JAARMARKT ZAAILANDEN HOFSTEDE Holland. ZEEVISCH HANDEL H. ARYS- DEPAEPE. Frankrijk. Loopt naar den duivel BOOMTEELT IMI I 3L~I TIE HEERSCHOUWING Aan onze Lezers. Nieuwe Vlaamsche Illustratie BURGERWACHT. Nieuwe Koopwaren VERKÖOPmG Zaailanden en Meersch Openbare Verkoopingen: VENDUTIE behuisde HOFSTEDE SCHOONE HUIZEN Postzegels prijscourant BERICHT. Bericht Bericht aan de Landbouwers keukenmeid^y,,^^^: Te verkrijgen Gevraagd KtK JEUNE HOM ME Eene goede dienstmeid, Bouwgrond te koop, Te koop TE KOOP. Over te nemen.^f"^; Ia bet grensdorp Halewijn beefi eene belangrijke confrontatie plaats ge- bad tusscben personeu, die te Rijsel en in verschillige steden van België aange houden zijn, voor het verspreiden van valsch geld. De confrontatie had plaats in eene herberg op de uiterste grens, in tegenwoordigheid der parketten van Rij sel, Kortrijk en Gent. Te Luttre waren drie vrienden op jacht geweest. Bij hunnen terugkeer kwa men zij in eene herberg, waar zich bij toeval een photograaf bevond en wilderT zich laten trekken. Eensklaps klonk een schot. Een der jagers had per onge luk den haan van zijn geweer geraakt en de lading trof den photograaf in den buik. Deze zal zijne wond niet overleven. De misdaad waarvan een particu liere jachtwachter der familie Pirmez te Fosses, het slachtoffer is geweest, schijnt eerder een beraamde moord dan een wild- stroopersdrama te zijn geweest. De wachter was, zooals men weet, bui ten gegaau om zijno lijsternetten na te zien. Welnu, het onderzoek heeft bewezen dat rond de plaats, waar die netten of stroppen gelegd waren, het hakhout was weggekapt, opdat de moordenaar in de duisternis zijn slachtoffer des te gemak kelijker zou kuunen treffen. En opdat de wachter langer op de plaats zou vertoeven, had men de stroppen in stukken gesneden, om hem alzoo te dwin gen die te herstellen. Geeft uwe kinderen fruit te eten bij het ontbjjt, middag- en avondeten, on het zal niet lang duren of zij hebben even roode wangen als appelen. Fruit eten maakt vroolijke kinderen, en ver drijft bij de ouderen de hypochondrie. Fluweel van heerenkragen reinigt men door bet tegen den draad met een half doorgesneden ajuin goed te wrijven, te laten drogen en het dan over een heet strijkijzer te halen. A. Kort na uw huwelijk had gij altijd zooveel gasten te eten, en nu nie mand meer. B. Mijn vrouw heeft ze allen op de vlucht gekookt. Een jongman kwam vermoeid en hongerig van eene verre voetreis bij een bloedverwant, waar hij aan het middag maal hoopte te kuunen deelnemen. Hij vroeg aan hot zoontje Zeg, Jan, hoe laat eet gij 's middags Gewoonlijk om twee uren, antwoordde Jan, maar als er iemand komt, wachten wij altijd tot die weg is. Botsing. Een zwaar ongeluk is woensdag te Duisburg gebeurd. Elec- trische tram werd niet tydig geremd toen zij de gesloten slagboom van den spoor weg naderde en reed door dezen heen, terwijl een spoortrein nabij was. Door de botsing werden eene vrouw en twee kin deren, die in den tramwagen zaten,gedood en anderen zwaar gewond. De koetsier is in hechtenis genomen. Geschenk van den Paus. Ter er kenning van de beleefdheden, door M. en Mev. A. Koedijk-Slaghek aan den pause- lijkon internuntius, Mgr Tarnassi, bewe