Frankrijk. Oostenrijk. Italië. ZEEVISCH HANDEL H. ARYS- DEPAEPE. Koophandelsrechtbank BOOMTEELT PRIJSKAMP Prijsbolling KOEIMELKERIJ BERICHT TE KOOP PARTIJ LAND Huis met Hof, Ei\ WOONHUIZEN, BOOMEN Twee Huizen, G O D R N Boomen Schaarhout, Bij verandering van woonst Openbare Verkooping Openbare Verkooping. dat verleden vrijdag op de markt was gekocht. De man isnogniet buiten gevaar. Messengeveeht Zondag avond, ten half 12, ontstond er tusschen burgers en soldaten een gevecht in de danszaal IJzeren TrapKroouenburgstraat, te Antwerpen, en het gevecht werd buiten voortgezet in de Geuzenstraat. Piet Van de Velde, 23 jaar, stalknecht, uit de Lambermontstraat, die daar voorbij kwam, wilde de vechters scheiden, doch hij kreeg met een pintglas zulk een slag op het hoofd, dat hij badend iü zijn bloed en bewusteloos neerzakte. Hij werd verzorgd door dokter Van der Zypen en naar zijne woning vervoerd, waar hij maandag morgeud bemerkte dat zijn hemd vol bloed was en hij ook een steek boven de linkerborst gekregen bad. In het Sinte Elisabethgasthuis heeft men bevonden dat de wonde niet erg is. Om nu tot de vechters terug te keeren, rond middernacht kwamen de soldaten aan de herberg van Leys, hoek Volk straat, waar de zoon Eduard aan de deur stond. Zij vroegen hem of een der burgers, die hunne kameraden hadden geslagen, daar uiet binnen was. De zoon Leys antwoordde neen en zette de soldaten aan naar de kazerne terug te keeren, met het oog op do zware straffen die zij krijgen. Die raadgeving beviel de woestaards niet en een hunner bracht Eduard Leys eeneu messteek toe in de linkerzij. Doo- delijk gewond viel de jongeling neer, ter wijl de laffe aanranders de vlucht namen. Verzorgd door dokter Van Eggen werd de ongelukkige bij hoogdringendheid naar het gasthuis vervoerd. De daders zijn onbekend. Gasontploffing.— Zaterdag middag, omtrent 11 uren, had er te Leuven op de Margaretkaplaats nabij de hoofdkerk, een geweldige ontploffing plaats. De café A la GaVere, gehouden door mad. wed. Torfs, zou geopend worden. Alles was hiertoe in gereedheid gebracht. Zoo ook de gas,welke sedert 6 of 7jaar in dit huis niet meer gebruikt werd. De bekken waren geplaatst en alles scheen in orde te zijn. Evenwel bestatigde men dat, alhoewel al de gazbekken toege draaid waren,*er nochtans gaz ontsnapte. Er moest dus in de huizen hier of daar nog eene opening zijn. Zaterdag ten 11 uren, trachtte men de opening te vinden langs waar de gaz ontsnapte. Op de eer ste verdieping langs den achterkant werd men eenen sterken gazreuk gewaar. Toen men een fosphoorstekskc ontstak om de opening te ontdekken had er eene geweldige ontploffing plaats, die geheel het huis deed dreunen; 9 ruiten werden uit de vensters in stukken geslagen en menigvuldige planken werden met geweld uit den vloer gerukt. Dit moot hieraan toegeschreven worden, dat de opening in de buis zich tusschen den vloer en het plafon bevond. In de herbergzaal werd een groot ge deelte plafon afgerukt en viel met veel gedruisch ten gronde. De schade is be trekkelijk groot, doch gelukkig liep het ongeval zonder persoonlijke ongeluk kon af. Do zoon des huizes, die zich met den gazbewerker in de kamer bevond, kreeg een plank van den vloer tegen de beenen, doch werd niot gekwetst. De