WOONHUIS ZAAILANDEN ZAAILAND Frankrijk. ltaliè. ZEEVISCHHANDEL H. Arys-De Paepe. fp 00 groot en schoon Gebouw SCHOON HUIS PARTIJ LAND SCHOON HUIS WINKELHUIS en negen Werkmanswoningen, MEUBELS MEUBELS PERCEEL™ ROSCH PERCEEL LAND Openbare Verkooping Openbare verkooping. On demande pba™et Pianos a vendre. ^a5™s Occasie Te koop Te huren terstond. Huis te huren, Te huren terstond heid van den brand reeds waren de top pen ervan aan 't vonken dank aan de groote krachtinspanning der geburen heeft men die kunnen i'edden door eenen stortvloed van water, met emmers bijge bracht, dat er gsdurig op gegoten werd. Wat de schuur betreft, de muren staan er gedeeltelijk van recht, doch alles is er in gebleven, want aan blusschen viel hier niet te denken. Er lag in geborgen de voorraad van een gemet vlas, voor eene weerde van 300 fr. hooi, een aalbak, drie ploegen, verder alem en veevoeder. Het gebouw behoort aan M. De Mer- lier, burgemeester van Belcele, en is verzekerd. Wat den inhoud aangaat, men beweert dat die niet hoog genoeg verze- kerd is en er verlies op zal zijn. Wat de oorzaak der ramp betreft, de geburen beweren dat er reizende passan ten moeten gelogeerd bebbcn, welke door onvoorzichtigheid met stekskens of moed willig den brand veroorzaakt hebben anderen denken dat het vuur er recht streeks met kwaadwilligheid moet aange stoken zijn. Spring nooit van eenen trein, die ingang isEen schrikkelijk ongeluk is te Brugge in do Statie voorgevallen. Ze kere Declerck, stoker op de ijzerenwegen der compagnie van West-Vlaanderen, was aan de haltstatie van Sint-Michiels, waar hij woont, op den trein gestapt, ko mende uit Kortrijken die te Brugge om 1 ure 52 aankomt. Bij het binnenrijden in de statie sprong Declerck er af, terwijl de trein nog in vol len gang was; doch hij viel en botste met zijn hoofd tegen den hoek van een gaan- plank, waardoor hij erg gekwetst werd aan het hoofd. De ongelukkige viel buiten de spoor- linie, en niets kon hem daar nog deren, doch onbewust van het gevaar, wilde hij opstaan, maar viel terug neder met de armen uitgestrekt; toen werd zijn rechter arm half afgereden. De ongelukkige, uit wiens mond stroomen bloed vloeiden, was wreed om zien. Hij werd onmiddelijk naar het hospitaal overgebracht, waar hem de laatste heilige Sacramenten werden toegediend. Zijn toestand is hupeloos. Het slachtoffer dat nog maar 25 jaren oud is, was pas sedert een jaar getrouwd; hij schreeuwde steeds om zijne vrouw en zjjn kind. 't Leuvensbier der brouwerij Druwé, is bet beste. Een boekhouder, die Parijs ont vlucht was met eene som van 18,000 frs. toehoorende aan z^nen patroon, eu een meisje van Boom, dat hem te Brussol behulpzaam was, om dit geld op te smee- ren, zijn beiden aangehouden. Eene poging van den eerw. heer onderpastoor van Ransart om eene min nelijke regeling van den twist der glas blazers te bekomen, heeft nog tot geeneD uitslag geleid. Niettemin zet de ieverige priesters zyne bemoeiingen voort. Niets terug. Onderwijzer. Gij daar, Jefke, zeg mij eens Als uw vader met 20 fr. uit gaat, en er 17 uitgeeft, hoeveel brengt bij er nog terug. Jefke. Niets. Onderwijzer. Ja wel 1 toch nog drij frank. Jefke. Neen, vader brengt nooit iets terug, hij drinkt alles op. Onderofficier. Als gij nu toch onmo gelijk anders marcheeren kunt, dan alsof gij naar eene begrafenis gaat, loop dan ten minste alsof gij eenen suikernonkel ging begraven. Hij vond zijn meester. Een groot spreker die in den vreemde geweest was, zat in eene herberg te stoeffen en vertelde onder andere dat hij streken doorloopen bad, waar de vogels gebraden op den weg neervielen. Dat is gemakkelijk te geloo- ven, zei Pbilippeke Pint. Op eenen hee- ten zemerdag ben