Mer kipvijzen. twee Huizen HOFSTEDEN ZAAILANDEN Foulard-Zijde fr. 1.20 Frankrijk. Groot Festival Openbare Verhooping WINKELHUIS Openbare Verhooping drij HUIZEN te Aalst 3 Woonhuizen 2 Tuinen Sterke Velo Te huren terstond, Te huren terstond. HERBERG Te koop uit der hand Uit der hand te koop Bouwgrond te koop, De man, een apendresseerdcr, was 45 iaar en de vrouw, 7 jaar ouder, hield een logement voor Italianen. Er was, uit hoofde van Belli's jalocr- schen aard, veel ruzie iü het huishouden, zoodanig dat de vrouw, over eenige we ken brutaal mishandeld door haren man, de vlucht nam. Op zijn aandringon en belofte van be terschap kwam zij dezer dagen op nieuw. Donderdag ontstond er weer ruzie, ter wijl de vrouw in de keuken het eten gereed maakte. Belli gaf zijnen löjarigen zoon een frank om in de buurt eene flescb wijn te halen. Maar nauwelijks was de jongen buiten, of Belli trok een revolver uit den zak, den loop van het wapen tegen het hoofd der vrouw drukkend, loste hij een schot I De vrouw viel, zonder een kreet te uiten, dood néér. Toen schoot Belli zich zei ven een kogel door de hersens. Toen het kind terugkwam, lagen de lijken zijner ouders in een grooteD bloed plas op den vloer. De policie heeft de lijken doen weg brengen en het huis gesloten. Een politieagent vond aan de Vlaan- dersche poort te Brussel een lljarigeu jongeD, die diep ingeslapen was. Hij had niets dan versleten kousen aan de voeten. De agent ondervroeg hem en de knaap vertelde dat hij te Maubeuge woonde. Hij was te voet naar Brussel gekomen, om zijue moeder op te zoeken, die over drie weken het echterlijke dak ontvlucht was. Een fabrikant van Sc Gillis ont dekte dat sedert eeoigen tijd potten met verduurzaamde eetwaren als bij toover- slag uit zijn magazijn verdwenen. Dins dag besloot hij, zijne werksters te doen onderzoeken, op het oogenblik dat zij ziju huis verlieten, deed men ze alle zeven in een bureel komen. Een agent werd ge roepen om haar naar het politie-bureel te brengen, en daar deden zij alle zeven be- keuteoissen. Zij voegden er bij dat zij reeds sedert lang allerlei eetwaren meê naar huis namen. In de Beggijnenstraat, te St-Jans- Molenbeek, wonen twee voerlieden K. en D die elkander een gloeienden haat toe dragen. Nu, woensdag, waren zij ten gevolge van eenen twist voor 't vredegerecht ge komen en een hunner, K., werd tot 15 fr. boete veroordeeld. In 't henengaan had K. gezegd dat hij zich zou wreken, en nog wel, eer dat de dag ten einde was. En in den namiddag wachtte hij zijnen vyand af. Deze, op zijne hoede zijnde, ter oor- zake van de bedreigingen van K,, had zich bij bet verlaten zijner woning, van een fleuret voorzien. K., met eene bijl gewapend, sprong op hem toe en D., zijn leven in gevaar ziende, bracht hem met de fleuret eenen steek io de borst toe. Op hetzelfde oogenblik kreeg D. eenen bijlslag op het hoofd en met eenen vree- selijken kreet stortte bij bloedend neêr. K. ging zich in het politiebureel gevan gen geven. Zijn toestand is niet gevaar lijk, doch die van D. is des te erger. Beiden worden in het gasthuis verzorgd. Wij lezen in een Gentsch blad De chalet-herberg In Scheldewindéke gelegen in de Provinciale Tentoonstelling, nevens het koffiehuis Pycke, is op ver zoek vau