IE- IN PAARDENMARKT ZAAILANDEN KANADABOOMEN GOEDEREN Holland. Frankrijk. Engeland. ZEEVISCHHAIVDEL H. ARYS- DEPAEPE. BERICHT 1897 Een HUIS te huren HUIS, 2 kleine Huizen Meubels 33 O O 3VC IE 3^T TE KOOP eene behuisde Hofstede Overjarige Panden L 33 3D IE Boomen Schaarhout, MEUBELS V A IV EEN HUIS HUIZEN TE AALST. 2 HUIZEN te AALST Openbare Verkooping Bij verandering van woonst Verdere inlichtingen over die misdaad ontbreken geheel. Ongelukkiglijk kunnen de familieleden der slachtoffers, die niet met hen onder hetzelfde dak wonen, slechts zeer onbepaalde inlichtingen ge ven over de voorwerpen die kunnen ge stolen zijn. Dit maakt natuurlijk de op zoekingen zeer moeielijk. Daarbij zijn de overheden eerst zeer laat verwittigd, zoodat zij zich niet voor zondag avond ter plaats konden begeven. De herberg der slachtoffers werd hoofd zakelijk bezocht door aardenbewerkers, die arbeiden aan de waterwerken van het rivierke de Bocq. Zij hadden den naam eenig fortuin te bezitten. Het is de brievendrager, die het eerst de vreeselijke ontdekking deed. Zooals men denken kan, heeft deze droeve gebeurtenis de bevolking van ge heel den omtrek in opschudding ge bracht. Moordpoging te Roei. Een dik gesluierde dame kwam bellen aan dc wo ning van M. Wijk, place du TilUul. Op eene vraag, die de onbekende stelde, antwoordde de meid dat M. Wyk niet thuis was. De dame, die ongetwijfeld een verkleed manspersoon moet geweest zijn, deed de meid door eenen geweldigen vuistslag op den vloer vallen, bracht haar vervolgens twee messteken in de zijde toe en brak toen een meubel open, om er 600 fr. uit te stelen. Een rechterlijk onderzoek is ingesteld. Schrikkelijk ongeluk te Luik. Over eenige dagen had men in de kool mijn VEspérance, rue de Bois, een nieuw stelsel beproefd om hij middel van twee messen de koorden der ophaalbakkeu door te snijden. In den nacht tusschen zondag en maandag, rond 3 uren, was eene nieuwe koord aan den ophaal bak geplaatst en twee mijnwerkers daalden in den put om op de koord teekens voor de mekaniciens te zetten. Aan het ver diep van 170 meters gekomen werden de twee werklieden plotseling in de ruimte geslingerd de bak viel tot op den bodem van den put. Bij middel van eenen twee den ophaalbak kwam mon de slachtoffers ter hulp. Cleeren, Eugene, werd dood gevonden! zijn hoofd was gansch verpletterd en zijn lichaam was met ijselijke worden over dekt. Zijn gezel Ledou had het bewust zijn verloren hij was eveneens erg aan het hoofd gekwetst, doch indien er zich geene verwikkelingen voordoenverkeert zijn leven niet in gevaar. Qleoren was 25 jaar oud, gehuwd en vader van een kind. Ledou is 30 jaar oud gehuwd en vader van 9 kinderen. Men veronderstelt dat de mekanicien, wanneer hij den ophaalbak tot het verdiep vau 185 meters wilde doen, hem eerst eenige centimeters zal opgehaald hebben en dat op dit oogenblik een der messen de koord zal geraakt en deze doorgesneden hebben. Iets zeldzaams. Niet dikwijls komt het voor, dat eene 70jarige jonge dochter naar het altaar wordt geleid. En wanneer men dan aan deze jonge bruid voorspelt, dat zij nog haar zilveren bruiloft zou vie ren, dan zullen er niet velen zijn, die daaraan geloof hechtsn. Toch is dit laat ste thans te beurt gevallen aan een echt paar te Bracht, raim een uur van Venloo. Het was deze week 25 jaren geleden, dat de destijds 59jarige bruidegom Math Doemgesmetde 70jarige Catharina Borsch in het huwelyk trad. Thans