zen, die hun gast was gedurende de inhul digingsfeesten in de hoofdstad, heeft, naar de Tijd meêdeelt, do Paus M. Koedijk eene gouden medalie en Mev. Koedijk een prachtige camée ten geschenke ge zonden. Do camée vertoont het beeld der vroomheid, is in goud gevat en met robij nen, peerlen en een briljant omzet. Een jonge moordenaar. Te Osseu- drecht heeft de 13jarige J. Huijgens den 9jarigen A. Clarijs, in een twist zoodanig tegen den buik geschopt, dat de knaap na vreeselijk lijden aan de gevolgen is overleden. De jeugdige moordenaar be vindt zich thans in België. Prijzen voor 3, 4 en 5 Nov. Zalm de ijt kilogr. fr. 3,00 tot 4,00 Tarbot fr. 2,00 Tarbottine fr. 1,60 tot 3,00 Heilbot fr. 1,60 Kabeljauw fr. 0,90 Tongen(koppel)fr.0,60, 1,00 tot 8,00 Groote Pladijs (stuk) van Ir. 0,70 tot 1,50 Rog fr. 1.00 tot 4,00 Roobaard fr. 1,00 tot 2.00 Hollandsohe Schelvisch fr. 0,60 tot 1,60 Groote Vloot fr. 4,00 tot 6,00 1 vaatje nieuwe Haring 12 stuks fr. 2,00 Nieuwe Hollandsche Melkersharing 't stuk 0,25 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks 2.00 Bi ste Hall. haring 0,10 Zeeuwsche Oesters van 12, 10, 8, 6 en 4 fr. de honderd. Groote brand. Te Havre is in de petroolraffinade Desmarais frères, een geweldige brand ontstaan, die een hevige ontploffing teweegbracht. De magazijnen zijn vernield, maar de vergaarbakken, die op 80 meters van don brand stonden en meer dan 800 millioen liters petrool bevatten, zijn gespaard ge bleven. 20,000 keteltjes petrool zijn de prooi der vlammen geworden. aaet uw magazijnwerk. dat gedurig lost en scheurt er zou wel eiken oogonblik eeae meid aaar dea schoen- of gareelaa- ker moeten loopen om het te doea her stellen en dan wordt de schuld ep de kin deren geschoven. Als ge wilt eea «choone lichte en sterke schoolkabas hebben koopt er eene bij Edmond Kieckens, Zadelmaker, Nieuwstraal, 78, Aalst, die maakt ze zelf ea dat is heel wat ander werk dan dat door kinderen in de ma gazijnen opgemaakt. STAD AELST. Openbare Leergang over Het College van Burgemeester en Sche penen Gezien het ministerieel besluit van 15 Februari 1882, openbare Conferentiën over de Fruitboomteelt in de Stad in richtende. Gezien de beraadslaging des Gemeen- teraads van den 11 Maart 1882. Brengt ter kennis van het publiek, dat er op de hierna gemelde dagen, in den hof van het Stadhuis alhier, openbare lessen van Boomteelt kosteloos, zullen gegeven worden, onder het bestuur van de Landbouwcomice van Aelst, door den heer Ft'. Burvenich, lecraar bij de Hof- bouwschool van den Staat, te weten 13 November 1898 5 Maart 1899 27 November 19 Maart 11 December 3 April 8 Januari 1899 j 16 April 22 Januari - 14 Mei 5 Februari 18 Juni 19 Februari - j 25 Juni Telkens om 10 en halfuren voormiddag. Zijn tot deze Conferentiën kosteloos toegelaten al de personen die tot dies voorafgaandelijk de aanvraag aan het Gemeentebestuur zullen gedaan hebben. Gedaan den 6 October 1898. De Burgemeester en Schepenen, De Secretaris, M.