den eigenaar, door den deur waarder Van Waesberghe in beslag geno men en dadelijk afgebroken, omdat de huurder de 15 tonnen bier niet dadelyk betaalde, welke do eigenaar, brouwer te Lebbeke, geleverd had. De deurwaarder Vau Waesberghe heeft alles aangeslagen, zelfs de pinten der ver bruikers, die aan het drankhuis zaten, toen bij de inbeslagneming kwam doen. Ia weinige minuten was heel het drank huisje met de aanpalende kleedkamer der Hollandsche komiekzangers, ten gronde afgebroken. tot 6.55 tien meter cliineesch, japaanseh, ent., in nieuwste kleuren en leekeningen, alsook zwarle, wille en gekleurde llenneberg-ZIJde, van af 95 eeul. lot Ir. 28.60 den meter eiren, geribd, gekwadrillocrd. bewerkt, Uamas, enz.(ong. 9i0 kwal. en -.'000 kleur., ba- keeringen en versch. teekeningen), vracht- in tolvrij le buit bedeldMonsters per keerende 6. Hsnebtrj. lïtrlet ui Zildii!..i im, v. lx® Dierenmishandeling. Voor het vredegerecht van Borgerhout werden vor- schillige zaken van dierenmishandeling opgeroepen. Tweepersonen werden tot 15 fr. boete veroordeeld, omdat zij gekwetste peerden ingespannen hadden. Een slachter uit het slachthuis van Borgerhout, die eene koei mishandeld had kreeg eene straf van '20 fr. boete. Een ander werd veroordeeld voor mis handeling van een peerd, tot 2 dagen gevangenis. Zondag waren er te Mariakerke wielryders- en peerdenkoersen. en te dier gelegenheid was er veel volk opge komen. Op zeker oogenblik moest de brug ge draaid worden De menigte, zooals ge woonlijk, wilde nog maar altijd overloo- pen, ofschoon de brug reeds draaide en ondanks het verbod van den brugdraaier en het geroep der toeschouwers. Eensklaps helde de brug voorover en dompelde mot 't hoofd een drietal metors in het water. Tien personen, waarouder twee kinderen met hunne moeder bevon den zich op dien kant en waren op hot punt in de vaart te vallen. Eenige kro pen naar omhoog, andere klampen zich aan het yzerwerk vast. 't Was een gevaarlijk en angstig oogen blik. Eindelijk konden eenige aanwezi gen, doch niet zonder gevaar, de brug weer recht trekken en vele ongelukkigen uit hunnen wanhopigen toestand ver- lossen. Op het einde van den wiuter heeft het zelfde zich voorgedaan, \yanneer de brug mét sneeuw heiaden was. Een schrikkelijk ongeluk is woensdag gebeurd rond den noen op de spoorweg- lijn van Blankenberghe n..ar Brugge. De famlie Antony van Luik, verblijven de te Blankenberghe en bestaande uit de ouders en drie kinderen, waarvan liet oudste, Marguerite maar 13 jaar telt, zat in een wagon van tweede klas in den cx- prestrein rijdende naar Brugge vanwaar zij met den tram een uitstapje zouden doen naar Knocke. De kiuderon speelden onder hen in don trein die nu juist de bareel aan de Ezel poort voorbij reed. Al met eens viel de kleine Marguerite achterover en stuikte met den rug tegen het portel dat open sloeg en eer dat de ouders zagen wat er gebeurde viel het kind uit den trein in haren val haren broeder en hare zuster medeslepende de drij kinderen werden met geweld tegen de steeuen aan den doorgang geslingerd. Terwijl de kleine Marguerite langs den trein rolde werd haar linker voet onder de wielen van eenen wagen afgereden en zij werd daarbij nog erg aan het hoofd en de armen ver wond. Aanstonds