PROPRIËTE HOFSTEDEN twee Huizen wee Pluizen ZAAILANDEN Duitschland. Denemark. Z ËvTsCHH AND E L H. Arys-De Paepe. Mobilaire Voorwerpen HUISMEUBELEN, HUIZEN WINKELHUIS FABRIQUE de Filature el de Tissage et BLANCHISSERIE, Openbare Verkooping Land Bouwgronden en Land en Meersch, Openbare Verkooping TEN BUREELE van Den Den- derbode schrijft men in op de Nieuwe Vlaamschc eu Belgische Illustratie, Ueber Land und Meer, Illustrirte Welt, Alte und Neue Welt, Lectures pour tous Tit- Bits, Strand Magasine, enz. Op aanvraag proefnummers gratis. Van 1200 duiven, door eene brus selschc maatschappij over eeuige dagen voor eene prijsvlucht naar Engeland ge zonden, is nog geene enkele teruggekeerd. Men veronderstelt dat de dieren tijdens eencn storm zijn uiteengeslagen. Raeernij. Wat verleden week gemeld is over het geval van razernij niet juist. De man, die, door eenen razenden hond gebeten, ook door die ziekte zou aange daan zijn, is eenvoudig zinneloos. Hij verbeelde zich razend te zijn en do talrijk gevallen van hondsdolheid, die in de laatste weken voorkwamen, zijn niet van aard om dien toestand te verbeteren. En in dien toestand heeft hij zijnen hond gedoqd, aan wie hoegenaamd niets mankeerde Dc arme man is aan een geneeskundig onderzoek onderworpen. Petrooiongeluk. Te Borgeshout is in de Groenstraat een vreeselijk onge luk gebeurd. Zaterdag namiddag, rond half 4, ha perde vrouw Van Balleer met hare klce deren aan het petrolconfoor, en deed dit vallen. De petrool ontplofte en spatte daarenboven op hare kleederen, zoodat de vrouw in een oogwenk van het hoofd tot de voeten in vlam stond. De geburen snelden toe en doofden de vlammen uit de geneesheer en de pas toor brachten bulp, doch de vrouw had zulke erge wonden bekomen, dat zy den- zelfden avond ten 9 uren don geest gaf. in het gasthuis, waar men haar naartoe had gebracht. Vadermoord. Vrijdag namiddag, rond 2 uren, ontstond een twist tusschen Bernard Seveuaut, kleine landbouwer te Lophem nabij Brugge, en zijnen zoon Henri, nopens het werk. De vader, een oploopend persoon, schoot in eene hevige gramschap en dreigde zijnen zoon dood te schieten. Hij liep naar een balk van den zolder waar zijn geweer hing, greep het wapen en liep achter zijnen zoon. Deze laatste verschool zich in het var kenskot waar hij weldra achtervolgd werd door zijnen vader die nog een mes in zijne hand had. In het varkenskot zijn beiden handge meen geworden na eene stonden gelukte Henri Sevenant erin zijuen vader te ont wapenen en aangevuurd door zijne gram schap,heeft hij het geweer afgeschoten op zijnen vader. Deze werd in het hoofd getroffen en bleef op den slag dood. Het parket van Brugge is onmiddellijk ter plaats geweest. Do zoon Sevenant is aangehouden. Henri Sevenant werd altijd miszien van zijnen vader. Verscheidene malen had deze laatste ruzie gezocht tegen den jon gen die zijn best deed eu goed gezien werd in de gemeente. Over drie maanden had do vader zijnen zoon ook willen doodschieten, maar als dan kon hij nog bij tijds tot bedaren ge bracht worden. Brand van tivee hofsteden. Zon dag avond, rond 9 uren, is een brand ontstaan in de wijk Puiput, gelegen aan de baan naar Cruybeke, teBeveren. Twee