EEN EN ANDER. t Sterfgeval. ^,'"7" Z W E M D O K AALST. Allerhande nieuws. De prinselijke doop. gevecht met de oude vreesachtige meesjes, het een na het ander uit het bakje haalden en op den grond lieten neervallen. Ziedaar op eenige minuten al dat edel, nuttig natuurwerk van de mees vernie tigd, en de musch zit zegevierend in het gaatje, nog maar altijd de meesjes die terug willen binnenkomen, afslaande. Maar waarom dat niet belet Hét was te laat, geëerde lezer. Toen wij het gevecht rondom de meezenwoning bemerkten, lagen de jonskens reeds krui pend op den grond en zagen wij het laatste naar beneden tuimelen. En zoo handelt de musch ook bij de zwaluwenwoningen. De musch is 't uit schot van ons vogelenras, en zij moet ter dood veroordeeld en daarom overal uitge roeid worden. De vogelhuisjes moeten zeer nauwe (de meezen zijn zoo klein) openingen hebben, die alleen voor de meesjes doorgang laten, om de diefachtige, moorddadige musch vlakaf buiten te slui ten, waar zij nog in leven blijft. Fr. L. ('t Handelsblad.) DE "VREDE tusschen Engeland en de Boeren van Transvaal is eindelijk gesloten. De Boeren hebben zich over gegeven en hunne vrijheid en onafhan kelijkheid verloren. Tegen het uitvallen van het haar. Men snijde een ajuin midden door en wrijve met de stukken de kaal wordende plaatsen der hoofdhuid gildig in. Een goed hoofdwater is het volgende Bij een liter franschen Brandewijn en 1/4 liter aftreksel van kliswortels voegt men drie groote fijn gesneden ajuinen en laat dit mengsel twee dagen op een warme plaats staan Met den aldus verkregen azijn wrijft men de hoofdhuid twee maal per dag in. Zoo zegt een die het meent te weten. C)C)C) Zal hij ter Kamer zetelen Naar men uit Brussel meldt zijn er ernstige reclamen ingediend tegen de verkiezing van den merteleer rajed Daens 1° door M. de Cannart d'Hamale zijn medecandidaat die beweeit dat de jajed hem gefopt heeft in de voorstelling der candidaturen. 20door M. Wauwermans. catholieke candidaat, die zou gekozen zijn indien de kiezing van lajed Daens verbroken wordt. De vernietiging wordt gevraagd opgrond van onregelmatigheid in de voorstellings akte der candidaturen van .ïajud Daens en consoorten. De bijgebrachte reden schijnen zeer ernstig te zijn. Laat ons den uitslag afwachten tot in November. Margarine en natuurboter. Het ministerie van landbouw heeft bericht ontvangen dat in het Landbouwlaborato- rium van Leuven het onfeilbaar middel is ontdekt om natuurboter van magarine te onderscheiden. Tegen likdoorns en eksteroogen. Een ajuin, die vooral een uur in azijn gelegen heeft, wordt van alle schillen ont daan, fijn gesneden en dan met linnen vast op den likdoorn gebonden. Dit her- hale men drie maal daags. Reeds met een paar dagen kan men den likdoorn zonder pijn met een mes afsnijden. Vreemde verschijnsels.Te gelijker tijd wordt van die vreemde natuurver schijnselen melding gemaakt. In Hamburg viel een zoogenaamde bloedregen, waar door eerst heel wat ontsteltenis werd ge wekt bij onderzoek bleek de roode kleur van den regen toe te schrijven te zijn aan het vallen van myriaden insecten (caracus cocci nella). In het kanton Lijzern viel een grijze sneeuw het hevigst te Langenthal toen de sneeuw gesmolten was, bleef een asch- laagje achter. Door geleerden werd dit verschijnsel aanstond in verband gebracht met de uitbarsting van den Mont Pelé i n i883 vielen bij de Krakatau-uitbarsting eveneens aschdeelen in sommige streken van Europa. Te Browhead heeft men een kolom rook waargenomen boven de zee, die van zuilvorm in een spiraal veranderde cn ten slotte in zee verdween het weer bleef iptusschen zeer helder. Fr. i.5o per schot. Wanneer men zegde dat er in het Maison du Peuple eene ware school is van revolutie, een nest van jonge misdadigers en leerlingen anarchisten tot alles bereid, vandaag het revolverschot, morgen de dynamietaan- slag, spraken sommige personen van