ZAAILANDEN ZAAILANDEN ZAAILAND ZAAILANDEN WOONHUIS Amerika. ZEEVISCHHANDEL H. Arys-De Paepe. Aalst. -- St-Jozefskerk. BUÜRTWEGENIS TOEMAAT WELGELEGEN HUIS PARTIJ LAND HOFSTEDE EEN" IEETTIS Landen en Meerschen, Openbare verkooping. beste Zaailanden en Meerschen, Drie andere dorpen werden geplun derd. Men zegt dat de soldaten zijn uitge zonden om revolutionaire woelmakers op te sporen. De hitte. In Amerika wordt hard geklaagd over de hitte. Te Chicago zijn Donderdag negen personen doodgebleven, terwijl dertig op straat flauw vielen. Te Toronto zijn de smelterijren en fabrieken gesloten wegens de hitte. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 16, 17 en 18 Oogst. ZALM de kilogr. tr. 3,00 TARBOT Ir. 2,00 Tarbottins fr. 1,25 tot 2,00 Heilbot fr. 1,25 Kabeljauw fr. 0,90 Tongen (koppel) fr1,00 tot 3,00 Groote Pladijs (stuk) van tr. 0,70 tot 1,00 Grieten 0,50 tot 1,50 Rog fr. 0.75 tot 3,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00 en 5,00 1 vaatje nieuwe Hollandschen Ha ring 12 stuks fr. 3.00 1 vaatje nieuwe Schotsche Haring 12 stuks fr. 2,00 Hollandsche Melkersharing 't stuk 0,30 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks 2.00 Hollandsche haring 0,10 Nieuwe Schotsche Haring 't stuk 0,10 STEUR (Esturgeon) 2,00 De aanbesteding tot opbouwing der Doopkapel is verschoven tot den Zater dag 25 Augustus, om 3 uren na middag. Gemeente Oordegem. GRENSBEPALING. Het College van Burgemeester en Sche penen der gemeente Oordegem, maken bekend dat in naleving van art. 41 van het landelijk wetboek van 7 October 1886, er op den 24 September aanstaande, om 9 uren voormiddag, door eenen daartoe aangestelden gezworen landmeter zal worden overgegaan tot de grensbepaling van den buurtsteenweg n° 12 dezer ge meente, zulks aan de aanpalende eigen- Oordegem, de 12 Juli 1900. De Burgemeester en Schepenen Op bevel C. Schelstraete. De Secretaris, Louis Galmart. t-DPENBARE VERKOOPING van en aardappels te velde TE ERPE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Maandag 10 Sep tember 1900, om 2 uren nanoen, in het openbaar verkoopen -. A. 25 koopen scboonen Toemaat, wassende te Er pe, in de Molenmeerscbcn, op meerschen van M. M. A. D'Hondt, te AalstK. Schockaert, te Erpe en de erven De Boeck, te Hofstadc. B. Namens Berlarminus Gassier en Zuster, te Erpe Ongeveer 30 aren aardappels, te Erpe. aan den Gentschen Steenweg, nabij de herberg genaamd De Roos. i Ongeveer 34 aren Aardappels, te Erpo, Erpekauter, nabij den windmolen van M. Van der Biest. De verkooping zal aanvang nemen in de Molen- meerschen met den Toemaat en de gemelde orde vol gen. De koopen zullen verdeeld worden t'elks gerief. Verders op gewone voorwaarden en tijd van beta ling mits goede borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van een en van goede Zaailanden TE ERPE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, te weten Eerste koop. Een Huis. gestaan cn gelegen te Erpe, Kraeinest, nabij de Audcnaardsche Kassei, zijnde dc herberg genaamd De Meiboom, gekadas treerd wijk D, nummers 342, 343 en 314, groot 0 aren, 80 centiaren, palende oost cn zuid de Straal, west Jan Van Driessche en Jan De Troyercn noord Franciscus De Troyer-De Brouwer. Bewoond dour de weduwe Schellaert-De Gbeest. