Merklprijzen. ZAAILAND toe maat ZAAILANDEN ZAAILANDEN HOFSTEDE TOE MA A T Holland. Pianos a vendre. ^acn°0ns deet Hip. Brantegem- De Goninck, Bij Sterfgeval. HUE ETJ BELS WELGELEGEN HUIS Openbare verkooping meubels meubels SCHOON IIIJIS SCHOON HUIS PERCEEL LAND WINKELHUIS en negen Werkmanswoningen: PARTIJ LAND EEK" HITJIS Landen en Meerschen, Ongeluk. Woensdag hadjn 't pak 3 Kalverenmarkt 7 Sept. Ter merkt gebracht 0,00 te koop gesteld 778. Prijs nnr L'ilnnpom fp A o A 07 21 buis der firma Kater en C° te Groningen een erg ongeluk plaats. Drie bedienden waren bezig kachel- pomade te bereiden, toen eensklaps eene ontploffing plaats had, die de kleeren van de bedienden in brand stak. Allen vluchten, uitgenomen eon die in het lokaal achterbleef. Dit werd evenwel slechts een kwartier later bemerkt, en toen drong de politie agent Noordhoek door den stikkenden rook naar binnen en riep of er nog iemand was. - 0 God, ik sterf I kreeg hij ten ant- antwoord en op den tast vond hy den ongelukkige en droeg hem buiten. Daar werden de brandende kleeren ge- bluscht, maar do man was reeds erg ver brand. Later wordt nog gemeld De 16-jarige Lucas vander Woude, een van de drie personen, die woensdag bij de ontploffiog aan het Zuiderverdiep gevaarlijk gewond werden, is don derdag morgend overleden. Jozef Blok leeft nog, maar de hoop op zijn behoud scbynt zeer gering te zijn. Jacob Goud- berg's toestand is vrij gunstig. Deze is alleen aan een knie gewond. Bur^erlifke Stand der Stad Aalst. Geboorten. Mannelijk geslacht 11 Vrouwelijk 10 HUWELIJKEN. E. Yanderheyde, nijveraar, met B. De Schaepdryver, bijz. E. Van den Broeck, kleerm, met M. Rimbaut, tw. R. De Neef, landb. met M. Daelman, landb. J. De Haeck, tababew. met I. Lowie, z. b. C. Herreman, tw. met F. De Smedt, naaister. OVERLIJDENS. R. Tillen, tw. 19 j. Oude Dendermond- schensteenweg. A. De Saedeleer, z. b. 88 j. Leopoldstraat. 6 kind. onder de 7 jaren TT lini'Pn de wel geklandeerde 1 e nul eil herberg De Koeibeü-: gestaan en gelegen te Aalst, hoek der Leo poldstraat, achter het ondstadhuis. Zich te wenden tot den heer Drnwez, brou wer, te Aalat. Tn hiipon Door uitscheiding van 1 c uui bedrijf. Eene schoone hoveniers Hofstede, met eene schoone boerderij of zonder boerderij. Zich te wenden by C. Muylaert. Withuisstraat. Ta hiirpn Eenen dobbelen paar- 1C uuicu. denstal met grooten zolder. Zich te bevragen by Henri De Clercq, koopman in kolen; rechtover het Postkantoor te Aelst. lemons d'ouvrages. Mademoiselle Bogetto, professeur de musique, rue de la Liberté. 25 Alost. Tp Innn Schoone eiken mutsaard, ie RUUp. zichtbaar bij Domien De Roeck, Zwarten Hoek, Aalst. Voor de voorwaarden zich te wenden bij P. De Motte, Leopoldstraat, 18. Zaterdag Tarwe Masleluin per kilogram fr. 0,75 a 0,97. BRUSSEL, 7 Sept. Kalverenmarki. Getal le koop gesteld 260. Prijs per kilogr. op voel tr. 0,70 a 1,05 00 lammeren van fr. 00,00 tot 00,00. nuidenmerkt Ossen, 0,85 u 0,95., Stieren, 0.75 a 0,85; Koeien en veerzen 0,80 a 0,90 Kalveren 1,25 a 1,35. Loodgieter en Zinkbewerker, Molenstraat: £58, Aalst Heeft de eer het geacht publiek kenbaar te maken, dat hij aich van heden af zal gelasten, met het leveren en plaatsen van alle benoo- digheden voor Gasverlichting. Van heden af te verkrijgen aan prijzen bui ten concurentie, manchons voor bec Auer, glazen, tulpen, enz. enz. Levering en plaatsing van volledige instal laties voor badkamers, geëmailleerde badkui pen, kinderbadkuipen, verwarmingtoestellen, waterclosets, waschtafels, enz. enz. Deze artikels zijn in fijn gegoten ijzer, den oven verlakt, in de rijkste schilderijen en kleuren, alles in de beste orde afgewerkt van den laatsten smaak. Men aanvaardt alle herstellingen die met de meeBte zorg zullen afgewerkt worden. Album en prijzen op aanvraag, 8 Sept 1900 fr. 00.00 a 00,00 00.00 a 00.00 00,00 a 00,00 00,00 a 00.00 15.50 a 16,50 5,00 a 5,50 8,10 a 9,00 2,07 a 2,25 45.00 a 60,00 0,00 a 0,00 De Secretaris V.