dochter werd licht gekwetst door de stukken van het plafond, welke haar op het hoofd vielen. Natuurlijk kon de herberg in zulke om standigheden niet geopend worden. Zon dag zag men dan ook op den voorgevel het volgend plakkaart Ter oorzake vau een ongeluk is de opening uitgesteld. Een kind gestolen. Zaterdag kwam een meid te R'etinne zich bij eene dame aanbieden, vragende of het kind, een meisje van vier jaren oud, haar op eene boodschap mocht vergezellen. Daar de dame haar kende, zag zij er geen bezwaar in, het kind een luchtje te laten scheppen. Maar de uren verliepen, de nacht kwam en noch de meid, noch het kind kwam terug. De politie werd verwittigd, deze zocht in alle richtingen, doch tot zondag avond was zij nog niet op het spöor. Ook de politie van Luik helpt in de opzoekingen. Zooals men denken kan heeft dit voorval de bevolking der geheelo streek ontroerd. De velden rond Houdeng, Rceulx en Mignault werden sedert oeuige dagen doorkruist en verwoest door een groot wild zwijn, dat men vruchteloos gepoogd had, te doodtn. Nu zondag nacht werd het dier door «en jager uit den omtrek geschoten. Op de markt te Ciney van 13 dezer waren 700 peerden, 850 hoornbeesten en 1000 varkens. Weinig beweging voor de peerdeu. De koeien en het hoornvee in t algemeen ging goed van de hand. Ook de jonge varkens werden gezocht. Do aanstaande markt, de belangrijkste van het jaar, is vastgesteld op 1 december. Smokkelarij. Men schrijft uit Hulst aan de Vliss. Ct. Nu er met tabaksmokkelen niets meer te verdienen valt, wordt het rundvee des te meer over de grenzen gebracht. Weinige dagen gaan voorbij, dat er van uit Hulst geeu rundvee België binnenge smokkeld wordt. Zelden brengt men maar enkele runderen tegelijk over, meestal troepen van 20 a 50, ja soms tot 100. föBij iedere koei behooren 3 geleiders, die naar gelang van gemakkelijk of moei lijk overbrengen (of men al of niet met de kommiezeu in aanraking komt) 8 of 10 f'r. per hoofd ontvangen. Dat deze maunen, gewapend met dikke knuppels, ja soms met vuurwapens, er alles behalve voorkomend uitzien, is licht te begrijpen. Wie dan ook een stouw x koeien, gedreven door driemaal zooveel drijvers, ontmoet, mag blij "zijn wanneer hij rnstig kan passeeren. Hoewel de smokkelaars de kommiezen weinig vreezen, zouden toch meer runde ren in handen der douanen vallen, indien hun niet door spionnen, die den geheelen dag de gangen der kommiezen nagaan, de veilige wegen werden aangewezen. Dikwijls zijn zij, die berichten naar don hoofdiroep overbrengen, van een rijwiel voorzien.., In hoogen nood gebeurt bet eens dat de smokkelaars den kommiezen een beestje, als voorlooper, in handen sturen Onderwijl <iat dezen dan met het aangeslagen rund naar 't kantoor trek ken, schuift de heele troep België binnen. Gaat 't overbrengen dikwijls gemakke lijk en heel rustig, meermaals heeft men ook metgroote bezwaren te kampen. Een echte smokkelaar laat zich echter niet gauw afschrikken en staat niet spoedig zijn beestje af. In woeste vaart gaat het soms door veld en bosch, over sloot en heg, ja meermalen zwemmen de koeien met hare drijvers eene breede gracht, een kanaal of een plas over, om zoo den kom- miezeD te ontkomen. Naar men beweert, moet eene koei al zwemmende gemakkelijk te besturen zijn en zonder moeite hare drie drijvers, twee aan den hals en een aan den steert, over brengen. Daar 't smokkelen nog al stil in zijn werk dient te gaan, loopen de drijvers barrevoets op hunne kousen en bestrijkt men de tong der koeiën, om deze het loeiën te beletten, met groene zeep. Geheimzinnig.