telt de man 84, zijne vrouw 95 jaren en beide echte lieden verheugen zich nog in een gezond gestel zij beheert het huishouden en helpt haren man bij den akkerbouw. Zorderling gébruik. Te Ouden bosch kan men geen geschikte candidaten vinden voor den gemeenteraad, zegt De Tijd. De reden hiervan is en de oude raadsleden weten hel bij ondervinding dat bij een nieuw gekozen lid, in plaats van hem eene serenade te brengen, de ruiten worden ingegooid. Een jonge misdadiger. Zekere Emile Guyonneau, een knaap van 13 jaar oud, is aangehouden omdat hij ver leden week de 90jarige Madeleine Pariot poogde te vermoorden, om haar te be stelen. Eenige dagen te voren was Mej. Méténier, 19 jaar oud, op de straat door eenJonge knaap aar gevallen, en nu heeft zy in den kleinen Guyonneau, haren af valler herksnd. De knaap maakte overigens geen minste moeilijkheid om zelf te erkennen dat hy de pleger van den aanslag was. En had er ook gesnspjjt van, zegde hij. Dank aan zijnejeugd, zal Guyonneau aan het gerecht ontsnappen. Hij zal voor de correctionneele rechtbank verschijnen die hem tot zijne meerderjarigheid in een verbeteringshuis zal steken. 't Is al wat zy doen kan, spijtig ge noeg, daar de jury hier gelegenheid zou hebben gehad om de maatschappij van een gevaarlijk wezen te bevrijden, dat zich heeft voorgenomen hij verklaarde het aan zijne medegevangen op het schavot te sterven. - Goudmijnen zonder goud. M Paul de Cassagnac kondigt in de Auto rité een nieuw financieel schandaal aan te Parijs De operatie dagteekent reeds van 1890 wel oud Te dien tijde kreeg de jood Jacob, van den koning van Siam, de concessie der goudmijnen van Watana, Sakeoen Bucknas. Na menige vruchtelooze pogingen stichtte Jacob de Maatschappij der goudmijnen van Watana. Een schoone naam, muziekaal als den naam eener vreemde vrouw. En geen slechte zaak, op het oogen blik dat deEngelschen de Fransche markt overstroomden met min of meer echte goudmijnen. Als de Engelschen de centen onzer gapers weten binnen te palmen, waarom zou ik het dan ook niet doen, meende Jacob, en hij wist zijne zienswijze door eenige vrijgevige Franschen te doen De Fransche Jack the Ripper. Zooals wij reeds meldden, verdenkt men Vacher op het oogenblik van 18 moorden én twee pogingen tot schandelijke mis handeling, waarvan de moordenaar er 11 i - bekend heeft. Alles laat vermoeden dat jaren getrouwd waa- Op 1 Oct. 1895 is de zaak op den bes ten voet. Aandeelen worden verkocht aan den fabelachtigen prijs van 975 fr. Er waren 57,000 aandeelen. De zaak kreeg aldus eene weerde van 87 millioen en daarvoor was gestort 375,000 fr. De Watana-mijn overtrof de Charte red .ée, Robinson en bereikte het toppunt harer glorie. In 1896 débacte. Men bevindt dat er geen goud in de mijnen is. De stalen erts, naar Parys gezonden, bevatten hoegenaamd geen goud. De mijnen waren niet eens geopend 11 En daar had men aandeelen aan 975 fr. verkocht. En wilt ge weten wanneer eindelijk het gerecht der Republiek zich met de zaak bemoeit Op 18 October 1897. Nu al f Vreeselijk familiedrama. Een 'lijk familiedrama is gebeurd te Choisy le Roi, nabij Parijs. Eene familie van zeven personen, de familie Guyot, heeft zich laten verstikken. De vader werkte sedert vier jaren in eene fabriek van ceramiek en won het brood voor vrouw en vijf kinderen, waar van het jongste 8 en het ondete 11 jaar oud was. Toen de buren bemerkte dat de familie Guyot niet buiten kwam, verwittigden