HUIZEN ft GROND twee Huizen ZAAILANDEN hooigras WOONHUIZEN Bouwgrond Land, behuisde HOFSTEDE beste Zaailanden, Meerschen en Bosschen behuisde HOFSTEDE BOUWGRONDEN HUISMEUBELS WOONHUIS Meubelvenditie te Erembodegem Arm- Kerkgoederen en eene partij Meersch, HUISMEUBELEN OPENBARE VERKOOPING vau te IIOF8TADE en AALST De Notarissen DE GHEEST, te Aalst cn VAN DE WEYER. te Gent, zullen namens de erfgenamen van den heer Emmanuel Van Wesemael, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goede ren, te weten Gemeente Hofstade. Eerste koop. Een nieuwgebouwd Huis, net stalling, remisie en tuin, gestaan en gelegen op het Torcnsveld, nabij de Statie van den IJzeren- wee groot in grond 3 aren, 96 centiaren, palende ten ooste aan de kassei, ten zuide aan de heeren Van de Kerre-De Prez en Pannekoeck-De Prez, ten weste aan den heer De Ridder-Baeyens en ten noorde aan den volgenden koop. Dees huis heeft eenen bijzonderen losweg ter breedte van 2 m. 5oc. opeene lengte van 5 m. tusschen de noordgevel en den volgenden koop. Tweede koop. Eenen Bouwgrond, groot 4 aren, 14 centiaren, gelegen nevens voorgaande huis. palende ten ooste aan de kassei, ten zuide aan den eersten koop. ten weste en ten noorde aan den heer De Ridder-Baeyens. Voormelden losweg maakt deel van dezen koop en zal door den kooper mogen overbouwd worden. Deze twee koopen zijn gekadastreerd wijk C, nummer 278i«en 278H. Derde koop. Een perceel Land. groot 29 aren. 90 centiaren, gelegen op de Melkspinne, ge kadastreerd wijk A, nummer 36o, palende ten ooste aan Bernardus Buys, ten zuide aan Francis- cus Pannekoeck, ten weste aan den heer Alfred Matthys en ten noorde aan Leo Schuddinck. Gebruikers Mich. De Croock en Jos. Baeyens. Vierde koop. Een perceel Land, groot 32 aren, 52 centiaren, gelegen op het Houwken, ge kadastreerd wijk C, nummer 876, palende ten ooste aan Franciscus Heirwegh. ten zuide aan Donatus Cannoot. ten weste aan Joannes-Baptiste De Winne en ten noorde aan het gescheed met de gemeente Lede. Onverpacht. Aalst-Schaarbeek Vijfde koop. Een Gebouw, uitmakende zes woningen, met den grond ervan afhangende, groot i3 aren, 86 centiaren, gelegen op Kerrebroeck, palende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan de koopen 7 en 8, ten weste aan ver- scheidenen en ten noorde aan de kassei. Gebruikt met den grond onder den zevende koop door Frans De Meersman. Donatus Berck- moes, Charles De Smet, Benoit Meert, Alolsius Eeckhout en August Coppens, te zamen aan n fr. 10 cent. per week. Zesde koop. Een perceel Bouwgrond, groot 11 aren, 26 centiaren, gelegen op Kerrebroeck, palende ten ooste aan den heer Hoevelinck. ten zuide aan koop 7, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan de kassei. Verdeeld in 4 loten als volgt2 a. 76 c. ten ooste; 2 a. 78 c. nevens voorgaande; 2 a. 82 c. nevens voorgaande; 2 a. 90 c. ten weste. Onverpacht. Zevende koop. Een perceel Bouwgrond, groot 16 aren, 92 centiaren, gelegen aan de Lede- sche kassei, palende ten ooste aan ten zuide aan de kassei, ten weste aan den vol genden koop en ten noorde aan de koopen 5 en o. Verdeeld in 6 loten als volgt 2 a. 72 c. ten ooste; 2 a. 76 c. nevens voorgaande; 2 a. 80 c. ne vens voorgaande2 a. 84 c. nevens voorgaande: 2 a 88 c. nevens voorgaande; 2 a. 92 c. ten weste. Achtste koop. Een perceel Bouwgrond, groot 18 aren, 48 centiaren, ook gelegen aan de Lede- sche kassei, palende ten ooste aan voorgaanden koop