ZAAILANDEN HUIZEN fl'GROND en eene partij Meersch, HOOIGRAS PARTIJ LAN D HOOIGRAS HOOI- EIV NAGRAS HOOI- en NAGRAS, HOOIGRAS HOFSTEDE beste Zaailanden, Meerschen en Bosschen HOOIGRAS BOUW GRONDEN HUISMEUBELS HOVENIERSHOFSTEDE HOOIGRAS OPENBARE VERKOOPING van goede TE AALST-MIJLBEEK. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmsla; en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop.— Een perceel Land, gelegen te Aalst- Mijlbeek. Wijngaard, groot volgens titel 28 aren, 2( centiaren, bekend bij kadaster wjjk F, nummer 96C en 962b, groot aldaar 24 aren, 80 centiaren, palende ten ooste de Burgergodshuizen van Aalst en vrouw weduwe Auguste Van de Meersschc, ten zuide zelfde vrouw weduwe Van de Meerssehe, ten weste den heer De Bruyn-Cammaert en ten noorde vrouw weduwe Jaak Van de Meerssehe. Tweede koop. Een perceel Meersch, gelegen te Aalst-Mijlbeek,Wijngaard, groot volgens titel 11 aren, 18 centiaren, gekadastreerd wijk F, nummers 963a, met eene grootte van 11 aren, 80 centiaren, palende ten oostc vrouw weduwe Auguste Van de Meerssehe, ten zuide de Burgergodshuizen van Aalst, ten weste den IJzerenweg en ten noorde den heer De Bruyn- Cammaert. Derde koop. - Eene partij Land, gelegen te Aalst- Mijlbeek, Kwadermeiren of Roozenbosch, aan de Groonstraat, groot volgens titel 18 aren, 73 centiaren, bekend bij kadaster wijk E, nummer 112, met eene grootte van 18 aren, 80 centiaren, palende ten ooste de kinderen Michel Van Mol. ten zuide mevrouw Dom mer, ten weste den volgenden koop en ten noorde den heer Vinck als gebruiker. Vierde koop.— Een perceel Land, gelegen t* Aalst- Mijlbeek. nevens voorgaande, groot volgens titel 16 aren, 78 centiaren, gekadastreerd wijk E, nummer 113, groot aldaar 16 aren, palende ten ooste voor- gaanden koop drjj, ten zuide mevrouw Dommer, ten weste de Groenstraat en ten noorde den heer Vinck als gebruiker. Vufde koop. Eene partij Land, gelegen te Aalst- Mijlbeek, Kwadermeiren of Roozenveld, groot volgens titel 62 aren, 78 centiaren, gekadastreerd wijk E, nummer 110a, met eene grootte van 63 aren 80 cent. palende ten ooste juf. Rosalia Muylaert, ten zuide mevrouw Dommer, de erven Eeman-Üe Bièvre en voornoemde juf. Muylaert, ten weste de kinderen Mi chel Van Mol en ten noorden mevr. wed. De Clercq. Verdeeld in oost en west helft. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen te Aalst- Mijlbeek, Drij velden ofMuienkauter, groot volgens titel 30 aren, 34 centiaren, bekcud bij kadaster wijk E, nummer 380c, met eene groote van 30 aren 10 centiaren, palende ten ooste den heer August De Smet, ten zuide den heer Jan Podevyn, ten weste met halfvoetweg den heer Jozeph Van der Biest-De Groot en (en noorde den heer Petrus De Witte Al deze goederen zijn gebruikt door den eigenaar mijnheer Henri Van de Meerssehe, te Aalst. ZITDAGEN Instel, Woensdag 20 Juni 1900, ter herberg l»e vier Tonnen, a bij M. Ph. De Neef, te Aalst-Mijlbeek, Moorselschebaan. Verblijf, Woensdag 4 Juli 1900, ter herbirg i De nieuwe School,» bij M. D. Wuytens, Moorselschebaan, te Aalst-Mijlbeke, telkens om 3 uren van den avond. Om I ure nanoen, te Erpe, aan de Roos, Zurebos- scben, Koeibrugraecrschen. Keizersveld, Watermolen en Wijwater. En om 4 uren, aan het Dorp. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits stellende goede en gekende bor« OPENBARE VERKOOPING van zwaar te AALST-MIJLBEEK, Breedestraat en Bergemeerschen. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens de navol gende eigenaars op Dinderdag 28 Juni 190(1, om 2 uren nanoen, in het epeöbaar verkoopen 1. Namens mijnheer Max Moens, te AalstA. 