ZAAILANDEN ZAAILANDEN ZAAILAND ZAAILANDEN WOONHUIS WINKELHUIS en negen Werkmanswoningen, TOE MAAT PARTIJ LAND vXiïKi's! tm MEUBELS WELGELEGEN HUIS HST .A. G- IR, -A- S EIEILT HUIS Landen en Meerschen, PERCEEL LAND beste Zaailanden en Meerschen. OPENBARE VERKOOPING van een aan de Groote Markt, aan de Zoutatraatpoort, te AALST, De Notaris DE QHEEST, te Aalst, zal met gewin ran palmslag en gelagen ia hel openbaar verkoopen, de volgende buizen Stad Aelst. Eerste koop. Een winkelhuis aan de Groote Markt, geteekend nummer 20 en gekadastreerd vjjk A nummer 1015a, met eene grootte van 90 centiaren, houdende van de eene zjjde of oostwaarts aan het huis bewoond door jufvrouw Mattbys en van de andere zijde aan hetgene bewoond door den beer Felix D'Hoir. Bewoond door den heer Jean De Clercq aan fr. 500 's jaars. Tweede koop. Een gebouw uitmakende 4 werk manswoningen. schuur e« stallingen, geteekend num mers 115, 117, 119, 121. in de Geeraardsbergsche- atraat, gekadastreerd wijk B, nummers 379 b, 379c. 579d, 379e, met eene grootte van 4 aren 40 centiaren palende van de eene zijde of noordwaarts aan den heer advocaat Eeman. van de andere zijde of Zuid waarts aan den volgende koop en aan den beer Van Overslraeten van achter ook aan den eigendom van den heer Van Overslraeten. Gebruikt door verscheidenen, aan fr. 6,60 per week. Derde koop. Een gebouw uitmakende 5 werk- manswoningen.ook in de Geeraardsbergschestraat,ge teekend nummers 125,125,127. 129,131 en gekada streerd wijk B, nummers 380a, 380», 381a, 382 a, 583a, met eone grootte van 4 aren, 20 centiaren, pa lende van de eene zijde of noordwaarts aan voorgaande koop van de andere stjde of zuidwaarts en van achter san dsn beer Van Overslraeten. Gebruikt door verscheidenen aan fr. 7,30 per week. ZITDAGEN Instel Vrijdag 21 September ,q00 Verblijf Vrijdag 5 October ten 3 uren namiddag ter herberg van den heer Francis Bomon. te Aalst in de Kerkstraat. OPBNBARE VERKOOPING OPENBARE VERKOOPING van goede en een perceel MEERSCH TE BAERDEGEM. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal ten overstaan van den heer Vrederechter, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, afhangende van de nalaten schap van Seraphina Spinoy. Gemeente Baerdegem. Eerste koop. 32 aren 49 centiaren Land, op Elderberg, gekadastreerd wijk C. nummer 231. met eene grootte van 31 aren 70 centiaren. Gebruiker den heer Petrus Jan De te Aalst Mijlbeek. De Notaris SE GHEEST te Aalst, zal met ge- vin van palmslag eD gelagen in bet openbaar verkoo pen, dé volgende goede landen gelegen te Aalst-Mijl- beex, te weten Eerste koop. 30 aten (70 centiaren op den Mo- ienkauter, gekadastreerd wijk E. nummer 385a, pa lende ten ooste aan den heer Corael-Gbysselinckx, ten zuide aan den steenweg naar Moorsel, ten weste aan jufvrouw Anna Eeman, te Erpe, en ten noorde aan de kinderen Pndevjo. Gebruiker Louis Meert. Tweede koop. 30 aren 40 centiaren ook op den Molenkauter, gekadastreerd wijk E, nummer 588f, en 588c, palende ten ooste aan juffrouw Anna Eeman, ten zuide aan den Steenweg naar Moorsel, ten weste aan den heer Josephus Van der Biest en ten noorde aan de kin leren Podevyn. Gebruiker Seraphien De Bruyn. Derde koop. 45 aren, 90 centiaren, op het Spits- veld, gekadastreerd wijk F, nummer 175, palende ten ooste en ten zuide aan de kinderen van den heer Van den Heuvel, ten weste aan Petrus Van Geem en de weduwe van