ZAAILANDEN Huis met Hof, GOEDEREN Twee Huizen, Holland. ZEEVISCHHANDEL H. ARYS- DEPAEPE, Frankrijk. KOEIMELKERIJ PRIJSKAMP PARTIJ LAND BERICHT Australië. EN WOONHUIZEN, BOOMEN HUIS, Meubels& Landbouwalem Boomen Schaarhout, "open bare "ve rkoopi no L A H D Bij verandering van woenst Openbare Verkooping Openbare Verkooping. Bandietenstreken. Maandag mor gend is te Bruggo, in eenen deoriijken toestand, een koetsier aangekomen van M. Bever. Hij kon met moeite gaan. Hij was aangerand geweest langs den Thou- reutscheusteenweg in het terugkeeren van de gemeente Aartrijcke, waarheen hij eenen kasteelheer had gevoerd. Ziehier hoe de ongelukkige zyne ge beurtenis heeft vertelt Maandagnacht rond 1 ure, gekomen zijnde op de gemeente Lophem, omtrent de herberg, bewoond door Knockc, zag ik eensklaps een kerel voor miju peerd springen en het stilhouden, terwijl twee anderen naar my toesprongen, mij van bok sleurden en op den grond zoo hevig stampten en sloegen dat ik meende, niet levend uit de handen van deze kwaad doeners te zuH«u geraken. Ik bleef liggen tot de schurken weg waren toen stond ik op en zag dat peerd en rijtuig verdwe nen waren. Al mijne krachten verzame lende, ben ik naar Bruggo gesukkeld. Het slachtoffer heeft zich seffens te bed moeten begeven. Wat het peerd en het rijtuig betreft, voorbijgangers zagen ze rond 3 uren des morgens staan voor de poort vaD M. Be ver zij klopten dezen laatste op en hoe verwonderd stond M. Bever niet te zien, toen hij bevond dat de koetsier afwezig was. Het peerd had alleen zijnen weg ge vonden. De kwaaddoeners worden ieverig op- iarise" \'n!uw to VWi ™lslci(l is een? 65" I Verscheidene van do grootste handels- S,ïlïol* T3 op de spoofbaün huizen in de city zijn geheel uitgebrand, geraakt, door eene locomotief verrast eu j Allerlei koonwaren rijn vornioldlte ruid- i zijde van Flinderslaue brandde uit van Elisabeth-street tot aan de Monahons gebouwen. Deze laatste zijn gered. De noordelijke zijde van Flinders-lane werd niet beschadigd. De wind blies do asch en do vonken tot in de voorsteden, op twee mijlen afstands gelegen. Waarschijnlijk smeulde het vuur zalerdag namiddag, toeu de magazijnen van M. Craig, Williamson en Thomas gesloten werden. Tot hiertoe kan men slechts eene zeer onzekere schatting maken van de aange richte schade,maar deze zal minstens een millioen pond stelling bedragen. De ver nieling van zoovele magazijnen, zal ern stig den handel benadeelen. Honderde werklieden ziju zonder werk. ren, keerden tegen den avond terug, maar zoodanig dronken, dat zij door hunne handelwijze alle deftige lieden er gerden. Zij vloekten en tierden als beze tenen, en sloegen hun peerd op onmen- schc-lijke wijze; ja, een hunner stond met zijn mes voor het arme dier dat niet meer voortkon, en dreigde het te doorsteken, 't Is jammer, dat men diegemeene kerels niet voor eenen nacht in de doos gestoken heeft, om ze later mot het gerecht te doen afrekenen: Eery ongelulc. Zaterdag nacht had aan de Handelskade te Dordrecht oen hoogst droevig ongeluk plaats. Het schip De Jonge Andreasbevaren door schipper P. Van 'Vessem, thuis- hooreude te Made en Drimmelen groot 24 ton, geladen met beetwortelen, voor het suikerfabriek, is gezonken, waarbij eene 25 jarige vrouw on een kind van 7 maanden ziju omgekomen. Het ongeluk had