ten zuide aan de kassei, ten weste er noorde aan koop 5. Verdeeld in 7 loten als volgl 1 2 a. 75 ooste; 2a. 79c. nevens voorgaande; 2a. nevens voorgaande; 2 a. 82 c. nevensvoorgaande 2 a. 79 c. nevens voorgaande: 2 a. 79 c nevens, voorgaande 1 a. 78 c. ten weste. Onverpacht De goederen onder de koopen 5, 6, 7 en 8 zijn gekadastreerd wijk C, nummers 774c, n, e, f h, b, 771ft, met eene grootte van 62 aren. 10 c ZITDAGEN Instel, Woensdag 6 Juni 1900 Verblijf, Woeasdag 20 ten 2 uren namiddag, ter afspanning Het klein Gent, bij Madame Van Neck, te Aalst, Nieuw- OPENBARE VERKOOPING van eene en van Roerende Voorwerpen, TE NIEUW ERKERKEN. De Notaris DE GHKEST, te Aalst, zal namens den heer benjamin Hoffelinck, in liet openbaar verkoopen. Ten eerste Zijne behuisde Hofstede, proot 22 aren, 88 centi aren. gestaan cn gelegen te Nieuwerkerken. gehucht Kdixveld. palende ten ooste aao dc straat, ten zuide en te weste aan juffrouw Dc Scbaepuieester, ten noorde met half haag aan Augustinus Üe Moor. Booui- en baagprijs 520 fr. ZITDAGEN Instel, Woensdag 27 Juni Verblijf, Woensdag 11 Juli ten 4 uren namiddag, ter harberg i De Hazewind, bij den heer Romanus De Smet, te Nieuwerkerker.. gehucht Kdixveld. En ten tweede. Op Vrijdag 20 Juli 1000, ten 1 ure namiddag, ter voorschrevene behuisde hof stede de roerende voorwcrp.-n aldaar te bevinden, bestaande in huismeubclen, waaronder veel koper werk. tafelgerief en schoone kleerkas, herberggerief, landbouwalcm, hout, stroo, eene geit, elf kiekens en een haan, Tüd van betaling mits goede borgstelling voor de koopeu boven de 5 franken. GROOTE VERKOOPING van onder Welle, Denderleeuw, Iddergem, Denderhautem en Erem OPENBARE VERKOOPING van te AALST, inde Pontstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrede rechter, in het openbaar verkoopen 1° Het huis en grond, te Aalst, in de Pontstraat, N" 34, gekadastreerd wijk A. n. 1406. Bewoond door den heer Louis Vaa Vaereuberg. 2° Het huis en grond, te Aalst, in de Pontstraat, N° 36, gekadastreerd wijk A, n. 1407. Bewoond door juffr. Catharina Spittaels. Enkele Zitdag Zeterdag 9 Juni 1900, ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in 't Stadhuis Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE'VERKOOPING van eene TE VLIERZELE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met de pleegvormen der wet van den 15 Augusti 1854 op de gedwongene ont eigening, in het openbaar verkoopen Gemeente Vlierzele. Een behuisd hofstedeken, gestaan en gelegen te Vlierzele, wijk Strymeersch, gekadastreerd wijk C, nummer 104a, met eene grootte van 40 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer Franciscus Coppens, ten zuide aan de straat, ten weste aan den heer Augustinus De Poor ter en ten noorde aan de heeren De Bruyne en Philips. Bewoond door Eduardus Mabilde. Eenige Zitdag Vrijdag 22 Juni 1900, ten 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Petrus Beirens, op het Hof ie Strymeersch, te Vlierzele. OPENBARE VERKOOPING van en ZAAILAND, t© Aalst-Mijlbeek. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrede rechter, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen gebruikt door den heer Camille Podevyn Aalst- Mij Ibeeh. i# Een perceel bouwgrond, op de Herts haag, groot 5 aren, 23 centiaren, geka dastreerd wijk D, nummer 789c 2° Een perceel bouwgrond, ook op de Hertshaag, nabij den Ouden Dender- mondschen Steenweg, groot 6 aren, 9 centiaren, gekadastreerd wijk D, deel ten ooste nummer 755. 