Bal-Z;jöe t.mej. ei Satijiwfödif#» Holland. Aalst. Kaatsspel. Judocus Vermoesen, Frankrijk. Merklprijzen. Roophandelshuis Zaai- Hooilanden PARTIJ LAND, behuisde HOFSTEDE ZAAILANDEN en Meerschen, PARTIJ LAND, Bouwgronden S C H O O X HUIS B Woonhuizen, Veudilie le Aalst, VELDVRUCHTEN aangeslagene Meubels, Ij -A- 1ST ID Verkooping van Land, perceel ZAAILAND Openbare Verkooping van: Voor de drie laatstcn is geen levens gevaar. Men meldt uit Bergen, dat naar bet schijnt de ontworpen werkstaking vroeger uitbersten zal dan door de socialistische leiders was bepaald. Te Quaregnon waren er vrijdag reeds talrijke werklieden afwe zig en te Patu rages ontbraken er reeds 450. Er dient echter bijgevoegd te worden dat de aardappeloogst voor een groot gedeelte de staking vergemakkelijkt. Donderdag morgeud kwam een onbekend persoon bij den onderpostmees ter te Vracene, en bood hem een post- mandaat aan van 300 fr., dat deze ambte naar hem uitbetaalde. Toen hij weg was, onderzocht de onder- Eostmeester nauwkeurig het stuk en reeg weldra de overtuiging, dat het valsch was. Oogenblikkelijk liep hij de straat op en kon in de verte den aftrug- gelaar nog onderscheiden. Daar de veld- I wachter der gemeente in de nabijheid was i liep men hem achterna en nu was hij spoedig aangehouden hij zal ter beschik king van het gerecht gesteld worden. lol 22 50 ilcn meier, alsook zwarte, wille en jreklcurile Ileni»el»er«r-ZIJ«Ie, van af 95 <-enl. lol fr. 28.50 den meier eflbn, geribd, gekwailrilleeril. hpxvcrkt. Damns, enz. (ong. 240 kwal. en 2000 klenrschakeoringen en vcrsch. teokeningen), vracht-en tolvrij te huis bosteld. Monsters per keerende.' Kratten, Fabriek ni Zilte ik...a Zrtt. M. de minister Begercm, die thans te Blankenberghe zijne vacantie door brengt, is zaterdag op het punt geweest het slachtoffer te zijn van éen erg onge luk. De minister, die heel vroeg in den mor gendeen bad was gaan nemen, had zich wat ver van den dyk verwijderd. Op zeker oogenblik werd bij gewaar dat hij grond verloor. Hij begon te zwemmen, doch het klotsen der golven hinderde hem zooda nig in zijne bewegingen, dat hij zich meer eu meer naar de zee getrokken voeldo, in plaats van naar het strand daarop riep hij om hulp. Hij werd gelukkig gehoord door oenen garnaal visschor en eenen redder, do twee eenige personen, die, op dat oogenblik, op 't strand waren zij liepen te zijner hulp en gelukten erin, hem uit zijnen gevaarlijken toestand te redden. Slachtoffer van zijne onvoorzich tigheid. De 27jarige Demeyer was te Dixmude op den trein gekomen om te Nieuwpoort af te stappenvan waar hij te voet zijne gemeente Nieuwcapelle, moest bereiken. Wanneer de trein te Nieuwpoort stond, vergat Demeyer af te stappen. Het kwam hem slechts in het gedacht wanneer de trein reeds terug iu volleD loop was. Hij stapte op de loop plank om van den trein te springen, doch rolde onder de wielen en werd vreeselijk gekwetstzijne beide beenen waren ver pletterd en daarenboven was hij erg ge kwetst aan hoofd en handen. De ongelukkige is naar het hospitaal van Nieuwpoort overgebracht hy is in bedenkelijken toestand. Zondag nacht is te Vladsloo een wreeden moord gepleegd op Henri Beer- naert, daglooner, vader van 3 minder jarige kinderen. In den avond had hij twist gehad met eenige mannen van zijne buurt, maar men had de twisters tot vrede gedwongen. 