KERK M Dl H, J WOONHUIS ZAAILANDEN ZAAILANDEN ZAAILANDEN Frankrijk. Oostenrijk. Turkije. ZEEV I SCH H A I) EL H. Arys-De Paepe. BUURTWEGEN IS Overjarige Panden beste Zaailanden en Meerschen, BURGERSHUIS VEND1TIE DRIJ HUIZEN HOFSTEDE PERCEELEN LAND IE ZEILT ZE3ZTTIS Landen en Meerschen, V^ü °°0« «<*>- om do puinea op te ruimen, en liet laat ste, René Simar, werd het eerst met ge broken bil en polsen te voorschijn ge bracht. De drie anderen waren vreeselijk ge steld. Een derzeive is gestorven aan ver stikking en ten gevolge van inwendige kwetsuren. Voor 't leven der anderen kunnen de dokters nog niet instaan. Een onderzoek van het gerecht zal de verantwoordelijkheid vaststellen. Ook zijn maatregelen geuomen, om verdere onge lukken te voorkomen. De hitte Op het observatorium te Parijs heeft men de vreeselijke hitte van 38 graden in de schaduw waargeno men. 't is de heetste dag dezer eeuw. In de departementen was het oven heet. In Alliers zelfs 40 graden. Brand. Zaterdag nacht is in de rue des Trois Bornes, te Parys, eene fa briek van celluloid in brand geraakt. In eenigo oogenblikken stond alles in vlam men. Achttien personen werden gekwetst, waaronder verscheidene die erg verbrand zijn. Zelfmoord bij middel van een kanon. Uit Lemberg wordt gemeld dat kapo raal Vileta zich op eigenaardige manier heeft gezelfmoord. Hij vulde een kanon met kogels, ging voor den loop staan en deed bij middel eener koord bet schot afgaan. Men vond den volgenden morgend zijn geheel verminkt lijk. Brand te Constanlinopel. Een vree selijke brand heeft te Constantinopel ge woed. Honderd vijftig huizen, honderd maga zijnen, de Armeensche kerk, eene school en een politiebureel zijn afgebrand. Tal rijke personen zyn er bij om het leven ge komen, hoofdzakelijk door dat een aantal vrouwen eu kindereu in hunne vlucht, in een goopendon walput gevallen zijn. Leopoldstraat, li, Aalst. Prijzen voor 26, 27 en 28 Juli. ZA LÜI de l/t kilogr. fr. 2.TÊS TARBOT fr. 1,550 Tarbottins fr. 1,26 tot 2,00 Heilbot fr. 1,00 Kabeljauw fr. 0,75 Tongen (koppel) fr1,00 tot 3,00 Groote Pladijs (stuk) van tr. 0,70 tot 1.50 Grieten 0,50 tot 1,50 Bog fr. 0,75 tot 3,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00 en 5,00 1 vaatje nieuwe Hollandsclien Ha ring 12 stuks. fr. 4.00 1 vaatje nieuwe Schotschen Haring 12 stuks fr. 2,00 Hollandsche Melkersharing 't stuk 0,30 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks 2.00 Hollandsche haring 0,10 Nieuwe Schotsche Haring 't stuk 0,10 STEUR (Esturgeon) l,£SO Gemeente Oordegem. GRENSBEPALING. Het College van Burgemeester en Sche penen der gemeente Oordegem, maken bekend dat in naleving van art. 41 van het landelijk wetboek van 7 October 1886, er op den 24 September aanstaande, om 9 uren voormidosg, door eenen daartoe aangestelden gezworen landmeter zal worden overgegaan tot de grensbepaling van den buurtsteenweg n° 12 dezer ge meente, zulks aan de aanpalende eigen dommen. Oordegem, de 12 Juli 1900. De Burgemeester en Schepenen Op bevel C. Schelstraete. De Secretaris Louis Galm art. 1TAD AALST. De Kerkfabriek van den H. Jozef, te Aalst, brengt ter kennis dat zij den 18 Augustus aanstaande, om 6 uren 's avonds, in de Pastorij, zal overgaan tot de aanbesteding der opbouwing eener Doopkapel aan de Kerk van den H. Jozef, waarvan 't bestek beloopt tot de som van 6 473,73 fr. De plans, het algemeen en bijzonder lastenboek, het bestek, alsook het model Tan aanbieding, berusten ter inzage in de Pastorij van St-Jozefsparochie. Gedaan te