vermoedelijk plaats, doordat het achterschip in de klem ge raakte tusschcn do trappen van den stei ger der suikerfabriek en een aak. snepen in het vooronder. rige Frans Nobels, dienstknecht to Deur- ne, dio dezer dagen 's morgends ten 6 uren naar de mis ging, werd op het Exter- laar aangesproken door oenen persoon, die hem zegde Gij hebt mijnen portcmonnaie ge vonden en gij zult hem teruggeven. Ik was de wedervraag wel me- neerke, ik weet van uwen portemonnaie geen gebenedijd woord Meneerke, moneerke geef me dan uwen eigen portemonnaie maar, eu wat gauw ook I Op hot hulpgeroep van Nobels, kwam nu de hovenier Jan Luyokx loegeloopen, die den deugeniet vastpakte en met hem een gevecht lijf om lijf aanging, in welk de aanrander hom met ziju mes verschil- lige wonden toebracht, toteiudelijk twee andore personen, Louis van Aelst en Neel Devocht toesnelden, don aaurauder zijn mes ontnamen eu hem aanhielden. Het is een kerel van Borsbeeck. Er is procesverbaal tegen hem opgemaakt. In de Samber- eu Maasstreek wordt de droogte eeno ware ramp. De baken bevatten nog slechts een mager water straaltje en putten en fonteinen ziju uit gedroogd. De landbouw eu de nijverheid gaan zwaro beproevingen to gemoet. Jonge reieigers. Twee jonge knapen van Ecaussines Lalaiug, de ge- naamden Alfred Jacobs eu Juies Gard, ieverige lezers van de romans van Jules Verne, zijn van huis wcggeloopen, om, zooals zij in eonon achtergelaten brief zegden, uaar Amerika te gaan. De policie heeft onmiddelijk hun signa lement rondgezonden. De toestand ran M. Furnemont beter veel. Hij bevindt zich op dit oogenblik in Tyrol, van waar hij aan eenen zijner vrienden schrijft dat hij in December in België terugkeert, om in den omtrek van Charleroi eenige voordrachten te geven, ter gelegenheid van het Sinte-Barbara feest. Het parket vanLuik houdt zich met eene zeer ongewone zaak bezig, namelijk met de vervolging van eenen persoon, dio gepoogd heeft, het luchtmachieu eener koolmijn te verbrijzelen. De machinist, die zich een oogenblik verwijderd had, zou hem op het feit betrapt hebben,doch de plichtige had, om niet verrast te wor den, dezen bediende in een zijvertrekje opgesloten, iop't oogenblik dat hij zich daar binnen bevond, om de vleugeltjes van eenen lucbtgever te smeeren. Toen do machinist met eenen hefboom zijne deur kou openen, was de plichtige reeds gevlucht. De machinist vond het con- trool-uurwerk verbrijzeld en aan het machien was eene beweging gegeven, zoo snel, dat zij onvermijdelijk moest sprin gen. Brand te Dison. Fabriek ver meld. Men meldt uit Verviers Te Pisseroule-Dison bestaat aan den voet vaneenen heuvel eeno verzameling van nijverheidsgestichten, bevattende talrijke firmas on vertegenwoordigende kolosale fortuinen. Meer dan eens was er in dien warhoop van gobouwen brand ontstaan en elk herinnert zich nog den brand in de fa briek Drèze, die in 1894 voor verschei dene miljoenen deed verloren gaan. Het is in de oude fabriek Fabry-Hen- rion, gebezigd door verscheidene nijve raars, dat in den nacht van 20 op 21 het vuur ontstond. In een oogwenk verspreid den de vlammen zich laogs alle kauten. Het vuur was zoo hevig dat geheel de stad verlicht was en men onmogelijk den vuurpoel naderen kon. De pompiers van Dison, zelfs onmachtig, telefoneerden naar de posten van Verviers, dio