FILATURE KOEI, RUND, V. Holland. Duitschland. ZEEVISCHHAIVDEL H. ARYS- DEPAEPE. Overjarige Panden Openbare Verkooping. behuisde HOFSTEDE en Zaailanden de Lin et d'Étoupes Maison de Mattre, SCHOON HUIS, WOONHUIZEN Zaailanden, Meerschen KASSEI WERKEN Men vraagt Men vraagt Uit der hand te koop. Huis te huren Huis te huren Te huren terstond Over te nemen.;^;;; Aan postzegellieftiebbers. Wijnen en Likeuren BERICHT. - In eene herborg der Turuhoutsclie baan te Borgerhout kwam zekere V. bin nen om ruzie to maken. De baas wist met den lastverkooper geenen raad en verzocht do policie, hem tot reden te brengen. Na eene eerste vermaning keerde hij terug en toen de policie hem voor de tweede maal waarschuwde, werd hij boos en begou den boel in stukken te slaan. Dat giDg wat te ver. De policie stak hem nu in de doos en ontnam hem, omdat hij zoo'n helsch leven maakte en zoo gewel dig stampte, zijne schoenen. Korts nadien meende men dat hij, het lawijd maken beu, in slaap was gevallen. Doch maandag morgend vond men bom in den amigo verhangen, bij middel van reepels, die hij van zijnen hemdslip had gescheurd. De eerste reepel was gebroken de tweede was sterk genoeg, maar toch lag er neg een derde gereed, voor het geval de tweede ook moest breken. De ongelukkige, die een oppassend man was, maar als hij gedronken had, door eene soort van razernij was over meesterd, had vroeger in gelijke omstan digheden reeds in het water willen sprin gen- Hij laat eene vrouw in belangwekkeuden toestand en 7 kinderen achter. Hij was slechts 44 jaar. Tramongeluk. Zondag met het festival te Vracene, waar 30 muziekmaat schappijen aan deel namen, was er een buitengewonen toeloop van volk, alle publieke wegen worden door eene groote massa menschen bewandeld. Dit was het geval tusschen de gemeente en de oude al'spanuing Het Hospitaal. Do tram van Kieldrecht naar St.-Nicolaas kwam aldaar aan. Een knaapje van 3 jaar liep den tram weg op de moeder die het zag liep het achterna om het te redden doch te laat, het kind werd door een der wielen eenen voet afgesneden en aan den anderen voet de teenen. De moeder was bijna zelf ver ongelukt door haar kind te willen be vrijden. Het knaapje werd in eenen zeer beden- kelijken staat opgenomen en door eenen geneesheer verzorgd. Korts nadien is het overleden. Donderdag had in de landbouw kolonie van Hoogstraten eene gasont ploffing plaats. In de woning van den portier moest hier of daar uit een der buizen gas ont snapt zijn, want toen men in de woning kwam,werd oen inkomende persoon eenen sterken gasreuk gewaar. Zooals in zulke gevallen, ongelukkig dikwijls gebeurt, beging de persoon de onvoorzichtigheid een fosfoorstekske te ontsteken. De gas ontvlamde en veroorzaakte eene ontplof fing, die echter den man geeu letsel deed. Doch de ontplofte gas had een gat in hot plafond geslagen en door den schok eenige schade veroorzaakt op de bovenkamer. Drama op de grenzen. Een smokkelaar gedood, een gewond. Een dramatusschen douaniers en smokkelaars heeft plaats gehad op de Frausch-Belgi- sche grens, in den nacht van donderdag op vrijdag. Een smokkelaar werd gedood een andere zwaar gewond. Douaniers waren op ronde te Englos- Ilaubourdin men had gezegd dat het rijtuig van eenen smokkelaar uit Sainghin daar moest voorbijrijden. Vijf douaniers gingen in hinderlaag op den weg liggen. Rond middernacht kwam inderdaad een rijtuig aan en de twee eerste douaniers riepen Halte ld, la douane Op dit oogenblik giog het rijtuig stap voets. Een der manneu uit de kar legde de zweep op het peerd, terwijl de