12 koopen allerbeste Hooigras, op eene partij meersch nabij de Breedestraat, achter de hofstede van M. Jo seph Van Heck B. 8 koopen zwaar Hooigras, op eene partij meersch aan de Bergemeerschestraat, rechtover de bleekeiii van M. Schuermans. 2 Namens den heer Edward Muylaert, te Aalst A. 1 koop hooigras op het Vjjverken B. 2 koopen hooigras in de Bergemeerschen. 3. Namens juffrouw wed. Van den Steen-Eeman, te Aalst2 koopen hooi en te wassen nagras, aan de Bergemeerschenstra.it. 4. Namens de heeren Van Geem en Henri Van do Meersschc, te AalstVerscheidene koopen hooigras, in de Bergemeerschen en Wijngaard. 8. Namens mijnheer Achilles Eeman, te Aalst -20 koopen allerbeste hooigras en te wassen nagras in de Bergemecrscheu, (voorheen de lijnwaadlileelierij) tegenover den IJzerenweg, aan den Brusselscheu steenweg, te Aalst. En namens den heer Charles De Vis, te Aalst: 8 koopen goed Hooigras, op eenen meersch in de Ber gemeerschen, nabij voorgaanden meersch. N. B. Men zal vergaderen te Aalst-Mijlbeek, Bree destraat, aan eene partij meersch onder den primo biervoren, alwaar de verkooping op gestelde uur zal aanvang nemen en de aangeduide orde volgen. De verkooping zal geschieden op gewone voórwaar- denen met tijd van betaling, mils goede borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van eene goede te MOORSEL, Ravenakker. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wici behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige Koop Eene partij Land, te Moorsel, Ravenakker, geka dastreerd wyk B, nummer 465, groot aldaar 18 aren, 20 centiaren, palende ten ooste Pieter-Jozef Moens en de weduwe Desiré Heyndrickx, ten zuide Camiel Van de Meerssehe, ten weste de Straat en ten noorde Leooard-fcduard Uyllersprot. Gebruikt door den eigenaar M. Joannes De Block, te Moorsel. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 12 Verblijf, Dijnsdag 26 Jum iyüü' telkens om 4 uren van den avond, ter herberg gehou- door M. Auguste Heyndrickx, te Moorsel, Kokstraat. VEIVÖIT1E VAM en te wassen NAGRAS te Erpe en Aalst-Schaarbeek. De Notaris EEMAN te Erpe, zal ten aanzooke van de volgende eigenaars., op Maandag 28 Juni 19Ü0, op nagemeldc uren en plaatsen, openbaarlijk verkoopen GEMEENTE ERPE. Om 8 uren stipt 's morgens. I. Namens het Armbestuur van Erpe a. 8 koopen Hooi- en t< wassen Nagras, aan den Ledeschen Steen weg, nabij de Steenen Brug b. 5 koopen Hooigras, in de Hoonegemmeerschen c.2 koopen Hooi- en Nagras un de Roos. 2 Namens juffrouw weduwe Veldeman-Rasschaert, te Erpe a. 2 koopen Hooi - en te wassen Nagras, aan de Steenen Brug b. 2 koopen Hooi- en Nagras, in de Zurebosschen. 3. Namens den heer Jan-Baptiste Van Impe.te Erpe: 3 koopen Hooigras, aan den Ledeschen Steenweg. 4. Namens den heer Remel Van Droogenbrocck, te Erpe a. 10 koopen Hooi- en Nagras, in de Molen meerschen b. 2 koopen Hooi- en Nagras, nabij den Kleinen Steenweg. 5. Namens den heer Amand D'Hondt, te Aalst 10 koopen Hooigras, in de Molenmeerschen, nabij den Watermolen. Namens den heer Karei Schockaert, to Erpe 8 koopen Hooigras, in deMolenmeerscnen. 7. Namens de erven De Boeca, te Hofstade a. 4 koopen Hooigras, in de Molenmeerschen h. 6 koopen Hooigras, in de Hoonegemmeerschen. 8. Namens den heer Franciscus Van der Eist, te Erpea. 6 koopen Hooigras, op het Hofter Vaerent b. 8 koopen Hooigras, in de Hoonegeuimeerschen. 9. Namens den heer Belhirininus Cassier en Zuster, te Erpe 10 koopen goed Hooigras, nabij hunne hof stede, op den Hoonegcm. to. Namens den heer Donatus Schockaert, le Eron- degem 2 koopen Hooigras, in de Hoonegemmeer schen (Beekmeersch). II. Namens den heer David Paerewyck, te Erpe 8 koopen Hooigras, in de Hoonegemmeerschen. 