ZAAILANDEN Frankrijk. Italië. BERICHT TE KOOP Te koop Canada- en Wilgenplantsoenen Schoone keus van Fruitboomen. Men vraagt Een Meid eene behuisde Hofstede Te huren PARTIJ LAND 33 O OMEN ILLUSTRATIE. ZEEVISCHHANDEL H. ARYS- DEPAEPE, Te huren MEUBELS BVRALIST BUREELKLERK, MEUBELS Verkooping van Meubels PERCEEL LAND ZAAILANDEN Landen en Meersch, vS!:£|£U! o**- TE HUREN. TE HUREN TERSTOND HUIZEN TE AALST. Openbare Verkooping gische visschers slecht hebben uitgezien, omdat zij geen ander reddingsmiddel tot hunne beschikking hadden, dan eene zeer lekke roeiboot. Door zijne vrouw verworgd. Het parket van Verdun heeft zich naar Ville- en-Voëvre begeven, om aldaar een onder zoek in te stellen over eene misdaad, aldaar gepleegd. Zekere Henry Fileuray was door zijne vrouw, Victoria Julia Lanant, 34 jaar oud, verworgd. De vrouw vertelde dat haar man dron keü was 't huisgekomen en eten vroeg. Terwijl zij ztfn eten gereed maakte, ging Fileuray achter in den hof. Daar hij lang wegbleef ging zij hem roepen en toen zij door don stal ging om te zien waar h(j bleef, zou haar man op haar zijn gesprongen, haar geslagen en verweten hebben. Verschrikt zou zij in de duisternis eene koord hebben vastge grepen, die de man zelf rond zyneu hals had gedaan, misschien om zich op te hangen. Zy trok uit al hare macht, tot beiden vielen. Dan gelukte zy er in zich los te maken. Zij liep aanstonds naar hare ouders, zonder nog naar Fileuray om te zien, maar 't huis zegde zij, te vreezen dat hij zou dood zyn. Het lijk van het slachtoffer werd in den stal gevonden, met de koord om den hals, en het gezicht vol krabben. Uit het onderzoek schynt te blijken dat het lijk na een gevecht in den stal is gebracht, en het gevecht dan in den hof of in huis zou hebben plaats gehad. De echtgenooten kwamen zeer slecht overeen. Het onderzoek duurt voort. Razend gestorven. In de rue de la Michaudière, te Parys, wijk Gaillon, is een vreeselijk drama gebeurd. Een ngentienjarig meisje, Mej. Stephanie Santasiero, wiens ouders table tfhóte houden, had een schoonen bull terrier, Bob, waarop zy zeer trotsch was. Over omtrent eene maand, toen Mej. Santasiero hem niet op zyne gewone plaats vond, zocht zij hem overal en vond hem ten slotte in een donker hoekske. Bol» gromde, en hield zijnen snuit in zijne pooten verborgen. Zijne oogen waren met bloed beloopen, zyn haar stond recht was nat van 't zweet. Toen zy hem naderde, ongerust over den toestand waarin het dier zich bevond, sprong Bob op haar toe en beet in hare linkerhand. De ouders van het meisje stelden haar gerust, en deden hare wonden verbinden; maar haar vader woedend om wat hij enkel als een aanval van kwaad humeur bjj den hond beschouwde, deed Bob doo- den en na eenige dagen sprak men er niet meer over. Verleden zondag echter kwam Mej. Santasiero thuis, vergezeld van haren verloofde, M. Fernand P., de meeder van dezen laatste en een harer vriendinnen. Men zette zich vroolyk aan tafel, hoewel het jonge meisje van zonderling humeur scheen te zyn. Eensklaps, te midden van het eetmaal, stond zij recht, doodsbleek, met ver dwaalde oogen. Gaat heen, gaat allen heen, zegde zy op rauwen toon, of ik bijt u En ten prooi aan eene vreeselijke krisis van razerny, viel