zij de politie, die de deur openbrak. Va der, moeder en de vijf kinderen werden allen verstikt gevonden. Op twee wijzen wordt de drijfveer tot dit noodlottig besluit uitgelegd: Volgens de eenen heeft vader Guyot aan de zijnen de ellende willen sparen, waaraan hij vreesde weldra bloot te staan volgens anderen heeft hij het gedaan omdat hij wilde ontsnappen aan vervolgingen tegen hem ingespannen wegens de slechte be handeling, die hij zijne kjnderen deed ondergaan. Geheimzinnige misdaad. Te Kingsclere woonde sedert zijne pension- neering de vroegere peerdenkoopman Jobe Martin, 64 jaar oud, met zijne jonge vrouw, waarmeè hij slecht sedert eenige Prijzen voor 27, 28 en 29 Oct. Zalm de 1/i kilogr. fr. 2,00 tot 0,00 Tarbot fr. 2,00 Heilbot fr. 1,50 Kabeljauw fr. 0,80 Tongen(koppel)fr.0,60, 1,00 tot 3,00 Groote Pladijs (stuk) van fr. 0,70 tot 1,50 Rog fr. 100 tot 3,00 Roobaard fr. 1,50 tot 2.00 Nieuwe Hollandsche Schelvisch fr. 1,00, 1,50 tot 2,00 Vollen haring 0,20 Melkers 0,30 Schotsche haring 0,10 Zeeuwsche Oosters aan 5, 8 en tot 12 fr. aan de Landbouwers. BuiteDgewonen goeden Spoeling en Gietsel te bekomen aan denzelfden prijs als voorgaande, op de Stokerij en Brou werij Den Gouden Leeuw, oude firma Ch8 Van Assciie, Aalst. STAD AALST. hij ook de zeven andere gepleegd heeft, zonder degenen te rekenen, die nog niet bekend zijn. Van alle kanten 7an Frankrijk komen er dossiers naar het parket van Belley. Bij elke ondervraging bekent Vacher eene nieuwe.misdaad. Zaterdag heeft hij bekend den moordenaar te zyn van een löjarigen knaap, vermoord te Courzien, in een leegstaande huis. Vacher heeft dezs misdaad omstandig verhaald en het parket zal thans deze verklaringen on derzoeken. Men heeft ook de aandacht van het parket ingeroepen op den moord, ge pleegd in de omstreken van Plavec, op de vrouw van eenen notaris. Het schynt dat Vacher ten tijde dat de moord gepleegd werd, in den omtrek moet geweest zijn. Vacher werd jot hiertoe in zijne cel opgesloten gehouden. Sedert zaterdag wordt hij bij de andere gevangenen ge laten tijdens de wandeling, maar hij richt het woord tot niemand.) M. Fourquet hoopt weldra volledige bekentenissen van den misdadiger te be komen. De misdaad van Neufchateau blijft hij ontkennen. Hy wordt verdacht van den moord op eene 70jarige vrouw, gedood op 23 september 1892, in een af gelegen huis te Senelly, Loire. De rechter denkt evenwel niet dat hy hier de schul dige is. Jobe, een man van herculische ge stalte, bracht het grootste gedeelte van zijnen tijd door met het doen /van wande lingen in rijtuig, waarbij zijne vrouw hem gewoonlijk vergezelde. Dijnsdag namiddag verliet Mad. Martin haar huis en ging te voet naar de Burgh- clere-statie, op de Didcot, Newbury en Soulhampton-spoorweg, van waar zij vertrok. Den volgenden dag zag men Martin niet en het huis bleef gesloten. Er rezen weldra vermoedens dat er iets^was voor gevallen, te meer daar verscheidene per sonen dijnsdag namiddag iets hadden gehoord als een schot. Eindelijk drong men langs de achter deur binnen. In de keuken vond men Martin dood in eenen leunstoel zitten met een geweer tusschen de beenen waar van de loop in zijnen mond stak en de lading in het hoofd was gedrongen. Er is onmiddelijk een onderzoek geo pend over de verblijfplaats der vrouw. Volgens een later bericht heeft het onderzoek tot zelfmoord doen hesluiten. Mad. Martin is nog niét teruggevonden. gestaan te