-L. Gheeraerdts, Oscar Reynlens. STAD AELST. van de in onbepaald verlof zijnde manschappen. De Burgemeester, verwittigt de man schappen dat de Heerschouwing in deze Stad zal plaats hebben ten Stadhuize, Zaal van Militie, telkens ten 8 uren voor middag Den Donderdag 3 November 1898, voor de klassen van 1891, 1892 en 1893, alsook voor de vrij willigers zonder premie; Den Vrijdag 4 November 1898, voor de klassen van 1894, 1895, 1896, 1897 en 1898. Gedaan en afgekondigd te Aelst, den 24 October 1898. De Burgemeester. M.-L. Gheeraerdts. Een schoone premie voor onze inschrij vers is de welke wij bij onze Gazette verkrijgbaar stellen tegen buitengewoon lagen prijs. Die Illustratie, welke vroeger in het Hollandsch verscheen, wordt thans in het Vlaamsch uitgegeven en moet in alle Vlaamscbo huizen welkom zijn. Ook zal men nergens zulke schoone uitgaaf ont moeten aan den prijs waarvoor dit work wordt aangeboden: dit is te zeggen voor den prijs van 90 centiemen in de drie maanden, dus nog geen centiem per dag. De Nieuwe Vlaamscbo Illustratie kan dus met recht eene doorloopende premie genoemd worden, in 't bereik van iedereen. Voor buiten is de prijs 15 centiemen meer vau frankeeringskosten, dus in het geheel fr. 1,06 voor do drie maanden. Hier is in waarheid een Illustratie met schoone gravures en belangwekkend van lezing en die tegelijk zoo weinig kost. Men behoeft slechts het inteekenbewijs op onze vierde bladzijde uit te snijden, dit duidelijk in te vullen en het ons over te zenden. Men krygt dan tevens al de reeds ver schenen nummers sedert 1 October 11. TAN VEE EN PAARDEN op Zaterdag 19 November. u.i College van Burgemeester en Schepenen brengt ter kennis der belanghebbenden, dat de Smt- Martens-Jaarmarkl /al plaats hebben op Zaterdag 19 November aanstaande, eu dat er. U dezer gelegen beid. de volgende pi.miên rullet, uitgeloofd worden Voor het Hoornvee. 1° Voor het meeste getal magere Bees ten, ten minste 6, geschoten van ten ininsto 2 tanden: 1* 40 fr.; 2e 30 fr.; 3® 20 fr.; 4° 10 fr. 9» Voor 't meeste getal jong Vee onge- scboten i* 40 fr.; 2r 30fr.; 3®20 fr. 3° Aan den verkooper die het grootste getal Kalfbeesten, ten minste 6 Beesten, zal hebben ter markt gebrachtie 40 fr.; 2®30fr.; 3® 20 fr. 4- Aan den verkooper dio de schoonste Kalfbeest (2 tot 4 tanden) zal ter markt brengen 1' 25 fr.; 2® 20 fr.; 3® 10 fr. VOORWAARDEN De voorschrevens preunèn zullen eeniglijk toege wezen worden na vaststelling en bewijs dal hel daar toe vereischle gelal Vee Ier m.trkl zal verkocht en geleverd geweest zijn. Nochtans zal de levering der verkochte dieren slechts mogen geschieden na de uitreiking derpremiën. In geval van gelyk gelal, zuheu de premien toege kend worden aan den verkooper, die de schoonste verzameling zal hebben ter markt gebracht. De verkoopers welke vermerneu rerhl te hebben tot eene der voormelde premiën, zullen gehouden zijn zicb te doen inschrijven op gemelden dag, vóór het begin der markt, van 7 tot 8 uren, bij den Secre taris der Commissie ot Jury, oie zich ter plaats zal bevinden. De Jury zal voor elke soort van Beesten de beloo ningen mogen inhouden, indien zij oordeelt dat geen der aangeboden dieren cenen prijs verdient. De uitreiking der premiën zal plaats bobben don- zelfden dag, uiel den klokslag van 15 uren 's voor middags, eu dit op hel verslag vau eene door het College van Burgemeester en Schepenen aangestelde Jury, samengesteld uit