het ongelukkig meisje op den grond, waar zij zich in vreeselyke stuiptrekkingen kronkelde. Met vele voorzorgen brachten de toe schouwers van dit tooneel het meisje naar hare kamer maar weldra werden de I E6I1C fifOCdkoODC stuiptrekkingen zoo hevig, dat men haar I moest binden en nauwkeurig bewaken. ILLDSTR Mej. Santasiero had den troost niet hare vriendinnen te mogen omhelzen... zy weigerde, uit vrees ze te besmetten. t Hy heeft my nooit gebeten, zegde zy, t Is met hem te omhelzen, dat ik de ziekte heb betrapt. Omhels my dus niet, Het is dus een feitMej. Santasierc was nooit gebeten. Het was dus nuttig te weten of de razerny kan worden over gezet zonder beet. Dr Chaillon van het gesticht Pasteur verklaarde er niet aan te twijfelen. De aanraking met de tong van den razeDden hond. kan de razerny meedeelen wanneer zy een wondje op de huid treft, hoe klein ook. Het is goed mogeiyk dat Mej. Santasiero haren hond omheld heeft, toen zij nog niet wist dat hij razend was. De aanraking met het dier en een nietig wondje is genoeg geweest om de ziekte over te brengen. Bloedige botsing te Rome. Een doode. Talrijke gewonden. Een erge oproer had maandag namiddag te Rome plaats. Eene afveerdiging uit het volk begaf zioh naar het ministerie van binnenland- sche zaken om te spreken over de fiscale moeilijkheden. Meer dan 20,000 man sloot zich bij de betooging aan. Overal heerschte ontroering en angst overal waren de deuren en vensters ge sloten. Aan het ministerie, terwijl de afveerdi ging met markies di Rudini sprak, stond eene ontzaglyke menigte intusschen bui ten te schreeuwen en te fluiten De cara- biniers moesten er zich meê bemoeien. Gedurende het onderhoud met den mi nister trachtte het volk op het Navoma- plein de straat op te breken. Het gevolg daarvan was tene botsing met do policie. Daarin werden drie agenten gewond en een uit het volk gedood en drie gewond. Een twintigtal personen werden aan gehouden. De rust was gelukkiglijk spoedig her steld. De romeinsche socialistische Unie is onmiddelyk door een prefekt ontbonden. Het lyk van den doode werd vervoerd naar het kerkhof van Venando. Men ge looft dat het een hoedenmakersgast is. Verschillige bladen randen hevig de regeering aan. Andere bewijzen dat de socialisten eene vreedzame betooging hebben weten te doen ontaarden in eene oproerige bewe ging- (Handelsblad). Leening van Gent van 1890. 8Trekking. 9 October. S. 9873 n. J6 uitbetaalb. met fr. 25.000 S. 26267 n. 9 i ooo S. 25049 n. 5 'soo S. 6603 n. 16 S. 8456 n. 25 250 De 20 volgende loten zyne uitbetaal- baar met 150 fr. aan de Landbouwers. BuiteDgewonen goeden Spoeling en Gietsel te bekomen aan denzelfden prijs als voorgaande, op de Stokerij en Brou werij Den Gouden Leeuw, oude firma Ch* Van Assche, Aalst. by Ach. Eem&n, fabrikant van schei kundige vetten te Aalst, eerste klas van VOEDERBEETEN. (Jaune Ovoïde des Bar res). bij Frans Van de Maele, brouwer, te Aalst, eene groote hoeveelheid inlandsch Eiken Hout van alle dikten. Kerselaars, Appelaars, Merbelanen, Peer laars en alle andere soorten van Fruit- boomen bij M. Leo DE NUL, meester- schrynwerker, Gentschepoort, te Aalst. Alle soorten en grootten, te verkrijgen bij L. DE VOS, boomkweekker en