PROPRIÉTË ZAAILANDEN twee Huizen twee Pluizen WOONHUIS ZAAILANDEN ZEEVISCHHAIVD EL H. Artjs-De Paepe. Alle dagen van de Kermis zijn deze visch- soorten te verkrijgen. Over te nemen. |fc^ea™™; AANBESTEDING. perceel Meersch, IE IEHST HTJIS HTTIZEÏT WINKELHUIS en Land en Meersch, HUIS TE AALST en Zaailanden, FABRIQUE de Filature et de Tissage Land Bouwgronden HOOI- EN NAGRAS Openbare Verlcooping Venditiën Veldvruchten Openbare Verkooping HOUT en BERD Bij verandering van woonst, v EN Dit 1E van schoone Oudheden, Hera ziende on zich herkend wotoudo, losten zij alle drij hunne goweoren op Vroman. Het slachtoffer ziende vallen, nameu zij de vlucht. De gendarmen hebbon een hunner aan gehouden. De toestand van Vroman is hopeloos. Eeno jonge knappo pachteres, uit de nabijheid van Verviers, heeft haren 60jarigen huisbaas voor do rechtbank ge daagd, omdat hij zijne belofte, met haat te trouwen, plotseling heeft ingetrokkon, nadat er op de verloving reeds gefeest en door hem zelfs'de pastoor reeds verwit tigd was. De pachteres vraagt 15,000 fr. vergoeding. In de gemeente Saint-Nicolas (Luik), waar de socialisten waken over de lotsbe stemming der burgers, hebben dieven het genteentehuis bezocht en er deuren en lessenaren opengebroken om alles mcè te nemen wat niet te heet of te zwaar was. De Secretaris is al zijne spaarpen ningen kwijt. Vier personen, dio het ge meentehuis bewonen, de secretaris en de onderwijzer, beido met hunno vrouwen, hebben niets gehoord. Tegen den genever. Te Luik heeft eene groote anti-alcoolistische be tooging plaats gehad, op touw gezet ter gelegenheid van Siut-Jausdag, patroon van den anti-alcoolistischen bond. De vergadering had plaats in do Hoogc- school. Prijzen voor 29, 30 Juni en 1 Juli. Zalm de kilogr. fr. 3,00 tot 3,60 Tarbot fr. 1,60 Tarbottins fr. 1,60 tot 3,00 Steur fr. 1,60 Kabeljauw fr. 0,80 Tongen (koppel) fr. 0,60, 1,00 tot 3,00 Groote Pladijs (stuk) van Ir. 0,70 tot 1.50 Rog fr. 0,75 tot 3,00 Roobaard fr. 1,00 tot 1,50 Kreeften fr. 3,00 tot 4,00 1 vaatje nieuwe Schotsche Haring 12 stuks fr. 2,00 Hollandsche Melkersharing 't stuk 0,25 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks 2.00 Hollandsche haring 0,10 Nieuwe Schotsche Haring 't stuk 0,20 voordeelige conditiën. Mits goede borg mag men het geld laten staan aan 2 0/0 Adres te vragen ten bureele van Den- derbode. Ta l-AAn Goeden en ouden Geuzen- c r Larabic aan 0,25 fr, d# liter, b(j P. Verloes-Van Gindt rachter, brouwer, Assohe, (Brabant). 8 TA D A E L 8 T Afbraak van het gebouw boven de Stadswaag en oprichting van een afdak. Het College van Burgemeester en Sche penen brengt ter kennis van de belang hebbenden. dat op Vrijdag 30 Juni 1899, om 11 uren des morgens, ter Zittingszaal in het Stadhuis, er zal overgaan worden tot de openbare aanbesteding van het af breken van het gebouw boven de Stads waag en van de oprichting van een afdak in ijzer. Plan, bestek en cohier van lasten van de uit te voeren werken berusten op het Bureel van den heer Stadsbouwkundige, alwaar men het alle werkdagen van 9 uren 's morgens tot 's middags kan be zichtigen. De biedingen waarin de aannemer eene vaste som in volle letters moet bepalen, moeten onderteekend en onder gesloten omslag aan den heer Burgemeester gozon- denworden, allerlaatst den 29 Juni e. k. Gedaan te Aelst, den 23 Juni 1899. De Burgemeester en Schepenen M.