tamelyk groote hofsteden, bewoond door J. Van Bacmdonck en P. Cant zijn ver nield. Bij den eersten zijn de peerden gered, maar gansch zijne stalling en 3 melk- koeiën zijn verbrand, de vierde koei trok zich los en is gered. Doch bij P. Cant is zijn gausche eigendom verdwenen. Huis. meubelen, stallen, schuur, 4 goede melkkoeiën, boerenalera, den trou wen en sterken trekhond, eene partij garst dienzelfden dag nog ïu de schuur gebor gen, kortom alles is verloreo. Ongelukkig zijn beide landbouwers zeer laag tegen brandgevaar verzekerd. Zooals men kan oordeelen moest er op weinigen tijd eene groote menigte volks toestroomeu, 't was zondag avond. De overheid, politie en pompiers waren spoe dig daar, deze laatsten zijn den gauschen nacht ter plaats geblevon en voorkwamen het gevaar dat de grooto hoeve der wed. Vennes, langs den anderen kant dor kas sei gelegen, vuur vatte en de ramp ver grootte. Moedig meisje —Een jongmeisje van Gembloers heeft donderdag blijken gegeven van groote koelbloedigheid. Alleen in den winkel barer ouders zijnde, kwam een heer binnen, die vroeg of haar vader thuis was, op het ontken nend antwoord stapte hij naar de binnen kamer, zeggende Geeft mij dan dadelijk 100 fr., of het is gedaan met uw leven. Het meisje verschrikte en verzocht hem een oogenblik te wachten. Zij ging naar boven en, met eene revol ver terugkcerend, zegde zij De deur uit, of ik schiet De vreemdeling liet het zich geen twee keeren zeggen. Hij wordt nu door do po litie opgezocht. Een arme millionair. In het dorp Lassau nabij Schleiz stierf dezer dagen op 86-jarigen leeftijd de metselaarbaas R. De man was altijd zeer gierig, reisde als hij naar Leipzig ging om zaken met de Leipziger Bank af te wikkelen 4e klas en maakte dan om zijn dorp te kunnen be reiken steeds een voctmarch van drie Uren. Men wist dat de man echter cenig fortuin moest bezitten,daar hij voorjaren geleden 35.0Q0 mark had getrokken uit eene loterij en steeds zeer zuinig was ge weest. Hoe verwonderd was men echter, toen men na den dood in den kelder twee groote blikken trommels vond, waarin 1.700,000 mark aan waarde-papieren waren geborgen. Niet alleen de erfgenamen, doch ook het dorp Lassau verheugt zich over dez- voudst. Want het heeft aan achterstallige belastingschuld 50,000 mark te vorderen. Do metselaar had namelijk steeds zijn (ortuin ver beneden het ware bedrag aangegeven. Onweer. De tropische hitte die se dert meer dan eene raaaud, bij aanhou dende droogte in Denemark heerscht, wordt sedert eenige dagen door herige onwcêrs, vergezeld van zwaren hagelslag en ware wolkbreuken. In Jutland, waar de oogst op den vetten grond nog't minst geleden had, is alles door hagelslag vernield. Talrijke hoeven zijn door den bliksem getroffen en afge brand en de verliezen aan menschenle- vens, vee en meubelen zijn onbereken baar. In de andere provinciën was het al zoo erg. In de steden heeft hier en daar het water groote schade aangericht. Dijnsdag werd Kopenhagen getroffen. In een oogen- blik waren de straten in stroomen her schapen, en de hagelsteonen lagen hier en daar op hoopen. Erge ongelukken zijn niet voorgevallen. Daarentegen zijn in den omtrek van Hillerod en Gilleleje