ÉTABLISSEMENT HOVENIERSHUIS twee Huizen Belangrijk Bericht. Openbare Verkooping. Leugemtrafling. WINKELHUIS een schoon Mobilair, HOFSTEDE Huizen Bouwplaatsen h TT IZ E iisr Bouwgronden en Meerschen, Maisou de Maitre RENTENIERSHUIS WINKELHUIS met grooten Hof, TWEE HUIZEN ZAAILANDEN, Meersch en Bosch, ee:lt htjis PERCEELEN LAND LANDBOUWALEM perceelen ZAAILAND Zie notariëele 4nnoncen op de 4d8 Bladzijde. To L-nnn Een schoon en gerieflijk KUUr* huis, zijnde de welge kende broodbakkerij Pbeters, te Aalst, hoek de Houtmarkt en Brabant straat, geteekend Nr 6. Voor de voorwaarden zich te wenden ter studie van den Notaris De Gheest, te Aalst, Keizerlijke Plaats. ftïoiï vri qo't terstond eenen he itien vraagi kwamen koetsier bii den heer Leo Boterbergh, Geeraardsberg- sche straat, Aalst. Onnoodig zich aan te bieden zonder goede getuigschriften. De naamlooze maatschappij Stokerij en Brouwerij, De Gouden Leeuw he'ft de eer het publiek ter kennis te brengen dat er spoeling in de Stokerij (Het verbrand hof) voor iedereen te be komen is. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Eene Hofstede, te Wieze, omtrent het Dorp, groot 18 aren 40 cent. Bewoond door de Wed# Aug. Van Roy. Verdeeld in 2 deelen. Instel Vrijdag 18 Mei bij de kinderen Muylaert, te Herdersem, aan de Kerk. Verblijf Vrijdag 1 Juni 1900, bij P. J. Troch, te Herdersem aan de Kerk; telkens om 3 uren namiddag. Daar het gerucht zich verspreid dat ik ondergeteekende, ten gevolge van het overlijden mijns echtgenoots, Leopold Van der Gucht, mijnen handel in sterke dranken, specialiteit van gebranden koffij en verdere specerijen, ga verlaten, ja, zelfs mijn huis in de Korte Zoutstraat, 54, ter stede, om elders te gaan wonen heb ik de eer het publiek en mijne talrijke klanten, zoo van de stad als van deu bui ten, bekend te maken, dat alles ten mij nen huize voorzegd, zoo als vroeger op den zelfden voet door mij voortgezet wordt. We Van der Gucht-Troch, OPENBARE VERKOOPING van een te AALST, aan de Groote Markt. De Notaris SCHELFHOUTte Oor- degem, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen .- Een schoon en welgelegen Winkelhuis met 2 verdiepingen, dienstig voor alle bedrijven, gestaan en gelegen te Aalst, aan de Groote Markt, bekend bij kadaster sectie A, nummer 275c, met eene grootte van een aar, tachtig centiaren. Laatst bewoond door den eigenaar den heer M. De Mette. Gebracht op fr. 13000. Berde en laatste zitdag: Donderdag 31 Mei 1800, telkens om 4 uren namiddag, ter herberg genaamd Café Suisse, bij den heer A.Gowie-De Mette,te Aalst, GrooteMarkt. Door reden van vertrek. OPENBARE VERKOOPING van Schilderijen, Oudheden, Zilverwerk, Porselein, ©n WIJIVEN, te AALSTKeizerlijke Plaats, 42. Deurnaarder Afred MAHIEU, le Aalsl. al ten verzoeke en ter woning van den heer H. de H' uscb, te Aalst. Keizerlijke Plaats, n. 42, op MAANDAG 14 MEI 1900, om 8 uren voormiddag, upenbaarlyk ver- koepen bene hoeveelheid srhoone huisioeuheis, zooals Salonmeubels schoon buffet-étagère in notelaar, tchouwgarniluur, penduul met candelabers (style Empire), spiegel, luster, saloDvuur, 2 zetels, 1 canapé met roode reps