werd het slachtoffer naar het Sint Janshospitaal overgebracht waar korts daarna een geneesheer, in der haast geroepen den verminkten voet afgezet heeft. Den toestand van het arme kind boe zemt levendige onrust in' De grootvader van het meisje, M. de doktoor Antony van Luik per tèlebraaf verwittigd van bet schrikkelijk ongeluk dat hem en zijne familie getroffen had, is woensdag te Brugge aangekomen. Hij zal zelf zijn kleinkind verzorgen. }i Wat de twee andere slachtoffers be- treft, die hebben op gansch het lichaam g erge verwondingen bekomen, maar men hoopt dat het ongeluk voor hen na ver scheidene weken volkomeue rust geene j kwade gevolgen zal hebben. IHet is onnoodig te zeggen dat dit schrik kelijk ongeval, waarover een onderzoek geopend is groote ontroering io de stad en onder de vreemdelingen van Blanken berghe heeft teweeg gebracht, Zakkenrollers cn kamerdieven gaan steeds te Oostende ongedeerd voort hun oneerlijk bedrijf uit te oefenen. Zoo werd er maandag weer een vreemdeling van zijue geldbeurs, waarin een aardig som- meken geborgen was, ontlast, terwijl een ander bestatigen moest, hoe ongenoode gasten gedurende zijne afwezigheid in zijne kamer waren gedrongen, zijn koffer hadden opengebroken en daaruit ruim 2000 fr. in geld benevens eenige juweelen ontvreemd. Van een en ander is natuur lijk aan de politie kennis gegeven. Stoutmoedige gasten. Maandag avond, rond 10 en half uren meenden vier gasten, omtrent 17 jaar oud, geestig te ziju met het noodsein vau den trein tusschen Blankenberghe en Heyst te doen werken De trein stond, doch eenige ston den nadien kwam de treinwachter de vier kluchtigaards verwittigen dat hij te Heyst proces-ver baal zou doen opmaken. De jonge kerels zaten in nesten, doch bij de aankomst te Heyst bestatigde men dat de vier gasten verdwenen. Zij waren in den duisteren nacht en trots al do ge varen van den trein gesprongen, om hun ne welverdiende straf te ontloopen. Een ongeluk komt nooit alleen. Dit spreekwoord heeft zich nog woensdag namiddag verwezenlijkt. Het kind van den schipper Quaegebeur, 3 jaar en half oud, brak zich woensdag morgeud den arm met uit te glijden op het dek van het schip dat gemeerd lag in de Handelskom te Blankenberghe. Het kind werd in het Sint Jansgasthuis verzorgd en kwam des namiddags zelf met haren vader naar den Kom terug met den arm in een doek omwomden. Rond 5 uren wandelde het kind op den dijk ach ter de magazijnen van de Handelskom, toen het nogmaals uitgleed en in de vaart viel waar het verdronk onder de oogen van talrijke toeschouwers. Slechts twintig minuten later kon men het lijk van het slachtoffer uit het water trekken. Gestorven al dansende. Tor ge legenheid van Sto Anne was de Doornijk- sche jonkheid maandag avond vergaderd iu de Drève de Maire waar verschillige bals gegeven werden. Tijdens heeft een van hen zich een tra gisch ODgeval voorgedaan. Een jong meisje uit Vaulx, Flore Foucart, 19 jaar oud, was aan 't dansen, toen al met eens zij ncêrzakto, haren modedanser in haren val medeslepende. Aan eene tijdelijke onpasselijkheid ge- loovende, bracht men haar in de keuken der herberg. Helaas 1 niettegenstaande al de zorgen welke men haar toebracht gaf het meisje den geest terwyl buiten den orgel