talrijke hoeven afge brand en 20 menschen zijn deels door den bliksem omgekomen. De ongelukken bij het baden en de zelf- moordeu tengevolge der buitengewone hitte, zijn fel toegenomen. Prijzen voor 27, 28 en 29 Juli. Zalm de kilogr. fr. 3,00 tot 3,50 Tarbot fr. 1,75 Tarbottins fr. 1,50 tot 3,00 Steur fr. 1,50 Kabeljauw fr. 0,80 Tongen(koppel)fr. 0,60, 1,00 tot 3,00 Groote Pladijs (stuk) van Ir. 0,70 tot 1.50 Rog fr. 0.76 tot 3,00 Roobaard fr. 1,00 tot 1,50 Kreeften fr. 2,00 tot 3,00 vaatje nieuwe Hollandsche Ha ring 12 stuks fr. 3,00 Hollandsche Melkersharing 't stuk 0,25 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks 2.00 Hollandsche haring 0,10 Nieuwe Schotsche Haring 't stuk 0,20 Om uit onverdeeldheid te scheiden OPENBARE VERKOOPING van twee behuisde te Mooreel. EXTERKEN en GROENSTRAAT. De Notaris EEMAN. te Erpe, zal namens wien behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in openbaar vei knopen Eerste Koop. Eene behuisde Hofstede, met sc >uur, stallingen en andere afhaogselen, gestaan gelegen te Moorsel, Exterken, gekadastreerd wijk nummers 183a, 184a, 185 en 186. met eene grootte van 10 aren, 90 centiaren, pali-nde oost de Exter- kenstraat, zuid en west Pieter-Frans Bujle en noard Karei Lodewijk Moens Bewooud en gebruikt door de medeeigenares juffrouw weduwe K.-L. Van fiampenboul. Tweede Koop. Een Huis met nuf. gc-slaan gelegen, te Moorsel, Groenstraat, bekend bij kadaster wijk C, nummers 202b en 203b, groot 5 aren, 20 centiaren, palende ten ooste de kinderen Vir.ck, ten zuide Frans Beeckman, ten weslc Paulus Van Cam- penhout en ten noorde de Groenstraat. ZITDAGEN Instel, Donderdag 17 Verblijf, idem 31 telkens om 3 uren van den avond, ter herberg van M. Jan Bosman, te Moorsel, nabij de Statie. Angusti 1899, BIJ STERFGEVAL. OPENBARE VERKOOPING VAN te Aalst, Lange Ridderstr., 27. Deurwaarder Alfred MAHIEU. tc Aalst, zal ten sterfhuize van Francisca Baccacrt, weduwe van Fer dinand Boon, te Aalst, Lange Ridderstraat, open- baarlijk verkoopen. op MAANDAG 51 JULI 1899, nn uren voormiddag Al de Mobilaire Voorwerpen zicb aldaar bevindende als: tafels, stoelen, klecrkas, andere kassen, stoof met toebehoortcn, hangende horlogie, bedstoel met ressort, een dito zonder, matras, hoofdpeluwen, sar- gicn. gordijnen, koperen en glazen kandelaars, kaders met printen, beelden onder glas en andere, vazen, posluurkens, ijzeren kasscrollcn. potten en pannen, moor, koffiemolen en kan, karaffen, tobben, messen, lepels en vorken, tellooren, glazen, roomers, quiu- quet, cabaret, cenige mans- en vrouwkleeduren, ledige kisten, waschkuip en mand, banken, hakers, koffer, enz. De verkooping geschiedt op gewone voorwaarden tegen comptante betaling. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING VAN Landbouwersalem, Vruchten te Velde, 3 Melkkoeien Rund, 2 Varkens, Trekhond en Hoenders te MOORSEL, Exterken. Notaris E E M A N te Erpe, zal op DONDERDAG 3 AUGUSTUS 1899, om 8 uren van den morgend, te Moorsel, Exterken, ten hove der L. Van Campenhout, in hel openbaar verkoopen Huismeubelen, als Kommode en klecrkassen, stoelen, tafels, banken, stocf. hangende horlogie, gleisen-, steenen-, aarden-, ijzeren-, koperen- en tinnen