-G. Blondeel, Impe. zal door 't ambt van Deurwaarder Van Muylem, te Aalst, op Woensdag 19 September 1900, om 8 uren stipt voor middag, ten ho7e van wijlen den heer J. De Landtsheer, te Vleckem, Dorp, open baarlijk verkoopen Gemeente Vleckem. A. Huismeubelen, als tafels, stoelen, lessenaar, stoof, jachtkonfoor, oude tin nen tellooren, aarden- en gleiswerk, kui pen, kaarn, enz. B. Ingeoogste vruchten: 1 hectaar tarwe, 1 hectaar rogge, 60>ren maste- luin en 40 aren haver in schachten, hooi, strooi, mest, enz. C. Een schoon merriepaard, 5 schoone oeien, 1 rund, 3 kalvers, 2 vette var kens, 2 drijvers, 1 hond, 75 kiekens en aan. D. Een wagen (smal geloop), een treem en eene stortkarre, aalstuk, zinken aal- pomp, 2 ploegen, 2 eggen, 2 sleden rol- blok, 2 wanmolens, enz. en de paardhar- nassuren. E. 60 aren aardappels te velde, N. B. De beestialen en het groot alem zullen om 12 uren 's middags ver kocht worden. De koopen tot 5 franken comptant te betalen, voorde overige op tijd van beta ling mits borgstelling. Door uitscheiding van bedrijf. o OPENBARE VERKOOPING van en WInkel«erief, TE AALST, ter woonst van juffrouw Cesarine De Roeck Brusselschestraat, 25, op Maan dag 17 September 1900, om 2 uren stipt namiddag, door het ambt van Deur waarder Jozef De Vos, te Aalst. Met gereed geld en op gewone voor waarden. OPENBARE VERKOOPING van een en van goede Zaailanden TE ERPE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien he behoort, met gewin van palmslag eD gelagen, ia h« openbaar verkoopen, te weten Kerste koop. Een Huis. gestaan en gelegeo te Erpe, Kraeinest, nabij de Audenaardsche Kassei, zijnde de herberg genaamd De Meiboom. gekadas treerd wijk D. nummers 542. 343 en 3(1. groot 0 ren, 80 centiaren, palende oost en zuid de Straat, est Jan Van Driessche en Jan De Troyeren noord ranciscus De Troyer-De Brouwer. Bewoond door de weduwe Schcllaert-De Gbeest. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe. Langebroeck, gekadastreerd wijk D, nummer 824d. groot aldaar M aren. 40 centiaren, palende oost den Atme van Erpe. zuid Remaclus van Droogen- broeck, west den Notaris Limpens en noord de erven De Kegel, Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe. Keizersveld, gekadastreerd wijk D, nummer 801b, met eene grootte van (l aren,.palende oost met den voet- weg de erven Van Bicsbroeck, zuid de erven Mi-ulr- man, west de weduwe Wolf-De Troyer en noord Edmond De Meester. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, Kleyberg gekadastreerd wijk C, uiuimer 814, groot aldaar 18 aren, 10 centiaren, palende noord den Notaris Beman en de weduwe De Swaef, oost Constant Van Landuyt en andere, zuid kerkgoed van Meire en west de weduwe Siau. Vijfde koop. Eene partij Land, te Erpe, Oinme- gangweg, bekend bij kadaster wijk C, nummer 843b, groot 23 aren, 10 cenlisren, palende oost den Oinme- gangweg, zuid Isidore De Saedeleer, west de e"",n vander Noot en noord den Notaris Limpens. Vier gemelde partijen Land zijn gebruikt door de eigenares wed. Leo Van Wezeinael.te Erpe. ZITDAGEN Instel, Maandag 27 Augustus igoo Verblijf, Maanda» 10 September Itlkens óm 3 uren van den avond, ter herberg gehou den door M. Frans Poelaert, te Erpe aan de Aude naardsche nassei of Kraeinest. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 4 woonhuisjes te Aalst-Mijlbeke, Lan- gestraat nabij de Moorselscbe baan. Ver deeld in 2 koopen En 15 aren, 63 centiaren tuin achter voorschreven huisjes. Instel, Dijnsdag 2 0ctober lgoo Verblyf, 9 telkens om 4 uren namiddag ter Estami- net Au café du Centre - bij d'heer De Bock, te Aalst, hoek der Molen en Kapel- lestraat. 