aan 't spelen was. De jonge danseres is ten gevolge van een hartsamendrukking gestorven. Zij had zich te veel de lenden gesnoerd 1 Te Sclaigneaux is een löjarig meisje op de gewone wijze het slachtoffer geworden van hare] onvoorzichtigheid. Zij goot petrool op het vuur, de kau ont vlamde, stak hare kleeren in brand en eenige minuten later bleef er van het jonge meisje niets meer over dan een verkoolde vleeschklop. Een uur later gaf de ongelukkige den geest. Te Marchienne vaarde het schip Félix de Sambre op, getrokken door de schipperin, vrouw Decooman. Een wielrijder, die daar voorbykwam, verloor, door eene onbehendige beweging, het evenwicht en viel in de Samber. Doch hij had zich aan de treklijn der schipperin vastgehouden en de schok deed de vrouw iu het watervallen. De schipper, die den cyclist had zien vallen, sprong in de rivier en Jredde hem. Doch boven komend, miste hij zyne vrouw. Op nieuw sprong hij in het water en gelukte er slcphts in, haar lijk hóvon te halen. Door eijnen vader gedood. Te Grigny is zondag avond eene vreeselijke misdaad gepleegd, waarover nog een zeker geheim hangt, maar die in de streek groote op schudding heeft verwekt. Zondag avond dus, rond zeven uren, vond men den jongen Maurice Millet, 5 jaar oud, met ingeslagen schedel. Hij ademde nog en men bracht hem spoedig naar de woning zijner ouders. Alhoewel de gendarmen spoedig ter plaats waren, kon men den knaap toch niet meer onder vragen. Hij stierf rond 3 uren 's morgens, zonder nog tot zichzelven te zijn gekomen. Zoodra men hoorde wat er gebeurd was, beschuldigde meu zeer stellig vader Millet van den moord op zijnen zoon. De geburen maakten zich van den 40 jarigen J.-B. Millet, meester en brachten hem naar Javisy-sur-Orge, waar hij in do veiligheidskamer der gendarmen werd opgesloten. De gendarmen openden een onderzoek en kregen de allerslechtste inlichtingen over Millet, die een zeer slecht verleden heeft. Er schijnt ook wezenlijk te blijken, dat Millet zijn zoontje met een zwaar voorwerp heeft doodgeslagen. Sommige getuigen verklaren dat hij bet kind bij de beenen heelt gegrepen, het iu de lucht slingerde en met hoofd tegen den muur sloeg. Den volgenden dag kwam bet parket ter plaats en ook de magistraten kregen spoedig de overtuiging dat zij met eene misdaad, en niet met een ongeluk to doen hadden. De lijkschouwing bewees zulks ten volle. De vader ontkent alle schuld; het kind. zegt hij, is bij ongeluk gevallen en heeft zich den schedel verbrijzeld. Tegenover de verklaring van sommige getuigen, aarzelde hij, werd zeer verlegen en zegde ten slotte: 't Is een ongeluk, ik beu onschuldig. Hij is in do gevangenis opgesloten. AALST. HOOGSTRAAT. VEEMARKTEN, GENT, 4 Oogst Getalte koopgestelde hoorenbeesten 533 Melkkoeien 26 Vette koeien 89 Groote ossen 4 Stieren 51 Jonge ossen 129 Magere hoesten 72 Vaarzen 142 Schapen 0 i Varkens 213 Lammeren 21 Loopers 0 Kalveren 113 Viggens 641 Sti.rnn W kw. 0.15 t« Uw. 0.65 kw. 0.55 Koeien 0.70 0.60 0.50 V urnen 9.7» 0.65 0.55 0«sen O.SO 0.70 0.60 Varken. 