KERR VAN DEN H, JOZEF ZAAILANDEN ZAAI LAND ZAAILANDEN WOONHUIS Denemark. ZEEVISCHHANDEL H. Arys-De Paepe. Men vraagt. kVoT kleln huis' Te koop. Schoone dogcir, twee I wielen voor vier mannen voor 350 fr., by den heer Em. De Coen- Moyersoen. Occasie Te koop A vendre avan*a8®usement jon BUURTWËGENIS lEEHST HUIS Landen en Meerschen, vü&. SSéSS1)0** Openbare verkooping. PERCEELEN LAND béste Zaailanden en Meerschen, De Bisschop van Cremona heeft oorlof gegeven dit gebed onder de geloovigen te verspreiden. Het lijk van koning Humbert zal den 9 '8 morgends te Rome aankomen. De ko ninklijke familie wordt daar verwacht Het lyk wordt onmiddelijk naar het Phanteon gebracht. De pers kan niet genoeg hare bewon dering uitdrukken voor de edele houding van koningin Margaretha; er wordt voor gesteld haar een standbeeld op te richten te Pincio. Een overvloed van kronen komt nog steeds te Monza aan; men verwacht een beelen wagon van Turyn. Luccheni. Men zegt dat, toen de procureur-gexeraal aan Luccheni, den moordenaar van keizerin Elisabeth, het nieuws uit Monza meêdeelde, deze groote vreugde aan den dag legde en zegde dat er geen twijfel bestond of al de Euro- poesche vorsten zouden er spoedig aan z\)B, te beginnen van den nieuwen koning van Italië. Luccheni verklaarde niets te weten over het tegenwoordige komplot. Volgens telegrammen uit Milaan is Bresci, die tot hiertoe zeer kalm was, plotseling erg opgewonden geworden. Men heeft hem gedurende twee uren de dwangkamisool moeten aantrekken. Tweemaal heeft Bresci den bestuurder geroepen. Er moeten zoowat 1800 personen over geheel Italië aangehouden zijn wegens den moord op den koning. Luitenant Bresci, broêr van den moor denaar, heeft, naar beweerd wordt, zyn ODtslag gekregen. Is die mensch nu verantwoordelijk voor de daden van zijn broêr f Het bediendenpersoneel van het konink lijk paleis wierd maandag in de rouwkapel toegelaten. Men verzekert dat de koningin-weduwe na een kort verblyf in Venetië, naar Rome zal komen wonen. De Tri buna beweert dat de Politie al de draden van het komplot in handen heeft. Hadde men den kerel vast, die met Bresci te Monza is geweest, dan zou het onderzoek binnen eene week gesloten kunnen worden. Al de aangehoudenen twijgen echter gelijk een graf. Men bevestigt dat Enrico Malatesta hoofd van het komplot is. 's Konings lijkkist zal in eene vlag der marine gewikkeld worden. Een noodlottige dwaling. Een Deensch grondbezitter Bache te Aarbus, had dezer dagen eenige vrienden tot een diner uitgenoodigd, en 't feest verliep op de vroolykste wijze. Nauwelyks echter waren de gasten van tafel opgestaan, toen zij allen hevige pyn voelden en ernstig ziek werden. Geneeskundige hulp was snel ter plaats, niettegenstaande alle in 't werk gestelde pogingen gelukte het toch niet de pijnen van de zieken te verzach ten. Iotegendeel werd hun toestand erger en den volgenden dag stierven de grond bezitter, zijne stiefmoeder, zyne vrouw, de dochter en de zuster. Van de andere gasten zijn nog verscbei- genen zoo zwaar ziek, dat aan hun behoud getwyfeld wordt. Dat een vergiftiging het treurige ongeluk veroorzaakt heeft was buiten twyfel echter kon men niet ont dekken welke spijs de ziekte veroorzaakt had. De geneeshaeren meenden eerst, dat bedorven vleesch de oorzaak was, echter had een nauwkeurig onderzoek niets ver dachts opgeleverd. Eerst later kwam voor den dag dat de keukenmeid, om een pudding klaar te maken, arseniek in plaats van suiker ge bruikt had. In