met hun materieel toesnelden. Iu een oogwenk wierpen 20 lansen groote stroo men water op de vuurzee en de nacht was ten einde oer men zich miu of meer als meester van het vuur kan beschouwou. De schade aan de gebouwen en machie- nen moet overgroot zijn. Een nieuwsgierige, die van een dak viel, werd met gebroken been naar het gasthuis gebracht. Toen do schipper en zijnen knecht het zinken bemerkten, hadden zij nog juist tijd om aan den wal te komen, doch de gelegenheid ontbrak om de vrouw van den schipperen het kind te reddeu, daar het schip plotseling in de diepto ver dween. Naar wij vernemen was het schip ver zekerd Het lyk van de schippersvrouw is 's namiddags rond half 2 uren door een duiker gc-vischt. Om kwart voor 5 uren heeft men het duiken naar het kind ge staakt. Men vermoedt dat hot uit het vooronder door den stroom weggedre ven is. Ean barbaar. Te Groningen heeft een kleermakersgczel, H. De Vries genaamd, M. J. Jonkers, kassier, met een hamer dien hij uit een kroeg had ge stolen, hot linkeroog verbrijzeld. M. J., die reeds het rechteroog miste, is door deze wandaad thans geheel van het ge zicht beroofd. Zware mishandeling. Te Neder- weert is zekere P. H. Verheyen, arbeider aldaar, op onmenschelijke* wijze toege takeld. Tusschen de drie gebroeders Horn- pes en genoemden V. ontstond twist, waarbij een hunner hem een slag met een stok toebracht, waarop V. vluchtte. Hij werd achterhaald en toeu werden hem toegebracht drie gevaarlijke wouden aan het hoofd, twee iu den hals, drie iu den rug eu nog wel twintig kleinere sneden over andere deelen van zijn lichaam. WHorapes werd door de gendarmen van Weert naar de gevangenis te Roer mond overgebracht, doch zijn beide broeders wisten zich hierraan to onttrek ken door de wijk te nemen naar België. Prijzen voor 25, 20 en 27 Nov. Zalm de kilogr. fr. 0,00 tot 0,00 Tarbot fr. i(öo Heilbot fr. ^26 Kabeljauw fr. o,90 Tongen (koppel)fr. 0,70, 1,00 tot 3,00 Groote Pladijs (stuk) van tr. 0,70 tot 1,50 Rog fr. 100 tot 3,00 Roobaard fr. 0,00 tot 0.00 Nieuwe HoHandsche Schelvisch fr. 1,00, 1,60 tot 2,00 Vollen haring o,20 Melkers (/30 Schotsche haring o|lO Zeeuwsche Oosters aan 5, 8 en tot 10'fr. Groote vermindering bij hoeveelheid. over te nemen, nabij het bosch van Bou logne, uit oorzaak van 't overlijden des meesters. 28 koeien van 1" keus; dage- lijksche verkoop 360 liters melk tegen 50 centiemen den liter. Middelmatige winst van G jaren 12,000 fr. gewaarborgd ten jare. Schoone instellingen. Men zal han delen niet 25 duizertd Ir. of waarborgen. Schrijven of te gaan spreken Dagory, eigenaar, 37, St Martinuslaan. Parijs. (37, boulevard St-MartinParis). op den Engelsclien Billard, bij Victor Van den Eynde, estaminet Si- Lieven. aan de Groote Kerk, te Aalst. Vooruit- SCHOONE IIEGULA TEUR. sg t Paard met Harnassuur, Ca- briolet kleinen Omnibus, te koop bij Doctor Mertens, te Gijsegem. achtereenvolgende plaatsen, daarachter keuken met pomp en andere gebouwen, verders schoone boven kamers en groote zolders. Mag bezichtigd worden alle maan- dljus en donder dagen, van 2 tot 4 uren. De sleutel is te bekomen daarnevens bij den beer Clement De Parpe. GEMEENTE NIEUWEBKERKEN. Vier aan elkander hangende Woningen met den grond er van afhangende, geslaan en gelegen op den Dries, groot 24 aren. 12 centiaren, gekadastreerd wijk B, nummers 1199b, 1202b, 1201c, I201d, 1201 k, 1210c en I2l0o, met eene grootte van 23 aren, 20 centiaren, palende ten ooste aan de erven Van der Eist, ten ruide aan de kinderen Los, ten weste Joannes Molin en ten noords aan Carulus-Ludovicus "e Groot. Gebruikt door Philomena Van den Broeck, Desiré OUoy, Camille DeConiock en Remy De Ras.te zamen aan 25 franken per maaud. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 23 November Verblyf, Dijnsdag 7 December ten 3 uren namiddag, ter herberg St-Lieven,bij den heer Victor Van den Eynde, te Aalst, aan de groote Kerk. 1897 OPENBARE VERKOOPING van eene goede Ie Hof stade. De Notaris DE GHEEST. te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eene goede partij Land; groot 46 aren, lacenti- cn. gelegen te Hofslade, op hetHouwken, geka dastreerd wijk C. nummer 877, met eene grootte van 48 aren, 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Eoimanuel Van Wesemaal, ten zuide over den voctwee aan de erven Bruylandt, en Cobbaut. ten weste aan de kinderen van den heer Alphonse Dael- man en ten noorde aan bet grscheed met de gemeente Lede daarover aan mevrouw Dellafaillc. Gebruikt zonder termijn door den heer Fr. De Man. Verdeeld in oosthelft en westhelft. ZITDAGEN Instel, Woensdag 1 Verblijf, Wnensdag 15 j December 189T, ten 5 uren namiddag. In het Gemeentehuis, te Hofstade, bij Uen lieer Leo Schamphclerr-Podevyo. aan de Landbouwers. Buitengewonen goeden SpoeliDg en Gietsel te bekomen aan denzelfden prijs als voorgaande, op de Stokerij en Brou werij Den Gouden Leeuw, oude firma Ch* Van Assche, Aalst. Vreeselijk. Uit Versailles wordt ge meld dat op den aldaar uit Laval aanko menden trein, twee rekruien, die tijdens ae reis uit het venster hadden geleund, door een voorbijrijdenden trein onthoofd werden De met bloed overstroomde lijkeu vielen tot grooten schrik der mederei zigers terug in het compartiment en wer den bij de aankomst te Versailles naar het gasthuis gebracht. Valschmunlers. Dezer dagen werd te Avignon zokeren Bouchet aange houden, dio poogde een valsch goudstuk van 10 fr. uit te geven. Een onderzoek bracht aan 't licht dat Bouchet tot een goed ingerichte bende van negen personen behoorde, waarvan vijf gelast waren in België de goudstuk ken uit to geven, die te Parijs in een goed ingericht werkhuis gemaakt worden. De vijf kerels die te Brussel werkten, werden aangehouden. De vier andere, te Parijs en iu de departementen werkzaam, zijn insgelijks aangehouden. Men schat op meer dan 50,000 fr de weerde der valsche stukken, die allen de beeltenis dragen van Napoleon III met de jaren 1864, 65, 66 en 67,welke de valsch- munters reeds hebben uitgegeven. Groote brand te Melbourne. Een overgrooto brand heeft gewoed te Mel bourne, die in korten tijd zulke verhou dingen aannam,d it hij weldra de grootste brandramp werd, die men ooit in Austra lië beleefd heeft. Het vuur ontstond zondag morgend rond twee uren in de magazijnen van MM. Craig, Williamson en Thomas, Eli sabeth street, een der voornaamste stra ten in 't midden der stad. Er blies een hevige wind i,n al de pogingen van de" pompiers, om de ramp tot gezegd magazijn te beperken, waren vruchteloos. De vlammen sloegen met vreeselijko snelheid over van het eene gebouw naar het andere en in drie uren tijds werd de