38, inhoudende deze helft 30 aren 24 centiaren, en palende noord de straat, oost Graaf de Mérode, zuid koop dertien, en west M. Joseph De Block en andere. Pachter Fideel Vermeir aan fr. 40's jaars. Dertiende en laatste koop, Een perceel 7. ikiland zijnde de zuidhelft v;.n meerdere partij, gclegeu te Buggenhout aan de Molenstraat, gekadastreerd sectie E nummer 58, inhoudende voor de helft 30 aren 24 centiaren, en palende noord koop twaalf, oost M. wed. Peleman. zuid de Muienstraat en west M. Jos. De Block es anderen. j Pachter Emmanuel Colpyo mits fr. 40 s jaars. ZITDAGEN: Instel op Maandag 3 September 1900, Verblyf op Maandag 17 telkensom 2 uren namiddag ter herberg van M. Fran cois Pannekoek, te Hofstade aan de statie. Voor alle nadere inlichtingen wende men zich ter studie van deu notaris Moens te Lede. OPENBARE VERKOOPING van een allerbeste partij TE LEDEnabij het Dorp). Dc Notaris WALRAVE te Dendermonde verblijven- zal openbaarlijk verkoopen Ken partij Zaailand gelegen te Lede aan het kloo- „.i-r der zusters Maricollen, bij kadaster bekend sectie E, nummer 225, groot 23 aren, 80 centiaren, palende o-l den heer Charles Coppens te Lede, zuid jufTer larie lloyvaert, religieuse te Lede, west cn noord levrouw de Baronnes della Faille de Huysse te Lede. In gebruik bij André Verbeken tot Kersavond 1900, mits 54 frank. ZITDAGEN Instel Donderdag 27 September ,q00 Verblyf 4 October telkens om 2 t/a ure namiddag.ter herberg S,e-Ap- polonia bij Scraphien Haentjcns, Lede, Rammelstraat. 1/4 «/o instelpennlng. Garst Haver per 160 kil. Aardappelen de 100 kil. Boter per 3 kil Eiers de 25, Viggenen, per koppel f. Vlas, de 3 kil. Ajuin,100 kil. fr.00,00 a 00,00 volg.kw hopmarkt. 1* kwaliteit, balen, fr. 105 a 115. 2e kwaliteit, balen, fr. 95 a 105. POPERINGE. Hop fr. 90. GENT, 7 Sept. Tarwe (per 100 kilos) fr. 18,00 a 00,00 Door uitscheiding van bedrijf en ver andering van woonst. OPENBARE VERKOOPING van Rogge Haver Gerst Boter per kilo, Eiers per 25, 17,00 a 17,50 15,00 a 00,00 16,00 a 16.50 2,80 a 3,00 2,15 a 2,25 te Aalst, Nieuwstr.,(Hopmarkt), 11, ter herberg De Matroos, gehouden door dame weduwe Louis Euyssraok- Michel, op Maandag Si September 1900 en desnoods de volgende dagen, telkens om 8 uren stipt voormiddag, door het ambt van Deurwaarder Jozef De Vos, te Aalst. Od gewone voorwaarden en tijd van betaling. Koopen onder de 10 franken moeten met gereed geld betaald worden. ANTWERPEN, 7 Sept. Ziehier de prijzen der granen op de merkt in liet Bolleken gehouden Tarwe, per 160 kil. fr. 17,00 a 00,00 Rogge. 14J5 a 00.00 Wintergerst, Zomergerst, Haver, Boekweit, Boonen, Bitterpeën, 17,75 a 00,00 15.75 a 16,25 17,00 a 18,00 00 00 a 00,00 00,00 a 00,00 17.00 a 17,25 De kuip boter werd heden morgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de prij zen van fr 3,00 a 3,20. De ponden of halve kilogr. betaald» men volgens kwaliteit, fr. f,50 a 1,70 De aardappelen worden per zak, ver kocht aan fr. 6.00 tot 6,50. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 2.25 a 2.50 VEEMARKTEN GENT, 7 Sept. Getalte koopgestelde hoorenbeesten 998 Bij uilscheiding van bedrijf en veran dering van woonst. OPENBARE VERKOOPING van HERBERGGERIEF afgebrokene Bouwmaterialen, l\\es ter woonst van denbeer Benediktus Hermans, ondernemer en herbergier, Damkaai, 12, op Woensdag 26 Sep- tenlber 1900, om 2 uren nam'ddag.door het ambt ran Deurwaarder Jozef De Vos. te Aalst. De verkooping zal geschieden op de ge^ wone voorwaarden en tegen dadelyke betaling. Melkkoeien Groote 03sen Jonge ossen Vaarzen Schapen Lammeren Ralveren 8lUr«o l'kw.O Ko«ieo Vurisn 0- 15 1 130 128 Vette koeien Stieren 75 Magere beesten 235 Varkens 236 Loopers 00 Viggens 442 kw. 0.70 3« kw. 0.65 0.75 0.75 0.80 OPENBARE VERKOOPING van en aardappels te velde TE ERPE. Vul,ril BEMAN, tc Erpe, ui or Maandag 10 Sep- "ÏTtoèpen schoenen Toemaat. «aaiende Ie Er. 0.65 0.65 0.70 0.00 J""" (.'go 0 95 0.00 