Aalst, Keizerlyke Plaats, nr42. Voor de conditiën zich te wenden bij M. Heyvaert-Moyersoem, te Aalst. VAN ST-MARTINTJS, op Donderdag 11 Novemb. Het College van Burgemeester en Schepenen, brengt ter kennis der belanghebbenden, dat de St- Martens-Jaarmarkt zal plaats hebben op Donderdag 11 November aanstaande, en dat er te dezer gelegen heid de volgende premiën zullen uitgeloofd worden: Voor het Hoornvee 1° Voor het meeste getal magere beesten geschoten an ten minste 2 tanden lc, 30 fr. 2', 40 fr. 30 fr. - 4', 20 fr. 2- Voor het meeste getal jong Vee ongeschoten 1«, 30 fr. 2*. 40 fr. 3', 30 fr. 4«, 20 fr. 3° Aan den verkooper die het grootste getal Kalf- beesten ten minste 6 beesten zal hebben ter markt gebrachti«, 30 fr. 2% 40 fr. - 3«, 30 fr. 4° Aan den verkooper die de schoonste Kallbeest (2 tot 4 tanden) zal ter markt brengen 1', 25 fr. 2», 20 fr. 5° Aan den verkooper die de schoonste op stal ge vette Vaars (van 2 tot 4 tanden) zatter markt bren- n25 franken. 6° Aan den verkooper die den schoonstcn op stal gevetien Os (van 2 tot 4 tanden) zal ter markt bren gen 25 franken. VOORWAARDEN De voorschrevcne premiên zullen eeniglgk toege wezen worden na vastelling en bewijs dat bet daartoe vereischte getal Vee ter markt zal verkocht en gele verd geweest zijn. Nogthans zal de levering der ver kochte dieren slechts mogen geschieden na de uit reiking der premién. In geval van gelijk getal, zullen de premiëu toege kend worden aan den verkooper die de sehoonste verzameling zal hebben ter markt gebracht. De varkoopers welke vermeenen recht te hebben tot eeue der voormelde prewiên, zullen gehouden zijn zicb te doen inschrijven op gameiden dag, voor het begin der markt van 7 tot 8 uren, bij den Secretaris der commissie of Jury die zich ter plaats zal bevinden De Jury zal voor elke soort van Beesten de beloo ningen mogen inhouden, indien zij oordeelt dat geen der aaugeboden dieren eenen prijs verdient. De uitreiking der premiên zal plaats hebben den zelfden dag, met den klokslag van 40 uren 's voormid dags, en dit op liet verslag van eene door het Collega van Burgemeester en Schepenen aangestelde Jury, samengesteld uit haeren landbouwers, stokers, vleeschhouwers, enz., die over alle schikkingen zal beslissen zonder beroep. Er zal alle hulp aan de koopers en verkoopers ver leend worden. De Paardenmarkt zal gehouden worden op het Esplanadeplein, nabjj de Statie des IJzerenwegs en dc Veemarkt, aan da Brusselschepoort, op de Houtmarkt. De Paarden en het Vee ter markt gebraebtzijn vrij van plaatsgeld. Gezien te Aatst, den 48 October 1807. Op Bevel t De d. d. Secretaris. De Burgemeester ee Schepenen, Ed. SCHEERLINCKX. Leo GHEERAERÜTS. OPENBARE VERKOOPING van eeu groot en schoon XE HELDERGE1I. De Notaris De Sadeleer, te Erembo- degetn, zal ten verzoeke der erven we duwe Karei D'Haeseleer, openbaar ver- Gemeente Heldergem. Koop I. Een schoon Woonhuis, zijnde het oud pastoreel huis, aan het Oud Dorp, sectie A, nummers 26, 27 en 28, groot 23 aren, 50 centiaren. Koop II.Een klein Huis daarachter, sectie B, nummer 7c, groot 2 aren, 40 centiaren. Koop III. Een klein Huis daarneven, sectie B, nummer 7d, groot 70 centiaren. ZITDAGEN Verbef/li 1897' telkens om 2 uren namiddag, te Helder gem, ter herberg Het Oud Gemeente huis, by Ben. Vonck. Verkooping van alle de Meubels, Bees ten en Landbouwersalem, zich bevin dende ter woning bij koop I beschreven, door 't ambt van zelfden Notaris De Sa