hecren landbouwers, stokers, vleeschhouwers, enz., die over alle schikkingen zal beslissen, zonder beroep. Er zal alle hulp aan de koopers en verkoopers ver leend worden. De Paardenmarkt zal gehouden worden op het Esplanadeplein, nabij do Statie desIJzerenwcgs en de Veemarkt aan dc Brusselscbepoort, op de Houtmarkt. De Paarden en hel Vee, ter markt gebracht, zijn vrij vau plaatsgeld. Gezien te. Aalst, ten Stadhuize. den 7 October 1898 Op Bevel: Dc Burgemeesten en .Schepenen, De Secretaris, M.-L. GHLbRAKKDTS, Oscar REYNTENS. Provincie Oost- Vlaanderen. Stad Aelst. Zittijd van den Burgerlijken Revisieraad o De Voorzitter van den burgelijken Re visieraad bericht de inwoners der Stad Aelst dat de Raad zal zitting houden op Dijnsdag 8, Dijnsdag 22 November ,gQ8 Dijnsdag 6, Dijnsdag 20 December telkens van 5 tot 7 uren 's avonds, ten Stadhuize, kleine Trouwzaal. Te Aelst, den 10 October 1898. De Voorzitter, O. Van der Haegen. OPENBARE VERKOOPING van en eenige Mobilaire Voorwerpen, te Aalst, Achterstraat, N° 3. De Deurwaarder Alfred Mahieu, te Aalst, zal, ten verzoeke van den heer Alfred Loison, en ten huize laatst door hem bewoond Achterstraat, Nn 3, te Aalst, met toelating der bevoegde Overheid,voor wat de Nieuwe Koopwaren betreft, op Maandag 7 November 1898, om 8 uren voormiddag, overgaan tot de openbare verkooping van Nieuwe Koopwareu en Mobilaire Voorwerpen in eene staat breedvoerig beschreven. Op gewone voorwaarden en met ge reed geld. van extra schoone kanaua en wilgen Boomen, ie Hofstade, achter do Kerk, aan het buitengoed van M. Entile Van den Bossche en op de wijk Euverenbosch, op Donderdag 10 November 1898, om 1 ure stipt namiddag, door het ambt van Deurwaarder De Vos, en onder het bestuur van Frans Crick, Gemeente secretaris van Hofstade. Om uit gemeenzaamheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING yin ;;o«de onder Erpe, Lede Wanxele alsmede van twee bezette Obligation, De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met tusschen- komst van zijnen ambtgenoot Meester VAN OUDEN- HOVE te Denderhautem, ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van palmsl-g en gelagen, in het opnnbaar verkoopen Gemeente Erpe. Eerste Koop. Een perceel Land, gelegen aan den Geatweg, Erondegemkauter. groot 25 aren, SO cen tiaren, gekadastreerd wijk D, nummer 527, palende oost M. Van Tichelen-De Coen, zuid en west juffrouw weduwe Domien Mabillc en noord den Qentweg. Gebruikt zonder termijn door M. Baptiste Vvver- man, te Erpe. Tweede Koop. Een perceel Land, gelegen nabij de Bosschestraat en den Kammespul, groot 24 aren, 35 centiaren, gekadastreerd wijk A. nummer 357. palende oost de Ledebaan, zuid Juffrouw weduwe Noov, west M. Jan Verhoeven en noord de erven Van Achter. Gebruikt zonder tenuqn door M. Jan verhoeven, 16 Derde koop. Een perceel Land. gelagen op den Hoornbu's, groot 22 aren, 25 centiaren, gekadas treerd wijk A, nummer 482, palende oost met de rijbaan juffrouw weduwe N'ooy, zuid M. Frans De Nys, west M.Cusimir De Nys en noord M. Aug. Dc Gcytor. Gebruikt zonder termijn doorM Camillo De Geyter. ta Erpe. Booinprijs fr. fth. Vierde Koop. Een perceel Land, op Lcdekauter. groot 16 aren, bekend ten kadaster wyk