollandsche haring 0,30 Schot sche haring 0,20. Een slimme streek. Een grappig voorval heeft zich in de omnibusstatie, in de mie St-Lazare te Parijs voorgedaan. Als altijd was het er vol menschen, die ongeduldig wachtten op de aan- en afrij dende omnibussen .Jln den achtersten hoek van de statie zat een geestelijke, geheel verdiept in het gebedenboek dat hij in de hand hield, een oud man, die de luidruch tige vroolijkheid vóór en om hem zelfs niet scheen te hooren. Plotseling sloeg de grijze eerweerde met eene levendigheid, die men niet van hem verwacht zou hebben, het gebeden boek dicht en stond hij op. Te gelijkertijd sprongen eenige mannen, die zich daar blijkbaar bevoegd toe achtten, op een groep mannen en vrouwen toe, wie zij de boeien aanlegden, en die, voor dat het verdere publiek bekomen was van zijne verhazing, reeds geladen waren in twee gesloten rijtuigen.... Ook de priester was verdwenen De Temps geeft de verklaring van het raadselachtig geval.Een detective zat eene bende zakkenrollers op de hielen. Om hen op heeterdaad te kunnen snappen had hij 3 zich verkleed als geestelijke. De noodige agenten in burgerkleeding volgden hem op een afstand en verwachten een afge sproken teeken. Twee mannen en vier vrouwen, allen Italianen, werden op deze wijze gevangen genomen. Schoolplichtige kinderen. Tegen den schoolplicht wordt er nog al gezon digd door ouders, die hunne kinderen aan wenden tot het uitdragen van dagbladen, brood en melk. De Senaat heeft nu strenge wetsbepa lingen uitgeveerdigd tegen de ouders, welke aldus de schuld zijn vaD het school verzuim hunner kinderen. Bij hervalling worden zij tot 300 mark boete, en zoo zij onvermogend zijn, tot gevangenisstraffen veroordeeld. Gevecht met de policie. Uit Londen wordt aan de N. R. Cl. geseind Zonderlinge tooneelen zijn zondag voor gevallen in het zeebadplaatske Dunoon, bij Glasgow, waar de overheid te vergeefs beproefde aan de passagiersboot Victoria het landen te beletten. Die boot behoort aan eene nieuwe zondag-stoombootmaatschappij, welke dit jaar voor het eerst 's zondags uitstapjes op de Clyde inricht, die zeer in den smaak vallen, gelijk bewezen wordt door de omstandigheid dat de Victoria zondag duizend toeristen aan boord had. Toen de Victoria te Dunoon aankwam, bleek de overheid woord te houden, want de toegangen tot de hoofden waren geslo ten en werden bovendien bewaakt door eene talrijke policiemacht. Deze werd echter overmand door de gelande passa giers, terwijl een ontzaggelijke volksme- op den wal de policie in den rug aanviel. Na eene felle worsteling werden ver volgens de toegangen tot de hoofden opengebroken, waarop de gelande toeris ten naar binnen stroomden en zich met geestdrift verbroederden met de bevolking op den wal. De policieagenten, hoe ruw ook bejegend, kregen geen erstig letsel. De overheid bood verder geen weerstand want toen de Victoria, na een eind om gevaren te hebben, 's middag terugkeerde stonden de ingangen tot de hoofden open. AardbevingNaar uit Rome ge meld wordt, heeft er zondag op Stromboli eene sterke aardbeving plaats gehad, ver gezeld van hevige uitberstingen. Een arm miljonair. Hoe gelukkig ieder mensch injhet bezit van zijn gezond heid kan zijn, ook al heeft hij niet den minsten aanleg om miljonair te wordeu, bewijst weer een geval in New-York, dat kolossaal veel opzien verwekt. Rharles Rousz, de eigenaar van vele miljoenen, zou zc met vreugde weggeven, als hij ziju gezichtsvermogen, dat hij voor korten tijd verloren heeft, daarmee- terug kon krijgen. In 't begin heeft hij een miljoen dollars uitgeloofd voor den ge neesheer, wien bet gelukken zou zijuc blindheid te verhelpen. Een jong dokter uit Georgia, die het laatst den blinde heeft onderzocht, meent wel tamelijk zeker in het bezit van de belooning, die de wanhopige Rousz reeds tot tien millioen dollars verhoogd heeft, te zullen geraken. De ongelukkige miljonair belooft zelfs ieder die hem, zij 't ook maar enkele minuten, het gezichtsvermogen terug geeft, ceu deel van zijne hem nu weerde- looze miljoenen. 