gegarnierd, stoelen in notelaar, schoon vloertapijt, iafelïapijl in rood« peluche, ronde tafel, gemotte oude en nieuwe schilderijen, 4 aller schoonste Spaanscbe kruiken, venstergarniluur, enz. Meubels der eetplaats r spiegel, stoelen in riet, coulissetafel in notelaren hout, suspension, enz. Versiersels eener slaapkamerbadstoel met res sort, spiegelkas (armoire a glace), lavabo, klcerkas, nachttafel, nachtzetel, alles in notelaar, tapijt, vens- tergarnituurs, vuur, 2 goede matrassen, wollen sar- gién, enz. Verders nog scboone en groote spiegels, scholels en teljooren in porselein, (deze met de hand bewerkt), kristalen karaffen, wjjn- en champagneroomers, bier glazen, koOijservies in ruolz, lepels, messen en for- ketten.als jok suikertang in ruolz, naaimachieD, werk tafel, stoelen in riet en andere, fauteuils, corridor- lamp, perte-manteaux, 2 ijzeren bedden, wollen ma trassen, hoofdpeluwen en verdere bedgerieven, lava bos, nachttafels, vloer-, tafel- en traplapijten, venster- garmtnren, keukenkas, jacht, ronde en andere tafels, bad in zink, schoon kruisbeeld (antiek), L. V. beeld, vazen, kandelaars, koperen marmiet, verder koper-, porselein-, aarden en gleis» eik en meer andere buismeubels. Eenen goeden velo, boeken, schoone hofvolière, 2 zilveren loucben. Wijnen 140 flesschen Bordeaux 1886, 25 fles schen Margaux 1890, 25 flesschen St-Emilion (oud), 12 flesschen Sl-Julien, 80 flesschen witten wijn (Graves) 1892, 15 flesschen Rhynschen (Piesporter) 1883 en 50 flesschen bier. He verkooping geschiedt op gewone voorwaarden en met gereed geld. Tentoonstelling der schilderijen en oudheden Zondag 13 Mei, van 10 tot 12 uren voormiddag. Studie van den Notaris Breckpot, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van eene groot 39 aren, 10 eentiaren en 2 percee- len Land, groot 24 aren, te Nieuwer ker ken op Laar, op den Berg en op het Klein Molenveld. Verdeeld in 3 koopen. Ingesteld fr. 5370. Instel, Woensdag 2)u. ,ftAA Verblijf, Woensdag 16 1Ö00. om 3 uren, bij M. Reimond Tas, te Nieu- werkerken, nevens de te verkoopen hof stede. VERKOOPING van XE AALST. De Notaris ROMAN, ie Ninove, zal namens de eigenaars openbaarlijk ver koopen, met winst van een half ten hon derd instelpenning Eerste koop. Een groot handelshuis met ruime magazijnen en tuin, te Aalst, in de Korte Zoutstraat, sectie A1132 en 1133a, groot 4 a. 60 c. Bewoond geweest door M* W" Temmer man-Van Droogenbroeck. Tweede koop. Vijf aaneenhangende werkmanswoningen en stal op en met 6 a. 75 c. erve, tuin en voetweg, te Aalst- Schaarbeek, wijk Kerrebroek. Derde koop. 10 a. 43 c. grond, dienstig voor bouwplaatsen, te Aalst, Kerrebroeck nevens voorgaanden koop. Vierde koop. Eene bouwplaats, groot 1 a. 91 c. te Aalst, wijk Kerrebroek. ZITDAGEN Instel, Woensdag 23 Verblijf, Woensdag 30 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Jozef Malbrain, te Ninove, Geeraardsbergsche Straat. OPENBARE VERKOOPING te Aalst, Lede, Pamel en Ottergem. Notarissen De Wiiult en D© Gheest, te Aalst, zullen open baarlijk verkoopen, de volgende goederen: Stad Aalst. 