CUREGHEM ANDERLECHT,— 6 Sept. Te» veemarkt werden te koop gesteld Ossen 459 Koeien en Veewen Stieren 175 8555 Men betaalde per kilogram op voet Os. en 0,76 a 0,92 Stieren 0,66 a 0,74. Koeien en Veerren0,66 a 0,74. A.VlIontlt, le Aalst erven De Boeck, te Hofstade, :n Zuster, le Erpe B Namens Berlarminus Cassier T«'vr.r t. "ue loop.» rullen r.rd.cld «ria Verders op gewune voorwaarden en tyd van beu ling mits goede borgstelling. Om uit ongemeenzaamheid tc scheiden OP EN BA RE VERKOOPING gelegen te Lede, Hofstade, Gysegem en Buggenhout. De N. taris MOENS, te Lede, zal, ten aanzoeke van wien het behoort, op de hierna gestelde zitdagen, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar te koop aanbieden, de volgende goedereu, te weten Gemeente Lede. Eerste koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Lede, aan den Colognebosch, inhoudende volgens me ting 28 aren 64 centiaren en volgens cadaster 28 aren 01 centiare, aldaar bekend onder de sektie C. num mer 981, palende noord mijuheer Blancquaert, oost jufvr. Ysewevn, zuid den losweg en west M' doctor De Hoevere.' Op tc leggen boomprjjs fr. 415. Verpacht aan den heer FranQOis Pannekoek te Hofstade mits fr. 33 's jaars. Gemeente Hofstade. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen te Hofstade. op de zeven dagwand, groot volgens me ting 15 aren 56 centiaren, gekend ten kadaster sectie G nummer 740a, palende noord mevrouw de baronnes della Faille te Lede, oost de erven van mijnheer de notaris De Pauw, zuid Frans van Goethem, west de S'Tn pacht bij den heer Pannekoek voernoemd mits fr. 30,34 's jaars. Derde koop. Eene partij Land, gelegen te Hof stade, op Steenberg, inhoudende volgens nieting, 16 aren 13 centiaren, gekadastreerd sectie C nummer 34611, palende noord Francois De man, oost Frederik De Win 11e. zuid M. Leirens te Wettercn, en west mevrouw dc Baronnes della Faille te Lede. Verpacht aan genoemden heer Pannekoek mits fr. 3'vierde1 Koop. Eene partij Land. gelegen te Hof stade op het Strangersveld, groot volgens meting 19 aren 39 centiaren, bekend ten kadaster sectie C num- mer 626b, palende noord M' Cnmiel De Beer, oost de straat naar Lede, zuid Mevrouw de Baronnes della Faille cn west de kinderen Anselmus Van Hauwcr- In pacht bij genoomden heer Pannekoek, mits fr. 37,80 bij jare. Gemeente Gysegem. Viifde koop. - Een perceel Land, gelegen te Gyse gem' op den BieseHnck, gekadastreerd sectie C num mer 162, groot volgens meting 50 aren 89 centiaren, palende noord Petrus Geers, oost den arme van Aalst en andere, zuid den weg en west Mijnheer de Broqueville. Houmprijs fr. 125. In pacht b|j Ferdinand Goeman te Lede, aan fr. 40 JJ,,rS' Gemeente Buggenhout. Zesde koop. Een perceel Zaailand, zijnde de noordhelft van meerdere partij, gelegen te Buggen- hont, op het Hofkwartier, gekend ten kadaster sectie D nummer 536. groot deze helft v .lgens meting 25 aren e* centiaren en palende noord de Brempstraat, oost ooit eene straat, zuid koop zeven, west Mr Van Biesen te. Baesrode. - Boomprijs Ir. 250. Zevende koop. Een perceel Zaailand, zijnde de zuidhelR van meerdere partij, gelegen te Buggenhout, op het Hofkwartier. gekend t.-n kadaster sectie D nummer 530. groot bevonden deze hellt bij meling 25 aren 62 centiaren, en palende noord koop zes. oost dc straat, zuid den wegel en daarover Mr Van Biesen te Baesrode eu west dcnzelfden. Boomprijs fr. 120. Koopen zes en zeven in pacht bij Denis De Kempe er, mils fr. 60 boven dc lasten. Achtste koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Buggenhout, aan de Broekstraat, inhoudende naar- meting SI aren 76 cetaim». Mend ten la- (laster sectic C nummer 626, palende noord Mr Ghec- raerdts, burgemeester van Aalst, oost de kinderen De Boeck,'zuid koop negen en M- J- Seghers en west den notaris Herssens te Dendermonde. Boomprys fr Pachter Frans