-L. Gheeraerdts. De Secretaris, Oscar Reyntens. OPENBARE VERKOOPING van goede en van een gelegen te Ilambrugge. De Notaris DE G H E E S Ttc Aalst, zal met ge»in van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, dc volgende goederen gelegen binnen de Gemeente Bambrugge, te weten Eerste Koop. 26 aren, 90 centiaren Meersch, aan den Mculenkauler, gekadastreerd wijk B. num mer 15, palende ten ooste en ten zuide aan dc kin deren De Winter, ten weste aan Josephus De Vos en ten noorde aan de kassei naar den Dries. Gebruiker den heer Raes-Lievens Boom prijs fr. 175. Tweede Koop. 28 aren, 30 centiaren Land. op den Duppcrskanter. gekadastreerd wijk B. deel van nummer 414. palende ten ooste met half kauterbaan aan juffrouw Dooreman en den heer onderpastoor I "e Feyter, ten zuide en.ten weste aan de kinderen Dc Clercq en ten noorde aan den volgenden koop. Derde Koop. 28 aren. 3('centiaren Land. op den Dupperskautcr, gekadastreerd wijk B, deel van nummer 4li, palende ten ooste met half kauterbaan aan juffrouw Dooreman, ten tuide aan den vuor- gaanden koop, ten weste aan d' kinderen De Clercq eD ten noorde aan den volgenden koop. Vierde Koop. 28 itren, 30 centiaren Land, op d'-n Dupperskautcr, gekadastreerd wijk B, deel van nummer 414, palende ten ooste met half kauterbaan aan Felix De Schepper, ten zuide aan vnorgaanden knop, ten weste aan de kinderen De Ctercq en Quio- ivii en tea noorde met half kauterbaan aan Auguste Dc Winter. De koopen 2, 3 en 4 zijn gebruik door de hceren Van Boxstael en Van Bever. Vijfde Koop. 34 aren, 86 centiaren Land, op den Dupperskauter, gekadastreerd wijk B, deel van nummer 369a, palende ten ooste aan den Zadelwcg, ten zuide aan Auguste De Winter, ten weste aan Dominicus De Coker en Josephus De Vuyst en ten noorde aan den volgenden koop. Zesde koop, 5Jaren. 80 centiaren Land, op den Dupperskauter, gekadastreerd wijk B, deel van nummer 369a, palende ten ooste aan den Zadelweg, ten zuide aan voorgaanden koop,ton weste aan Joseph De Vuyst en het Weldadigheidsbureel van Bambrugge en ten noorde aan den volgenden koop. Zevende Koop. 34 aren, 86 centiaren Land, op den Dupperskauter, gekadastreerd wijk B deel van nummer 3G9a, palende ten ooste aan den Zadelweg. ton zuide aan voorgaanden koop, ten weste kan hot Weldadigheidsbureel van Bambrugge en tea noorde aan den volgenden koop. Achtste Koop. 34 aren, 86 centiaren Land, op den Dupperskauter, gekadastreerd wijk B. deel van nummer 369a, palende ten ooste aan den Zadelweg, ten zuide aan den voorgaanden koop, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Bambrugge en Auguste De Winter en ten noorde aan den volgenden koop. Negende Koop. 34 aren, 86 centiaren Land, op den Dupperskauter, gekadastreerd wijk D, deel van nummer 369a, palende ten ooste aan den Zadelweg, en zuide aan den voorgaanden koop, ten weste aan August De Winter en ten noorde aan verscheidenen. De koopen 5, 6, 7, 8 en 9 zijn gebruikt door de bee ren Van Boxstael en Van Bever. Tiende Koop. 27 aren, 20 centiaren Land, op Evcndacl, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 342, palende ten ooste aan den heer Kraneiscus De Meyer, ten zuide aan den heer Notaris De Riemaecker, ten weste aan den volgenden koop en ten noorde aan de heeren Debbaudt en Van Buggenbout. Elfde Koop. 27 aren, 20 centiaren Land, op Evendael, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 