Prijsbolling ZAAILANDEN GOEDEREN KANADABOOMEN Huis met Hof, Frankrijk. Engelaud. ZEEVISCHHANDEL H. ARYS- DEPAEPE. BOOMVEBKOOPING BOOMEN HUIS, 2 kleine Huizen Meubels Boomen Schaarhout, EN WOONHUIZEN, PERCEEL LAIVD, Bij verandering van woenst KANADA-BOOMEN 2 HUIZEN te AALST Openbare Verkooping klaagt van het zeer in 't r«chter been; hij wierd naar Meenen gebracht in 't rijtuig van M. den burgemeester Vanackere,van Wevelghem hij is verplicht hot bed te behouden, en is verzorgd door M. Dcbac- kere. De fourgon waarin de treinoverste 'Clou zat, heeft eerst beginnen vuur te vatten; de klak van den treinwachter is al binnen verbrand, zijne schoenen waren bijna als gewrongen. De verongelukte, die aan zijne wonden, bezweken is, was hun onbekend, doch men vond op hem een portefeuilleken met verscheidene postkaarten en ge schriften erin, eeno kaart droeg bet adres van Victor Maes, Rijsselstraat,202, Meenen. Do heer polieie-commissaris zond den Vrijdag morgend een zijner agenten naar Meenen, en de «chtgenoote van Maes verklaarde dat haar man Woensdag ver trokken was, zeggende dat hij onpasse lijk was en een beetje ging wandelen; sedert had zij hem niet meer terug gezien. De agent deed baar uiteen hoe de ver ongelukte gekleed was en toonde haar de kaart die men op hem gevonden had. Het waren wel de kleederen baars mans, en de postkaart was dezelfde die hij uit Antwerpen ontvangen had over eenige dagen. Op het zien dezer bewijsstukken barst zij in snikken los en riep 't Is hij 't is mijn man die veron gelukt is Hij is dood. Maes hield herberg aan de Barakken, Au café des Flandrcs, en was bediende in de mekaniekweverij van M.José Deven, Koningstraat, to Meenen. Het slachtoffer is 35 jaar oud en laat eene weduwe achter met ^twee kinderen. Verscheidene reizigers hebben te voet de weg van Wevelghem naar Meenen afgelegd. De dienst heeft zekere verach- teringen moeten onderstaan, op de lijn van Kortrijk-Hazebrouck. Een hulptrein mot een ploeg van 20 mannen, isvanKortryk naar Wevelghem vertrokken, en de riggels wierdeu herzet, om den dienst den Vrijdag te kunnen voortzetten. Dat werk heeft geheel den nacht geduurd. Als het ongeluk gekend was ia een stroom van volk naar Wevelghem toege- loopen van de omliggende parochiën. Die beweging heeft geheel den nacht ge duurd. Het parket is Vrijdag ten 8 uren 's morgens te Wevelghem aangekomen, om een nauwkeurig onderzoek te be ginnen. Het gerecht zal onderzoeken aan wie de verantwoordelijkheid toe te wijten is. Aanslag. Vrijdag avond rond 7 uren, waren de douaniers Van Vlaen deren, De Bock en Delvin deelmakende van do vliegende brigade van Sint Niko- laas, op verkenuingdienit te Sint Gilles- Waas aan de uiterste grens, toen zij •enen persoon uit de Hollandsche rich ting zagen aankomen, gevolgd van 10 anderen, die 4 hoornbeesten trachten binnen te smokkelen. Op het zien d«r douaniers, nam de bende de vlucht, terwijl Van Vlaenderen en Delvin, elk een stuk vee vastgrepen, gelukte De Bock er in, een der smokke laars bij den kraag te vatten. Na eene korte worsteling kon hij hem overmees teren, terwijl de anderen de vlucht Bamen, terug de grenzen over. De aange houdene wilde zijne makkers niet noemen zelf zegde hij, hen niet te kennen maar