PROPRIET! HOFSTEDEN ZAAILANDEN 0. L. V. van Lourdes H. Hart S Montmartre te Parijs Allerhande Nieuws. ZEEVISCHHANDEL H. Arys-De Paepe. Frankrijk. Amerika. Overjarige Panden FABRIQUE de Filature et de Tissage et BLANCHISSERIE, a ALOST. HTTIZEN WINKELHUIS Openbare Verkooping drij HUIZEN te Aalst 3 Woonhuizen 2 Tuinen aUISMEUBELEN, Openbare Verkooping camp, llaert, ie den digen, te zit- ziekte geen (halve gelijk brie lijden ingini ld ligde sche srdig 'om: ie det bbeo. BELGISCHE BEDEVAART naar en naar het 1. van den 21 tot den 31 Augustus, met bezoek van den Berg Sl Michel het heiligdom van Sle Anne d'Auray en Bordeaux II. van den 22 tot den 30 Augustus met bezoek van de schoone Kathedraal van Char- tres en van de stad Bordeaux onder het geestelijk bestuur der EE. PP. Capucijnen. «o» I. VERTREK. Den 21 Augustus, van Bergen rond den middag, van Charleroi rond 11 uren, van Antwerpen van Brussel Luik en Gent in den voormiddag. Den 22, verblijf bij den Berg S' Michel. Nachtverblijf. Den 23, bedevaart naar Anne d'Auray. Vertrek 's avonds en aan komst te Lourdes den'24, in den namiddag. TERUGKOMST. Vertrek uit Lourdes den 29, 's morgens, naar Bordeaux. Nacht verblijf. Vertrek den 30, en aankomst te Parijs tegen 5 uren. -- Nachtverblijf. Den 31, bedevaart naar het H. Hert van Mont martre. Terugkomst in België den zelfden dag 'b namiddags. Prijzen der kaarten Bergen 1" klas 178, 2e klas 113, 3° klas 7G Charleroi 180, 114, 77 Brussel 186, 118, Gent 187, 119, 81 Luik 188, 120, 82 Antwerpen 190, 122, 83 II VERTREK. Den 22 uit Bergen en Char leroi rond den middag, en uitBruussel, Gent, Luik en Antwerpen in den voormiddag. Nachtverblijf te Parijs. Den 23, bedevaart nar het II. Hert van Montmartre. Ver trek. rond den middag, naar Chartres, alwaar wij de schoone Cathedraal zullen bezoeken, die wel hetprachtigste gothiek gebouw van Frankrijk is, en wier relikwieën wij zullen vereeren. Vertrek's avonds. Den 24 aankomst te Bordeaux omstreeks 6 uren 's morgens. Vertrek rond den mid dag, om te Lourdes aan te komen te 7 uren 30 fs avonds). TERUGKOMST. Vertrek uit Lourdes den 29 's morgens, om in België terug te zijn den 30 voormiddag. Prijzen der kaarten Bergen 1" klas 147, 2klas 92, 3" klas Charleroi 152, 94, Brussel 156, 97, Gent 157, 98, Luik 160, 100, Antwerpen „161, 101, 67 De brandende petrool spatte op diens rechter beeu dat tamelijk erg verbrand is. Zondag avond is te Leuven in een meubelmakerswerkhuis een brand uitge borsten, die dadelijk zulke groote uit breiding nam, dat in een omzien de ne venstaande huizen bedreigd waren. Er-n werkman werd tevens gekwetst door het vallen van een brandenden balk en een ander persoou viel van een dak, doch bekwam, als door een wonder, geen let sel. De stoffelijke schade is zeer groot. Schrikkelijk ongeluk. Zondag, rond 4 uren namiddag, had te Sl Michiels (Brugge) een schrikkelijk ongeluk plaats De genaamde Verstraete Arthur, zoon van Karei, oud 9 jaar, werd met eene jonge koei naar de weide zijns vaders ge zonden. De knaap niet vermoedende hoe onvoorzichtig hij handelde knoopte zich do lelkoord rond het lijf en dreef zoo maar het dier voort. Waarschijnlijk door vlie gen