heele blok vernield, ge vormd door Elisabethstreet, Flinders- street, Swanston-street en Flinders lane, met uitzondering van de gebouwen Mutual Store, Port Philipp-hotel en de Swastton- street zydc van den blok. OPENBARE VERKOOPING van goede gelegen te Moorsel. Dc Notaris DE GHEEST, te A alst, zal met gewin tan palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen de volgende goede Zaailanden, gelegen binnen de gemeente Moorsel. Eerste koop. 12 aren, 93 centiaren, op den Rygcr, zijnde de helft ten zuide van hel perceel ge kadastreerd wijk D, nummer 273o, palende ten ooste aau verscheidene!) ten zuide aan de erven Meert, ten weste aan juflrouw Moen» en ten noorde aan de wederhelft. Gebruikers de kinder»)) Bosman, aan 65 fr. 's jaars. Twesdc koop. 63 aren, 84 centiaren, ook op den Rygcr, gekadastreerd wjjk D, nummer 369, palende ten ooste aan de Molenstraat, ten zuide aan de erven De Vis, ten weste aun juffrouw Van Wyck en aan den heer De Smedt-Van Brempt eu ten uoorde aan den heer Walwyn. Gebruikers de kindersn Bosman en anderen, aan 230 fr. 's jaars. Verdeeld in zuid- en m.ordhelft. Berde koop. 44 aren, 70 centiaren, op Katten broek, gekadastreerd wijk D, nummer 237, palende ten ooste aan den lieer Walwyn, ten zuide over den voelweg aan verscheidencn, ten weste voortijds aan dc erven Meert enten noorde over den voetweg aan juffrouw Van Wyck. Gebruikers kinderen Bosman, aan 30 fr. 's jaars. ZITDAGEN Instel, Donderdag 0 Verblijf, Donderdag 23 J DecombeH897, ten 2 uren namiddag, ter herberg van den heer Joan nes Bosman, te Moorsel, aan dc Statie, OPENBARE VERKOOPING van een voornaam te AALST, Achterstraat, te NIE U WERKERKEN. De Notaris Do öhocst, te Aalst, en zyncn ambt genoot Eoman, van Erpe, zullen namens de erven van juffrouw Sylvia De Bièvre, openbaarlijk verkoo pen, met gewin van palmslag en gelagen STAD AALST. Een schoon en welgebouwd Huis met Hof, geweest zijnde Int van ouds gekend handelshuis De Bièvre en later de bierbrouwerij genaamd - De Halve Maan, gestaan en gelegen in de Achterstraat, geteekend V3, en gekadastreerd wijk A. nummers 77Ga en 777a, met eene grootte van 4 aren, 70 centiaren, houdende van dc eene zijde aan grond van de Stad waarvan do ijzeren afsluiting naast de Achterstraat wordt mede- verkocht, van de andere zijde aan het huis van den heer Clement Dc Paepe en van achter met eene ijzeren afsluiting aan den Ouden Dender. Dit huis heeft ruime en gezonde kelderingen gelijkvloers van den ecmjii kant grooten salon met 3 vensters ter straat, daar achter eetplaats met 2 vensters op den bof, en van den anderen kant drij OPENBARE VERKOOPING VAN van 141 koopen Bosch- en andere Kanada-, Olmen- en Esschen- alsmede van ÏOO koop. Eisen Slaghout EN 4.0 KOOPEN SNOEI, TE ERPE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op MA ANDAG 13 DECEMBER 1897. om 8 uren 's morgens, te Erpe. op de navolgende plaatsen in het openbaar vrrkoopen: BOOMEN. Namens Mr J. Meuleman, te Erpe 57 koopen zui vere en lioogstanimige-Boschkanadaboonien, op zijnen eigendom in de Lange Broeken, rechtover zijne hof stede. aan de statie van Erpe-Meiro Namens M' W« Redant-Meuleman, te Aygem 5 koopen zware Kanadaboomen, in eene partij meersch Lange Broeken, aau de kassei van Audcuaarde 5 koopen zware Kanad iboomen, in een perceel meersch in 't Foot. Namens