ik eens in de rivier ge vallen, en ue zon scheen zoo straf in 't water, dat ik droog was als ik bovenkwam. Kinderen luisteren alles af. Jantje Grootvader, doe uwe oogen eens toe. Grootvader. Waarom Jantje. Ja, moedor heeft gisteren gezegd, als grootvader maar eens zijne oogen toedoet, komen we allen in zijn huis woonen Diefstal en berouw. Eene Parijsche dame heeft hare diamanteD, die gestolen waren, op merkwaardige wijze terugge kregen. Eenige maanden geleden kwam zij in een groot modemagazijn een kleed passen en legde een tascbje, waarin ze voor 15,000 fr., juweelen had, opeen tafeltje oeer. Na het passen vertrok ze, zonder aan het taschje te denken en herinnerde t zich eerst toen zij 's avonds eenige ju weelen wilde gebruiken. Ze zond ijlings naar het magazijü, maar daar was bet tascbje niet te vinden. Het bleef weg trots alle moeite die de politie zich gaf. Deze week echter bracht een pastoor bet vermiste terug bij een commissaris van politie. Hij verklaarde dat eene dame, •he tegelijkertijd het magazijn had be zocht, geen weerstand had kunnen bieden aan de verleiding en bet taschje had mee genomen. Later kreeg zij echter berouw en deelde den pastoor in de biecht haar misdryf mee. De geestelijke bood terstond zyn be middeling aan om de juweelen weer in de handen van de eigenares te doen komon, maar houdt den naam der berouwvolle zondares natuurlijk geheim. Een spaarzame koning. Koning Victor Emmanuel wordt in Italië reeds de spaarzame koning genoemd. Hij heeft in derdaad zijne regeering begonnen met het invoeren van eeDe reeks sparingen, en iu de eerste plaats op zijne burgerlijk lijst, besparingen welke men hoogst spoedig in alle takken van het bestuur te zien invoe ren. In de eerste plaats beeft hij het getal peerden in de koninklijke stalïen vermin derd. Op de 300 zal hij slechts 25 rijpeer den en 100 trekpeerden houden. Hij zelf zal voortaan de toelagen en aalmoezeD, die het paleis aan de noodlijdenden geeft, controleeren. Zelfs in zijne tafel is er besparing. Hij vermijdt de weelde en de overtollige uit gaven. Hij zal zich ook ontmaken van een groon gedeelte der kasteelen, die de kroon van Italië geërfd heeft van de prinsen der verschillende staten, en die nu tot niets dienen. Het aldus bespaarde geld zal dienen.... om het effectief der kurassiers van de koniuklijke garde uit te breiden en het korps te verbeteren 1... Daar is het volk vet mee Drinkt 't alombekende Leuvensbier der Brouwerij Druwé, Aalst. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 20, 21 en>22 Sept. Z'A LM de kilogrtr. 4,00 TARBOT Tarbottins Heilbot Kabeljauw Tongen (koppel) fr. 1,25 tot 2,00 fr. 1,25 fr. 0,80 fr.1,00 tot 3,00 Groute Pladijs (stuk) van Ir. 0,70 tot 1,00 Grieten 0,50 tot 1,50 Rog fr. 0.75 tot 3,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00 en 5,00 1 vaatje nieuwe Hollandsche Ha ring 12 stuks fr. 2.50 1 vaatje nieuwe Schotsche Haring 12 stuks fr. 1,60 Hollandsche Melkersharing 't stuk 0,25 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks 2.00 Hollandsche haring 0,10 Nieuwe Schotsche Haring 't stuk 0,i0 Schelvisch fr. 0,60 tot 1,60 OPENBARE VERKOOPING van een schoon zijnde eenen welklandeerden WIKKEL, met Stallingen, Bakoven, Wasch- huis met ketel en een (gediend hebbende voor fabriek); te LEDEDreefstraat, (Dorp) en EENEN HOF, te Lede, Vijver door 't ambt van Mr De Gheest, te Aalst. ZITDAGEN Dijorfae September 19Ü0, Verblijf Dijnsdag 28 ten 2 ure namiddag ter Estaminet De Halve Maan te Lede, Dorp. Breedvoerig beschreven op bezondere plakbrieven. OPENBARE VERKOOPING van een en welgelegen BOUWGRONDEN TE AELST. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal na mens het Stedelijk Bestuur van Aelst, ter Zit tingszaal van den Gemeenteraad, op Vrijdag 28 September 1900, ten 10 ure voormiddag, overgaan tot de openbare verkooping van de volgende goederen Stad Aelst. Nieuw straat. Een schoon en welgebouwd Huis, in de Nieuwstraat, N° 8, tegenwoordiglijk zijnde Stadsmuziek8chool, gekadastreerd wijk A, nummer 926b, met eene grootte van 1 aar, 40 centiaren, houdende van de eene zijde a»n het Posthótel en van de andere zijde aan het huis van den heer Gustaaf Spitaels. Vrijheidstraat. Een welgelegen Bouwgrond, gezegd School plein, tusschen de Vrijheidstraat en de Lan- geridderstraat, groot 5 aren, 30 centiaren, verdeeld in 6 loten, op een grondplaan met elks grootte aangewezen. OPENBARE VERKOOPING van eene allerbeste te Herdereem. De Netaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Herdersem. Eene allerbeste partij Land, gelegen op het Stok- veld, groot 63 aren, 94 centiaren, gekadastreerd wijk B, nummers 3 en 4c, met eene grootte van 64 aren, 80 centiaren, palende ten ooste over den weg aan den heer Janssens-De Schryver, ten zuide aan den heer De Schaepdryver, ten westc aan het oud hof van den heer Burgemeester Matthys en ten noorde aan de erven Van Langenhove. Gebruikers Louis De Leeuw cn Seraphien Pilate. Verdeeld in zuid- en noordhclfl. ZITDAGEN Instel, 26 September) .qnn Verblijf, 3 October ten 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Frans De Cock, voerman, te Aalst, aan de Varkensmarkt Door verandering van woonst. OPENBARE VERKOOPING van een te Hofstade, nabij het Dorp. De Notaris DE GHEEST. te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Gemeente Hofstade. Een schoon en gerieflijk Huis zijnde de wel gektan- deerde herberg en winkel De Drij Koningen met schuur, stallingen en welbeplanten boomgaard en hof, groot volgens meting 12 aren, 4 centiaren, gestaan en gelegen nabij het Dorp, ten *o»rhoufde aan den Dendermondschen Steenweg, palende ten ooste aan de Molenbeek, ten zuide aan den heer Lu- dovicus De Nil, ten westc aan den steenweg en ten noorde aan de heeren Clinckaert en Mattbys. bewoond door den eigenaar, heer Theodor Mattbys. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 18 September .qnq Verblijf Dijnsdag 25 September ten 4 ure namiddag, ter te verkoope herbergDe Drij Koningen i Ie Hofstade. aan den Steenweg van Aalst naar Dendermonde. OPENBARE VERKOOPING van een aan de Groote Markt, aan de Zoutstraatpoort, t© AALST, De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin vau palmslagen gelagen in het openbaar verkoopen, de volgende huizen Stad Aelst. Eerste koop. Een winkelhuis aan de Groote Markt, geteckend nummer 20 cn gekadastreerd wijk A nummer 1015*, met eene grootte van 90 centiaren, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan het huis bewoond door jufvrouw Matthys en van de andere zijde aan hetgene bewoond door den heer Felix D'Hoir. Bewoond door den heer Jean De Clercq aan fr. 300 's jaars. Tweede koop. Een gebouw uitmakende 4 werk manswoningen. schuur en stallingen, geteekend num mers til). 117,119, 121. in de Geeraardsbergsche- straat, gekadastreerd wijk B, nummers 579 b, 379c. 379d, 579e, met eene grootte van 4 aren 40 centiaren, palende van de eene zijde of noordwaarts aan den heer advocaat Ecman. van de aDdere zijde of Zuid waarts aan deu volgende koop en aan den beer Van Overstraeten van achter ook aan den eigendom van den heer Van Overstraeten. Gebruikt door verscheidenen, aau fr. 6,60 per week. Derde koop. Een gebouw uitmakende 5 werk- raanswoningen.ook in dc Gerraardsbergschestnat.ge- teekend rummers 123.123.127. 