Een en ander Provinciale kiezingen. - dig - Rechterlijk kronijk. AALST. Allerhande Nieuws. HOOIGRAS HOOIGRAS "MEUBELS ZEEVISCHHANDEL H. Arys-De Paepe. BOUWGRONDEN HOVENIERSHOFSTEDE Zij loopt door den akkergrond dezer lieden. De Chineezen welke hunne doo- den op eene bijzondere manier vereeren, begraven hunne stamgenooten op hooge bergen, door eenen tempel beheerscht. Dergelijke bergen zijn geheiligd, die tem pels mogen niet aangeraakt worden. Men heeft bij 't leggen der ijzeren baan daar echter geene rekening van gehouden. Kerkhoven werden verwoest, pagoden omgeworpen, de toegang der voor de Chineezen heilige plaatsen belemmerd, door den aanleg van het spoor, ziedaar reeds meer dan redens genoeg om woede der ingezetenen uit te leggen. De Boksers wilden niet onteigend wor den, zij verdedigen hunnen grond. Hun opstand zou dus een soort werkstaking van landbouwers zijn, welke in hun recht van eigenaars te kort gedaan werden, alsmede in hunne godsdienstige over- tuigi g. De Boksers schynen noch hoofdman noch uitvoerend bestuur aan hun hoofd te hebben. Zij vormen een gemakkelijk verplaatsbare massa welke steeds ver nieuwd en vervangen wordt volgens de plaatsen en de punten der lijn waar de werken aan deu gang zyn. Alzoo zou de tocht op Peking niet te vreezen vallen, en indien de overheid het ernstig opneemt en reguliere troepen tot de muiters zendt, zal de opstand oogen- blikkelijk gedempt zijn. Nu schijnt het nochtans dat het Chi- neesche leger door de Boksers verslagen geworden is. De Europeesche mogend heden hebben moeten troepen ontschepen om hunne landgenooten te beschermen. Gaat de zaak haren natuurlijken gang, dan zullen wij welhaast een buitengewoon schouwspel mogen gade slaan namelijk de verdeeling van het Hemelsch rijk onder de grootste der Staten van Europa en Amerika. W. S. Door vijanden beoordeeld. Le Temps van Parijs schrijft over de kiezin gen in België een lofartikel, dat het mi nisterie alle eer geeft, en zooveel te kos telijker is, doordien genoemd blad tot onze hardnekkigste vijanden behoort. Onder andere lezen wij in bedoeld artikel Hoe meer wij dezen geschiedkundigen dag (dag der kiezing) van naby beschou wen. hoe meer wy de groote gevolgen be- statigen die er moeten uit voortvloeien niet alleen voor België maar voor het welzijn van Europa. Want in dit geval, gelijk in vele an dere, heeft dat kleine landje eene proef gewaagd, welke, gelijk voor toovelc din gen, elders navolging zal verwerven. België is het land waar steods proe ven werden genomen, het is het laborato rium der wetten van Europa. Zegt, zulke complimentjes heeft de liberale party aan 't hoofd nooit kunnen verwerven. Prinses Elisabeth. Een onzer vrienden, zegt het Journal de Bruxelles, door Munchen reizende kreeg het volgen de antwoord op eene vraag naar bijzon derheden over de verloofde van prins Albert. - Prinses Elisabeth is eene van de schoonste, de geleerdste en de deugd zaamste princessen, die men kent. - Ik ben zeker dat België geene betere princes zal vinden om toekomstige konin gin te zyn van dat schoone land, dat ik, zooals gy weet, liefheb als myn tweede vaderland. De uitslag der balloteeringen heeft geeoe verandering aan de samenstelling der provinciale Raden gebracht de catho- liekcn behouden de meerderheid in 6 Provinciën op 9. Zaterdag zal er worden overgegaan tot de verkiezing der provinciale Senateurs. Naar wy vernemen heeft onze achtbare oudsenateur de heer Eug. de Kerchove d'Exaerde van zijne candidatuur als pro vinciale Senateur van Oost-Vlaanderen afgezien. De provinciale Raad onzer Provincie heeft zijn bureel samengesteld als volgt Voor titter M. De Riemaecker, Lid der bestendige