342, palende ten ooste den voorgaanden koop, ten zuide aan den beer De Riemaecker, ten weste aan den heer Van Buggenhout en ten noorde aan den heer Debbaudt. De koopen 10 en II zijn gebruikt door de heeren Van Boxstadl en Van Bever. Derde en laatste Zitdag Dijnsdag 11 Juli 1899, ten 3 uren namiddag, ter herberg van M. Petrus D'Hacns De Strooper, aan de Statie te Erpe-Meire. OPENBARE VERKOOPING en BOUWGROND, te MOORSEL. De Notaris De Gheest, te Aalst, zal op Zaterdag 8 Juli 1899ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vrede gerecht, te Aalst, in het openbaar ver koopen I. Een Huis en Grond, groot 5 aren, 7 centiaren, te Moorsel, aan de Statie, wijk E, nummer 102 en deel ran 101. II. Bouwgrond, groot 3 aren, 68 centiaren, wijk E, deel van nummer 101. Gebruikt geweest door de kinderen De Block en De Roy. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van twee te Aalst en Z AAILAA'DEW gelegen te Lede, Impe, Zele, Berlaere en Welle. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen 1. Huis eu Grond te Aalst,Molenstraat poort, bewoond door de weduwe Constant Bosschaert. 2. Huis en Grond te Aalst,Molenstraat- poort,bewoond door Edmond Keymculen. 3. 29 aren, 35 cent. Land te Lede, op het Steenland, gebruikt door Benoit Ver meulen. 4. 24 aren, 70 cent. Land te Impe, op het Hoogmigelbroek,gebruikt door August Rottiers. 5. 20 aren, 65 cent. Land te Impe, op Papegemkauter, gebruikt door Petrus Janssens. 6. 90 aren, 67 cent. Land te Zele, op de Eekers, gebruikt door Theodore Van Eet- velde. 7. 78 aren, 85 cent. Land te Zclo, op de Eekers, gebruikt door Gustaaf Moens. Verdeeld in zuid- en noordhelft. 8. 62 aren, 20 cent. Land, Meersch en Bosch te Berlaere, in het Oudbroekge bruikt door Ch.-L. De Graeve. 9. 30 aren, 10 cent. Laod te Welle, op het groot Moortelveld, gebruikt door J.-B. Van Mulders. EENIGE ZITDAG Zaterdag 125 «Juli 1899. Ton 2 uren namiddag, ter zittingzaal van het Vredegorecht, ten stadhuize, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van en welgelegen BOUWGRONDEN, te AALST. Do Notarissen De Gheest, te Aalst e Schelfhout, te Oordegem, zullen met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaai verkoopen jStad Aalst. I. 2 Huizen en 4 Bouwgronden, in de Gentschestraal, (Nieuwstraatpoort). II. 5Bouwgronden, uitkomende inde nieuw ontworpene straat leidende van de St-Jobssteeg, naar de Nieuwbeekstraat. III. 10 Bouwgronden, in de Dirk-Mar- tenstraat. Alles breeder beschreven en met plan aangeduid op bezondere plakbrieven. ZITDAGEN Instel, Woendag 19 Juli .RQQ Verblyf, Woendag 2 Augustl ten 4 uren namiddag, ter herberg Thierry Martens, bij den heer Eduard Barbier, te Aalst, Esplanade. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te AALST, in de Kerkstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen STAD AALST. Een schoon en aangenaam Winkelhuis met Achtergebouwen allervoordeeligst gestaan en gelegen te Aalst, in de Kerk straat, geteekend N° 18 en gekadastreerd wijkA, N° 876a, met eene grootte van 2 aren, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan het huis van den heer Aimé Borreman en Zuster, van de andere zijde of westwaarts aan een huis van den heer Borré Bewoond door den heer Eduard Van den Bossche. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 18 Juli ,8QQ Verblijf, Dijnsdag 1 Augusti ten 4 uren namiddag, ter herberg - Sint Lieven bij den heer Victor Van den Etnde, te Aalst, aan de groote Kerk. Om reden van onverdeeldheid. OPENBARE VERKOOPING van te AELST, te Aelst-Mijlbeek en Haeltert. De Notarissen Se Ghoost, te Aelst en Mocn», te Lede, zullen in het openbaar verkoopen, dc volgende goederen, te weten Stad Aelst. Eerste Koop. Een huis en grond met schoonen hof. in de Schoolstraat, geteekend N° 12, gekadas treerd wijk C, nummer 1103i/2, met eene grootte van 3 aren, 90 centlaren, houdende van de eene zijde aan een huis van den heer Van der Gucht en aan den eigendom van den lieer Van der Schueren, van de an dere zijde aan het volgende huis en van achter akn grond van den heer Dc Meester. Laatst bewoond geweest door M. Maurice De Coen. De kooper van dezen koop zal moeten opleggen de prijswaardc bepaald op fr. 4011, van eenige roerende voorwerpen zich in gezegde huis bevindende cn waar- ii de lijst of beschrijving aldaar kan gezien worden. Tweede Koop. Een huis en grond niet hof, oek in de Schoolstraat, geteekend N° 14, gekadastreerd wijk C, nummer 1103h/2, met eene grootte van 2 uren, 40 centiaren, houdende van de eene zijde aan hel voorgaande huis, van de andere zijde aan liet huis van den heer Droeshout en van achter aan grond van den heer De Meester. Bewoond door den heer Jules Du Brullc. Voorschreven huizen mogen bezichtigd worden dc maandagen, woensdagen en vrijdagen van I tot 5 uren 's namiddags. Atlst-Mijlbeeh. Derde Koop. Ken perceel land, op den Roosen- kauter, groot een hectaar, 3 aren, 30 centiaren, ge kadastreerd wijk E, nummer 296. palende ten ooste, ten zuide en ten weste aan de Godshuizen vau Aelst en ten noorde aan de hceren De Coen. Gebruikt door de weduwe |('.b.-L. Bauwens, Petrus Dc Neef eu Constant De Smedt. Verdeeld in drij deelen. Qemetnle Haeltert. Vierde Koop. Een perceel meersch, In de Ves- sing, groot 29 aren. 74 centiaren, gekadastreerd wijk C, nummer 386, palende ten ooste aan den Weg, ten zuide aan de kinderen Sterck, ten west# en ten noorde aan de kinderen Peerlir.ck. Gebruikt door Desiré De Hondt. Boomprijs fr. 00 Vijfde Koop. Een perceel meersch, ook in de Vessing, groot 37 aren, 45 centiaren, gekadastreerd wijk C, nummer 319, palende ten ooste De Schryver- Racs, ten zuide aan den zelfden en aan Benedictus en Delphine T'Kint, ten weste Philemon De Hondt, ten noorde aan Ie heer#n De Graeve en Van Cromphonl. lioomprijs fr. 365. Gebruikt door Charles-Lonis Neirinckx. ZITDAGEN: Instel, Maandag 17 ,Rgg Verblijf, Maandag »1JUI1 1ÖVV' ten 3 uren namiddag, ter herberg Het Land van Riem, bij den he#r Victor Keppens, te Aelst, Nicuwstraat, nabij de Markt. OPENBARE VERKOOPING van een gelegen te Erpe, Impo en Bambrugge. Dc Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal mot gewin van palmslag en gelagen, in hel openbaar verkoopen, de volgende goederen Stad Aalst. Eerste koop. Een Huis en Grond, in deLeopold- straat, nahlj de Groote Markt, geteekend nummer 6 cn gekadastreerd wijk A, nummer 281, houdende van de eene zijde aan het huis van dame weduwe Vlie- bergh en van de andere zijde of noordwaarts aan het huis van den heer Joseph Wuytens. Bewoond door Petrus Vonck. Gemeente Erpe. Tweede koop. Een perceel Land, groot 22 aren, 40 centiaren, gelegen op Elcnbroek, gekadastreerd wijk D, nummers 89. 