de provisiekamer bevond zich arseniek, dat men als rattenvergift gebruikt, en de keukenmeid had de stoffen gewisseld. Door deze noodlottige dwaling zyn tot nu toe zeven personeu, een ge- heele familie, om 't leven gebracht. Afstand der Feroë-eilanden. Do bladen te Copenhagen deelen meêj dat onderhandelingen met de Engelsche re geering worden gevoerd over den verkoop der Feroë-eilauden. Zooals men weet, ligt deze eilandengroep teu noorden van Shet land, dat tot Engeland behoort. Belang rijke kolenmijnen zouden onlangs zijn ontdekt. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 9, 10 en 11 Oogst. ZALM de i/t kilogr. tarbot Tarbottins Heilbot Kabeljauw Tongen (koppel) Groote Pladijs (stuk) Grieten Rog fr. 3,00 Ir. 2,00 fr. 1,26 tot 2,00 fr. 1,26 fr. 0,80 fr. 1,00 tot 3,00 m tr. 0,70 tot 1.50 0,50 tot 1,50 fr. 0,76 tot 3,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00 en b',00 1 vaatje nieuwe Hollandschen Ha- ring 12 stuks. fr. 3.00 1 vaatje nieuwe Schotschen Haring 12 stuks fr. 2,00 Hollandsche Melkersharing 't stuk 0,30 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks 2.00 Hollandsche haring 0,10 Nieuwe Schotsche Haring 't stuk 0,10 STEUR (Esturgeon) 1,30 houden eene meid kuDnende de keuken en alle huiswerk. Zich te bevragen ten bureele dezer. 31 Bij Mr August Renneboog, Apothe ker Nieuwstraat, kan men uit ter hand koopen vensters, deuren, eiken eu deelen kepers, slaghouten, ribben en balk, ci- ment vloeren, ankers, zinken goten, enz., alles nog in goeden staat en voortkomen de van de afbraak zijner oude woonst. N. B. Binnen twee maanden zal de bovengemelde Apotheek heropend wor den in het nieuw opgebouwen huis. coffrefort com me neuf prendre adresse bureau du journal. Gemeente Oordegem. GRENSBEPALING. Het College van Burgemeester eu Sche penen der gemeente Oordegem, maken bekend dat in naleving van art. 41 van het landelijk wetboek van 7 October 1886, er op den 24 September aanstaande, om 9 uren voormiddag, door eenen daartoe aangestelden gezworen landmeter zal worden overgegaan tot de grensbepaling van den buurtsteenweg n° 12 dezer ge meente, zulks aan de aanpalende eigen dommen. Oordegem, de 12 Juli 1900. De Burgemeester en Schepenen Op bevelC. Schelstraete. De Secretaris Louis Galm art. iTAD AALST. De Kerkfabriek van den H. Jozef, te Aalst, brengt ter kennis dat zy den 16 Augustus aanstaande, om 6 uren 's avonds, in de Pastorj, zal overgaan tot de aanbesteding der opbouwing eener Doopkapel aan de Kerk van den H. Jozef, waarvan 't bestek beloopt tot de som van 6473,73 fr. De plans, het algemeen en bijzonder lastenboek, het bestek, alsook het model van aanbieding, berusten ter inzage in de Pastorij van St-Jozefsparochie. Gedaan te Aalst in zitting van het Bureel der Kerkmeesters den 19 Juli 1900. NAMENS HET BÜREELf: De Schrijver, De Voorzitter, A. Bockstal. J. Van Gyseghem. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Lange Zoutstraat, te Welle en Denderleeuw. De Notaris SCHELFHAUT, te Oor degem, zal ten verzoeke van wie het be hoort, met gewin van 1/z instelpenning, openbaarlijk te koop aanbieden Stad Aalst 1® koop. Een schoon en welgelegen huis met tuin, dienstig voor alle bedrij ven, gestaan en gelegen in de Lange Zoutstraat, gekadastreerd sectie A, num mer 1213 eu 1214, met eene grootte van 2 aren, 50 centiaren, palende langs de eene zijde de heeren Vernimmen en De Troch, langs de andere dame wed® Cam- maert, langs voren de straat en langs achter de eerw. Paters Jesuïten; hebbende ruime kelders, groote winkel en magazij nen, schoone boven - en benedenplaatsen, pomp- en regenwater, enz. In huur bij den heer J. De Smedt-Van Haver. Gemeente Welle. 