geplaagd heeft de koei de vlucht ge nomen. Het kind werd ten gronde gewor pen raedegesleept en onder de pooten verpletterd. De dood is bijna oogenblikke- lijk geweest. Men zou moeilijk de droef heid beschrijven der ouders en der 14 overblijvende kinders die met de bitterste traneu het lot van hunnen ongelukkigen zoon en broeder betreuren. Een lotvallige reis. Zaterdag laatst hebben MM. Perceval Spencer en Pollock, om 5 ure 40 min. het kanaal per luchtbal overgesteken. Beiden waren vei trokken uit het palais de Cristal te Londen om 2 en half uren, en zijn gedaald een weinig na 8 uren des avonds. Om 7 uren ontwaarden de reizigers de fransche kust, maar hunne luchtbal daalde. Zij wierpen bunnen laatsten zak ballast weg. Om 7 en half uren daalden zij nog en een weinig voor 8 uren bestatigden zij dat zij nog verscheidene mijlen van de kust waren. De luchtbal daalde gedurig en om 8 uren was de daling sneller ge worden. Dan wierpen de reizigers alles uit de mand wat zij inhield. Eindelijk een weinig na 8 uren konden zij aanlanden juist op den boord van de kust te Woincourt tusschen S* Valéiy- sur Sommo en Tréport waar zij van hunne angst konden herstellen in eene naburige hoeve en namen den trein voor Tréport om naar Londen terug teketren. Prijzen voor verblijf en verdere kosten Voor dezen laatsten trein kunnen wy de kosten van verblijf, vernachting, kost en rij tuigen ten onzen laste nemen mits vergoeding in 105 fr. in eerste klas, 65 fr. in tweede en derde klas. De personen in tweede en derde klas reizende kunnen nochtans de verblijf kosten van eerste klas nemen. INSCHRIJVING. De lijsten zullen den 10 Oogst gesloten worden. In geval van wet tig beletsel zal het gestorte gele? teruggegeven worden tot den dag vóór het vertrek. Voor de personen die zich na den 1° Oogst laten inschrijven wordt de prijs vermeerderd met 5 franken. Die vermeerdering zal streng geeischt en in de kas der arme zieken gestort worden. Voor de inlichtingen en inschrijvingen wende men zich tot C.Van de Puttk-Goossens, uitgever van den Deiiderbode, Aalst- Hophandel. De verzendingen hop -edaau in de maand Juni laatst in de andstreek Aalst, bedragen een gezamen lijk gewicht van 77419 kilogrammen. Twee jonge fabriekwerkers van Laeken kregen ruzie en geraakten aan 't vechten. Een hunner sloeg zijuon maat zoo geweldig met het hoofd tegen den muur, dat deze voor dood bleef liggen. Zyn schedel was geborsten. Er is geen hoop hem te redden. In de statie van Vilvoorde stonden drie gendarmen naar deu trein van Aut- werpeu te wachten om drie soldaten van detuchtcompagnie naar Brussel te bren- fen, waar deze drie laatsten voor den :njgsraad moesten verschijuen. Op het oogenblik dat de verwachte trein stil meld, rukten de soldaten.zich los, en vlug als katten, klouterden zij over de afslui tingen om het veld in te vluchten. Over heg en haag gevolgd door de gendarmen gelukten dezen er toch in, nog een der drie vluchtelingen aan te houden. Petrooldrama. Gewoonlijk zijn het vrouwen, die door eigen onvoorzich tigheid de slachtoffers worden van de petrool. Ditmaal is te Gent een man aan de beurt. De beenhouwer Domien Van den Som- pel, wonende