A, nummer 4I7U/MS, palende oost juffrouw Philemeoa Da Bocck, zuid Burgemeester Gheeraerdts van Aalst, west M Casimir D« Nys eu noord nut da Baan hal gasaheed mat Lade. Gebruikt zonder termijn door Cesimter Da Nys, te Erpe. Gemeente Lede. Vijfde Koop. Een perceel Land. gelegen Grootkauter, genaamd de Pype, groot 34 aren, 58 centiaren, gekadastreerd wijk D. noordhelft van nummer 9S7, palende oost M. Constant Bourlon, zuid den volgenden koop, west juffrouw Maria Steeman en M. Ca untie De Wint eu noord de erven De Backer. Zesde Koop. Een perceel Land. gelegen op Grootkauter. genaamd de Pype, groot 54 aren, 83 centiaren, gekadastreerd wijk I». zuidbelft van num mer 987. palende oost den Arme van Led.-, zuid M. Camillo Props, west juffrouw Steeman en noord voor- gaanrirn koop. Beide laatate koopen Vanlmper U Wanzela. 1898 Gemeente Wanzéle, Zevende Koop. Een perceel Land, gelegen op K»ut»r, groot 44 aren, 90 centiaren, gekadastreerd wijk A. nummer 631, palendaten ooste de Rijbaan en M. Isidore Blondeel, ten zuida Mevrouw Baronnes de la Faille, ten weste de Molenstraat of Kassei en ten noorde den Arme Van Wanzele. Gebruikt zonder termijn door M.K.-L. Delannoy, te Wanzele. OBLIGATIËN. Eane bezette Schuldvordering van 400 franks, in trest gevende aan 5 l. h. 'a jaars, erkend bij akt voor den Notaris Breckpot te Aalst den 6 October 18J4, ingeschreven ten kantore van paDdbewaring te Den- dermonde den 26 October 4894, deel 5236 nummer 54 eu verpand op onroerende goederen te W'anzele. Negende Koop. Eene bezette Schuldvordering van 300 franks, reeds eischbaarintrest gevende aan 4,80 t b. 's jaars, erkend bij akt voor den Notaris Ecman te Erpe den 52 December 4879, hypotheeklijk verpand ten kantoor'1 van Denderinondc op goed ge legen te Wanzele volgens inschrijving vau 2 Novem ber 4895, deel 618 nummer 182. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 25 October Verblijf, Dijnsdag 8 November telkens om 2 uren namiddag, ter herberg Den Gouden Leeuw, bij M. Victor De Vos, te Erpe, Dorp, (reoh tover dc Kerk). openbare" verkoopingT""1 van eene behuisde te MOORSEL m WIEZE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal krachtens vonnis verleend door de Burgerrechtbank van Dendermonde den 28 Mei 1898, in het openbaar verkoopen, de vol gende goederen, te weten Gemeente Moorsel. Eerste Koop. Eene behuisde Hofstede, Boom gaard en Tuin. geslaan en gelegen ter wijk Triest, hekend bij kadaster wijk A, nummers 212 213, 213a/bis en 2(3b/bis, groot 32 aren, 90 centiaren, palende oost de weduwe Egidius Van leghem, zuid en west de erven De Rop en noord de Baan. Tweede Koop. Eene partij Land, gelegen op dc Vaerent ofZeezutza, gekadastreerd wijk B, nummer 311a, groot 31 aren, oO centiaren, palende oost M. Redanl, zuid M. Judocus Moens, west M. Petrus De Wolf, noord de Baan en daarover juffrouw De Bièvre te Wetteren. Boomprijs 50 fr. üerde Koop. Een percoel Land, gelegen in Spruythoek, genaamd bet Kautcrken, groot 17 aren, 30 centiaren, gekadastreerd wijk B. nummer 227b, palende oost M. Frans Moens, zuid M. Petrus De Wolf, west juffrouw weduwe De Rop en noord den heer Louis Meert. Vierde Koop. Eone partij l-and, gelegen op Lang- rood, gekadastreerd