12. Namens den heer Pietcr-Jan Menens, te Lede 2koopen Hooigras, in de Hoonegemmeerschen. AALST-SCHAARBEEK. 13.Namens den heer Dominique Van den Eeckhaut- De Boeck, tc Erpe 2 koopen Hooigras, in de Hoone gemmeerschen. 14. Namens juffrouw Marie Van den Uende, te Aalst1 koop Hooigras. in de Hoonegemmeerschen. NOG GEMEENTE ERPE. 18 Namens juffrouw weduwe Charles-Louis De Laodtsheer, tc Erpe 3 koopen Hooi- en te wassen Nagras, in de Koeibrugmeerschcn. 10. Namens den heer Alfons Van Biesbroeck, te Erpea 4 koopen Hooigras, in de Koeibrugmeer- scben h. 2 koopen Hooigras, op het Keizersveld, 17. Namens den heer Burgemeester De Vos, te Erpe 8 koopen Hooigras en te wassen Nagras, aan den Watermolen, nabij het Dorp. 18. Namens den heer Leo Stalpaert, te Aalst 3 koopen Hooi- en Nagras, in het Wijwater, achter de hofstede van M. Joseph De Nys. 19. Namens den E H Pastoor Van de Putte, te Erpe20 koopen goed Hooigras en te wassen Nagras, op zjjne meerschen aan het Dorp. Obde der Verkooplnc Men zal vergaderau te Lrpe, aan den Ledeschen Steenwee (Steenen Brug), aan den meersch van het Armbestuur, alwaar de verkooping zal aanvangen. Hetvulgende orde zal gevolgd worden Om 8 uren slipt 's morgens, te Erpe, aan den Ledeschen Stecn- *eg, Molenmeerschen, Hof ter Vaerent, Hoonegem meerschen en Aalst-Schaarbeek, Hoonegemmeer schen. OPENBARE VERKOOPING VAN TE MESPELAERE. Deurwaarder Will. VANMUYLEM te Aalst, zal op Dijnsdag 26 Juni 1900, om 1 ure stipt nanoen, in liet openbaar ver koopen ter gemeente Mespelaere 1° Namens juffrouw De Meyer, te Mes pelaere: 5 koopen extra hooigras in den Paardenmeersch 4 koopen hooigras in den Beekmeersch 6 koopen hooigras in den Steemansmeersch; 3 koopen hooigras op 't Rot; 1 koop hooigras aan de Breede straat. 2° Namens mijnheer Karei De Roover, te Lokeren: 3 koopen hooi- en 3 koopen nagras op den meersch genaamd de Cup- perweide. Men zal vergaderen ter herberg Den Toren, bij M. G. Tilly, te Mespelaera, Dorp. raardsbergen.oost de kinders Eduard Van den Bruelle, zuid den Hondengracht en west de erven Arents. In gebruik bij Petrus De Sohutter. Koop 10 Een perceel Meersch, gelegen in den Eede, gekend b(j kadaster Grootkauter, sectie A, num mer 761, met eene grootte van 8 aren, 90 centiaren, palende noord den Gracht, oost de erven Do Bom, zuid de erven Van den Bruelle en Camille De Graeve, west de kinderen Meganck. Op te leggen voor boom- prijs fr. 323. Gebruikt door Frederic Mally. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 17 Juli 1900, om 2 uren namiddag, ter herberg van Fraks Mct- laert-De Paüw, te Haeltert, Hoogstraat. Verblijf Dijnsdag 24 Juli 1900 om 2 uren namiddag, ter herberg van Fraks De Loose, te Haeltert, Houtmerkt. VERKOOPING van te HER DERSEM. Alfons Van Belle, Zaakwaarnemer te Buggen bout, zal door bevoegd ambt op Vrijdag 29 Juni 1900, (St. Pieters- dag) om 9 uren voormiddag, openbaarlijk verkoopen 1° Voor Juffer Marie Van De Maele, genaresse te Herdersem, op haren meersch te Herdersem, nabij het Sas 10 koopen Hooi- en Nagras. 