Waaistraat, wilde zater dag namiddag, rond 4 uren, zijne stoof aanwakkeren en, om dit doel te bereiken beging hy de onvoorzichtigheid petrool te gebruiken. Eensklaps ontplofte do kan on hot brandende roebt verspreidde zich orerde Beeren tan den beenhouwer, die ineen oogenblik in vlammen was omhuld. Radeloos liep hij brandend en om hulp roepend, buiten, stootte eene vrouw om ver en sprong langs het straatje dat op de Lei uitkomt in het water om zich van de wammen te ontmaken. Men heeft hem eene plank moeten toesteken, zoo niet zou hij waarschijnlijk verdronken zijn. an!ü?n .brai(>ht h^m verv°lgens naar do apotheek Vooruitwaar zijno wonden onderzocht en verpleegd werden. Na de eerste zorgen ontvangen te heb- hy naar zijne woning gedragen, I vprnnr ?n I r/..«l11 doodde hem op den slag. Men schoot op den vluchtenden moordenaar en op zijne gezellen, doch men miste henn Maatre gelen zijn genomen om do rust in het land te bewaren. Gansch Haïti is als terneèr- goslagen alles is kalm in het land. Men zegt dat de grijzaard die den president eene almoes gevraagd heeft, door een revolverkegel gedood is. Prijzen voor 3, 4 en 5 Oogst. Zalm de kilogr. fr. 3,00 tot 3,50 Tarbot fr. 1,50 Tarbottins fr. 1,60 tot 3,00 Steur fr. 1,60 Kabeljauw fr. 0,80 Tongen(koppel)fr. 0,60, 1,00 tot 3,00 Groote Pladijs (stuk) van Ir. 0,70 tot 1.50 Rog fr. 0.76 tot 3,00 Roobaard fr. 1,00 tot 1,50 Kreeften fr. 2,00 tot 3,00 1 vaatje nieuwe HoUandsche Ha ring 12 stuks fr. 3,00 HoUandsche Melkersharing 't stuk 0,30 i vaatje zuivere Melkers 6 stuks 2.00 HoUandsche haring 0,10 Nieuwe Schotsche Haring 't stuk 0,10 ben - ~-J "Uiiiut KCUld waar hy verder zal verpleegd worden, de ÏLtJ -0°g?nb1,ik der ontploffing was De moord in den trein. M. Boillerault, hoofdcommissaris van Rijsel, heeft zich zaterdag naar Kamer rijk en omstreken begeven, om het onder zoek over den moord op M. Schotsmans voort te zetten. Alle opzoekingen op het spoor van den vermoedolijken dader, zijn vruchteloos geweest. Op 't oogenblik bezit het gerecht geen enkel spoor meer. Al degene, die aangewezen waren, zijn valsch gebleken geheel opgegeven Eenige dames, die zich in den trein bevonden, in een rijtuig van 3® klas, na bij den wagon 279, hebben kreten ge hoord. Eene van haar, Mej. G., is onder vraagd door den onderzoeksrechter. Ik kwam van Dowai, zegde zij, met den ein 313, den dag der misdaad. Op het oogenblik dat de trein de statie van Se- clin ging binnenrijden, hoorden wij een grootou schreeuw, voortkomende naar 't scheen, uit een der laatste rijtuigen van tien trein. Ik keek door het portel maar zag niets. Op dit oogenblik klonk een tweeden kreet, maar minder luide. Ik hernam mijne plaats en mijne reis- genoote die ik niet kende zegde Maar 't is een zinuelooze, die aldus schreeuwt. Die kreten klonken als van iemand die reeselijk lijdt. Terwijl do trein bleef stilstaan klonk er weêr een schreeuw en dan niets meer. Na te Secliu tamelijk lang te blijven staan, vertrok de trein naar Rijsel. M. en Mev. Sucur, van Rijsel, bevonden zich in het compartiment naast dat van M. Schotsmaus, maar zij hebben niets buitengewoons gehoord, noch geruchten noch kreten. De commissaris