Petrus Van Driessche en den heer Boter- bergb, ten noorde ook aan den beer Boterbergh. Gebruikster weduwe Egide De Witte. Vierde koop. 50 aren, 80 centiaren, op den Bergenkauter, gekadastreerd wijk F, nummer 654b, palende ten ooste aan den heer Guslave De Petter, ten zuide aan den ijzerenweg, ten weste aan juffrouw- de weduwe Pyck-Teirlinck, en ten noorde aan den heer Petrus Wauters. Gebruiker Seraphien De Bruyn. Vijfde koop. Een hectaar, 22 aren, 90 centiaren, op de Beek, gekadastreerd wjjk F, nummer 871e, 872b, 872a, palende ten ooste aan den heer Edouard Muylaert, ten zuide aan de beeren Eeman en anderen, ten weste aan de weduwe en kinderen Muylaert, en ten noorde aan de beek. Gebruikers Charles Van Laethem, Petrus Ledegen. Edmond Steenheut, Seraphien De Bruyn, Charles De Cuyper en Louis Meert. Verdeeld in 4 deelen als volgt 1° 50 aren 70 centiaren ten ooste nevens den heer Edouard Muylaert. 2° 30 aren 70 centiaren tusschen 't voorgaande en volgende. 3° 30 aren 70 centiaren tusschen 't voorgaande en volgende. 4° 30 aren 80 centiaren len weste nevens de kin deren Muylaert. ZITDAGEN Instel Donderdag 20 September Verblijf Donderdag 4 October om 3 uren namiddag ter herberg genaamd Het Land van Riem bij den heer Victor Keppens, te Aelst, Nieuwstraat, nabij de Groote Markt. Vier gemelde partijen Land zijn gebruikt door de eigenares wed. Leo Van Wezemael.te Erpe. ZITDAGEN Instel, Maandag 27 Augustus Verblijf, Maandag 10 September telkens om 3 uren van den avond, ter herberg gehou den door M. Frans Poelaert, te Erpe aan de Aude- naardscbe Kassei of Kraeinest. OPENBARE VERKOOPING van en aardappels te velde TE ERPE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Maandag 10 Sep tember 1900, om 2 uren nanoen, in het openbaar verkoopen A. 25 koopen scboonen Toemaat, wassende te Er- in de Molenmeerscben, op meerschen van M. M. D'Hondt, te AaistK. Scbockaert, te Erpe en de erven De Boeck, te Hofslade. B. Namens Berlarminus Cassier en Znster, te Erpe Ongeveer 30 aren aardappels, te Erpe. aan den Gentscben Steenweg, nabij de berberg genaamd De Roos. Ongeveer 34 aren Aardappels, te Erpe, Erpekauter, nabjj den windmolen van M. Van der Biest. De verkooping zal aanvang nemen in de Molen meerscben met den Toemaat eD de gemelde orde vol gen. De koopen zullen verdeeld worden t'elks gerief. Verders op gewone voorwaarden en tijd van beta ling mits goede borgstelling. Tweede koop. 47 aren 55 centiaren Land, op den Kerkhofkauter, gekada streerd wijk C, nummers 305 en 306, met eene grootte van 46 aren 20 centiaren, Gebruiker den heer Petrus Jan De Meersman. Verdeeld ia oost- en westhelft. Derde koop. 22 aren 63 centiaren Land, up hel Vossenhol, gekadastreerd wyk D, nummer 134a en 133, met eene grootte van 22 aren 20 centiaren. Gebruiker den heer Louis De Meersman. Vierde koop. De helft in 22 aren 63 centiaren Land, op het Vossenhol, ge kadastreerd wijk D, nummer 135a, met eene groote van 22 aren 50 centiaren. Gebruiker den heer Louis De Meersman. Vijfde keop. 9 aren 18 centiaren Land, op het Vossenhol, gekadastreerd wijk D, nummer 193, met eene grootte van 7 aren 20 centiaren. Gebruiker Frans Van Damme. Zesde koop. 9 aren 87 centiaren Meersch, aan het Linneveld, gekada streerd wijk A, nummer 233, met eene grootte van 10 aren 20 centiaren. Gebruiker den heer Louis De Meersman. Zevende koop. 31 aren 85 centiaren Land, op Wolfsland, gekadastreerd