— Dezer dagen ontving men op de post te Parijs eenen hrief, mei het adres Aan den magistraat, die het onderzoek doet in de zaak Litreux. De rechterlijke overheid werd in het bezit gesield van den brief, maar aange zien er geene zaak Litreux bestaat, deed me i den brief open. Deze bevatte 37000 fr. in bankbriefjes, zonder iets meor. Iets over keizer Wilhelm. Uit een boek van Maurice Leudet Gnillawne II inlime, dat zaterdag te Parijs is ver schenen 1 Op zekeren dag, 't was in den tijd dat de tegenwoordige keizer nog pr;ns was kreeg p;ins Wilhelm plotseling eene neusbloeding. Toen de officieren van zijn staf zich vol hoveünaenbelangsielling om hem verdrongen, stelde hij hen gerust met de woorden: Mijne keeren,'t is niets; 't is alleen de laat ie droppel Engelsch bloed, die uit mijne aderen wegeloeit. Op berenjacht. Aartshertog Otto, de oudste broeder van den troonopvol ger, was donderdag in Hongarië op de berenjacht. De jagers hadden een beer aangeschoten en het dier, razend van woede, wierp zich op een boschwachter, die vlak bij den aar-shertog s-ond, en doodde hem voordat de auderen konden helpen. De prins liet onmiddelijk do jacht sta ken, en belootde dat hij voor de nagelaten betrekkingen zou zorgen. De villa Borghese. De villa Borg hese te Rome, is in de heelo wereld ver maard. Haar Casino bevat een der rijk- zoo niet de r'jks.e, bijzondere ver zameling van kunstvoorwerpen in de heele wereld. Verscheidene meesterstuk ken zijn in de laats.e vjfiig jaren ver dwenen maar e»1 b'ijven nog veie stukken van onschatbare weerde over. Rond de viha l'gi een uitgestrekt park, waarin schoone gebouwen, als tempels, landhuizen enz. benevens fonteinen en standbeelden voorkomen. Sedert eenige ja"en is de vil'a Borg hese te koop. De beroemde prinselijke familie kon dien eigendom niet meer be houden. Maar z.ij wilde het schoonste stuk van haar erfdeel zoo maar niet aan den eersleu den besien verkoopen, en heeft het aangeboden aan de stad Rome, voor de som van 3 millioen, terwijl zij er minstens 5 weerd is; daarenboven aan- veerdt zij de beialing in annuiteiten van 150,000 fr. 't Is eeDe schoone zaak voor de stad, en de gemeenteraad heeft dan ook bec voor stel aangenomen. De vi'la zal tot open baar park worden ingericht. De Villa Borgbe-e werd gebouwd door kardinaal Scipione Borghese in 't begin ver XVII0 eeuw; zij behoorde thans aan prins Paolo. Prijzen voor 18, 19 en 20 Nov. Zalm de kilogr. fr. 2,50 tot 0,00 Tarbot fr. 1,50 Heilbot fr. 1,25 Kabeljauw fr. 0,90 Tongen (koppel)fr. 0,70, 1,00 tot 3,00 Groote Pladijs (stuk) van lr. 0,70 tot 1,50 Rog fr. 100 tot 3,00 Roobaard fr. 1,50 tot 2,00 Nieuwe HoHandsche Schelvisch fr. 1,00, 1,50 tot 2,00 Vollen haring 0,20 Melkers 0,30 Schotsche haring 0,i0 Zeeuwsche Oosters aan 5, 8 en tot 10 fr. Groote vermindering bij hoeveelheid. VAN AALST. Aangezien het uit de vervolgingen ten laste van den heer Camille De Naeyer, winkelier, te Aalst, blijkt dat hij zijne