deleer, op Dijnsdag 2 November 1897, om 8 uren 's morgens. Studie van de Notaris De Vuyst, te Borsbeke. MERKWAARDIGE VERKOOPING van 5J80 koopen 3. Te Ressegem, op Dijnsdag 9 No vember 1897, 280 koopen, telkens om 9 uren voormiddag. Zie plakbrieven by Ach. Eeman, fabrikant van schei kundige vetten te Aalst, eerste klas van VOEDERBEETEN. (Jaune Ovoïde des Barres). UIT DER HAND TE KOOP met Stalling en Schuur, groot 3 dagwan- den en 25 roeden, gestaan en gelegen te Aalst, St-Job, thans bewoond door M. Joannes Vanderheyden. Zich te bevragen bij M. JoannesBeeckman, te Aalst, St-Job. Berg van Bermhertigheid. AALST VERKOOPING VAN der maanden April, Mei, Juni, Juli, Augusti en September 1896, op Donder dag 4 November 1897, om 2 ure na middag, in deszelfs lokaal, door hot ambt van den Deurwaarder Jozef D© Vos. De Deurwaarder De Vos, te Aalst, zal namens Meester Blanchaert, Notaris te Asper, op Dijubdaq 9 November 1897, om 9 uren voormiddag, openhaar vor- koopen 400 schoone fruitboomen, vele canada- linden- accacia- olmen- en es- schenboomen, alsmede 20,000 kil. beeten te velde, op het groot Kasteel te Lede. Studie van den Notaris De Sadeleer, te Erembodegem. OPENBARE VERKOOPING van 1° te Haeltert, op Maandag 29 Novem ber 1897. 2° te Kerkxken en Heldergem, op Maandag 6 December 1897. 3° te Erembodegem, op Maandag 13 December 1897. 4* te Welle, op Maandag 20 December 1897, telkens om 8 uren 's morgens. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING VAN te Meldert en Baardegem. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal ten verzoeke va wie bet behoort, met winst van palmslag en gelagen openbaarlyk verkoopen Gemeente Meldert. Koop I. Een perceel Land, gelegen te Meldert, de Klaarhaag, gekend bij kadaster sectie D. nr 78b, groot aldaar 4 aren 60 centiaren, cn volgens titel 4 aren 29 centiaren, palende oost Gillis De Nil, zuid het Bureel van Weldadigheid van Moorsel, west de wede Judocus Van Dame, noord Jan Baptist Sablon. Gebraikt door Karei Lodewijk Wille. Gemeente Baardegem Koop II. Een perceel Land.gelegen te Baardegem. Kasteelbosch, deel van perceel gekend bfj kadaster sectie D, nr 44, groot 7 aren 80 centiaren, palende oost de Sraedt Pieter Francics, zuid koopen 3 en 4, west De Plecker Jan en noord baron van der Noot Alexander. Gebruikt door Karei Lodewijk Wille, August Van der Cruyssen en Pieter Geyssens. Koop III. Een perceel Land, gelegen te Baarde gem, deel van perceel gekend bij kadaster sectie D, n* 44, groot 27 aren 90 oentiaren, palende oost koop 4, zuid Jacobs Karei Lodewyk, west de wed* De Gols- D« Ridder DomieD, noord De Plecker Jan en koop 2. Boomprijs fr. 100. Gebruikt door Karei Lodewijk Willa an Pieter Geyssens. Koop IV. Een perceel Land, gelegen te Baerde- gem, Kasteelbosch.deel van perceel gekend bij kadaster sectie D, nr 44, groot 24 aren, palende oost koop 3, zuid koop 6, west koop 2 en De Smedt Pieter FraDs, noord koop 3. Gebruikt door August Van der Cruyssen en Jan Baptist Borms. Koop V. Een perceel Land.gelegen te Baardegem, Kasteclbosch, gekend by kudaster sectie D, nr 43, groot 36 aren 20 centiaren, palende oost De Rruyn- Cammaert Pieter Jan, zuid koopen 6 en 7, west koop 4 en noord De Smedt Pieter Frans, Van der Straeten Hortense en koop 8. Gebruikt door Karei Lodewyk Jacobs. Koop VI.