2e koop Een perceel land. op den Daele, gekadastreerd sectie B, nummer 703, met eene grootte van 23 aren, 60 centiaren. Pachters Praet Victor en weduwe De Troyer Jan. 3* koop. Een perceeltje land, op den Daele, gekadastreerd sectie B, nummer met eene grootte van 5 aren, 40 cen tiaren. Pachters dezelfde van koop twee. 4® koop. Een perceel land, op den iele, gekadastreerd sectie B, nummer 702, met eene grootte van 63 aren. Verdeeld in oost- en westdeel. Pachters De Pauw Petrus en Wynant Theodoor. 5® koop. Een perceel land, gelegen op de Wildebeke, gekadastreerd sectie B, nummer 1188b, met eene grootte van 19 aren, 50 centiaren. Pachters de gebroeders Redant. 6® koop. Een perceel land, gelegen op Klein Moortelhoek, gekadastreerd sec tie B, nummer 1406, met eene grootte van 16 aren, 70 centiaren. Pachter Hagemans Felix. 7® koop. Een perceel land, gelegen op Klein Moortelhoek, gekadastreerd sec tie B, nummer 1410 en 1411, met eene grootte van 8 aren, 20 centiaren en vol gens meting 8 aren, 42 centiaren. Pachter denzelfden. 8' koop. Een perceel land, gelegen op Groote Moortelhoek, gekadastreerd sectie B, nummer 1342a, met eene grootte van 18 aren, 90 centiaren. Pachters De Grom Hendrik en weduwe Jan D'Haeseleer. 9® koop. Een perceel land, gelegen op Groote Moortelhoek, gekadastreerd sectie B, nummer 1342c. met eene grootte van 19 aren. Pachter Serbruyns Donat. 10® koop. Een perceel land, gelegen op Groote Moortelveld, gekadastreerd sectie B, nummer 1349c, met eene grootte van 45 aren, 10 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. Pachter Van Bever Petrus. 11® koop. Een perceel land, gelegen op 't Wildebeekveld, aan de Zes Wegen, gekadastreerd .sectie B, nummer en 890b, met eene grootte van 43 aren, 20 centiaren en volgens meting 44 aren, 28 centiareD. Verdeeld in 2 deelen. Pachters D'Haeseleer Felix en D'Hae seleer Eduard. 12® koop. Een perceel land, op floogsteenveld, gekadastreerd sectie B, nummer 649, met eene grootte van 22 aren, 30 centiaren. Pachter D'Haeseleer Felix. 13® koop. Een perceel land, gelegen op Wolfbosch, gekadastreerd sectie B, nummer 1375, met eene grootte van 13 aren, 10 centiaren. Pachter Serbruyns Donat. 14® koop. Een perceel land, op Ëontebeke gekadastreerd sectie B, nummer 1381a, met eene grootte van 14 aren, 30 centiaren. Pachter Wynant Joseph. 15® koop. Een perceel meersch, ge legen op d'Elskens, gekadastreerd sectie B. nummer 37, met eene grootte van 62 aren, 50 centiaren. Verdeeld in 2 deelen, ieder van 31 aren, 25 centiaren. Boom prijs 450 fr. Pachter Standaert Amand. 16e koop. Een perceel meersch, ge legen in de Wellemeerschen, gekadas treerd sectie A, nummer 156n, met eene grootte van 18 aren, 80 centiaren. Boomprijs 31 Pachter Van Bever Petrus. Gemeente Denderleeuw: 17* koop. Een perceel land, op Aelzak, gekadastreerd sectie B, num mer 73e, met eene grootte van 59 aren, 30 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. Pachters Steppe Edouard en D'Haese leer Benjamin. ZITDAGEN telkens om 2 uren namiddag, ter herberg Au Café du Centre, - bij den heer Ber nard De Bock, te Aalst, nabij de Groote Markt, hoek der Molenstr. en Kapellestr. i fr. OPENBARE VERKOOPING van goede en een perceel MEERSCH TE BAERDEGEM. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal ten overstaan van den heer Vrederechter, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, afhangende van de nalaten schap van Seraphina Spinoy, Gemeente Baerdegem. Eerste koop. 32 aren 49 centiaren Land, op Elderberg, gekadastreerd wijk C. nummer 231. met eene grootte van 31 aren 70 centiaren. Gebruiker den heer Petrus Jan De Meersman. Tweede koop. 47 aren 55 centiaren Land, op den Kerkhof kauter, gekada streerd wijk C, nummers 305 en 306, met eene grootte van 46 aren 20 centiaren, Gebruiker den heer Petrus Jan De Meersman. Verdeeld iB oost- en westhelft. Derde koop. 22 aren 63 centiaren Land, op het Vossenhol, gekadastreerd wijk D, nummer 134a en 133, met eene grootte van 22 aren 20 centiaren. Gebruiker den heer Louis De Meersman. Vierde koop. De helft in 22 aren 63 centiaren Land, op het Vossenhol, ge kadastreerd wijk D, nummer 135a, met eene groote van 22 aren 50 centiaren. Gebruiker den heer Louis De Meersman. Vijfde koop. 9 aren 18 centiaren Land, op het Vossenhol, gekadastreerd wijk D, nummer 193, met eene grootte van 7 aren 20 centiaren. Gebruiker Frans Van Damme. Zesde koop. 9 aren 87 centiaren Meersch, aan het Linneveld, gekada- streeid wijk A, nummer 233, Biet eene grootte van 10 aren 20 centiaren. Gebruiker den heer Louis De Meersman. Zevende koop. 31 aren 85 centiaren Land, op Wolfsland, gekadastreerd wijk D, nummer 5, met eene grootte van 32 aren 50 centiaren. Gebruiker de heer Louis De Meersman i Joannes Tielemans. Achtste koop. 32 aren 94 centiaren Land, aan den Dekkerpias, gekadastreerd wijk E, nummer 213, met eeno grootte van 33 aren 60 centiaren. Onverpacht. Negende koop. 16 aren 47 centia ren Land. ook nabij den Dekkerpias, ge kadastreerd wijk E, nummer 225, met eene grootte van 16 aren 30 centiaren. Gebruiker Louis De Rauw. EENIGE ZITDAG Zaterdag 1 September 1900. Ten 2 ure stipt namiddag, ter Zitting zaal van het Vredegerecht, te Aelst, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van eene goede partij allerbest geschikt voor BOUWGRONDEN te Erembodegem, Terjoden De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewit, van palmslag en gelagen, in bet openbaar verkoopen: Gemeente Erembodegem. Eene goede partij Zaailand, up Terjoden, aan den Drjjboek, nabij den Steeoaeg van Aalst naar Haeltert, groot volgens meting 41 aren, 65 centiaren, geka dastreerd wijk B, nummer 1495, met eene grootte van 42 aren, palende ten noord-ooste aan de Straat, ten zuide aan de baan gezegd Landdrieslos en ten weste aan den heer Constant De Kegel. Gebruikt door de kinderen De Kegel, zonder termijn. Deze party Land, in haar geheel zeer wel geschikt voor het oprichten van een nüverheidsgeiticbt, is verdeeld in 8 Bouwgronden als volgt 5 aren, 15 centiaren ten zuide. 5 20 daarneven 5 05 i» daarneven 5 20 i daarneven 5 05 daarneven 5 25 daarneven 5 15 daarneven 5 30 ten Noord-Oost. Met vermogen van de samenvoeging. ZITDAGEN Instel Zaterdag 1c Verblijf Zaterdag 8) Se*lember 1Ö<X>. ten 3 uren namiddag ter herberg genaamd De Keizer, by den beer Frans Rabler te Aelst, in de Geeraards- bergschsstrkat (Zoutstraatpoort Om uit ongemeenzaamheid te scheiden OPEN BA RE VERKOOPING van gelegen te LedeHof stade, Gysegem en Buggenhout. De Notaris MOENS, te Lede, zal, ten aanzoeke van ien het behoort, op de hierna gestelde zitdagen, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar te koop aanbieden, de volgende goederen, te weten Gemeente Lede. Eerste koop. JEene party Zaailand, gelegen te Lede, aan