overdrijving. Dat was nochtans de zuivere waarheid wij hebben deze week voor de correction- neele rechtbank zien verschijnen een knaap, Henn Motte, een schoon staaltje van de jeugd, zooals zij in de broeikassen van het socialism wordt aangekweekt. Wegens zijnen ouderdom heeft de knaap slechts eene lichte straf ondergaan. Maar het publiek vraagt zich af of het gerecht nooit de ware schuldigen zal kun nen treffen, die schurken, welke aldus de jongelingen bederven, die verleiders, weifee door kinderen doen uitvoeren wat zij zelf niet zouden durven doen. Het schijnt nochtans dat het niet zeer moeilijk zou zijn de kerels te vinden, die revolvers uitdeelden en fr. i.5o beloofden voor elk schot. 't Zou mij verwonderen dat, ingelicht door dergelijke getuigenissen, het gerecht deze zaak niet verder doordreef. St-Pieterspenning. In 1901, ga ven de Vereenigde-Staten, Engeland en Duitschland de som van 923,000 fr. voor St-Pieterspenning, terwijl het catholieke België, Frankrijk en Spanje slechts 700,000 fr. bijdroegen. Dus, Belgen en bijzonder gij. rijke catholieken,een weinig meer gegeven en wij komen aan 't hoofd der lijst, want wij zijn in grooter getal dan onze broeders in Amerika, Engeland en Duitschland. Daarom is het noodig, dat er wat meer gegeven wordt voor 1902. Schapen en wol. Het schaap is zeker het nuttigste dier voor den mensch. Er zijn ongeveer 540 millioen schapen op de wereld dat is, naar de schrijver van een opstel in Das neue Blatt, be weert, ongeveer 100 millioen meer dan het aantal van alle overige dieren te zamen. Het menschdom verteert jaarlijksch 2,800.000 ton schapenvleesch dat is on geveer het vijfde deel van het gezamenlijke vleeschverbruik ter wereld. Men zou het echter nog buiten dat vleesch kunnen stellen. Maar wat men niet zou kunnen ontberen, dat is de wol der schapen. Engeland alleen voert jaarlijks i58 kilogram wol uit, welke, verwerkt tot verschillende stoffen, eene waarde ver tegenwoordigen van 528,000.000 fr. Op de geheele wereld worden jaarlijks bijna 12 millioen ton schapenwol ver werkt dat is veel meer dan van eenig ander tot kleedingstoffen gebruikt natuur- produkt, met uitzondering van katoen. Alleen van katoen worden i3 millioen ton verbruikt. Prijskampen voor trekhonden. Zondag i5 Juni heeft te Brussel de prijs kamp plaats voor trekhonden en inge spannen honden, ingericht door de Socié- te Nationale pour l'amélioration du chien de trait Beige. Aan het hoofd van 't comiteit staat graaf de T'Serclaes de Wommersom. Voor inschrijvingen, inlichtingen, enz. zich te wenden tot M. Van Buggenhout, 42, Isabellastraat, Brussel. Afschaffing van 't treinregiment. De bevelhebbers der verschilligc com pagnies van het treinregiment hebben bevel gekregen, aan het departement van oorlog inlichtingen te verschaffen, over den door hen verrichten vervoerdienst. Die inlichtingen zijn bestemd, om als grondslag te dienen, tot eene studie welke voor doel heeft, de afschaffing van het regiment en het aanbesteden der vervoer diensten in de garnizoensteden ofwel dien op een anderen voet in te richten. Volgens andere bladen, wil men den trein verminderen tot 4 compagnies, een per legerdevisie en elke van deze com pagnies zou bij de devisie worden inge lijfd, zoodat, zonder het korps af te schaf fen, het in alle geval geen afzonderlijk, zelfstandig bestaan meer zou hebben. In het contingent van dit jaar zijn, in plaats van i3o man, slechts 70 man aan dit korps toegekend. Het eeuwfeest der broek. De kleermakers te Londen hebben, dezer dagen, het eeuwfeest van de lange broek gevierd. Het was juist eene eeuw geleden dat koning Georges IV, destijds prins regent, en de afstammelingen van het Fransche Huis, die destijds gebannen waren, de korte broek tegen de lange ge ruild hebben. Dj verandering van de mode geschiedde metst omdat de jicht destijds nogal veel hoflieden met dikke beenenpiaagde, welke men onder de