129.131 en gekada- slreerd wijk B, nummers 380a, 580b, 381a, 582 a, 383a, met eene grootte van 4 aren, 20 centiaren, pa lende van de eene zijde of noordwaarts aan voorgaande koop van de andere zijde of zuidwaarts en van achter aan den heer Van Overstraeten. Gebruikt door verscheidenen aan fr. 7,30 per week ZITDAGEN Instel Vrijdag 21 September ,orft Verblijf Vrijdag 5 October ten 3 uren namiddag ter herberg van den heer Francis Bomon, te Aalst in de Kerkstraat. OPBNBARE VERKOOPING van zeer goede te A.alst-l%fijlb©©k. De Notaris SE GEEEST te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen in het openbaar verkoo pen, de volgende goede landen gelegen te Aalst-Mijl- beex, te weten Eerste koop. 50 aren 70 centiaren op den Mo- lenkauter, gekadastreerd wijk E. nummer 385a, pa lende ten ooste san deD heer Corael-Ghysselinckx. ten zuide aan den steenweg naar Moorse), ten weste aan julvrouw Anna Feman, te Erpe, en ten noorde aan de kinderen Podevyn. Gebruiker Louis Meert. Tweede koop. 30 aren 40 centiaren ook op den Molenkauter, gekadastreerd wijk E, nummer 588r, en 588c, palende ten ooste aan juffrouw Anna Eeman, ten zuide aan den Steenweg naar Moorsei, ten weste aan den heer Josephus Van der Biest en ten noorde aan de kinderen Podevyn. Gebruiker Seraphien De Bruyn. Derde koop. 43 aren, 90 centiaren, op hetSpits- veld, gekadastreerd wijk F, nummer 175, palende ten ooste en ten zuide aan de kinderen van den heer Van den Heuvel, ten weste aan Petrus Van Geem en de weduwe van Petrus Van Driessche en den heer Boter- bergh, ten noorde ook aan den beer Boterbergh. Gebruikster weduwe Egide De Witte. Vierde koop. 30 aren, 80 centiaren, op den Bergenkauter, gekadastreerd wijk F, nummer 654s, palende ten ooste aan den heer Gustave De Petter, ten zuide aan den ijzerenweg, ten weste aan juffrouw de weduwe Pyck Teirlinck, enten noorde aan den heer Petrus Wautcrs. Gebruiker Seraphien De Bruyn. Vijfde koop. - Eon bedaar, 22 aren. 90 centiaren, op dc Beek, gekadastreerd wijk F, nummer 871e, 872b, 872a, palende ten ooste aan den heer Edouard Muvlaert, ten zuide aan dc heeren Eeman en anderen, ten weste aan de weduwe en kinderen Muylaert, en ten noorde aan de beek. Gebruikers Charles Van Laethem, Petrus Ledegen. Edmond Steenbeut, Seraphien De Bruyn, Charles De Cuypcr en Louis Meert. Verdeeld in 4 dcelen als volgt 1" 50 aren 70 centiaren ten ooste nevens den heer Edouard Muylaert. 2° 30 aren 70 centiaren tusschen 't voorgaande en "t volgende. 5° 30 aren 70 centiaren tusschen 't voorgaande en 't volgende. 4» 30 aren 80 centiaren len weste nevens de kin deren Muylaert. ZITDAGEN Instel Donderdag 20 September Verblijf Donderdag 4 October om 5 uren namiddag ter herberg genaamd Het Land van Riem bij den heer Victor Keppens, te Aelst, Nieuwstraat, nabij de Groote Markt. Door uitscheiding van bedrijf en ver andering van woonst. OPENBARE VERKOOPING Herberg- en Blikslagersgerief, enz. te Aalst, Nieuwstr., (Hopmarkt),ll, ter herberg De Matroos, gehouden door dame weduwe Louis Ruyssinck- Michel, op Maandag 24 September 1900 en desnoods de volgende dagen, telkens om 8 uren stipt voormiddag, door het ambt van Deurwaarder Jozef De Vos, te Aalst. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling. Koopen onder de 10 franken moeten met gereed geld betaald worden. Bij uilscheiding van bedrijf en veran dering van woonst. OPENBARE VERKOOPING van IIERBERGGERIEF en afgebrokene Bouwmaterialen, alles ter woonst van den^heer Benediktus Hermans, ondernemer en herbergier, Damkaai, 12, op Woensdag 26 Sep tember 1900, om 2 uren namiddag, door het ambt van Deurwaarder Jozef De Vos, te Aalst. De verkooping zal geschieden op de ge wone voorwaarden en tegen dadelijke betaling. OPENBARE VERKOOPING en twee perceelen Land, TE MOORSEL. De Notaris EEMAN, te Erpe. zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen de vol gende goederen, te weten Eerste Koop. Een perceel Bosch, gelegen te Moorsei, Willebroeken, bekend bij het kadaster wijk A, nummer 32, groot 11 aren, 90 centiaren, palende ten ooste de kinderen Moens, ten zuide de weduwe Vermeiren, ten weste de weduwe Cassiman en ten noorde Van Roy. Tweede koop. Eene partij Land, te Moorsei, Varent- rot, bekend bij kadaster wijk A, nummer 48a, groot 27 aren, 30 centiaren, waarvan 20 aren, 90 centiaren in naakten eigen dom, bet vruchtgebruik behoorende aan M. Petrus-Philemon De Nil, en Garen, 40 centiaren in vollen eigendom, palende ten ooste den losweg, ten zuide Clemens De Nil, ten weste Clemens Heynderickx en ten noorde de weduwe Vermeiren. Derde Koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsei, Varentrot, bekend bij kadaster wijk A, deel van nummer 63, groot 22 aren, 20 centiaren, palende ten ooste Ludovicus Hutsebaut, zuid Petrus Henderickx, west de kassei en noord den Arme van Moorsei. Voormelde goederen zijn gebruikt door den medeeigenaar M. Petrus-Philemon De Nil, te Moorsei. Enkele Zitdag Zaterdag 20 October 1900, om 2 uren namiddag, te Aalst, te Zitting zaal van het Vredegerecht. OPENBARE VERKOOPING van een allerbeste partij TE LEDE, (nabij het Dorp). Dc Notaris WALRAVE Ie Dendermonde verblijven de zal openbaarlijk verkoopen Een partij Zaailand gelegen te Lede aan het kloo ster der zusters Maricollen, bij kadaster bekend sectie E, nummer 225, groot 23 aren, 80 centiaren, palende ooit den heer Charles Coppens te Lede, zuid juffer Marie Heyvaert. religieuse te Lede. west en noord Mevrouw de Baronnes delta Faille de Huysse te Lede. In gebruik bij André Verbeken tot Kersavond 1900, mits 54 (rank. ZITDAGEN Instel Donderdag 27 September .qnq Verblyf - 4 October iauu' telkens om 2 t/J ure namiddag ter herberg S"-Ap- polonia bij Seraphien Haentjens, Lede, Rimmelstraat. inslelpennlng. OPENBARE VERKOOPING van een te Erembodegem, TerjodenLang ehaag Ue Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal na mens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Eenige Koop. Eene goede partij Land, gelegen te Erembodegem- Terjoden, Langehaag, bekend bij kadaster sectie B, nummers 1706 cn 1707. met eene grootte volgens meting van 47 aren, 10 centiaren. Verdeeld in 3 dcelen als volgt Lot con. Een perceel Land, gelegen te Erembo degem. Terjoden, met eene grootte van 18 aren, 96 centiaren, palende ten noorde de helft der rijbaan en Lot twee, ten ooste Van Mulders, ten zuide Meert en ten weste Redant. Lot twee. Een perceel Land, gelegen te Erembo degem, Terjoden, met eene grootte van 13 aren, 8b centiaren, palende ten noorde de helft van 't baantje en Lot een, ten ooste Van Mulders, ten zuide de helft der rijbaan en Lot een en ten weste Redant. Lot drij.Een perceel Land, gelegen te Erembo degem, Terjoden, met eene grootte van 14 aren, 29 centiaren, palende ten noorde den heer T'Kint, ten oosten Van Mulders, ten zuide dc helft van 't baantje en Lot twee, ten weste Redant. Tweede en laatste Zitdag Donderdag 20 September 1900, om 3 uren namiddag, ter herberg i A la Place Impe riale, bij den heer Frans Van Mossevelde-Tolleneer keizerlijke Plaats, te Aalst. De Netaris Breckpot, te Aalst, zal openbuarlijk verkoopen 1° 12 aren 76 centiaren land, te Mel- dert. op het Stevensveld. 2° 11 aren 37 cenliaren land, te Mel- dert, op het Parysveld. Beiden gebruikt door Joseph Van den Broek. 3° En 28 aren 30 centiaren land, te Baardegem op den Meysberg, gebruikt door Jan De Meersman. Eenige Zitdag Zaterdag 6 October 1900, om twee uren namiddag ter Zittingzaal van don heer Vrederechter te Aalst Groote Markt. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 4 woonhuisjes te Aalst-Mijlbeke, Lan- gestraat nabij de Moorselsche baan. Ver deeld in 2 koopen En 15 aren, 63 centiaren tuin achter voorschreven huisjes. Instel, Dijnsdag 2 0ctober ,900 Verblijf, 9 uct0Der iyuu> telkens om 4 uren namiddag ter Estami net Au café - du Centre - bij d'heer De Bock, te Aalst, hoek der Molen en Kapel- Iestraat. II on vPQQfrt voor Aalst alsook in ilicu de verschillige Ge meenten van het Arrondissement, deftige personen voor eene winstgevende» bedie ning. Schrijven Antwerpen, Midden statie B Z 3. sachant coudre et remailler: Bon gage. S'adresser bureau journal. 33 Afon vpQQfT» een bekwamen klerk voor een notaris kantoor buiten de stad. Zich te bevragen ten Bureel van Den Dendei-bode. 30 Ttf Pil vrü9o*t Voor klein huis- ïfieu VI aagt. houden eene meid kunnende de keuken en alle huiswerk. Zich te bevragen ten bureele dezer. 31 Ifpn vpaao-l Soede bovenmeid, viaagigped loon zich te bevragen ten Bureele dezer. legons d'ouvrages. Mademoiselle Bogetto, professeur de musique, rue de la Liberté. 25 Alost. Tn L-nrm peerdenkar (smal geloop) m. c en een bak van eene groote ressortkar zich te bevragen bij J.B. Borms, Meldert, Klaarhaag. rIV koon aan zeer Toordee'tgen r prijs onlangs nieuw her- berggerief. Zich te wenden ten bureele dezes. 34 Tp Loon Schoone eiken mutsaard, c zichtbaar bü Doniien De Roeck, Zwarten Hoek, Aalst. Voor de voorwaarden zich te wenden bij P. De Motte, Leopoldstraat, 18. Tp Lnnn aan voordeelige voor- I waarden. Een huis met brouwerij en grond gestaan en gelegen in eene gemeente van 2400 inwoners, in Henegouw, gescheid met Oost-Vlaande- ren. Deze brouwerij is in volle werking en maakt jaarlijks 4 a 5000 hectoliters bier. Zich te bevragen ten bureele dezer. Tp Lftnn Frans Vergeyien, te r Lede, eene allerschoonste stortkarre (breed geloop). To koon Schoone dogcar, twee I wielen voor vier mannen voor 350 fr., bü den heer Em. De Coen- Moyersoen. Bij Mr August Renneboog, Apothe ker Nieuwstraat, kan men uit ter hand koopen vensters, deuren, eiken eu deolen kepers, slaghouten, trap, ribben en balk, ciment vloeren,ankers,zinken goten,enz., alles nog in goeden staat en voortskomen- de van de afbraak zijner oude woonst. N. B. Binnen twee maanden zal de bovengemelde Apotheek heropend wor den in het nieuw opgebouwen huis. Tp l-nnn eene calèche, een char A I bancs, een tilbury met afdalende kap, eon schoonen camion voor één of 2 peerden, een tilbury voor een poneypaard, te Aalst. Nieuwstraat, n° 48 A vp.wlpp avantageusement joli coffrefortcomme neuf prendre adresse bureau du journal. 30 Een schoot) en welgelegen huis. heb bende twee uitgangen, ia de St-Joris- straat, 15.Zich te wenden, bij Ch. Corael- Van den Bonne, huurhouder, Keizerlijke Plaats, 20, Aalst. Lnpün de wel geklandeerde J. C HUI CU herberg De Konbelle n gestaan en gelegen te Aalst, hoek der Leo poldstraat, achter het ondstadhuis. Zich te wenden tot den heer Drnwez, brou werte Aalst. To I»it i on Door uitscheiding van bedrijf. Eene schoone hoveniers Hofstede, met eene schoone boerderij of zonder boerderij. Zich te wenden by C. Muylaert. Withuisstraat. Tp huron Eenen dobbelen paar- AC IIUH U. denstaj mpt grooten zolder. Zich te bevragen bij Henri De Clercq, koopman in kolen; rechtover het Postkantoor te Aelst. dienstig voor bakker te bevragen Bin nenstraat, Nr 79. Tp liuron Een schoon en gerief de nui cu. lijk ],uis n,et hof in de Stoofstraat, thans bewoond door juffr. de Waepenaert. Zich te bevragen bij Mr Fe lix Do Hert-De Coen, Brusselstraat. een klein buitengoed of villa, met of zon der boomgaard, gestaan en gelegen op St-Job, (Nieuwerkerkon). Zich te bevra gen Groote Markt, 18, te Aalst.

De Denderbode | 1900 | | pagina 3