wijk D, nummer 5, met eene grootte van 32 aren 50 centiaren. Gebruiker de heer Louis De Meersman en Joannes Tielemans. Achtste koop. 32 aren 94 centiaren Land, aan den Dekkerpias, gekadastreerd wijk E, nummer 213, met eene grootte van 33 aren 60 centiaren. Onverpacht. Negende koop. 16 aren 47 centia ren Land. ook nabij den Dekkerpias, ge kadastreerd wijk E. nummer 225, met eene grootte van 16 aren 30 centiaren. Gebruiker Louis De Rauw. BENIGE ZITDAG Zaterdag 1 September 1900. Ten 2 ure stipt namiddag, ter Zitting zaal van het Vredegerecht, te Aelst, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van eene allerbeste te Herdersem. De Nataris DE GHEEST. te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Herdersem. Eene allerbeste partij Land, gelegen op het Stok- veld, groot 63 aren, 94 centiaren, gekadastreerd wyk B, nummers 5 en 4c, met eene grootte van 64 aren. 80 centiaren, palende ten ooste over den weg aan den heer Janssens-De Schryver, ten zuide aan den heer De Schaepdryver, ten weste aan het oud hof van den heer Burgemeester Matthys en ten noorde aan de erven Van Langenhove. Gebruikers Louis De Leeuw en' Seraphien Pilate. Verdeeld in zuid- en DoordbelR. ZITDAGEN Instel, 26 September) .qnn Verblijf, 3 October ten 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Frans De Cock, voerman, te Aalst, aan de Varkensmarkt. OPENBARE VERKOOPING van eene goede partij allerbest geschikt voor B OUWG BONDEN te Erembodegem, Ter joden. De Notaris DE GHEEST. te Aalst, zal met gewin van palmslag cu gelagen, in het openbaar verkoopen: Gemeente Erembodegem. Eene goede partij Zaailand, op Terjoden, aan den Uryhoek, nabij den Steenweg van Aalst naar Haeltert, groot volgens meting 41 aren, 65 centiaren, geka dastreerd wijk B, nummer 1493, met eene grootte van 42 aren, palende ten uoord-ooste aan de Straat, ten zuide aan de baan gezegd Landdrieslos en ten weste aan den heer Constant De Kegel. Gebruikt door de kinderen De Kegel, zonder termijn. Deze partij land, in haar geheel zeer wel geschikt voor het opriebten van een uijverbeidsgeatictat, is verdeeld in 8 Bouwgronden als volgt 5 aren, 15 centiaren ten zuide. 5 30 daarneven 5 03 daarneven 5 20 daarneven 5 o5 daarneven 5 25 daarneven 5 15 daarneven 8 30 ten Noord-Oost. Met vermogen van de samenvoeging. ZITDAGEN ten 3 uren namiddag ter herberg genaamd De Keizer, bij den heer Frans Rabler te Aelst, in de Geeraards- berg scbestrkat (Zoutstraatpoort OPENBARE VERKOOPING van schoone COFFBEFOBT, afgebrokene Bouwmaterialen, te AALSTKeizerlijke Plaats, N° 62. Deurwaarder DE VOS. te Aalst, zal op MAANDAG 27 AUGUST! 1900, om 8 uren stipt voormiddag, te Aalst, ter herberg Sint Ivo, bij den beer Jan Van Geem, Keizerlijke Plaats, N° 62 en ten verzoeke van wie het behoort, overgaan tot de openbare verkooping van schoone meubels, zooals Tafels, stoelen, bof- en herbergbanken, kleer- anderc kassen, gegarnierde salonstoelen met sopha, coulissetafel, 2 guéridons met marmeren bladen, 2 stoven, keukenjaebt, ledekanten met en zonder ressorts, nachttafels, wollen en andere matrassen. Ingelijst» printen, spiegels, hangende petrollampen, twee hangende horlogen (regulateurs), zilveren zak horloge, winkelkassen, keukengerief. eene goede coffre-fort (nieuw systeem), afgebrokene bouwmate rialen, bestaande in ribben, ramen en deuren, een deei brandhout en meer aadere voorwerpen te veel om te melden. De