's Nachts na 2 uren, werd de twist hernomen. Henri Beernaert was verplicht over de velden naar huis te vluchten. Zijne tegenstrevers achtervolgden hem en op een 20tal meters van zijne woning werd hij vastgegrepen door eenen hunner, een getrouwden man, vader van drie kinderen. Deze bracht hem drie messte ken toe in den hals, zoodat geheel zijne koel doorgesneden was. De dood was oogenblikkelijk. Op het gerucht was de vrouw van het slachtoffer komen toege loopen en vond haren man badend in zijn bloed liggen; zij viel in onmacht- De droefheid der vrouw is zoo groot, dat men voor haar leven vreest. De dader is in de gevangenis opgesloten. De aanslag op de Koningin. Wij lezen in de Residentiebode Omdat het gerucht door de geheele pers de ronde deed, hebben ook wij, zonder er evenwel weerde aan te hechten en van ons ongeloof uitdrukkelijk doende blij ken, melding gemaakt van het verhaal, door een correspondent van de Antwerp- sche Mètropole omtrent den vermeenden aanslag op H. M. de Koningin gegeven. Hoe betrouwbaar echter het verhaal van bedoelden correspondent is, moge uit het volgende blijken De correspondent beweert zijn inlichtingen te hebben ge kregen van graaf van Limburg-Stirum, den echtgenoot der gekwetste hofdame.» Welnu aan het hof is geen getrouwde gravin van Limburg-Stirum verbonden en haar geïntervieuwde echtgenoot is dus een even geheimzinnig persoon, als waar schijnlijk het geheele verhaal harer ver wonding, dat wij trouwens door iemand, die de geheele maand augusti aan het hof verkeerde, als - volkomen uit de lucht gegrepen hoorden kenscheteen. Het schijnt echter dat de socialist Do- mela Nieuwenhuis, die zich te Baarn heeft gevestigd en van collectivist anar chist is geworden, onlangs door de ko ningsgezinde boeren duchtig is afgeram meld. Zou daaruit misschien het gerucht van een anarchistischeu aanslag ontstaan zijn? woensdag opnieuw eene opstijging ge daan. De ballon hoeft den vorm van eene sigaar in het kieine schuitje is een mo tor geplaatst van 3 ijt peeidenkracht, die eene schroef in beweging brengt. Rond 4 uren steeg hij op. Het toestel steeg omtrent 10 meters boog en giug dan vooruit rond den ballon captif, die eiken dag in den Jardin d'Acclimatation op stijgt. Hij vermeed de boomen, waaraan do ballon zaterdag gescheurd was en ver dween in de richting van Puteaux. Op omtrent 400 meters hoogte geko men, na twee, driemaal van richting ver anderd te hebben, ontzwol de ballon eens klaps en viel met vreeselijke snelheid. Men liep er aanstonds naartoe. Men vond M. de Santos ongedeerd en hij zegde met buitengewone kalmte Ik meende dat ik ging sterven, maar ik was niet bang. 't Is de schuld mijuer pomp, die niet werkte. Ik zal eene derde proef nemen. En hij begon aanstonds zijnen ballon op te vouwen. Esplanadeplein Groote kampstrijd (Lutte) op Zondag 25 September 1898, om 3 V* uren namid dag, Aalst (P. Callebaul) tegen Lebbeke (G. Singeler). Burgerlijke Stand der Stad Aalst. Geboorten. Mannelijk geslacht 10 ,7 Vrouwelijk 7 HUWELIJKEN. L De Naeyer, schoenm. met P. Arents, z. b. J. De Pauw, tw. met J. Janssens, twijnst. P. Do Smet, metser, met M. Librecht, twijnst. A. Van de Velde, wever, met C. Camu, twijnst. OVERLIJDENS. A. Bombeeck, m. Wellekens, tw. 35 j. Asscherendr. L. Georges, broeder der kristel, leer. 75 j. Keizerl. PI.L. Ruys- sinck, m. Michel, loodg. 53 j. Nieuwstr. J. Malthys, m. Van Geert, mandenm. 65 j. Gentschestr. C. Boone, 11 j. Eilandstr. 