hij gaf zichzelve op onder de benaming van August Borryn, woonachtig te Ste- kene. De douaniers hebben hem geleverd in de handen der gendarmen, om ter be schikking van den procureur des konings gesteld te worden. De twee aangeslagen beesten hebben eene weerde van 600 fr. Drama op den spoorweg. Wij hebben gesproken over liet vinden van een lijk op de spoorweg nabij Edingen. Het schijnt thans zeker dat hier eene misdaad gepleegd is. Eerst dacht men nog dat de veronge lukte uit den portel van eenen trein ge vallen was, doch nu schijnt uit het on derzoek te blijken dat hij er uit werd ge worpen, nadat men hom eenige voorwer pen van weerde had ontnomen. Een bankbiljet en eene abonnementskaart was, zooals men weet in den zak gebleven. Te Luik zal binnen kort een afge scheurd socialitisch blad Germinal ver schijnen. De geheimzinnige aanslag van Doei. Men zal zich herinneren dat over eenige weken, op eenen zondag avond, aan een huis te Hoei, eene ge sluierde dame kwam bellen. Na van de meid vernomen te hebben, dat zij alleen thuis was, zou de dame, die niemand anders kon zijn dan een ver- kleeden manspersoon, haar eenen slag gegeven en eeueu messteek toegebracht hebben. Vervolgens zou zij het huis zijn binnen gegaan om eenige voorwerpen van weerde te stelen. De meid zou eerst na het vertrok van den dief of van de diefegge het bewust zijn hebben terug gekregen. Uit het onderzoek is nu gebleken, dat- kier geen andere plichtige is dan de meid zelf. Zij had zichzelven verwond,om aan eenen aanslag te doen gelooven, be wusteloosheid geveinsd en zelf de voor werpen in kwestie gestolen en in den kelder onder d« steenkolen verborgen. Na negen jaren. Do Fransche polieie heeft Vrijdag, de hand gelegd op den kassier eener Bank van New-York, die sedert 1888 werd opgezocht. De man, Forster genaamd, had zijne Bank voor 193,000 dollars bestolen, dus bijna voor een millioen. Tot hiertoe was hij aan alle opzoekingen ontsnapt.Vruch- teloos had de Bank zich tot de polieie gewend en 5000 dollars beloofd voor zijne aanhouding. Zijne photografie was op duizende exemplaren getrokken en aan al de policieagenten van de wereld uitge deeld. Verleden maand meende een agent der Parijsche Veiligheid hem te herkennen in de hall van het Crédit Lyonnais maar hij durfde hem niet aanhouden, vree- zende zich te bedriegen. Hij volgde hem op, deed een onderzoek Jover den man, en had weldra de zekerheid dat het Forster was en hield hem aan. "Wat de 5000 dollars betreft, de Fran sche agent zal zo niet mogen aannemen daar de Fransche wet zulks -niet toelaat, maar waarschijnlijk zal do som gestort worden in de hulpkas der agenten. Kloosterleven. Onlangs trad de garnizoens-commandant van St-Omer als student in het seminarie van Atrecht, en thans wordt het volgende bericht Een 32jarig luitenant ter zee. te Cher- burg, heeft de militaire loopbaan ver laten, om het kleed der zonen van Sint- Ignatius aan te nemen. Te Marseille is een luitenant der reserve die op het punt stond tot kapitein bevor derd te worden, in de orde der Kart- huizers getreden. Te Nizza heeft een daar vertoevend Russisch generaal zich tot het katholiek geloof bekeerd. Een galgenaas. In de militaire clubs wordt tegenwoordig fel gelachen