keukengerieven. houten en zinken emmers, aschkuipen, vleeschkuip, bakmoelie en meer andere voorwerpen. Landbouwersalem, als Bolerkcrn en melkvat, steenen tobbens en mclkterlen, kruiwagens, rolblok, eggen, sleep, handwan en wanmolen, aal- co bras- kuipen, schuppen, recken, rieken, zeisen, pikken, gaffels, dorschvlegels en andere voorwerpen. Landgerieven, als Eene groote hoeveelheid hooi, strooi, mest, aal en brandhout. Beeslialon 3 goede melkkoeien, I rund, 2 vette verkens, een trekhond, 20 hoenders en 1 baan. Vruchten te velde 100 kuilen hoppe op dc hof stede 70 kuilen hoppe op een perceel land te Moor sel, Groenstraat 100 kuilen hoppe en klavers op cone partij land tc Meldcrt, Schuurbekcveld 200 kuilen hoppe op eene partij land te Meldett, Schuur bekcveld 12 aren 30 centiaren masteluin te Meldcrt, Schuurbekcveld 6 aren 15 centiaren aardappelen te 'i-ldi-rt, Schuurbekevold 12 aren 50 centiaren tarwe Meldert, Kloosterbosch 7 aren 70 centiaren aard appelen te Meldcrt, Kloosterbosch 117 kuilen hoppe eene partij land te Meldert, Grootenbosch; 15 aren centiaren masteluin te Meldert. Klaarhaag; 9 aren centiaren tarwe te Moorsel, Bevenkautcr 12 aren centiaren aardappelen, te Moorsel, I'errckauler aren CO centiaren koren te Moorse', l'crrekauter 50 centiaren aardappelen te Moorsel, Perre- kauter. Vi-rdeeld in koopen telks gerief. De koopen tot 5 franken moeten gereed betaald worden, voor de overige koopprijzen uit tel van be taling, mits te stellen gekende en goede borg. OPENBARE VERKOOPING van en welgelegen BOIJWGROM DEN, te AALST De Notarissen De Gheest, te Aalst e Schelfhout, te Oordegem, zullen met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Stad Aalst. I. 2 Huizen en 4 Bouwgronden, in de Gentschestraat(Nieu wstraatpoort) II. 5 Bouwgronden, uitkomende in de nieuw ontworpene straat leidende van de St-Jobssteeg, naar de Nieuwbeekstraat. III. 10 Bouwgronden, in de Dirk-Mar- tenstraat. Alles breeder beschreven en mot plan aangeduid op bezondere plakbrieven. ZITDAGEN Instel, Woendag 19 Juli .app Verblijf, Woendag 2 Augustilöyy» ten 4 uren namiddag, ter herberg - Thierry Martens, bij den heer Eduard Barbier, te Aalst, Esplanade. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van twee tc Aalst en 5EA.AILAIVOE1W gelegen te Lede, Impe, Zele, Berlaere en Welle. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen I 1. Huis en Grond te Aalst .Molenstraat poort, bewoond door de weduwe Constant Bosschaort. 2. Huis en Grond te Aalst,Molenstraat poort,bewoond door Edmond Keymeulen. 3. 29 aren, 35 cent. Land te Lede, op het Steenland, gebruikt door Benoit Ver meulen. 4. 24 aren, 70 cent. Land te Impe, op het Hoogmigelbroek,gebruikt door August Rottiers. 5. 20 aren, 65 cent. Land te Impe, op Papegemkauter, gebruikt door Petrus Janssens. 6. 90 aren, 67 cent. Land te Zele, op de Eekers, gebruikt door Theodore Van Eet- velde. 7. 78 aren, 85 cent. Land te Zele, op de Eekers, gebruikt door Gustaaf Moens. Verdeeld in zuid- eu noordhelft. 3. 62 aren, 20 cent. Land, Meersch en Bosch te Berlaere, in het Oudbroek, ge bruikt door Ch.-L. De Graeve. 9. 30 aren, 10 cent. Land te Welle, op het groot Moortelveld, gebruikt door J.