38 Brosselsche8traat 38 (Pontstraat), AALST, neemt de vrijheid, het geëerd publiek kenbaar te maken, dat hij van liet Minis terie van Arbeid en Nijverheid, een uitvin dingsbrevet komt te verkrijgen voor het vervaardigen van een nieuw stelsel van Nachttafel-Gemak. Er zijn ten allen tijde bij hem ook te bekomen alle soorten van Meubels en in alle soorten van hout, vernist, gepolgst en gecireerd, zooals buffets, etageres en bibliotheek, kleer- spiegel- lijnwaad- en keukenkassen, lavabos, bureaux, nacht tafels oud en nieuw stelsel, eiken en note laren tafels in Vlaamschen stijl, Coulisse ronde- herberg- en keukentafels, zetels, herberg- keuken- kinder- en kerkstoelen, ledikanten met en zonder ressort, matras sen in wol, zeegras en erin vegetal, spiegels, snij-en draaiwerken, immers al wat den meubelartikel betreft. Magazijn van galochen, blokken, pan toffels en espadrils, Boomkweekerij in alle soorten van wild hout. Jean Limpens-Caudron. N. B. Hij werkt ook op commande. eene centrifuge pomp, gevende 500 liters water per minuut. Eene steekpomp. Eenen ouden kleinen camion voor ponnet paard, bij de Erven Van Malderen, bleekers, Brusselschestraat, nr 26. OPENBARE VERKOOPING Landbouw ersalem en Veldvruchten, te Welle, Lange veld. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal op aanzoek en ten buize der kinderen J. Asscherickx, te Welle, Langeveld, nabij den IJzcrenweg, op Donder dag 29 Juli 1897, om 8 uren 's morgens, openbaar verkoopen A. Stoof met toebeboorten, tafels, stoelen, kassen, borlogic, bank, bakmoelie, vleeschkuip, printen, beel den, spiegel, kommen, polteD, pannen en meer ander huisgerief. B. Kruiwagen, riek, mestbaak, reeken, gaffel en meer landbouwersalem. C. Verscheidene koopen brandhout en strooi. D. I koop aardappelen, 1 koop klavers (2* snede). 1 koop koorn en 1 koop tarwe, staande ie wassen nabij de woning der kinderen Asscherickx. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 24 aren 35 centiaren Land, op de Middel Geeslhoek, 34 aren 80 centiaren Land op 't zelfde veld en 3 aren 8 centiaren Bosch, aan de Boschstraat te Lede. Instel 27 Juli .Rq7 Verblijf 3 Augusti) löy'f om 3 uren, ter herberg van den heer Van Overwalle, te Lede, Dorp. VENDITIE VAN te Aalst, Sint-Job. I)e Notaris DE GlIEEST, te Aalst, zal namens den lieer Joannes Betckman, op Vhudag25 Juli 1897, ten 3 uren namiddag aan de volgende goederen overgaan lot de openbare verkooping van de er op wassende vruchten, te weten Aalst, Sint-Job. Op land aan den Groenenweg, 30 aren aardappelen en 30 aren koorn; cn aan de Hoesestraat, 30 aren tarwe en 15 aren beeten. Tc vergaderen ter herberg van den heer Frans Beeckman, op Sint-Job. OPENBARE VERKOOPING van een goed TE HOFS TA DE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal namens den heer Joannes-Baptist Van Hauwermeiren. met gewin van palmslag en gelagen in bet openbaar verkoopen Eenige koop. Een goed perceel Zaailand, groot volgens titel 29 aren 52 centiaren, gelegen te Uolslade op «F Huvversputten, gekadastreerd wijk A, nr 234, palende ten ooste aan de erven D'Uaese, ten zuide aan Felix l'letinckx, ten west® aan 't geraeentegoed van Hofstade, en ten noorde aan den Weg. ZITDAGEN: Instel, Dijnsdag 13),80- Verblijf, - 27)JU" 1ÖJ'' ten 4 uren namiddag, Ier herberg van den heer Frana Pannckocck, te Holstade, aan de Statie. De Notaris DE GHEEST, le Aalst, zal op Dijnsdag 27 Juli, ten 3 uren, ter her berg van den heer Matthys, te Wichelen, aan de statie, openbaarlijk verkoopen 42 aren 88 centiaren beste Land, te Wichelen, Steenakker, gebruikt door den heer Roggeman. OPENBARE VERKOOPING te Hofstade. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, ul met winst van palmslag en gelagen in bel openbaar verkoopen Eene behuisde Hofstede, zijnde bet ond Hof Macha- ris, thans uitmakende drij woningen, gtstaan en gelegen te Hofstade, in bet Eeckhout. gekadastreerd wijk A. n" 765b, 763c, 765d, 765a, 764a. 760. 761 en 761 bis, met eene grootte van 43 aren 40 centiaren cn volgens titel groot 48 aren, palende ten ooste aan den heer N'estor-Albert Leirens en den heer Scham- pheleer-Bruylandt, ten zuide aan Carolus Daelman- Van Hauwermeiren en Theodonr Daclman, ten weste aan den heer Schampeleer Bniylandt en ten noorde aan da Eeckhoutstraat. Gebruikt door de weduwe van Lucas Poep, Petrus Poep ea Joannes Temmerman. ZITDAGEN: ten 4 uren namiddag, ter herberg genaamd De Roos Lij den heer Jan-Baptiste Van Sande-Singel.vn, te Hofstade, nabij den Windmolen van d'erven Matthys, aan den steenweg naar Aalst. Om reden van onverdeeldheid. OPENBARE VERKOOPING van het te Hofstade. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Een schoon, goedgebouwd en welgelegen huis, zijnde de herberg In het Gemeentehuis.te Hofstade, in het dorp. aan den Steenweg van Aalst naar Dender- monde, gekadastreerd wijk A, nummer 1158t en 1107T, met eene groot!» van 18 aren 50 centiaren, palende oost aan de Sinle-Annastraat, ten zuide aan de kassei, ten weste aan een buis van den heer Gnslaaf flendrickx, bewoond door den heer onder pastoor Stevens en ten noorde aan Petrus-Josepbus Vermoesen. Bewoond door de kinderen Schampheleer. Voorschreven buis is door zijne voordcelige ligging en gemak van gebruik zeer wel geschikt voor de uitoefening allerhande bedrijven. ZITDAGEN: Insiel, Donderdag 29 Juli )ft0- Verblyf. 12 Augusti) ,ö*7' ten 4 ure namiddag, ter biervoren beschreven te ver koopen herberg. De Notaris Schelfhout, te Oordegem, zal openbaarlijk verkoopen 1* koop. Eene Hotstede met Huis en Stal, groot bij meting 5 aren, 62 centi aren, gestaan en gelegen te Aalst-Schaar- beek, aan de Lindestraat. Boomprijs fr. 100. 2° koop.— Een perceel Land, kunnende dienen voor bouwgrond, gelegen nabij voornoemde hofstede, ook bij meting groot 21 aren, 53 centiaren. Boomprijs fr. 165. Beide loten bewoond en gebruikt, zon der termijn, bij Leo D'Hondt. Een half per honderd instelpenning te winnen. Instel, Maandag 19 Tlli; ,ao7 Verblijf, Maandag 26 JUU löy/' Om 5 uren namiddag, ter herberg van Theodoor Schollaert, aan de Lindestraat, te Aalst-Schaarbeek. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Hofstade. Twee perceelen Land, op De Biest en in De Wee, samen groot circa 41, aren 48 centiaren. Gebruikt do*>r Joanaes- Franciscus Sienaert, Te samen ingesteld fr. 1960. Laatste Zitdag Dijnsdag 27 Juli 1897, om 4 uren bij M. Désiré Van Cauwen- bergh, herbergier, te Hofstade, wijk Babbelaar. Bij ontbinding van Maatschappij. Studiën der Notarissen Breckpot, te Aalst en De Ro, te St-Josse-ten-Noode. te LEDE, Groot Kasteel. I. Op Donderdag 22 Juli 1897, om 9 uren 's morgens, van een paard, camion, voituren, karren, thermosyphon, droog stokken, broeiramen, bouwmaterialen, landbouwersalem en meubels. II. En op Donderdag 5 Augusti 1897, om 2 uren, 5 hectaren aardappels, haver en kueibeeten, verdeeld in koopen. Bij woonstverandering. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal ten verzoeke van Mr Rom. Van Limberghen, te Aalst, openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. I. Een Huis met Hof, aan de Graan markt, groot 3 aren, 40 centiaren. Bewoond door den verkooper. II. En eenen schoonen Tuin, dienstig voor bouwgrond, gansch uitgehaagd, aan den Dendermondschen Steenweg, recht over de schieting van - St-Sebastiaan, groot 25 aren, 70 centiaren. Instel, Woensdag 21 Juli ,aQ7 Verblijf, Woensdag 4 Oogst om 4 uren In de Vlasmarkt, oud huis Tor fis, bij M. Joseph Van der Vorst, te Aalst, aan de groote Kerk.

De Denderbode | 1897 | | pagina 3