betalingen heeft gestaakt De Rechtbank Verklaart de bankbreuk geopend van den heer Camille De Naeyer, winkelier te Aalst Noemt M. Prosper Callebaut rechter der Rechter, tot rechter-kommissaris van de Bankbreuk Noemt M. Raymond De Schaepdryer, advokaat te Aalst, curator der Bankbreuk. Beveelt aan de scbuldeischer vóór 1 December, op de Griffie van de Handels rechtbank van Aalst, de verklaring hun ner schuldvorderingen te doen. Stelt vast op 9 December i897 het pro ces-verhaal van het onderzoek der schuld vorderingen te sluiten en op 16 December 1897 de debatten der betwistingen. Beveelt Aalst den 11 November 4897. Voor gelijkvermig afschrift. De Griffier, Ed. Scbeerlinckx, STAD AALST. Openbare Leergang over o— Het College van Burgemeester en Schepenen Gezien hel ministerieel besluit van 13 Februari 1883, openbare ConfercntiCn over de Fruitboomteelt in de Slad inrichtende Gezien de beraadslaging des Gemeenteraads van den II Maart 1883. Brengt ter kennis van bet publiek, plat er op de hierna gemelde, dagen, in den hof van het Stadhuis alhier, openbare lessen van Boomteelt kosteloos, zullen gegeven worden, onder het bestuur van de Landbou«afdeeling Aelst-Zuid, door den heer Fr. Burvenich, leeraar bij de Hofbouwschool van den Siaat, te «eten 21 November 1897 20 Februari 1898 5 December id. 6 Maart id. 19 December id. j 20 Maart id. 9 Januari 1898 17 April id. 23 Januari id. 8 Mei id. 6 Februari id. 22 Mei id. 19 Juni id. Telkens om 9 uren voormiddeg. Zijn tot de Conferentièn kosteloos toegelaten al de personen die tot dies voorafgaandelijk dc aanvraag aan het Gemeentebestuur zullen gedaan hebben. Gedaan den 4 October 1897. De d. d. Secretaris, De Burgemeester en Schepenen Ed. SCHEERLINCKX. Leo GHEERAERDTS. Paard met Harnassuur, Ca- briolet kleinen Omnibus, te koop bij Doctor Mertens, te Gijsegem. op den Engelechen Bïllard, bij Victor Van den Eynde, estaminet St- Lieven. aan de Groote Kerk, te Aalst. Vooruit: SCHOONE REGULATEUR. op den vloer naar 25 fr. geldprijzen, op Zondag 21 November 1897, bij Alois Van Mulders-Meganck, aan den Windmolen, te Welle. Men speelt op 2 vloers om op eenen zondag te eindigen. Verdere voor waarden zijn ten lokale te vinden. over te nemen, nabij het bosch van Bou logne, uit oorzaak van 't overlijden des meesters. 28 koeien van in keus; dage- lijksche verkoop 360 liters melk tegen 50 centiemen den liter. Middelmatige winst van 6 jaren 12,000 fr. gewaarborgd ten jare. Schoone instellingen. Men zal han delen met 25 duizend Ir. of waarborgen. Schrijven of te gaan spreken Dagory, eigenaar, 37, St Martinuslaan. Parijs. (37, boulevard Sl-Martin, Paris). aan de Landbouwers. Buitengewonen goeden SpoeliDg en Gietsel te bekomen aan denzelfden prijs als voorgaande, op de Stokerij en Brou werij Den Gouden Leeuw, oude firma Ch' Van Assche, Aalst. bij Ach. Eeman, fabrikant van schei kundige vetten te Aalst, eerste klas van VOEDERBEETEN. (Jaune Ovoïde des Barres). OPENBAREVERKOOPING van eene goedo te Hofatade. De Notaris DE GHEEST. te Aalst, zal niet gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eene goede partij l-and; groot 46 aren, 13 centi aren. gelegen te Hofstadc, op hetHouwken, geka dastreerd wijk C. nummer 877, met eene grootte van 48 aren, 70 centiaren, palende