ZAAILANDEN Holland. Frankrijk. Duitschiand. Rusland. Spanje. ZEEVISCHHANDEL jff. Arys-De Pape. perceel Meersch, Openbare Verkooping. behuisde HOFSTEDE Bij dadelijke uitwinning HOFSTEDE Openbare Verkooping. Te huren terstond, Openbare Verkooping. Te huren terstond. HERBERG Te koop uit der hand Uit der hand te koop Te koon Bouwgronden geie- Bouwgrond te koop, Over te nemen. ™denk^°; Louis Ruyssinck, CORSETS. door den sluiswaker en zijn zoon gered,«lie het ongeval bemerkend in een bootje sprongen. De sluiswachter was zoo verlamd dat bij na do drenkelingen gered te hebben dood viol, door een zenuwaanval aange daan. Vreeselijh. Een vcenai beider uit Ruineu, die van het turfmaken huiswaarts keerde per schuit uit Nieuw-Amsterdam om de Sinxendagen in zijn gezin door te brengen, had zijn hoofd gestoken door een vensterke van de schuit, om te zien wat boven hem gebeurde, waar cenige lieden ruzie haddeu. Hij zag niet, dat de schuit in volle vaart de Geeserbrug over het Zwindersche Kanaal naderde. Het ge volg daarvan was, dat zijn hoofd letterlijk verbrijzeld werd tusschen de brug en de schuit. De ongelukkige was getrouwd en had één kind. De misdaad van Rijsel. Naar de Dépêche van Rijsel meldt heeft men don derdag morgend, rond half zes, in het ge sticht do la Monnaie te Rijsel, tusschen de spreekkamers en de inkomdeur eenen brief gevonden, gesloten in eeno groote enveloppe, met een koordje toegebonden. Aan 't koordje was een steen bevestigd, die met zwarte wol omringd was. Op de enveloppe was met doorgeverfde drukletters geschreven Bijzonderheden over de dood van G. Fovcaux.— Aan M. den overste van de Monnaie. De portier werd eerst ondervraagd. Hij verklaarde de enveloppe reeds te hebben zien liggen, alhoewel hij sedert dien in de keuken was geweest, had hij eraan niemand van gesproken. De broeder, die den brief had ontdekt, deed aanstonds den commissaris van po litie verwittigen. Men liet den brief lig gen waar men hem gevonden had. Do commissaris was nog niet op het bureel maar twee agenten kwamen ter plaats. De brief werd geopend. Hij was geschreven op dezelfde manier als het opschrift. Hij bevatte do bekentenis van eenen persoon, die verklaarde betaald te zijn om den kleinen Foveaux te onteeren en te vermoorden. Door zijne verklaring wilde hij zich wreken, omdat de andere zijne verbintenissen niet had gehouden. Verder werden er in dien brief bijzon derheden meêgedeeld over de manier, waarop het kind zou gedood zyu, over de eetmalen, die het zou genomen hebben, in een woord tal van bijzonderheden, die het belangwekkend zal zijn te onder zoeken. Is deze brief nu het werk van eenen kluchtspeler? 't Is mogelijk, alhoewel deze zaak hiertoe weinig aanleiding geeft. De brief bevat in alle geval bijzonder heden, die niet kunnen gekend zijn dan door personen, goed op de hoogte van de gewoonten van 't slachtoffer. Daarenbo ven geeft bij een verhaal van de misdaad, dat wel nader onderzoek verdient. Noodlottige brand. De brand in het Karstadt-magazijn, te Braunschweig, vrij dag gemeld, heeft in die stad groote op schudding verwekt. Het was rond acht ure, toen een voor bijganger, die voor het venster stond, eensklaps eene vlam in de hoogte zag slingeren, die met razende snelheid het vuur meêdeelde aan de talloozo licht brandbare stoffen, in het magazijn voor handen. Langs de breede trappen, welke door de vier verdiepingen voeren, kronkelde de vlam naar boven, zoodat in minder dan een kwartier heel het gebouw in brand stond. Jammerlijk hulpgeroep klonk weldra van boven, waar men tusschen rook en vlammen,handenwringende menschen be merkten. De brandweer gelukte er in,het §rootste deel