7 kinderen onder de 7 jaren. Meester-metser, Eilandstraat, 44, Aalst. heeft de eer het publiek te berichten dat hij zich gelast met al wat de metsersstiel betreft. Hij verhoopt de gunst van een ieder. Een bestuurbare luchtballon. Ecu Braziliaan, M. de Santos-Dumont, die eeu nieuw toestel voor het bestuur vau eeu luchtballon heeft uitgevonden en zaterdag reeds in den Jardin d'Acclimatation, te Parys eene proefneming deed, heeft Zaterdag 24 Sept. 1898 Tarwe fr. 17,CO a 00.00 Masteluin 00,00 a 00.00 Rogge 11,50 a 00,00 Garst 00.00 a 00.00 Haver per 100 kil. 15.50 a 16,00 Aanlap.'roode de 100 kil. 5,00 a 0,00 Aardap. (geele nieuwe) 4.50 a 5,00 Boter per 3 kil 81,0 a 9,00 Eiers de 25, 2,34 a 0,00 Vlas, de 3 kil. 0.00 a 0,00 Viggenen, per koppel r. 45.00 a 55,00 Ajuin, 100 kil. fr. 3,75 a 4,00 volg. kvv. Hop 141 balen nieuw gewas, fr. 145 a 160 ANTWERPEN, 23 Sept. Ziellier de prijzen der granen op de merkt in het Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 16,50 a 17,50 Rogge, 12,50 a 13.25 Wintergerst, 00,00 a 00,00 Zomergerst, 16,50 a 17,00 Haver, 15,50 a 16,00 Boekweit, 00,00 a 00,00 Boonen, 00,00 a 00,00 Bitterpeën, 20.00 a 20,50 De kuip boter werd heden morgeud ter markt per kilogr. verkocht, aan de prij zen van fr 2,75 a 0,00. De ponden ol halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. 1,20 a 1,45. De aardappelen worden per zak, ver kocht aan fr. 6,00 tot 7,00. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 2,25 a 2,50 GENT, 23 Sept. Tarwe (per 100 kilos) fr. 00,00 a 00,00 Rogge 15,50 a 16,00 Haver 19,00 a 20,00 Gerst 00,00 a 00,00 Boter per kilo, 2,80 a 3,00 Eiers per 25, 2,10 a 2,30 VEEMARKTEN, GENT, 23 Sept. Getalie koopgestelde hoorenbeesten 565 Melkkoeien 47 Vette koeien 66 Groote ossen 21 Slieren 23 Jonge ossen 128 Magere beesten 145 Vaarzen 142 Schapen 12 i Varkens 213 Lammeren 0 Loopers 12 Kalveren 80 Viggeos 454 Slim-en le kw. 0.15 t' kw. 0.70 3« kw. 0.60 Koeien 0.10 0.60 0.50 Vaarzen 0.18 0.70 0.60 Oiaen 0.80 0.70 0.60 ,1 Varken» 0,91 0,00 0.00 Kalvers 1.10 0.90 0.00 UuideiimerktOssen-, koei- en vaar- zenvellen 0,82; Stierenvellen 0,67; Kalfs vellen 1,10. BRUSSEL, 23 Sept. Kalverenmarki. Getal te koop gesteld 280. Prijs per kilogr. op voet Ir. 0,72 a 1,05 00 lammeren van fr. 00,00 tot 00,00. Iluidenmerkt Ossen, 0,80 a 0,95 Stieren, 0.65 a 0,70; Koeien en veerzen 0,75 a 0,85 Kalveren 0,85 a 1,10. GUREGHEM-ANDERLECHT, 22Sept Ter veemarkt werden te koop gesteld Ossen 678 1 Koeien en Veerzen Slieren 183 i Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,70 a 0,84; Stieren 0,55 a 0,70: Koeien en Veerzen 0,55 a 0.70. Kalverenmarkt 23 Sept. Ter merkt gebracht 778, te koop gesteld 654. Prijs per kilogram fr. 0,70 a 1,04. OPENBARE VERKOOPING van welgelegen te LEDE en WICHELEN. De Notaris Cruyt, Botermarkt, 3, te Gent, zal openbaar verkoopen Gemeente Lede. I. t— Schoon Renteniers of Koophan delshuis met beplanten hof, aan het Dorp, Steenweg op Aalst, sectie D, groot 8 aren, 80 centiaren. II. Beplanten Fruit- en Moeshof, alsvoren, sectie C, groot 21 aren, 40 cent. III. Zaailand alsvoren, sectie C, groot 21 aren, 40 centiaren. IV. Zaailand, wijk Grooten Kauter, sectie C, groot 15 aren, 20 centiaren. V. Hooiland, wijk Overimpe, sectie D, groot 38 aren. Gemeente Wichelen. VI. Zaailand, wijk Heide, sectie B, groot 46 aren, 60 centiaren. VII. Zaailand, langsheen de Steen weg op Lede, sectie B, groot 40 aren, centiaren. VIII. Zaailand alsvoren, sectie B, groot 40 aren, 20 centiaren. Eenige Zitdag Dijnsdag 11 October 1898, om 2 uren namiddag ter herberg t. De Halve Maan, te Lede, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene goede te MOOR8EL, Heuvel. De Notaris Eeman, te Erpe, zal na