snoeier te Hamel, Ledeberg en Okegem. Bij zondere keus hoog- en laagstammige per- zikboomen aan zeor voordeelige prijzen. een meisje van 18 a 20 jaar bekwaam voor den handel en huiswerk. Adres te vragen ten bureele van Den Denderbode. kennende de keuken wordt gevraagd voor een hurgershuis; adres te vragen ten bu reele van Denderbode. UIT DER HAND TE KOOP met Stalling en Schuur, groot 3 dagwan- den en 25 roeden, gestaan en gelegen te Aalst, St-Job, thans bewoond door M. Joannes Vanderheyden. Zich te bevragen by M. JoannesBeeckman, te Aalst, St-Job. een gerieflijk Huis in de Achterstraat, dienstig voor eenieder. Zich te bevragen Molenstraat, 45. Door Rechtsmacht. OPENBARE VERKOOPING van eene r te Kerkxken, rechtover de Gemeenteschool, groot 10 aren, 76 centiaren, palende Felix Gees, Louis Van der Eecken, Cyrille Van den Brouck en Domien Gees, door 't ambt van den Notaris De Sadeleer, te Erembo degem, en De Vuyst, te Borsbeke. ZITDAGEN Instel, Woensdag 6 .QOT Verblijf, Woensdag 20*89 om 2 uren namiddag, te Herzele op het Vredegerecht. Studie van de Notaris De Vuyst, te Borsbeke. MERKWAARDIGE VERKOOPINGEN van koopen 1- Te Kerkxken en Heldergem, op Dijnsdag 26 October 1897,132 koopen. 2. Te Herzele, op Woensdag 27 Oc tober 1897,150 koopen. 3. Te Ressegem, op Dijnsdag 9 No- mivember 1897, 280 koopen, telkens om uren voormiddag. Zie plakbrieven^ S. 26267 n. 3 S. 9873 n. 5 S. 25049 n. 9 S. 9873 n. 7 S. 22212 n. 1 S. 9873 n. 14 S. 22212 n. 2 S. 8593 n. 10 S. 22212 n. 9 8. 8456 u. 22 S. 22212 n. 12 S. 8456 n. 8 S. 22212 n. 21 S. 6603 n. 13 S. 14740 n. 5 S. 6603 n. 20 S. 14740 n. 21 S. 6603 n. 23 S. 14730 n. 16 S. 6387 n. 15 Ieder obligatie der 10 volgende seriën is uitbetaalbaar aan pari, buiten deze hierboven aangeduid 26267 25049 22212 15729 14740 13451 9873 8593 8456 6603 6387 Drie geneesheeren werden ontboden, maar alle zorgen waren te vergeefs. Na meer dan 30 uren verschrikkelijk geleden te hebben, zonder dat men iets tot hare verlichting kon doen, stierf zij dijnsdag morge^d. De smart der arme ouders is onbeschrij felijk. Zoo groot was de droefheid des vaders dat hy het verstand verloor en men vreest dat hy nooit meer zal worden zooals vroeger. Wat de moeder betreft, zy wilde het lijk harer dochter volgen tot op het kerk hof gesteund door twee harer bedienden beklom ay dien vreeselyken kalvarieberg, maar bij haren terugkeer moest z'y met eene hevige koorts te bed, zoodat de ge neesheeren niet voor haar leven durven instaan. Van de geburen ontvingen zij veel blij ken van deelneming. Mej. Santasiere zou den 6 November aanstaande in 't huwe lijk treden. Volgens een later verhaal was Mej. Santasiero niet gebeten.Toenzij bemerkte dat haar hond ziek was, wilde zy hem verzorgen, maar hij vluchtte haar. Twee, driemaal sprong hy naar de hand, die zy hem toereikte, maar trok zich weer terug en rolde zich aan de voeten zijner mees teres, terwijl hij in het leer harer schoe nen beet. Een veearts, die geraadpleegd werd, herkende de verschijnselen der razernij. De hond werd afgemaakt en veertien da gen later stierf Mej. Santasiero. Toen de geneesheeren bij haar kwamen dachten zy eerst aan eenen aanval vandiphiterie. Maar zij waren spoedig uit hunne dwa ling bevrijd. Het