drn Colognebosch, inhoudende volgens me ting 28 aren 64 centiaren en volgens cadaster 28 aren 01 centiare, aldaar bekend onder de sektie C, num mer 981, palende noord mijnheer Blancquaert, oost jufvr. Yseweyn, zuid den losweg en west M' doctor De Hoevere. Op te leggen boomprys fr. 415. Verpacht aan den heer Francois Pannekoek te Hofstade mits fr. 35 's jsars. Gemeente Hofstade. Tweede koop. Eene party Land, gelegen te Hofstade, op de zeven dagwand, groot volgens me ting 15 aren 50 centiaren, gekend ten kadaster sectie C nummer 740*, palende noord mevrouw de baronnes della Faille te Lede, oost de erven van mynheer de notaris De Pauw, zuid Frans van Goetbem, west de straat. In pacht by den heer Pannekoek voernoemd mits 30,34 's jaars. Derde koop. Eene pariij Land, gelegen te Hof stade, op Steenberg, inhuudende volgens meting, 16 aren 13 centiaren, gekadastreerd sectie C nummer 246b, palende noord Francois De man, oost Frederik De Winne, zuid M. Leirens te Wetteren, en west mevrouw de BaronDes della Faille te Lede. Verpacht aan genoemden heer Pannekoek mits fr. 31,30 's j<ars. Vierde Koop. Eene party Land, gelegen te Hof stade op hel Strangers veld, groot volgens meting 19 aren 39 centiaren, bekend ten kadaster sectie C num mer 626b, palende noord Mr Camiel De Beer, oost de straat naar Lede, zuid Mevrouw de Baroones della Faille en west de kinderen Anselmus Van Hauwer- meiren. In pacht by genoemden beer Pannekoek. mits fr. 37,80 bij jare. Gemeente Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen te Gyse gem. op den Bieselinck, gekadastreerd sectie C num mer 162, groot volgens meling 30 aren 89 centiaren, palende noord Petrus Geers, oost den arme van Aalst en andere, zuid deu weg en west Mynbeer de Broqueville. Boomprys fr. 125. In pacht by Ferdinand Goeman te Lede, aan fr. 40 's jaars* Gemeente Buggenhout. Zesde koop. Een perceel Zaailand, zijnde de noordhelft van meerdere party, gelegen te Buggen- hont, op bet Hofkwartier, gekend ten kadaster sectie D nummer 536, groot deze helft volgeos meting 25 aren e3 centiaren en palende noord de Brempstraat, oost ook eene straat, zuid koop zeven, west Mr Van Biesen te Baesrode. Boomprijs Ir. 250. Zevende koop. Een perceel Zaailand, zynde de zuidhelft van meerdere partij, gelegen te Buggenhout, op het Hofkwartier, gekend ten kadaster sectie D nummer 536, groot bevonden deze hellt bij meting 25 aren 02 centiaren, en palende noord koop zes, oost de straat, zuid den wegel en daarover Mr Van Biesen te Baesrode «u west denzelfden. Boomprijs fr. 120. KoopeD zes en zeven in pacht bij Denis De Kempe er. mits fr. 60 boven de lasten. Achtste koop. Eene party Zaailand, gelegen te Buggenhout, aan de Brockstraat, inhoudende naar- volgens meting 31 aren 76 centiaren, bekend ten ka- daiter sectie G nummer 626, palende noord Mr Ghee- raerdts, burgemeester van Aalst, oost de kinderen De Boeck, zuid koop negen en M. J. Segbers en west den notaris Herssens te Deudermonde. Boomprys fr. 325. Pachter Frans De Baetsolier aan fr. 35 's jaars. Negende koop. Eene party Zaailand, gelegen te Buggenhout. aan de Broekstraat, groot volgens me ling 36 aren 33 centiaren, gekadastreerd sectie G, nummer 628 eu aldaar inhoudende 40 aren 90 centi aren, palende noord koop acht, oost M. G. Segbers, zuid de Broekstraat en west ook de straat. Pachter Petrus Joannes De Cock, aan fr. 50 's jaars. Tiende koop. Eene party Zaailand, gelegen te Buggenhout, op den Kalkoven, gekadastreerd sectic C nummer 