Deputatie, Audenaarde. Onder voor Bitter M. Thysbaert, Loke- Van of in Beieren. De verloofde van prins Albert draagt officieel den titel van hertogin in Beieren. Waarom i»en niet van 'i Om den jongeren stam van het huis van Beieren, waartoe zij hoort, te onder scheiden van den ouderen stam, het re- geerend vorstenhuis van Beieren. Onweèren. Ook in de Lim burgsche Kempen heeft het onweer op allerhevigste wijze gewoed, en er veel schade aangericht. Het graan ligt overal plat. Te Curange, bij Hasselt is eene hoeve door den bliksem in brand gestoken. Te Halen werd een meisje door den bliksem getroffen. Men vreest voor haar leven. Te Linckhout werden een tiental boo men in splinters geslagen. Een jong peerd werd dood gebliksemd. Te Herderen onderging een stier het zelfde lot en te Zeelbem brandde eeo masten bosch gedeelteiyk af. De nieuwe Kamer. De bijeen komst der nieuwe Kamer is vastgesteld op 3#n Juli. Zij zal slechts bijeenblijven tot de ge loofsbrieven zyn bevestigd. Niet alleen hebben allen ministers rust noodig, maar de herkozen afgeveerdigden zouden niet willen, dat men hun het vol ledig genot van den verloftijd weigerde. Elke nieuwe poging tot parlementaire overwerking zou verzet ontmoeten. Belasting op deuren en vensters. Zooals wij reeds meldden, zal het gou vernement do belasting op deuren en vensters vervangen door eene belasting op het werkelyk inkomen der bebouwde eigendommen. Ons fabriekwezen. In de maat schappij van maatschappelijke huishoud kunde is eene zitting gehouden in welke M. Julin eene voordracht hield over hot onlangs gehouden nijverheidsonderzoek, De groote nijverheid telt op dit oogen- blik in bare fabrieken, mynen en werk- werven, 704,229 werklieden van beider geslacht. Die fabrieken, onz., zijn 320,000 in getal (dit cyfer moet eene fout zijn. De kleine nijverheid en kleine bazen ten getalle van 87,184 laten 319,465 werk lieden leven. De belangrijkste nijverheid is die der steenkolen, die zich uitstrekt over eene streek van 180 kilometers lengte. Dan volgt de nijverheid der steengroe ven.Deze beiden bezigen te samen 492,519 werklieden. De steenkoolnijverheid, die eene menigte andere nijverheidstakken doet leven, wordt uitgeoefend in 69 ge meenten. De wolnyverheid heeft haar hoofdzetel te Verviers, met vertakkingen te Brussel Turnhout, Hoboken, Leuze, Peruwelz, Dinant, enz. De vlasweverij geeft werk aan 12,480 menscheu, waarvan 3630 in en rond Kort- rijk, 3060 te Gent verder de overigen te Mechelen, Ath, Doornik, Luik, enz. De katoennijverheid wordt hoofdzake lijk uitgeoefend in Oost-Vlaanderen en Brabant. De papiernijverheid geeft in Brabant werk aan 2600 menschen. Om een gedacht te geven van den yer- bazenden vooruitgang van het fabriek wezen, zij gemeld dat de som van stoom- peerdenkracht van 1846 geklommen is van 46,000 tot 430,«00. Met zulke laffe, lage middelen voeren j de doctrinairs den kiesstrijd 1 hoe ellen- Krijgsraad van Antwerpen. Een deserteur van het Belgisch leger was naar Frankrijk gevlucht. Daar beging by een misdaad, ten ge volge van welke hy veroordeeld werd door het hof van Assisen, te Douai. Nadat zijn straftijd uitgedaan was, moest hij van het grondgebied van Frank- ryk verbannen worden. Hij vroeg om naar de Duitsche grens gebracht te worden, doch de Fransche justicie stond zulks uiet toe, en bracht hem over de Belgische grens. Hier werd hij door de gendarmerie aan gehouden en voor den krijgsraad vervolgd voor desertie. Mr De Gottal pleitte dat geene uitle vering voor desertie beslaat, dat het dus door een toeval is, hetwelk niets met de desertiezaak uitstaans heeft, dat de be langhebbende in handen van 't gerecht isdat de wet niet toelaat op onrecht- streéksche wijze een doel te bereiken dat niet rechtstreeksch mag bereikt worden dat diensvolgens de raad den betichte niet mag oordeelen. De raad trad in rechte dit stelsel by, doch besliste dat de vervolgde nog en kele dagen achter slot zou blyven, tot het gerecht de echtheid van hoogerstaande feiten zou hebben kunnen controleeren. CREEMBOTER. Markt van Woensdag 13 Juni. o 100 kilogrammeu ter markt; veel boter te kortprijs fr. 2,50 per kilogr. 