Aalst iu zitting van het Bureel der Kerkmeesters den 19 Juli 1900. NAMENS HET BUREELj: De Schrijver, De Voorzitter, A. Bockstal. J. Van Gyseghem. Berg van Bermhertigheid Aalst. OPENBARE VERKOOPING van der maanden Januari, Februari, Maart, April, Mei en Juni 1899, bestaande voor namelijk in: kleedingstukken, lijnwaden, gouden en zilveren zakuurwerken, twee prachtige gouden damen borlogiën, enz., op Donderdag 2 Oogst 1900,om 2 uren namiddag, in deszelfs lokaal Leopold straat, n° 16, door het ambt van den Deurwaarder «Jozef De Vos. OPENBARE VERKOOPING vaneen met Afhangen en Grond, te Denderhautem en Kerkxken. De Notaris VAN OUDENHOVE, verbly vende te Denderhautem, zal met tusschen- komst van zijne ambtgenoten Meesters VAN IMPE en ROMAN, beiden resideerende te Ninove, op verzoek der erfgenamen van wijlen Domien Taeleman en Joanna-Maria Temmer man, overleden te Denderhautem, ter hier onder gestelde zittingen met gewin van palm- slag en gelagen,in 't openbaar aan den meest biedende verkoopen Eerste Lot. Een Woonhuis met Afhan gen en Grond, te Denderhautem, ten Borre- ken, groot 15 aren, 40 centiaren, palende oost den Arme van Denderhautem, zuid de Borre- kenBstraat, west Jan-Baptiste Heyman noord de gebroeders Brys. Onbewoond. Tweede Lot. 28 aren, 60 centiaren Land en Meersch, te Kerkxken, in Strijkenbroeck. palende van ouds oost de kinderen De Wetter, zuid Franeis De Winter, noord Bernardus Welleman. In gebruik bij Edouardus Van de Hoeven en de kinderen Welleman. Derde Lot. 18 aren, 40 centiaren Land, onder Denderhautem, in de Wurft, palende oost de erven Domien Taeleman-Temmerman, zuid den Arme van Aalst, west Doctor Van Oudeuhove en noord Francis Huylenbroeck. In gebruik bij de weduwe Taeleman. Vierde Lot. 15 aren, 40 centiaren Land, onder Denderhautem, aan de Zegelstraat, palende van ouds aan De Smet, de straat en de erven Van den Eynde. In gebruik bij de kinderen Francis De Pril. Vijfde Lot. 17 aren, 20 centiaren Land, te Denderhautem, op 't Leebekeveld, palende oost AmaDdus De Pril, zuid Joannes De Bruyn, west Jozef Brnwée, noord De Dreve. In gebruikt bij Jan-Baptiste Baeyens. Zesde Lot.16 aren, 77 centiaren Meersch, te Denderhautem, in den Daele, palende oost de straat, zuid Pieter-Jan Hoevelinck, west de erven Scheerlinck noord Michael Van den Berghe de erfgenamen. In gebruik bij Jozef Van der Kelen. Zevende Lot. 7 aren, 40 centiaren Land, te Denderhautem, op het MynaertBveld, pa lende oost de kinderen D'Hondt, zuid de kin deren Nerinckx, west den Arme van Dender hautem, noord het gebruik der weduwe Muy- laert. In gebruik bij Auguste Van Hecke. Achtste Lot.21 aren, 92 centiaren Land, ouder Denderhautem, op de Groote Wurft, palende oest de erven Cbarl.-Lonis Roelandt, zuid de straat en den voetweg, west Huylen broeck, noord de weduwe Mertens-Van de Perre. In gebruik bij Jozef Lievens. Negende Lot. 15 aren, 94 centiaren Land, te Denderhautem, aan de Daalstraat, palende oost de Straat,zuid de kinderen Bnyl, west de erfgenamen Francis Van Gyseghem en noord Cnarles De Ryck. In gebruik bij Angnst-Louis De Smet. Tiende Lot. De westhelft van 21 aren, 52 centiaren Land, te Denderhautem, op den Molenkauter, palende oost Remi De Wilde, zuid Domien Scheerlinck, west Francis Gou- bert en noord verschillige gelanden. In gebruik by de weduwe Taeleman. Elfde Lot. 15 aren Land, onder Dender hantem, in de Wurft, sectie B, nummer 988, palende aan de gebroeders Brys, aan de wed' Msrtens-Van de Perre, aan August Van Hecke, Domien Scheerlinck