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, Langebroeck, gekadastreerd wijk D, nummer 824d, groot aldaar II aren. 40 centiaren, palende oost deo Arme van Erpe, zuid Remaclus van Droogen- broeck, west den Notaris Limpens en noord de erven De Kegel, Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, Kcizersveld, gekadastreerd wijk D, nummer 801b, niet eene grootte van 11 aren, palende oost met den voet- weg de erven Van Bicsbrocck, zuid de erven Meule- man, west de weduwe Wolf-De Troyer eu noord Ldmond De Meester. Vierde koop. Ken perceel Land, gelegen te Erpe, Kleyberg. gekadastreerd wijk C, nummer 814, groot aldaar 18 aren, 10 centiaren, palende noord den Notaris Eemau cn de weduwe De Swaef, oost Constant van Landuyt en andere, zuid kerkgoed van Meire en west do weduwe Siau. Vijfde koop. Eene partij Land, te Erpe, Ommc- gangweg, bekend bij kadaster wijk C, nummer 845b, groot 23 aren, 10 centiaren, palende oost den jOmme- gangweg, zuid Isidore De Saedeleer, west de erven 'ander Nüul eü noord Je(1 Notarjs ympens> Vier gemelde partijen Land zijn gebruikt door de eigenares wed. Leo Van Wezemael.te Erpe. ZITDAGEN Instel, Maandag 27 Augustus ,QAn Verblijf, Maandag 10 September 1 telkens om 5 uren van den avond, ter herberg gehou den ooor M. Frans Poelaert, te Erpe aan de Aude- naardsche Kassei of Kraeinest. OPBNBARE VERKOOPING van zeer goede gelegen t© Aalst Uijlbeek. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen in het openbaar verkoo pen, de volgende goede landen gelegen te Aalst-Mijl beek, te weten Eerste koop.30 aren 10 centiaren op den Mo- lenkauter, gekadastreerd wijk E. nummer 385a, pa lende ten ooste aan den heer Corael-Ghysselinckx, ten zuide aan den steenweg naar Moorsel) ten weste aan jufvrouw Anna Eeman, te Erpe, en ten noorde aan de kinderen Pndevyn. Tweede koop. 30 aren 40 centiaren ook op den Molenkauter, gekadastreerd wijk E, nummer 388r, 388c. palende ten ooste aan juffrouw Anna Eeman, zuide aan den Steenweg naar Moorsel, ten weste aan den heer Josephus Van der Biest en ten noorde aan de kinderen Podevyn. Derde koop. 45 aren, 90 centiaren, op bet Spits veld, gekadastreerd wijk F, nummer 175. palende ten oosteen ten zuide aan de kinderen van den heer Van den Heuvel, ten weste aau Pelru9 Van Gcem en de weduwe van Petrus Van Dricsscho en den heer Boter- bergh, ten noorde ook aan dec heer Botcrbergh. Vierde koop. 30 aren, 80 centiaren, op den Bergenkauter, gekadastreerd wijk F, nummer 654b, palende ten ooste aan den heer Gustavc De Petter, ten zuide aan den ijzerenweg, ten weste aan juffrouw- de weduwe Pyck-Teirlinck, en ten noorde aan den heer Petrus Wauters. Vijfde koop. Een hectaar, 22 aren, 90 centiaren, op dc Beek, gekadastreerd wijk F, nummer 871e, 872b, 872a, palende ten ooste aan den heer Edouard Muylaerl, ten zuide aan de heeren Eeman en anderen, ten weste aan de weduwe en kinderen Muvlaert, en ten noorde aan de beek. Verdeeld in 4 deelen als volgt 1° 30 aren 70 centiaren ten ooste nevens den heer Edouard Muylaert. 2° 30 aren 70 centiaren tusscben 't voorgaande en 't volgende. 3° 30 aren 70 centiaren tusscben 't voorgaande en 't volgende. 4° 30 aren 80 centiaren len weste nevens de kin deren Muylaert. ZITDAGEN Instel 20 September ,onn Verblijf 4 October 1UUU' om 5 uren namiddag ter herberg genaamd Het Land van Riem bij den heer Victor Keppens, te Aelst, Nieuwstraat, nabjj de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van eene allerbeste te Her tier sein. De Nataris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Eerdersem. Eene allerbeste partij Land, gelegen op het Stok- veld, groot 63 aren, 94 ceotiarro. gekadastreerd wijk B, nummers 3 en 4c, met eene grootte van 64 aren, 80 centiaren, palende ten ooste over den weg aan den heor Janssens-De Schryver, ten zuide aanjden beer De Schaepdryver, ten weste aan het oud hof vaD den heer Burgemeester Matthys en ten noorde aan de erven Van Langenhove. Gebruikers Louis De Leeuw en' Seraphien Pilate. Verdeeld in zuid- en noordhclft. ZITDAGEN Instel, 26 September.