0,85 0.75 0.00 Kalven 1.40 0.90 0.00 CUREGHEM-ANDERLECHT, 3 Oogst Ter veemarkt werden te koop gesteld Ossen 615 I Koeien en Veerzeu Stieren 217 691 Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,70 a 0,85; Stieren 0.55 a 0,70: Koeien en Veerzen0,55 a 0.70. Kalverenmarkt 4 Oogst Ter merkt gebracht 0000, te koop gesteld 870. Prijs per kilogram fr. 0,70 a 1,00. BRUSSEL, 4 OogstKalverenmarkt. Getal te koop gesteld 210 Prijs per kilogr. op voet Ir. 0,68 a 1,02 00 lammeren van Ir. 00,00 tot 00,00. 'luidenmerkt Ossen, 0,75 h 0,90 Stieren, 0.65 a 0,70; Koeien en veerzen 0,75 a 0,80 Kalveren 1,00 a 1,20. PARIJS-La VilleUe. 3 Oogst Ter markt verk. iek. 2®k.3®kil. Ossen 2031 1911 1 36 1-20 1-05 Koeien j 458 448 1-32 1-15 1-00 Stieren 144 134 1-00 0-90 0-80 Kalveren 1797 1604 1-80 1-60 1-40 Schapen '14894 14094 1-85 1-65 1-45 Varkens I 5335 5275 1-50 1-45,1-40 wet de medehulp van 't Gemeentebestuur op Zondag 10 Sept. 1899, te geven door de Cath. Koormaatschappij NIETS ZONDER ARBEID. te gelegenheid der inhuldiging van haren standaard Honderd franks premiën zullen onder de deelnemende Maatschappijen verlot worden iedere Maatschappij zal eene verzilverde herinne- ringsmedalie ontvangen. De Muziek- cn Zangmantsehappijen die bij vergetelheid geeuen uitnoodigingsbrief ontvangen hebben kunnen zich wenden tot den heer Fiunc MATTHIEU, Hoogstraat, N° 5g. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. Geboobten. Mannelijk geslacht 10 ,Q Vrouwelijk 9 HUWELIJKEN. C. Van den Bossche, kaaiw. met E. Van Mol, z. b. S. Menieman. tw. met I. Eylenboscli, z.b.J. Van Geit, tabakb. met E. De Smet, twijnst.C. Callebaut, machin. met C. Vinck, z. b. OVERLIJDENS. A. Neefs, m. Ringoir, tw. 88 j. Kei zerstraat. F. Boon, kleerm. 74 j. Vrijheidstraat. 4 kinderen onder de 7 jaren. Ta Loon Twee schoone voituren, 1 waaronder een coupé en een tilbury. Zich te bevragen ten Bureele dezer. Ta koftll Eene Gentscbe Bakkers- I kar slechts eenige keeren gebruikt. Zich te bevragen ten Bureele Zaterdag 5 Oogst 1899 Tarwe fr. 18.00 a 00,00 Masteluin 00,00 a 00.00 Rogge 00,00 a 00.00 Garsi 00,00 a 00 00 Haver per 100 kil. 00.00 a 60.00 Aardap. roode de 100 kil. 0,00 a 0,00 Aardap. (gcele nieuwe) 5 50 a 0,00 Boter per 3 kil 7,20 a 8,61 Eiers de 25, 2,25 a '2,34 Vlas, de 3 kil. 0.00 a 0,00 Viggenen, per koppel v. 40.00 a 65,00 Ajuin, 100 kil. fr.00,00 a 00,00 volg kw, POPERINGE. Hop fr. 126. GENT, 4 Oogst Tarwe (per 100 kilos) fr. 17,00 a 18,00 Rogge 13.50 a 14,00 Haver 18 00 a 20,00 Gerst 17,00 a 00,00 Boter per kilo, 2,70 a 29,0 Eiers per 25. 2,00 a 2,20 ANTWERPEN, 4 Oogst Ziehier de prijzen der granen op de merkt in hel Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 16,00 a 16,25 Rogge, 14,00 a 14,50 Winlergerst, 00,00 a 00,00 Zomergerst, 18,00 a 18.50 Haver, 18,50 a 00,00 Boekweit, 00,00 a 00,00 Boonen, 00,00 a 00,00 Bitterpeën, 17,00 a 00,00 De kuip boter werd heden morgeud ter markt per kilogr. verkocht, aan de prij zen van fr. 2,70 a 0,00. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. 1,40 a 1,50 De aardappelen worden per zak, ver kocht aan Ir. 0.00 tot 7,00. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 2,00 a 2,25. van eenen aanvoer van schoone Veulens (Anglo-Normandsch ras), te Aalst, Kei zerlijke Plaats, aan de herberg - Da drij Koningen, - bij Me Weduwe J.