De Bactselier aan fr. 35 's jaars. Negende koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Buggenhout. aan dc Broekstraat, groot volgens me ting 36 aren 33 centiaren, gekadastreerd sectie C, nummer 628 cu aldaar inhoudende 40 aren 90 centi aren. palende noord koop acht, oost M. G. Seghers, zuid dc Brockstraat en west ook de straat Pachter Petrus Joannes De Cock, aan fr. 50 s jaars. Tiende koop. Eene partij Zaailand, gelegen Ie Buggenhoul, op den Kalkoven, gekadastreerd sectie G nummer 33, groot volgons melio; 42 aren 85 cen tiaren palende jufvr. Heyvacrl en Mijnheer Stas, oost Fran. Drosschacrt. zuid dei. Lonweg en daarover den graaf de Mérode, west denzeirden. Pachter J. Vermeir aan fr. 55 's jaars. Elfde koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Buggenhout, op den Doorn, inhoudende naarvolgens meting 38 aren 70 centiaren, gekend ten kadaster KCtie D nummer 484, palende noord M. Scgers te Buggenhout, oost graaf de Mérode, zuidden heer Se- gers en west den notaris Herssens. Pachter J. De Bruyne aan fr. 40 bij jare. Twaaltde koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Buggenhout, aan de Molenstraat, zynde de noordhelrt Van meerdere partij, gakadastreerd sectie E nummer OPENBARE VERKOOPING van een en welgelegen BOUWGROXDEM TE AELST. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal na mens het Stedelijk Bestnnr van Aelst, ter Zit tingszaal van den Gemeenteraad, op Vrjjdag 28 September 1900, ten 10 ure voormiddag, overgaan tot de openbare verkooping van de volgende goederen Stad Aelst. Nieunstraat. Een schoon en welgebouwd Huis, in de Nieuwstraat, N# 8, tegenwoordiglyk zijnde StadBinuziekschool, gekadastreerd wijk A. nummer 926b, met eene grootte van 1 aar, 40 centiarenhoudende van de eene zijde aan het Posthótel en van de andere zijde aan het huis van den heer Gustaaf Spitaels. Vrijheidstraat. I Een welgelegen Bouwgrond, gezegd School plein, tusschen de Vrijheidstraat en de Lan- geridderstraat, groot 5 aren, 30 centiaren, verdeeld in 6 loten, op een grondplaan met elks grootte aangewezen. Door verandering van woonst. OPENBARE VERKOOPING van een te Hofstade, nabij het Dorp. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Gemeente Hofstade. Een schoon en gerieflijk Huis zijnde de wel geklan- deerde herberg en winkel De Drij Koningen met schuur, stallingen en welbeplanten boomgaard cn hof, groot volgens meting 12 aren, 4 centiaren, gestaan en gelegen nabij het Dorp, ten voorhoofde aan den Deudermondschen Steenweg, palende ten ooste aan de Molenbeek, ten zuide aan den heer Lu- dovicus De Nil. ten weste aan den steenweg en ten no.irde aan de heeren Clinckaert en Mallbys. Bewoond door den eigenaar, heer Thcodor Matthys. ZITDAGEN Instel Dynsdag 18 September ,go() Verblijf Dijnsdag 25 September OPBNBARE VERKOOPING van zeer goede gelegen t© Aalst-Mijlbeek. De Notaris SE GHEEST te Aalst, zal met ge- n van palmslag en gelagen in het openbaar verkoo- n, de volgende goede landen gelegen le Aalst-Mijl - been, U weten Eerste koop. 30 aren 70 centiaren op den Mo- lenkauter, gekadastreerd wijk E. nummer 385a, pa lende ten ooste aan den heer Corael-Ghyssclinckx. n zuide aan den steenweg naar Moorsel, ten weste n jufvrouw Anna Eeman, te Erpe, en ten noorde n de kinderen Podevyn. Gebruiker Louis Meert. Tweede koop. 30 aren 40 centiaren ook op den Molenkauter, gekadastreerd wijk E, nummer 388r, en 388c, palende ten ooste aan juffrouw Anna Eeman, ten zuide aan den Steenweg naar Moorsel, ten weste aan den heer Josephus Van der Biest en ten noorde aan de kin leren Podevyn. Gebruiker Seraph ien De Bruyn. Derde koop. 45 aren, 90 centiaren, op liet Spits- veld, gekadastreerd wijk F, nummer 175. palende Ien ooste en ten 'uide aan de kinderen vau den heer Van den Heuvel, ten weste aan Petrus Van Gcem en de weduwe van Petrus Van Driessche