verkoopiBg zal geschieden tegen dadelijke beta ling en op de gewone voorwaarden. OPENBARE VERKOOPING van een en van goede Zaailanden TB ERPE. De Notaris EEMAN. te Erpe, zal namens wien be behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in he openbaar verkoopen, te weten Eerste koop. Een Huis. gestaan en gelegen Erpe, Kraeinest, nabjj de Audenaardsche Kassei, zijnde de herberg genaamd De Meiboom. gekadas treerd wijk D, nummers 342, 343 en 344, groot V aren, 80 centiaren, palende oost en zuid de Straat, west Jan Van Driessche en Jan De Troyer en noord Franciscus De Troyer-De Brouwer. Bewoond door de weduwe Schei"laert-De Gheest. Tweede koop. Een perceel Land, gelegeu Erpe, Langebroeck, gekadastreerd wijk D, nummer 824d, groot aldaar 11 aren. 40 centiaren, palende oost den Arme van Erpe, zuid Remaclus van Droogen- broeck, west den Notaris Limpens en noord de erven De Kegel, Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe. Keizersveld, gekadastreerd wijk D, Dummer80iB, mei eene grootte van tt aren, palende oostmet den voet- we* de erven Van Biesbroeck, zuid de erven Meule- man, west de weduwe Wolf-De Troyer en noord Edmond De Meester. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen Erpe, Kleyberg. gekadastreerd «ijk C, nummer 814, groot aldaar 48 aren, 40 centiaren, palende noord den Notaris Eeman en de weduwe De Swaef, oost Constant Van Landuyt en andere, zuid kerkgoed Meire en west de weduwe Siau. Vijfde koop. Eene partij Land, te Erpe, Otnme- gangweg, bekend bij kadaster wijk C, nummer 845b, groot 23 aren, 10 centisren, palende oost den .Omme- gaugweg, zuid Isidore De Saedelcer, west de erven vander Noot en noord den Notaris Limpens. 1900, VENDITIE VAN te Aalst-Mljlbeek, Verbrandhof, op Donderdag 30 Angusti 1900, om 2 uren namiddag, door het ambt van den Notaris Breckpot, te Aalst. Om tuf onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING Om uit ongemeenzaamheid te scheiden OPEN BA RE VERKOOPING van gelegen te LedeHofsladeGysegem en Buggenhout. De Notaris MOENS, te Lede. zal, ten aanzoeke van wien het behoort, op de hierna gestelde zitdagen, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar te koop aanbieden, de volgende goederen, te weten Gemeente Lede. Eerste koop.Eene partij Zaailand, gelegen te Lede, aan den Colognebosch, inhoudende volgens me ting 28 aren 64 centiaren en volgens cadaster 28 aren 01 centiare, aldaar bekend onder de sektie C. num mer 984, palcude noord mijnheer Blancquaert, oost ufvr. Yseweyn, zuid den losweg en west M' doctor )e Hoevere." Op te leggen boomprijs fr. 445. Verpacht aan den heer Francois Pannekoek te Hofslade mits fr. 35 's jaars. Gemeente Ho/stade. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen te Hofslade, op de zeven dagwand, groot volgens me ting 45 aren 56 centiaren, gekend ten kadaster sectie C nummer 740a, palende noord mevrouw de baronnes delta Faille te Lede, oost de erven van mijnheer de notaris De Pauw, zuid Frans van Goethcm, west de straat. In pacht bij den heer Pannekoek voernoemd mits fr. 30,34 's jaars. Derde koop. Eene partij Land, gelegen te Hof- stade, op Steenberg, inhoudende volgens meting, 46 aren 43 centiaren, gekadastreerd sectie C nummer 246b. palende noord Francois De man, oost Frederik De Winne, zuid M. Leirens te Wetteren, en west mevrouw de Baronnes delta Faille te Lede. Verpacht aan genoemden heer Pannekoek mits fr. 31,50's