meisje zelf had het eerst een vermoeden van haren toestand. Ach 1 zegde zy, ik ben als de arme Bob, ik kan niet drinken, het water jaagt mij vrees aan.... ik ben razend. Men weet de rest. De laatste ogenblik ken waren vreeselyk. die slechts T centiemen per nummer kost en elke week in acht groot folia bladzijden verschijnt, waarop tal van gravuren alsmede bel&ngwekken- den tekst, is onze Nieuwe Vlaum- ■che Illustratie. Ofschoon dit blad bij velen onzer lezers bekend is, zijn er daar onder nog, die tot heden verzuimden hun verlangen te ken nen te geven deze Illustratie geregeld bij de Gazette te ontvangen. Beleefd verzoeke wij hun, het inschry- vingsbewijs op ons 4d* blad in te vullen en aan den uitgever te zenden. De geringe prijs zal voor geen onzer lezers een beletsel zyn. Men vergete daarby niet dat deze Illu stratie is eene premie voor onze lezers, want afzonderlijk kost zy 10 fr. en onze lezers kunnen dezelve bekomen tegen 3,60 fr. voor de stad per post 4,20 fr. Prijzen voor 14, 15 en 16 Oct. Zalm de kilogr. fr. 0,00 tot 3,60 Tarbot fr. 2,00 Heilbot fr. 1,60 Kabeljauw fr. 0,80 Tongen (koppel)fr. 0,60, 1,00 tot 3,00 Groote Pladijs (stuk) van fr. 0,70 tot 1,50 Rog fr. 100 tot 3,00 Roobaard fr. 1,50 tot 2.00 Nieuwe Hollandsche Schelviach fr. 1,00 tot 1,60 Vollen haring o,20 Melkers o*30 Schotsche haring o]lO Zeeuwsche Oosters aan 5, 8 en tot 12 fr. by uitscheiding vau bedrijf eene behuisde Hofstede met Meersch, Lochtingen Boom gaard, wel beplant met vele Fruitboomen, groot in grond omtrent 83 aren, gelegen te Nieuwerken, Maal, bij Aalst. Zich te bevragen by Camiel De Saedeleer, Nieuwerkerken. Door verandering van woonst en uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING VAN en Nieuwe Koopwaren bestaande in Porseleinen-, Aarden- en Gleiswerk, te AalstLeopoldstraat, 79. Deurwaarder JOMf DE VOS. te Aalst, zal ten verzoeke en ter woonst van M. Camiel De Naeyer, winkelier. Lepoldstraat, 78, te Aalst, op MAANDAG 18 OKTOBER 1897 en desnoods de volgende dagen, telkens om 8 uren voormiddag, overgaan tot openbare verkooping van Meubels, als tafels, stoelen, kassen, kommode, kaders, grooten spiegel, hangende horlogie, lesse naar, koperen moor en koffijpot, kindervoituur, win- keltoog, loketten, ledige kassen, ladders, planken, brandhout, keukengerief, enz. Nieuwe Koopwaren, bestaande in porselein-, aar den- en gleiswerk, zooals: heiligenbeelden, bloem vazen, posturen, kruisbeelden, bokalen, fruitières, lampe-belge en ander lampglazen, petrollampen, han gende ganglanlaarncn, glazen kandelaars, tellooren, koffijjatcn, cristalen champagne-, wijn-, bier- en li- keurroomera, steenen pijpen, ledige llssschen, stee- nen tobbens. cylinders, keukendoozeo, gemakpotten, enz. van zijnen handel nog deelmakende en breed voeriger beschreven in eenen staat. Met toelating der Gemeentelijke Overheid bjj besluit van 8 Oktober 1897, overeenkomstig de wet van 20 Mei 1846. De verkooping zal geschieden tegen dadelijke be uling en verbooging van 10 t. b. voor veiligskosten. wordt gevraagd in een handelshuis dezer ■tad. Zich schriftelijk te wenden ten bu reele van Denderbode onder de letters A. B. Bij Rechtsmacht OPENBARE VERKOOPING van aangeslagen twee Handkarren op ressorts