andere den brigadier eenen stokslag op het hoofd toebracht, zoodat de man bewusteloos neèrviel. In volle galop sloeg nu het rijtuig den weg in naar Veurne. Zes revolverschoten werden door de tolbeambten gelost, maar het rijtuig zette zijnen weg voort en de douaniers gaven de jacht op. Er is nu echter eene belangrijke ver klaring ingekomen van eenen voerman van Sainghain. Deze heeft gezegd dat Pieter L., iuwo- ner van Sainghin, met eene erge wonde aan den arm was thuis gekomen en dat zijn knecht, Blondel, 25 jaar oud, ouder weg door een revolverschot in de borst De gendarmerie is naar Sainghin gegaan en heeft Pieter L., ondervraagd. Deze zegde dat bij inderdaad met zijn rijtuig door de douaniers word beschotou. Hij had echter geen smokkelwaar bij zich. Zijn peerd ging op hol wegens het ge roep der douanen en 't is dan dat L.,werd gewond en zijn knecht gedood. Een gedenksteen De gemeente raad vau Maastricht heeft besloten, een gedenksteen te plaatsen in den gevel van het huis, waar Johannes Petrus Mencke- ler, de uitvinder van het lichtgas, den 2 december 1748 geboren werd. Bijgeloof in Friesland. De kaart legster, Hinke Kaart, te Nieuwebrug, in heel Friesland, ja, zelfs daarbuiten be kend, beeft het tegenwoordig druk,terwijl anders des zomers de stille tijd is. Boeren en boerinnen, knechts en mei don komen haar raadplegen omtrent den hooibroei. Heel geruststellend is Hinke's profetie niet volgens haar zullen in de omgeving van haar dorp binnenkort nog «oven boerderijen door hot hooibroeien verbrauden. En velen gelooven in Hinke's voorspel lingen. Droevig ongeluk te Rotterdam. M. Jacobs, pianist, van een reisje voor zaken terugkeerend, zag maandag namid dag omstreeks 5 uren, nabij zijn woning, een groote menigte aan den waterkaut bij de Raambrug verzameld. Als door een voorgevoel gedreven spoodde hij zich derwaarts, en, toen hij op zijn vragen vernam dat men trachtte een aldaar in 't water gevallen jongen te redden, snelde hij naar den kant, om in bet Haagsche Veer, te springen, en den kleinen dren keling nog tijdig hulp te bieden. Zijn tussehenkomst was evenwel niet meer noodig. Want juist zag M. Jacobs den knaap in wien hij zijn eenig7jarig zoontje herkende, levenloos ophalen. Moord op twee jonge meisjes. Een verschrikkelijke misdaad is in een bosch bij Gleiwitz (in Silezië) geploegd. Twee jonge meisjes, zusters.de 18jarigo Maron- del en de 23jarigo Johanna Pieczka uit Latscha zijn daar vermoord gevonden. De beide meisjes hadden zich samen naar het naburige Rackowitz begeven, waar de oudste der zusters op den burger lijken stand stukken moest halen voor haar aanstaande huwelijk. Toen de zusters des avonds tusschen 7 en 8 uren den terugweg van Rackowitz naar huis aannamen vergezelde haar stiefbroeder haar, die echter, voor zij in het dichte Scbierakowitzerbosch kwamen, haar weer verliet. Te Latscha kwamen de meisjes niet aan, waarop men den volgendon morgen op onderzoek ging. Weldra vond men de ongelukkige meisjes in een verschrikke- lijken toestand. De jongste zuster was den hals tot aan de wervels afgesneden de moord op haar was blijkbaar gemakkelijk geschied. De oudste daarentegen moet zich krachtig hebben verzet, waarvan hare talrijke lichte wouden getuigenis afleg den ook was haar in den strijd de linker oorbel afgerukt.Men vond haar met eenen dook in den mond en neemt daarom aan dat de dood door verstikking is veroor zaakt. Als van de misdaad verdacht, wordeu twee Zigeuners opgespoord. Beiden zijn dieu nacht in het bosch gezien. Vermoe delijk zijn zij echter naar