jaars. Vierde Koop. Eene partij Land, gelegen te Hof- stade op het StraDgersveld, groot volgens meling 19 39 centiaren, bekend ten kadaster sectie C num- ^v. 626b, palende noord Mr Camiel De Beer, oost de straat naar Lede, zuid Mevrouw de Baronnes della Faille en west de kinderen Anselmus Van Hauwer- meiren. In pacht bij genoemden heer Pannekoek. mits fr. 37,80 bij jare. Gemeente Gysegem Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen te Gyse gem^ op den Bieselinck, gekadastreerd sectie C num mer 162, groot volgens meling 30 aren 89 centiaren, palende noord Petrus Geers, oost den arme van Aalst en sndere, zuid dea weg en west Mijnheer de Broqueville. Boomprijs fr. 125. Id pacht bij Ferdinand Goeman te Lede, aan fr. 40 jaars. Gemeente Buggenhout Zesde koop. Een perceel Zaailand, zijnde de noordhelft van meerdere partij, gelegen te Buggen- hont, op het Hofkwartier, gekend ten kadaster sectie D nummer 536. groot deze belft volgens meting 25 aren 62 centiaren en palende noord de Brempstraat, oost ook eeoe straat, zuid koop zeven, west Mr Van Biesen te Baesrode. Boomprijs Ir. 250. Zevende koop. Een perceel Zaailand, zijnde de zuidbelfl van meerdere partij, gelegen te Buggenhout. op bet Hofkwartier, gekend t.-n kadaster sectie D nummer 536, groot bevonden deze hellt bij meting 25 aren 62 centiaren, en palende noord koop zes. oost de straat, zuid den wegel en daarover Mr Van Biesen te Baesrode »n west denzelfden. Boompnjs fr. 120. Koopen zes en zeven in pacht bij Denis De Kempe neer, mits fr. 60 boven de lasten. Achtste koop. Eene partij ZaailaDd, gelegen te Buggenhout, aan de Broekstraat, inhoudende naar- volgens meting 31 aren 76 centiaren, bekend ten ka daster sectie C nummer 626, palende noord M' Ghee- raerdts, burgemeester van Aalst, oost de kinderen De Boeck, zuid koop negen en M. J. Seghers en west den notaris Herssens te Dendermonde. Boomprys fr. 325. Pachter Frans De Baetselier aan fr. 35 's jaars. Negende koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Buggenhout. aan de Broekstraat, groot volgens me ting 36 aren 33 centiaren, gekadastreerd sectie C, nummer 628 en aldaar inhoudende 40 aren 90 centi aren, palende noord koop acht, oost M. G. Seghers, lid de Broekstraat en west ook de straat. Pachter Petrus Joannes De Cock, aan fr. 50 's jaars. Tiende koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Buggenhout. op den Kalkoven, gekadastreerd sectie C Dummer 33, groot volgens melin: 42 aren 85 cen tiaren, palende jufvr. Heyvaert en Mijnbeer Stas, oost Fran. Drosschacrt. zuid den Lonweg en daarover den graaf de Merode, west denzelfden. Pachter J. Vermeir aan fr. 55 's jaars. Elfde koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Buggenhout. op den Doorn, inhoudende naarvolgens meting 38 aren 70 centiaren, gekend ten kadister sectie D nummer 484, palende noord M. Segers te Buggenhout, oost graaf de Mérode, zuid den heer Se gers en west den notaris Herssens. Pachter J. De Bruyne aan fr. 40 bij jare. Twaalfde koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Buggenhout, aan de Molenstraat, zijnde de noordbelfl Van meerdere partij, gakadastreerd sectie E nummer 58, inhoudende deze helft 30 aren 24 centiaren, en palende noord de straat, oost Graaf de Mérode, zuid koop dertien, en west M. Joseph De Block en andere. Pachter Fideel Vermeir aan fr. 40 's jaars. Dertiende en laatste koop, Een perceel