en Koopwaren, te AALST, ter Groote Markt, aan het nieuw Stadhuis. Deurwaarder Jozef DE VOS, te Aalst, zal op Zaterdag 16 Oktober 1897, om 9 uren voormiddag, te Aalst, ter openbare markt, aan het nieuw Stadhuis, overgaan tot de openbare verkooping by rechts macht van aangeslagen meubels en koop waren zooals tafel, stoelen, kaders, stores, gordijnen, winkeltoog, beelden onder bok alen, brand hout, ledige bakken, twee goede handkarren op ressorts, waarvan eene dienstig voor het vervoeren van vaten en tonnen, keukengerief, enz. Koopwaren bestaande in twee tonnen pekelharing, slokvisch, Hollandschen kaa$, gebranden kofflj, bloemvazen, glazen kandelaars,beelden onder bokalen, aard en gleiswerk, enz., enz. Met gereed geld zonder kosten. Alem en Niest, ten huize van Domien Callebaut te Erem- bodegem, Resschebeke, op Dijnsdag 19 October 1897, om 8 uren 's morgens, door 't ambt van den Notaris De Sade leer, te Erembodegem. Bij gedwongene onteigening o OPENBARE VERKOOPING van het vruchtgebruik op een te Okegem. De Notaris VAN OÜDENHOVE, te Denderhautem, zal krachtens vonnis ver leend door de Burgerrechtbank van Audenaarde, in date 27 Augusti 1897, op vervolg van dame Maria Van Cauwen berghe, zonder beroep, te Aalst, tegen haren gescheiden echtgenoot, den heer Vincent Straetmans, handelaar, te Aalst, ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Ninove, openbaarlyk ver- koopen Eenige Koop. Het Vruchtgebruik op een perceel land, gelegen te Okegem, ter plaats ge naamd Guldenboom, gekadastreerd sek- tie A, nummer 618, groot 61 aren, 10 centiaren, palende oost de Baan, zuid Franciscus Snoeck, west 't Armbureel van Iddergem en noord den Steenweg van Aalst naar Ninove. Tweede Zitdag voor toewijzing Dijnsdag 19 October 1897,; om 2 uren namiddag ter Zittingszaal van het Vredegerecht te Ninove. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING VAN te Meldert en Baardegem De Notaris EEMAN, te Erpe, zal ten verzoeke van wie het behoort, met winst van palmslag en gelagen openbaarlijk verkoopen Gemunte Meldert. Koop I. Een perceel Land, gelegen te Meldert, in de Klaarhaag, gekend bij kadaster sectie D. n' 78b, groot aldaar 4 aren 60 centiaren, en volgens titel 4 aren 29 centiaren, palende oost Gillis De .Nil, zuid bet Bureel vau Weldadigheid van Moorse), west de wed* Judocus Van Dame, noord Jan Baptist Sablon. Gebraikt door Karei Lodewijk Wille. Gemeente Baardegem. Koop II. Een perceel Land.gelegen te Baardegem, Kasteelbosch, deel van pereeel gekend bij kadaster sectie D, nr 44, groot 7 aren 80 centiaren, palende oost de Smedt Pieter Francies, zuid koopen 3 en 4, west De Plecker Jan en noord baron van der Noot Alexander. Gebruikt door Karei Lodewijk Wille, August Van der Cruyssen en Pieter Geyssens. Koop III. Een perceel Land, gelegen te Baarde gem, deel van perceel gekend bg kadaster sectie D, ur 44. groot 27 aren 90 centiaren, palende oost koop 4, zuid Jacobs Karei Lodewijk. west de wed* De Gols- D# Ridder Domien, noord De Piecker Jan en koop 2. Boomprjjs fr. 100. Gebruikt door Karei Lodewijk Wille en Pieter Geyssens. Koop IV. Een perceel Land, gelegen te Baerde- gem, Kasteelbosch,deel van perceel gekend bjj kadaster sectie D, n' 44, groot 24 aren, palende oost koop 5, zuid koop 6, west koop 2 en De Smedt Pieter Frans, noord koop 3. Gebruikt door August Van der Cruyssen cn Jan Baptist Borms. Koop V. E«n perceel Land.gelegen te Baardegem Kasteelbosch, gekend bij kadasler sectie nr 43, groot 36 aren 20 centiaren, palende oost De Ilruyn- Cammaert Pieter Jan, zuid koopen 6 en 7, west koop 4 en noord De Smedt Pieter Frans, Van der Slraeten Hortense en koop 8. Gebruikt door Karei Lodewijk Jacobs. Koop VI.