Oostenrijk gevlucht. Alles wijst op een roofmoord want de zakken hingen, toen de lijken gevonden werden, buiten de kleederen en waren ledig. Prijzen voor 28, 29 en 80 Juli. Zalm de kilogr. fr. 3,00 Tarbot fr. 2,00 Heilbot fr. 1,25 Kabeljauw fr. 0,80 Tongen (koppel)fr. 0,60, 1,00 tot 3,00 Groote Pladijs (stuk) van Ir. 0,70 tot i,50 Rog fr. 1.00 tot 3,00 Roobaard fr. 1,00 tot 1,50 Hollandsche Schelvisch fr. 0,70 tot 1,00 Groote Vloot fr. 0,00 tot 0,00 Nieuwe Schotsche Haring 't stuk fr. 0,25 1 vaatje nieuwe Haring 12 stuks fr. 2,00 Nieuwe Hollandsche Melkersharing 't stuk 04'0 rg van Bermhertigheid. AALST. VERKOOPING VAN der maanden April, Mei en Juni 1897, op Donderdag 4 Augusti 1898, om 2 ure namiddag, in deszelfs lokaal, door het ambt van den Deurwaarder «Jozef De "Vos. VENDITIE Meubelen en Vruchten, te AALST MIJLBEEK. Oe Notaris DE GHEEST te Aalst, ral op MAAN DAG 8 AUGUSTI 1898, te beginnen ten 8 uren 's morgens, in het openbaar verkoopon Ten eerste ten sterfhuize van Petrus-Josephus Wauters-De Leeuw, te Aalst Mijlbeek, Papenrode, aan den Ouden Dendermondschen steenweg, huis meubelen, landbouwersalem, melkkooi, rund, kie kens en al hetgeen er aldaar verders zal bevonden worden. En len tweede Veldvruchten, zooals tarwe, mas- teluin, koorn, aardappelen, ajuin, klaveren, beeten en hoppe inet staken, op het Hooiveld, hel Boschveld en Kwaiermolen. Op gewone condilièn en tijd van betaling, mits borgstelling. l)e Notaris De Gheest. te Aalst, zal namens de erven van den heer J. De Smedt-De Koninck, in het openbaar ver- koopen I. Land, te Moorsel, op Kaelberg, wijk D, nummer 700a, groot 31 aren, 50 cen tiaren. II. Land, alsvoren, wijk D, nummer 700b, groot 3 aren, 90 centiaren. Tweede Zitdag Zaterdag 30 Juli 1898, ten 2 uren natniddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van ceji te HOFSTADE en LEDE. De Notaris 1)0 Gheest, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verknopen: Gemeente Hof stade. Eerste koop. Eene behuisde Hofstede, groot 10 ar«n, 38 centiaren, gestaan en gelegen «ehuehl Eeckhout, gekadastreerd wijk A, nummers 734a en 734c, met eene grootte van 10 aren, 60 centiaren palende len oeste aan de straat, ten zuide aan de weduwe Victor Moeus, ten weste aan dd weduwe Casimier De Smet en ten noorde ook aan de weduwe Victor Moens Bewoond en gebruikt door Fraueiscus Moeus. Verdeeld in twee deelen als volgt Eerste deel bestaande uit woning, stal en boom gaard, groot 2 aren, 64 centiaren. Tweede deel bestaande uit land en tuin, groot 7 aren, 74 centiaren. Tweede koop. Een perceel Land, groot 6 aren, 30 centiaren, genaamd het Snijpersveld,gekadastreerd wijk A, nummer 774, met eene grootte van 6 aren, 00 centiaren, palende ten ooste aan de weduwe Moens, ten zuide aan Franeiscus Schampheleer. ten weste aan de straat en ten noorde ook aan Francisrius Schampheleer. Gebruikt door Franeiscus Moens voornoemd. Derde koop. Een perceel Land, gelegen in bet Eeckhout, gekadastreerd wijk A. nummer 733c, met eene grootte van 10 aren, palende ten ooste aan de straat, ten zuide aan Godefriedus Callebaut, ten weste aan Carolus Claessens en ten noorde ook aan de straat. Gebruikt door de weduwe Herssens. Vierde koop. Een perceel Land, groot 15 aren, 38 centiaren, gelegen in bet Eeckhout, gekadastreerd wijk A, nummer 742a, met eene grootte van 15 aren, 60 centiaren, palende ten ooste aan de Eeckhout- straat, ten zuide aan Franeiscus De Grauw ten westa ook aan de straat en ten noorde aan de erven Weyenbergb. Gebruik door de weduwe Herssens. Vijfde koop. Een perceel Land, groot 6 