Zaailand zijnde de zuidhelft van meerdere partij, gelegen te Buggenhout aan de Molenstraat, gekadastreerd sectie E nummer 58, inhoudende voor de helft 30 aren 24 ccntiareD, en palende noord koop twaalf, oost M. wed. Pcleman, zuid de Molenstraat en west M. Jos. De Block eB anderen. Pachter Emmanuel Colpyu mits fr. 40 's jaars. ZITDAGEN: U.W op J) septen]ber ,900. Yerblyf op Maandag 17 r telkens om 2 uren namiddag ter berberg van M. Fran cois Pannekoek, te Hofstade aan de statie. Voor alle nadere inlichtingen wende men zich Ier studie van den notaris Moens te Lede. te Aalst, Lange Zoatstraat, te Welle en Denderleeuw. De Notaris SCHELFHA UT, te Oor- degem, zal ten verzoeke van wie het be hoort, met gewin van'/e°/o instelpenning, openbaarlijk te koop aanbieden Stad Aalst 1* koop. Een schoon en welgelegen huis met tuin, dienstig voor alle bedrij ven, gestaan en gelegen in de Lange Zoutstraat, gekadastreerd sectie A, num mer 1213 en 1214, met eene grootte van 2 aren, 50 centiaren, palende langs de eene zijde de heeren yernimmen en De Troch, langs de andere dame wed' Cam- maert, langs voren de straat en langs achter de eerw. Paters Jesuïten; hebbende ruime kelders, groote winkel en magazij nen, schoone boven- en benedenplaatsen, pomp- en regenwater, enz. Ingesteld 16,100 ft". In huur bij den heer J. De Smedt-Van Haver. Gemeente Welle. 2e koop. Een perceel land. op den Daele, gekadastreerd sectie B, nummer 703, met eene grootte van 23 aren, 60 centiaren. Ingesteld 900 fr. Pachters Praet Victor en weduwe De Troyer Jan. 3® koop. Een perceeltje land, op den Daele, gekadastreerd sectie B, nummer 908, met eene grootte van 5 aren, 40 cen tiaren. Ingesteld 200 fr. Pachters dezelfde van koop twee. 4® koop. Een perceel land, op den Daele, gekadastreerd sectie B, nummer 702, met eene grootte van 63 aren. Verdeeld in oost- en westdeel. Ingesteld oostdeel 1900 fr., westdeel 1920 fr. Pachters De Pauw Petrus en Wynant Theodoor. 5® koop. Een perceel land, gelegen op de Wildebeke, gekadastreerd sectie B, nummer 1188b, met eene grootte van 19 aren, 50 centiaren. Ingesteld 900 fr. Pachters de gebroeders Redant. 6® koop. Een perceel land, gelegen op Klein Moortelhoek, gekadastreerd sec tie B, nummer 1406, met eene grootte van 16 aren, 70 centiaren. Ing. 1300 fr. Pachter Hagemans Felix. 7° koop. Een perceel land, gelegen op Klein Moortelhoek, gekadastreerd sec tie B, nummer 1410 en 1411, met eene grootte van 8 aren, 20 centiaren en v'1 gens meting 8 aren, 42 centiaren. Ingesteld 200 fr. Pachter denzelfden. 8* koop. Een perceel land, op Groote Moortelhoek, gekadastreerd sectie B, nummer 1342a, met eene grootte van 18 aren, 90 centiaren. Ing. 300 fr. Pachters De Grom Hendrik en weduwe Jan D'Haeseleer. 9® koop. Een perceel land, gelegen op Groote Moortelhoek, gekadastreerd sectie B, nummer 1342c. met eene grootte van 19 aren. Ingesteld 800 fr. Pachter Serbruyns Donat. 10* koop. Een perceel land, gelegen op Groote Moortel veld, gekadastreerd sectie B, nummer 1349c. met eene grootte van 45 aren, 10 centiaren. Ingesteld oostdeel 2000 fr., westdeel 2000 fr. Verdeeld in 2 deelen. Pachter Van Bever Petrus. 11® koop. Een perceel land, gelegen op 't Wildebeekveld, aan de Zes Wegen, gekadastreerd sectie B, nummer 889b en en 890b, met eene grootte van 43 aren, 20 centiaren en volgens meting 44 aren, 28 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. Ingesteld oostdeel 1350 fr., westdeel 1400 fr. Pachters D'Haeseleer Felix en D'Hae seleer Eduard. 