1° Renteniershuis, in de Vooruitgang straat, n. 13, met eene uitgangpoort in de Haudelstraat, groot 7 aren, 20 centi aren Bewoond door Madame W' De Meeter. 2° Een Winkelhuis, in de Albert Lié- nartstraat, n. 28, groot 1 aar. 10 centi aren. Verhuurd tot 1 April 1901 aan We Gehot, mits 650 fr. 's jaars. 3° De herberg Café de la Metropole, in de Statiestraat, groot 1 aar, 60 centi aren.Verhuurd tot 1 Mei 1901 aan den heer Frans Phlips, mits 450 fr. 's jaars Een Woonhuis, in de Zonnestraat, d. 53. groot 1 aar, 50 centiaren. Ver huurd aan Joseph Van der Gucht, mits 23 fr. per maand. 5° Een Winkelhuis, in de Leopold- straat, n. 79, groot 2 aren, 74 centiaren. Verhuurd aan den heer Michel Me- ganck, mits 600 fr. 's jaars. 6° Een Woonhuis, daarneven, n. 77, groot 1 aar, 60 centiaren. Verhuurd aan den heer Viteux, mits 400 fr. 's jaars. 7° Een Woonhuis, daarneven, n. 75, groot 1 aar, 65 entiaren. Verhuurd aan den heer Charles De Mette, mits 400 fr. 's jaars. 8° Een winkelhuis, daarneven, n. 73, groot 1 aar, 30 centiaren.Veri uurd aan den heer Michel Ballinckx, mits 375 fr. 's jaars. 9° Eenen Hof, gelegen achter koopen 5, 6, 7 en 8, groot 4 aren, 50 centiaren. Verhuurd aan den heer Charles De Mette, mits 100 fr. 's jaars. 10° Vflf aaneenhangende Woonhuizen met Hof, te Aalst, St-Job, n. 40, 42, 44, 46 en 48, samen groot 13 aren, 95 centi aren. Bewoond door verscheidenen, mits 12,50 fr. per week. 11° Een perceel Hoveniersland, gele gen achter koop 10, groot 21 aren, 60 centiaren. Gebruikt door den heer Schouppe, mits 44 fr. 'sjaars. 12° Eenen Eigendom, bevattende huis dienende tot herberg en grond, gelegen te Aalst, aan den Puitenput, groot 26 aren, 95 centiaren. Verhuurd aan den heer Petrus Smekens, mits 4,00 fr. per week. Verdeeld in 9 loten bouwgrond. 13° Eene herberg De Kleron, te Aalst, rechtover het slachthuis, groot 2 aren, 20 centiaren Verhuurd aan Frans Van Driessche, mits 4,60 fr. per week. 14° Een perceel Meersch, te Aalst- Schaarbeejt, Binnenveld, groot 49 aren, 90 centiaren. Verhuurd tot het einde van 1902, om uitgebakken te worden aan Oscar Do Wiune, te Lede, mits 300 fr. 's jaars. Gemeente Lede. 15° EeneB Eigendom, aldaar in de Boschstraat, zijnde eene herberg, 2 woon huizen,melkerij en cijnsgrond,in 't geheel groot 46 aren, 40 centiaren. Bewoond en gebruikt door verscheidenen, mits eei e gezamenlijke opbrengst vaD 327 fr. 't. jaars. Verdeeld in 7 loten. Gemeente Pamel. 16° E n perceel Zaailand, aldaar sectie A, n. 149, groöj, 41 aren, 95 centiaren. Gebruikt door J.-B. Sterck en de wed. Boitselier, mits 80 fr 's jaars. 17° Een perceel Meersch, aldaar sectie A, n. 21a, groot 17 aren, 50 centiaren. Gebruikt door de wed. Boitselier, mits 35 fr. 's jaars. Gemeente Ottergem. centiaren. Op te leggen boomprijs 700 fr. Onmiddeljjke ingebruiktreding. Vo^r verdere inlichtingen zie de plak brieven en plans. Een half per honderd instelpenning te winnen. Zitdagen: 22 1800, telkens eene Dijnsdag, om 1 ure nanoen, in het Café Universel, bij den heer Jean D'Haese, te Aalst, Groote Markt. Pour oause ae Liquidation. VENTE PUBLIQUE DÉFINITIVE ea une seule séance et sans aucune remise ai réserve d'un IADU8TRIEL ayant servi de Filature de Lin et