en den heer Boter- bergh, ten noorde ook aan des he>-r Boterbergh. Gebruiksler weduwe Egidc De Witte. Vierde koop. 30 aren, 80 centiaren, op den Bergenkauter, gekadastreerd wijk F, nummer 654b, palende ten ooste aan den heer Gustavo De Petter, ten zuide aan den (jzerenweg, ten weste aan juffrouw- de weduwe Pyck Teirlinck, euten noorde aan den heer Petrus Wauters. Gebruiker Scraphien De Bruyn. Vijfde koop. Een hectaar, 22 aren, 90 centiaren, op de Beek, gekadastreerd wijk F. nummer 871e, 872b. 872a, palende ten ooste aan den heer Edouard Muvlaert, ten zuide aan de herren Eeman en anderen, ten'weste aan de weduwe en kinderen Muylaert, en ten noorde aan de beek. Gebruikers Charles Van Laethem, Petrus Ledegen, Edmund Steenheut, Scraphien De Bruyn, Charles De Cuyper cn Louis Meert. Verdeeld in 4 deelen als volgt 1° 30 aren 70 centiaren ten ooste nevens den heer Edouard Muylaert. 2° 3l> aren 70 centiaren tusschen 't voorgaande en 'l volgende. 3* 30 aren 70 centiaren tusschen 't voorgaande en 't volgende. 4» 30 aren 80 centiaren ten weste nevens de kin deren Muylaert. ZITDAGEN Instel Donderdag 20 September Verblyf Donderdag 4 October om 3 uren namiddag ter herberg genaamd i Het Land van Riem i bij den heer Victor Keppens, te Aelst, Nieuwstraat, uabij de Groote Markt. Om uit onverdeeldheid te scheiden, OPENBARE VERKOOPING van een te Erembodegem, Ter joden, Lang ehaag De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal na mens wien liet behoort, in het openbaar verkoopen Lenige Koop. gene goede partij Land, gelegen te Erembodegem, Terjoden, l.angehaag, bekend by kadaster sectie B, nummers 1706 en 1707, met eene grootte volgen» meting van 47 aren, 10 centiaren. Verdeeld in 3 deelen als volgt en. Een perceel Land, gelegen te Erembo degem, Terjoden, met eene grootte van 18 aren, 96 centiaren, palende ten noorde de hellt der rijbaan en Lot twee. ten ooste Van Mulders, ten zuide Meert cn ten weste Redant. Ix>t twee. Een peiceel Land, gelegen te Erembo degem, Terjoden, met eene grootte van 15 aren, 85 centiaren, palende ten noorde de helft van 't baantje, en Lot een, ten ooste Van Mulders, ten zuide de helft der rijbaan en Lot een en ten weste Redant. Lot drij. Een perceel Land, gelegen le Erembo degem, Terjoden, met eene grootte van 14 aren, 20 centiaren, palende ten noorde den beer TKint, teil oosten Van Mulders, ten zuide de helft van 't baantje Lot twee, teu weste Redant. Tweede en laatste Zitdag Donderdag 20 September 1900, 3 uren namiddag, ter herberg A la Place Impe riale, bij den heer Frans Van Mossevelde-Tollcneer, Keizerlijke Plaats, te Aalst. ten 4 ure namiddag, "ter te vérkoope herberg De Drij Koningen te H-.fslade, aan den Steenweg van Aalst naar Dendermonde. n het openbaar verkoopen. OPENBARE VERKOOPING van een aan de Groote Markt, aan de Zoutstraatpoort, t© A.A.L8X De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag cn gelagen 1 - 1 de volgende huizen Stad Aelst Eerste koop. Een winkelhuis aan de Groote Markt, geteckend nummer 20 en gekadastreerd wijk A nummer 1015a, met eene grootte van 90 centiaren, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan liet huis bewoond door jufvrouw Matthys en van de andere zijde aan hetgene bewoond door den heer Felix D'Hoir. Bewoond door den heer Jean De Clercq a?" f' 500 's jaars. Tweede koop. Een gebouw uitmakende 4 manswoningen, schuur en stallingen, geteekend num mers 115, U7.119. 121. in de Geeraardsbergschc- straat. gekadastreerd wijk 15, nummers 379 u, 379c. 379d, 379e, met eene grootte van 4 aren 40 centiaren, palende van de eene zijJe of noordwaarts aan dei- heer advocaat Eeman. van de aodere zijde of Zuid waarts aan den volgende koop en aan den heer Van Overslraeten van achter ook aan den eigendom van den heer an Overstraeten. Gebruikt door verscheidenen, aan fr. 6,b0 per week. Derde koop. Een gebouw uitmakende 5 werk- manswoningen.ook inde Getraardsbcrgschestraal,ge teckend I urnmers 123.125. 