5Eïe notarïëele Anno neen op «le 4d" Bladzijde. Geen socialisten. De liberale provincieraadsleden vau Brabant, in bij zondere zitting vereenigd,hebben besloten dat er geen reden bestaat om aan de socia listen eenen provincialen seuateurszetel toe te staan. Belgiè en Congo. De Kamer zal iu den gewonen zittijd, beginnende in November, moeten beraadslagen over een voorstel, strekkende om voor 10 jaar te verleDgen, de kwestie der inly ving van Congo bij België en recht van aankoop van den Congo-spoorweg. Men weet dat hierover eene conventie gesloten is tusschen het gouvernement en de spoorwegmaatschappij. Schitterende flnanciëele toestand. De algemeene toestand der schatkist, op 1 Januari 1900, geeft voor het dienst jaar 97 een overschot van 5.771.014 fr. en voor 98 een boni van 12.097.703 fr. De vermoedelijke boni van 99 zal be dragen 10.347.128 fr. De eindregeling der begrooting van 1896 geeft oen batig slot van 24.824.561 frank. Onder alle opzichten is de toestand der schatkist zeer bevredigend. Stedelijke Werkbeurs van Aalst Wordt gevraagd 1 kleermaker (halve gast) 1 kleerma ker (leerjongen)1 smeder (leerjongen) spoelmakers wevers breisters. Vragen werk Een jongman met zeer goede getuig schriften, kennende de Vlaamscbe en Fransche talen, als magazenier in fabriek of werkhuis een voerman. Onteigeningen. Men weet dat tegenwoordig de processen van onteige ningen jaren duren. Het wetsontwerp, dat de regeering op het bureel der Kamer zal neêrleggen, is heel praktisch en benadeelt geenszins de eigenaars. Het luidt dat, van zoodra eene ontei gening is besloten, het openbaar bestuur den eigendom kan aanslaan, zonder te beletten dat later rechtbanken en exper- ten in volle vrijheid uitspraak doen. Alle rechten blyven dus voorbehouden en achter dringende werken kan spoed gezet worden. Clericale schandalen. Vóór de kiezingen vond de Flandre libérale een paar clericale schandalen uit, onder ander een te Ledeberg, waar een catho- liek van zedenschennis werd beticht. Zaterdag meldt het blad zelf, dat de onschuld van den betichte bewezen en hij vrijgesproken is. Ziedaar al wat er overblijft van dit clericaal schandaal. Op 9 Mei schreef de Flandre dat een catholiek onderwijzer op de Coupure eene dame geweld zou aangedaan hebben. Welnu, tot hiertoe is er zelfs geen schyn van onderzoek begonnen. Vraagt 't Leuvensbier der Brouwerij Druwé, Aalst. Militie. Lichting van 1900. Algemeene inlijving. De over- jKf haudiging aan de militaire Over- yEÜVheid, der militianen geroepen om 'AlSy deel te maken van het contingent van dit jaar en die de storting niet gedaan hebben van 200 fr., om zich te doen ver vangen, zal plaats hebben in de kazern nr 2, (S1 Pietersplein), te Gent. te weten Den Maandag 18en Juni 1900, om 9 uren 's morgends voor de Cantons Aalst en Moorsel Den Woensdag 20 Juni, op betzelfde uur, voor de Cantons Lede, Oordegem, Herzele, Steenhuyze-Wynhuyze, Sotte- gem, Geeraerdsbergen en Idegem Den Vrijdag 22 Juni, op hetzelfde uur, voor de Cantons Haeltert, Ninove en Meerbeke. Brandramp. In de nacht van zondag op maandag is de herberg In de Lammekenste Dickele de prooi der vlam men geworden. De bazin die haar geld wilde redden is in den