mens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Eenige Koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, op den Heuvel, gekadastreed wijk I), westdeel van nummer 388,groot 18 aren, 43 centiaren, palende oost Louis De Schryver, zuid Frans De Smet, west de Burgerhospitalen van Aalst en de wed0 Frans De Bisschop en noord Van Hyck. Gebruikt zonder termijn door Louis Redant, te Moorsel, Ryger. Enkele Zitdag Maandag 17 October 1898, om 3 uren van den avond, ter herberg De Destel, bij M. Petrus Van Vaeren- bergh, te Aalst-Mijlbeek, Moorselsche Baan. OPENBARE VERKOOPING van eene en BOOMGAARD, te ERPEBosscheslraat. De Notaris Eeman, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene behuisde Hof stede met aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Erpe, aan de Bosscheslraat, bekend ten kadaster wijk A, west-noord- deel van nummer 536b. groot 2 aren, 28 centiaren; palende ten ooste de erven Van de Voorde en Isidoor Blondeel, ten zuide kassei, ten weste de weduwe en kin deren De Wint en ten noorde Ernest De Wint. Tweede koop. Een perceel Boom gaard, gelegen te Erpe, nabij de Bossche- straat, bekend bij kadaster wijk A, num mer 534b, groot 3 aren, 70 centiaren, palende ten oosie en ten noorde Isidoor Blondeel, ten zuide en ten weste Ernest De Wint. Bewoond en gebruikt door den mede eigenaar Caraiel Van de Voorde. Tweede Zitdag Zaterdag 1 October 1898, om 3 uren namiddag te Aalst, ter Zittings zaal van het Vredegerecht. OPENBARE VERKOOPING van te Erondegem, Erpe, Meire en O tier gem. De Notaris EEMAN, le Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelegen in het openbaar verkoopen Gemeente Erondegem. Eerste Koop. Een perceel Meerscb, gelegen in de Groote Meorschen. gekadastreerd wijk A, nummer 51, met eene grootte van 11 aron, 10 centiaren, palendu oost JulFrou* Roeyé Emma, zuid Dannebooin August, west Peetors Constant en noord gescheed van tmpe. Gebruikt zonder termijn door M. Jan-Baptiste Schockacrt te Erondegem. Tweede Koop. Eeu perceel Land, gelegen op den Erondogeuikaiiter.gekailastreerd wijk B. nummer 45, met eene grootte van 10 aren. 80 centiaren, pa lende oost den heer Wauters Petrus-Josephus en Borreman Hippoliet, zuid Van den Eockhout Belar- rnien en dame De Ridder Isabella-Theresia. wesl en noord Peeriinck Louis en zuster. Gebruikt door deu eigenaar M. Eugeen Goederlier, te Aalst. Derde Koop. Een perceel Land, gelegen op Hoogkauter, gekadastreerd wijk A, nummer 678, met ceue grootte van 11 aren, 90 centiaren, palende;iost en zuid den beer Alfred Matthys, west l)c Landts- heer Henri en noord de Kauterbaan. Gebruikt zonder termijn doorM. Frans Versnickt, te Vleckem. Boomprijs 50 fr. Gemeente Erpe. Vierde Koop. Een petceel Land, gelegen op den Kleinen Boscbkauter, gekadastreerd wijk D, nummer 55, groot 55 aren, 60 centiaren, palende oost Fievrt- Nooy, zuid de weduwe Oe Breuckcr Victor, west Van den Eeckhout Joseph on noord den Gcntschen Steenweg. Gebruikt zonder termijn door M. Desiré Ruyssinck, te Erpe. Gemeente Meire. Vijlde Koop. Een perceel Meerscb, gelegen aan den Cauweiibergh, gekadastreerd wijk B. nummer 255, groot 11 aren, 80 centiaren, palende oost den Weg, zuid en west M. Vau Meikebeke Petrus noord Douiinieus Lievens. Gebruikt zonder termijn door M- Eb. Provoost. Boomprijs 55 fr. Gemeente Otter gem. Zesde Koop. Een perceel Laud, gelegen iu Deveudaal, bekend bij kadaster wijk A, nummer 536 groot 15aren, 80 centiaren, palende oost den Arme van Meire, zuid en west Juffrouw Mabilde