der ongelukkigen te red en. Andero poogdeu zich te redden met door het venster te springen. De mannen gelukten er in, langs een dakvenster op het dak van de nevenstaande woning te geraken. Een van hen sprong in zijnen angst in de lucht naar do twee meters verwijderde ladder, gelukte er in een der sporten te grijpen en aldus met de hulp van een toesnellenden pompier,ongedeerd beneden te geraken. Van uit den hof eeuer nabijgelegen wo ning, zag men van in 't begin van den brand een twaalftal menschen om hulp roepen, voor de vensters van het tweede verdiep. De aanblik was verschrikkelijk, daar de vlammen steeds hooger sloegen en de om hulp roependen in vuur en rook schenen te veidwijnen. Plotseling klonk een schreeuw van ont zetting een man sprong uit de tweede verdieping beneden en bleef, met bloed bedekt beweegloos liggen. Eene minuut later sprong ook een jong meisje beneden en viel kermend ter aarde. Hare beido beenen waren gebroken. Een ander meisje was in eenen kelder gevlucht en kon er niet meer uit, daar de vlammen den weg versperden. Gelukkig vond men een breekijzer en men haalde het meisje te voorschijn. Eenige oogen- genblikken later stond ook de kelder ge heel in brand. Vijf meisjes, die zich op de bovenste verdieping in het snijderswerkhuis bevon den, zijn in de vlammen omgekomen. De man, die uit het venster sprong, stierf ook kort daarna. u i>e ir uron fltortte het gebouw in. Te half elf was alle gevaar verdwenen. Er zal omtrsut voor 500,000 mark schade «yn. De hongersnood. Graaf Kapnist, voorzitter van de Zuid-Russische afdeeling van het Roode Kruis, is uit Odessa ver trokken naar de distristen waar hongers nood heersebt. In alle steden wordt buis aan huis geld ingezameld voor de nood lijdenden. De sterfte neemt toe en het vooruitzicht voor den oogst in het zuiden is ongunstig. Eene vreeselijke moordgeschiedenis. Reeds is er gemeld, dat er nabij Hel- singfors, in Finland, zeven personen vermoord werden. De Finscbe bladen be vatten over deze schrikkelijke daad do volgende bijzonderheden De plaats waar het treurspel gebeurde ligt eenigzins afgezonderd Slechts op verren afstand ziet men andere huizen. Het laatst heeft men do bewoners aldaar gezien den 9 dezer maand, 's avonds. Toen men den 10", len 8 uren 's mor gens,van het naastbijgelegen hof op Sirno- latorp kwam, bemerkte men daar een verschrikkelijk schouwspel. In de kamer links van het voorhuis, vond men den bewoner der hoeve, den 64-jarigt.n Johan Hesekiel Aspelin, in zijn bloed badend op den grond voor de deur. In het bed, in dezelfde kamer, lagen de 34-jarige dochter van den boer Edla As pelin, en de werkvrouw Anna Rosengren, 40 jaar oud, geboortig van Eibo, insge lijks vermoord. Toen do eerste bezoekers verder het huis doorzochten en in de achterkamers drongen, kregen zij een nog vreeselijker schouwspel te zien. Hier lag op den grond, in eenen poel van bloed, het doch- terke der jongste dochter van Aspelin, Ellen, slechts eenige weken oud, met bijna geheel afgesneden hoofd. In het bed, insgelijks geheel met bloed bespat, de 62-jarige vrouw Aspelin,hare 28 jarige dochter [da Aspelin, en haar vijQarig kleindochterke, Ida Vake\a, die toeval- ig op de boerderij verbleef. Do derde dochter van Aspc-lin is ge trouwd met boer Vakeva, wonende onder Lohnusgoord te Esbo. Al de slachtoffers hadden gapende won den in hals en hoofd. Overal op de mu ren, op de bodden en do meubelen was het blood rondgespat on hot stroomdo letterlijk over den vloer Do vermoedens vielen aanstonds op den éénigen bewoner van do hoeve, die niet onder de lijken gevonden werd, maar wiens bebloede klecren gevonden werden, namelijk