— Een perceel Land.gelegen te Baardegem. Kasteelbosch, deel van percael gekend bij kadaster sectie D, nr 42, groot 39 aren 60 centiaren, palende oost koop 7, zuid wed' de Kerckhove de Denterghem, west De Ridder Pieter, Karei Lodewijk Jacob, Verbeke Pieter en Jacobs Karei l odewijk, noord koopen 4 en 5 Gebruikt door Jan Baptist Borms en Jan Van Biescn' Koop VII. Een perceel Land, gelegen te Baarde gem, Kasteelbosch, deel van perceel gekend bij kadaster sectie D. nr 42, groot 31 aren, palende oost De Bruyn-Cammaert Pieter Jan, zuid weduwe de Kerckhove de Denterghem, west koop Q eu noord koop 3. Gebruikt door Karei Lodewijk Jacobs. Koop VIII.Een perceel Land, gelegen te Baar degem. Kammestraat, gekend bij kadaster sectie D, n" 16 en 17, groot 23 aren 90 centiaren, en volgens titel 22 aren 87 centiaren, palende oost koop 9, zuid De Bruyn-Cammaert Pieter Jan en koop 3, west Van der Slraeten Hortense en noord de Kammestraat. Gebruikt door Karei Lodewjjk Wille. Koop IX. Een percael Land en deel Boomgaard, gelegen te Baardegem, Kammestraat, gekend bij kadaster Sectie U, n" 18 en 19, groot 24 aren 40 centiaren, palende oost Mabilde Maria, zuid De Bruyn- Cammaert Pieter Jan, west koop 8 en noord De Vos- Baert Pieter Frans. Gebruikt door Karei 'Lodewjjk Van de Wyngaerdc. ZITDAGEN Instel Donderdag 21 Oktober IOQ_ Verblijf a II November) om 2 uren namiddag, ter herberg De halve Maan, bjj M. R. Pollyn-Joostens, te Baardegem, Dorp. OPENBARE VERKOOPING t© ERPE. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopeo Eerste Koop.Een perceel Land, gelegen te Erpe, aan de Broekstraat, groot t8 aren. 43 centiaren, be kend bij kadaster wijk B, nummer 156, groot aldaar 18 aren, 50 centiaren, palende oost de erven Van der Eist, zuid de Broekstraat, west den beer Bevgaert en noord den IJzerenweg. Tweede Koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, op den Moerboom, gekadastreed wijk B, num mer 148, groot 11 aren, 70 centiaren, palende oost den weg, zuid den IJzerenweg, west de erven Boe- laert en noord den heer Paerewyck. Derde Koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, op Herssinck, gekadastreerd wijk B, nummer 51, groot 25 aren, 50 centiaren, palenda oost het Bureel van Weldadigheid van Aalst, zuid bet gescheed met Aalst of den lieer Wauters, west de erven Boelaert en noord over den los de erven Van der Eist. Vierde Koop. - Een perceel Land.gelegen te Erpe, op den Doorn, bekend bij kadaster wijk B, nummer 711, groot 18 aren, palende oost de Kinderen Joannes De Boeck, zuid den gemeeuen los en bet volgende goed, west den heer Paerewyck en noord met halve beek bet gescheed met Lede'. Vijfde Koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, op den Doorn, gekadastreerd wijk B, nummers 700 en 701, grool 13 