ten oostc aan den heer Emmanuel Van Wesemaal, ten zuide over deu voet weg aan de erven Bruylandt, cn Cobbant, ten weste aan de kinderen van den heer Alphonse Dael- roan en ten noorde aan het gescheed met de gemeente Lede daarover aan mevrouw D. llafaillc. Gebruikt zonder termijn ''oor den heer Fr. De Man. Verdeeld in oosthelfl en wcsthelft. ZITDAGEN MteJ' S0CD1^ IDecember 1897, Verblijf, Woensdag 15 ten 5 oren namiddag, o In het Gemeentehuis, te Hofslade, b'j den heer Leo Schampbeleer-Podevyn. OPENBARE VERKOOPING van een voornaam te AALST, Achterstraat, te NIEUWERKERKEN. De Notaris Lo Ghoost, te Aalst, en zijnen amlit genoot Eeman, vau Krpe, zullen namens de erven van jufrouw Sylvia De Bièvre, openbaarlijk verkoo pen, met gewin van palmslag en gelagen STAD AALST. Een schoon en welgebouwd Huis met Hof, geweest zijnde het van ouds gekend handelshuis De Bièvre en later de bierbrouwerij genaamd De Halve Maan, gestaan en gelegen in de Achterstraat, geieekend N°3, en gekadastreerd wijk A, nummers 776a en 777a, met ceue grootte van 4 aren, 70 centiaren, houdende van de eene zijde aan grond van de Stad waarvan de ijzeren afsluiting naast de Achterstraat wordt mede- verkocht, van de andere zijde aan hel huis van den heer Clement De Paepe en van achter met eene ijzeren afsluiting aan deu Ouden Dender. Dit huis heeft mime en gezonde kelderingen gelijkvloers van den eenen kant grooten salou met 3 vensters ter straat, daar achter eetplaats met 2 vensters op den hof, en van den anderen kant drij achtereenvolgende plaatsen, daar achter keuken inct pomp en andere gebouwen, verders schoone boven kamers en groote zolders. Mag bezichtigd worden alle maan- dljns- en donder dagen, van 2 lot 4 uren. De sleutel is te bekomen daarnevens bij den heer Clement Ds Paepe. GEMEENTE NIEUWERKERKEN. Vier aan elkander hangende Woningen met den groud er van afhangende, gestaan en gelegen op den Dries, groot 24 aren, 12 centiaren, gekadastreerd wijk B, nummers 1199b, 1202b, 1201c. I201d, 1201e. 1210c en ISIOd, met eene grootte van 23 aren. 20 centiaren, palende ten oosle aan de erven Van der Eist, ten zuide aan de kinderen Los, teil weste aan Joannes Molin en ten noorde aau C«rulus-Ludovicus De Groot. Gebruikt door Philomena Van den Broeck. Desiré Ottov, Camille DeConiuck cn Remy Da Bas.te zamen aan 25 franken per maaud. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 23 November Verblijf, Dijnsdag 7 December ten 3 uren namiddag, ter herberg St-Lieven,bij den heer Victor Van den Eynde, te Aalst,.aan de groote Kerk. Merkwaardige openbare verkooping van 33S kooprn schoone, zware en gavige KANA1A-, ABÊELEN-, OLMEN- en ESSCHEN- te Meire, Erpe, Aygem en Bambrugge. HONORÊ VLEGELS, Zaakbandelaar te Meire, zal door bevoegd ambt op Maandag 22 November 1897, op klokslag van 9 uren, npcnbaarlgk verkoopen Te Meire. Namens den hear Karel-I.odewvk Calle baut, te Nir.uworkerkcn 20 schoone Kanadaboomcn, aan een perceel incersch in de Nrstemeerschen, ge bruikt door den beer Lodewyk De Smet. Te Erpe. Namens de erven Vlegels 32 schoone Kanadaboomcn, aan een perceel meersch in de Neste- meerschen, gebruikt door den heer Amaat De Smet. Namens jufvrouw Maria Mabilde, te Meire 30 schoone Kanadaboomcn en 20 Olmkoptronken, aan een perceel