2° Nabij de oude Beek, in de Hamme- straat, op eenen meersch geDaamd dt Koeweide, in gebruik bij de kinderen Vitalis Van Nuffel28 koopen Hooigras. Men zal vergaderen ter herberg Het Schuitje,bij Leopold Bruylandt, te Herdersem, aan de Vaart. Gewone voorwaarden en tijd van beta ling, mits borgstelling en gereede voldoe ning van het gewoon ongeld. OPENBARE VERKOOPING VAN te Erpe, in den Hoonegemmeersch. Het College van Burgemeester en Sche penen der Gemeente Erpe, zal op Don derdag 28 Juni 1900, om 4 uren namid dag, te Erpe, in den Hoonegemmeersch, in het openbaar verkoopen 4 hectaren Hooigras, te wassen staande op de meerschen aan de Gemeente Erpe toebehoorende. Op langen tyd van betaling. De koopers zullen moeten voorzien zijn van solvabele medekoopers en gewoon ongeld. De Burgemeester en Schepenen, Op bevel G. De Vos, De Secretaris, R. Bogaert. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van eene Landen en Meersch TE HAELTERT. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal ten verzoeke van wie het behoort, met gewin van een half ten hODderd instelpremie, openbaar ver koopen GEMEENTE HAELTERT Koop 1. Eene nieuw gebouwde Hofstede met Afhangen en Grond, gestaan en gelegen aan de Hoogstraat, gekend bij kadaster Kleinen Droeskauter, sectie B, nummers 958a en 935b. met eene grootte van |2 aren, palende noord Frans Van Poel. oost de Straat, zuid Charles Louis De Meyer en west de we duwe Frans Seminck. Op te leggen voor eene kleerkas 50 fr. en voor boomprijs 150 fr. Verhuurd aan Victor Cautaert en Gustaal Elskens. Koop 2. Eene partij Land, aan de Kapellestraat, gekend bij kadaster Kruiskauter, sectie B, nummer 393. met eene grootte van 20 aren, 10 centiaren, palende noord Frans Muylaert. oost Charles-Louis Verlé, zuid de erven Van Gutte en west de Straat. Gebruikt door de kinderen Raes. Koop 3. Eene partij Land, gelegen aan den Hondengracht, kadastraljjk bekend Achtersten Mid- delkauter, sectie B, nummer 797, met eene grootte van 15 aren, 80 centiaren, palende noord de kinde ren Peli-man, oost den Hondengraqht, zuid de weduwe lsidoor Van de Weghe en west de Baan. ln ge bruik bij Donaat De Sadeleer. Koop 4. Een perceel Land, gelegen als voor gaande, gekadastreerd Kleinen Droeskauter, sectie B, nummer 973, met eene grootte van 13 aren. 20 cen tiaren, palende noord den HondeDgracht, oost Char les Louis lie Meyer, zuid de kinderen Raes, west de weduwe lsidoor Van de Weghe. Gebruikt door Frans Van Poel. Koop 5. Eene partij Land, gelegen als de voor gaande, gekend bij kadaster Kleinen Droeskauter, sectie B, nummer 968, met eene grootte van 15 aren, 20 ceDtiaren, palende noord Amedce Alternant, oost Domien \an de Weghe, zuid de Baan en west Joseph Groolvriendt. Gebruikt door Victor Van Cauter. Koop 6. Eene partij Land, gelegen als de voor gaande, kadastralijk aangeduid Middelkauter, sectie B, nummer 91-Obis, met eene grootte van 20 aren, 70 centiaren, palende noord de Hospicifin, oost de Baan, zuid Frans Muylaert en west de kinderen Pe trus Van den Berghe. In gebruik bij de kinderen Raes. Koop 7. Eene partij Land, gelegen in Mus- scbenzelc, bekend bij kadaster Achtersten Middel- kauier, sectie B, nummers 808 en 809, met een* grootle van 30 aren, 50 centiaren, palende noor I Charles Rcdaul, oost Madame De Troyer-Cochez, zuid Frans De Loose en west de Baan. Gebruikt door Xavier De Ryck. Koop 8. Een perceel Land. gelegen op den Mid delkauter, gekadastreerd sectie B, nummer 909, met eene grootte van 12 aren, 80 centiaren, paleDde noord de erven De Sadeleer, oost Domien Van de Weghe, zuid de Hospiciên, west Frans Schockaert. Gebruikt door Frans Schockaert. Koop 9 Een perceel Land, op den Kleinen Mid delkauter, kariastralijk bekend sectie B, nummer 983, met eene oppervlakte van 12 aren, 50 centiaren, palende noord den Steenweg van Aalst naarGee- GROOTE VERKOOPING van onder Welle, Denderleeuw, Iddergem, Denderhautem en Erem bodegem. De Xotaria VAN OUDENHOVE, reaidee- rende te Denderhautem, zal op verzoek der erven van wijlen den heer Jan-Francis De Cuyper en zijne overledene echtgenoote dame Catharina Van der Poorten, beiden overleden te Welle, niet gewin van palmslag en hooge- nis8en, ter hieronder gestelde zittingen in het openbaar aan den meestbiedende verkoopen 1* Lot. Een perceel beste Hooiland of Meersch, te Denderleeuw, in de Bordellen, groot 62 aren, 10 centiaren, aangewezen ten kadaster sectie A, nummers 61a en 62a. In gebruik bij Petrus Beeckman, voor fr. 82,50 te jare boven de grondlasten. 