en den Arme van Denderhautem en Francis Eeman. In ge brnik bij August Van Hecke. Twaalfde Lot. 14 aren, 45 centiaren- Land, te Denderhautem, op het Mynaerts, veld, sectie A, nummer 898 des kadasters, palende oost Francis Van den Abeele, zuid den Voetweg, west 't Lindeken, noord den voetweg. In gebrnik bij de wed* Taeleman, Dertiende Lot. 9 aren, 53 centiaren Land, ouder Denderhautem, in de Wurft, sectie A, nummer 913a, palende oost Franeis Van den Abeele, zuid bet Armbnreel van Aalst, west eigen goed van Joanna-Maria Temmerman of lot 3 hiervoren en noord den voetweg. In gebrnik bij de weduwe Taele man. Onmiddelijke ingenottreding. ZITTINGEN: Voor den instel, Donderdag 9 ,q Voor 't vast verblijf, Donderdag 16 ™uu' telkens om 3 uren namiddag, ter herberg van Teophiel Verbeiren-Van Hecke, te Dender hautem, Borreken. Voor nadere inlichtingen kan men zich be geven ter studie van genoemde Notarissen Van Oodenhovb, Van Impe en Roman. OPENBARE VERKOOPING van een schoon en welgelegen MET AFHANGEN EN GROND, eenen Moeshof of Tuin, EN EEN PERCEEL LAND, onder Denderhautem, Molenstraat De Notaris VAN OUDENHOVE, residee rende te Denderhautem, zal ter hieronder gestelde zittingen, op vorzoek der erfgenamen van dame Adriana-Ludgardis Eeman, in leven rentenierster te Denderhautem, met gewin van palmslag en gelagen, in't open baar aan den meestbiedende verkoopen: Eerste koop. Eene schoone en geriefe lijke Burgerswoning, hebbende ruime kel ders, henedenplaatsen, keuken, waschhuis, twee schoone salons en bergplaats of poort met stallingen, schoone bovenplaatsen en hof, met goed drinkwater en regenput, ge staan en gelegen te Denderhautem, omtrent de Kerk, in de Molenstraat, palende oost Francis Engels en een wegeltje, zuid zelfde wegeltje, west ten voorhoofde aan de Molen straat en noord Charles Praet en genoemden Francis Engels en aangewezen ten kadaster sectie B, nummers 910b en 907k, met eene oppervlakte van 5 aren, 20 centiaren. Onmiddelijke ingebruiktreding. Dit Woon huis is laatst bewoond geweest door de eige nares madame Adriana-Ludgardis Eeman, weduwe Van Gysegem. Tweede koop. Eenen schoonen geriefe- lijken Moeshof of Tuin, omsloten met hagen begrepen eenen los daarneven, te Dender hautem, omtrent het Dorp of Molenstraat, genoemd bij kadaster sectie B, nummer 948c en deel van nummer 948d, bij meting groot bevonden 7 aren, 86 centiaren, palende oost de Molenstraat, zuid de weduwe Mertens- Van de Perre, west over den voet- en kerk- weg den volgenden koop en noord M. I*o D'Hondt-Wynant. Dadelijke ingebrnik- t reding. Derde en laatste koop. Een perceel Land, gelegen te Denderhautem, ten weste van voorgaanden moeshof, immers over den voetweg, gekend by kadaster onder de sectie B, grootste deel van nummer 948o, groot 15 aren, 7 centiaren, palende oost den voetweg en den tuin by koop 2 hiervoren, zuiden weet madame weduwe Mertens-Van de l'erre en noord den beer D'Hondt. Dadelijke in genottreding. ZITTINGEN Voor den instel, Woensdag 25 Juli 1QAn Voor 't vast verbl., Woensdag 1 Oogst; telkens om 4 uren stipt namiddag, ter her berg van Alexis Kieckens-De Pauw, te Den derhautem, in de Molenstraat. Men kan bet hnis bezichtigen alle dagen der week en verdere inlichtingen bekomen ter studie van genoemden Notaris VAN OUDENHOVE, van mobilaire voorwerpen, rund, geit en vrachten te velde, te Aalst-Mijlbeek, Beekstraat, ter hofetede van de weduwe Serafien Borms-Van der Biesen, op Don derdag 26 Juli 1900, om 1 ure nanoen, door 't ambt van den Notaris Breckpot. te Aalst. De Notaris Limpens, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° Eene hofstede, te Meire, s. A, n. 812e, 816b, 814a, 815a en 817b, groot 37 90 c. Boomprijs 175 fr. 2° Een perceel land, te Meire, s. A, n. 584a en 584b, groot 5 a. 60. 