-B. Roe- iandt, op Maandag 14 Augusti 1899. om 3 uren namiddag, door liet ambt van den Notaris De Pauw, te Aalst. Studie van den Notaris De Windt, te Aalst. Openbare verkooping door 't ambt van gezegden Notaris, van 1° Eene goede gekalandeerde Herberg en Beenhouwerij, te Aalst, Ledeweg, rechtover het nieuw lokaal der Coopé- rative Alostoise. Bewoond bij D. Van Geert, aan 300 fr. 's jaars. 2° Een Huis, te Aalst, Vrijheidplaats (Kat), N° 63. Bewoond bij Jan Strickx, aan 3,50 fr. per week. ZITDAGEN Instel, 21 Augusti .RQQ Verblijf, 4 September telkens eenen Maandag, om 4 uren ra- noen, ter herberg Den Turk, - te Aalst, Dendermondschen Steenweg. OPENBARE VERKOOPING van en welgelegen BOUWGIAOMDEN, te AALST. De Notarissen De Gheest, te Aalst e Schelfhout, te Oordegem, zullen met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Stad Aalst. I. 2 Huizen en 4 Bouwgronden, in de Gentschestraat, (Nieuwstraatpoort). II. 5 Bouwgrondeu, uitkomende inde nieuw ontworpene straat leidende van de St-Jobssteeg, naar de Nieuwheekstraat. III. 10 Bouwgronden, in de Dirk-Mar- tenstraat. Alles breeder beschreven en met plan aangeduid op bezondere plakbrieven. Derde en laatste Zitdag Woensdag 9 Augusti 1899, ten 4 uren namiddag, ter herberg Thierry Martens, bij den heer Eduard Barbier, te Aalst, Esplanade. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te AALST, in de Kerkstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen .- STAD AALST. Een schoon en aangenaam Winkelhuis met Achtergebouwen allervoordeeligst gestaan en gelegen te Aalst, in de Kerk straat, geteekend N° 18 en gekadastreerd wijk A, N° 876a, met eene grootte van 2 aren, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan het huis van den heer Aimé Borreman en Zuster, van de andere zijde of westwaarts aan een huis van den heer Borré Bewoond door den heer Eduard Van den Bossche. Derde en laatste Zitdag Dijnsdag 8 Augusti 1899, ten 4 uren namiddag, ter herberg - Sint Lieven bij den heer Victor Van den Eynde, te Aalst, aan de groote Kerk. Kantoor van deu Notaris De Sadeleer, te Erembodegem. I. Venditie van Veldvruchten, te Aygem, op Dijnsdag 8 Augusti 1899, om 2 uren namiddag. II. Openbare verkooping vaneen per ceel Meersch, te Aygem, aan 't gescheed van Woubrechtegem, op 24 Augustus 1899, om 2 uren namiddag. Zie plakbrieven. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van twee behuisde te IMoorsel. EXT ERKEN en GROENSTRAAT. De Notaris EEMAN. te Erpe, zal namens wien het behuoil, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste Koop. Eene behuisde Hofstede, met scliuur, stallingen en andere afhaogseleo, gestaan en gelegen te Mnorsel, Exterk.n, gekadastreerd wijk C, nummers 183a, 184a, 185 en IKti. met erne grootte van 10 aren, 90 centiaren, palende oost de Exter- kenstraat. zuid en «est Pietar-Frans Uujle en uoord Karei Lodewijk Moens Bewoond cn gebruikt door de medeeigenares juffrouw weduwe K.