2e Lot. 15 aren, 10 centiaren Land, zeer goed geschikt voor bouwgronden, te Dender leeuw, op den Sijpenkauter of Lindeveld, sec tie A, nummer 555 des kadasters. In ge bruik door Francis Van Droogenbroeck- Schalinck, voor 32,50 in 't jaar. Verdeeld in drij doelen. 3® Lot. 13 aren, 80 centiaren Land, te Denderleeuw, in den Aalzak, gekend bij ka daster sectie B, nummer 49. In gebruik bij Petrus-Amandus Wynant-De Geyter, voor fr. 27,00 in't^aar. 4* Lot. Een perceel Laud, gelegen als- voren, waar men 't noemt den d'Este, gekend by kadaster onder de Bectie B, nnmmer 341, met eene oppervlakte van 31 aren, 90 centi aren. Gebruikt door Frans Vaeyens en Casimir Wellekens, voor fr. 60,00 te jare. 5® Lot. 31 aren Land, gelegen te Den derleeuw, in den Aalzak, aangewezen ten ka daster onder de sectie B, nummer 93a, ge naamd Schervyn. In regie. 6" koop. 33 aren, 30 centiaren Land, te Denderleeuw in de Drijputten, gekend bij kadaster sectie B, nummer 718. ln gebruik by Franci8-Xaveriu8 Meessens, voor fr. 65,00 jare. 7® Lot. 34 aren Land, te Denderleeuw, waar men 't noemt den Omloop, kadastraal gekend onder de sectie A, nummer 1161. In gebruik by Joseph De Ryck, mits fr. 35,00 in 't jaar. Lot. 38 aren, 70 centiaren Land, ge- i te Denderleeuw op de Negenbunders, kadaster sectie A, nummer 650c. Gebruikt door Joseph Van Mol en Petrus De Bisschop, voor fr. 91,00 te jare. 9® Lot. Een perceel Land, onder Erem bodegem, in de Helle, groot 6 aren, 90 centi aren, gekend bij kadaster sectie B, nummer 1825. In gebruik bij Jau-Baptiste Nelis. voor fr. 13,50 te jare. 10® Lot. Een perceel Land, onder Erem bodegem, op den Berg, groot 39 aren, gekend by kadaster onder de sectie B, nummer 1098o. Gebruikt door PetruB-Amandus De Clerck en August Ganseman, voor fr. 76,00. 11" Lot. 1 beotare, 13 aren, 80 centiaren Land, te Iddergem, boven de Cannaert of in de Rabatteneenige Bectie, deel van nummers 129a en 130b; zijnde de juiste belft ten zuiden van grooteren blok, de noordhelft behoorende aan de kinderen Meessens. Verdeeld in drij deelen. In gebruik bij verschilligen voor fr. 203,50. 12® Lot. Een perceel Land, gelegen te Denderbantem, op Kosbroeck, gekend bij ka daster sectie C, nummer 183, groot 31 aren, 10 centiaren. In gebruik door Aloïs Schie- tecatte, voor 60,00 in 't jaar. 13® Lot. Een perceel Land, gelegen te Denderbantem, op net Daalveld, sectie A, nummer 880, groot 28 aren. 50 centiaren. Gebruikt door Charles Van der Hoeven- Beeckman, voor fr. 55,00 te jare. 14® Lot. Een perceel Land, gelegen te Welle, op de Drijbunders, gekend bij kadas ter onder de sectie A, nnmmer 313a, groot 19 aren, 70 centiaren. Gebruikt door Frans De Wetter, voor fr. 41,00 in 't jaar. 15' Lot. 25 aren, 70 centiaren Land, ge legen te Welle, ter plaats genaamd Anderen broek, sectie A, nummer 291a des kadasterB. Gebruikt door Petrus-Amandus Wynant- De Geyter, te samen met koopen 16 eu 19 voor fr. 82,00. 16* Lot. 19 aren, 40 centiaren Meersch, onder Welle, alsvoren Anderenbroek, sectie A, nummer 290 van den kadastralen legger, een blok uitmakende met voorgaanden koop. In gebruik by zelfden Amandus Wyaant. 