aren, 90 centiaren, palende oost den heer de Kerckhove, zuid de weduwe De Knyf, west mijnheer De Wolf cn noord den gemeenen los, den beer Paerewyck en voorgaande goed. Voormelde goederen zgn allen gebruikt door de eigenaars de erven Jan-Baptiste Van de Sype, te Erpe. ZITDAGEN Instel, Maandag 11 Verblijf, Maandag 25 October *897, telkens om 5 uren van den avond, ter herberg HET BRUGGENHÜIS. bij Mr Benjamin DE SUTTER, te Erpe, Oonegem (Beek). OPENBARE VERKOOPING van XE GYSEGEM. De Notaris De Gheest, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen I. 18 aren, 80 centiaren Land, te i'segem, Austneir, wyk B, nummers 526a, 526b, 527a en 527b. II. 23 aren, 50 centiaren Land, te Gysegem, Molenkauler, wyk B, num. 26. III. 23 aren, 30 centiaren Land, te Gijsegem, Molendijk, wijk B, num. 28c. IV. 15 aren, 70 centiaren Meersch, te Gysegem, Audegemmeersch, wijk A, nummer 18. ZITDAGEN ten 3 uren namiddag, te herberg St-Eloi, te Gysegem, aan den Molen. Studie van Notaris Breckpot te Aalst. Gerieflyk HUIS, zijnde de gewezene herberg De Sterre met gelijkvloers en 2 verdiepingen, groote kelders en schoo- fruithof, te Aalst, aan de Graanmerkt Studie van Notaris Breckpot, te Aalst. Bij Sterfgeval. eene schoone Hoveniershofstede, te Aalst, St-Job, groot 45 aren, gebruikt door de weduwe Michel Podevyn. De huurder zal nog in gebruik mogen nemen omtrent 3 hektaren goede Landen. Openbare Verkooping van De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlyk verkoopen 1. Een Huis met Magazijnen en Bouw grond, aan de Baudewijnkaai.op d'Horts- hage, groot 12 aren, 39 centiaren. Thans onbewoond. Ingesteld fr. 18000. 2. Een Huis met Hof, nabij het Slacht huis, aan de Moorselschebaan. Bewoond door Polydore Buyl, kleermaker, aan fr. 15,50 per maand. Ingest, fr. 3100. 3. Een Huis met Hof, nevenst voor gaande. Bewoond door J.-B. Schelck, aan fr. 15.50 per maand. Ingesteld fr. 3000. 4. Twee Woonhuizen, in de Doolhof straat, n. 13 en 15. Bewoond door Adolf Van de Meerssche en Joseph Ghislain, ieder aan 2 fr. per week. Ingesteld fr. 2720. 5. En twee Woonhuizen, in de Dool hofstraat, n. 33 en 35. Bewoond door Henri Moreels en Camille Roelandt, ieder aan 2 fr. per week. Ingesteld fr. 2560. Instel, Dijnsdag 5 )n Verblyf. Dijnsdag 19 0cto^er 1897 om 3 uren, ter herberg van Petrus Moort- gat, te Aalst, Moorselschebaan. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Huis t© Aalst, de Oude Graanmarkt of Vlasmarkt, rechtover de St-Martinuskerk. Bewoond door M. Joseph Van der Vorst, aan fr. 500 's jaars. Ingesteld fr. 8100. Instel,IDynsdag 12 A Verblijf, Donderd.28 October 1897 om 4 uren namiddag, by M. Van der Vorst, voornoemd. De Notarissen De Pauw en Breckpot, te Aalst, zullen openbaarlijk verkoopen Een groot Huis met grooten Hof, te Aalst, Keizerlijke Plaats, n° 41, gekend onder den naam van het Concert, ge kadastreerd sectie A, nummer 1938 en 1939, met eene grootte van 11 aren, 10 centiaren, groot bij meting 10 aren, 90 centiaren. Onmiddelyk gebruik. Instel, Vrijdag 22 October JO<VT Verblyf, Vrijdag 5 November 1897» om 3 uren namiddag, ter estaminet be woond bij de heer Joseph Van der Vorst, te Aalst, Oude Graanmarkt, tegen de St- Martinuskerk.

De Denderbode | 1897 | | pagina 3