aren, 77 centiaren, gelegen in het Eeckhout, gekadastreerd wijk A, nummer 727ms, palende ten ooste aan de erven Weyenbergh en Franeiscus De Grauw, ten zuide aan Petrus De Rvbel, ten weste aan Louis De Croock en ten nourde aan Caroius Claessens. Gebruikt door de weduwe Herssens. Gemeente Lede. Zesde koop. Een perceel Land, gelegeu op het Hauwken, gekadastreerd wijk B, nummer 579 met eene grootte vao 36 aren, 30 centiaren, palende ten ooste aan Augusle Be Swaef en andere, ten xuide aan Louis De Spiegeleer, ten westoaan den Arme van llofstade en ten noorde aan Mijnheer Sarens. Gebruikt door de kinderen Du Decker. ZITDAGEN Instel, MAANDAG 23 JULI looo Verblijf, MaANDAG 1 AUGUSTI ,8U8' Voor de andere koopen ten 4 uren namiddag, ter herberg van den heer Frans Pannekoek, beiden te Hofstade, aan de Statie. VENTE PUBLIQUE d'une et d'une a A. L O 8 X (Belgique). RUE DE BRUXELLES Les Notaires De Gheest Limpens, résidant A Alost, procéderont la vente publique, avec bénéfice d'une prime de ll* pour cent sur le montant de l'adjudi- cation préparatoire, des biens décrits et fiigurés ci-après ier LOT a. Un vaste et bel Établissement Indu- striel, avec Dépendances de Maison de Concierge, de Bureaux et Magasins, en excellent état de construction et d'entre- tien, d'une contenance de 41 ares, 32 centiares, situé au centre de la Ville d'Alost et aboutissant 5 la Dendre navi gable, servant actuellement de Filature de Lin et d'Étoupes de 7828 broches et pouvant ètre approprié pour toute autre industrie. Avec deux Machines a vapeur. l'une de 500 chevaux, système Compound Sulzer, et l'autre de 50 chevaux, toutes deux de construction de Mess: Carels_Frères A Gand trois Chaudières et deux Tubes rechauffeurs, une Installation compléte d'éelairage électrique pat- la S,e An° l'Elec- tricité Hydraulique de Charleroi (Julien Dulait). Toutes les transmissions et les tuyaux A vapeur. 1" LOT b. Lo Matériel de Peignage et de Filature de Liu et d'Étoupes de 7828 broches, com- posé de Deux coupeuses de lin neuf peig- neuses Ward trois peigneuses Horner ainsi que les peignes finisseurs huit cardes six assortiments de préparation pour étoupes sept assortiments de prépa ration pour lin 42 métiers a tiler les pièces de rechange 34 dévidoirs 5 presses a empaqueterune presse hydrau lique (Phoenix) 2640 pots en tóle 20 pots en carton cuir tout le matiriel et les ou tils de l'atelier de réparations et de la menuiserie les courroies servant aux métiers. 2® LOT. Une belle et spacieuse Maison de Mal- tre.A front de la rue de Bruxelles,formant deux habitations distinctes, d'une conte nance de 6 ares, 5 centiares, portam les n*" 30 et 32. L'habitation n° 32 est louée A fr. 800. l'an. L'autre n° 30 A été occupêe par le Directeur des Travaux. L'acquéreur du premier lot aura la faculté de reprendre le matériel industriel A un prix A convenir. L'établissemont est visible tous los jours de 8 beures du matin A 4 heures de relevée. La Maison pourra être vieitée les Lundi et Jeudi de 0 A 4 heures. SÉANCES: Adjuducation préparatoire Lundi 18 Juillet Adjuducation définitive 1898 Lundi 8 Aoüt A 2 heures de reelvée, A l'Hótel de Flan- dre, tenu par M. Galle, Place de la Sta tion, A Alost. De Notaris MOENS, te Lede. zal met gewin van palmslagen gelagen, openbaar te koop aanbieden, de volgende onroe rende goederen 1° Eenen Bosch, beplant met groote eiken en kanadas, te Ledé, Overimpe, sektie D, nummer 1082, groot 28 aren, 90 centiaren. 