53, groot volgens melin: 42 aren 85 cen tiaren, palende jufvr. Heyvaert en Mijnheer Stas, oost Fran. Drosschacrt, zuid den Louweg en daarover den graaf de Mérode, west denzelfden. Pachter J. Vermeir aan fr. 55 's jaars. Elfde koop. - Eene partij Zaailand, gelegen te Buggenhout, op den Doom, inhoudende Daarvolgens meting 38 areu 70 centiaren, gekend ten kadaster sectie D nummer 484, palende noord M. Segers te Buggenhout, oost graaf de Mérode, zuid den heer Se gers en west deD notaris Herssens. Pachter J. De Bruyne aan fr. 40 by jare. Twaalfde koop Eene partij ZaailaBd, gelegen te Buggenhout, aan de Molenstraat, zynde de noordbeifl Van meerdere party, gakadaslreerd sectie E nummer 58, inhoudende deze helft 30 aren 24 centiaren, en palende noord de straat, oost Graaf de Mérode, zuid koop dertien, en west M. Joseph De Block eu andere. Pachter Fideel Vermeir aan fr. 40 's jaars. Dertiende en laatste koop, Een perceel Zakiland zynde de zuidhelft van meerdere partij, gelegen te Buggenhout aan de Molenstraat, gekadastreerd sectie E nummer 58, inhoudende voor de helft 30 aren 24 centiaren, en palende noord koop twaalf, oost M. wed. Peleman, zuid de Molenstraat en west M. Jos. De Block en anderen. Pachter Emmanuel Colpyo mits fr. 40 's jaars. ZITDAGEN: lustel op Maandag 3Seot^mhpi- 1000 Verblyf op Maandag 17 i*P,en»»er telkens om 2 uren namiddag ter herberg van M. Fran cois Pannekoek, te Hofstade aan de statie. Voor alie nadere inlicbtingen wende men zich ter studie van den notaris Moens te Lede. De Notaris BRECKPOT, to Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° Eene behuisde hofstede te Aalst- Mijlbeek, in de Beekstraat, groot 61 aren 90 centiaren, verdeeld in 5 deelen. 2° En 29 aren 80 centiaren Land te Aalst-Mijlbeke, op Krekeldries, aan den achterweg. Bewoond en gebruikt door de weduwe en kinderen van Seraphien Borms-Van Zitdagen j v^'f Augusti 1900, telkens om 4 uren namiddag, ter Eatami- net van den heer Joseph Van der Vorst, handelaar in zaden, te Aalst aan St-Mar- tenskerk. OPENBARE VERKOOPING van twee te Lede en Qjjsegem. De Notaris BEMAN, te Erpe, zal uameos wien het behoort, met gewin van palmslag eu gelagen, in bet openbaar verkoopen Eerste koop. Eene party Land, gelegen te Lede, i Ledebauweken, bekend by kadaster wyk B, num mer 614, groot aldaar 27 aren, 70centiaren, palende oost de erven Tbeodoor Daelman, ten zuide mevrouw de la Faille, ten weste juffrouw Delphina Yaewyn en ten noorde M. Blancquaert. Boomprija 45 fr. Gebruikt zonder termyn door juffr. wed. Karei Van deu Neste, te Hofstade. Tweede koop. Eene party Land, gelegen te Gysegem, Kerkland, gekadastreerd wyk C, nummer 27b, groot aldaar 34 aren, 30 centiaren, palende oost en noord mevr wed. De Clippele, zuid J.-B. Van Hauwermeiren en west de erven Rombaut-Peleman. Gebruikt zonder termyn door de kinderen De Croock, te Gysegem. Derde Zitdag Donderdag 9 Oogst 1900, telkens om 3 uren van den avond, ter herberg gehos den door M. Seraphien De Croock, te Gysegem, Hoes OPENBARE VERKOOPING van een met Afhangen en Grond, te Denderhautem en Kerkxken. Ba Notaris VAN OUDENHOVE, varbl(j- vende te Denderhantem, aal met tuzschen- komst van zijne ambtgenoten Meesters VAN IMPE en ROMAN, beiden reaideerende te Ninove, op verzoek der erfgenamen van wijlen Domien Taeleman en Joanna-Maria Temmer man, overleden te Denderhantem, ter hier onder gestelde zittingen met gewin van palm- °'*g en gelagen,in 't openbaar aan den meeat eden de verkoopen