-B. Van Mulders. Definitief Verblijf Zaterdag K Augusti 1899. Ten 2 uren namiddag, ter#zittingzaal van het Vredegerecht, ten stadhuize, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te AALST, in de Kerkstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen STAD AALST. Een schoon en aangenaam Winkelhuis met Achtergebouwen allervoordeeligst gestaan en gelegen te Aalst, in de Kerk straat, geteekeud N° 18 en gekadastreerd wijk A, N° 876a, met eene grootte van 2 aren, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan het huis van den heer Aimé Borreman en Zuster, van de andere zijde of westwaarts aan een huis van den heer Borré Bewoond door den heer Eduard Van den Bossche. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 18 Juli .RpQ Verblijf, Dijnsdag 1 Augusti ten 4 uren namiddag, ter herberg - Sint Lieven bij den heer Victor Van den Eynde, te Aalst, aan de groote Kerk. VENTE PTJBLIQUE d'une belle comprenant A usage a A I. (I SI. Le Notaire DE GHEEST, ré- sidant A Alost, procódera le Samedi 6 Aoüt 1899, A 2 Iteures de relevée au prétoire de la Justice de Paix, a Alost. Grand' Place A l'adjudication définitive d'une belle Propriété, située A Alost, contigue A la Gare des Marchandises, composée d'une Fabrique A usage do Filature de Jute et de Tissage de Toiles et d'une Blanchisserie, contenant ensem blo un hectare,8i ares, 61 centiares,'divi- sée en 4 lots, savoir: 1™ LOT. Les BAtiments de la Fabrique avec le terrain en dépendant, contenant 17 ares, 34 centiares. Et le Matériel consistant notamment en machine A vapeur horisontale de 75 chevaux, (systême Nolet A condensation), chaudière, installation compléte J'éclai- rage électrique, reservoir, tuyaux, transmissions, pièces de rechange et autres 2m® LOT. Le Matériel de la Filature de Jute. 3m® LOT. Le Matériel du Tissage de Toiles. 4mc LOT. La Blanchisserie contenant un hec tare, 64 ares, 27 centiares, avec 5 reser voirs en cuivre, 7 cuves en bois, 21 euvel- les et 4 brouettes. Les élats détaülês du Matériel com- posanl les Lots 1, 2 el 3, se trouvenl déposés en Vétude de Mre De Gheest, oü les amateurs peuvent s'en procurer des copies, sans frais. Les biens pourrant ètre visités les Lundi et Jeudi, de 9 A 6 heures. Vijfde Koop. Een perceel mecrtch, ook in de Vessing, groot 37 aren, 45 centiaren, gekadastreerd «ijk C, nummer 319, palende ten ooste De Schryver- Raes, ten zuide aan den zelfden en aan Benedicliis en Delphine T'Kint, ten weste Philemon De Hondt, ten noorde aan Ie heeren De Graeve en Van CrompjFont. Boomprijs fr. 3"5. Gebruikt door Charles-Louis Neirinckx. ZITDAGEN: Instel, Maandag 17 Verblijf, Maandag 31 Juu 1899' ten 3 uren namiddag, ter herberg Het Land van Riem. bij den heer Victor Keppens, te Aelst, Niéuw-straat, nabij de Markt. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal met tusschenkorast van den Notaris Van Ham, te Ninove, op Zaterdag 29 Juli 1899, overgaan A. Om 2 uren namiddag, tot de open bare verkooping van verscheidene koo pen Masteluin, Tarwe, Rogge en Haver, te Aalst-Mijlbeek, wijk Zaadbeek, nabij de planterij van den heer Limpens, was sende op landen eigendom van den heer Baron de Pelichy-de Meulenaere, onder zoeksrechter te Dendermonde, vroeger in gebruik geweest bij den heer Benediktus Vereecken. B. En om 4 uren namiddag, ter her berg van den heer Franciscus Arys, te Aalst-Mijlbeek, in de Langestraat, tot de verpachting van zelfde landen waarop de gezegde vruchten worden verkocht en van eenen meorsch en verder land ge deeltelijk voor 1899 in pacht bij den heer Petrus Borms. De Notaris De Gheest, te Aalst zal in het openbaar verkoopen I. Een huis en grond, groot 2 aren centiaren, te Erembodegem, buiten de Zoutstraatpoort van Aalst, aan den steen weg naar Ninove, nabij liet bouten hand. Gebruikt door Alexis Van Londersele. II. Twee huizen en grond, groot 2 aren 60 centiaren, ook te Erembodegem, builen de Zoutstraatpoort van Aalst, aan de steenweg naar Geeraardsbergen, nabij het houten hand. Gebruikt door Philemon Renneboogh en August Boxstael. Eenige zitting Zaterdag 5 Augusti 1899, ten 2 uren namiddag, ter zittingszaal van het Vredegerecht, in het stadhuis te Aalst OPENBARE VERKOOPING van te EREMBODEGEM. De Notaris De Gheest, te Aalst, zal het openbaar verkoopen: I. 33 aren, 25 centiaren allerbeste Land, te Erembodegem, op den Molen- kauter, wijk B, nummer 166. II. 8 loten schoone Bouwgronden, te -embodegem, in het Dorp, ten voor hoofde in de Kerkstraat. Zie plan op bezondere plakbrieven. ZITDAGEN Instel, Vrijdag 14 .Rp Verblijf, Vrijdag 28 JuU 1899 ten 4 uren, - In het Hof van Weenen, - bij den heer Adolf DeGendt, te Aalst, aan de Botermarkt. Om reden van onverdeeldheid. OPENBARE VERKOOPING van te A E*L S T te Ael8t-Mijlbeek en Haeltert. De Notarissen Do ffhoost, tc Acist en Moons, te Lede, zullen in het openbaar verkoopen, de volgende deren, tc «eten Stad Aelst. Eerste Koop. Een huis en grond met schoonen hof, in de Schoolstraat, geteekeud N* 12, gekadas treerd wijk C, nummer 11031/2, met eene grootte van aren, 90 centlaren, houdende van de eene zijde aan huis van den heer Van der Guehl en aan den eigendom van den heer Van derSchueren, van de an dere zijde aan het volgende huis en van achter aan grond van den heer De Meester. Laatst bewoond geweest door M. Maurice De Coen. De keopcr van dezen koop zal moeten opleggen de prijswaarde bepaald op fr. 400, van eenige roerende i-oorwerpen zich in gezegde huis bevindende en waar- n de lijst of beschrijving aldaar kan gezien worden. Tweede Koop. Een huis en grond met hof, oi-k dc Schoolstraat, geteekend N° 14, gekadastreerd •ijk C, nummer 1103n/2. met eene grootte vau 2 aren, 40 centiaren, houdende van de eene zijde aan voorgaande huis, van de andere zijde aan het huis den heer Droeshout eo van achter aan grond van heer De Meester, liewoond door den heer Jules Du Brulle. Voorschreven huizen mogen bezichtigd worden de maandagen, woensdagen en vrijdagen van 2 tot 5 uren namiddags. Ailst-Mijlbcek. Derde Koop. Een perceel land. op den Roosen- kauler, groot een beclaar, 3 aren, 50 centiaren, ge kadastreerd wijk E, nummer 296. palende ten ooste, i zuide en ten weste aan de Godshuizen van Aelst ten noorde aan de heeren De Coen. Gebruikt door de weduwe t;h.