der statie vernam za terdag namiddag, dat men te Phalempin, bij Seclin, in de gracht naast den ijzeren- weg het lijk had gevonden van een inan, die wel de moordenaar kon zijn, die na zijne misdaad uit den trein gesprongen en zynen val gedood was. Dit een onderzoek blijkt dat deze man, omtrent GO jaar oud, vrijdag avond nog gezien was by den ijzeren weg. Zijne dood is toe te schrijven aan onge luk of zelfmoord, maar zij heeft geen be trek met de misdaad. Moord van den President der Dominikaansche Republiek. Men kent den naam nog niet van den moordenaar, doch ecnigen veronderstel len dat hot wel zekere Roman Caceres zou kunnen zijn, die uit politieke wraak- nemiug gehandeld hreft. De president was op reis te Mocas. Het is voor een huis der Colonstraat dat hij vermoord werd. Hy was in gesprek met vrienden, in afwachting van naar Santiago te ver trekken. De president droeg een ruiters- kostuum. Opeens naderde hem een grij zaard alsof hij hem eene aalmoes wilde vragen. Op 't oogenblik dat do president hem een geldstuk gaf, loste de moorde naar, die io 't midden van een groep mauneu stond, twee revolverschoten op het staatshoofd. Eou kogel drong dwars door het lichaam van M. fleureux en g van Berrahertigheid. AALST. YERKOOPING VAN der maanden April, Mei en Juni 1898, op Donderdag3 Augusti 1899, om 2 ure namiddag, in deszelfs lokaal, door het ambt van den Deurwaarder Jozef De Vos. VENTE PXJBLIQTJE d'une belle comprenant k usage Le Notaire DE GHEEST, ré- sidant a Alost, procédera le Samedi 6 Aoüt 1899, k 2 lieures de relevée au prétoire de la Justice de Paix, a Alost. Grand' Place k l'adjudication définitive d'une belle Propriété, siluée a Alost. contigue A la Gare des Marchandises, composée d'une Fabrique k usage de Filature de Jute et de Tissage de Toiles et d'une Blanchisserie. contenant ensem=; ble un hectare,81 ares, 61 centiares, divi- sée en 4 lots, savoir: 1" LOT. Les B&timents de la Fabrique avec le terrain en dépendant, contenant 17 ares, 34 centiares. Et le Malériel consistant notarament en machine a vapeur horisontale de 75 chevaux, (système Nolet a condensation), chaudière, installation compléte J'éclai- rage électrique, reservoir, tuyaux, transmissions, pièces de rechange et autres accessoires. 2m® LOT. Le Matériel de la Filature de Jute. 3m'LOT. Le Matériel du Tissage de Toiles. 4me LOT. La Blanchisserie contenant un hec tare, 64 ares, 27 centiares, avec 5 reser voirs en cuivre, 7 cuves en bois, 21 euvel- les et 4 brouettes. Les élals détaillés du Matériel com- posant les Lots 1,2 el 3, se Irouvenl déposés en Vétude de Mrc De Gheest, oü les amateurs peuvent s'en procurer des copiessans frais. Les biens pour rant être visités les Lundi et Jeudi, de 9 A 6 heures. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van twee te Aalst en ZAAILA1VDE1V gelegen te Lede, Impe, Zele, Berlaere en Welle. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen 1 1. Huis en Grond te Aalst,Molenstraat- poort, bewoond door de weduwe Constant Bosschaert. 2. Huis en Grond te Aalst,Molenstraat poort,bewoond door Edmond Keymeulen. 3. 29 aren, 35 cent. Land te Lede, op het Steenland, gebruikt door Benoit Ver meulen. 