Marie en noord den heer Baten. Gebruikt zonder termijn door M. Remi Van Lui, te Meire, Zevende Koop. Een perceel Land, gelegen op Seskenskauter, gekadastreerd wijk A, nummer 190, groot Haren, 70 centiaren, palende oost M. J.ios- sens-De Schryver, zuid den heer Goederlier Eugeen, west eu noord Rottiers August. Achtste Koop. Een perceel Land. gelegen op den Seskenskauter, gekadastreerd wijk nummer 236, groot 4 aren, 40 centiareu, palende oost Juiïrouw Wauters Alina Theresia-Ursula en de weduwe Muy- iaert Frans, zuid den heer He Saedeleer Philippe, west de weduwe Muxlaert voornoemd en noord den heer Eug. Goedertier. Deze. twee pnrceeleu gebruikt zonder termijn door de kinderen Standaert, te Ottergem. Negende Koop. Een perceel Land, gelegen in Devendaal, gekadastreerd wijk A. nummer ö75, gront 27 aren, 30 centiaren, palende oost de kinderen Baeyens. zuid de kinderen Schockaerl en west den heer Ghysaelijckx Édmond. Gebruikt zonder termijn door M. Ferdinand Mcule- mau en Domien Roel», beiden te Ottergem. ZITDAGEN Instel, DONDERDAG 29 SEPTEMBER ,R0H Verblijf, DONDERDAG 13 OCTOBER ÖUÖ' telkens om 3 uren namiddag, ter herberg Den Appel, gehouden door den heer Gustxaf Glaus- Scbockaert, te Aalst, Nieuwstraatpoort. OPENBARE VERKOOPING van eene goede te Moorsel, Triest, De Notaris Eeman, te Erpe, zal na mens wien het behoort, in het openbaar verkoopen. EENIGE KOOP. 27 aren Land, waarvan 22 aren, 75 centiaren in naakten eigendom, ('t vrucht gebruik daarop uitgeoefend wordende door den heer Petrus-Phi lemon De Nil, te Moorsel) en 4 aren, 25 centiaren in vollen eigendom, gelegen te Moorsel, Triest of Wildenbosch, bekend bij het kadaster wijk A, nummer 93f, palende noord de erven De Wolf, oost Nathalie De Nil, zuid de Tinnenlioekstraat en west de kinderen Peeriinck. Ticeede Zitdag: Donderdag 6 October 1898, om 4 uren namiddag, ter herberg gehou den door juffrouw weduwe De Rop, te Moorsel, Houten Kruis. OPERBARE VERKOOPING van TE AALST, AAN DE MOLENSTAATPOORT. De Notaris De Gheest, te Aalst, zal namens het Stedelijk Bestuur van Aalst, op Maandag 17 October 1898, ten 3 uren namiddag, ter Zittingszaal van den Gemeenteraad, in het Stadhuis, overgaan tot de openbare verkooping van 26 koopen Bouwgronden, allerbest gelegen te Aalst, aan de Molen straatpoort, ten voorhoofde aan de Moor selsche Baan en de nieuw ontworpene Straat, van daar leidende naar de Groen straat, afgeschetst en met elks grootte aangewezen op een grondplan, opge maakt door M. Jules Goethals, Stads bouwmeester. Door verandering van woonst. OPENBARE VERKOOPING met grooten Hof, te AASTaan de Houtmarkt. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met tusschen- komst van zijnen ambtgenoot DE RUYVER, Notaris te Geerardsbergen, In het openbaar, met gewin van palmslag en gelagen, verkoopen STAD AALST. F.en fraai en sedert weinige jaren nieuw gebouwd Huis. met grooten Hof, zeer wel versierd en beplant met fijne Iruithoomen in vollen opbrengst, gestaan en gelegen te Aalst, in de Sint Jansstraat, ten voor hoofde aan de Houtmarkt, geteekend N° 3, geka dastreerd wijk B, nummers 420x en 420as, met eene grootte van 14 aren. 60centiaren en volgens titels groot 14 aren, 75 centiaren, houdende van de eene zijde aan het huis van den heer Alphonse Beeckman, van de andere zijde aan hetgene van den heer Auguste Marcel en van achter aan den heer Notaris Schelfhout. Bewoond door M. H. Clément-Mast. Ingebruiktreding met de betaaline der koopsom. Dit huis mag bezichtigd worden alle dijnsdagen en woensdagen v.m 2 tol 5 uren namiddag. ZITDAGEN Instel, Woensdag 28 September <aoa Verblijf, Woensdag 12 October löyöi ten 2 uren namiddag, in het Hotel de Ffondre, iiii den beer Joseph Galle, te Aalst, aan de Statie. OPENBARE VERKOOPING van t© AALST, IN DE KOOLSTRAAT. De Notaris De Gheest, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrederechter, in het openbaar verkoopen Slad Aalst. Eenen Eigendom, bestaande in zes Huizen met Grond, ten voorhoofdeinde Koolstraat, gekadastreerd wijk C, numtn. 