de knecht Emiel Malmelin, die sedert twee jaar op de boerderij diende. Alhoewel men hem in den avond van den 9" op bet veld had zien arbeiden, was hij den 10" 's morgends, toen do vree selijke ontdekking gedaan werd, verdwe nen. Met hem was ook al het geld uit de boerdery verdwenen. Het was nochtans algemeen bekend in den omtrek, dat er geld moest zijn in het huis der Aspelins. Do wapens uit het huis waren insgelijks verdwenen. In den stal had Malmelin zijno bebloede kleeren uitgedaan om er andere aan to trekken. Aau moordwapen had hy niet minder dan drie bijlen van de hoeve gebezigd men vond er namelijk drie met bloed be vlekt op de plaats der misdaad. Emiel Malmelin was de voedsterbroeder geweest van de vermoorde Anna Rosen- ren, daar zij bij dezelfde voedster waren geplaatst. Hij is een sterke kerel en was n de buurt gekend als een stil man. In den laatsten tijd evenwel had men be merkt dat hij somber en weinig spraak zaam was geworden. Do aanleiding tot zijne vreeselijke daad is tot hiertoe nog niet opgeklaard. Men weet alleen dat hij gepoogd heeft Edla Aspelin tot vrouw te krijgen, maar dat zulks niet gelukt is, daar het meisje andere plannen schijnt gehad te hebben. Op de hoeve had Malmelin in den laat sten tijd om zoo tc zeggen altijd zijnen wil mogen doen. Maar toen hij onlangs eens zijnen zin niet kroeg liet hij zich de bedreiging ontvallen Gij moet niet gelooven dat gij het eindo van dit jaar zult beleven. Stoutmoedige dieven. In een ban kiershuis te Madrid i3 eone brutale inbraak gepleegd. Do dievon hebben uit oen dor breede en hooge riolen, die onder de stad loopen, op de juiste plok zich des nachts toegang weten te verschaffen tot de kamer, waar de brandkas staat en hebben dio opengebroken en geroofd. Zij vonden er echter slechts 2500 pese tas in de bankier had den vorigen dag eene som van 200,000 pesetas, waarop de dieven bet blijkbaar gemunt hadden, naar de Ëauk van Spanje gebracht. Zij zyn zoo handig te werk gegaan, dat geen der electrischo wekkers belde en ook de wachthond niet blafte. Als voor zorg hadden zij vermoedelyk de politie door niet geteekende brieven gewaar schuwd, dat aan een ander uiteinde der stad een inbraak zou plaats hebben, waar dan ook te vergeefs de wacht word ge houden 1 Messieurs les actionnaires de la Centrale Africaine sont priés de se réunir en as- semblée générale extraordinaire le Sa- medi3 Juin 1899, k 3 heures de l'après- midi, la Bourse d'Amsterdam, Grande Place, Alost. ORDRE DU JOUR Dissolution, Liquidation, Recon- stitution de la Société. Pour être admisi cette assemblée, les actionnaires devront se conformer a l'ar- ticle 22 des statuts. Prijzen voor 25, 20 en 27 Mei Zalm de kilogr. fr. 3,50 tot 4,00 Tarbot fr. 2,00 Tarbottins fr. 1,60 tot 3,00 Heilbot fr. 1,25 Kabeljauw fr. 0,80 Tongen(koppcl)£r.0,60, 1,00 tot 3,00 Groote Pladijs (stuk) van Ir. 0,70 tot 1.50 Rog fr. 0.75 tot 3,00 Roobaard fr.1,00 tot 1,50 Groote Vloot fr. 3,00 tot 4,00 1 vaatje nieuwe Schotsche Haring 12 stuks fr. 4,00 Hollandsche Melkersharing 't stuk 0,25 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks 2.00 Hollandsche haring 0,10 Mieuwe Schotsche Haring 't stuk 0,30 OPENBARE VERKOOPING van goede en van een gelegelen to Itambrugge. DeNotaHs SE G HE E S T te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen gelegen binnen de Gemeente Bambrugge, tc weten Eerste Koop. 26 aren. 90 centiaren Mecrscli, aan den Meulenkauter, gekadastreerd wijk B. num mer tij, palende ten uoste cn ton zuide aan de kin deren De Winter, ten wcsla aan Josephns De Vos en ten noorde aan de kassei naar den Dries. Gebruiker den heer Raes-Lievens Boomprijs fr. 