3° Een perceel land, te Meire, s. A, n. 907bis, groot 7 a. 60 c. 4° Een perceel meersch, te Meire, s. A, n. 1126, groot 16 a. 90 c. 5° Een perceel meersch, te Meire, s. A, n. 1123, groot 17 a. 70 c. 6U Een perceel meersch, te Meire, s. A, n. 1122, groot 17 a. 10 c. 7° Een perceel meersch, te Meire, s. A, n. 1073a/bis, groot 16 a. 60 c. 8° Een perceel meersch, te Meire, s. A, n. 713, groot 4 a. 70 c. ZITDAGEN Instel 25 Juli, Verblijf 1 Augusti 1900, telkeDs om 2 u. nanoen, ter herberg van sieur P.-J. De Troyer, te Meire, Boschstraat. OPENBARE VERKOOPING van goede te AALST en HAELTERT. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen I. 22 aren, 40 centiaren Land, te Aalst, op den Siesegemkauter. In gebruik bij Donatus Burgelman. II. 10 aren, 30 centiaren Land, te Haeltert, Brulkauter. In gebruik bij Do natus Hunninck. ZITDAGEN Instel, Woensdag 25 Juli ,ori Verblijf, Woensdag 8 Augusti iyuu» ten 3 uren, In het Hof van Weenen, te Aalst, aan de Botermarkt. OPENBARE VERKOOPING van PERCEEL MEERSCH, gelegen te Erpe. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelageu, in 'l openbaar verkoopen, de volgende goederen, gebruikt zonder termijn, te weten Gemeente Erpe. Eerste koop, 19 aren, SU centiaren Land, op den Herssinckkauter, g> kadastreerd wijk B, nummer t, palende ten ooste en ten zuide aan het gescheed van Aalst, ten weste aan juffrouw Coletta Vao der Eist en ten noorde aau de Beek. Gebruikers Eduard De Sadelcer en Auguste De Vos. Tweede koop. 5 aren, 20 centiaren Land, op het Nedervrld, wijk B, nummer 60a, palende ten ooste aan de kinderen Boeleert, ten zuide aan den IJzeren- weg, ten weste aan Camille Van Cauter en ten noorde ook aan de kinderen Boelaert. Gebruiker Frans Van de Sype. Derde koop. 20 areB, 20 centiaren LaDd, op het Nedervcld, wijk B, nummer 60b, palende ten ooste aan Dominicus Van den Eeckhout, ten zuide aan den heer Notaris Eeman en Dominicus D'Haese, ten weste aan Franciscus en Joanne» Van de Sype en ten noorde aan den IJzerenweg. Gebruiker Frans Van de Sype. Vierde koop. 36 aren, 70 centiaren Land, op het Ncderveld, wijk B, nummer 79, palende ten ooste aan dc kinderen van den heer Ridder Schellekens- Üe Clcrcq, ten zuide aan de heeren Hosselaer en Van Wasscnhove, ten weste aan Joannes-Baptist Roelandt en Donatus Roelandt, ten noorde aan den heer Dc Wolf-van der Noot. Gebruiker Franciscus D'Haese. Vijfde koop. 23 aren, 10 centiaren Land, in den Uoonegem, wijk B, uummer 579, palende ten ooste aan juffrouw de weduwe Sonck, ten 2uide aan den heer Evariste De Boeck, ten weste aan den heer Ren- ncboog-Verliiest en ten noorde den heer Dc Coninck- Dc Windt. Gebruiker Joannes Van de Sype. Zesde koop. 6 aren, 70 centiaren Land. op den Kleiberg, wijk C, nummer 795, palende ten ooste aan den heer Fievet, ten zuide aan Desiré De Saede- leer, ten weste aan de kinderen Van den Eeckhout en test noorde aan den heer Joseph Meuleman.