107^s, 107285, 1072cs, 1072DS, 1072Es en 1072F5, met eene grootte van 6 aren, 20 centiaren. Bewoond door verscheidene, te zamen aan 1088 franken 's jaars. Verdeeld in 3 koopen als volgt Eerste Koop. De twee Huizen geteekend nummers 17 en 19, bewoond door Fredertk De Clercq en de weduwe van Frans D'Haese, te zamen aan 88 franken per trimester. Tweede Koop. De twee Huizen geteekend nummers 21en23, bewoond door Karei Van Damme en Gustaaf Rimbaut, te zamen aan 87 franken per trimester. Derde Koop. De twee Huizen geteekend nummers 25 en 27, bewoond door Domien Van deu Borre en Serapbien De Spiegeleer. te zamen aan 97 franken per trimester. Tweede en laatste Zitdag Zaterdag 15 October 1898, ten 2 uren namiddag, ter Verhoorzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in liet Stadhuis. ter Afspanning 'l Klein Gent, op Maandag 26 September, 1898, ten 1 ure nanoen van 7 extra schoone Voituren (coupés, dogkars, omnibus), schoone Rijzadel en Toom, Dijssel van camion en Brancart, Voituursargiën, Paardensargiën en Stal- banden. Door het ambt vau den Notaris DE GHEEST, te Aalst. Bij Rechtsmacht. OPENBARE VERKOOPING van aangeslagene bestaande in 250 planten Tabak, 9 aren Aardappelen en 2 aren Betteraven, te Impe, Hoognechelbroek, op Zondag 25 September 1898, om 9 uren stipt voormiddag, en op Dijnsdag 27 September 1898, om 9 uren 's morgens, te Lede, op het Dorp, van zooals tafels, stoelen, banken, horlogie, stoof, kleer en andere kassen, wanmolen, vleeschblokken, herberg- en keukenge- rieven, boerenalem, iugeoogste vruchten, viggen, enz. Door het ambt van Deurwaardes De Vos, te Aalst. Met gereed geld zonder kosten. OPENBARE VERKOOPING van t© Erondegem. De Notaris Schelfhout, te Oordegem, zal openbaarlijk verkoopen Eenige Koop. 16 aren, 70 centiaren Land, gelegen le Erondegem, op den Hoogkouter, geka dastreerd sectie A, nummer 650, palende oost de kinderen Bockstael, zuid den voetweg, west de erven Domien Schoc- kaert en Augustien Henderickq en noord den Ouden Aardenweg. In gebruik by de kinderen Joannes De Middeleer. Enkele Zitdag Maandag 3 October 1898, om 3 uren namiddag, ter herberg van den heer August De Middeleer, Grooten Steenweg, te Erondegem. l© Aalsi-Mijlbeek. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal verkoopen 1 hectaar, 46 aren, 40 cen tiaren Land, te Aalst-Mijlbeek, op Kre keldries, sectie E. nummer 283. Gebruikt door Charles Rossel. Te samen ingesteld fr. 7200. Instel, Donderdag 15 Verblijf, Donderdag 29 SePtemb.l898 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Ploeg, p te Aalst-Mijlbeek, Moor- selschebaan. De Notaris Limpens, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen lc koop. Een perceel Bouwgrond, te Aalst - Schaarbeke, Kerrebroeckstraat, groot 2 aren, 69 centiaren. 2' koop. Een perceel Bouwgrond, daarnevens, groot 3 aren, 1 centiaar. 3® koop. 5 Woonhuizen met Grond, gestaan nevens voorgaande, groot 9 aren, 25 centiaren. 