om een avontuur, waarvan een versolt uit de school komende jonge luitenant der infanterie, in garnizoen te Woolwich, de held, of beter het slachtoffer is geweest. Nooit wellicht werden naieveteit en het genie der fopperij zoo ver gedreven. Maandag morgend ontving luitenant L. gelijk al zijne kameraden eene uitnoodi- ging tot een theepartijtje, aangeboden door lady H. C., wiens echtgenoot, gene raal, een hoog ambt bekleedt in dit mili tair centrum. Volgens gebruik luidde de uitnoodiging als volgt Lady H. C. asked the pleasure of Lieutenant L... 's campany te tea. Vol gen datum en uur. Wat letterlijk zeggen wil, dat Lady H. C. het genoegen vraagt van Luitenant L. 's gezelschap aan de theetafel. Maar compagny kan ook vertaald worden met het woord compagnié, in den militairen zin. Aan de tafel der offi cieren was er nu een kameraad, schelm genoeg om den jongen officier te doen verstaan, dat de vrouw van den generaal het genoegen wilde hebben de thee aan te bieden aan de mannen zijner compagnie. Dat is voegde hij er bij, ee:;e oude gewoonte van ladyH. C. Dochter en echt genoot» van een generaal, koestert zij veel genegenheid voor den soldaat en acht het niet beneden zich ze van tijd tot tijd op thee te onthalen. Natuurlijk zult gij. mijn beste, groot tenue moeten bevelen, met wapens en ransel. Gij zijt wel vriendelijk mij die in- ilchtingen te willen geven, antwoordde het slachtoffer. Zonder uw advies, zou ik er geheel alleen naartoe gegaan zijn. En twee dagen later, te midden der receptie, kondigde men luitenant L. aan en men zag hem heel ernstig het salon binnentreden aan het hoofd van 60 sol daten De schurk die hem aldus in de doeken had gelegd, kreeg 8 dagen arrest, maar hij zal er minsten 8 maanden mee lachen. Prijzen voor 11, 12 en 13 Nov. Zalm de ljt kilogr. fr. 2,50 tot 0,00 Tarbot fr. 1,50 Heilbot fr. 1,25 Kabeljauw fr. 0,80 Tongen(koppel)fr. 0,70, 1,00 tot 3,00 Groute Pladijs (stuk) van tr. 0,70 tot 1,50 Rog fr. 100 tot 3,00 Roobaard fr. 1,50 tot 2.00 Nieuwe HoHandsche Schelviscli fr. 1,00 tot 1,50 Vollen haring 0,20 Melkers 0,30 Schotsche haring 0,10 Zeeuwsche Oosters aan 5, 8 en tot 10 fr. Groote vermindering bij hoeveelheid. op den vloer naar 25 fr. geldprijzen, op Zondag 21 November 1897, bij Alois Van Mulders-Meganck, aan den Windmolen, te Welle. Men speelt op 2 vloers om op eenen zondag te eindigen. Verdere voor waarden zijn ten lokale te vinden. MERKWAARDIGE te Oordegem en Vlierzele. De Zaakwaarnemer Matthys, Ie Oordegem. zal onder behoorlijk ambt, op Üouderdag 11 Novambcr 1897, ten 10 uren voormiddag, namens mijnhecren Eugène de Siuel-de Nueyer, Cardon-Kramp, beiden te Gent, Ca mil Ie Schclstractc, Petrus-Frans Van Gysc- gom, Charles De Geyler, de Leden van het IJureel van Weldadigheid, te Oordegem en mejuffrouwen Mathildc Arenls, te Uaellert en Rosalie Dc Schaepmecster, te Oordegem, binnen bovengemelde gemeente openbaar- ijk verkoopen 150 koopen allerschoonste, dikke en langstammigc Roomeii, bestaande in de volgeude 120 koopen zware kanadaboomen onder dewelke verscheidene van 2 meters omtrek, 12 koopen eiken waaronder lassen, 7 koopen esschen, 8 koopen olmen, 2 koopen wilgen, en 1 koop notelaar. Al dezo boomen allergemakkelijkst 'gestaan