— Gebrui kers kinderen Eugcen Siau. Zevende koop. 47 aren Meersch, in de Koei- brugmeerschen, wijk D, nummer 514, palende ten ooste aan den heer 'losselaer, ten zuide aan de Beek, ten weste aan dame Nooy-Heymans en Zoon, ten noorde aan den heer Peeters-Dannebaom. Gebrui ker Petrus-Joanncs Coppens. Achtste koop. 17 aren, 30 centiaren Land, op den Seskenskauter, wijk D. nummers 830a en 830a/bls, palende ten oost-zuide aan den IJzerenweg, ten weste n Joannes-Baptist D'Haese, en ten noorde aan den eg. Gebruiker Auguste Lievens. Negende koop. 14 aren Land, op den Seskens kauter. wijk D, nummer 630b. palende ten ooste aan den Belgischen Staat, ten zuide aan de weduwe Van Wesemael, ten west-noorde aan den IJzerenweg. Gebruiker Auguste Lievens. Tiende koop. 30 aren. 80 centiaren Land, op Erondegemkauler, wijk D, nummer 622a, palende ten ooste aan den weg* ten zuide aan den heer Peeters- Danneboom, ten weste aan deu heer Notaris Eeman en den heer Peeters-Danneboom, te noorde aan dame Versmessen-Van der Beien. Gebruiker Isidore De Wolf. ZITDAGEN Instel, Woensdag 18 Juli .ünn Verblijf, Woensdag 1 Augusti) ten 5 uren namiddag, ter herberg genaamd De nieuwe Schaapstal, hij den heer Frans De Saedeleer, te Aalst, aan den Gentscben Steenweg. Door sterfgeval en woonstverandering. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Damhaai en S*-Annaslraat. De Notaris De Gheest, te Aalst, in zal het openbaar verkoopen I. Een huis en grond, groot 1 aar, 82 cent. aan de Damkaai, met bijzonderen uitgang in de Se-Annastraat. Bewoond door den heer Benolt Hermans. Slechts iogesteld 6000 fr. II. Een huis en grond, groot 47 centia ren, in de SVAnnastraat. Bewoond door den heer Isidore Pyck-Hermans. Slecnts ingesteld 2000 fr. III. Een buis en grond, groot 55 cent. in de S*-Annastraat. Bewoond door den heer René Bonne. Slechts ingesteld 2000 fr. Derde en laatste Zitdag Zaterdag 28 Juli 1900, ten 2 uren namiddag, ter zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Stadhuis. DOOR STERFGEVAL. Openbare verhooping op Licitatie van eene te Sint Antelinckx. De Notaris De Sadeleer, te Erembo- degem, zal ten verzoeke der kinderen Bernardinus Sonck-Goeman, te Sint An- telinckx, ten overstaan des heeren Vrede rechters, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaar verkoopen: Eenige Koop Eene behuisde hofstede met afhangen en tuin, gestaan en gelegen te Sint Ante- linckx, nabij het Dorp, gekend bij kadas ter Huygeveld, sectie P nummers 127c en 129e, met eene grootte van 11 aren, 60 centiarea, palende aan den voetweg en aan den heer Veldwachter van Sint Ante- linckx. Verhuurd aan Petr. Ruythooren. Enkele zitdag voor toewijzing Woensdag 8 Augusti 1900, om 1 ure namiddag, te Herzele, ter ge hoorzaal van het Vredegerecht. OPENBARE VERKOOPING van twee te Lede en Gijsegem. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien hei behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene partij Land, gelegen te Lede, op Ledehauweken, bekend bij kadaster wijk B, num mer 614, groot aldaar 27 aren, 70 centiaren, palende oost de erven Theodoor Daelman, ten zuide mevrouw de la Faille, ten weste juffrouw Delphina Ysewyn en ten noorde M. Blancquaert. Roomprija 45 fr. Gebruikt zonder termijn door juftr. wed. Karei Van den Neste, te Hofstade. Tweede koop. Kene party Land, gelegen te Gijsegem. Kerkland, gekadastreerd wijk C, nummer 27b, groot aldaar 54 aren, 50 centiaren, palende oost en noord mevr wed. De Clippele, zuid J.