2° Eenen Bosch, beplant alsvoren, te Lede, Overimpe, sectie D, nummers 1180, 1181, 1182b en 1191a, groot 21 aren. 3° Eenen Bosch, beplant met jonge kanadas," te Lede, aan de Bierstraat, sec tie D, nummers 431 en 432, groot 49 aren, 70 centiaren. 4° 9 aren, 90 centiaren te Lede, Kei- berg, sectie C, nummer 677a. 5° 2 aren, 8 centiaren Land, te Lede, sectie A, nummer 635. En 6° 10 aren, 70 centiaren Land of Lochting, te Lede. Overimpe, sectie D nummers 1175 en 1176. ZITDAGEN Instel. Dijnsdag 2 AuiTUBti 18ö8 Verblijf, Dijnsdag 9 AU&U8U18yö> telkens om 2 uren namiddag, in De halve Maan, bij de kinderen Saey, te Lede, Dorp. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van een gestaan en gelegen te AALST, Leopoldstraat. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal namens wien het behoort, met de pleeg vormen der wet van 12 Juni 1816, open baarlijk verknopen Eenige Koop. Een schoon en welgelegen Huis, diens tig voor alle bedrijven, gestaan en gele gen te Aalst, in de Leopoldstraat, bekend bij kadaster sectie A, nummer 328, met eene grootte van 1 aar, 40 centiaren, palende van de eene zijde aan den heer Van Sinay, van do andere zijde aan de kinderen Gits, van achter aan den heor Jean De Meeter en van voren aan de Leopoldstraat. Bewoond door den heer Louis De Ries, mits 450 franken per jaar. Eenige Zitdag Donderdag 4 Augusti 1898, om 2 ure namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. Studiën van de Notarissen Breckpot, te Aalst en Wynants, te Opwyck. VERKOOPING VAN eii BOUWGRONDEN, alsook van 3 bepande Schuldvorderingen. Stad Aalst. 36 aren, 74 centiaren Land, op den Ajuinkauter 3 Woonhuizen, op het Neerhof, Bier- en Vaartstraat; een Huis, in de Achterstraat eene Hofstede en Bouwgronden, in de Groenstraat; 55 aren Land, op het Papeveld 14 aren, 78 cen tiaren Land, op den Wyngaerd; 36 aren, 70 centiaren Land, op den Rozendreef; 32 aren, 36 centiaren Land, in de Berge- meerachen. Gemeente Denderhauiem 22 aren, 13 centiaren Land, op het Homelryk. Gemeente Erembodegem. 16 aren, 2o centiaren Land, op liet Grootstuk; 55 aren, 66 centiaren Land, op den Beerenbosch. Gemeente Erpe. 32 aren. 62 centiaren Land, op den Duinaard. Gemeente Herdersem. 29 aren, 84 centiaren Land, op den Varing. Gemeente Haelterl. 43 aren, 10 eentiaren Land, op den Kleinen Kauter. Gemeente Lede. 1 hectaar, 2 aten, 4centiaren Land, op de Ledehauwkens en 19aren,58centiaren Meersch, in de Boschstraat. Gemeente Nieuwer kerken. 59 aren, 61 centiaren Land, op den Grooten Coppenholle en 65 aren, 88 cen tiaren Land, op den Vuilbuik. e Gemeente Wieze. 93 aren, 18 centiaren Land, op het Gehucht3 bepande Schuldvorderingen, ten kapitale van 500 fr., 800 fr. en 1450 fr., intrestende aan 5 t. h. 's jaars. Alles breeder beschreven bij plakbrie ven in 46 koopen. Instel, 28 JULI Verblijf, 11 AUGUSTI 18J8' telkens om 2 uren namiddag, ter estami- net «,l)e Vlasmarkt,bij den heer Joseph Van der Vorst, te Aalst, aan de St-Mar- tinuskerk. PROVINCIE OOST-VLA AN DEREN. Gemeente Haeltert. o— OPENBARE AANBESTEDING van Het Gemeentebestuur van Haeltert, Provincie Oest-Vbundercn, ml op WOENSDAG 3 AUGUSTI 1698, om 5 uren namiddag, ten Gemeentehuize al daar, overgaan tot de openbare aanbesteding der Kasseiwerken aan de Buurtwegen nummers 1, 8, 3, tl cu iSais, uitte voeren In 1898 en te voltrekken binnen de 3 m tanden volgende op bet schriftelijk bevel van het Gemeentebestuur. Het bestek beloopt tot 8412 fr. De aanbesteding zal plaats hebben met op zegel ge- scbreveue Bieding-biljetten, gelijkvormig aan be model voorkomende ten voete van bet bestek en ko hier van lasten voor de onderueming van bedoelde werken vastgesteld. De