-L. Van Campenhout. Tweede Koop. lien Huis met Hof. gestaan en gelegen, te Moorsel, Groenstraat, bekend bij kadaster wijk G. nummers 202b cn 205b, groot 5 aren, 20 centiaren, palende ten ooste de kinderen Vinck, ten zuide Frans Beeckman, ten weste Paulus Vau Cam penhout en ten noorde de Groenstraat. Instel, Donderdag 17 Autrugti ,R0Ö Verblijf, idem 31) Augusu 18yy» Studiën van de Notarissen Breckpot, te Aalst en Hens, te Geerardsbergen. van Zaailanden, Huizen, Meerschen t a Bosschen, te Lede, Wanzele, Smetled Wichelen en Chercamp. Verdeeld in i koopen. Ziet verders de plakbriezen. Instel, Dijnsdag 25 Juli .R0Q Verblijf, Dijnsdag 8 Augusti om 2 uren namiddag, In de Laars, te Lede, Dreef, bij M. Lievens-Osselaer. OPENBARE VERKOOPING van MEERSCIIENI, BOOMGAARD en BOSCII De Notaris Breckpot, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Gemeente Erembodegem. lc koop. 46 aren, 30 cent. Lan l, op Broeckveld. Gebruikt door Petrus Sterck en Leo Versnickt. Verdeeld in 2 deelen. Samen ingesteld fr. 1720. 2® koop. 39 aren, 10 cent. Land, op T,anddries. Gebruikt door de kinderen van Judodus De Ryck. Verdeeld in 2 deelen. Ingesteld fr. 1400. 3® koop.14 aren, 50 cent. Land, op Landdries. Gebruikt door J.-B. Pari- daens. Ingesteld fr. 600. Getneenle Haeltert. 4* koop. 25 aren, 20 cent. Boom gaard, in den Eede. Gebruikt door Constant Fahy. Boomprijs 450 fr. Verdeeld in 2 deelen. Ingesteld fr. 1850. 5® koop. 17 aren, 40 cent. Bosch, in den Larenbroeck. Gebruikt door Ben. Van den Steen.Boomprijs 510 fr. Ingesteld fr. 200. 6® koop. 33 aren, 60 cent. Land, op den Bril. Gebruikt door Felix Sterck, grofsmid. Boomprijs 635 fr. Ingesteld fr. 1800. 7® koop. 31 areD Land, op 't Soncks- veldeken. Gebruikt door Charles De Smet. Boomprijs 135 fr. Ingesteld fr. 2500. 8® koop. 7 aren, 40 cent. Land, op den Grootkauter. Gebruikt door J.-B. Van Boven en de kinderen van Joseph Coppens. Ingesteld Ir. 125. 9® koop. 14 aren, 10 cent. Land, aan de Plaats. Gebruikt door het Klooster van Haeltert. Ingest, fr. 940. 10® koop. 9 aren, 50 cent. Land, op den Brilkauter. Gebruikt door Char- !j les De Smet. Ingesteld fr. 500. U® koop. 7 aren, 50 cent. Land, op den Brilkauter. Gebruikt door Fr. Van den Steen en Martin Saey. Boom prijs 75 fr. Ingesteld fr. 620. 12® koop.— 15 aren, 20cent. Land, op den Droeskauter. Gebruikt door Ed. Van den Bruelle. Ingesteld fr. 1000. 13® koop.34 aren, 20 cent. Meersch, op het Musschenzeleveld. Gebruikt door Vict. Rodaadt.Boomprijs 780 fr. Ingesteld fr. 2400. 14® koop.— 13 areu, 90 cent. Land, op den Kleinen Droeskauter. Gebruikt door Joseph Herremans. Ingesteld fr. 1100. 15® koop.60 aren, GO cent. Land, op den Wyngaerd. Gebruikt door MM. J.-B. Goossens, Philemon Verhofstadt en de kinderen D'Hacgeleer. Verdeeld in 2 deelen. Boomprijs 230 fr. Samen ingesteld fr. 1920. 16® koop.8 aren, 40 cent. Land. op den Herbeziënborm. Gebruikt door Fr. Allard. Ingesteld fr. 440 17e koop. 57 aren, 40 cent. Land, op het Boekentveld. Gebruikt door de kinderen van Leander De Smet. Ver deeld in 2 deelen. Samen ingesteld fr. 1300. 18® koop.24 aren, lOcent. Meersch, inde Coelsbroek,eu. Gebruikt door de erven van M. Ambr. De Decker, te Aygem. Boomprijs 20 fr. Ingesteld fr. 500. 19® koop.31 aren, 40 cent. Meersch, in het Terrt nthout of Langemeerschen. Boomprijs 500 fr. Ingesteld fr. 600. 20® en laatsto koop. En 93 aren, 70 cent. Land, op den Brilkauter.Gebruikt door de kinderen van J, Coppens, J. De Smet, J.