90 en OObis, palende ten ooste aan de kinderen Versmesscn-De Wint, ten zuide aan Carolus-De Uruckcr, ten weste aan den heer Dokter De Vos cn ten noorde aan juffrouw Fièvet. Gebruiker Victor Van Impe. Gemeente Impe. Derde koop. Een perceel Land, groot 31 aren, 50 centiaren, gelegen op Papenberg, gekadastreerd wijk A, nummer 581, palende ten ooste aan de erven Meuleman en dame Moyersoen-Van den Hende, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Impe, ten weste aan juffrouw Marie Steeman en ten noorde ook aan het Weldadigheidsbureel van Impe. Gebruiker Theodore Ponnet. Gemeente Bambrugge. Vierde koop. Een perceel Land, groot 30 aren, 88 centiaren, gelegen op den Bremtkauicr, gekadas treerd wijk A. nummers 2 en 3, palende ten ooste aan de kinderen Liefmans-De Vuyst, de erven De Paepe, den heer Dooreman cn anderen,ten zuide aan de weduwe Van Boxstael-Moreels en Benedictus Fosse lie, ten weste aan den heer Dominicus Ver- straeten en ten noorde aan de erven van Donatus Schauw vlieger. Gebruiker Eduardus Renneboogh. Vyfde koop. Een perceel Land, groot 23 arenj 25 centiaren, gelegen op het Edegemveld, gekadas treerd wijk A, nummer 193. palende ten ooste aan de kinderen Clompen, ten zuide aan den heer Notaris De Vuyst, ten weste aan den heer Sassen en ten noorde aan den heer Ross«els-Doureman. Gebruiker Leonardus De Jonge. ZITDAGEN Instel, Woensdag 28 Juni.RQQ Verblijf, Woensdag 12 Juli ten 3 uren namiddag, ter herberg St-Eloi,hij juffrouw weduwe Meert, t« Aalst, aan de Esplanade. VENTE PUBLIQTJE d'une belle comprenant A usage et BLANCHISSERIE, a AI.ONI'. Le Notairo DE GHEESTré- sidant A Alost, procédera le Samedi 15 Juillet 1899, A 2 heures de relevée au prétoire de la Justice de Paix, A Alost. Grand' Place, A la vente publique d'une belle Propriété, siluée A Alost, contigue A la Gare des Marchandises, composée d'une Fabrique A usage de Filature de Jute et de Tissage de Toiles et d'une Blanchisserie, contenant ensemble un hectare, 81 ares, 61 centiares, divisée en 4 lots, savoir i" LOT. Les Batiments de la Fabrique avec terrain en dépendant, contenant 17 ares, 34 centiares. Et le Matériel consistant notamment en machine A vapeur horisontale de 75 chevaux, (système Nolet a condensation), chaudière, installation compléte J'éclai- rage électrique, reservoir, tuyaux, transmissions, pièces de rechange et autres accessoires. 2m# LOT. Le Matériel de la Filature de Jute. 3mo LOT. Le Matériel du Tissage de Toiles. 4me LOT. La Blanchisserie contenant un hec tare, 64 ares, 27 centiares, avec 5 reser voirs en cuivre, 7 cuves en bois, 21 euvel- les et 4 brouettes. Les étals détaillés du Matériel com- posant les Lots 1, 2 el 3se trouvenl déposés en Véludc de Mr° De Gheest, oü les amateurs peuvent s'en procurer des copiessans jrais. Les biens pourrant être visités les Lundi et Jeudi, de 9 A 6 heures. OPENBARE VERKOOPING van te EREMBODEGEM. De Notaris De Gheest, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen: I. 33 aren, 25 centiaren allerbeste Land, te Erembodegem, op den Molen- kauter, wijk B, nummer 166. II. 8 loten schoone Bouwgronden, te Eremliodegem, in het Dorp, ten voor hoofde in de Kerkstraat. Zie plan op bezondere plakbrieven. ZITDAGEN Instel. Vrijdag 14 .Rqo Verblijf, Vrijdag 28 Ju" 18JV' ten 4 uren, In het Hof van Weenen, bij den heer Adolf De Gendt, te Aalst, de Botermarkt. Studie van den Notaris Van Ouden- hove te Denderhautem. o OPENBARE VERKOOPING van een schoon en gerieflijk met afhangen en beplanten Tuin, te