3° Een perceel land, op de Wijngaard, groot 26 aren, 42 centiaren, gekadastreerd wijk D, nummer 53c/2bis. Eenige Zitdag Zaterdag 9 Juni 1900, ten 2 uren namiddag ter Zittingzaal van 't Vredegereeht, te Aalst, in het Stadhuis Bij uitscheiding van bedrijf en woonst verandering. VENDITIE VAN Wagens, Bakkarre, Harnassuren ©n LANDBOUWALEHi. TE NIEUWERKERKEN. De Notaris DE GHEEST. te Aalst, zal nam< heer Francois TKint-Saey, eigenaar te Haeltert, ten zijnen boeve te Nieuwerker'ien, gebuebt Bremt, -- Vrydag 20 Juli 1900, te beginnen 's morgens ten 8 uren stipt, in het open baar verkoopen Huismeubelen, waaronder 2 jachtconfoors, 3 stoven; tafels, stoelen, kas met nuriueren blad, veel koperen tinnen en ijzeren keukeugeritf.sleeneu tobben», 1000 flesschen en veel brandhout. Landbouwalcm, als zesduimerwagen, vierduimer- wagen, bavkarre, paardenharnassuren, aanschijnen, kettens, wagenreep, ploegen, sleede, cggens, rolblok, 2beerpompeo en 2 beenstukken, twee wanmolens, raap molen, bascule, ladders, meelkislen, standen, bouten bakken en eene groole hoeveelheid klein alern. Tijd van betaling, mits borgstelling voor de koopen boven de 5 franken. Bij uitscheiding vaa bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van een met Afhangen en Grond, te EREMBODEGEM, Terjoden op den Dries. De Notaris VAN OÜDENHOVE, resideerende tc Denderhautem, zal op verzoek der eigenaars, ter hieronder gestelde zittingen, met gewin van palmslag, 't openbaar aan den meestbiedende verkoopen Eenige Koop. Eene Hofstede, met schuur cn stallingen cn verdere afhangen, gesiaan en gelegen te Erembodegem, wijk Terjoden, op den Dries, groot in oppervlakte o9 aren, 10 centiaren, aangewezen ten xadaster sectie B, num mers 1766, 1767,1768, 1769 en volgende, palende oost het Weldadigheidsbureel van Er. mbodegem, zuid den Voclweg en daarover Domien Coppens, De Loose en DeSaedeleer, west de Straat en noord Gemeente- g°Bewoond en gebruikt bij de eigenaars de gebroeders Jan-Baptiste en Victor Perdaens. De kooper zal in gebruik treden met aanstaande Oogst. 6 ZITTINGEN: Voor den Instel Donderdag 7 junj 19qq Voor den toewijs Donderdag 13 telkens om 4 uren namiddag, ter herberg van Cam. Vonck-Sonck, Koningsken, te Denderhautem, Anderenbroek. Voor nadere inlichtingen en kennisneming der voorwaarden van de verkooping wende, men zich ter studie van genoemden Notaris VAN OUDENHONE. Terjoden, op den Tries. Gemelde Notaris VAN OÜDENHOVE en zijn ambtgenoot Meester ARENTS. te Haeltert, zullen op Donderdag 7 Juni (dag van den instel), om 12 uren 's middags, ter be (dag van oen msit-ij. uu, o iul.-,., -- scbreveue hofstede der gebroeders Perdaens, in liet openbaar verkoopen Üe huishoudelijke mobilaire goederen en voorraad aldaar voorhanden en bestaande wel namelijk in aller hande keukengerief en landbouwcrsalem, als-, talels stoelen kommen, polten, kannen, hakers, lepels vorken, hangend uurwerk, ijzeren marmiet, teljooreu strijkijzers, kapmes, bakmoelie, meclkuip. vleesch kuip, botervat en melkkuipen, kapberd, wascbkuip en meerandere. Boerenalem: wanmolen met 4 ziften, 2 kruiwagens, aalkuin eggeken, rolder, drankemmers en kuipen kafzift landdraad, ladders, strooi, aardappels, vleescb veel houlwareu en brandhout en meer andere voor werpen te lang om op te noemen. Beestialen: Eene schoene melkkoe, eene vaars, rund eu een varken (drijver). De verknoping Rebeurt oud- r