— Een perceel Land.gelegen te Baardegem Kastcelbo8ch, deel van percael gekend by kadaster sectic D, nr 42, groot 39 aren 60 centiaren, palende oost koop 7, zuid wed' de Kerckhove de Dcnterghem, west De Ridder Pieter. Karei Lodewijk Jacob, Verbeke Pieter en Jacobs Karei I odewijk, noord koopen 4 en 3. Gebruikt door JaD Baptist Borms en Jan Van iiieseo. Koop VII. Een perceel Land, gelegen te Baarde gem, Kasteclbosch, deel van perceel gekend bij kadaster sectie D. nr 42. groot 34 aren, palende oost De Bruyn Cararaaert Pieter Jan, zuid weduwe de Kerckhove de Denterghem, west koop 6 en noord koop 3. Gebruikt door Karei Lodewijk Jacobs. Koop VIII. Een perceel Land, gelegen te Baar degem, Kammestraat, gekend bij kadaster sectie D, u" 16 en 17, groot 23 aren 90 centiaren, en volgens titel 22 aren 87 centiaren, palende oost koop 9, zuid De Bruyn-Caramaerl Pieter Jan en koop 5, west Van der Slraeten Hortense en noord de Kammestraat. Gebruikt door Karei Lodewijk Wille. Koop IX. Een percael Land en deel Boomgaard, gelegen te Baardegem, Kammestraat, gekend bij kadaster sectie D, n" 18 en 19, groot 24 aren 40 centiaren, palende oost Mabilde Maria, zuid De Bruyn- Cammaert Pieter Jan, west koop 8 en noord De Vos- Baert Pieter Frans. Gebruikt door Karei Lodewijk Van de Wyngaerde. ZITDAGEN Instel Donderdag 21 Oktober on_ Verblijf 11 November)1807' om 2 uren namiddag, ter berberg De halve Maan, bjj M. R. Pollyn-Joostens, te Baardegem, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van 88 koopen lioogstammige en gavige Bosch en andere 1 Esse henboom, 3 Eiken- en Kanadatronkboomen te Aalat-Mijlbeek en Moorsel, De Nolaris EEM \N, te Erpe, zal op MAANDAC 13 NOVEMBER 1897, om 9 uren stipt 's morgens, in liet openbaar verkoopen Namens juffrouw cd Keman-De Bièvre, te Aalst te Aalst-Mijlbeek, op do Dry Velden, nabij de hotstede (van ouds)Longé 14 koopen hoogc en gavige Kana- daboomen, 1 koop Ksschenboom, 2 koopen Eiken- troukboomen, 1 koop Kanadalroiikboum. Zelfde boo men meien meest allen 2 meters omtrek. Namens juffrouw Sidonia Dc Bièvre, te Brussel; te Moortel, Waver, in eene partij bosch nabij het geseheed met Aalst,aan de Koeibrng of kassei van Aalst op Moorsel: 70 koopen hoogstammige en zuivere Kanadaboomen. Zelfde boomen hebben eenen omtrek van 1 meter 50 centimeters lol 1 meter 70 ccntim. N. B Groot gemak van vervoer door de nabijheid der kassei. OHDE DEK VEBKOOPmC De verkooping zal geschieden aan den roet der Boomen en zal aanvang nemen cm 9 uren 's morgens met de Boomen staande te Aalst-Mijlbcck, op de Drij Velden, om tO uren van den morgend met da Boomen te Moorsel, aan de Koeibrug. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERPACHTING DER van het Armbureel der Gemeente Erpe, gelegen te Erpe, Ottergem, Erdndegem, Meire, Nieuwerker- ken, Smetlede en Lede. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Dijnsdag 9 November 1897, om 8 uren 's morgens, ten Gemeente huize van Erpe, by den heer Ch. Noêl, aan het Dorp, namens het Armbectnur van Erpe, overgaan tot de verpachting zyncr Goederen en van het reebt van jagen op zelfde goederen, gelegen te Erpe, Ottergem, Erondegem, Meire, Nieuwerkerken, Smetlede en Lede. N. B. Al wie zijne lestvervallen pachtsom van van de boven aangekondigde Verpachting niet zal gekweten hebben, zal als pachter geweigerd wordan. De verpachting der Goederen buiten de Gemeente Erpe gelegen, alsmede van bet jachtrecht zal slechts des middags plaats hebben. VENDITIE VAN te Meldert, aan het Dorp. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Vkuda» 29 October 1897, ten 8 uren voormiddag, ten sterf- huizevande echtgenootcn De Maeseneer-Van Nieu- wenborg, te Meldert, aan het Dorp, in het openbaar verkoopen de aldaar te bevinden huismeubelen, huis, houden en herberggerief, hangende horlogiên, piano, tafels, stoelen, jactt, schrijowerkersalem en gerief- draaibank, werktafel, slijpsteen, hopboor, egge, kruiwageD, ladders en olmen planken. Gewone conditiën en tyd van betaling mits borg stelling. OPENBARE VERKOOPING te Aalst-Schaarbeek. De Notarie De Gbeest, zal op Zater dag 6 November 1897, ten 2 uren na middag, ter Zittingzaal van het Vredege recht, te Aalst, in het openbaar verkoo pen een Huis en Grond, in de Lindestraat, wijk C, nummers 624e en 625a, groot 2 aren, 70 centiaren. Openbare Verkooping van De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. Een Huis metMagazynen en Bouw grond, aan de Baudewijnkaai.op d'Herts- hage, groot 12 aren, 39 centiaren. Thans onbewoond. Slechts ingesteld fr. 18000. 2. Een Huis met Hof, nabij het Slacht huis, aan de Moorselschebaan. Bewoond door Polydore Buyl, kleermaker, aan fr. 15,50 per maand. 3. Een Huis met Hof, nevenst voor gaande. Bewoond door J.-B. Schelck, aan fr. 15.50 per maand. 2 en 3 koop samen gebracht op fr. 6200. 4. Twee Woonhuizen, in de Doolhof- straat, n. 13 en 15. Bewoond door Adolf Van de Meerssche en Joseph Ghislain, ieder aan 2 fr. per week. Gebracht op fr. 2800. 5. En twee Woonhuizon, in do Dool hofstraat, n. 33 en 35. Bewoond door Henri Moreels en Camille Roelandt, ieder aan 2 fr. per week. Gebracht op fr. 2820. Laatste Zitdag Dijnsdag 2 November 1897, om 4 uren, ter herberg van Petrus Moort- gat, te Aalst, Moorselschebaan. OPENBARE VERKOOPING van De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlyk verkoopen i° Een Huis, In de Brusselschestraat, groot 1 aar, 90 centiaren. Bewoond door M. Weymeersch, aan fr. 425 's jaars. 2° Een Huis, in de Vrijheidstraat, n° 32, groot 70 centiaren. Bewoond door M. R. Van Branteghem, aan fr. 22 per maand. Eenige Zitdag Zaterdag 80 October 1897, om 2 uren ter Zittingszaal van het Vre degerecht, te Aalst, Groote Markt. Dë Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Hui» te jValst, aan de Oude Graanmarkt of Vlasmarkt, rechtover de St-Martinuskerk. Bewoond door M. Joseph Van der Vorst, aan fr. 500 's jaars. Ingesteld fr. 8100. Instel, Dijnsdag 12 JO/v_ Verblijf, Donderd. 28 0ctobM 18» om 4 uren namiddag, by M. Van der Vorst, voornoemd. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een schoon Huis, met magazijn, stal ling, remisie en hof, te Aalst, Statie straat, n° 8, groot 3 aren, 80 centiaren, eigendom van M. Beeckman-Buyl. Zicht baar alle dijnsdagen en donderdagen in den voormiddag. Instel, Donderdag 28 October, Verblijf, 11 November 1897. om 2 uren namiddag, in het Hótel de Flandre, by den heer Joseph Galle, te Aalst, Statiepleia. De Notarissen De Pauw en Breckpot, te Aalst, zullen openbaarlyk verkoopen Een groot Huis met grooten Hof, te Aalst, Keizerlyke Plaats, n° 41, gekend onder den naam van het Concert, ge kadastreerd sectie A, nummer 1938 en 1939, met eene grootte van 11 aren, 10 centiaren, groot bij meting 10 aren, 90 centiaren. Onmiddelijk gebruik. Instel, Vrijdag 22 October Verblyf, Vrydag 5 November 18y7' Ingesteld fr. 13,700. om 3 uren namiddag, ter estaminet be woond bij de heer Joseph Van der Vorst, te Aalst, Oude Graanmarkt, tegon de St- Martinuskerk.

De Denderbode | 1897 | | pagina 3