voor het vervoer, ORDE DER VERKOOPING Begin A, te Vlierzele, wijk Oordcgcmschestraat; B, te Vlierzele, in het Romplund, aan dc groote kassei; C, te Oordegem, Kluize, aahter het huis der kinderen Victor De Corte D, te Oordegem, Molenhoek: E, te Oordegeui, Speurtdries, aan de hofstede der kinde ren Pieler De Geyter; F, te Oordegem, groote kassei, aan den meersch van M. Schelstraete en land van mejuffrouw De Schaepmeester einde en G. te Oorde gem. aan het buitengoed van M. Cardon, groote kassei. Al de koopers moeten zich van goede gekende sol vabele borgen voorzien en men zal noch koopers noch borgen aanvaarden, die inkoopen in gevallene ver koopingen aan genoemden Matthys verschuldigd zijn Merkwaardige openbare verkooping van 253 koopen achoone, zware en gavige KANABA-, ABEKLEN-, OLMEN- en F.SSCHEN- te Meire, Erpe, Aygam en Bambrugge. IIONORE VLEGELS, Zaakhandelaar te Meire, za! door bevoegd ambt op Maandag 22 Novamber 1897, op klokslag van 9 uren, opanbaarlijlt verkoopen Te Meire. Namens den heer Karel-Lodewyk Calle- baul, te Nieuwerferken 20 schoone Kanadaboomen, aan een perceel meersch in de Nestemeerschen, ge bruikt door den beer Lodewyk De Smet. Te Erpc. Namens de erven Vlegels 52 schoone Kanadaboomen, aan een perceel meersch in de Nestc- meerschen, gebruikt door den heer Amaat De Smet. Namens jufvrouw Maria Mabilde, te Meire 50 schoon» Kanadaboomen en 20 Olmkoptronkcn, aan een perceel meersch in het Wijwater, gebruikt door den beer lienedictus Van Landuyt. Nog te Meire. Namens den E. II. Van Spaendonck, Pastor, te Meire - 15 gavige Kanadaboomen, aan eer perceel weide aan de Vijverslraat, gebruikt door het Klooater. Namens voornoemde juffrouw Mabilde 4 Kanada boomen en 1 Abeel, aan een perceel land in den Dael, gebruikt doer de erven Lievens 50 gavige Kanadaboomen, aan een perceel Land in den Dael, gebruikt door den heer Camillus Slagmulder. Namens mynheer Baron Paul Bethunc, te Aalst 7 schoone gavige Kanadaboomen, aan een perceel land in den Dael, gebruikt door den heer Petrus Necrinckx. Namens voornoemde juffrouw Mabilde 28 zware Kantdahoomen,aan een perceel meersch in den Dael, gebruikt door bet Klooster 2 zware Olmen cn 1 zware Escb, aan een perceel meersch, gebruikt door M. Karel-Lodewyk Van Impe. Te Aygem. Namens meergenoemde juffrouw Mabil de 25 schoone Kanadaboomtn, aan eau perceel meersch, Molenveld, gebruikt door dea heer Huylan- broeck. Nog te Meire. Namens meergenoemden baron Bethunc 2 schoone Kanadaboomen, aan een perceel land, Bavokautcr, gebruikt door den lieer Victor Bombeck 5 schoone Kanadaboomen, aan een perceel land aan het Syersveld, gebruikt door den heer Frans Hoffelii ckx. Te Bambrugge. 55 schoone en gavige Kanada boomen, aan den wijmenier Devendael. Voornoemde IIONORÊ VLEGELS, zal des ander daags. Dijnsdag 23 November 1897, openbaarlyk ver koopen Namens juffrouw Mabilde, om 2 uren stipt nanoen 100 knopen zwaar Elzen-Slaghout, in een perceel bosch gelegen ta Meire, Oostdorp. Namens mijnheer Baron Paul Bethune, om 5 uren nanoen 50 koopen zwaar Klzen-Slagbout, aan dan wymenier in den Devendael, te Bambrugge. Voormelde Boomen hebben eenen omtrek van 1 m. 50 c. lot 5 meters, en zijn buitengewoon zuiver. Daar zij allen zyn gestaan aan of in de nabijheid der kassei of op eenen afstand van 4a 5 minuten der Statie van den IJzarcnweg, zal liet vervoer veel gomak opleveren. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits Ie stellen goede cn gekende borg. Men zal vergaderen ter herberg van den heer Petrus-Joannes De Troyer, Doschstraat, en beginnen aan den meeracb van mijnheer Karei-Lodewijk Calle- baut voornoemd. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING VAN te Meldert en Baardegem. De Notaris EEMAN, te Erpc, zal ten verzoeke van wie bet behoort, met winst van palmslag en gelagen openbaarlijk verkoopen Gemeente Meldert. Koop l. Een perceel Land, gelegen te Meldert, in dc Klaarhaag, gekend bij kadaster sectie D n' 78b, groot aldaar 4 aren 60 centiaren, cn volgens titel 4 aren 29 centiaren, palende oost Gillis De Nil, zuid het Bureel van Weldadigheid van Moorsel, west de wed' Judocus Van Dame, noord Jan Baptist Sablou: Gebruikt door Karei Lodewijk Wille. Gemeente Baardegem. Koop II. Een perceel Land,gelegen te Baardegem. Kasteelbosch, deel van perceel gekend bij kadaster sectic D, nr 44, groot 7 aren 80 centiaren, palende oost de Smedt l'ieter Francics, zuid koopen 3 en 4, west De Plecker Jan en noord baron van der Noot Alexander. Gebruikt door Karei Lodewijk Wille, August Van der Cruyssen en Pietèr Geyssens. Koop lil. Een perceel Land, gelegen te Baarde gem, deel van perceel grkend bij kadaster sertie D, nr 44. groot 27 aren 90 centiaren, palende oost koop 4, zuid Jacobs Karei Lodewijk, wist de wed* De Gols- De Ridder Domien, noord De Plecker Jan en koop 2. Boomprijs fr. 100. Gebruikt door Karei Lodewijk Wille cn Pieler Geysseus. Koop IV. Een perceel Land, gelegen te Baerdc- geui, Kastcelboscli.deel van perceel gekend bij kadaster sectie D, nr 44, groot 24 aren, palende oost koop 5, zuid koop 6, west koop 2 en De Smedt Pieter Frans, noord koop 5. Gebruikt door August Van der Cruyssen en Jan Baptist Burins. Koop V. Een perceel Land.gelegen te Baardegem, Kasteelbosch, gekend bij kadislcr sectic D, nr 45, groot 36 aren 20 ceutiaruii, palende oost De Bruyn- Cammaerl Pieter Jan, zuid koopen 6 cn 7, west koop 4 en noord De Smedt Pieter Frans, Van der Straeten IIorter.se en koop 8. Gebruikt door Karei Lodewijk Jacobs. Koop VI.— Een perceel Land.gelegen te Baardegem Kasteelbosch, deel van perceel gekend bij kadaster sectie I), n' 42, groot 39 aren 60 centiaren, palende oost koop 7, zuid wed' de Kerckhove de Denterghem, west De Ridder Pieter, Karei Lodewijk Jacob, V'erbeke Pieter en Jacobs Karei l odewijk, noord koopen 4 cn 5. Gebruikt door Jan Baptist Borms cn Jan Van Bicsen. Koop VII. Een perceel Land, gelegen te Baarde gem, Kastcelbosch, deel van perceel gekend bij kadaster sectie D, nr 42. groot 31 krei), palende oost Do Bruyn CamiHaert Pieter Jan, zuid weduwe de Kerckhove de Denterghem, west koop 6 en noord koop 3. Gebruikt door Karei Lodewijk Jacobs. Koop VIII.Een perceel Land, gelegen te Baar degem, Kauimcstraat, gekend bij kadaster sectie D, n" 16 en 17, groot 25 aren 99 cenliaren, en volgens titel 22 aren 87 centiaren, palende oost koop 9, zuid De Hruyii-Gammacrt Pieler Jan en koop 5, west Van der Straeten lloriense cn noord de Kammestraat. Gebruikt door Karei Lodew