wijk R, nummer 5, groot 53 aren, 10 centiaren, palende oost de hoeren gebroeders Callcbaut tc Wieze, zuid dc Kauterbaan, west M- Louis Uyttersprot en noord dc Baan en daarover ge. noemde heeren Callebaut. Gemeente Wieze. Vijfde Koop. Eene partij Moersch, op Groot Gaereveld, gekadastreerd wijk B, nummer 677b en 678a,groot 20 aren, 80 centiaren, palende oost en noord de erven Van Vaerenbergh als gebruikers, zuid de Baan en daarover het goed onder koop 1 en weit M. Isidore Coppeus. Boomprijs 100 fr. Zesde Koop. Een perceel Land, op Groot Gae reveld, gekadastreerd wijk B. nummer 699b. gruOt 21 aren. 90 centiaren, palende oost M. Alfuiis Br. ys als gebruiker, zuid de weduwe Karei De Wolf, west M. IsidoreCoppens en noord de Kassei Al do voormeldu goedsron zijn gebruikt door juf frouw weduwe Moens-Vermeir, to Moorsel Triest. Enkele Zitdag Maandag 7 November 1898, om 3 uren namiddag, ter herberg Den Toren, bij M. Camille VaH de Meernche, te Moorsel, Stepha- nuskapel. Kantoer van den Notaris De S&deleer, to Erembodegem 1. Maandag 14 November 1898, om 8 uren 's morgens, vau Boomen, te Hael- tert en Kerkxken. 2. Maandag 28 November 1898, om 8 uren 's morgens, van Boomen, to Erembodegem en Welle. 3. Den Woensdag 26 October 1898, den instel en Woensdag 9 November 1898, verblijf. Telkens om 2 ure namiddag, bij Frans Van den Heucker, Kattestraat. Van eene schoone en welgelegen Hof stede, toHaeltert, Kattestraat. 4. Den Woensdag 9 November i698, om 8 uren 's morgens, van Meubels, LaDdbouwersalem en Beesten, ter zelfde hofstede te Haeltert. Kattestraat. 5. Den Donderdag 10 November 1898, om 8 uren 's morgens, van Meubels,Land- bouwersalem, Beesten en Vruchten, te Erembodegem, Keppestraat. 6. Den Donderdag 10 November 1898, den instel en Donderdag 17 November, verblijf. Telkens om 2 uren namiddag, bij Petrus Bogaert, te Erembodegem, Dorp, van een perceel Bosch, te Erembo degem, Duivelsput en eenen Meersch, te Erembodegem, Meerschdries. Zie plakbrieven. van 142 Uanadn Hoornen, te Aalst-Mijlbeek, aari de Paardekens straat, den Roozendreef en aan de Gijns beek; te Herdersem, aan de Gutstraat en Boschkant en te Moorsel. nabij het Dorp, op Maandag 7 November 1898, om 9 uren voormiddag, door het ambt van den No taris Breokpot, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van eeue schoone TE BAARDEGEM. De Notaris De Gheest, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrederechter, in het openbaar verkoopen Eene schoone behuisde Hotstede, te Baardegem. aan den steen weg naar Aalst, groot volgens meting 50 aren, 10 centi aren, gekadastreerd wijk D, nummers 25, 26, 27, 28 eu 29, palende oost Xaverius Van Mol, zuid den heer De Bruyn, west juffrouw Mabildo, noord de Cammestraat. Verdeeld in oost en westhelft. Boomprijs 150 fr. voor elke helft. ZITDAG Zaterdag 5 November 1898, ten 2 uren namiddag, in de Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van twee XE AA E HX KEIZERLIJKE PLAATS. De Notarii DE GHEEST, t* Aalit, zal met gawin vau palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen: Stad Aalst. Ferate koop. Het Huis op de Keizerlijke Plaats, geteckend N* 58, bewoond door den heer Léonce Van Lierde, houdende van de eene