127. 129,131 cn gekada streerd wyk tl. nummers 380a, 380b, 381a, 382 a 383a, met eene grootte van 4 aren, 20 centiaren, pa lende van de eene zijde of noordwaarts aan voorgaande koop van de andere zijde of zuidwaarts K'"" aan den heer Van Overstraeten. Gebruikt door verscheidenen aan fr. 7.30 per week ZITDAGEN Instel Vrijdag 21 September Verblijf Vrijdag 5 October teil 3 uren namiddag ter herberg v— - Bornon, te Aalst in de Kerkstraat 19C0, den lieer Francis OPENBARE VERKOOPING van eene allerbeste t© Ilerdersem. Dc Notaris DE GHEEST, tc Aalst, zal met gewin n palmslag cn gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Herdersem. Eene allerbeste partij Land, gelegen op het Stok- veld groot 63 aren, 94 centiaren, gekadastreerd w-v B, nummers 3 cn 4c, met eene grootte van 64 80 centiaren, palende ten ooste over den weg aa heer Jaossrns-De Schryver, ten zuide aas den heer De Schaepdryver, ten weste aan het oud hot van den heer Burgemeester Matthys en ten noorde aan erven Van Langenhove. Gebruikers Louis De Leeuw en Scraphien Pilate. Verdeeld in zuid- en noordhelfl. ZITDAGEN Instel, 26 September) iW)0 Verblyf, 3 October ten 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Frans De Cock, voerman, te Aalst, aan de Varkensmarkt. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Lange Zoutstraat, te Welle en Denderleeuw. De Notaris SCHELFHOUTte Oor degem, zal ten verzoeke van wie het be hoort, met gewin van 1/a °/0 instelpenning, openbaarlijk te koop aanbieden Stad Aalst koop. Een schoon en welgelegen huis met tuin, dienstig voor alle bedrij ven, gestaan en gelegen in de Lange Zoutstraat, gekadastreerd sectie A, num mer 1213 en 1214, met eene grootte van 2 aren, 50 centiaren, palende langs de eene zijde de heeren Vernimmen en De Troch, langs de andere dame wed' Cam- maert, langs 'oren de straat en langs achter de eerw. Paters Jesuïten; hebbende ruime kelders, groote win kei en magazij nen, schoone boven en benedenplaatsen, pomp- en regenwater, enz. Ingesteld 17,020 fr. In huur bij den heer J. De Smedt-Van Haver. Gemeente Welle. 2e koop Een perceel land, op den Daele, gekadastreerd sectie B, nummer 703, met eene grootte van 23 aren, 60 centiareo. Ingesteld 900 fr. Pachters Praet Victor en weduwe De Troyer Jan. 3e koop. Een perceeltje land, op den Daele, gekadastreerd sectie B, nummer met eene grootte van 5 aren, 49 cen tiaren. Ingesteld 200 fr. Pachters dezelfde van koop twee. 4° koop. Een perceel land, gelegen op de Wildebeke, gekadastreerd sectie B, nummer 1188b, met eene grootle van 19 aren, 50 centiaren. Ingesteld 900 fr. Pachters de gebroeders Redant. 5' koop. Een parceel laud, gelegen op Groote Moortelhoek, gekadastreerd sectie B, nummer 1342a, met ccne grootte van 18 aren, 90 centiaren. Ing. 500 fr. Pachters De Grom Hendrik en weduwo Jan D'Haeselcer. 6® koop. Een perceel land, gelegen op Groote Moortelboek, gekadastreerd sectie B, nummer 1342c. met eene grootte van 19 aren. Ingesteld 940 fr. Pachter Serbruvns Donat. 7* koop. E-n perceel land, gelegen op Bontebcke gekadastreerd sectie B, nummer 1381a, met eene grootte van 14 aren, 30 centiaren. Ingesteld 800 fr. Pachter Wynant Joseph. 8' koop. Een perceel meersch, ge legen op d'Elskens, gekadastreerd sectie B. nummer 37, met eene grootte van 62 aren, 50 centiaren. Verdeeld in 2 deelen, ieder van 31 aren, 25 centiaren. Boomprijs 450 (r. Ingesteld 1040 fr. Pachter Standaert Amand. 