-B. Van Boven, Aug. De Ryck cn door den heer verkooper. Boomprijs 12 fr. Verdeeld in 4 deelen. Samen ingesteld fr. 7220. Instel, Donderdag 27 Juli ,R Verblijf, Donderdag 10 Augusti om 2 uren, -Inde Vlasmarkt, - bij M. Joseph Van der Vorst, te Aalst. Vlas- markt, N° 2, St-Martenskerk. Studie van den Notaris Breckpot, teAalst. OPENBARE VERKOOPING VAN 2 in het Windmolenstraatje en 1 in de Erembodegemsiraat, op Zaterdag 12 Augusti 1899, om 2 uren namiddag, te Aalst, in het Vredegerecht,Groote Markt. Studie van den Notaris Breckpot, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING VAN samen groot 65 aren, 65 centiaren, te Aalst-Mijlbeke, omtrent de Groenstraat. En 10 aren, 40 centiaren Land, te Aalst-Mijlbeke, op de Drij Velden, op Zaterdag 12 Augusti 1899, om 2 uren namiddag, te Aalst, in het Vredegerecht. Groote Markt. Af An vraiot naar eene sterke men vraagi st00tkarre- Zich adresseren Zonnestraat, N° 90, Aalst. Hl An vrn «s ert een bekwamen smid men viaa0i voor bankwerk ea stoven, bij Felix Colinet, Zoutstraatpoort. Af ad vrnafft eene goede Keuken- men 1 aagi meid600k gedienstig tot al ander huiswerk en gcnego.i voor kinderen, goede maandhuur. Zich to bevragen ten bureele dezer. te koop, in zeer goe den staat. Adres te be vragen ten Bureele .van Denderbode. VAnrlpA k°n terrain industriel d'une contenance de 7500 metres carrés A cöté de l'usine de M. Lejeune, tenant A la Dendre et grande facilitéderaccordement au Chemin de fer. Conditions avantageuses pour le paie- ment. S'adresser A M. Henri De Clercq, vins et charbons en face la Poste, Alost. Studie van den Notaris Breckpot, te Aalst. schoon Renteniershuis, teAalst. AP"»rt Liénartstraat, n° 13. Laatst bewuonu ge weest door Mevrouw Auguste Lefebvre. Een klein buitengoed of villa, staande te Sint-Job. Zich te bevragen bij Charles Van Hauwermeiren, Groote Markt, 18, Aalst. Schoone, gerief) ijkejenfgeklandeerde te huren, gestaan hoek der Gazometer- straat en Schoolstraat. Zich te bevragen ten Bureele van Den Denderbode. Tp lm pa ii schoon Buitengoed, met c HUI cu serr6) magazyn> kelder, enz Zoutstraatpoort, oud hof Uyitersprot. Zich te bevragen Nieuwstraat, 34. Tp knon Goe(len en ouden Geuzen- *c iyuvj». Lambic aan 0 25 fr> de liter, bij P. Verloes-Van Gindtracbter, brouwer, Assche, (Brabant). Ta koon een nieuwen Camion, een i Victoria, een Engelsche Dogcar, twee Tilburys en ook eene Poney- kar, bij J. Van der Biest-Van de Meers- sche, rijtuigmaker en schilder,48, Nieuw straat, te Aalst. Studie van den Notaris Eeman, te Erpe. 12 koopen Bouwgronden, te Aalst-Myl- beek.Moorselsche Baan en nieuwe straat, leidende van deze laatste naar de Groen straat, hofstede van M. Henri Van de Meerssche. Voor de voorwaarden en de prijzen begeven men zich ter slutio van bovengenoemdeu Notaris Eeman. Studie van den Notaris De Pauw, 18 loten schoone Bouwgronden, gelegen te Aalst, in de Binnenstraat. Zich te be vragen bij zelfden Notaris. To koon Bouwgrondei» gele- r gen aan de Scherrestraat en Ouden Dendermonschen Steenweg, nabij het Hospitaal. Zich te bevragen b(j den NotarisDePauw, Keizerlijke Plaats, le Aalst. Ta kftm» Eene bakkerskar on- I langs nieuw mek twee trekhonden bij R. De Smet, Langestraat, Aalst-Mijlbeek. te Aalst, aan de Kapel der Meuleschetten, verdeeld in 20 loten. Zich te bevragen aan den eigenaar, den heer H. Speeckaert, Korte Zoutstraat.of aan den heer Notaris Limpens, Vrijheidstraat en bij M. Van Nuffel, landmeter, Kerkstraat.

De Denderbode | 1899 | | pagina 3