gewone voorwaarden en tüd van betaling voor de koopers welke borg stellen cn het gewoon ongeld voldoen. bodegem. De Notaris VAN OÜDENHOVE, residee rende te Denderhautem, zal op verzoek der erven van wijlen den heer Jan-Francis De Cuyper en zijne overledene echtgenoote dame Catharina Van der Poorten, beiden overleden te Welle, met gewin van palmslag en hooge- nissen, ter hieronder gestelde zittingen in het ipenbaar aan den meestbiedende verkoopen Lot. Een perceel beste Hooiland of Meersch, te Denderleeuw, in de Bordellen, groot 62 aren, 10 centiaren, aangewezen ten kadaster sectie A, nummers 61a en 62a. In gebruik bij Petrus Beeckman, voor fr. 82,50 jare boven de grondlasten. Lot. 15 aren, 10 centiaren Land, zeer joed geschikt voor bouwgronden, te Dender leeuw, op den Sijpenkauter of Lindeveld, sec tie A, nummer 555 des kadasters. In ge bruik door Francis Van Droogenbroeck- Schalinck, voor 32,50 in 't jaar. Verdeeld in drij doelen. Lot. 13 aren, 80 centiaren Land, te Denderleeuw, in den Aalzak, gekend bij ka daster sectie 13, nummer 49. In gebruik bij PetruB-Amandus Wynant-De Geyter, voor 27,00 in 't jaar. Lot. Een perceel Land, gelegen als- voren, waar men 't noemt den d'Este, gekend bij kadaster onder de sectie B, nummer 341, met eene oppervlakte van 31 aren, 90 centi aren. Gebruikt door Frans Vaeyens en Casimir Welle kens, voor fr. 60,00 te jare. 5s Lot. 31 aren Land, gelegen te Den derleeuw, in den Aalzak, aangewezen ten ka daster onder de sectie B, nummer 93a, ge- d Schervyn. In regie, koop. 33 aren, 30 centiaren Land, te Denderleeuw in de Drijputten, gekend bij kadaster sectie B, nummer 718. In gebruik by Francis-Xaverius Meessens, voor fr. 65,00 jare. 7' Lot. 34 aren Land, te Denderleeuw, ar men 't noemt den Omloop, kadastraal gekend onder de sectie A, nummer 1161. In gebruik bij Joseph De Ryck, mits fr. 35,00 't jaar. 8° Lot. 38 aren, 70 centiaren Land, ge legen te Denderleeuw op de Negenbundera, kadaster sectie A, nummer 650c. Gebrnikt door Joseph Van Mol en Petrus De Bisschop, voor fr. 91,00 te jare. 9' Lot. Een perceel Land, onder Erem- de Helle, groot 6 aren, 90 centi aren, gekend bij kadaster sectie B, nummer 1825. In gebruik bij Jan-Baptiste Nelis. voor fr. 13,50 te jare. 10* Lot. Een perceel Land, onder Erem bodegem, op den Berg, groot 39 aren, gekend by kadaster onder de sectie B, nummer 1098c. Gebruikt door Petrns-Amandus De Clerck en August Ganseman, voor fr. 76,00. Lot. 1 hectare, 13 aren, 80 centiaren Land, te Iddergem, boven de Cannaert of in de Rabatten, eenige sectie, deel van nnmmers 129a en 130b; zijnde de juiste helft ten zuiden van grooteren blok, de noordhelft behoorende aan de kinderen Meessens. Verdeeld in drij In gebruik bij verBchilligen voor fr. 203,50. 12e Lot. Een perceel Land, Denderhautem, op Rosbroeck, gekend bij ka daster sectie C, nummer 183, groot 31 aren, 10 centiaren. In gebruik door Alois Schie- tecatte, voor 60,00 in 't jaar. 13* Lot. Een perceel Land, gelegen te Denderhautem, op net Daalveld, sectie A, nummer 880, groot 28 aren. 50 centiaren. Gebruikt door Charles Van der Hoeven- Beeckman, voor fr. 55,00 te jare. 14* Lot. Een perceel Land, gelegen te Welle, op de Drijbunders, gekend bij kadas ter onder de sectie A, nummer 313a, groot 19 aren, 70 centiaren. Gebruikt door Frans De Wetter, voor fr. 41,00 in 't jaar. 15* Lot. 25 aren, 70 centiaren Land, ge legen te Welle, ter plaats geuaamd Anderen- broek, sectie A, nummer 291a des kadasters. Gebruikt door Petrns-Amandus Wynant- De Geyter, te samen met koopen 16 en 19 voor fr. 82,00. 