173. Tweede Kooo. 28 aren. 50 centiaren Land, op den Dupperskanter. gekadastreerd wijk B. deel van nummer 414. nalenne ten ooste met half kauierbaan •■an juffrouw Dooreman en den heer oud rpastoor De Feyier. ten zuide en ten weste aan de kinderen Da Clercq en ten noorde aan den volgenden koop. Derde Koop. 28 aren. 3('centiaren Land. op den Dupperskaulcr, gekadastreerd wijk B, deel van nummer 4li, palende ten ooste met half kauterbaan aau juffrouw Dooreman, ten zuide aan den vnor- gaanden koop, ten weste aan d- kinderen De Clercq i ten noorde aan den volgenden koop. Vierde Koop 28 aren, 50 centiaren Land, op n Dupperskauter, gekadastreerd wijk B, deel van immer 414, palende ten ooste met half kauterbaan aan Felix De Schepper, ten zuide aan vnorgnanden koop, ten weste aan de kinderen De Clercq en Quin- lyn en ten noorde met half kauterbaan aau Auguste De Winter. Vijfde Koop. 54 aren, 86 centiaren Land, op den Dupperskauter, gekadastreerd wijk B, deel van nummer369a. palende ten ooste aan den Zadelwcg, ten zuide aan Auguste De Winter, ten weste aan Dominicus De Coker en Josephus De Vuyst en t-n noorde aan den volgenden koop. Zesde koop, 34 aren. 80 centiaren Land, op den Dupperskauter. gekadastreerd wijk B, deel van nummer 369a, palende ten ooste aan den Zadelwcg, ten zuide aan voorgaanden koop.ten weste aan Joseph De Vuyst en het Weldadigheidsbureel van Bambrugge cn ten noorde aan den volgenden koop. Zevende Koop.34 aren, 80 centiaren Land, op den Dupperskauter, gekadastreerd wijk B deel van nummer 339a, palende ten'ooste aan den Zadchvrg. ten zuide aan voorgaanden koop, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Bambrugge en ten noorde n den volgenden koop. Achtste Koop.34 aren, 86 centiaren Land, op den Dupperskauter, gekadastreerd wijk B, deel van nummer 369a, palende ten ooste aan den Zadelwcg, ten zuide aan den voorgaanden koop, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Bambrugge en Auguste De Winter en ten noorde aan den volgenden koop. Negende Koop. 34 aren. 86 centiaren Land, op den Dupperskauter, gekadastreerd wijk B, deel van nummer 569a, palende ten ooste aan den Zadclweg, ten zuide aan den voorgaanden koop, ten weste aan August De Winter en ten noorde aan verscheidenen. De koopen o, 6, 7, 8 en 9 zijn gebruikt door de heeren Van Buxstael en Van Bever. Tiende Koop. 27 aren, 20 centiaren Land, op Evoodacl, gekadastreerd w(jk A, deel van nummer 342, palende ten ooste aan den heer Franciscus De Meyer, ten zuide aan den lieer Notaris De Riemueckcr, ten weste aan den volgenden koop en ten noorde aan de heeren Dcbbaudt cu Van Buggenbout. Elfde Koop. 27 aren, 20 centiaren Land, op Eveudael, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 542, palende ten ooste den voorgaanden koop, ten zuide aan den beer De Ricmaeckcr, ten weste aan den heer Van Buggenbout en ten noorde aan den heer Debbaudt. De loopen 10 en 11 zijn gebruikt door de beeren Van Boxstadl en Van Bever. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 13 jRqq Verblijf, Dijnsdag 27 Juni 1899' ten 3 uren namiddag, ter herberg van M. Petrus D'Hacns De Stroopcr, aan de Statie te Erpe-Heire. De Notaris De Gheest, te Aalst, zal op Zaterdag 10 Juni 1899, ten 2 uren na middag, ter Zittingzaal van het Vredege recht te Aalst, in het Stadhuis, in hel openbaar ver koopen: Eene behuisde Hofstede, te Hofslade, Kortenhoek, gekadastreerd wijk C, num mers 255 en 256 groot 7 aren, 10 cent. OPENBARE VERKOOPING van eene te AALST, Kerrebroek. De Notaris DE GHEEST, tc Aalst, zal mei gewin vun palmslag en gelagen, in liet openbaar verkoopen: te Aalst, Kerrebroek. Eene behuisde Uufstcde, gestaan