Huis met Hof IOFSTEDE ZEEVISCH HANDEL H. Arys-De Paepe. MEUBELS 3000 Larix Hopstaken BOUWGRONDEN LAND, MEERSCH 'ERGEEL LAND behuisde HOFSTEDE Door sterfgeval. Eene goede Keu kenmeid wordt ge vraagd N° 5 Nieuw- straat, alhier. HOFSTEDE Eene jonge dochter 0n demandeJSE, SUSjS Te huren f 5C,;0°" ,H"is in de Te koop Uit der hand te koop Allerhande Zaden. behuisde HOFSTEDE PARTIJ LAND steenhouwerij" A.Vandensype-Scheltjens Alois MERTENS, Huis van vertrouwen. Emulsie Regina i O L hunnegeweeren zwaaiende.links en rechts de voorbijgangers met ongelukken be dreigden. Politieagenten, die dit zagen, riepen de dronken burgerwachten tot de orde terug doch dezen, door den drank ver hit gingen voort met hunne vaderland- sche ontboezemingen zoo dat de agent De Keukelaere, die hen reeds van 't be gin af, hun onbetamelijk gedag onder 'toog bracht, hen poogde te ontwapenen. Nu ontstond een gevecht in regel, in het welk de burgers, die misschien meen den dat de gardecivikken gelijk, hadden, voor hen partij trokken. De agenten, die hulp hadden gekregen, moesten den sabel trekken zoowel om de dronken burger wachten tot reden te brengen als om zich te verdedigen tegen de burgers, die hen wilden beletten de dronkaards aan te houden. Eindelijk konden zij naar het politie- bureel geleid worden, waar hunne wapens nog ter beschikking der overheid liggen. De aangehouden zijn vier in getal, waaronder twee bedienden van het stads bestuur een klerk van den gezondheids dienst en een kraanbediende. De twee anderen zijn een timmerman en een horlogiemaker. Allen zijn bewoners van het Zuid. De timmerman is gekwetst door den sabel van eenen agent. Groote brand aan de dokken te Antwerpen. Zondag avond, rond half io, is brand ontstaan aan de hout stapels aan Nr 45, nabij de droge dokken Deze houtstapels strekken zich uit op eenen aanzienlijken afstand. De brand is ontstaan aan een 20tal stapels, van 5 tot 600 planken elk, toe- belïoorende aan M. Frans Hermans, uit de Schoolstraat. 1 Nabij deze stapels lagen die van MM. A. Leis en Petersen en Finoelst. Het vuur nam spoedig een; groote uit" breiding en weldra werd een roode gloed W in de lucht in de geheele stad zichtbaar, wat natuurlijk eene ontzaglijke menigte naar dit gedeelte der stad lokte. De eerste hulp van de pompiers kon inl» spoedig ter plaats zijn, daar de brug re|] ju'st 0Pen was en eerst ten 10 uren kon- ,j. den de reddingswerken een aanvang nemen. Met 10 lansen werd de vuurgloed aan gevallen, doch de pompiers, ziende dat zij met deze geringe krachten machteloos ,nV waren, vroegen de hulp van de twee stadstogers 2 en 10, die ook spuiten hebben. a(s Intusschen was de ordedienst ingericht rpó ^00r..M' Bekaert, politie-commissaris der s{i 7e wijk en zijnen adjunct, M. Bal. u Een 5otal politieagenten stonden onder :,i hunne bevelen. Men moet waarlijk onze politie beklagen, die tegenwoordig dag [een nacht op de been moet staan en op de 34 uren maar enkele uren rust krijgt. Ter plaatse bevonden zich schepene 1 Van Kuyck, de gemeentesecretaris M. Possemiers enM. Bulcke, havenmeester. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 16, 17 en 18 April. TARBOT de kil. Steur Tarbottins Zalm Heilbot Kabeljauw fr. 2,00 fr. fr. i,5o tot 2,5o fr. 2,00 tot 3,5o fr. i,2S tot x,5o fr. 0,70 Tongen (koppel) fr. o,5o, 1,00 tot 3,00 Groote Pladijs (stuk) van fr. 0,70 tot 2,00 Rog fr. 0,75 tot 4,00 Schelvisch fr. 0,60 tot 2,5o Kreeften fr. 2,00, 4,00, 5,00 en 7,00 1 vaatje nieuwe Hollandsche Haring 25 stuks fr. 5,oo Hollandsche Melkersharing 'tstukfr. 