9e koop. Een perceel meersch, ge legen in de Wellemeerschen, gekadas treerd sectie A, nummer 156n, met eene grootle van 18 aren, 80 centiaren. Boomprijs 30 fr. Ingesteld 350 fr. Pachter Van Bever Petrus. Gemeente Denderleeuw 10" koop. Een perceel land, gelegen op Aelzak, gekadastreerd sectie B, num mer 73e, met eene grootte van 59 aren 30 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. Ingesteld zuiddeel 1540 fr.. noorddeel 1140 fr. Pachters Steppe Edouard en D Haese leer Benjamin.; Derde en laatste Zitdag Maandag 10 Septemter 1900 telkens om 2 uren namiddag, ter herberg Au Café du Centre, - bij den heer Ber nard De Bock, te Aalst, nabij de Groote Markt, hoek der Molenstr. en Kapellestr. Door sterfgeval. Openbare verkooping op Lioitatie van eene EN LANDEN te Teralphene en Hekelgem. De Notaris De Sadeleer, te Erembo degem, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot meester BRECKPOT, notaris te Aalst, ten verzoeke der erven van Ma- ria-Theresia Asselman wed. Joseph De Smedt te Erembodegem, ten overstaan des tieeren vrederechters, met de pleegvor men der wet van 12 Juni 1816, openbaar verkoopen Gemeente Teralphene. Koop 1. Een Huis en Hofstedo met afhangen en den grond, gestaan en gele gen op Kleinkromhaag, gekend bij kadas ter sectie A nummer 274b, met eeno grootte van 4 aren, volgens meting 3 aren 54 centiaren, palende uoord Benedikta Asselman, oost de kinderen J. Christi- aens, zuid de Dalestraat en west F. X. In huur en bewoond door Froderik De Wachter. Koop 2. Eene partij land gelegen achter den Dale, gecadastrcerd sectie A, nummer 177a met eene grootte van 13 aren 10 centiaren, volgens meting 13 aren 86 centiaren, palende noord de wed. Jean Louis Couck, oost de wed. P. J. Van den Broeck, zuid de achter den Daelbaan en west de wed. Conck voornoemd. In gebruik bij Frederik Van de Winkel. Koop 3. Een perceel land thans hopland gelegen aan den Mollenhoek, ge kend bij kadaster Mansbroeck, sectie A nummer 142b, met eene grootte van 7 aren 30 centiaren, volgens meting 7 aren 10 centiaren, palende noord Frans Tem merman, oost Felix D'Haeseleer, Frans De Wilde, Theophiel Van Bellinghen en J.en A. Eeckhout, zuid de Mollenhoek- straat en west Constant Eeckhout. Gebruikt door August Eeckhout. Gemeente Hekelgem. Koop 4. Eene partij land gelegen op Pesterveld, gecadastreerd sectie D, num mer 4570, met eene grootte van 15 aren, -10 centiaren volgens meting 15 aren 57 centiaren, palende noord de wed. J. B. Suys, oost B. J. Van Nieuwenhove, zuid de gemeente Teralphene en west J. B. De Bolleen J. B. Van Vaerenbergh. Verhuurd aan Judo Christiaens. ZITDAGEN Instel Woensdag 5 SeptemberjgQQ Verblijf 12 telkens om 2 ure namiddag te Erembode gem, op het Gemeentehuis. OPENBARE VERKOOPING van t© Erembodegem. De Notaris De Sadeleer, te Erembo degem, zal op Maandag 10 September 1900, om 1 ure namiddag, openbaar ver koopen Namens Mr Ph. De Wolf te Aelst, 8 koopen toemaat aan de Aelststraat. Namens dame wed. Sonck te Denderleeuw 10 koopen toemaat in de Burgtstraat en 13 koopen op den Kraekenberg. Namens Charles Moert, 3 koopen in den Avaan. Ten verzoeke van jufvrouw Judoea De Clippel 2 koopen toemaat in de Gestjens en 2 koopen op den Kraekenbergh. Namens de heeren Scbellekens 7 koo pen nagras in den hof van het kasteel op Ronsevaal. Namens Dom. Temmerman, 2 koopen beneden den Houtenmolen. Namens dame wed. Louis Callebaut, 1 koop in de Kapellcmeerschen. Namens Charles Van den Bossche, 1 koop in de Kapellemeerschen. Op verzoek van d'erven Cantille Van Vaorenbergh, 2 koopen in de Kapelle meerschen. Namens Joseph Boterberg, 1 koop in de Kapellemeerschen. Namens de kinderen Do Schryver, 1 koop in de Kapellemeerschen. Teu verzoe ke van Frans Callebaut, 1 koop alsvoren. Namens dame weduwe Bogaert te Pamel, 1 koop alsvoren. Namens Joseph Redant te Denderleeuw, 9 koopen alsvoren in do Kapellemeerschen. Namens de kinderen Eg. Van Geit, 1 koop aan den Meersch driee. Namens verschillige eigenaars, 10 koopen aan te wijzen op den dag der ver kooping. Te vergaderen om 1 ure nanoen aan den meersch van Mr De Woli,Aalststraat.

De Denderbode | 1900 | | pagina 3