4® koop. 2 Woonhuizen met Grond, gestaan nevens voorgaande, groot 8 aren, 62 centiaren. Bewoond door verscheidene aan 14,10 fr. in de week. ZITDAGEN: Instel 26 September, Ver blijf 10 October 1898, om 3 uren nanoen, terestaminet« In den Engel, gehouden door J. Standaert, te Aalst, Leopóldstraat. Bij Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van een goed en een perceel NI E E H 8 C II, TE HOFSTADS, Oe Notaris LIMPENS. te Aalst, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste Koop. Een goed perceel Zaailand gelegen te Hofstad.', op de Biest, gekadastreerd sectic A. nummer 49, groot 32 aren, 62 centiaren, palende oost de heer Doniinicus Van dor Giicht en de hotstede der gebroeders Van Keer, zuid de Biestereustraat, west de heer Joannes Van Hauwe en de erven Pan- nekoek, noord Louis Pannekoek. Tweede koop Een perceel Mecrsch, gelegen te Hofslade. Bosselingen. g.-kadastr. erd seciie B, num mer 180, aldaar groot 16 aren, 10 centiaren, palende oost den heer Jan-Baptiste Panr.ekock. zuid den Beek- dijk, west de erven Callebaut en noord den gracht. Boomprijs fr. 450. ZITDAGEN: Instei, Maandag 3 Verblijf. Maandag 17 <Jct°')#r 48J8, telkens om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd In hel Moleken,gehouden door den lieer Bernnr- dus Goeman, te Hofslade. wijk Biest. Nleubelnii»© "Vendtie. Bovengenoemde Notaris LIMPENS, zal op Maasoac 3 Oc.TOBEn 1898, om 1 ure stipt nanoen, tensteif huize van vrouw Catbarina DeBie, weduwe Van Keer, openbaarlijk verkoopen Huismeubels, als tafels, stoelen, kassen, kleerkas, sloof met toebeboortcn, koperen marmiet en moor. koflijpol, horlogie, spiegel, koHljuiolen, gleiseu teljoo- ren en kommen, aarden tohbens, ijzeren potten en kassarollen, koperen kandelaars, beelden onder booa- len, koekpan, kapberd, quinqurts, koffers, lantarns, flesschen, korven en manden, broodplatcn, vlcesch kuip, spinnewiel. 2 badstoelen, wollen mains, pluimen en wollen hoofdpeluwen, wollen en katoenen sargiCn. slaapgerief, gouden ketling. broehe en oor belleu en m-er andere voorwerpen. Landbouwersalrm. als kruiwagen, aalkuipenan der.-, balance met gewictiteD, schappen, braken, lad ders, ledige zakken, goed oorschkleed, kafzift, boot - hamer, snijpaard. bakmoelio» enz, 2 schoone geiten, gedorselien masteluin, 2h..ut- mijten, eene groota hoeveelheid hooi en strooi, mest, aai en 500 kilogrammen aardappels, Comptaute betaling en 10 t. b. voor onkosten. De Notaris Limpen te Aalst zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Meire. 1° Eene party Land, Bougt, sectie B, nummer 632, groot 25 aren. 2° Eene partij Land, Langeveld, sectie B, nummers 614 en 615, groot 20 aren. 3° Eene partij Land, Kapel le veld en Grooten Kruiskauter, sectie B, nummers 568b en 419, groot 21 aren, 10 centiaren. 4° Eene partij Land, Meirelput, sectie B, nummers 883, groot 6 aren 5° Eene partij Land, Langeveld, sectie B, nummer 621a, groot 27 aren, 30 cen tiaren. 6° Eene partij Land, Kleinen Kruis kauter, sectie C, nummer 599, groot 10 aren. 7° Eene partij Land, aan den Dael. sec tie B, nummer 875, groot 18 aren, 50 centiaren. 8° Eene partij Land, Kapelleveld, sec tie B, nummer 618, groot 11 aren, 70 centiaren. 9° Eene partij Land, Binnenweg, sectie B, nummer 817, groot 13 aren, 40 cen tiareu. 10° Eene partij Land, Kerk veld, sectie B, nummer 744c, groot 4 aren, 80 centi aren. 11" Eene partij Meersch, Beek, sectie B, nummer 335, groot 14 aren, 10 centi aren. Boomprijs fr. 200. 12° Eon perceel Meerscb, Boek. sectie B, nummer 32Go, groot 13 aren, 20 cen tiaren. 