17® Lot. Een perceel Land, gelegen to Welle, op het Laardeveldeken, gekend bij kadaster sectie A, nnmmer 327n, met eene oppervlakte van 33 aren. Gebruikt door J.-B. Heyman, Judo D'Haeseleer en de wed' Constant De Waele, voor fr. 78. 18® Lot. 8 aren Hooiland of Meersch, te Welle, in da Wellemeerscben, gekend bij ka daster sectie A, nnmmer 103bis.In gebruik bij Frederik l)e Gent, te samen met lot 29 voor fr. 25. 19® Lot. 11 aren,80 centiaren Land.gelegei te Welle, Anderenbroek, gekend bij kadaster sectie A, nummer 262c. Gebruikt zooals bij lot 15 is gezegd. 20® Lot. 3 aren, 20 centiaren Land, te Welle, wijk Anderenbroek, sectie A, nummer 253a. In gebruik bij Domien Van de Winckel, met koop 21 voor fr. 14 te jare. 21® Lot. 3 aren, 50 ceDtiaren Land, gelegen te Welle, op het Raapland, sectie A, nummer 211b. Gebruikt door zelfde Domien Van de Winckel. 22® Lot. 9 aren, 60 centiaren Land, gelegei. te Welle, op het Zijpland, sectie A, nummer 307. Gebruikt door Lonis De Wachtelaar- Peerlinck, voor fr. 23 in 't jaar. 23* Lot. 10 aren, 10 centiaren Land, te Welle, op het Laerdeveldeken, aangewezen ten kadaster sectie A, nummer 338d. Gebruikt door Frans Meert-Durang, voor fr. 20,40 te jare. 24® Lot. 12 aren Weide of Hooiland, gele gen te Welle, waar men't noemt d'Elskens, kadaster sectie B, nummer 32a. Gebruikt door Joseph Houtman, voor fr. 8,00. 25® Lot. 17 aren, 40 centiaren BoBch, gelegen alsvoren onder Welle, in d'Elskens, sectie B, nnmmer 34a van 't kadaster. Boomprijs en houtwaarde fr. Gebruikt door Petrus Van Bever, voor fr. 10, vrij van contributie. 26® Lot. 3 aren, 80 centiaren Hooiland, ge legen te Welle, op het Laerdeveldeken, aan gewezen ten kadaster sectie A, nnmmer 340d. Gebruikt door de weduwe Frans Van der Donkt, voor fr. 6,50 27® Lot. 16 aren, 90 centiaren Land, gele gen te Welle, op het Molenveld, sectie B, nnmmer 81b. In gebruikt bij Frans-Xaveer Meessens, voor fr. 34,75. 28® Lot. 14 aren, 70 centiaren meersch,'te Welle, op het J/olenveld, gekend bij kadaster sectie A, nummer 95.In gebruik bij Pieter Amand De Wolf, voor fr. 19. 29® Lot. 35 aren, 50 centiaren Hooiland, Selegen te Welle, in de Wellemeerschen, sec tie A, nummers 102a en 102b. Gebruikt >o gezegd bij lot 18. 30® Lot. 8 aren, 80 centiaren Land, 0 te Welle, op het Hoogsteenveld, gekend°bij kadaster sectie B, nnmmer 670. Gebruikt door Petrus Van Nieuwenbove-Verleysen, voorff. 18,50. 31® Lot. 14 aren Land, gelegen te Welle, op het Nedersteenveld, gekend bij kadaster onder de sectie B, nnmmer 613c. In ge bruik bij Petr.-Amand. De Wolf, voor fr. 18. 32* Lot. 39 aren, 20 centiaren Land, te Denderleeuw, waar men 't noemt Lindeveld, sectie A, nummers 165 en 166. Gebruikt door Benoit Collyns en Van Droogenbroeck- Scheerlinck voor fr. 78. 33® Lot. 10 aren, 10 centiaren Land, te Denderleeuw, op het Hemelrijk, kadaster sectie B, nummer 7. In gebruik bij Benoit Collyns, voor fr. 20. 34* Lot. 32 aren Land, gelegen te Dender leeuw, in den Aalzak, aangewezen bij kadas ter sectie B, nnmmer 39. Gebruikt door Judocus Peerlinck, voor fr. 62 in 't jaar. 35* Lot. 18 aren, 50 centiaren Land, gele gen te Denderleeuw, in den Aalzak, sectie B, nummer 61. In gebruik bij Eugene Van den Hel en Edmond Snel, voor fr. 37 te jare, vrij van grondlasten. 36® Lot. 9 aren Land, gelegen te Dender leeuw, in den Aalzak, sectie B, 144a. In (ebruik bij Amandus Triaan en Frans Schoon- ans, met de woonhuizen hierachter voor 7 fr ter maand elk. Lot. I are, 80 centiaren Land, te Den derleeuw, op het Lindeveld, sectie B, nnmmer 736a. Gebruik door Amandus Triaen en Frans SchoonjanB als voren. 