en gelegen tc Aalsl-Scbaarbeek, op Kerrebroek, gekadastreerd »ijk C. nummer 723a en 723d, met eene grootte van 21 aren, 2i> centiaren, palende ten ooste met eene breedte van 22 meters aan de Kassei naar Lede, ten zuide aan den heer Leon Bruynlandt, ten weste aan den IJzerenweg en ten noorde aau den Waterloop, daar over aan de erven van den beer Doktor Joseph De Windt. Laatst bewoond geweest door Dorethea De Man, weduwe Hertsens. ZITDAGEN Instel, WOENSDAG 24 MEI ,flOQ Verblijf, WOENSDAG 7 JUNI ,ÖW' ten 4 uren namiddag, ter afspanning 't Klein Gent,» b|j Jufvrouw Van Neck, te Aalst, Nieuwstraat. De Notaris Do Windt, to Aalst, zal met de pleegvormen der wet van 15 Augusti 1854, openbaarlijk verkoopen, de volgende goederen gelegen te OORDEGEM 1° Huis met erve en eropstaanden Windmolen, gezegd Aërmotor, ge staan wijk Hooging, sectie C, n. 250cen 251a, groot 6 aren, 20 cent. Worden hier medeverkocht al de wer ken van den Aërmotor, zooals draai banken, zagen, boormachien en andere. Ingesteld fr. 3000. 2° Een perceel Boomgaard, in de Fon- teynbosschen, sectie C, n. 332a, groot 31 aren, 20 cent. Op te leggen boom- en haagprijs 1800 fr. Ingesteld fr. 500. 3° Een perceel Land, wijk Hooging, sectie C, n. 334, groot 22 aren, 10 cent. Voorschreven goederen allen in ge bruik bij den eigenaar Petrus De Pauw, wagenmaker. Ingesteld fr. 1700. In gebruik en genottreding eene maand na de toewijzing. Tweede Zitdag voor Verblijf Vrijdag 2 Juni 1899, om 2 uren nanoen, ter herberg De Klok, bij M. Domien Bracquené, te Oordegem Openbare verkooping bij Rouwkoop van eene behuisde en bpstalde te OORDEGEM, Molenhoek. De Notaris MOENS, te Lede, zal op den hierna gemelden zitdag, openbaar te koop aanbieden Eene behuisde en beslalde Hofstede, gestaan en gelegen te Oordegem, wijk Molenhoek, sectie B, nummer i04A, groot 9 aren. palende oost en west Adolphe Matthys, zuid de straat en noord vrouw weduwe Uyttenhove. Eigendom en gebruik met het botalen der koopsom. Eenige Zitdag-. Dijnsdag 30 Mei 1899, om 2 uren namiddag, ter herberg van sieur Judocus Venneman, te Oordegem, wijk Moienhoek De Notaris Breckpot, te Aalst, zal cpenbaarlyk verkoopen STAD AALST. i° Eenen Eigendom, aan den Gent- schen Steenweg, bestaande in Renteniers huis, 3 Werkmansbuizen, Magazijn en Hof, groot 44 aren, 50 centiaren. Ver deeld in 29 loten. 2° Een Huis alsvoren, bewoond door Frans Callebaut. Ingesteld fr. 2570. 3° Een Huis alsvoren, bewoond door GustaafSpitaels. Ingesteld fr. 2300. 4° Eenen Eigendom alsvoren, uitma kende 8 Woonhuizen, Bouwgrond, Tuin en Bosch, groot 50 aren, 50 centiaren. Verdeeld in 17 loten. De 8 eerste deelen samen ingesteld fr. 16,440. 5°, 6°, 7°, 8°, 9° en 10°, zes aaneen- hangende Woonhuizen, aan de Hoogstraat Samen iugesteld fr. 14,800. 11° 32 aren, 40 centiaren Land, op den Hoezekauter, gebruikt door Ed Verbeeck. Ingesteld fr. 1600. 12° 48 aren, 60 centiaren Meersch, in de Osbroekken, in regie. Ingesteld fr. 1300. 13° 80 aren, 30 centiaren Wijmenier, beplant met kanadaboomen en pruime laars, in regie. Ingesteld fr. 500.^g Gemeente Wichelen. En 14® 1 hcctaar. 39 aren, 2 centiaren Meersch, in de Herreweghemeerschen, onverhuurd. Ingesteld fr. 7600. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 16 M ,R,q Verblijf, Dijnsdag 30 Mei 18ay> telkens om 2 nren namiddag, ter estami- nel De vier Winden, bij M. Ernest Ladeuze, te Aalst, Keizerlijke Plaats. N. B Deze goederen zullen niot in getrokken worden. Studie van den Notaris Breckpot, te Aalst. schoon Renteniershuis, te Aalst, Altfert Liénartstraat, n° 13. Laatst bewoond ge weest door Mevrouw Auguste Lefebvre. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Eerste Koop. Eene Hofstede, te Aalst-Mijlbeek, op Paperodedries, aan «le Papeslraat, groot 16 aren, 30 centiaren. Boomprijs fr. 67. Tweede Koop. 33 ai en, 50 centiaren Land, te Aalst- Mylbeek, op den Leempoel of Wyngaerd. Derde en laatste Koop. En 2 aren Bouwgrond, aan de Pape straat, novensl den eerste koop. Onmiddelijk ingebruiktreding. Eenige Zitdag Zaterdag 27 Mei 1899, om 2 uren, ter Zittingzaal van het Vrede gerecht, te Aalst, Groote Markt. Een klein buitengoed of villa, staande te Sint-Job. Zich te bevragen bij Charles Van Hauwermeiren, Groote Markt, 18, Aalst. TV Lm^n schoon Buitengoed, met ai li i o" serr0j magaZijn, kelder, enz Zoutstraatpoort, oud hof üyttorsprot. Zich te bevragen Nieuwstraat, 34. Ta li uron schoon nieuw Woon- 1C "U1*-11 huis met Hof, in de Withuisstraat. Zich te bevragen bij Corn. Muylaert. Schoone, gerieflijke en geklandeerde te huren, gestaan hoek der Gazometer- straat en Schoolstraat. Zich te bevragen ten Bureele van Den Denderbode. Tp L nnn te Aalst, Nienwstraat, 34, nuup 5(K)0 ki,gr Bettoraven Studie van den Notaris Eeman, te Erpe. 12 koopen Bouwgronden, te Aalst-Mijl beek, Moorsclsche Baan en i ieuwe straat, leidende van deze laatste naar de Groen straat, hofstede van M. Henri Van do Meerssche Voor de voorwaarden en de prijzen begeven men zich ter stutie van bovengenoemden Notaris Eeman. Studio van den Notaris De Pauw, te Aalst. 18 loten schoone Bouwgronden, gelegen te Aalst, in de Binnenstraat. Zich te be vragen by zelfden Notaris. I gen aan do Scherrestraat en Ouden Dendermonschen Steenweg, nabij het Hospitaal. Zich te bevragen bij den NotarisDePauw, Keizerlijke Plaats, te Aalst. Tp Lnnn Circa 14000 Elzen- 1 planten, 3 jaar oud. Zich te wenden bij den Notaris De Pauw, te Aalst, te Aalst, aan de Kapel der Meuleschetten, verdeeld in 20 loten. Zich te bevragen aan den eigenaar, den heer H. Speeckaert, Korte Zoutstraat,of aan den heer Notaris Limpens, Vrijheidstraat. ceriewinkel, te Aalst. Adres te vragen ten bureele van Denderbode. A vprwlrp ^on terrain industriel d'une contenance do 7500 metres carrés A cöté de l'usine de M. Lejeune, tenant k la Dendre et grande facilitédoraccordementau Chemin de fer. Conditions avantageuses pourlo paie- ment. S'adresser a M. Ilenri De Clercq, vins et charbons en face la Poste, Alost. Aanbevelend bericht voor de Landbouwers. Bij Joseph Van der Vorst, te Aalst, aan St-Martenskerk, Oude Graan- ofVlas- markt, n° 2, opvolger van J.-B. Torfs, te bekomen alle soorten van graszaden, Dendermondsch, Engelsch en mengeling voor weiden; echt Waasklaverzaad; ver- schillige soorten van bectzaden; bloemen- zaden en alle soorten van hovenierszaden. Gewaarborgd en van goede kiemkracht, aan lage prijzen. Koopman in Visch, enz. IVazarctlistrnat, IS, /Aalst, heeft de eer aan het geacht publiek ken baar te maken dat er bij hem, zooals vroeger jaren, gestadig te bekomen zijn allo soorten van gras-, hof- en veldzaden, Dendermondsch cn Engelsch graszaad, Waasklaverzaad, betteravenzaad, in- landsch ajuinzaad, alle soorten van bloemzaden, bijzonderlijk ook eerste klas van bloemkoolzaden; alles van do beste hoedanigheid. Alle zijne zaden zijn gewaarborgd zui ver en van de besto soort, en hij verkoopt alles aan den minst mogelijken prijs; hij beveelt zich in de gunst van het geacht publiek. Veuve LAURIE. 57, RUE S'-ANNE, 57, ALOST. Ces corsets qui ne sont faits que sur mesure, donnent k la femme una taille idéale; ils sont recommandés pour leur légèi ité et leur forme graeieuse. Nos corsets de ville, de repos, de con- valesance, de fillette, sont <*écutós dans les trois jours.

De Denderbode | 1899 | | pagina 3