üftf. Verblijf, 3 October 1VUU' ten 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Frans De Cock, voerman, te Aalst, aan de Varkensmarkt. OPENBARE VERKOOPING van goede en een perceel MEERSCH TE BAERDEGEM. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal ten overstaan van den heer Vrederecht er, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, afhangende van de nalaten schap van Seraphina Spinoy. Gemeente Baerdegem. Eerste koop. 32 aren 49 centiaren Land, op Elder berg, gekadastreerd wijk C. nummer 231. met eeue grootte van 31 aren 70 centiaren. Gebruiker den heer Petrus Jan De Meersman. Tweede koop. 47 aren 55 centiaren Land, op den Kerkhofkauter, gekada streerd wijk C, nummers 305 en 306, met eene grootte van 46 aren 20 centiaren, Gebruiker den heer Petrus Jan De Meersman, Verdeeld in oost- en westhelft. Derde koop. 22 aren 63 centiaren Land, op het Vossenhol, gekadastreerd wijk D, nummer 134a en 133, met eene grootte van 22 aren 20 centiaren. Gebruiker den heer Louis DeMeersman. Vierde koop. De helft in 22 aren 63 centiaren Land, op het Vossenhol, ge kadastreerd wijk D, nummer 135a, met eene groote van 22 aren 50 centiaren. Gebruiker den heer Louis De Meersman. Vijfde keop. 9 aren 18 centiaren Land, op het Vossenhol, gekadastreerd wijk D, nummer 193, met eene grootte van 7 aren 20 centiaren. Gebruiker Frans Van Damme. Zesde koop. 9 aren 87 centiaren Meersch, aan het Linneveld, gekada- streeid wijk A, nummer 233, met eene grootte van 10 aren 20 centiaren. Gebruiker den heer Louis De Meersman. Zevende koop. 31 aren 85 centiaren Land, op Wolfsland, gekadastreerd wijk D, nummer 5, met eene grootte van 32 aren 50 centiaren. Gebruiker de heer Louis De Meersman en Joannes Tielemans. Achtste koop 32 aren 94 centiaren Land, aan den Dekkerpias, gekadastreerd wijk E, nummer 213, met eene grootte van 33 aren 60 centiaren. Onverpacht. Negende koop. 16 aren 47 centia ren Land. ook nabij den Dekkerpias, ge kadastreerd wijk E, nummer 225, met eene grootte van 16 aren 30 centiaren. Gebruiker Louis De Rauw. BENIGE ZITDAG Zaterdag 1 September 1900. Ten 2 ure stipt namiddag, ter Zitting zaal van het Vredegerecht, te Aelst, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van eene goede partij allerbest geschikt voor BOUWGRONDEN te Erembodegem, Ter joden. De Notaris DE GHEEST. te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen: Gemeente Erembodegem. Eene goede partij Zaailand, op Terjoden, aan den Drghoek, nabij den Steenweg van Aalst naar Haeltert, groot volgens meling 41 aren, 65 centiaren, geka dastreerd w|jk B, nummer 1493, met eene grootte van 42 aren, palende ten noord-ooste aan de Straat, ten zuide aan de haan gezegd Landdrieslos en ten weste aan den heer Constant De Kegel. Gebruikt door de kioderen De Kegel, zonder termijn. Deze partij I.and, in haar geheel zeer wel geschikt voor het oprichten van een nijverheidsgesticbt, is verdeeld in 8 Bouwgronden als volgt 5 aren, 15 centiaren ten zuide. 5 20 daarneven 5 05 i> daarneven 5 20 daarneven 5 05 daarneven 5 25 daarneven 5 15 daarneven 5 30 ten Noord-Oost. Met vermogen van de samenvoeging. ZITDAGEN ten 3 uren namiddag Ier herberg genaamd De Keizer, bij den heer Frans Rabier te Aelst, iu de Geeraards- bergschtstraal (Zoutstraatpoort Door Sterfgeval. Openbare verkooping op Licitatie van eene te Haeltert, Rrul. De Notaris De Sadeleer, te Erembo degem, zal ten verzoeke der kinderen Fidelis Van Impe, te Haeltert, ten over staan des heeren Vrederechters, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaar verkoopen: Eenige Koop. Eene behuisde en beplante Hofstede, gestaan en gelegen te Haeltert, wijk Brul, met eene grootte van 24 aren, 29 centiaren, palende oost de Kassei of Brui- straat, zuid Domien Van den Berghe, west de kinderen Verleysen en noord de kinderen Charles Ruyssinck, Bewoond door de verkoopers. Enkele zitdag voor toewijzing: Woensdag 22 Augusti 1900, om 1 ure namiddag, te Herzele, ter ge hoorzaal van het Vredegerecht. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Lange Zoutstrnat, te Welle en Denderleeuw. De Notaris SCHELFHA UT, te Oor degem, zal ten verzoeke van wie het be hoort, met gewin van l/e instelpenning, openbaar lijk te koop aanbieden Stad Aalst 1® koop. Een schoon en welgelegen huis met tuin, dienstig voor alle bedrij ven, gestaan en gelegen in de Lange Zoutstraat, gekadastreerd sectie A, num mer 1213 en 1214, met eene grootte van 2 aren, 50 centiaren, palende langs de eene zijde de heeren Vernimmen en De Troch, langs de andere dame wed* Cam- maert, langs voren de straat en langs achter do eerw. Paters Jesuiten; hebbende ruime kelders, groote winkel en magazij nen, schoone boven- en benedenplaatsen, pomp- en regenwater, enz. In huur bij den heer J. De Smedt-Van aver. Gemeente Welle. 2e koop. Een perceel land, op den Daele, gekadastreerd sectie B, nummer 703, met eene grootte van 23 aren, 60 centiaren. Pachters Praet Victor en weduwe De Troyer Jan. 3® koop. Een perceeltje land, op den Daele, gekadastreerd sectie B, nummer 908, met eene grootte van 5 aren, 40 cen tiaren. Pachters dezelfde van koop twee. 4* koop. Een perceel land, op den Daele, gekadastreerd sectie B, nummer 702, met eene grootte van 63 aren. Verdeeld in oost- en westdeel. Pachters De Pauw Petrus en Wynant Theodoor. 5° koop. Een perceel land, gelegen op de Wildebeke, gekadastreerd sectie B, nummer 1188b, met eene grootte van 19 aren, 50 centiaren. Pachters de gebroeders Redant. 6* koop. Een perceel land, gelegen op Klein Moortelhoek, gekadastreerd sec tie B, nummer 1406, met eene grootte van 16 aren, 70 centiaren. Pachter Hagemans Felix. 7" koop. Een perceel land, gelegen op Klein Moortelhoek, gekadastreerd sec tie B, nummer 1410 en 1411, met eene grootte van 8 aren, 20 centiaren en vol gens meting 8 aren, 42 centiaren. Pachter denzelfden. 8" koop. Een perceel land, gelegen op Groote Moortelhoek, gekadastreerd sectie B, nummer 1342a, met eene grootte van 18 aren, 90 centiaren. Pachters De Grom Hendrik en weduwo Jan D'Haeseleer. 9" koop. Een perceel land, gelegen op Groote Moortelhoek, gekadastreerd sectie B, nummer 1342c, met eene grootte van 19 aren. Pachter Serbruyns Donat. 10* koop. Een perceel land, gelegen op Groote Moortelveld, gekadastreerd sectie B, nummer 1349c, met eene grootte van 45 aren, 10 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. Pachter Van Bever Petrus. 11® koop. Een perceel land, gelegen op't Wildebeekveld, aan de Zes Wegen, gekadastreerd sectie B, nummer 889b en en 890b, met eene grootte van 43 aren. 20 centiaren en volgens meting 44 aren. 28 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. Pachters D'Haeseleer Felix en D'Hae seleer Eduard. 12® koop. Een perceel land, op Hoogsteenveld, gekadastreerd sectie B, nummer 649, met eene grootte van 22 aren, 30 centiaren. Pachter D'Haeseleer Felix. 13® koop. Een perceel land, gelegen op Wolfbosch, gekadastreerd sectie B, nummer 1375, met eene grootte van 13 aren, 10 centiaren. Pachter Serbruyns Donat. 14* koop. Efn perceel land, gelegen op Bontebeke gekadastreerd sectie B. nummer 1381a, met eene grootte van 14 aren, 30 centiaren. Pachter Wynant Joseph. 