Eerste Lot. Een Woonhuis met Afhan fen en Grond, te Denderhantem, ten Borre len, groot 15 aren, 40 centiaren, palende ooit den Arme van Denderhautem, zuid de Borre- kens8traat, weet Jan-Baptiate Heyman en noord de gebroeders Brya. Onbewoond. Tweede Lot. 28 aren, 60 centiaren Land en Meeracbte Kerkxken, in Strijkenbroeck, palende van onda oost de kinderen De Wetter, zuid b raneia De Winter, noord Bernard na Welleman. In gebruik by Edouardna Van Hoeven en de kinderen Welleman. Derde Lot. 18 aren, 40 centiaren Land, onder Denderhautem, in de Wurft, palende oost de erven Domien Taeleman-Temmennan, zuid den Arme van Aalat, weet Doctor Van Ondenbove en noord FranciB Hnylenbroeck. In gebruik by de weduwe Taeleman. Vierde Lot. 15 aren, 40 centiaren Land, onder Denderhantem, aan de Zegelstraat, Salende van ouda aan De Smet, de straat en e erven Van den Evnde. In gebruik bij de kinderen Francis De Pril. Vyfde Lot. 17 aren, 20 centiaren Land, te Denderhautem, op 't Leebekeveld, palende ooat AmaDdua De Pril, zuid Joannes De Bruyn, west Jozef Bruwée, noord De Dreve. In gebrnikt by Jan-Baptiate Baeyena. Zesde Lot.16 aren, 77 centiaren Meersch, Denderhautem, in den Daele, palende oost de straat, zuid Pieter-Jan Hoevelinck, west de erven Scheerlinck noord Miohaël Van den Berghe de erfgenamen. In gebruik bij Jozef Van der Kelen. Zevende Lot. 7 aren, 40 centiaren Land, Denderhautem, op het Mynaertsveld, pa lende oost de kinderen D'Hondt, zuid de kan doren Nerinckx, west den Arme van Dender hautem, noord het gebruik der weduwe Muy- laert. In gebruik bij Auguste Van Hecke. Achtste Lot.21 aren, 92 oentiaren Land, onder Denderhantem, op de Groote Wurft, palende osst de erven Charl.-Louis lioelandt, zuid de straat en den voetweg, west Hnylen broeck, noord de weduwe Mertens-Van de Perre. In gebruik by Jozef Lieven». Negende Lot. 15 aren, 94 centiaren Land, te Denderhautem, aan de Daalstraat, palende ooat de Straat,zuid de kinderen Buyl, weet de erfgenamen Francia Van Gyseghem en noord Charles De Ryck. In gebruik bij August-LouiB De Smet. Tiende Lot. De weathelft van 21 aren, 52 centiaren Land, te Denderhautem, op den Molenkauter, palende oost Remi De Wilde, zuid Domien Scheerlinck, west Francis Gou- bert en noord verschillige gelanden. In gebruik by de weduwe Taeleman. Elfde Lot. 15 aren Land, onder Dender hautem, in de Wurft, sectie B, nummer 988, palende aan de gebroeders Brys, aan de wed* Msrtens-Van de Perre, aan August Van Hecke, Domien Scheerlinck en den Arme van Denderhautem en Francis Eeman. In ge bruik bij August Van Hecke. Twaalfde Lot. 14 aren, 45 centiaren- Land, te Denderhautem, op bet Mynaerts, veld, sectie A, nummer 898 des kadasters, Salendo oost Francis Van den Abeele, zuid en Voet' sg, west 't Lindeken, noord den voetweg. In gebruik by de wed* Taeleman, Dertiende Lot. 9 aren, 53 centiaren Land, onder Denderhantem, in de Wurft, sectie A, nummer 913*, palende oost Francis Van den Abeele, zuid net Armbureel van Aalst, west eigen goed van Joanna-Maria Temmerman of lot 3 hiervoren en noord den voetweg. In gebruik by de weduwe Taele- man. Onmiddelyke ingenokreding. ZITTINGEN: Voor den instel, Donderdag 9 Voor 't vast verblijf, Donderdag 16 9 900 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg van Teophiel Verbeiren-Van Hecke, te Dender hantem, Borreken. Voor nadere inlichtingen kan men zich be geven ter stadie van genoemde Notarissen Van Oodxnhovh, Van Innen Roman,

De Denderbode | 1900 | | pagina 3