-B. Van Hauwermeiren en west de erven Rombaut-Peleman. - Gebruikt zonder termijn door de kinderen De Croock, te Gijsegem. ZITDAGEN Instel, Donderdag 12 ,pnn Verblijf. Donderdag 26 Ju" iyuu' telkens om 3 uren van den avond, ter herberg gehou den doorM. Serapbien De Croock, tc Gijsegem, Hoes OPENBARE VERKOOPING van goede en MKERHCIIEIV, te Nieuwer kerken en Erondegem. De Noiaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen te weten: Eerste koop. Een perceel Land. gelegen te Nieu- werkerken, nabij de Kwadestraat, bekend bij kadas ter wijk B, nummers 73 en 74, groot 32 aren, 20 cen tiaren, palende ten ooste M. Valerv Baten, ten zuide de Baan eu daarover den Arme van Nieuwerkerkcn, ten weste den Arme van Nieuwerkerken en ten noorde de Baan. Gebruikt zonder ter termijn door MM. Frans De Brouwer en Leander Schelfhout, te Nieuwerkerkent Tweeds koop. Een perceel Meersch, geiegen te Nieuwerkerken, nabij de Achterstraat,Reslert, bekend bij kadaster onder het nummer 1030, der w|jk li, groot aldaar 6 aren, 30 centiaren, palende ten ooste Domien Van l.anduyt ten ruide M. Alfons Van den Broeck.ten weste Remi Van Londersele als gebruiker, ten noorde de Beek en daarover den Notaris Breckpot en de kinderen Van Biesbroeck. Boomprijs fr. 76. Gebruikt zonder termijn door juffrouw weduwe Ortibus, te Nieuwerkerken. Derde koop. Eeu perceel Meersch, gelegen te Nieuwerkerken, nabij dc Kwadestraat, gesend bij kadaster wijk B, nummers tlO. 112 en 116, groot 46 aren. 80 centiaren, palende ten ooste over de baan den Arme van Nieuwerkerken, ten zuide de weduwe Philemon van Landuyt en andere, ten weste den Arme van Nieuwerkerken en ten noorde Leo Van den Hende cn andere. Boomprijs fr. 138. Gebruikt zonder termijn door MM. hare! Van den Brempten Philemon PiroD. Vierde koop. Een perceel Land, te Nieuwerker ken, aan de Molenstraat, gekadastreerd wijk C. num mer 651, groot aldaar 20 aren, palende ten ooste den Arme van Nieuwerkerken. ten zuide de Molenstraat, ten weste Prosper Van den Brempt als gebruiker en ten noorde Louis De Clercq. Gebruikt zonder termijn door M. Leo Scbinckaert, te NieuwerkerkeD. Vijfde koop. Een perceel Land, te Nieuwerker ken, Ma«l, gekadastreerd wijk A, nummer 79groot 30 aren, 60 centiaren, palende ten ooste M. Docter Crick, ten zuide de Meirestraat, ten weste Cimicl Langendriesch en ten noorde den voetwegen daar over de erven Baten. Gebruikt zonder termijn door M. Feliciaan Dierickx, te Nieuwerkerken. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen te Nieu werkerkeD, aan de Madestraat, gekadastreerd wijk A, nummer 1093b, groot 27 aren, 80 centiaren, palende ten ooste de Maelestraat, (cn zuide over de baan M. Valerv Bateu en ten weste en ten noorde zelfden heer Valery Baten. Gebruikt zonder termijn door MM. Bernard Lievens en Petrus Groebbens, te NieuwerkerkeD. Zevende kpop. Een perceel Land, gelegen te Erondegem, op 't Sport, gekadastreerd wijk B, num mer 717, groot 7 aren, 80 centiaren, palende ten ooste Angelus De Troch als gebruiker, teu zuide de rede, ten weste dc Godshuizén van Aalst eu tea noorde Louis D'Hoye. Gebruikt zonder termija door M. René llendrickx, te Erondegem. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 17 Verblijf, Dijosdag 31JU" iyw' telkens om 3 uren van den avond, ter herberg De boDte Os, bij den beer Camiel Meganck, te Nieu werkerken, Dorp. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Lange Zoutstraat, te Welle en Denderleeuw. De Notaris SCHELFHAUT, te Oor degem, zal ten verzoeke van wie het be hoort, met gewin van instelpenning, openbaarlijk te koop aanbieden Stad', Aalst 1° koop. Een schoon en welgelegen huis met tuin, dienstig voor alle bedrij ven, gestaan en gelegen in de Lange Zoutstraat, gekadastreerd sectie A, num mer 1213 en 1214, met eene grootte van aren, 50 centiaren, palende langs de eene zijde de heeren Vernimmen en De Troch, langs de andere dame wed' Cam- maert, langs voren de straat en langs achter de eerw. Paters Jesuïten; hebbende ruime kelders, groote winkel en magazij nen, schoone boven - en benedenplaatsen, pomp- en regenwater, enz. In huur by den heer J. De Smedt-Van Haver. Gemeente Welle. 