15e koop. Een perceel meersch, ge legen op d'Elskens, gekadastreerd sectie B. nummer 37, met eene grootte van 62 aren, 50 centiaren. Verdeeld in 2 deelen, ieder van 31 aren, 25 centiaren. Boomprijs 450 tr. Pachter Standaert Amand. 16e koop. Een perceel meersch, ge legen in de Wellemeerschen, gekadas treerd sectie A, nummer 156d, met eene grootte van 18 aren, 80 centiaren. Boomprij6 30 fr. Pachter Van Bever Petrus. Gemeente Denderleeuw: 17e koop. Een perceel land, gelegen op Aelzak, gekadastreerd sectie B, num mer 73e, met eene grootte van 59 aren, 30 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. Pachters Steppe Edouard en D'Haese leer Benjamin. ZITDAGEN Instel, Maandag 13) 0 f Verblijf, Maandag 27 Uogsi 1JÜ0' telkens om 2 uren namiddag, ter herberg Au Café du Centre, bij den heer Ber nard De Bock, te Aalst, nabij de Groote Markt, hoek der Molenstr. en Kapellestr. Om uit ongemeenzaamheid te scheiden OPEN BA RE VERKOOPING van gelegen te Lede, Hof stade, Gysegem en Buggenhout. De Notaris MOENS, te Lede. zal, ten aanzoeke van ien het behoort, op de hierna gestelde zitdagen, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar te koop aanbieden, de volgende goederen, te weten Gemeerde Lede. Eerste koop. Eene partü Zaailand, gelegen te Lede, aan den Colognebosch, inhoudende volgens me ting 28 aren 64 centiaren en volgens cadaster 28 aren 01 centiare, aldaar bekend onder de sektie C. num mer 981, palende noord mijnheer Blancquaert, oosi jufvr. Yseweyn, zuid den losweg en west M' doctor De Hoevere. Op te leggen boomprijs fr. 415. Verpacht aan den heer Francois Pannekoek te Hofstade mits fr. 33 's jaars. Gemeente Hofstade. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen te Hofstade, op de zeven dagwand, groot volgens me ting 15 aren 56 centiaren, gekend ten kadaster sectie C nummer 740a, palende noord mevrouw de baronnes della Faille te Lede, oost de erven van mijnheer de notaris Dc Pauw, zuid Frans van Goethem, west dc straat. In pacht b|j den heer Pannekoek voernoemd mits fr: 30,34 's jaars. Derde koop. Eene partij Land, gelegen te Hof stade, op Steenberg, inhoudende volgens meting, 16 aren 13 centiaren, gekadastreerd sectie C nummer 246b, palende noord Franqois De man, oosl Frederik De Winne, zuid M. Lcirens te Wettereu, en west mevrouw de Baronnes della Faille te Lede. Verpacht aan genoemden heer Pannekoek mits fr. 31,30 sjaars. Vierde Koop. Eene partij Land, gelegen te Hof- slade op het Strangers veld, groot volgens meling 19 aren 39 centiaren, bekend ten kadaster sectie C num mer 626b, palende noord Mr Camiel De Beer, oost de. straat naar Lede, zuid Mevrouw de Baronnes della Faille en west de kindereu Aoselmus Van Hauwer mei ren. In pacht bij genoemden heer Pannekoek. mit fr. 37,80 bij jare. Gemeente Gysegem. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen te Gyse gem, op den Bieselinck, gekadastreerd sectie C num mer 162, groot volgens meting 30 aren 89 centiaren, palende noord Petrus Geers, oost den arme van Aalst en andere, zuid den weg en west Mijnheer de Broqueville. Boomprijs fr. 125. Iu pacht b|j Ferdinand Goeman te Lede, aan fr. 40 jaars. Gemeente Buggenhout. Zesde koop. Een perceel Zaailand, zijnde de noordhelft van meerdere partij, gelegen te Buggcn- hont, op het Hofkwartier, gekend ten kadaster sectie D nummer 536. groot deze helft volgens meting 25 aren 62 centiaren cn palende noord de Brempstraat, oost ooü eene straat, zuid koop zeven, west Mr Van Biesen te Barsrode. Boomprijs Ir. 250. Zevende koop. Een perceel Zaailand, zijnde de zuidhelft van meerdere partij, gelegen te Buggenhout, op het