38* Lot. Een Woonhuis, met Afbangen en 1 are, 15 centiaren Grond, te Denderleeuw, op het Lindeveld, sectie A, nummers 504b en 504f of deelen. Gebruikt door genoemden Amandus Triaen, zoo gezegd biervoren. 39* Lot. Een Woonhuis, met Afbangen en 1 are, 15 centiaren Grond, alsvoren, op het Lindeveld, sectie A, deel van nummers 504b en 504f. In gebruik by Frans Scboonjans, o hiervoren gezegd. 40' Lot. 19 aren, 50 centiaren Land, te Denderleeuw, iu den zoogenaamden Aalzak, sectie B, nummer 110. - Gebruikt door Leo De Bruyne en Henri Van Jfulders, voor fr. 40. 41® Lot. 20 aren, 50 centiaren Hooiland, te Denderleeuw, in de Vettemeerschen, sectie A, nnmmer 1155. gebruikt door Joseph De Ryck, voor fr. 25 in 't jaar. 42® Lot. 20 aren, 60 eentiaren Land, te Denderleeuw, in de Drijputten, sectie B, nummer 798n, In gebruik by Frederik Van der Poorten, voor fr, 42 's jaars. 43® Lot. 29 aren, 30 centiaren Land, te Denderleenw, in den Aalzak, sectie B, nnm mer 53. - Gebruikt door Petras Amandus De Wolf, voor fr. 59,50 in 't jaar. 44° Lot. 13 aren, 30 centiaren Land, te Denderleeuw, in den Helleput, gekend bij kadaster onder de sectie R, nummer 440. Gebruikt door Petrus Steenhout eu Remi De Vuyat, voor fr. 25 te jare. 45® Lot. 63 aren, 60 centiaren Land, te Denderleenw, in den Aalzak, sectie B, num mer 74 des kadasters. - In gebruik bij Domien Van Rampelbergh, voor fr. 123 tejare. 46® Lot. 15 aren, 10 centiaren Land, te Denderleeuw, op het Hemelrijk, sectie B, nnmmer 8. In gebruik bij Benoit Collyns, voor fr. 29,40 tejare. 47® Lot. 28 aren, 40 centiaren Land, te Denderleeuw, op den d'Est, sectie B, num mer 318 van den kadastralen legger. In ge bruik bij Petrus De Bisschop en Charles Ruyssinck, voor fr. 54. En 48® Lot. De juiste zuidhelft van 79 aren, 40 centiaren Land, te Denderleenw, in de Drijputten, sectie 13, nummer 798c des ka dasters. - In gebruik by Frederik Van der Poorten, voor fr. 76,80. Geene der voorgaande Goederen zyn bij termijn verpacht. ZITTINGEN Voor de voorbereidende toewijzing Donderdag 28 Juni 1900, om 12 uren 'e middags, ter herberg De Ster, n bij Valentine Van der Jfeerscbe, wed® Baeyens, te Denderleeuw, Korte Straat. Voor de beslissende toewijzing Donderdag 5 Juli 1900, om 12 uren stipt 'e middags, ter herberg van vronw weduwe Pieter Steppe-Schoerlinck, Tivoli, te Denderleeuw, in de Langeetr. Voor nadere inlichtingen wende men zich ten kantore van den Notaris VAN OUDEN HOVE, te Denderhautem. OPENBARE VERKOOPING van schoon en goed XE HOFSTADE. Frans Crick, Gemeentesecretaris van Hofstade, zal door het ambt van Deur waarder Jozef De Vos, le Aalst, op Vrijdag 22 Juni i900, om 2 uren namid dag, openbaarlijk verkoopen de volgende koopen schoon en goed Hooigras i° Namens madame weduwe Foucart- De Winne, grondeigenares te Hofetade in den Bekelink, 2 koopen. 2° Namens de Kerkfabrief van Hofetade: in de Kerkemeerschen, 3 koopeD. 3° Namens M. Emiel Van den Bossche, grondeigenaar te Hofstade io den Bocht, 23 koopen. 4° Namens M. August Pensaert, te Hofstade in de Denderlanden, 7 koopen. 5° En namens het Gemeentebestuur van Hofstade op de Beekdijken, 21 koopen. De verkooping zal aanvang nemen in den Bekelink en aldus volgens boven- aangeduid orde voortgezet worden. Zij geschiedt verder op gewone voor waarden en tijd van betaling, mits goede en gekende borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van en ZAAILAND, te Aalst-Mijlbeek. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrede rechter, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen gebruikt door den ier Camille Podevyn Aalst-Mijlbeek. 