2e koop Een perceel land, op den Daele, gekadastreerd sectie B, nummer 703, met eene grootte van 23 aren, 60 centiaren. Pachters Praet Victor en weduwe De Troyer Jan. 3e koop. Een perceeltje land, op den Daele, gekadastreerd sectie B, nummer met eene grootte van 5 aren, 40 cen tiaren. Pachters dezelfde van koop twee. 4e koop. Een perceel land, op den Daele, gekadastreerd sectie B, nummer 702, met eene grootte van 63 aren. Verdeeld in oost- en westdeel. Pachters De Pauw Petrus en Wynant Theodoor. 5® koop. Een perceel land, gelegen op de Wildebeke, gekadastreerd sectie B, nummer 1188b, met eene grootte van 19 aren, 50 centiaren. Pachters de gebroeders Redant. 6* koop. Een perceel land, gelegen op Klein Moortelhoek, gekadastreerd sec tie B, nummer 1406, met eene grootte van 16 aren, 70 centiaren. Pachter Hagemans Felix. 7® koop. Een perceel land, gelegen op Klein Moortelhoek, gekadastreerd sec tie B, nummer 1410 en 1411, met eene grootte van 8 aren, 20 centiaren en vol gens meting 8 aren, 12 centiaren. Pachter denzelfden. S' koop. Een parceel land, gelegen op Groote Moortelhoek, gekadastreerd sectie B, nummer 1342a, met eene grootte van 18 aren, 90 centiaren. Pachters De Grom Hendrik en weduwe Jan D'Haeseleer. 9® koop. Een perceel land, gelegen op Groote Moortelhoek, gekadastreord sectie B, nummer 1342c. met eene grootte van 19 aren. Pachter Serbruyns Donat. 10* koop. Een perceel land, gelegen op Groote Moortelveld, gekadastreerd sectie B, nummer 1349c. met eene grootte van 45 aren, 10 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. Pachter Van Bever Petrus. lie koop. Een perceel land, gelegen op't Wildebeekveld, aan de Zes Wegen, gekadastreerd 'sectie B, nummer 889b en en 890b, met eene grootte van 43 aren, 20 centiaren en volgens meting 44 aren, 28 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. Pachters D'Haeseleer Felix en D'Hae seleer Eduard. 12® koop. Een perceel land, gelegen op Hoogsteenveld, gekadastreerd sectie B, nummer 649, met eene grootte van 22 aren, 30 centiaren. Pachter D'Haeseleer Felix. 13® koop. Een perceel land, gelegen op Wolfbosch, gekadastreerd sectie B, nummer 1375, met eene grootte van 13 aren, 10 centiaren. Pachter Serbruyns Donat. 14* koop. Een perceel land, gelegen op Bontebeke gekadastreerd sectie B, nummer 1381a, met eene grootte van 14 aren, 30 centiaren. Pachter Wynant Joseph. 15® koop. Een perceel meersch, ge legen op d'Elskens, gekadastreord sectie B. nummer 37, met eene grootte van 62 aren, 50 centiaren. Verdeeld in 2 deelen, ieder van 31 aren, 25 centiaren. Boomprijs 450 tr. Pachter Standaert Amand. 16* koop. Een perceel meersch, ge legen in de Wellemeerschen, gekadas treerd sectie A, nummer 156d, met eene grootte van 18 aren, 80 centiaren. Boomprijs 30 fr. Pachter Van Bever Petrus. Gemeente Denderleeuw: 17* koop. Een perceel land, gelegen op Aelzak, gekadastreerd sectie B, num mer 73e, met eene grootte van 59 aren, 30 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. Pachters Steppe Edouard en D'Haese leer Benjamin. ZITDAGEN telkens om 2 uren namiddag, ter herberg Au Café du Centre, bij den heer Ber nard De Bock, te Aalst, nabij de Groote Markt, hoek der Molenstr. en Kapellestr.

De Denderbode | 1900 | | pagina 3