0,20 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks fr. 1,00 X ollandsche haring fr. o, 1 Zeeuwsche oesters fr. 5, 7 en 10 De pompiers stonden onder bevel van commandant Schepens en luitenant Re- my; later kwamen er versterkingen onder luitenanten Posch en Boelens. De brandweer had echter met groote moeilijkheden te kampen om water te krijgen. De pomp van den post der Kempische dok was het eerst ter plaats de stoom- bs P°mP. die ten 10 uren kwam, moest nog 25 minuten wachten alvorens water te ,2 hebben. Ten 11 uren kwam de tweede dj stoompomp en nu kon men nog eenige y. lansen meer op den vuurgloed richten. K Ten 11 uren waren de 20 stapels plan ken maar eene vlammenzee eenige sta- !w behoorden aan MM. Demanet en tJ Monnoyer. s» De stapels van MM. Petersen en Fi- 1;) noelst werden nu meer en meer bedreigd j en tevens twee schepen die, daarnaast, in de droge dok lagen. k 12om "iibreiding van den brand aan de omliggende stapels te voor- komen, vroeg M. de schepen Van Kuyck i- de hulp van een detachemenf van het 8"*, om te helpen tot het wegvoeren der planken. Rond dit uur waren twee stoompom- pen en eene togerpomp in volle werking. Rond dit uur sloeg ook de wind over en de BNTKDÖT fictifs van MM. Petersen Finoelst en de schepen in de droge dok werden niet langer bedreigd door de gensters. Het verbrande hout is alles hout uit de Zwarte zee. Men heeft de 20 stapels laten opbran den, nadat men het omliggende veilig had gekregen. 6 Een gedeelte der pompiers is nog ter plaatse. Maandag morgend zijn twee nieuwe stapels in brand gegaan, daar de verkool de houtmassa, aan eenen hoop gloeiende hoscbkolen gelijk, bij den minsten tocht opflikkert en weer vuur verspreidt. Om den afloop van het water te verze keren heeft de brandweer nu loopgraven gemaakt; de pompiers stonden dezen morgend tot aan hunne kniefin in 't water. .Een :5tal verzekeringsmaatschappijen zyn in de ramp betrokken de schaê is zeer aanzienlijk. Met de troebele tijden, waarin wij j®ven, is het geen wonder dat er van kwaadwilligheid gtsproken wordt. Van een anderen kant zegt men dat de ramp kan ontstaan zijn door de onvoorzichtig heid van kinderen die tusschen de stapels gespeeld hebben. Bij Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van schoone en ZILVERWERK, te Aalst, in de Veldstraat. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal ten hnize van dame Maria Gits, weduwe van den heer Lonis De Smet, te Aalst, in de Veld straat, N° 14, op Woensdag 23 April 1902, om 8 nren 's morgens, in het openbaar verkoopen: Al de mobilaire voorwerpen zich aldaar be vindende, namelijk groote spiegel, garni tuur, notelaren bed, lavabo, nachttafel, wol len matras en ressort, 2 ronde tafels in acajou met marmeren blad, 24 schoone stoelen, zes geschilderde printen, 10 andere printen, 4 keukentafels, jachtkomfoor, schoone keuken stoof, 2 salonvuren met bakken, 2 schouw- garuituren, 2 penduls, 2 stelsels, 3 schoone schonwbloemputten, 20 Bchoone posturen, 240 fijne tellooren, 36 opdienschotels, 36 zil veren eerviesen, 23 zilveren koffielepels, 36 schoone fonrchetteu, 72 tafelmessen, schoon schouwgarnitunr in brous, zinken bad, regu lateur, acajou buffet-étageres, schoon kruis beeld, 3 desertschotels, 3 fruitbokalen, 2 schoone vazen, 4 kristalen karaffen, eene groote hoeveelheid wynroomers in kristaal, trap- en bedtapijten. 2 vensterdraperies, gor dijuen en storen, acajouen kas met marmeren blad, 2 badstoelen, cigarenpot, schoon keu- kengerief, kruisbeeld in marmer onder bokal, 2 heiligenbeelden onder bokal, bedlakens, kussens, 10 bedovertreksels, koperen mar miet, schoone bloempot met stoel, porte man- teau, bedgordijnen, toog met étageres, 2 lo ketten en verders nog meer andere voor werpen te lang om te melden. De koopen onder de 10 franken zullen moeteu comptant betaald worden. Voor de overige tijd van betaling mits stellende goede en gekende borg. VENDITIE VAN en BOUWGERIEF, te Aalst, Vuurt. Maandag 21 April 1902, om 2 uren namiddag, door 't ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van te Aulal'Mijlbeke, Brusselschen Steenweg en Nieuwen Boulevard. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal opeubaarlijk verkoopen 1° Eenen blok Bouwgrond, groot 47 aren 26 cent. Verdeeld in 13 loten. 2° En eenen blok Bouwgrond, groot 58 aren 14 cent. Verdeeld in 20 loten. Ziet plan op de plakbrieven. lDstel Donderdag 10 Verblijf 24 om 3 ure namiddag, bij Mr Gust. Frederix te Aalst; Statieplaats. April 1802, OPENBARE VERKOOPING van en BOSCH. gelegen te Meire en Erpe. De Notaris DE GHEEST, Ie Aalst, zal met gewin ui palmslag eu gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten Gemeente Meire. Eerste koop. 15 aren, 40 centiaren Land, op den Meirenbosch, gekadastreerd «ijk A, nummer IlSbis. palende ten ooste aan den heer Alphonse DeVuyst-Van Impe en dame De 1 royer C-ichez, ten zuide aan den heer Bar-m B< thune, ten weste aan den heer Onderpastoor Van Impe en ten noorde ook n den heer Baron Bdhuuc. Onverpaeht. Tweede koop. 17 aren, 20 centiaren Land. op den Heirelput, gekadastreerd wijk B, nummer 919, aaiende ten ooste met half kauterbann, ten zuide aan .uffrouw de weduwe De Saedeleer-Van LondersMe, 'ten w.-ste aan Joannes Wynant, ten noorde aan Gabriel Stockman en juffrouw Marie De Ryck. Gebruiker Désiré De Schutter, zonder termijn. Derde koop. 19 aren, 58 centiaren Meersch. in de Molenmeerschen. gekadastreerd «ijk C. nummer 342. palende ten ooste aan Marie Coppens, ten zuide aan den weg, ten «este aan d--n heer Bemy De Sae.- deleer en len noorde aan Arthur Van den E ckhout. Onverdacht. Vierde koop. 29 aren. 70 centiaren Bosch, in de Vortebosschen gekadastreerd wijk B, uummeis3!t en 312. pabode ten ooste aan de straat, len zuide aan juffrouw de weduwe Van Landuyt-Callebaut, te weste aan ElodieTacleman en Carolus Provost-Rotticrs, ten noorde aan Carolus Sienacrt-Scbeerlinck, Onverpaeht. Vijfde koop. 29 aren, 90 centiaren Land, op liet Broekveld, gekadastre rd wijk C, nummer 410, palen de len ooste aan juffrouw Marie He Ryck. de kinderen De Saede-eer en de weduwe Lievrns De Smet, ten zuid-wrste aan den heer Baron Bethune cn den heer Doktor van Sande-Leirens. ten noorde aan R.-my Maesschalck, Carolus Sienaerl-Scheerlinck en Juffrouw weduwe Ue Saedrleir-Van Londersele. Gebruiker Joseph Raes, zonder termijn. Zesde koop. 13 aren, 20 centiaren Land, od den Appelsakker, gekadastreerd wijk C, nummer l!38bis, palende ten ooste aan den heer Vrederechter Baten, ten zuide met half baan aan den heer Verhuist De Schaepdryver en het Weldadigheidsbureel van Meire, ten weste aan juffrouw Joanna Van Impe en tentaoorde aan den heer Baron Bethune. Gebruiker Cimille Schouppe, zonder termijn. Gemeente Erpe. Zevende koop 25 aren. 80 centiaren Land, op het Broekveld. gekadastreerd wijk C, nummer 912, palende ten ooste aan dewedu-e Bleys-Van Vaeren- bergh, ten zuide aan het gescheed van Nieuwerkerken, ten weste aan Alphonse Lievenscnlen noorde aan de baan van Aalst naar Meire. Gebruikster juffrouw Cornelia Uyttendaele, «onder termijn. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 8 .nnn Verblijf Dijnsdag 22 p ten 3 uren n imiddag. ter hernerg van den heer Joan nes De Troyer, te Meire, in de Bosschestraat, recht over de Magerstraat. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te Aalst, Molenstraatpoort, nabij het Slackthuis, bewoond door Simon De Ridder, brood bakker, door het ambt van Meester DE GHEEST, Notaris te Aalst. ZITDAGEN Instel Donderdag 17 April 4nnw Verblijf 1 Mei 19ü<{ ten 4 uren namiddag, bij den heer Theo- phile Tolleneer, te Aalst, rechtover het Slachthuis. De Notarissen DE PAUW, te Aalst en EE MAN, te Erpe, zullen met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk •erkoopen ie koop. Eene hofstede, te Nieuwer kerken, Edixvelde, s. C, n. 533f, 533i, 533l en 534c, groot 21 aren, 90 cent. Lest bewooi d geweest door de wed. D'Herde-Vandenbrulle en dochter. Boomprijs fr. 100. koop. Eenen meersch, te Nieu werkerken, Edixvelde, s. C, n. 533g, groot 8 aren, 20 cent. Onverpaeht. 3® koop. 14 aren, 40 cent. land, te Nieuwerkerken, Teerlingsveld, s. C, n. 609c. Onverpaeht. 4® koop. 24 aren, 60 cent. land, te Nieuwerkerken, op den Huyt, s. C, n. 427c. Gebruikt door Fr. H yman. 5® koop. 8 aren land, te Nieuwer kerken, Edixvelde, s. C, n. 5o6s. Gebruikt door Philemon Coppens. 6e koop. 10 aren land, te Erpe, Edixvelde, s. C, n. io56. Gebruikt door Domien De Ryck. 7® koop. 12 aren, 60 cent. land, te Erpe, Boschveld, s. C, n. ioioa. Gebruikt door Domien De Ryck, 8® koop. - - 20 aren, 70 cent. land, te Meire, Ysberg, s. B, n. 1004. Gebruikt door Fr. Van den Brempt Verblijf Dijnsdag 29 April 1902, om u. namiddag, ter herberg van den heer Cam. Van Wesemaele, te Nieuwerkerken, Edixvelde. OPENBARE VERKOOPING van een te Aalst-Mijlbeek, Groot Eeckhout. De notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort in het openbaar verkoopen Eeniga Koop. Een perceel Laud, doorsneden met den IJzerenweg. gelegen te Aalat-Mijlbeek. op het Groot Eeckhout, nabij de Langestraat, be kend bij 't kadaster wijk F, nummers 482a en 482b, te zamen groot 13 areu, 10 cen tiaren, palende ten ooste de Burgerhospitalen van Aalst en Frans De Block, ten znide Frans Uyttersprot en Joseph Slagmulder, ten weste den IJzerenweg en Sylvien De Nil en ten noorde de beek. Onmiddelijke ingebruiktreding. Laatst gebruikt door de eigenaars erven van P. Jh. Wezemael, te Aalst-Mylbeek. ENKELE ZITDAG Donderdag 24 April 1902, 4 uren van den avond, ter herberg Den Klokkenbol, bij Mp Loois Fonork, te Aalst, Molendries. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde en eene goede partij Land, te HIÜORSEL, Kruisabeel. De Notaris EEMAN, te Erpe, cal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelaaen, in bet openbaar verkoopen Eerste koop Eene behuisde, beschuurde en bestalde Hofstede met andere aanhoorig- heden, boomgaard en land, gestaan en gele gen te Moorsel, Kruisabeel, gekadastreerd wijk E, nummers 350, 351 en 352, met eene grootte van 34 aren 30 centiaren, palende ten ooste Polydore Daelman, znid de Kasei of Abeelstraat, west Mr Van Loo en noor de W* en Kinderen Temmerman. Op te leggen Boomprijs fr. 100. Bewoond door Mr Alphonse Willems. Tweede koop. Eone partij Land. gelegen te Moorsel, Krnisabeel, bekend bij kadaster wyk E, nummer 486k, groot 19 aren 50 con- tiaren, palende oost André Peerlinck, znid en west de Erven Cooreman en noord P. Gordyn en G. De Meyer. Gebruikt door den eigenaar Jan Willems, te Moorsel. N. B. De koopers znllen van de voor melde goederen onmiddelijk bet gebruik be komen. ZITDAGEN OPENBARE VERKOOPING VAN eene welgelegen en goede te Moorsel, Waver. De Notaris EEMAN. te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige koop. -- Eene behuisde, beschuurde en bestalde Hofstede en verdere aanhoorig- hedeu en Boomgaard, gestaan eu gelegen te Moorsel, Waver, aan de Kap-;llestraat, bekend by kadaster wijk C, nummers 728a en 730b, met eene grootte van 19 aren, 20 centiaren en volgens meting groot 20 aren,15centiaren, palende ten ooste juffrouw weduwe Caudron en kinderen, ten zuide juffrouw weduwe Moe ns-Corn el is, ten weste juffrouw weduwe Timmerman-üornelis en ten noorde de Kapel- 1 es!raat. Boomprijs 345 fr. Onmiddelijke ingebruiktreding. Laatst bewoond door de eigenares, juffrouw weduwe Moens-Gornelis N. B. De kooper der Hofstede zal voor een te bepalen prijs en tyd in pacht kunnen nemen ongeveer 63 aren Land ten znide van te verkoopen goed palende. ZITDAGEN: Instel Donderdag 17 April lon. Verblijf Donderdag 1 ftféi telkens om 3 nren van den avond, ter herberg Dbn Haan bij M. Petrus Cornelis, te Moorsel, Waver. welgeklandeerde Broodbakkerij, met of zonder woonstzich te bevragen ten Bu- reele van Den Dbndbrbdb. 