brand omgekomen en verscheidene personen die haar op hunne beurt ter hulp snelden bekwamen ernstige brandwonden onder anderen haar schoonzoon of echtgenoot Van de Velde. Nadere inlichtingen ontbreken. Een koffiehuisbediende, Dams ge naamd, woont in de Lange Karrenstraat; te Brussel, met zijne drie kinderen op eene zolderkamer. Zondag nacht vonden de andere bewo ners van het huis den trap vol smoor. Zij snelden naar de zolderkamer van Darns eu vonden deze in brand staan en de drie kinderen dood op den vloer. De brand werd spoedig uitgedoofd. Nie mand weet hoe deze ontstond. Nadere bij tonder heden. De koffie huisbediende Dams heeft eene vrouw en vijf kinderen. Het jongste, acht dagen oud, was zondag gedoopt, en eenige vrien- deu hadden het feestje bijgewoond, dat plaats had op de tweede verdieping, die zij bewoonden. In den loop vau den avond bracht de echtgenoote D... de kinderen naar bed, terwijl het gezelschap nog een paar uren vereenigd bleef. Eensklaps werd de aandacht der aan wezigen gaande gemaakt door het geroep van brand dat zij op de straat hoor den. Zij gingen zien en bemerkten toen eerst dat de zolderverdieping, waar de vier oudste kinderen sliepen, in brand stond. Dadelijk snelden zij naar boven, te samen met de politie en de pompiers, die op het alarmgeroep van de voorbijgangers waren toegesneld en vonden het bed der grootste kinderen eD de wieg van het jongste kind in vlammen staan. Weinig water was er noodig om he1 vuur uit te dooven. En toen dit gedaan was kon men eerst geheel het ongeluk schatten dat de familie had getroffen. Het jongste kind was geheel tot asch verbrand. Het andere, 1 jaar oud zynde was nog slechts een klompje verkoold vleesch, ter groote van eene |vuist en van een meisje waren de beenen verbrand en de buik geopend. Het schouwspel was yselyk om aan te zien. Men oordeele over het tooneel dat er plaats had. De droefheid der moeder is zoo groot dat men voor haar verstand vreest. De treurige overblyfselen der drie kleine slachtoffers zijn maandag begra- Hoe het vuur ontstaan is weet men niet, doch meu denkt dat een nachtlichtje omgevallen is. Drinkt 't alom bekende Leuvensbier der Brouwerij Druwé, Aalst. Moord te S1 Denys-Westrem. Za terdag ontving vrouw Desuiter, van Mal - tebruggo te Gent woonend, eenen brief als volgt opgesteld Ga Daar de kamer uwer zuster Ma ria. Misschien is zy dood misschien is zy nog te redden Vrouw Desutter snelde naar de woniDg barer ouders, wonende op bet gehucht Maltebrugge, gemeente Sl Deoys-Wes- trem, en vroeg naar hare zuster. Men had haar sedert 4 uren daags te voren niet meer gezien. Zij was teen 't huis gekomen van het veld, waar zy boterhammen naar de werklieden had ge bracht, en dan was zy tot 7 uren alleen 't huis gebleven. Dat men haar 's avonds niet meer ge zien had, scheen niemand te verwonde ren, daar dit wel meer gebeurde. De deur harer kamer was gesloten, Toen de deur opengebroken was vond men het lijk vau Maria, met een laken bedekt op het bed liggen. Het was reeds stijf en iu deu mond stak een prop. Op de deur was in drukletters het woord doodgeschreven. Het meisje was ver- wurgd. Een onderzoek is dadelijk ingesteld. De brief, die van een zeer schoon ge schrift is, was te Gent in den post gesto ken. Men verhaalt dat hot meisje het voor werp was van vervolgingen en bedreigin gen van zekeren persoon. De geheele bevolking is verslagen. In een blad van Gent vinden wij nog de volgende bijzonderheden over die afschu welijke misdaad. Het lijk lag uitgestrekt op een bed voor twee personenHet was door een hoofd kussen bedekt. Het aangezicht was af grijselijk om zien. Do slapen waren blauw. In de keel zeer straf