zijd* aan bet woonhuis van deu heer Frans Hiyvaert-Moyersoen en vau de andere zijde aan hitgine van deu hear Jean Van Bogaert. Tweede koop. Het Huia ook op dc Keizerlijke Plaats, g'teekend N° 42, bewoond door den beer Eduarl de Htuscb, houdende van de eene zijde aan eenbuia van den beer Van Ticbelen-De Coen en vau de andere zijde aan bet woonbuia van den bter Heyvacrt-Moyeraoeo. ZITDAGEN: Instel, Woensdag 23 November ,ftQa Verblijf, Woensdag 7 December ten 4 uren namiddag, ter estaminet genaamd Hat Zwitsers Bicrhuia, bij den heer Frans Bomon, te Aalst, in de Kerkstraat. KOMT TE VERSCHIJNEN Gelli en Xani 1898-99, te verkrijgen ten bureele dezes. Prijs 3 fr., franco 3,35 fr. De weduwe Louis Ruyssinck-Michel, estaminet - De Matroos, Nieuwstraat, Aalst, gehoord hebbende dat geruchten verspreid zijn als zoude zy haar bedrijf staken; denkt het geëerd publiek te ver wittigen dat zij met haren zoon den stiel van loodgieter en zinkbewerker blijft uit oefenen en haar estaminet voortzet. Zij hoopt de gunst te zullen blijven genieten van hare talrijke kliënten. Van heden af kan men zich lateu in schrijven voor den prijskamp op den En- gelschen Billard, bij den heer J. Panne mans, Café de VUniversEsp lanade, naar schoone prijzen inleg fr. 0,50. Namens de Commisie. Charles Van den Driessche. Men vraagt te koopen voederwortels, rapen, voederbeeten betaling «omptant tegen remboursement. Aanbiedingen te zenden ten Bureele van Denderbode, met melding der te verkoopen hoeveel heden en van den prijs per 100 kilogr. ge laden op wagon ter statie van Aalst of andere statie in 't omliggende. Piano» ft vendro et louer Clioix de musique Lemons de piano, solfège et chant. Hl"' E. Ilogetto, professeurde musique, 25, rue do la Liberté, Alost. straat, 3, te Aalst, alle soorten van fruit- boomen, alsook canada en wilgen plant soenen, Spaansch hout, enz. enz. ?ifpn vra siert* eene winkeldoch- meil vraagt. ter kunnende lezen en schrijven. Te schrijven aan het Bureel van Denderbode önder de letters A. B. reele van dit blad. correspondent Franfais.Flamand,Anglais Allemand, au courant de la comptabilité et du droit commercial, déslre place dans une maison de commerce. Prótentions modestes. S'adresser par écrit au bureau du journal sous les initiates A. A. zeer proper, wordt gevraagd door M. Trentels te Leuven. Goede huur. Voor inlichtingen zich te wenden tot M. Gos- saert, Leopoldstraat, te Aalst. te Aalst, aan de Kapel der Meuleschetten, verdeeld in 20 loten. Zich te bevragen aan den eigenaar, den heer H. Speeckaert, Korte Zoutstraat, of aan den heer Alpk Van Nuffel, landmeter, Kerkstraat. Ta L-nran extra goeden nieuwen j. c ituvjj, camion en tibury. Adres te vragen te Bureele van Denderbode. Ta Lnran een on'apgs nieuw kleinen c Auup Camion, zichtbaar bij den heer E. Van der Eist, voerman, voorbij De Meyboom, Zoutstraatpoort, 23. 2 schoone nieuwe tilbury's met vallend# kap, eenen camion en eene dogkar met 2 bakken bij J. Van der Biest, Nieuwstraat, 48, Aalst. eene handkar op ressorts, dienstig voor brouwer, wijnsteker en likorist bij M. De Clercq Henri, te Aalst. ceriewinkel, te Aalst. Adres te vragen ten bureele van Dkndkrbodi.

De Denderbode | 1898 | | pagina 3