4. 24 aren, 70 cent. Land te Impe, op het Hoogmigelbroek,gebruikt door August Rottiers. 5. 20 aren, 65 cent. Land te Impe, op Papegemkauter, gebruikt Jdoor Petrus Janssens. 6 90 aren, 67 cent. Land te Zele, op de Eekers, gebruikt door Theodore Van Eet- velde. 778 aren85 cent. Land te Zele, op de Eekers, gebruikt door Gustaaf Moens. - Verdeeld in zuid- en noordhelft. 8. 62 aren, 20 cent. Land, Meersch en Bosch te Berlaere, in het Oudbroek, ge bruikt door Ch.-L. De Graeve. 9. 30 aren, 10 cent. Land te Welle, op het groot Moortelveld, gebruikt door J.-B. Van Mulders. Definitief Verblijf Zaterdag^ Augusti 1899. Ten 2 uren namiddag, ter zittingzaal van het Vredegerecht, ten stadhuizo, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te AALST, in de Kerkstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen STAD AALST. Een schoon en aangenaam Winkelhuis met Achtergebouwen allervoordeeligst gestaan en gelegen te Aalst, in de Kerk straat, geteekend N° 18 en gekadastreerd wijk A, N° 876a, met eene grootte van 2 aren, houdende van de eene zyde of oostwaarts aan het huis van den heer Ai mé Borreman en Zuster, van de andere zijde of westwaarts aan een huis van den heer Borré Bewoond door den heer Eduard Van den Bossche. Derde en laatste Zitdag Dijnsdag 8 Augusti 1899, teu 4 uren namiddag, ter herberg Sint Lieven bij den heer Victor Van den Eynde, te Aalst, aan de groote Kerk. De Notaris De Gheest, te Aalst zal in het openbaar verkoopen I. Een huis en grond, groot 2 aren 36 centiaren, te Erembodegem, buiten de Zoutstraatpoort van Aalst, aan den steen weg naar Ninove, nabij hel houten hand. Gebruikt door Alexis Van Londersele. II. Twee huizen en grond, groot 2 aren 60 centiaren, ook te Erembodegem, buiten de Zoutstraatpoort van Aalst, aan de steenweg naar Geeiaardsbergen, nabij het houten hand. Gebruikt door Philemon Renneboogh en August Boxstael. Eenige zitting Zaterdag 5 Augusti 1899, ten 2 uren namiddag, ter zittingszaal van het Vredegerecht, in het stadhuis te Aalst. Studie van den Notaris Breckpot, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING VAN 2 in het Windmolenstraatje en 1 in de Erembodegemsiraat, op Zaterdag 12 Augusti 1899, om 2 uren namiddag, te Aalst, in het Vredegerecht,Groote Markt. Studie van den Notaris Breckpot, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING VAN samen groot 65 aren, 65 centiaren, te Aalst-Mijlbeke, omtrent de Groenstraat. En 10 aren, 40 centiaren Land, te Aalst-Mijlbeke, op de Drij Velden, op Zaterdag 12 Augusti 1899, oui 2 uren namiddag, te Aalst, in het Vredegerecht. Groote Markt. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING VAN Landbouwerenleni^ Vruchten le Velde, 3 Melkkoeien, Rund, 2 Varkens, Trekhond en Hoenders, te MOORSEL, Exterken. De Notalis E E M A N te Erpz, za! op DONDERDAG 3 AUGUSTUS 1899, om 8 uren van den morgeod. te Moors-I, Exterken. ton hove der IVs L. Van Campenhout, in bet openbaar verkoopen Huismcubelcn, als Kommode en kleorkasscn, stoelen, tafels, banken, stoef. hangende horlogie, gleiscn-, steenen-, aarden-, ijzeren koperen- en linnen keukengerieven. houten en zinken emmers, waschkuipen, vleeschkuip, bakmoelie en meer andere voorwerpen. Landbouwersalem, als Boterkern ep melkvat, steenen lobbens en melktceleo, kruiwagens, rolblok, eggen, sleep, handwan en wanmolen, aal- en bras- kuipnn, schuppen, reeken, rieken, zeisen, pikken, gaffels, dorschvlegels en andere voorwerpen. Landgcrieven, als Eene groote hoeveelheid hooi, strooi, west, aal en brandhout. Bcestialen 3 goede melkkoeien. 