16* Lot. 19 aren, 40 centiaren Meersch, onder Welle, alsvoren Anderenbroek, Bectie A, nummer 290 van den kadastralen legger, n blok uitmakende met voorgaanden koop. In gebruik bij zelfden Amandus Wynant. 17* Lot. Een perceel Land, gelegen U Welle, op het Laardeveldeken, gekend bij kadaster sectie A, nummer 327n, met eene oppervlakte van 33 aren. Gebruikt door J.-B. Heyman, Judo D'Haeseleer en de wed* Constant De Waele, voor fr. 78. 18* Lot. 8 aren Hooiland of Meersch, te Welle, in de Wellemeerschen, gekend bij ka daster sectie A, nummer 103bis.In gebruik bij Frederik De Gent, te samen met lot 29 -or £r. 25. 19* Lot. 11 aren,80 centiaren Land,gelegen te Welle, Anderenbroek, gekend bij kadaBter sectie A, nummer 262c. Gebruikt zooals bij lot 15 is gezegd. 20* Lot. 3 aren, 20 centiaren Land, te Welle, wijk Anderenbroek, sectie A, nummer 253a. In gebruik bij Domien Van de Winckel, met koop 21 voor fr. 14 te jare. 21* Lot. 3 aren, 50 centiaren.Land, gelegei te Welle, op het Raapland, sectie A, nummer 2Hb. Gebruikt door zelfde Domien Van de Winckel. 22* Lot. 9 aren, 60 centiaren Land, gelegen te Welle, op het Zijpland, sectie A, nummer 307. Gebruikt door Louis De Wachtelaar- Peerlinck, voor fr. 23 in 't jaar. 23* Lot. 10 aren, 10 centiaren Land, te Welle, op het Laerdeveldeken, aangewezen ten kadaster sectie A, nummer 338d. Gebruikt door Frans Meert-Durang, voor fr. 20,40 te jare. 24* Lot. 12 aren Weide of Hooiland, gele gen te Welle, waar men 't noemt d'Elskens, kadaster sectie B, nummer 32a. Gebruikt door Joseph Ilontman, voorfr. 8,00. 25* Lot. 17 aren, 40 centiaren Bosch, gelegen alsvoren onder Welle, in d'Elskens, sectie B, nummer 84a vau 't kadaster. Boomprijs en houtwaarde fr. Gebruikt door Petrus Van Bever, voor fr. 10, vrij van contributie. 26* Lot. 3 aren, 80 centiaren Hooiland, ge legen te Welle, op het Laerdeveldeken, aan gewezen ten kadaster sectie A, nummer 340d. Gebrnikt door de weduwe FranB Van der Donkt. voor fr. 6,50 27* Lot. 16 aren, 90 centiaren Land, gele gen te Welle, op het Molen veld, sectie B, nummer 81b. In gebrnikt bij Frans-Xaveer MeesseHS, voor fr. 34,75. 28* Lot. 14 aren, 70 centiaren meersch, te Welle, op het Jfolenveld, gekend bij kadaster sectie A, nummer 95.In gebrnik bij Pieter Amand De Wolf, voorfr. 19. 29* Lot. 35 aren, 50 centiaren Hooiland, gelegen te Welle, in de Wellemeerschen, sec tie A, nummers 102a en 102b. Gebruikt <o gezegd bij lot 18. 30° Lot. 8 aren, 80 centiaren Land, gelegen te Welle, op het Hoogsteenveld, gekend bij kadaster sectie B, nummer 670. Gebruikt door Petrus Van Nieuwenhove-Verleysen, voorfr. 18,50. 31* Lot. 14 aren Land, gelegen te Welle, op het Nedersteenveld, gekend bij kadaster onder de sectie B, nummer 613c. In ge bruik bij Petr.-Amand. De Wolf, voer fr. 18. 32* Lot. 39 aren, 20 centiaren Land, te Denderleeuw, waar men 't noemt Lindeveld, sectie A, nnmmers 165 en 166. Gebruikt door Benoit Collyns en Van Droogenbroeck- Scheerlinck voor fr. 78. 33* Lot. 10 aren, 10 centiaren Land, te Denderleeuw, op het Hemelrijk, kadaster sectie B, nummer 7. In gebrnik bij Benoit Collyns, voorfr. 20. 34* Lot. 32 aren Land, gelegen te Dender leeuw, in den Aalzak, aangewezen bij kadas ter sectie B, nummer 39. Gebrnikt door Judocns Peerlinck, voor fr. 62 in 't jaar. 35* Lot. 18 aren, 50 centiaren Land, gele gen te Denderleeuw, in den Aalzak, sectie B, nummer 61. In gebruik bij Eugene Van den HelenEdmond Snel, voorfr. 