73 OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde en van twee goede perceelen MEERSCH en LAND te Otter gem en Meire. .De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens vien bet behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene behuisde, beschnnrde en bestalde Hofstede, met verdere aanhoorig- heden, boomgaard eu fuin, gestaan en gelegen te Ottergem, aan de Laputstraat. be'zend bij kadaster wijk A, nummers 688a en 158b, groot aldaar 10 aren, 90 centiaren, palende ten ooste en ten znide Joseph Baeyens, ten weste den boomgaard van Constatinus De Jonge en ten noorde den Voetweg. Boomprijs fr. 150. Tneede koop. Een perceel Meersch, gele ien te Ottbrgem, aan de Weststraat, bekend )ij kadaster wijk A, nummer 396, groot al daar 15 aren, 50 centiaren, paleude ten ooste M. den Notaris Breckpot, ten znide de straat, ten weete Burgemeester Van den Eeckhaut en ten noorde de Beek. Derde koop. Eene partij Land, gelegen te Meire, Neukerdam, genaamd het Leen, geka dastreerd wijk A, nummers 58a en 58b. groot aldaar 35 aren, 10 csutiaren, palende ten ooste de Laputstraat, ten znide Bernard Wy nant, ten weste den Arme van Ottergem en ten noorde Philemon De Ridder. N. B. De voormelde goederen zyn ge bruikt door de eigenaars erven Augustien De Ras en zullen voor hbt genot en vrij qrbruix aan de koopers overgaan uiterlyk voor 1 October 1902. ZITDAGEN Instel Woensdag 30 April) 1QA0 Verblijf Woensdag 14 Mei telkens om 3 uren van den avond, ter herberg Her oud Gkmkbntehuis bij de Kinderen, Dk Jonge, te Ottergem, Dorp. vraagt dienst bij een priester geen huur niets dan kost en kleeding. Zich te be vragen ten bureele van Den Dbndbrbodb. gage. s'Adresser Place Impériale, 28. Zonnestraat, te bevragen bij M. André Stiernon, Zonnestraat, i5, te Aalst. T6 huren heihuis, 2Ünde de pastei en suikerbakkerij ge staan te Aalst, recht over de lijkdeur der St-Martinuskerk; alsook over te nemen de pastei- en suikerbakkerij zich te wenden aldaar. dubbele balustrade van eene hofbrug. Zich te wenden tot Dame W* Moens-de Hase, Molenstraat, Aalst. TV kortn aan zeer ^oordeelige prij- "r zen, 25,000 doorn, 10,000 erselaren en 200 kanada-plaDtsoenen. Zich te wenden lot Frans Boelaert, Krpa, Bosschestraat, N* 7. 1 draaibank voor hout, 2 schaafbanken en gereedschappen Zich te bevragen by A. De Vnyst, Kerkstraat, 22, Aalst. Alle soorten van Tuinbouwbloemen en Groentenzaden, Veldzaden, Klaverzaad, beste soorten van Betteravenzaden, enz., zijn te verkrijgen bij J. DE CLERCQ, tuinbouwkundige van eerste klas, nr 12, Kerkstraat, te Aalst. 1902, Instel, Maandag 7 April Verblijf, Maandag 21 April telkens om 3 nren van den avond ter herberg Den Wijngaard, n by Mr Frederik Van Herreweghen, te Moorsel, Houten Kruis. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING VAN EENE schoone en wel gelegene te Meire, Bosch- en Magerstraat, op ongeveer A00 meters afstand van de Statie des IJierenmegs Erpe-Meire. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal Damens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eene Hofstede met schoon Woonhuis, mime schuren, stallingen en andere aanhoorighe- den, boomgaard en tnin, gestaan en gelegen te Meire, aan de Boschstraut en Magerstraat, bekend bij kadaster wijk A, nummers 448a, 450a en 451d, groot aldaar 43 aren, 60 cen tiaren en volgens meting groot 41 aren, 64 centiaren, palende ten ooste de Boschstraat, ten zuide de Magerstraat, ten weste met halve baan Mr Vyverman-Maesschalck en Juffrouwen D'Herde en ten noorde met hal ven weg, Juffrouwen Coppens en Mr Fraus Wil lems Onmiddelijke ingebroiktreding. Verdeeld in 7 loten aangednid volgens meting en grondplan van Mr H. Van Cleynen- breugel, gezworen landmeter, te Aalst. N. B. De voormelde Eigendom door zyne omheining van openbare wegen en na melijk door zijne grenzing aan twee volkrijke straten de BoBchstraat en de Magerstraat, kau voor bouwgrond allerbest benuttigd wor den zijne sterke en groote gebouwen als mede zyne ligging in de nabijheid der statie van den ijzerenweg Erpe-Meire, schikken de- zelven op de voordeeligste wijze voor het uit oefenen van alle handels- of ny verheidsbedry- ven. ZITDAGEN: Instel, Maandag 14 April iqn9 Verblijf, Maandag 28 April telkens om 3 urea van d-n avond, ter herberg Concordia, n by M' Arthur Van den Eeck hout, te Meire, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene te Vlierzele, Nederheide. De Notaris EEMAN. te Erpe, zal namens wien het behoort, in het opeubaar verkoopen: ERNIGK KOOP. De helft onverdeeld van eene partij Land. gelegen te Vlierzele, wyk Nederheide, gekend by kadaster wijk B, nummers 65a en 65b, groot 35 aren, 70 centiaren, palende ten ooste het Hospitaal van Aalst, ten zuide Jan-Bapt. De Smet, ten weste de erven Danckaert en ten noorde Jan De Wint en M. De Craecker. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Mabilde, te Vlierzele. ENKELE ZITDAG Dijnsdag 29 April 1902, om 3 uren van den avond, bij M. Frans Mabilde, herbergier en timmerman, te Vlier zele, Stry meersen. Rprinhf Opening van eene huur- "T ltuu houderij tegendenl® April bij L-'opold Corthals, koopman in Kolen, Hoogstraat, 49, te Aalst. Verandering van woonst. De ondergeteekeride laat het geacht publiek weten dat hij op 25 April aanst. zijne woonst zal overgebracht hebben van de Esplanadestraat N° 20 naar de Vrij heidstraat N° 33, huis der gewezen coö peratief. Hij neemt deze gelegenheid waar om zich aan te bevelen voor alles wat den steenhouwsstiel betreft bij hem zijn te verkrijgen blauwen en witten hardsteen, zerken en grafmonumenten, marmeren schouwen, ciment en ceramiek vloer- steenen. Gematigde prijzen en goede be diening. J. Wauters-Spaens, Aalst. Lange ZouUtraat, ÏO, Oudhuis Gezusters Borreman. Witgoed artikels, lijnwaad, half lijn waad, katoenen, gordijnen, zakdoeken, tafellaken», handdoeken, servietten, ge maakte hemdens voor heeren en dames, eol», cravatten, broderies, kanten, nor male siaaplijven en onderbroeken, enz., oeveelt zich in de gunst van eenieder. SPECIALITEIT VAN roode en witte wijnen op flesschen, Alle soorten van fijne likeuren. Beste wijn- en graanazijn bijzonder ge schikt voor den opleg en voor winkeliers- LET WEL OP *T ADRES 30, Gentscheatraat, 30, Aalst. GROOT. KLEIN. Alfred KELDERS, Bisschopstraat, 2, Aalst. Handel in wol en gesponnen paarden haar. Specialiteit van echte Brabantsche matraswol aan 3,5o fr. den kilo. Schapenvellen, lammersvellen, schuts- vellen. P. S. Men komt met de stalen ten huize. Men gelast zich met het maken der matrassen. 50 Levertraan en Glycerophosphaat Het rijkste aan werkende bestanddee- len, het aangenaamste om nemen zonder eenig schadelijk bestanddeel. Souvereine remedie tegen bronchitis, teering, rachi tis, bloedeloosheid enz. enz. Depot te AalstApotheek F. Callebaut. Botermarkt.

De Denderbode | 1902 | | pagina 3