12® koop. Een perceel land, gelegen op Hoogsteenveld, gekadastreerd sectie B, nummer 649, met eene grootte van 22 en, 30 centiaren. Ingesteld 1800 fr. Pachter D'Haeseleer Felix. 13® koop. Een perceel land, gelegen op Wolfbosch, gekadastreerd sectie B, nummer 1375, met eene grootte van 13 aren, 10 centiaren. Ingesteld 950 fr. Pachter Serbruyns Donat. 14* koop. Een perceel land, gelegen op Bontebeke gekadastreerd sectie B, nummer 1381a, met eene grootte van 14 aren, 30 centiaren. Ingesteld 700 fr. Pachter Wynant Joseph. 15' koop. Eeu perceel meersch, ge legen op d'Elskens, gekadastreerd sectie B. nummer 37, met eene grootte van 62 aren, 50 centiaren. Verdeeld in 2 deelen, ieder van 31 aren, 25 centiaren. Boomprijs 450 Ir. Ingesteld 600 fr. Pachter Standaert Amand. 16e koop. Een perceel meersch, ge legen in de Wellemeerschen, gekadas treerd sectie A, nummer 156n, met eene grootte van 18 aren, 80 centiaren. (Boomprijs 30 fr. Ingesteld 350 fr. Pachter Van Bever Petrus. Gemeente Denderleeuw 17* koop. Een perceel land, gelegen op Aelzak, gekadastreerd sectie B, num mer 73e, met eene grootte van 59 aren, 30 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. Ingesteld zuiddeel 1500 fr.. noorddeel 1000 fr. Pachters Steppe Edouard en D Haese- er Benjamin. ZITDAGEN Instel, Maandag 13n t iqofl Verblijf, Maandag 27 ü°9st W0Ü' telkens om 2 uren namiddag, ter herberg Au Café du Centre, bij den heer Ber nard De Bock, te Aalst, nabij de Groote Markt, hoek der Molenstr. en Kapellestr. OPENBARE VERKOOPING van een to Erembodegem, Terjoden, Langehaag De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal na mens wien het behoort, in bet openbaar verkoopen Lenige Koop. Eene goede party Land, gelegen te Erembodegem, Terjoden, Langebaag, bekend bij kadaster sectie B, nummers 1706 en 1707, met eene grootte volgens meling van 47 aren, 10 centiaren. Verdeeld in 3 deelen als volgt Lot een. Een perceel Land, gelegen le Erembo degem, Terjoden, met eene grootte van 18 aren, 96 centiaren, palende ten noorde de hellt der rijbaan en Lot twee, teo ooste Van Mulders, ten zuide Meert en ten weste Redant. Lot twee. Een perceel Land, gelegen te Erembo degem, Terjoden, met eene grootte van 13 aren, 85 centiaren, palende ten noorde de helft van 't baantje en Lot een, ten ooste Van Mulders, ten zuide de hein der rijbaan cn Lot een en ten weste Redant. Lot drij. Een perceel Land, gelegen te Erembo degem, Terjoden, met eene grootte van 14 aren, 29 centiaren, palende ten noorde den heer T'Kint, ten oosten Van Mulders, ten zuide de helft van 't baantje en Lot twee, ten weste Redant. Eenige Zitdag Donderdag 6 September 1900, 13 uren namiddag, ter herberg A la Place Impe riale, bij den heer Frans Van Mossevelde-Tolleneer, Keizerlijke Plaats, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van een met Afhangen en Grond, te Denderhautem en Kerkxken. De NotariB VAN OUDENHOVE, verblij vende te Denderhautem, zal met tusscben- komst van zijne ambtgenoten Meesters VAN IMPE en ROMAN, beiden resideerende te Ninove, op verzoek der erfgenamen van wijlen Domien Taeleman en Joanna-Maria Temmer man, overleden te Denderhautem, ter hier onder gestelde zittingen met gewin van palm slag en gelagen,in 't openbaar aan den meest biedende verkoopen Eerste Lot. Een Woonhuis met Afhan fen