3" te jare, vrij van grondlasten. 36* Lot. 9 aren Land, gelegen te Dender leeuw, in den Aalzak, sectie B, 144a. In gebrnik bij Amandus Triaan en Frans Schoon- jans, met de woonhuizen hierachter voor 7 fr. ter maand elk. 37* Lot. 1 are. 80 centiaren Land, te Den derleeuw, op het Lindeveld, sectie B, nummer 736a. - Gebruik door Amandus Triaen en Frans Schoonjans als voren. 38* Lot. Een Woonhuis, met AfhaDgen en 1 are, 15 centiaren Grond, te Denderleeuw, op het Lindeveld, sectie A, nummers 504e en 504k of deelen. - Gebrnikt door genoemden Amandus Triaen. zoogezegd hiervoren. 39* Lot. Een Woonhuis, met Afhangen en 1 are, 15 centiaren Grond, alsvoren, op het Lindeveld, sectie A, deel van nnmmers 504e en 504v. - In gebruik bij FranB Schoonjans, zoo hiervoren gezegd. 40* Lot. 19 aren, 50 centiaren Land, te Denderleeuw, in den zoogenaamden Aalzak, sectie B, nummer 110. Gebruikt door Leo De Bruyne en Henri Van Afulders, voor fr. 40. 41* Lot. 20 aren, 50 centiaren Hooiland, te Denderleeuw, in de Vettemeerschen, sectie A, nummer 1155. - gebruikt door Joseph De Ryck, voor fr. 25 in 't jaar. 42* Lot. 20 aren, 60 centiaren Land, te Denderleeuw, in de Drijputten, sectie B, nummer 798d, -- In gebruik bij Frederik Van der Poorten,"voor fr, 42's jaars. 43* Lot. 29 aren, 30 centiaren Land, te Denderleeuw, in den Aalzak, sectie B, num mer 53. - Gebruikt door Petrus Amandus De Wolf, voor fr. 59,50 in 't jaar. 44° Lot. 13 aren, S0 centiaren Land, te Denderloeuw, in den Helleput, gekend bij kadaster onder de sectie B, nummer 440. Gebruikt door Petrus Steenhont en Remi De Vuyst, voor fr. 25 te jare. 45* Lot. 63 aren, 60 centiaren Land, te Denderleeuw, in den Aalzak, sectie B, num mer 74 des kadasters. - In gebruik bij Domien Van Rampelbergh, voor fr. 123 te jare. 46* Lot. 15 aren, 10 centiaren Land, te Denderleeuw, op het Hemelrijk, sectie B, nummer 8. -- In gebrnik bij Benoit Collyns, voor fr. 29,40 te jare. 47° Lot. 28 aren, 40 centiaren Land, te Denderleeuw, op den d'Est, sectie B, num mer 318 van den kadastralen legger. - In ge bruik bij Petrus De Bisschop en Charles Ruyssinck, voor fr. 54. En 48° Lot. De juiste zuidhelft van 79 aren, 40 centiaren Land, te Denderleeuw, in de Drijputten, sectie B, nummer 798c des ka dasters. - In gebruik by Frederik Van der Poorten, voor fr. 76,80. Geene der voorgaande Goederen zyn bij termijn verpacht. ZITTINGEN VERKOOPING goede Voor de voorbereidende toewijzing Donderdag 28 Juni 1900, om 12 uren 's middags, ter herberg De Ster, n bij Valentine Van der 4/eersche, wed* Baeyens, te Denderleeuw, Korte Straat. Voor de beslissende toewijzing Donderdag 6 Juli 1900, 12 uren stipt 's middags, ter herberg van vrouw weduwe Pieter Steppe-Scheerlinck, U Tivoli, te Denderleeuw, in de Langestr. Voor nadere inlichtingen wende men zich ten kantore van den Notaris VAN OÜDEN HOVE, te Denderhautem. OPENBARE VERPACHTING van al de der Gemeente Denderhautem, en aldaar onder Haeltert en Neder ha sset gelegen en van het Jachtreeht op zelfde Goederen. de NoUris VAN OÜDENHOVE, resideerende te Üenderbauiem, zal op WOtNSDAG 20 JUNI 1900, itinl ow K uren 's morgens en desnoods deu volgen den dag om uur' Ur herber8 van .A!