gedrukt, stak een prop, welk de wetsdokter M. Leboucq groote moeite had uitte trekken. I De hals draagt de sporen van de druk king, welke de ongelukkige heeft moeten onderstaan. Men gelooft dat de moorde naar haar verwurgd heeft met de knie op I de borst. Zy is dan gesleurd op een kamerken van zeer armoedig aanzien men heeft er toegang door 11 treden. Op de deur kan men langs binnen het woord DOOD lezen. De deur was met den sleutel gesloten. Het is waarschijnlijk dat de sleutel door den moordenaar zal medegenomen zijn. Een kind van zes jaren heeft langs eene kleine tralievenster in de kamer moeten driDgen om de deur te openen. Het slachtoffer noemt zich Marie De Zutter. Zij woonde met haren vader, hare moeder en twee broeders. Het parket is zaterdag namiddag ter plaats geweest. Gedurende het onderzoek dat in de kamer gedaan werd, heeft men glazen gevonden die melk ingehouden hadden, een tapijt, papieren en verschillende an dere voorwerpen. Hamers zyn insgelijks door het parket meêgenomen. Sommigen beweren dat Maria De Zut ter door hamerslagen gedood is. Nadere bijzonderheden. De moorde naar is zondag avond aangehouden door M. Coppioe, adjunct commissaris van de 5® bulpwijk, grootendeels ten gevolge inlichtingen van M. Fossard, gewezen politiebeambte. De plichtige is zekere Karei Parez, minnaar van het meisje hij heeft reeds bekentenissen gedaan. Vrijdag avond kregen zij twist het meisje wilde van hem scheiden Parez eischte zijn portret en zijne brieven te rug het meisje weigerde. Ik wilde dan er mij van meester maken, zegde Parez. Zij weerstond Dan heb ik geweld gebruikt en daar zij begon te roepen, heb ik haar mijnen zakdoek in den mond geduwd. Daarna, ik weet niet hoe ik zulks deed, heb ik haar de keel toegewrongen met eene hand. Ik dacht nogthans dat zy niet dood was. Naar Brussel gereisd zijnde, heb ik berouw gevoeld en heb ik uit die stad den brief aan de zuster goichreven. De jonge moordenaar, die slechts 21 jaar oud is, heeft verder veel leedwezen laten blijken. De plichtige is heel den morgend door den onderzoeksrechter in het justicie- paleis ondervraagd. De begrafenis van het slachtoffer heeft maandag morgend plaats gehad. 't Leuveasbier der brouwerij Druwé, js het beste. OPENBARE VERKOOPING van te Erpe, in den Hoonegemmeersch. Het College van Burgemeester en Sche penen der Gemeente Erpe. zal op Don derdag 38 Juni 1900om 4 uren namid dag, te Erpe, in den Hoonegemmeersch, in het openbaar verkoopen 4 hectaren Hoolgraa, te wassen staande op de meerschen aan de Gemeente Erpe toebehoorende. Op laDgen tijd van betaling. De koopers zullen moeten voorzien zijn van solvabele medekoopers en gewoon ongeld. De Burgemeester en Schepenen Op bevel G. De Vos, De Secretaris, R. Bogaert. 'OPENBABE VERKOOPING van schoon en goed XE HÖF8TADE. Frans Crick, Gemeentesecretaris van Hofstade, zal door het ambt van Deur waarder Jozef De Vos, ie Aalst, op Vrijdag 22 Juni 1900, om 2 uren namid dag, openbaarlijk verkoopen de volgende koopen schoon en goed Hooigras 1° Namens madame weduwe Foucart- De Winne, grondeigenares te Hofstade: in den Bekelink, 2 koopen. 2® Namens de Kerkfabrief van Hofstade in de Kerkemeerschen, 3 koopeD. 3° Namens M. Emiel Van den Bossche grondeigenaar te Hofstade in den Bocht 23 koopen. 