en Grond, te Denderhautem, ten Borre- en, groot 15 aren, 40 centiaren, palende oost den Arme van Denderhautem, zuid de Borre- kensatraat, west Jan-Baptiate Heyman en noord de gebroeders Brys. Onbewoond. Tweede Lot. 28 aren, 60 centiaren Land en Meersch, te Kerkxken, in Strijkenbroeck, palende van ouds cost de kinderen De Wetter, zuid Franeis De Winter, noord Bernardus Welleman. In gebruik bij Edonardos Van de Hoeven en de kinderen Welleman. Derde Lot. 18 aren, 40 centiaren Land, onder Denderhautem, in de Wurft, palende oost de erven Domien Taeleman-Temmerman, zuid den Arme van Aalst, west Doctor Van Oudenhove en noord Francis Huylenbroeck. In gebruik bij de weduwe Taeleman. Vierde Lot. 15 aren, 40 centiaren Land, onder Denderhautem, aan de Zegelstraat, palende van oudB aan De Smet, de straat en ae erven Van den Eynde. In gebruik bij de kinderen Francis De Pril. Vijfde Lot. 17 aren, 20 centiaren Land, te Denderhantem, op 't Leebekeveld, palende oost Amandus De Pril, zuid Joannes De Bruyn, west Jozef Bruwée, noord De Dreve. In gebruikt bij Jan-Baptiate Baeyens. Zesde Lot.16 aren, 77 centiaren Meersch, te Denderhautem, in den Daele, palende oost de straat, zuid Pieter-Jan Hoevelinck, west de erven Scheerlinck noord Michaël Van den Berghe de erfgenamen. In gebruik bij Jozef Van der Kelen. Zevende Lot. 7 aren, 40 centiaren Land, te Denderhautem, op het Mynaertsveld, pa lende oost de kinderen D'Hondt, zuid de kin deren Nerinckx, west den Arme van Dender hautem, noord het gebruik der wednwe Muy laert. In gebruik bij Auguste Van Hecke. Achtste Lot.21 aren, 92 centiaren Land, onder Denderhautem, op de Groote Wurft, palende oest de erven Charl.-Louis Roelandt, zuid de straat en den voetweg, west Huylen broeck, noord de wednwe Mertens-Van de Perre. In gebruik bij Jozef LievenB. Negende Lot. 15 aren, 94 centiaren Land, te Denderhantem, aan de Daalstraat, palende oost de Straat,zuid de kindereu Buyl, west de erfgenamen Francis Van Gyseghem en noord Charles De Ryck. In gebruik by August-Louis De Smet. Tiende Lot. De westhelft van 21 aren, centiaren Land, te Denderhautem, on den Molenkauter, palende oost Remi De Wilde, zuid Domien Scheerlinck, west Franeis Gou- bert en noord verschillige gelanden. In gebruik bij de weduwe Taeleman. Elfde Lot. 15 aren Land, onder Dender bantam, in de Wurft, sectie B, nummer 988, >alende aan de gebroeders Brys, aan de wed* ilerteus-Van de Perre, aan August Van Hecke, Domien Scheerlinck en den Arme van Denderhautem en Franeis Eeman. In ge bruik bij August Van Hecke. Twaalfde Lot. 14 aren, 45 centiaren. Land, te Denderhautem, op het Mynaerts veld, sectie A, nummer 898 des kadasters, palende oost Franeis Van den Abeele, zuid deu Voetweg, west 't Lindeken, noord den voetweg. ln gebruik bij de wed" Taeleman, Dertiende Lot. 9 aren, 53 centiaren Land, onder Denderhautem, in de Wurft, sectie Anummer 913a, palende oost Francis Van den Abeele, zuid bet Arm bur eel van Aalst, west eigen goed van Joanna-Maria Temmerman of lot 3 hiervoren en noord den voetweg. In gebruik bij de weduwe Taele man. Onmiddelijke ingenottreding. Definitief Verblijf Donderdag 23 Oogst 1900, telkens om 3 uren namiddag, ter herberg van Teopbiel Verbeiren-Van Hecke, te Dender hautem, Borreken. Voor nadere inlichtingen kan men zich be geven ter studie van genoemde Notarissen Van Oodknhove, Van Imps en Roman.

De Denderbode | 1900 | | pagina 3