-L. Bau»ens, Petrus i Neef en Constant De Smedt. Verdeeld in drij deelen: Gemeente Haeltert. Vierde Koop. Een perceel meersch, in de Ves sing, groot 29 aren, 74 centiaren, gekadastreerd wijk nummer 386. palende ten ooste aan den Weg, zuide aan de kinderen Sterck, ten weste eu ten noorde aan de kindercu Peerlinck. Gebruikt door Desiié De Hondt. Boomprijs fr, 90. OPENBARE VERKOOPING van MEER8CHEIV, B90MGAA1U) en BOSCIl De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Erembodegem. 1® koop. 46 aren, 30 cent. Land, op Broeckveld. Gebruikt door Petrus Sterck en Leo Versnickt. Verdeeld in 2 deelen. 2® koop. 39 aren, 10 cent. Land, op Landdri-'s. Gebruikt door de kinderen van Judodus De Ryck. Verdeeld in 2 deeleu. 3® koop.— 14 aren, 50 cent. Land, op Landdries. Gebruikt door J.-B. Pari- daens. Gemeente Haeltert. 4® koop. 25 aren, 20 cent. Boom gaard, in den Eede. Gebruikt door Constant Fahy. Boomprijs 450 fr. Verdeeld in 2 deelen. 5® koop. 17 aren, 40 cent. Bosch, in den Larenbroeck. Gebruikt door Ben. Van den SteoD.— Boomprijs 510 fr. 6® koop. 33 aren, 60 cent. Land, op den Bril. Gebruikt door Felix Sterck, gröfsmid. Boomprijs 635 fr. 7® koop. 31 areD Land, op 't Soncks- veldeken. Gebruikt door Charles De Smet. Boomprijs 135 fr. 8® koop. 7 aren, 40 cent. Land, op den Grootkauter. Gebruikt door J.-B. Van Boven en de kinderen van Joseph Coppens. 9® koop. 14 aren, 10 cent. Land, aan de Plaats. Gebruikt door het Klooster van Haeltert. 10® koop. 9 aren, 50 cent. Land, op den Brilkauter. Gebruikt door Char les De Smet. 11® koop. 7 aren, 50 cent. Land, op den Brilkauter. Gebruikt door Fr. Van den Steen en Martin Saey. Boom prijs 75 fr. 12® koop.— 15 aren, 20cent. Land, op den Droeskauter. Gebruikt door Ed. Van den Bruelle. 13® koop.—34 aren, 20 cent. Meersch, op hot Musschenzeleveld. Gebruikt door Vict. Roelandt.— Boomprijs 780 fr. 14® koop.13 areu, 90 cent. Land, op den Kleinen Droeskauter. Gebruikt door Joseph Herremans. 15c koop.60 aren, 60 cent. Land, op den Wyngaerd. Gebruikt door MM. J.-B. Goossens, Philemon Verhofstadt en de kinderen D'Haegeleer. Verdeeld in 2 deelen. Boomprijs 230 fr. 16® koop.8 aren, 40 cent. Land. op den Herbeziënborm. Gebruikt door Fr. Allard. 17e koop. 57 aren, 40 cent. Land, op het Boekentveld. Gebruikt door de kinderen van Leander De Smet. Ver deeld in 2 deelen. 18® koop. 24 aren, 10 cent. Meersch, inde Coelsbroeken. Gebruikt door de erven van M. Ambr. De Decker, te Aygem. Boomprijs 20 fr. 19® koop.— 31 aren, lOcent. Meersch, in het Temnthout of Langemeerschen. - Boomprijs 500 fr. 20° en laatste koop. En 93 aren, 70 cent. Land, op den Brilkauter.—Gebruikt door de kinderen van J. Coppens, J. De Smet, J.-B. Van Boven, Aug. De Ryck en door den heer verkooper. Boomprijs 12 fr. Verdeeld in 4 deelen. Instel, Donderdag 27 Juli .Rp Verblijf, Donderdag 10 Augustilöyy« om 2 uren, «Inde Vlasmarkt,bij M. Joseph Van der Vorst, te Aalst. Vlas markt, N° 2, St-Martenskerk. Studiën van de Notarissen Breckpot, te Aalst en Rens, te Geerardsbergeng van Zaailanden, Huizen, Meerschenjen Bosschen, te Lede, Wanzele, Sinetlede, Wichelen en Chercamp. Verdeeld in 16 koopen. Ziet verdei s de plakbriezen. Instel, Dijnsdag 25 Juli ,R Verblijf, Dijnsdag 8 Augusti8yy' om 2 uren namiddag, In de Laars, te Lede, Dreef, by M. Lievens-Osselaer.

De Denderbode | 1899 | | pagina 3