1 rund, 2 vette verkens, een trekhond, 20 hoenders en 1 liaan. Vruchten te velde 100 kuilen hoppe op de hof stede 70 kuilen hoppe op een perceel land te .Moor» sel. Groenstraat 100 kuilen hoppe en klavers op eene partij land te Meldert, Schuurbekeveld 200 kuilen hoppe op eene partij land te Meldert, Schuur bekeveld 12 aren 30 centiaren masteluiu te Meldert, Schuurbekeveld 6 aren 15 centiaren aardappelen te Meldert. Schuurbekeveld; 12aren 30centiaren tarwe le Meldert, Kloosterhosch 7 aren 70 centiaren aard appelen te Meldert, Kloosterbosch 117 kuilen hoppe eene partij land le Meldert, Grootcnboscb; 15 aren centiaren mastelum te Meldert. Klaarhaag; 9 aren 20 centiaren tarwe te Moorse!, Bevenkautcr12 aren H ceuiiaren aardappelen, te Muorsel, Perrekauter aren 00 centiaren koren te Moorscl, Perrekauter aren 30 centiaren aardappelen te Moorscl, Perre kauter. Verdeeld «i koopen telks gerief. N. B. De beestialen zullen om 1 uur namiddag verkocht werden. De koopen tot 5 franken moeten gereed betaald worden, voer de overige koopprijzen uit lel van be taling, mits te stellen gekende en goede borg. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van twee behuisde te lloorsel. EXTERKEN en GROENSTRAAT. Dc Notaris EEMAN. Ie Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in hel openbaar verknopeu Eerste Koop. Eene behuisde Hofstede, met scliuur, stallingen en andere afhangsclen, gestaan en gelegen te Moorscl, Exterken, gekadastreerd wijk C, nummers 183a, 184a, 185 en 180, met eene grootte van 10 aren, 90 centiaren, palende oost de Extcr- kenstraat, zuid en west Picter Fraus Bujle cu noord Karei Lodewjjk Moens. Bewoond cn gebruikt door de medeeigenares juffrouw weduwe K.-l,. Van Campenhout. Tweede Konp. ten Huis mot Hof. geslaan cn gelegen, te Moorsel, Groenstraat, bekend bij kadaster wijk C. nummers 202b en 203n, groot 5 aren, 20 centiaren, palende teu oost- de kinderen Vii ck, ten zuide Frans Be ekman, ten weste Paulus Van Cam penhout en ten noorde de Groenstraat. Bewoond en gebruikt door den heer Benedictus Vermciren. ZITDAGEN Instel, Donderdag 17 Verblijf, idem 3i telkens om 3 uren van den avond, ter herberg van M. Jan Bo'man, te Moorsel, nabij de Statie. Augusti 1899, Kantoor van deu Notaris De Sadeleer, te Erembodegem. I. Venditie van Veldvruchten, te Aygem, op Dijnsdag 8 Augusti 1899, om 2 uren namiddag. II. Openbare verkooping van een per ceel Meersch, te Aygem, aan 't gescheed van Woubrechtegem, op 24 Augustus 1899, om 2 uren namiddag. Zie plakbrieven. Studiën van de Notarissen Breckpot, te Aalst en Rens, te Geerardsbergen. van Zaailanden, Huizen, Meerschen en Bosschen, te Lede, Wanzele, Smetlede, Wichelen en Chercamp. Verdeeld in 16 koopen. Ziet verdors de plakbriezen. Instel, Dijnsdag 25 Juli ,co Verblijf, Dijnsdag 8 Augustilbyy» om 2 uren namiddag, In de Laars, te Lede, Dreef, by M. Lievens-Osselaer. OPENBARE VERKOOPING van MEER8CIIEN, BOOMGAARD en BOSCII De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlyk verkoopen Gemeente Erembodegem. 