meersch in het Wijwater, gebruikt door den lieer Benedictus Van Landuyl. Nog te Meire. Namens den F,. H. Van Spaendonck, Pastor, te Meire 13 gavige Kanadaboomen. aan een perceel weide aan de Vijverstraat, gebruikt door het Klooster. Namens voornoemde juffrouw Mabilde 4 Kanada boomen en 1 Abeel, aan een perceel land in den Duel, gebruikt doer de erven Lievens 30 gavige Kanadaboomen, aan een perceel Land in den Dael, gebruikt door den heer Camillus Slagmulder. Namens mijnheer Baron Paul Bethunc, te Aalst 7 schoone gavige Kanadaboomen, aan een perceel land in den Duel, gebruikt door den beer Petrus Neerinckx. Namens voornoemde juffrouw Mabilde 28 zware Kanadaboomen,aan een perceel meersch in den Dael, gebruikt door het Klooster 2 zwsra Olmen en 1 zware Esch, aan een perceel meersch, gebruikt door M. Karel-Lodewyk Van Impe. Te Aygem. Namens meergenoemde juffrouw Mabil de 23 schoone Kanadaboomen, aan een perceel meersch, Moleuveld, gebruikt door dei lieer Huvleu- broeck. Nog te Meire. Namens meergenoemden bsron Brlhune 2 schoone Kanadaboomen, aan een perceel land, Bavnkauter, gebruikt door den heer Victor Bombeek 3 schoone Kanadaboomen. aan een perceel land aan hrt Syersveld, gebruikt door den heer Frans Huffelii ckx. Namens mijnheer U' Baetcn, te Nieuwerkerken I zware cn gavige Kanadas, gestaan te Meire, Ooct- dorp, aau een meersch en perceel land gebruikt door Th. Vyverman. Te Bambrugge. 35 schoone en gtvige Kanada boomen, aan den wijmenicrDevendael. Voornoemde HONORÊ VLEGELS, zal des ander daags Dijnsdag 25 November tfi07. openbaarljjk ver koopen Namens juffrouw Mabildt, om 2 uren stipt nanoen 100 knopen xwaar Elzen-Slaghout, in een perceel bosch gelegen te Meire, Oosldorp. Namens mijnheer Baron Paul Bethune, om 3 uren noen 50 koopen zwaar Klzcn-Slaghout, aau den wijmenier in den Devendael, te Bambrugge. Voormelde Boomen hebben eenen omtrek van I m. 30 c. tol 3 meters, en zijn buitengewoon zuiver. Daar zij allen zijn gestaan aan of in de nabijheid der kassei of op eenen afstand van 4h 3 minuien der Statie van den IJzercnweg, zal het Tervoer veel geraak opleveren. Op gewone voorwaarden cn tijd van betaling mits te stellen goede en gekende borg. Men zal vergaderen ter herberg van den heer Petrus Joannes Dc Troyer, Boschstrant, cn beginnen len meersch van mijnheer Karei-Lndewijk Calle baut voornoemd. OPENBARE VERKOOPING van te Aalsl. De Notarissen l Schelf hout, te Oorde gein, en Dc Gheest, te Aalst, zullen openbaarlijk verkoopen 1° Een Huis, in de Klapstraat, num mer 34. Onverhuurd. 2° Een Huis in de Klapstraat alsvoren, nummer 18. Bewoond door den heer De Coster, aan 18 fr. per maand. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 29 1 N„„mber)o07 Verblijf, Dijnsdag 30) M>ember I8J'> om 3 uren namiddag, te Aalst, ter her berg A la Place Impérale, Keizerlijke Plaats I OPENBARE VERPACHTING DER van het Armbureel en der Kerkfabriek van de Gemeente Impe en gelegen te Impe, Wan ze te, Lede en Hof stade. De Notaris EEMAN, te Erpe, gal op Donderdag 2 December 1897, op nagcraelde uren, namens het Armbureel eu de Kerkfabriek van Impe, openbaarlijk verpachten 1. Om 9 uren stipt's morgens, ter herberg Het Commrrciehuis, bij M. Sixtus De Smet, te Impe, nabij het Dorp, de Goederen va» het Armbureel, gelegen te Impe. Lede en Hofslade. 