het Armbestuur van Erpe; 14 koopen zware Kanadaboomen, aan eene partij land op den Seskeiukauter, (Gal.vnplein), of kassei naar Eronde- gem, gebruikt door M. C. Piron en andcreu 12 koo pen zware Kanadaboomen, aan een perceel land op den Rookcr, gebruikt door M G. Van Droogenbroi ck 12 koopon zware Kanadaboomen, aan een perceel land Bosschestraat, gebruikt door M Hubert Dumorit en anderen 3 koopen zware Kanadaboomen, aan een perceel Land op den Breekeneer. gebruikt door M. Domien De Smet 1 koop Kanadaboom, aan eene partij land op het Kroraveld, gebruikt door M. Jan Claus. NamensMr Baron Paul Bcthune, te Aalst: 5 koo pen zware Kanadaboomen, aan een perceel land nabij de Bosschestraat en Steenweg naar Ger.t, gebruikt door M. Jan-Baptiste Van der Sype. Namens M' Louis De Bisschop, te Aalst Mijlbeek op een deel driesgrond op den Hoonegem nabij dc Steencnlirug, 7 koopen zware Kanadabormcn, 5 koo pen Olmen (magere) Boomen, 4 koopen Ksschcn- boomen. Namens M« W' De Clippelc-De Schaepdryver, te Aalst: 29 koopen hoogstammlge Boschkanadaboonien, in eene partij bosch op den Doorn, (Hoonegem). ELSEN SLAGHOUT EN SNOEI 100 koopen buitengewoon zwaar Eisen Slaghout, in eene partij bosch op den Doorn, groot 1 hektaar, 23 aren. 40 koopen Snoei, in voormelden bosch. N. B. Al de Boomen hebben in omtrek I m. 50 c. tot 2 meters en zijn allen gcslaan aan of nabij dc kassei. Het Eisen Slaghout is van 2* kap en van buiten gewone zwaarte. AI de koopen zijn van be hoorlijken inhoud. ORDE VAN VERKOOPING De verkooping zal aanvang nemen om 8 uren van den morgend, met dc Boomen van M Joseph Meule man, te Erpe, aan de Statie, alwaar men zal vergade ren en volgeu het aangewezen orde. Hot Eisen Slaghout en de Snoei zullen verkocht worden om 1 ure nanoen, in den aangewezen bosch. OPENBARE VERKOOPING van een XE HAELTERT. De Notaris De Sadeloor, Erembodegen, zal ten verzoeke der erven van Ch.-L. Van Haverbeke, openbaar verkoopen Eene behuisde H ifstede, gestaan en gelegen te Haeltert, aan de Kattestraat. hekend bij kadaster sectie A, nummers 16?5en 1636, met eeue grootte van 12 aren, 20 centiaren, palende aan de erven Jacques De Sadeleer, aan de erven Charles Arenls en aan de Kattestraat. Boom- en haagprijs 100 fr. ZITDAGEN Instel. VRIJDAG 10 nFrFvinFR tflQ. Verblijf, VRIJDAG 21 DECEMBEI< >89'. telkens om 2 uren namiddag, ten bovenbeschreven huize, te Haeltert, Kattestraat. o— Meubelair e Venditie. Zelfde Notaris DE SADELEER zal ten verzoeke s voren en ter voormelde hofstede nog openbaar verknopen, op Maandag 27 December 1897, om 8 uren 's morgens, al de roerende Voorwerpen en Huis- meubels zich aldnar bevindende en bestaande voorna melijk in Tafels, Stoelen, Banken, Stoof, Horlogie, Toog, Pinten, Glazen, tinuen Maten en meer ander Hcrbcrggcrief en Meubels. Kruiwagen, Kuipen, Riek, Reeken. Gaffels, Schup- pen, Braken, Pikken, Zeis en ander Alem, eenige koopen Aardappels, 5 koopen Loof, op de Groebbe n 3koopen op het Truskensveld, Studie van den Notaris De Sadeleer, te Erembodegem. OPENBARE VERKOOPINGEN van 1° te Haeltert, op Maandag 29 Novem ber 1897. 2° te Kerkxkon en Heldergem, op Maandag 6 December 1897. 3° te Erembodegem, op Maandag 13 December 1897. 4° te Welle, op Maandag 20 December 1897, telkens om 8 uren 's morgens. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal op Maandag 29 November f897, ten 8 uren voormiddag, openbaarlijk verkoo pen 61 ka-nadas- olmen- en wilgen- boomen, te Wichelen, Malroos, Padden hoek, Diefboek en Heyde, waaronder van 3 meters omtrek. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Een Huis te Schoonaarde, groot circa 3 aren, nabij de Kerk, wezende de her berg In het Brouwershuis, bewoond bij Charles Van Hauwe. Ingesteld fr. 1500. Instel Maandag 15 .T Verblijf Maandag 29 November 1897 om 2 uren namiddag, ter le verkoopen herberg. OPENBARE VERPACHTING DER van het Armbureel en der Kerkfabriek van de Gemeente Impe en gelegen te Impe, Wanzele, Lede en Hofstade. De Notaris EEMAN. te Erpe, zal op Donderdag 2 December 1897, op nancmelde uren, namens het Armbureel en de Kerkfabriek van Impe, openbaarlyk verpachten 1. Om 9 uren stipt's morgens, ter herberg Het Commerciehuis, bij M. Sixtus D: Smet, te Impe, nabij het Dorp, de Goederen van het Armbureel, gelegen te Impe, Lede en H»Made. 2. En om 2 uren stipt nanoen, ter herberg Y Ho van Vrede, bij M. Theoliel Smetryn*, te Impe, Dorp, du Goederen van dc Kerkfabriek gelegen té Impe en Wanzele. van 10 perceelen 1© IloMergem. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal namens de erven Me Charles d'Haeseleer-'r, Kint, verkoopen iO perceelen Land t n Meersch, te Hel dergem, inhoudende samen omtrent 3 hectaren. Instel, Dijnsdag 14 Verblijf, Dgnsdag 28 December 1897, telkens om 2 uren namiddag, ter herberg Den Groenen Boomgaard, bij Joseph Groebhens, nevens de Gemeenteschool, te Heldergem. Zie plakbrieven. November 1897, De Nolaris De Pauw, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Een schoon Huis, met magazijn, stal ling, remisie en hof, te Aalst, Statie straat. n° 8, groot 3 aren, 80 centiaren, eigendom van M Beeckman-Buyl. Zicht baar alle dijnsdagen en donderdagen in den voormiddag. Gebracht op fr. 15,100. DERDE ZITDAG Donderdag 25 November 1897, om 4 uren namiddag, in het Hótel de Flandre, o bij den heer Joseph Galle, te Aalst, Statieplein. OPENBARE VERKOOPING van te Altist. De Notarissen 'Schelfhout, teOorde- gem, en Dc Gbeeat, te Aalst, zullen openbaarlijk verkoopen 1° Een Huis, in de Klapstraat, num mer 34. Onverhuurd. 2° Een Huis in de Klapstraat. alsvoren, nummer 18. Bewoond door den heer De Coster, aan 18 fr. per maand. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 23 Verblijf, Dijnsdag 30 om 3 uren namiddag, te Aalst, ter her berg A la Place Impérale, Keizerlijke Plaats De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen l819 aren, 17 centiaren Land, te Erem bodegem, Bouchoutberg, aan het Galgen straatje. 2° 13 aren, 90 centiaren Land, te He- kelgem, Mazits. 3° 23 aren, 75 centiaren Land, te He kelgen, Bouchoutberg. Voorschreveno goederen gebruikt door de kinderen Judocus-Adolf De Geyseleer- Vaerman. Instel, Donderdag 25 November ).QfVT Verblijf, Donderdag 9 December )1897 om 4 uren namiddag - In de Warande, bij Xaveer Vermeir-Meert, te Meldert, aan 't klooster Affligem. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Eene Hofstede, te Meldert, wijk Nievel, groot 28 aren, 89 centiaren. Bewoond door J. Van den Bosssche- Bruyinnckx. Instel, Dijnsdag 23 November .ao_ Verblijf, Dijnsdag 7 December 18y7' om 3 uren, by M. Henri De Paepe. te Meldert.

De Denderbode | 1897 | | pagina 3