13° Eene partij Land, te Erpe, Kleyn- berg, sectie C, nummer 750, groot 16 aren, 50 centiaren. 14° Een perceel Hooiland, te Erpe, Oost-Nesteveld, sectie C, nummer 748, groot 23 areu, 10 centiaren. Boom prijs fr. 350. 15° Eon perceel Weiland, te Haeltert, Laerenbroeck, greot Haren, 90 centiaren. ZITDAGEN Verblijf 27 September 1898, ter her berg vau sieur Petrus Braeckman, te Meire, Dorp. De verkooping zal beginnen telkens om 2 uren namiddag. Studie van den Notaris D© Pau w, te Aalst. 1° 22 aren, 40centiaren Land, te Meire, Oostdorp, sectie C, nummer 585. 2° 78 aren, 48 centiaren Land, te Baar- degem, Deerdegem, sectie B, nummer 16 3° 25 aren, 40 centiaren Land, te Den- derhautem, Scborseveld, sectie A, num mer 164 4° 19 aren, 40 centiaren Land, te Den- derhautem, Scborseveld, sectie A. num mer 180. 5" 19 aren, 60 centiaren Land, te Den- derhautem,Meiveld,sectie A, numm. 125. 6° 71 aren, 70 centiaren Land, te Den- derhautem, Goudenleeuwveldeken, sektie B. nummer 419a. 7° 1 hectaar, 27 aren, 70 centiaren Land, te Denderhautem, Gouwenleeuw- veldeken, sectie A, nummer 146. 8° 21 aren, 20 centiaren Land, to Den- derwindeke, Mespelierreveld. sectie A, nummer 1259. 9° 1 hectaar, 28 aren, 10 centiaren Land, te Denderwindeke, Watersieveld, sectie B, nummer 1354. 10° 95 aren, 70 centiaren Land, te Den derwindeke, Rooseveldeken, sectie B, nummer 1361. 11° 1 hectaar, 6 aren, 50 centiaren, Land, te Denderwindeke, Rysveld, sectie C, nummer 1092. 12° 15 aren, 60 centiaren Land, te Den derwindeke, Rysveld, sectie C, num.1113. 13° 79 aren, 70 centiaren Meersch, te Denderwindeke, Boschweide, sectie C, nummer 1162. 14° 33 aren, 70 centiaren Land, te Den derwindeke, op Boterdael, sectie C, num mer 972a. 15° 70 aren, 20 centiaren Land en Meersch, te Ottergem, op d'Eecke, eenige sectie, nummer 471a. 16° 34 aren, 70 centiaren Land, te Ot tergem, op Develdaal, eenige sectie, num mer 277. 17° 28 aren, 50 centiaren LaDd, te Ot tergem, Oj» den Doorn, eenige sectie, nummers 123 en 124b. 18* 11 aren, 30 centiaren Land, te Ot tergem, op den Doorn, eenige sectie nummer 125. 19° 55 aren, 50 centiaren Land, tc Her- zele, op Kemeriksken, sectie B, num. 787. 20° 1 hectaar, 62 aren, 10 centiaren Land, te Nederbasselt, Bertveld, sectie A, nummer 172. 21° 46 aren, 10 centiaren Land, te St- Antelinckx, Steenbekecauter, sectie B, nummer 373. 22° 1 hectaar, 46 aren, 20 centiaren Land en Meersch, te Voorde, op de Vaag, sectie A, nummer 71. 23° 16 aren, 60 centiaren beplanten Grond, teVlierzele, Strymeersch, sectie C, nummer 24. 24° 1 hectaar, 8 aren, 40 centiaren Meerscb, teVlierzele, Strymeersch, sectie C, nummer 23a. 25° 2 hectaren, 25 aren, 70 centiaren Land, te Vlierzele, Nederheyde, sectie B, nummer 8. 26° 41 aren, 30 centiaren Land, te Vlierzele, Rankveld, sectie B, num. 334a. 27° 27 aren. 90 centiaren Meersch, te Vlierzele, Bakkersveld, sectie A, num mer 485. 28° 96 aren, 80 centiaren Land, te Vlierzele,Strymeersch, sectie B, num. 119. 29° 31 aren, 40 centiaren Land, te Gijsegem, Strijland, sectie D, numm. 57. 30° Huis te Aalst, Molenstraatpoort, sectio F, nummer 997. 31" 72 aren Bouwgrond, to Aalst- Schaarbeke, sectie C, nummer 962d. 32° 81 aren, 30 centiaren Bouwgrond, te Aalst Schaarbeke, sectie C, num.968a. 33° 7 aren, 50 een iaren Land, te Erem- bodegem, Denderland, sectie A,num. 3370. Instel, 24 September ,ono Verblijf, 8 October telkens om 1 ure namiddag, ter herberg- van M. Ladeuze-Perreman, te Aalst, Keizerlyke Plaats.

De Denderbode | 1898 | | pagina 3