2. Eii om 2 uren stipt nanoen, ter herberg 't Ho van Vrede, bij M. Theoliel Smctiyns, te Impe, Dol p, du Goederen vau de Kerkfabriek gelegen te Impe en Wanzele. Studie van den Notaris De 8adeleer, le Erembodegem. OPENBARE VERKOOPINGEN van i° te Haeltert, op Maandag 29 Novem ber 1897. 2° te Kerkxken en Heldergem, op Maandag 6 December 1897. 3° te Erembodegem, op Maandag 13 December 1897. 4° te Welle, op Maandag 20 December 1897, telkens om 8 uren 's morgens. 5° Van Meubels, Beestialen en Land- bouwersalem, te Haeltert, Hoogstraat, ten verzoeke van Bernand Hunninck, op Dijnsdag 23 November 1897, om 8 uren 's morgens. Zie plakbrieven. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Huis te Schoonaarde, groot circa 3 aren, nabij de Kerk, wezende de lier- berg In het Brouwershuis, bewoond bij Charles Van llauwe. Ingesteld fr. 1500. Instel Maandag 15 XI ,on_ Verblijf Maandag 29 No,emb«r -897 om 2 uren namiddag, ter te verkoopen herberg. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal op Maandag 29 November 1897, ten 8 uren voormiddag, openbaarlijk verkoo pen 61 ka-nadas- olmen- en wilgen- boomen, te Wichelen, Malroos, Padden hoek, Diefhoek en Heyde, waaronder van 3 meters omtrek. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een schoon Huis, met magazijn, stal ling, remisie en hof, te Aalst, Statie straat, n° 8, groot 3 aren, 80 centiaren, eigendom van M Beeckman-Buyl Zicht baar alle dijnsdagen en donderdagen in den voormiddag. Gebracht op fr. 15,100. DERDE ZITDAG Donderdag 25 November 1897, om 4 uren namiddag, in het Hotel de Flandre, -> bij den heer Joseph Galle, te Aalst, Statieplein. De Notaris DE PAUW. te Aalst, zal op Donderdag 18 Noyemrer 1897, om 9 ure voormiddag, open baarlijk verkoopen Te Schoonaarde, Lede en Audegem, 108 koopen kanadas en 41 koopen schaar hout. Te vergaderen te Audegem, Eegenen. De Notarissen De Pauw en Breckpot, te Aalst, zullen openbaaüyk verkoopen Een groot Huis met grooten Hof, te Aalst, Keizerlijke Plaats, n° 41, gokond ouder den naam van het Concert, ge kadastreerd sectie A, nummer 1938 en 1939, met eene grootte van Haren, 10 cen'iaren, groot bij meting 10 aren, 90 centiaren. Oumiddelijk gebruik. Samen gebracht op fr. 18,100 DERDE ZITDAG Vrijdag 19 November 1897. om 3 uren namiddag, ter estaminet be woond bij de heer Joseph Van der Vorst, te Aalst, Oude Graanmarkt, tegen de St- Martinuskerk. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1® 19 aren, 17 centiaren Land, te Erem bodegem, Bouchoutberg, aan het Galgen- straatje. 0 13 aren, 90 centiaren Land, te He kel gem, Mazits. 3° 23 aren, 75 centiaren Land, te He kelgen, Bouchoutberg. Voorschrevene goederen gebruikt door de kinderen Judocus-Adolf De Geyseleer- Vaerman. Instel, Donderdag 25 November ).aQ7 Verblijf, Donderdag 9 December j om 4 uren namiddag - In de Waraade, bij Xaveer Vermeir-Meert, te Meldert, aau 't klooster Affiigem. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Eene Hofstede, te Meldert, wijk Nievel, groot 28 aren, 89 centiaren, j Bewoond door J. Van den Bosssche- 1 Bruyuinckx. jj Instel, Dijnsdag 23 November ,8Ü7 j Verblijf, Dijnsdag 7 December om 3 uren, bg M. Henri De Paepe, te i Meldert.

De Denderbode | 1897 | | pagina 3