1° koop. 46 aren, 30 cent. Land, op Broeckveld. Gebruikt door Petrus Sterck en Leo Versnickt. Verdeeld in 2 deelen. Samen ingesteld fr. 1720. 2® koop. 39 aren, 10 cent. Land, op Landdries. Gebruikt door de kinderen van Judodus De Ryck. Verdeeld in 2 deelen. Ingesteld fr. 1400. 3® koop.14 aren, 50 cent. Land, op Landdries. Gebruikt door J.-B. Pari- iens. Ingesteld fr. 600. Gemeente Haéllert. 4® koop. 25 aren, 20 cent. Boom- tard, in den Eede. Gebruikt door Constant Fahy. Boomprijs 450 fr. Verdeeld in 2 deelen. Ingesteld fr. 1850. 5® koop. 17 aren, 40 cent. Bosch, in den Larenbroeck. Gebruikt door Ben. Van den Steen.— Boomprijs 510 fr. Ingesteld fr. 200. 6® koop. 33 aren, 60 cent. Land, op den Bril. Gebruikt door Felix Sterck, grofsmid. Boomprys 635 fr. Ingesteld fr. 1800. 7® koop. 31 aren Land, op 't Soncks- veldeken. Gebruikt door Charles De Smet. Boomprijs 135 fr. Ingesteld fr. 2500. 8® koop. 7 aren, 40 cent. Land, op den Grootkauter. Gebruikt door J.-B. Van Boven en de kinderen van Joseph Coppens. Ingesteld fr. 125. 9e koop. 14 aren, 10 cent. Land, aan de Plaats. Gebruikt door het Klooster van Haeltert. Ingest, fr. 940. 10® koop. 9 aren, 50 cent. Land, op den Brilkauter. Gebruikt door Char les De Smet. Ingesteld fr. 500. 11® koop. 7 aren, 50 cent. Land, op den Brilkauter. Gebruikt door Fr. Van den Steen en Martin Saev, Boom prijs 75 fr. Ingesteld fr. 620. 12® koop. 15 aren, 20 cent. Land, op den Drooskauter. Gebruikt door Ed. Van den Brueile. Ingesteld fr. 1000. 13® koop.—34 aren, 20 cent. Meersch, op het Musschenzeleveld. Gebruikt door Vict. Roelandt.— Boomprijs 780 fr. Ingesteld fr. 2400. 14® koop.— 13 aren, 90 cent. Land, op den Kleinen Droeskauter. Gebruikt door Joseph Herremans. Ingesteld fr. 1100. 15c koop.— 60 aren, 60 cent. Land, op den Wyngaerd. Gebruikt door MM. J.-B. Goossens, Philemon Verhofstadt en de kinderen D'Haegeleer. Verdeeld in 2 deelen. Boomprijs 230 fr. Samen ingesteld fr. 4920. 16® koop.— 8 aren, -10 cent. Land. op den Herbeziënborm. Gebruikt door Fr. Ailard. Ingesteld fr. 440 17® koop. 57 aren, 40 cent. Land, op het Roekentveld. Gebruikt door de kinderen van Leander De Smet. Ver deeld in 2 deelen. Samen ingesteld fr. 1300. 18® koop. 24 aren, lOcent. Meersch, inde Coelsbroeken. Gebruikt door de erven van M. Ambr. De Decker, te Aygem. Boomprijs 20 fr. Ingesteld fr. 500. 19® koop.— 31 aren, 40 cent. Meersch, in het Terr» ntbout of Langemeerschen. - Boomprijs 500 fr. Ingesteld fr. 600. 20° en laatste koop. En 93 aren, 70 cent. Land, op den Brilkauter.—Gebruikt door de kinderen van J. Coppens, J. De Smet, J.-B. Van Boven, Aug. De Ryck en door den heer verkooper. Boomprys 12 fr. Verdeeld in 4 deelen. Samen ingesteld fr. 7220. Instel, Donderdag 27 Juli Q Verblijf, Donderdag 10 Augustilöyy« om 2 uren, In de Vlasmarkt, by M. Joseph Van der Vorst, te Aalst. Vlas markt, N® 2, St-Martenskerk,

De Denderbode | 1899 | | pagina 3