Hofkwartier, gekend ten kadaster sectie 1» nummer 536, groot bevonden deze hellt bij meliug 25 aren 62 centiaren, en palende noord koop zes, oosl de straat, zuid den wegel cn daarover Mr Vau Biesen te Barstode en west denzelfden. Boomprijs fr. 120. Koopeo zes rn zeven in pacht bij Denis De Kempc- :er, mits fr. 60 boven de tasten. Achtste koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Buggenhout, aan de Broekstrant, inhoudende naar- volgens meting 31 aren 76 centiaren, hekend ten ka daster sectie C nummer 626, palende noord Mr Uhec- raerdts, burgemeester van Aalst, oost de kinderen De Boeck, zuid koop negen eu M. J. Scgbers en west den notaris Herssens te Deiidermoude. Boomprijs fr. 325. Pachter Frans De Baetsolier aan fr. 35 's jaars. Negende koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Buggenhout. aan de Brockstraat. groot volgens me ting 56 aren 33 centiaren, gekadastreerd sectie C, nummer 628 cn aldaar inhoudende 40 aren 90 centi aren, palende noord koop acht, oost M. U. Seghers, zuid dc Brockstraat en west ook de straat. Pachter Petrus Joannes De Cock, aan fr. 50 's jaars. Tiende koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Buggenhout, op den Kalkoven, gekadastreerd sectie C nummer 33, groot volgens melin: 42 aren 85 cen tiaren, palende jufvr. Heyvaert en Mijnheer Slas, oost Fran. Drosscbaert, zuid dei. Lonweg in daarover den graaf de Mérode, west denzelfden. Pachter J. Vermeir aan fir. 55 's jaars. Elfde koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Buggenhout, op den Doorn, inhoudende naarvolgens meting 38 aren 70 centiaren, gekend ten kadaster sectie D nummer 484, palende noord M. Segers te Buggenhout, oost graaf de Mérode, zuid den heer Se gers en west den notaris Herssens. Pachter J. De Bruyne aan fr. 40 bij jare. Twaalfde koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Buggenhout, aan de Molenstraat, zijnde de noordbelfl Van meerdere parlij, gakadastreerd sectie E nummer 58, inhoudende deze helft 30 aren 24 centiaren, en palende noord de straat, oosl Graaf de Mérode, zuid koop dertien, eu west M. Joseph De Block en andere. Pachter Fideel Vermeir aan fr. 40 's jaars. Dertiende en laatste koop, Een perceel Zakiland zijnde de zuidhelft van meerdere partij, gelegen te Buggenhout aau de Molenstraat, gekadastreerd sectie E nummer 58, inhoudende voor de helft 50 aren 24 centiaren, en palende noord koop twaalf, oost M wed. Peleman, zuid de Molenstraat en west M. Jos. De Block en anderen. Pachter Emmanuel Colpyn mits fr. 40 's jaars. ZITDAGEN: Instel op Maandag 3c„„..nnlx Verblijf op Maandag 17 öePtember *«00, telkens om 2 uren namiddag ter herberg van M. Fran cois Pannekoek, te Hofstade aan de statie. Voor alle nadere inlichtingen wende men zich ter studie van den notaris Moens te Lede. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° Eene behuisde hofstede te Aalst- Mijlbeek, in de Beekstraat, groot 61 aren 90 centiaren, verdeeld in 5 deelen. 2° En 29 aren 80 centiaren Land te Aalst-Mijlbeke, op Krekeldries, aan den achterweg. Bewoond en gebruikt door de weduwe en kinderen van Seraphien Borms-Van Biesen. Zitdagen' Augusti 1900, telkens om 4 uren namiddag, ter Estami- net van den heer Joseph Van der Vorst, handelaar in zaden, te Aalst aan St-Mar- tenskerk. OPENBARE VERKOOPING van een met Afhangen en Grond, te Denderhautem en Kerkxken. De Notaris VAN OUDENHOVE, verblij vende te Denderhautem, zal met tnsschen- komst van zijne ambtgenoten Meesters VAN IMPE en ROMAN, beiden resideerende te Ninove, op verzoek der erfgenamen van wijlen Domien laeleman en Joanna-Maria Temmer man, overleden