d'Étoupes et d'one a Alost, (Belgique), RUB DE BRUXELLES Les Notaires DE GHEEST et LIMPENS, résidant Alost, procéderont A la vente pu- blique et définitive des biens décrits ci-aprèB: l,r LOT. Un vaste et bel Établissement industriel, aveo dépendance» da maison de concierge et de bureaux et magasins, en ex cellent état de construction et d'entretien, d'une contenance de 41 ares, 32 centiares, situé au centre de la Ville d'Alost et aboutis- sant A la Dendre navigable, ayant servi de Filature de Lin et d'Étoupes et pouvant être approprié A toute autre industrie. A vee deux machine A vapeur l'une d'une force de 500 chevaux, systême Compound Sulzer et 1'autre de 50 chevaux, toutes deux de construction de Mess: Carels Fróres A Gand; troia Chaudiêres et deux Tubes rechauf- feurs, une installation compléte d'éclairage électrique par la Societé Anonyme l'Electri- cité et Hydraulique de Charleroi (Julien Dulait). Toutes les transmissions, les tuyaux A va- peur et une presse hydraulique (Phoenix). L'acquéreur de ce lot aura la facultó de re- irendre le matériel de l'atelier de réparation un prix A convenir. 2m(!LOT. Une belle et spacieuse Maison de Maitre, a front de la rue de Bruxelles, for mant deux habitations distinctea, d'uue con tenance de 6 ares, 5 centiares, portant les N°' 30 et 32. L'établissement est visible tons les jours de 8 heures du matin A 4 heures de relevée. La maison pourra être viaitée le Lundi et Jeudi de 9 A 12 heures. Le plan figuratif des biens A vendreest déposé en l'étude des Notaires susdits oü les amateurs peuvent en obtcnir communication. SÉANCE: Lundi 11 Juin 1900, A 2 heures de relevée, A l'Hótel de Flandre tenu par M. Galle, Place de la Station, A Alost. Door verandering van woonst. OPENBARE VERKOOPING van een en van een te AALST, IN DE LEOPOLDSTRAAT. He Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in hi t openbaar verkoopen LEOPOLDSTRAAT. Eerste koop. Em schoon en welgebouwd Huis, met koetspoort, achtergebouwen, verranda, serren en wel beplanten hof, allerbest gestaan en gelegen in de Leopoldstraat, achter het Oud Stadhuis, nabij de Groote Markt, geteekend N° 11, gekadastreerd wijk nummers 411* en 410*, met eene grootte van aren, 50 centiaren, boudende van da eene zijde aan het huis en boT van den heer A-lvocaat Ecman en aan den hof van het huis van madame Liénart, van de andere zijde aan het huis en hof van den Eerw. Heer Kanunnik Thiebaut en aan den hol vau het Weezen- huis, van achteraan den hof van het Nieuw StadhuisJ Bewoond door juffrouw Valentina Gits. Dit huis is door zijne gelegenheid en uitgestrektheid allerbest geschikt voor bet uitoefenen van alle be drijven- Zichtbaar 's maandags en 's woensdag van 2 tot 5 uren namiddag. Tweede koop. Een Huis en Grond, met achter gebouwen, werkhuis en bof, gestaan en gelegen ook in de Leopoldstraat, geteekend N> en gekadastreerd wijk A, nummer 427, met eene grootte van 1 aar, 90 centiaren, houdende van de eene zijde aan het huis van den heer De Ries en van de andere zijde aan een huis van den heer en juffrouw Van Nerum. Bewoond door juffrouw Marie De Backer. ZITDAGEN Instel, Woensdag 9 M - im) Verblijf, Woensdag 23 Mei lWÜU' ten 4 uren namiddag, ter herberg De Koeibelle, bij den heer Valery De Vylder, le Aalst, achter het Oud Stadhuis, in de Leo; oldstraat. Door Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van een schoon TE AALST. AAN DE ZOUTSTRAAT POORT. Do Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmsla: en gelagen, in het openbaar verkoopen -. ZOUTSTRAATPOORT. Een ODlangs nieuw en wel gebouwd Huis, met poortdaarneven. schuur, remisièn, stallingen en hof, zlirde de hovenierderij van wijlen den heer Louis Quiutyn, gestaan en gelegen te Aalst, Zoutsiraatpoorl, ten voorhoofde aan den Steenweg naar Ninove en Geeraardsbergengroot in grond 51 arm. 40 centi aren, gekadastreerd wijk B, nummers 461b en 461*, palende van de eene zijde of oostwaarts aan de erven van den heer Smel-Van Aeltert, van de andere zijde of westwaarts aan de herberg De Haring thans behoorende aan den heer Van der Schueren en van achter of zuidwaarts aan de erven De Ruddere en de Hospicien van Aalst. Bewoond door den heer Theopbile en juffrouw Delphina Quintyn. ZITDAGEN Instel, Donderdag 26 April.QAA Verblijf, Donderdag 10 Mei „v. ten 4 uren namiddag, ter herberg De Zonnebloem, 18 Eenen Meersch, aldaar Ruststraat, bjj den beer Du wegeneer, te Aalst, buiten d« _s,u# Q 393f groot 53 areQ) 40 zouUtraatpoort. Lioitatie. OPENBARE VERKOOPING van te Moorsel, Herdersem, Baerdegem en Meldert, De Notaris SE GHEEST, te Aalst, zal namens de erfgenamen der echtgenoten Vermoesen-Dc Gols, ten overstaan van den heer Vrederechter, in het openhaar verkoopen, de volgende goederen Gemeente Moorsel 1 koop. Een Huis en Grond, zijode de herberg genaamd De halve Maan, op den Moienkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 518h, met eene grootte van aar, 20 centiaren, palende ten noste aan den volgenden koop, ten zuide aan Franciscus De Roy. ten weste aan Adolphe Gauchez en ten noorde aan de Straat. Gebruiker Franciscus Uyttersprot. 2 koop. Een Huis en Grond,'op den Moienkau ter, gekadastreerd wijk B, nummer 518i, met eene grootte van 1 aar, 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan Franciscus De Roy, ten weste aan voor- gaandrn koop en ten noorde aan de Straat. Ge bruiker Carolus De Troch. koop. 9 aren, 50 centiaren Bosch, op den Triest, gekadastreerd wijk A, nummer 7c/bis, palende ten ooste aan Joannes Cassiman, ten zuide aan Hen- neus Moens, ten weste aan Judocus Van Nuffel cn ten noorde aan de heeren Callebaut van Wieze. Onverpacht. 4 koop. 20 aren Land, op den Tichel, gekadas treerd wijk D, nummer 67, palende ten ooste aan de Molenstraat, ten zuide aan den Arme van Moorsel, ten weste aan Charles Louis Moens eu ten noorde ook aan den Arme van Moorsel. Gebruiker Hen- ricus Uyttersprot. 5 koop. 27 aren, 80 centiaren Land, op den Caelberg, gekadastreerd wijk D, nummer 696m, palende ten oosle aan de Kassei, ten zuide aan de erven Lee man, ton weste aan de kinderen Caudron en ten noorde aan Jan-Louis De Backer. Gebruiker Lu lo- vicus Wauters. 