°ls Goubert, te Denderhautem. op de Dorpplaats, in bet ooenbaar verpachten, op verzsek der heeren Voor zitters cu Leden van het Armbureel en der Kerkfa briek van Denderhautem ai de onroerende Goederen toebehoorende aan bet Riireel van Weldadigheid en aan de Kerkfabriek vau zelfde Gemeenteen verdeeld in loten zooals op vonge UDe<pachters welke nog achterstel staan van verle den of vurige jaren zulleu uocb ais pachter of mede- nachter aanvaard worden. P Iedere paohler meel verten ,»0'' vabele borg of medepachter en oumiddelyk bet ge wone wiiugeld of ODkosten voldoen. Verders zal de verpachting geschieden onder de aewone voorwaarden.! Het Jachtrecht zal verpacht worden den eersten dag 20 Juni, om 3 uren stipt namiddag- Vsor nadere iulicbtiugen begeve men zichi ten kantore van genoemden Notaris VAN OÜDENHOVE. TE AALST-MIJLBEEK. De Notaris EEMAN. te Erpe. zal naineus wien bat behoort met gewin van palmsla- en gelagen, in bet openbaar verkoopen Eerste koop.— Een perceel Land, gelegen Ie Aalst- Mijlbeek, Wijngaard, groot volgens titel 25 ares, SO inliaren, bekend bij kadaster wyk F, nummer 960 1 962b, groot aldaar 24 aren, 50 centiaren, palende ten ooste ue Burgergodshuizen van Aalst en vrouw weduwe Auguste Van de Meerssche, ten zuide zelfde vrouw weduwe Van de Meerssche, ten weste den heer De Brnyn-Gammaert en ten noorde vrouw weduwe ak Van de Meerssche. Tweede koop. —Een perceel Meersch, gelegen te Aalst-Mijlbeek,Wijngaard, groot volgens titel H aren, 18 centiaren, gekadastreerd wjjk F, nummers 963a, niet eene grootte van 11 aren, 80 centiaren, palende ten ooste vrouw weduwe Auguste Van de Meerssche, ten zuide de Burgergodshuizen vau Aalst, ten weste den IJzerenwcg en ten noorde den beer Ue Bruyn- Cammaert. Derde koop. - Eene party Land, gelegen te Aalst- Mijlbeek, Kwadermeiren of Roozenbosch, aao de Groenstraat, groot volgens titel 18 aren. 73 «entiaren, bekend bij kadaster wijk E, nummer 112, met eene grootte van 18 aren, 80 centiaren, palende ten ooste de kinderen Michel Van Mol. ten zuide mevrouw Dom mer, ten weste den volgenden koop en ten noorde iten beer Vinck als gebruiker. Vieade koop.Een perceel Land, gelegen ta Aalst- Mijlbeek. nevens voorgaande, groot volgens titel 18 ren, 78 centiaren, gekadastreerd wijk E, nummer .13, groot aldaar 16 aren, palende teu ooste voor gaanden koop dry, ten zuide mevrouw Dommer, tan weste de Groenstraat en ten noorde den beer Vinck als gebruiker. Vyfde koop. Eene partij Land. gelegen te Aalst- Mylbeek, Kwadermeiren of Roozenveld, groot volgeus titel 62 aren, 78 centiaren, gekadastreerd wyk E, nummer 110a, met eene grootte van 63 aren 50 cent. palende ten ooste juf. Rosalia Muylacrt, ten zuide mevrouw Dommer, de erven Eeman-I>e Bièvre en voornoemde juf. Muylaert. ten weste de kinderen Mi chel Vau Mol en ten*noorden mevr. wed. De Cleroq. Verdeeld in oost en west helft. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen tc Aalst- Mijlbeek, Dry velden of Molenkauter, groot volgens titel 30 aren. 34 centiaren, bekend by kadaster wijk E, nummer 380c, met eene groote van 30 aren 10 centiaren, palende len ooste den heer August De Smet. ten zuide den heer Jan Podevyu, ten weste met halfvoetweg den heer Jozeph Van der Biest-De Groot en len noorde den heer Petrus De Witte Al deze goederen zyn gebruikt door den eigenaar mynheer Henri Van de Meerssche, te Aalst. ZITDAGEN Instel, Woensdag 20 Juni 1900, ter herberg i De vier Tonnen, bij M. Pb. De Neef, te Aalst-Mijlbeek, Mourselschebaan. Verblijf, Woensdag 4 Juli 1900, ter herberg De Dien we School,» bij M. D. Wuytens, Moorselscliebaau, te Aalst-Mijlbeke, telkcus om 3 uren den avond. Bij woonstverandering. OPENBARE VERKOOPING VAN Landbouwalem, 1 Paard Melkschaap en Lam, 2 Trekhonden en 2é Reisduiven, XE ERPE, Dorp. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Wobnsdag ,3 Juni iqoo. om a uren nanoen, ten huize van den heèr Trósper De Vidts, te Erpe, Dorp, in het openbaar verkoopen HUIS MEUBELEN al»; stoelen, 2 appelaren houten tafels, abeelenhouten commodekas, kleine lessenaar, i koolbakken, a bedstoelen, horlogie, genaamd wekker, wachkuip. steencn tobben», teelen en kommen, blikken en zinken hak«rs, ijzeren marmiet, a koffijraolens. ijzeren moor, koekpan, bollantaarn, heiligen printen cn beelden, olielampen, wateigieter en meer andere huis- en kCLANDBOUWERSALEM als schuppen.braken, rieken, gaffels, vlegels, zeisen, pikken, voeder- en aalkuipen, haagschaar, yranmolcn en hand wan, ploeg egge, aalstuk, melkkeern, drijwielkarre met breed geloop, karre met 2 kleine wielen, beenhou werskarreken voor paard op ressort, paardenga- reel. teugels, karredeksel.vier wielbanden.a assen, aalpomp en meer andere voorwerpen. Eene hoeveelheid schelfhouten en brandhout, 6 esschen planken. 2000 kilogr.strooi, hooi, en eene hoeveelheid koeimest. BEESTIALEN. Een goed merriepaard, poney, 2 trekhonden, een goed melkschaap, een lam en 24 voorname reisduiven. N. B.— De verkooping zal geschieden op gewo ne voorwaarden en mits te betalen het gewoon ongeld gereede betaling voor de koopen tot en van 3 franks, uitstel van betaling voor de ovenge koopen mits goede borgstelling. VËNU1T1E VAM en te wassen NAGRAS te Erpe en Aalst-Schaarbeek. Ue NoUris EEMAN te Erpe, xal ten aanzoeke van de volgende eigenaars, op Maandag 25 Juni 19UÖ, op nagemelde uren en plaatsen, openbaarlijk verkoopen GEMEENTE ERPE. - Om uren stipt't morgens. 1Namens het Armbestuur van Erpe a. 5 koopen Hooi- en t> wassen Nagras, aau den Ledcschen Steen weg naby de Stecueu Brug b. 5 koopen Hooigras, in de Hiionegcmuieerschcn c.2 koopen Hooi- eB Nagras aan de Roos. 2- Namens juffrouw weduwe Veldeman-Rasschaert, te Êrpc a. 2 koopen Hooi - en te wassen Nagras, aan de Steencn Brug b. 2 koopeu Hooi- en Nagras, in de Zurebosseben. 3 Namens den heer Jan-Baptiste Van Impe.le Erpe: 3 koopen Hooigras, aau den Ledescbeu Steenweg. 4 Namens den beer Remel Van Droogenbroeck, te Froê a 10 koopen Hooi- en Nagras, in de Moleu- meerscheii b. 2 koopeu Hooi- en Nagras, naby den Kleinen Steenweg. 5 Namens deu beer Amand D'Hondt, te Aalst 10 koopen Hooigras, in de Mulenmeerscben, nabij den Watermolen. 6 Namens den heer Karei Schocksert, te Erpe 5 koopeB Hooigras, in deMolenmeerscnen. 7 Namens de erven De Boeck, te HofsUde a. 4 koopen Hooigras, in de Molenmeerschen b. 6 koopen Hooigras, in de Hoonegemmeerachen. 8. Namens den heer Franciscus Van der Eist, te Erpe a. 6 koopen Hooigras, op bet Hofter Vaerent b. 8 koopen Hooigras, iu de Hoouegemmeerscben. 9 Namens den beer Bellarminus Cassier en Zuster, te Erpe 10 koopeu goed Hooigras, nabij hunne hof stede, op den Hooiiegem. li.. Namens den heer Donatus Schockaert, te Eron- degem 2 koopeu Hooigras, in dc Hoonegemmeer- scben (Beekmeerscb). 11Namens den heer David Pacrewyck, te Erpe 8 koopeu Hooigras, in de Hoonegcmmeorscben. 12. Namens den beer Pieler-Jan Mcrtons, te Lede 2 koopen Hooigras, in de Hoonegemmeerscben.

De Denderbode | 1900 | | pagina 3