4° Namens M. August Pensaert, tt Hofstade in de Denderlanden, 7 koopen 5° En namens het Gemeentebestuur van Hofstade op de Beekdijken, 21 koopen. De verkooping zal aanvang nemen in den Bekelink en aldus volgens boven aangeduid orde voortgezet worden. Zij geschiedt verder op gewone voor waarden en tijd van betaling, mits goede en gekende borgstelling. VENDITIE VAN Wijnen en Zilverwerk, te BAARDEOEM, in de Pastorij Da Notaris DE 6HEIST.laAsUI.ulm.lt» scbenkomst van zijnen ambtgenoot M,l,r BONTINCK Notaris te Nieukerken, op DIJNSDAG 19 JUNI 1900, tc beginnen ten 9 uren, ter Pastorij te Baardegen overgaan tot de openbare verltoopin* van dc hui* meubelen, nagelalen door den Eerwaarden H« Pastoor Verhofstode en bestaande voornamelijk in Veel keukengeriel. jachten, stoven, kachels, tafels, couiissetafel voor 25 personen, zetels, stoelen, eita lijnwaad-, kleer- en andere kassen,horlogien, spiegels, printen en kaders, bloemvasen en beelden, kruis beelden, lsmpen, kandelaars.volledig porseleinen tafel servies voor 50 personen, kristalen bier- en wijnglsKt, karaffen, porseleinen koffieservice, 4 bedstoelen mil ressort, lavabos, nachttafels, 4 wollen matrassen, wolteu sargiOn, 3 spreien, 24 bedlakens, vloer-, trap en bedtipijten, venstergordijneu, 24 servieiten en! tafellakens, schaafbank en eeue groote hoeveelnw flesschen. Verders 18 zilveren lepels en vorken, zilvera dienlepel en omtrent KMO flesschen bourgopt itte en roode wijnen. Gereede betaling. Leopolds traat, 14, Aalst. Prijzen voor 14,' 15 en 16 Juni. Talm de kilogr. fr. 0,00 Tarbot fr. 1,60 Tarbottins fx. 2,00 Heilbot fr. 1,00 Kabeljauw fx. 0,76 Tongen (koppel) fr1,00 tot 3,00 Groote Pladijs (stuk) van Ir. 0,70 tot i.50 Grieten 0,50 tot i,50 Rog fr. 0.76 tot 3,00 1 vaatje nieuwe Hollandschen Ha ring 12 stukfl fr. 3.00 Hollandsche Melkersharing 't stuk 0,30 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks Hollandsche haring Nieuwe Schotsche Haring 't stuk 0,i0 OPENBARE VERKOOPING van en ZAAILAND, te Aalst-Mijlbeek De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrede rechter, in het opeobaar verkoopen, volgende goederen gebruikt door heer Cawille Podevyn Aalst-Mijlbeek. 1° Een perceel bouwgrond, op de Herts haag, groot 5 aren, 23 centiaren, g"1"- dastreerd wyk D, nummer 789c. Ingesteld fr. i860 2° Een perceel bouwgrond, ook op de Hertshaag, nabij den Ouden Dender mondschen Steenweg, groot 6 aren centiaren, gekadastreerd wijk D, deel ten ooste nummer 755. Ingesteld fr. 500 3° Een perceel land, op de Wijn gaart groot 26 aren, 42 centiaren, gekadi wijk D, nummer 53c/2bis. Ingesteld fr. 1500 Tweede en laatste Zitdag Zaterdag 23 Juni 1900, ten 2 uren namiddag ter Zittingzaal t Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van eene allerbest geschikt voor BOUWGR OA1DEN te AALST, Sint Jobslraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met van palmslag en gelagen, in bet openbaar verkoop» De Hoveniershofstede bewoond en gebruikt den heer Albert Quintyn, gesUan en gelegen te Aalst ia de Sint Jobslraat, groot volgens titel 29 aren centiaren, en bij meting groot 29 aren, 48 centiare» gekadastreerd wijk A, nummers 2228a en 2» palende ten ooste aan de erven van den heer Windt, ten zuide aan juffrouwen gezusters De Windt ten weste aan den heer Janssens-De Scbryver eb nooide aan de kassei. Gemeten en in 8 loten verdeeld door den heer nard Goetbals, gebouw en grondmeter te Aalst, volge het daarvan door bem opgemaakt bijzouiW grondplan. Eerste lot, ten ooste, groot 8 aren 86 cent. Tweede lot, daarneven, groot 1 aar 03 cent. Derde lot, daarneven, groot 1 aar 01 cent. Vierde lot, daarneven, groot 7 aren 77 cent. Vijfde lot, daarneven, groot 0 aren 97 cent. Zesde lot, daarneven, groot 0 aren 95 cent. Zevende lot, daarneven, groot 0 aren 95 cent, Achtste lot, ten wcsle, groot 7 aren 9ö cent. Met vermogen van accumulatie. ZITDAGEN Instel Donderdag 28 Juni .Q00 Verblijf Donderdag 12 Juli ten 3 uren namiddag, ter Ajipanning i De Musoon, bij den heer Theophiel Wouters, te Aalst aan

De Denderbode | 1900 | | pagina 2