6 koop. 6 «ren, 10 centiaren Land, op den Dries, gekadastreerd wijk D. nummer 8(-5x, palende ten ooste aan Petrus Van de Perre, ten zuide aan ver scheidenen, ten weste aan den heer Doktor Muis- De Gheest en ten noorde aan de Rijgestiaat. Ge- hruiker Adolf De Ridder koop. - 53 aren, 60 oenliaren Mcerseh, op den Dries, gekaslrcerd wijk D, nummer 805q, palende ten oosle aan de Straat en Camillc De Backer, ten zuide aan dezen lesten en de Straat, ten weste aan den heer Baron Alexander van der Noot en ten noorde verscheidenen. Gebruiker Petrus-Josepbus De Gols. koop. 10 aren, 40 centiaren Land met de Kapel eropstaande, aan den Dries, gekadastreerd wijk D, nummers 805* en 805z, palende ten ooste aan Joannes-B.ptiste Saeys, ten zuide aan Emerencia Aelbrecht, ten weste aan den heer De Vfs en ten noorde aan de Straat. Gebruiker Petrus Josephi De Gols. 9 koop. 9 aren, 70 centiaren Land, aan den Dries, gekadastreerd wijn E, nummer 118*, palende ten oosle aan verscheidenen, ten znid-west-noorde aan de Straat. Gebruiker Leander Moens. 10 koop. 1 hectaar, 8 aren, 50 centiaren Land, de Hoeve, gekadastreerd wijk E. nummer 79z, palende ten ooste aan Arthur De Gols. ten zuide aan de kinderen De Ridder, Constant Van de Meerssche en dame Van Loo, ten weste aan den heer Alphonse Vermoesen en ten noorde aan de kinderen Van de Meerssche en Joannes-Franciscus Moens. Gebrui kers Petrus Van Rossem en Petrus Uyttersprot. Verdeeld in 3 perceWen als volgt 34 aren, 60 cen tiaren ten ooste; 36 aren. 95 centiaren te midden; 36 aren, 95 centiaren ten weste. 11 koop. 29 aren, 70 centiaren Land, op de Hoeve, gekadastreerd wijk E, nummer 82*. palende ten oost-zuide aan do kinderen De Rop, ten weste aan Isidore Moens en ten noorde over den losweg aan verscheidenen. Gebruiker Isidore Moens. 12 koop. 14 aren, 40 centiaren Land, op de Hoeve, gekadastr. erd wyk E, nummer 108a, palende ten ooste aan de Molenstraat, ten zuide aan Charles- Louis Van Nuffel, ten weste aan Joseph De Voi en ten noorde aan Leander Moens. Gebruiker Petrus- Josepbus De Gols. 13 koop. 23 aren, 60 centiaren Land, op de Hoeve, gekadastreerd wijk K, nummer i30a, palende ten ooste aan den heer Beaucouit-De Bièvre, ten zuide aan den heer Gustave De Meyer, ten weste aan de Molenstraat en ten noorde aan Petrus-Jnsephus Ver moesen. Gebruiker Petrus-Josephus De Gols. 14 koop. 18 aren, 20 centiaren Land. op de Hoeve, gekadastreerd wijk E, nummer 13'2b. palende ten ooste aan den heer Bcaucourt-De Bièvre, ten zuide aan Petrus-Josephus Vermoesen, ten weste aan de Molenstraat en ten noorde aan Leander Moens. Gebruiker Petrus-Josephus De Gols. 13 koop. 40 aren. 40 centiaren Land, op de Hoeve, gekadastreerd wijk E, nummers 133 en 134, palende ten ooste aan den heer Leon De Paepe, ten zuide aan Leauder Moens. ten weste aan de Molen straat en ten noorde aan den heer Leon De Coen- De Call. Gebruiker Petrus-Josepbu» De Gols. Gemeente Herdersem. 16 koop. 8 aron. 70 centiaren Bosch, op de Beekweide, gekadastreerd wijk B, nummer 89, palende ten ooste aan Hippolyte Triest, ten zuide aan juffrouw Buvle, ten weste aan den heer Jean Van Bemten. ten noorde aan de weduwe en kinderen van Judocus Moens en den beer I.oui? De Coninck. Onverpacht. Gemeente Baerdegem. 