biedingsbiljetten moeten aan het Gemeentbe- stuur gezonden worden bij aanbevolen brieven, ten Postkantoore overhandigd ten langste den Zaterdag 30 Juli 1898, onder dubbelen omslag. De binnenste omslag van het aanbiedingschrift zal voor opschrift dragen v Aanbieding voor de ODder- neniiug der Kasseiwerken door de Gemeente Haeltert uit te voeren aan de Buurtwegen nummers 1, 3, 3, 11 eu ISbis. De buitenste omslag zal voor opschrift dragen Aanbieding voor het aannemen van Openbare Werken, i Buiten den aannemer zal de soumiisie onderlee- keud worden door eenen gegoeden persoon In Boigift w onende, diezM verklaren zicli als borg te stellen cn zich met hem als voornaamsten en solidsiren aanue- erte verbinden. De biedingsbiljelten wier uitwendige omslag een postmerk zal dragen van latere dagteekeniog dan den laatsten dag voorde nederlegging bepaald, zullen ala niet toegekomen worden beschouwd. Het laslkohier en bestek berusten ter inzage van bet publick op bet Secretariaat dezer Gemeente. Haeltert, den 14 Juli 1898. Het College van Burgemeester en Schepenen, Van wege het College Eu. DESADELEKR. De Gemeentesecretaris, Ed. SCHEERLINCK. een goedeu Schrijnwerkersgast. Zich te bevragen ten bureel van Den Denderbode ame Naaisters en.leermeisjes, goed loon, bij M" Fredrix, Geerardsberg- schestraat, 77 Aalst. Hf*»n vraarrf eene goede dienst- i aagi meid voor alle huig0_ lijke werken van 25 tot 35 jaren oud. Zich te bevragen ten bureele dezer. Hommp 30 ans, connaissant les deux langues, désire em- ploi; bureau ou voyages. Bonnes réfóren- ces. Ecrire aux initiates T. M. 26, bureau du journal. Een schoon en gerieflijk HUIS in goe den staat, gestaan en gelegen te Aalst, Keizerlijke Plaats, n# 42. Voor de condi tiën zich te wenden n° 40 zelfde straat. schoon en gerieflijk, gestaan en gelegen te Aalst. Dirk-MarteDstiaat, laatst bewoond door M. De Seek. Zich te wenden tot den heer H. Meganck-Van der Poorten, on dernemer, Keizerlijke Plaats, alhier. nabij de Esplanadestraat, dienstig voor bediende, enz., hebbende 3 benedenplaat- sen, hof, pomp. regenwater, dubbelen kelder, 3 bovenkamers en ruimen zolder. Zich te bevragen bij M. Prosper Keppens, Esplanadestraat 22. een schoon en welgelegen HUIS, te Aalst, Botermarkt, n° 3, wel geschikt voor al lerhande bedrijven. Thans bewoond door mijnheer Crick-Do Smedt. TV» /n1° Een Buitengoed, te Aals-Mijlbeek, aan het Muisken, Brusselschen steenweg, groot 3 hectaren 2° eenen Meersch van beste hoedanigheid, in de Bergenmeerscben, omringd van breede grachten groot 430 roeden, zeer wel geschikt voor vet te leggen. Zich te bevragen bij den eigenaar den heer Charles De Vis. te Aalst, Molea- •aat. ceriewinkol, te Aalst. Adres te vragen ten bureele van Dendbrbodb. Postzegels van alle landen, tegen ge ringe prijzen zijn te verkrijgen bij Geor ges Van de Putte, 31, Korte Zout- straat, Aalst; alsook het beruchte pakje AMERICA inhoudende 100 Zuid- en Midden-Amerikaansche postzegels. Prijs fr. 15,00 franco, per post fr. 15,50. Koopt alle slag van postzegels tegen hooge prijzen. te bekomen bij de kinderen BÜEKENS, 12, Korte Zoutstraat, Aalst. Peti us Bekaer t-Van Geyseghem, tafelditner en wijnaftrekker,Lange Zout straat, 27, Aalst, heeft de eer konbaar te makendat hij van heden af voorzien is van c* n schoon tafelservies en alles wat er noodig is voor trouwfeesten, banketten en avondmalen die hij zal in huur geven aan ge natigden prijs. Hij zal ook in huur geven hetgeen men zou te kort komen bij eigen servies, per dozijn of stuks.

De Denderbode | 1898 | | pagina 3