DENDERLEEUW, nabij de Statie van den lJzerenweg. De Notaris VAN OUDENHOVE, voornoemd, zal op verzoek van den heer eigenaar, ter hieronder be paalde Zittingen, niet gewin van palmslag en gelagen, in 't openbaar verkoopen Eenige Koop. Een onlangs nieuw en sterk gebouwd Woonhuis, hebbende twee verdiepen met ruime beneden- en bovenplaalsen, wasclihuis cn stallingen, te Dender leeuw, omtrent dc Statie, cu aanpalenden wel be planten Tuin, gekend ten kadaster sectie A, num mers 563e. 563u cn 5C3i, palende oost den Steenweg van de Statie op Lcoiiw brug, zuid den Losweg, west Severien Van den Bruele-Van der Maclen, noord mijnheer Anné, en hebbende eene gezamenlijke op pervlakte van 6 aren, 10 centiaren. Dit Woonhuis is geschikt voor renteniers, hande laars, bedienden, alle bedrijven en njjverhcden en is bewoond zonder voorwaarde of lermjjn door mijnheer Doorns, gepensionneerd officier te Denderleeuw. ZITTINGEN Voor den instel Woensdag28 Juni) .ftQq Voor 't verblijf Woensdag 5 Juli telkens om 5 uren namiddag, te Denderleeuw, ter herberg van mijnheer Philemon Kosten», rechtover de Statie. Voor nadere inlichtingen wende men zich ten kan tore van meergenoemdon Nalaris VAN OUDENHOVE. VERKOOPING VAN TE HERDERSEM. Benoit De Clerck. Gemeentesecre taris te Wieze, zal door bevoegd ambt op Donderdag 29 Juni 1899, (St-Pietersdag), om 9 uren voormiddag, openbaarlijk ver koopen 1° Voor juffr. Marie Van de Maele, eigenaarster te Herdersem, op haren meersclt te Herdersem, nabij het Sas: 10 koopen hooi- en nagras. 2° Nabij de oude Kerk, in de Hamme- straat, op eenen meersch genaamd de Koeweide, in gebruik bij de kinderen Vi- talis Van Nuffel: 28 koopen hooigras. Men zal vergaderen ter herberg Het Schuitje, bij Leopold Bruylandt, te Herdersem, aan de Vaart. Gewone voorwaarden en tijd van be taling mits borgstelling en gereede vol doening van het gewoon ongeld. OPENBARE VERKOOPING van gelegen te Wanzele, Cherscamp en Impe. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namen» wie* het behoort en met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen, de navolgend# goede ren, te weten Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Wanzele, Wanzelekauter, gekadastreerd wijk A, nummer 714, groot aldaar 21 aren 60 centiaren en bij meting 21 aren, palende oost de heeren Lode- wijk Van Biesen en Frans Wys, zuid zelfden heer Van Biesen en de heer Frans Blondeel, west de Kauterbaan en noord Kinderen Theophiel Blon deel. In pacht zonder termijn bij de kinderen van wijlen mijnheer Emiel Blondeel te Wanzele, aan fr. 42,50 'sjaars. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Cherscamp, BiUegem, groot volgens meting 26 16 centiaren, gekadastreerd wijk E. noorddeel nummer 565, palende oost de rede, zuid den navolgenden koop, west jufvrouw De Clercq en noord de erven Danneboom. Derde koop Een perceel Land, gelegen te Cherscamp, Billegem, groot volgens meting 26 aren 16 centiaren/gekadastreerd wijk E, midden deel van nummer 503, palende oost de rede, zuid den navolgenden koop, west jufvr. De Clercq en noord verengaanden koop. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Cherscamp, Billegem, groot volgens meting 26 aren 18 centiaren, bekend bij kadaster wijk E, zuiddeel van nummer 565. palende oost de rede, zuid de heeren Auguste Vereecken en Verhulst-De Schaepdryver, west jufvrouw De Clercq en noord vorengaanden koop. De goederen onder de drij laats'e koopen zijn gebruikt zonder termijn door M. Alphonse Mel- ckenbeek, te Cherscamp en andere mits 127,67 Cr. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen te Impe, Klauterbosch, gekadastreerd wijk A, west helft van nummer 558, groot deze helft 46 aren i5 centiaren en volgens meting 45 aren 74 centi aren, palende ten ooste den navolgenden koop,ten zuide M. Droryte Genten de erven Boyétc Aalst, ten weste M Karei de la Haye en ten noorde M. Vital Van den Abeele en Leo Van de Velde. Boomprifs 410 fr. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen te Impe, Klauterbosch, gekadastreerd wijk A, helft ten ooste van nummer 558, groot aldaar 46 aren i5 centiaren en volgens meting 4) aren 74 centi aren, palende oost M. Drory en juffrouw Van Innis, zuid zelfden heer Drory en de erven Bojé, west voorgaande koop en noord de heeren Vital Van den Abeele en Leo Van de Velde. In pacht zonder termijn, beide leste koopen, bij M. Josephus Van Moorter, te Impe en Frans Van Wesepoel, te Smctlede, mits 100,50 's jaars. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 11 ,8flQ Verblijf, Dijnsdag 25 Juu ïelkens om 2 uren nanoen, ter herberg Dc Af spanning, bij de kinderen Emile Blondeel, te Wanzele, Dorp. Kantoor van deu Notaris De Sadeleer, te Erembodegem. van 2 perceelen Land, ie Erembodegem. Eenige Zitdag op Donderdag 13 Juli 1899, om 2 uren namiddag, ter herberg van den heer Charles Van den Bossche, te Brusselechen Steenweg. Kantoor van den Notaris De Sadeleer, te Erembodegem. JAARLIJK8CI1E 1. Te Haeltert en Kerkxken, op Woens dag 12 Juli 1899, om 8 uren 's morgens. 2. Te Erembodegem eu Welle, op Woensdag 19 Juli 1899, om 8 uren 's mor gens. Zie plakbrieven. Kantoor van den Notaris De Sadeleer, te Erembodegem. van eene partij Land, te Welle aan den Wolfsbosch, groot 10 aren, 20 centiaren. Eenige Zitdag Zaterdag 1 Jtili 1899, om 2 uren namiddag, ter herberg van de kinderen Beeckman, te Welle, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van gezaagd TE AALST. De Notaris DE PAUW, tc Aalst, zal len verzoeke vaD wien het behoort, openbaarlijk verkoopen, op Maandag 10 Juli 1899, om 1 ure stipt namiddag, ter afspanning In den Meiboom, bij den heer Thcophile Wauters, te Aalst, aan de Gecrardsbergschcstraat, de hieronder aange duide gezaagde Houtwaren allen van extra goede en zuivere hoedanigheid, te welen 1000 meters Populierenberd van 0.01 dikte 1000 id. Populierenberd van 0,01 1/3 id. 1000 id. Populiereuberd van 0,03 1/3 id. 1000 id. Populierenberd van 0,04 id. 500 id. Abeclenhout van 0,01 tot 0.09 id. 1000 id. Beukenhout vnn 0,01 tot 0,13 id. 500 id. Olmenhout van 0,01 tot 0,13 id. 3000 id. Eikenhout van 0,01 tot 0,09 id. 100 id. Kersclarenhout van 0.03 1/3 tot 0,08 id. 50 id. Notelarenhout van 0,01 tol 0.04 id, 50 id. Kastaniênhout van 0.03 tot 0,04 id. Verders schoon gerief voor Trappenmalers. Alles zeer dienstig voor timmermans, schrijnwer kers, meubel-, rijtuig- en wagenmakers, stoeldraaiers, kuipers en andere ambachtslieden eu geschikt in koo pen t'elks gerief. Gewone voorwaarden en tijd van betaling mits goed gekende borgstelling en eomptante betaling der onkosten. Mcuhels en TE AALST, VELÜSTltAAT, teu huize van mijnheer Jules De Vos, op Donderdag 29 Juni 1899, om 9 uren 's morgens.door het ambt van den Notaris BRECKPOT te Aalst.

De Denderbode | 1899 | | pagina 3