te Denderhautem, ter hier onder gestelde zittingen met gewin van palm slag en gelagen,in 't openbaar aan den meest biedende verkoopen Eerste Lot. Een Woonhuis met Afhan gen en Grond, te Denderhautem, ten Porre ken, groot 15 aren, 40 centiaren, palende oost den Arme van Denderhautem, zuid de Borre- kensstraat, west Jan-Baptiste Heymau en noord de gebroeders Brys. Onbewoond. Tweede Lot. 28 aren, 60 centiaren Land t Meersch, te Kerkxken, in Strijkenbroeck, palende van ouds oost de kinderen De Wetter, zuid Franeis De Winter, noord Bernardus Welleman. In gebruik bij Edouardus Van de Hoeven en de kinderen Welleman. Derde Lot. 18 aren, 40 centiaren Land, onder Denderhautem, in de Wurft, palende oost de erven Domien Taeleman-Temmerman, zuid den Arme van Aalst, west Doctor Van Oudenhove en noord Franeis Huylenbroeck. In gebrnik bij de weduwe Taeleman. Vierde Lot. 15 aren, 40 centiaren Land, onder Denderhautem, aan de Zegelstraat, palende van ouds aan De Smet, de straat en de erven Van den Eynde. In gebruik by de kinderen Francis De Pril. Vijfde Lot. 17 aren, 20 centiaren Land, te Denderhautem, op 't Leebekeveld, palende oost Amandns De Pril, zuid Joannes De Bruyn, west Jozef Bruwée, noord De Dreve. - In gebruikt bij Jan-Baptiste Baeyens. ZesueLot.16 uren, 77 centiaren Meersch, te Denderhautem, in den Daele, palende oost de straat, zuid Pieter-Jau lloevelinck, west de erven Scbeerlinck noord Michael Van den Berghe de erfgenamen. In gebruik by Jozef Van der Kelen. Zevende Lot. 7 aren, 40 centiaren Land, te Denderhautem, op het Mynaerteveld, pa lende oost de kinderen D'Hondt, zuid de kin deren Nerinckx, west den Arme van Dender hautem, noord het gebruik der weduwe Muy laert. In gebruik bij Angnste Van üecke. Achtste Lot.21 aren, 92 centiaren Land, onder Denderhautem, op de Groote Wurft, palende oost de erven Charl.-Louis Roelandt, zuid de straat en den voetweg, west Hnylen- broeck, noord de weduwe Mertens-Van de Perre. In gebruik by Jozef Lievens. Negende Lot. 15 aren, 94 centiaren Land, te Denderhautem, aan de Daalstraat, pulende oost de Straat,zuid de kinderen Buyl, west de erfgenamen Francis Van Gyseghem en noord Charles De Ryck. In gebruik by August-Louis De Smet. Tiende Lot. De westhelft van 21 aren, 52 centiaren Land, te Denderhautem, op den Molenkauter, palende oost Remi De Wilde, zuid Domien Soheerlinck, west Francis Gou- bert en noord verschillige gelanden. In gebruik bij de weduwe Taeleman. Elfde Lot. 15 aren Land, onder Dender hautem, in de Wurft, sectie B, nummer 988, lende aan de gebroeders Brys, aan de wed* :rtens-Van de Perre, aan August Van Hecke, Domien Scbeerlinck en den Arme van Denderhautem en Francis Eeman. In ge brnik bij August Van üecke. Twaalfde Lot. 14 aren, 45 centiaren, Land, te Dender bantam, op het Myuaerts- veld, sectie A, nummer 898 dee kadasters Salende oost Francis Vau den Abeele, zuid en Voetweg, west 't Lindeken, noord den voetweg. In gebruik bij de wed' Taeleman, Dertiende Lot. 9 aren, 53 centiaren Land, onder Denderhautem, in de Wurft, sectie A, nummer 913a palende oost Franeis Van den Abeele, zuid net Armbureel van Aalst, west eigen goed van Joanna-Maria Temmerman of lot 3 hiorvoren eu noord don voetweg. In gebruik bij de weduwe Taele man. Onmiddelijke ingenottreding. ZITTINGEN: Voor den instel, Donderdag 9 Foor t vast verblijf, Donderdag 16 Oo9$t 1900> telkens om 3 uren namiddag, ter herberg van Teophiel Verbeiren-Van Hecke, te Dender hautem, Borreken. Voor nadere inlichtingen kan men zich ba- geven ter Btudie van genoemde Notarissen Van Oüdenhovk, Van Imps en Rohan.

De Denderbode | 1900 | | pagina 3