17 koop. 27 aren, 40 centiaren Land, op Baer- degemkauter, gekadastreerd wjjk A, nummer 84, Stiende ten ooste aan Petrus Bosteels, ten zuide aan enedictus Van Langenhove, ten weste aan den heer Groverman, te Gent en het gescbeed van Moorsel en ten noorde aan de heeren Fies, Schuermans en Pul- temans. Gebruiker Benedictus De Wolf. Gemeente Meldert. 8 koop. 16 aren, 90 centiaren Land, op den Kammenkauter, gekadastreerd wijk A, nummer 65*. palende ten ooste aan Joannes Beeckman, ten zuide aan den beer Louis Caudron, ten weste aan den heer Hcrelle en ten noorde aan Franciscus De Hauwerc. Gebruiker Frederilc Goeman. 19 koop. 36 aren, 50 centiaren Land, op den Kammenkauter of Poetsstraatveld, gekadastreerd wijk A, nummer 99*. palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan de hofstede van Joan. Van Geit. ten weste aan den heer Herelle en ten noorde aan de baan. Gebruikster de weduwe Joseph De Guls-Muens.J 20 koop. 51 aren, 50 centiaren Land, op den Kleinen Kammenkauter, gekadastreerd wjjk A, num mer 120, palende ten ooste aan Joscphus De Gols, ten zuide aan den heer Louis Prrmentier, Louis Caudron en juffrouw de weduwe De Gnls-Moens, ten weste aan den weg en ten noorde aan juffrouw de weduwe Per- mentier: Gebruikster weduwe De Gols-Moens. Verdeeld in zuidhelft en noordhelft. Verders zonder de tusschenkomat van den heer Vrederechter. Gemeente Moorsel. I koop. 15 aren Land, op de Hoeve, gekadas treerd wjjk E, nummer 126, palende ten ooste aan den beer Petrus Josephus De Gols, ten zuide en ten weste aan den heer Louis De Vos en ten noorde aan de baan. Gebruiker Leander Moens. •2 koop. 30 aren, 80 centiaren Bosch, op Spruit- hoek, gekastreeró wijk B, nummer 219, palende ten ooste aan den heer Baron Alexander van der Noot, ten zuide aan den Konijnaardedreef, ten weste aan de weduwe van Petrus Uyttersprot en ten noorde ook aan den heer Baron vau der Noot. Ouverpacht. Eenige Zitdag ZATERDAG 19 MEI 1900, ten 2 uren namiddag, (er Zittingzaal van bet Vrede gerecht, te Aalst, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van te AALST, in de Pontstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrede rechter, in het openbaar verkoopen 1* Het huis en grond, te Aalst, in de Pontstraat, N" 34, gekadastreerd wijk A. n. 1406. Bewoond door den heer Louis Vaa Vaerenberg. 2° Het huis en grond, te Aalst, inde Pontstraat, N° 36, gekadastreerd wijk A, n. 1407. Bewoond (door juffir. Catharina Spittaels. Enkele Zitdag Zaterdag 9 Juni 1900, ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in 't Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING ▼an te AALST, Binnenstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen STAD AALST. Een Huis en Grond, gestaan en gelegen in de Binnenstraat en geteekend N° 12, groot volgens titel 2 aren, 76 centiaren en gekada streerd wijk D, nummer 872b, palende ten ooste aan den heer Benedictus Schouppe, ten zuide aan de straat, ten weste aan den heer Franciscus De Rop en ten noorde aan de hee ren Wellekens en Meert. Boomprijs fr. 10. Bewoond door Jacobns Lefevre-Batens. ZITDAGEN Instel, Maandag 30 April) 1QAA Verblqf, Maandag 14 Mei ten 4 uren namiddag