ijk Wille. Koop IX. Een prrcael Land en deel Boomgaard, gelogen te Baardegem, Kammcstraal, gekend bij kadaster sectie D, nr* 18 en II), groot 2i aren 40 centiaren, palende oost Mabilde Maria, zuid De liruyu- Camniaert Pieter Jan, west koop 8 en noord De Vos- Bacrt Pieter Frans. Gebruikt door Karei Lodewijk Van de Wyngacrde. ZITDAGEN Instel Donderdag 24Oktober Verblijf II November)181"' om 2 uren namiddag, ter herberg De balve Maan, bij M. R. Pollyn-Joostens, te Baardegem, Dorp. OPENBARE VERPACHTING DER van het Armbureel en der Kerkfabriek van de Gemeente Impe an gelegen te Impe, WanzeleLede en Hof stade. De Notaris EEMAN, te Krpe, ztl op Donderdag 2 December 1897, op nagemelda uren, namens bet Armbureel en de Kerkfabriek van Impe, openbaarlijk verpachten 1. Om 9 uren atipt *s morgans, ter herberg Het Commereiehuis, bij M. Sixtus De Smet, ta Impe, nabij het Dorp, dc Goederen van het Armbureel, gelegen te Impe, Lede en Hofstade. 2. En om 1 uren stipt nanoen, ter herberg 't Hof van Vrede, bij M. Theoliel Smetryns, te Impe, Dorp, de Goederen van de Kerkfabriek gelegen te Impe en Waniale. OPENBARE VERKOOPING van 88 koopen hoogstammige en gavige Bosch en andere 1 Esschenboom 3 Eiken- en Kanadalronkboomen, te Aalst-Mijlbeek en Moorsel. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op MAANDAC 15 NOVEMBER 1897, om 9 uren stipt 's morgens, in het openbaar verkoopen Namens juffrouwen Ecman-De Bièvre, te Aalst te Aalst-Mijlbeek, op de Dry Velden, nabij de holstede (van ouds) Longé 14 koopen hooge en gavige Kana daboomen, 1 koop Esschenboom, 2 koopen Eiken- tronkboomen, I koop Kanadatronkboom. Zelfde boo men meten meest allen 2 meters omtrek. Namens juffrouw Sidonia Dc Bièvre, te Brussel; te Moor.el, Waver, in eene partij bosch nabij het geseheed met Aalst,aan de Koeibrng of kassei van Aalst op Moorsel: 70 koopen hoogstammige en zuivere Kanadaboomen. Zelfde boomen hebben eenen omtrek van 1 meter 50 centimeters lol 1 meter 70 ccntitu. Namens M. R. Goossens, te DenderhautemTe Moorsel, Hof t'Hekscl, aan de kassei van Aalsl op MoorselI i koopen kanadaboomen van 1 m. 80 c. omtrek; 12 koopen abecleuboomcn van lm. 50c. om trek; 8 koopen esschenboomen van I m. 50 c. omtr. N. B. Groot gemak van vervoer door de nabijheid der kassei. ORDE DER VERKOOPING De verkooping zal geschieden aan den voet der Boomen en zal aanvang nemen cm 9 uren 's morgens met de Boomen staande te Aalst-Mijlbeek, op de Drij Velden, om lO uren van den morgend met de Boomen te Moorset, aan de Koeibrug. Op gewone voorwaardeu en tijd van betaling mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van een groot en schoon TE IIELDERGEHI. De Notaris De Sadeleer, te Erembo- degem, zal ten verzoeke der erven we duwe Karei D'Haeseleer, openbaar ver koopen Gemeente Helder gem. Koop I. Een schoon Woonhuis, zijnde het oud pastoreel huis, aan het Oud Dorp, sectie A, nummers 26, 27 en 28, groot 23 aren, 50 centiaren. Koop II.— Een klein Huis daarachter, sectie B, nummer 7c, groot 2 aren, 40 cenliaren. Koop III. Een klein Huis daarneven, sectie B, nummer 7d, groot 70 centiaren. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 2 Novpmhpr 18q7 Verblijf, Maandag 15 November 1897 telkens om 2 uren nam iddag, te Helder- jem, ter herberg Het Oud Gemeente- juis, bij Ben. Vonck. Studie van den Notaris De Sadeleer, te Erembodegem. OPENBARE VERKOOPING van 1° te Haeltert, op Maandag 29 Novem ber 1897. 2° te Kerkxken en Heldergem, op Maandag 6 December 1897. 3° te Erembodegem, op Maandag 13 December 1897. 4° te Welle, op Maandag 20 December 1897, telkens om 8 uren 's morgens. OPENBARE VERKOOPING van een voornaam te AALST, Achterstraat te NIE WERKERKEN. De Notaris Do G'nccst, te Aalst, en zijnen ambt genoot Eoman, van Erpe, zullen namens de erven van juffrouw Sylvia De Bièvre, openbaarlijk verkoo pen, met gewin van palmslag en gelugen STAD AALST. Ben schoon en welgebouwd Huis met Hof, geweest zijnde liet van ouds gekend handelshuis De Bièvre en later de bierbrouwerij genaamd De Halve Maan, gestaan en gelegen in de Achterstraat, geteekend N°3, en gekadastreerd wijk A, nummers 77Ga en 777a, met eene grootte van 4 aren, 70 centiaren, houdende van de eens zijde aan grond van dc Stad waarvan de ijzeren afsluiting naast de Achterstraat wordt mede- verkocht, van de andere zijde aan hel huis van den heer Clement Dc Paepc en van achter met eene ijzeren afsluiting aan den Ouden Dender. Dit buis beeft ruime cn gezonde kelderingen gelijkvloers van den eenen kant grooten salon met 3 vensters ter straat, daar achter eetplaats met 2 vensters op den hof, en van den anderen kant drij achtereenvolgende plaatsen, daar achter keuken met pomp en andere gebouwen, verders schoone boven kamers en groote zolders. Mag bezichtigd worden alle maan- dijns- en donder dagen, van 2 tot 4 uren. De sleutel tste bekomen daarnevens by den heer Clement Da Paepe. GEMEEN TE NIE V WEB KEUKEN: Vier aan elkander hangende Woningen met den grond er van afhangende, gestaan en gelegen op den Dries, groot 24 aren, 12 centiaren, gekadastreerd wyk B, nummers 1199b, 1202b, 1201c, 1201d, 1201e, 1210c en 1210d, met eene grootte van 23 aren, 2» centiaren, paletide ten ooste aan de erven Van der Eist, ten zuide aan de kinderen Los, ten weste aan Joannes Molin cn ten noorde aan Carolus-Ludovicus He Groot. Gebruikt door Pliilomena Van den Broeck, Deslrè Ottoy, Camillc DeConinck en Remy l)o Ras.te zamen aan 25 franken per maand. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 23 November jgq7 Verblijf, Dijnsdag 7 December ten 5 uren namiddag, ter herberg St-Licven, bij den beer Victor Van den Eynde, te Aalst, aan de groote Kerk. Openbare Verkooping van een te Aalst-Miilbeek. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in bet open baar verkoopen Aalst-Mijlbeek. Een perceel LaBd, gelegen op het Hoogveld, geka- streerd wijk D, nummer 281, met eene grootte van 12 aren, 90 centiaren, palende ten ooste aan de erven Joseph De Smet, ten zuide aan den heer Charles Bor- mau-Mally, ten weste aan den beer Cbarles De Vis cn ten noorde aan madame Liéuart. in gebruik bij Judocns Wauters. TWEEDE EN LAATSTE ZITDAG Maandag 15 November 1897. ten 2 uren namiddag, ter herberg In de School, bij Gust. Pilate, te Aalst-Mylbeck, op Papenrodedries. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Huis te Schoonaarde, groot circa 3 aren, nabij de Kerk, wezende de her berg In hbt Brouwershuis, bewoond by Charles Van Hauwe. v'm'r Maandag 29 N°reml*r 1897 om 2 uren namiddag, ter te verkoopen. herberg. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal op Dijnsdag 16 November 1897, om 9 ure voormiddag, openbaarlijk verkoopen Namens den heer Karei Cumont-Faider, te Brussel, 103 koopen kanada-, eiken-, esschen- en abeelen boomen, en eenige koopen schaarhout, aan zijnen meersch, den Kloostermeerscb, te Wanzele, aan den watermolen van den heer H. Matthys, en namens dezen laatsten 1 abeel en 2 kanadas. De Notaris DE PAUW. te Aalst, zal op Donderdag 18 November 1897, om 9 ure voormiddag, openbaarlijk verkoopen Te Schoonaarde, Lede en Audegem, 108 koopen kanadas en 41 koopen schaar hout. Te vergaderen te Audegem, Eegenen. De Notaris De Pauw, te Aalst, za openbaarlijk verkoopen Een schoon Huis, met magazijn, stal ling, remisie en hof, te Aalst, Statie straat, n° 8, groot 3 aren, 80 centiaren, eigendom van M. Beeckman-Buyl. Zicht baar alle dijnsdagen en donderdagen in den voormiddag. Ingesteld fr. 10,000. Instel, Donderdag 28 October, Verblyf, 11 November 1897. om 2 uren namiddag, in het Hotel de Flandre, bij den heer Joseph Galle, te Aalst, Statieplein. De Notarissen De Pauw en Breckpot, te Aalst/ zullen openbaarlijk verkoopen Een groot Huis met grooten Hof, te Aalst, Keizerlijke Plaats, n° 41, gekend onder den naam van het Concert, ge kadastreerd sectie A, nummer 1938 en 1939, met eene grootte van 11 aren, 10 centiaren, groot bij meting 10 aren, 90 centiaren. Onmiddelijk gebruik. Samen gebracht op fr. 18,100 DERDE ZITDAG Vrijdag 19 November 1897. om 3 uren namiddag, ter estaminet be woond bij de heer Joseph Van der Vorst, te Aalst, Oude Graanmarkt, tegen de St- Martinuskerk. VENDITIE "VA.IV schoone te Hofstade en Aalst-Mijlbeek. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal op Woensdag 17 November 1897, om om 1 uur namiddag, openbaarlijk ver koopen A. Ten verzoeke van de erven van Mr Louis Borreman- Waltens, aan eenen eigendom, omtrent de Hertshaag, ge naamd den Paardenmeersch, 2 zware Kanada-boomen van over de 2 meters dikte. B. En ten verzoeke van de Bestuurders der naamlooze maatschappij cc Distellerie et Brasserie Le Lion d'Or, - te Aalst, aan eenen meersch te Hofstade, nevens den Dender, aan de limiten der stad Aalst, 54 schoone en gave Kanada boomen. Men zal vergaderen ter estaminet van juffrouw weduwe Gustave Hutsebaut, te Aalst, Baudewijnskaai, aan de nieuwe Denderbrug. OPENBARE VERKOOPING VAN De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° Een Huis, in de Brusselschestraat, groot 1 aar, 90 centiaren. Bewoond door M. Weymeersch, aan fr. 425 's jaars. Ingesteld fr. 5000,00 2°Een Huis, inde Vrijheidstraat,n°32, groot 70 centiaren. Bewoond door M. R. Van Branteghem, aan fr. 22 per maand. Ingesteld fr. 3650,00 LAATSTE ZITDAG Zaterdag 13 November 1897. om 2 uren ter Zittingszaal van het Vre degerecht, te Aalst, Groote Markt. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Huis te Aalst, aan de Oude Graanmarkt of Vlasmarkt, rechtover de St-Martinuskerk. Bewoond door M. Joseph Van der Vorst, aan fr. 500 's jaars. Gebracht op fr. 8100. Laatste Zitdag Donderdag 11 November 1897, om 4 uren namiddag, bij M. Van der Vorst, voornoemd.

De Denderbode | 1897 | | pagina 3