1° Een perceel bouwgrond, op de Herts haag, groot 5 aren, 23 centiaren, geka dastreerd wijk D, nummer 789c. Ingesteld fr. 1360. 2° Een perceel bouwgrond, ook op de Hertshaag, nabij den Ouden Dender- mondschen Steenweg, groot 6 aren, 9 centiaren, gekadastreerd wijk D, deel ten ooste nummer 755. Ingesteld fr. 500. 3° Een perceel land, op de Wijngaard, groot 26 aren, 42 centiaren, gekadastreerd wijk D, nummer 53c/2bis. Ingesteld fr. 1500. Tweede en laatste Zitdag: Zaterdag 23 Juni 1900, ten 2 uren namiddag ter Zittingzaal van 't Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. Bij uitscheiding van bedrijf en woonst verandering. VENDITIE VAN Wagens, Bakkarre, Harnassuren ©n LAA'DHOUWALEM, TE NIEUW ERKERKEN. Dc Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal namens den beer Francois T'Kint-Saey, eigenaar te Haeltert, ten zijnen hoeve te Nieuwerker.en, gebuebt Brent, op Vrijdag 20 Juli 1900, te beginnen 's morgens ten 8 uren stipt, in bet open baar verkoopea Huismeubelen, waaronder 2jachtconfoors, 3 stoven, tafels, stoelen, kas met marmeren blad, veel koperen tinnen en ijzeren keukengerief,steenen tobbens, 1000 flesschen en veel brandhout. Landbouwalem, als zesduimerwagen, vierduimer- wagen, bakkarre, paardenbarnassuren, aanschijnen, kettens, wagenreep, ploegen, sleede, eggens, rolblok, 2beerpompen en 2 beerstukken, twee wanmolens, raapmolen, bascule, ladders, meelkislen, standen, houten bakten en eene groote hoeveelheid klein alem. OPENBARE VERKOOPING allerbest geschikt voor BOUWGROIVDEM te AALST, Sint Jobslraat. De Notaris DE GHEEST. te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen De Hovenicrsbofstede bewoond en gebruikt door den heer Albert Quintyn, gestaan en gelegen te Aalst, is de Sint Jobstraat, groot volgens titel 20 aren, 08 centiaren, en bij meting groot 20 aren, 48 centiaren, gekadastreerd wjjk A, nummers 2228a en 2227a, palende ten ooste aao de erven van den heer De Windt, ten zuide aan juffrouwen gezusters De Windt, ten weste aan den heer Janssens-De Scbryver en ten noorde aan de kassei. Gemeten en in 8 loten verdeeld door den beer Ber nard Goetbals, gebouw en groudmeter te Aalst, inge volge het daarvan door bem opgemaakt bijzonder grondplan. Eerste lot, ten ooste, groot 8 aren 86 cent. Tweede lot, daarneven, groot 1 aar 03 cent. Derde lot, daarneven, groot 1 aar 01 cent. Vierde lot, daarneven, groot 7 aren 77 cent. Vijfde lot, daarneven, groot 0 aren 97 cent. Zesde lot, daarneven, groot 0 aren 93 cent. Zevende lot, daarneven, groot 0 aren 95 cent. Achtste lot, ten weste, groot 7 aren 96 cent. Met vermogen van accumulatie. ZITDAGEN Instel Donderdag 28 Juni Verblijf Donderdag 12 Juli ten 3 uren uamiddag, ter Afspanning De Meiboom, a bij den heer Theophiel nauters, te Aalst aan da Zoutstraatpoort. VENDITIE VAN te Erpe en Aalst-Schaarbeek. De Notaris DE GHEEST, le Aalst, zal op Donderdag 21 Juni 1900, te beginnen om 3 uren namiddag, in bet openbaar verkoopen Gemeente Erpe. 1. Namens den beer Camille De Coninck, te Aalst: A. Op eenen meersch in de Doornbeek, 12 kooPen hooigras; B. En op eenen meersch in den Hoonegem, 3 koopen hooigras. 2. Namens den heer Louis De Coninck, te Aalst, op zijnen meersch nabij voorgaande in den Hoonegem: 3 koopen hooigras. Aalst-Schaarbeek. 5. En namens den beer Frans Van Reek, te Erpe: hel hooigras wassende op zynen meersch te Aalst- Schaarbeek, in de Lindestraat. Gewone condition en tyd van betaling mits borg stelling.

De Denderbode | 1900 | | pagina 3