ter herberg van den heer Louis Van de Voorde, te Aalst, in da Binnenstraat. OPENBARE VERKOOPING van twee goede te Erondegem! Dc Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Erondegem, op 't kruiskeu, bekend hij kadaster wijk A, nummer 604bis, groot 10 aren, 10 centiaren, palende ten ooste M. Placide Van den Eeckbout, ten zuide M. Janssens-De Scbryver en mad. wed. Vaa den Steene-Eeman, »en weste den Arme van Vleckem en ten noorde M. Dornieu Van Kerckhove, Tweede koop. Een percael Land, gelegen te Erondegem, op 't Kauterkcn, gekadastreerd wjjk B. nummer 139r, groot aldaar 4 aren, palende ten ooste M. Frans Van den Steen, ten zuide M. Danneboom, ten weste den kerkweg en ten noorde M. Temmerman, Gebruikt zooder termijn door M. Alote Van de Maeie, te Erondegem, ZITDAGEN Instel, Maandag 7) Verblijf, Maandag 211900, telkens om 3 uren van den avond, ter herberg De Klok, te Erondegem, Dorp, bij de kiuderen Van den Eeakhoit. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van en een schoon Merrie paard, TE ERPE(Dorp De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Dijnsdag 15 Mei 1900, om 1 ore namiddag, te Erpe, Dorp, ten hoeve van M. AlphonM Van Biesbroeck, in het openbaar verkoopen Landbonwersalem, als korre met bak (breed geloop), aalkarre met aalstuk, aal- pomp en goot, rolblok, eggen, ploegen, groote en kleine sleden, waarvan eene met wielen, dorschkleed, wanmolen, twee karrewielen, karrebanden, assen, voeder- en aalknipen, 3 paardengareelen en kussens, zadel, karrelad- uers, aanschijnen, voorboom, karrereep, vlas- streep, melktobbens en kannen en meor an dere voorwerpen. Een schoon Merriepaard, oud 5 jaren. De verkooping zal geechieden op gewone voorwaarden en mits betalende bet gewoon ongeld, comptante betaling voor de koopen tot en van 10 franken; uitstel van betaling ▼oor de overige koopen, mits te stellen goed» en verzekerde borg. OPENBARE VERKOOPING van twee goede onder Denderhautem. De Notaris VAN OUDENHOVE, resideerende te Denderhautem, zal ier bieronder gestelde zitting, namens de eigenaars, in bet openbaar te koopen bieden Eerste Lot. Een perceel Land, gelegen te Den derhautem, op bet Vnsselvcld, gekend bij kadaster sectie B, nummer 1946, met eene grootte van 12 aren, 90 centiaren, palende aan Jozef Roelandt, den voetweg en daarover Gbysels en Baeyens, den Notaris Van Oudenhove en den dreef. Afhangende van de nalatenschap van Maria-Egidia Wynant, overleden te Mcerbeke en gebruikt door Eduard Van Rossen. Tweede Lot. Een perceel Land, gelegen te Den- dernaulrm, in den Daal of Borreveld, alleberst ge schikt voor bouwgronden en 't vormen van karreel- sleenen, gekend bij kadaster sectie A, nummer 1293, met een-- grootte van 18 aren. 70 centiaren, palende oost de Daalstraat, zuid Pieter Muylaert Van Mespel- gem, west Hospicie-goederen van Gent, noord Vyver- man, Meert-Scheerlinck. Dit perceel zal in verschillige deelen opgeroepen worden en in bouwgronden verdeeld z(jn met recht nogthans van samenvoeging. Enkele Zitting Maandag 14 Mei 1900, om 4 uren namiddag, ter herberg van Fransis Engels, bovenste Dorpplaats.

De Denderbode | 1900 | | pagina 3