lange broekpijpen verborg. De karikaturisten van het tijdstip, na melijk Gibray, staken er vreeselijk den draak mede. Werkmanswoningen. M. Casimir Périer, voorzitter van het congres der maatschappijen voor goedkoope woningen in Frankrijk, verklaart in den Figaro dat België, zonder tegenspraak, het land is dat, tot hiertoe, de beste uitslagen heeft bekomen in zake van werkmanswoningen. Niet rooken.In Amerika wordteen hardnekkige strijd gevoerd tegen het mis bruife van het rooken %-an sigaretten, welke zoo noodlottig is voor de jongelingen. Te Chicago is door eene onlangs ge stemde wet verboden tabak en sigaretten papier teverkoopen ineenen omtrek van 200 meters, rond de school. In de Staten van het Westen is het door eene andere wet verboden sigaretten in te voeren of te verkoopen op straf van eene boete van 25o tot 1000 fr., bij de eerste overtreding. In Canada is het aan al de jongelingen onder de 18 jaar verboden te rooken of rookgerief of zich te dragen. Lange loopbaan. M. Tack, volks vertegenwoordiger van Kortrijk en oudste Kamerlid, zetelt sedert 1854 in de Kamer zonder onderbreking. M. Tack heeft de langste loophaan als Kamerlid van heel Europa. Nog twee jaar, als 't God belieft en men zal te Kortrijk plechtig zijn gouden jubilé als Kamerlid vieren. Gheest, Brouwer, Victor De Gheest, No taris en Schepen onzer Stad en hunne familie komen pijnelijk getroffen te wor den door het afsterven van hunne teêr- geliefde Moeder Dame VICTOIRE VAN TEMSCHE weduwe van den heer Pieter-Joseph DE GHEEST geboren te Hillegem den 5 April 1823. Lijkdienst gevolgd der bijzetting in den grafkelder der familie, Zaterdag 7 Juni 1902, om 10 1/2 ure, ter St-Martinuskerk. 1 TA D AALST. Er wordt kenbaar gemaakt, dat van g«ten Juni, de Zwemdok open is alle dagen der week van zonsop- tot zonsondergang. De toegang tot het zwemdok is koste loos des Zaterdags van 7 uren 's avonds en des 's Zondags van 6 uren 's morgens tot 's middags. Creemboter. Markt van Woensdag 4 Juni 1902 60 kilogrammen ter markt. Prijs fr. 2,5o tot o,oo per kil. AALST. De Processie van het H. Sacrament heeft hier Zondag 11. te midden der algemeene ingetogenheid haren gewoonlijken ommegang gedaan. Als gebruikelijk volgden den heer Com missaris van ons district, onze Stedelijke Overheden het H. Sacrament. AALST. Zondag avond rond 8 uren is er brand ontstaan op de slaapka mer van het huis bewoond door M. Edw. Schockacrt, hulppostbode cn boekbinder. Ons vrijwillig pompierskorps was vlug ter plaats doch zijne tusschenkomst was nimmer noodzakelijk daar het vuur door de geburen werd uitgedoofd. Doop van Z. K. H. de Prins Leopold. Ter gelegenheid vaiv den doop van Z. K. H. de Prins Leopold van België, zullen de bureelen van het provinciaal bestuur van Oost-Vlaanderen den Zaterdag 7n dezer maand, gesloten zijn. Aan de personen, die den prinselijken doop in St-Jacobs op Caudcnberg willen bijwonen Voor het publiek zal de kerk enkel toe gankelijk zijn langs de zijdeuien. De middendeur blijft voorbehouden aan den hofstoet, die den doopeling en zijne familie aanvoert. Het muziekkorps van het gidsenregi- ment zal de Bruiloftsmarsch van Mendels sohn en de Brabanjonne uitvoeren, ter wijl stukken voor orgel worden uitge voerd door den kapelmeester, M. Schae- ken. Hertog Karei Theodor en hertogin Maria Jozeva, ouders van prinses Albert, zullen op 5 Juni te Brussel aankomen en op 6 Juni het feestmaal bijwonen, door den Koning aangeboden bij gelegenheid van den doop. Vooitdurend vloeien er in 't paleis van prins Albert geschenken toe naar aanlei ding der plechtigheid. Het comiteit van Spa Attactions zal aan den prins een schoon werk zenden in BOis de Spa, opgeluisterd met schilderin gen,gezichten uit diebadstad verbeeldend. Ook in eene doos in dergelijk hout zal de Koningin de traditioneele pakskens suikerenboomen zenden. De ceremonieën. Sommige bladen blijven beweeren' dat de hertogin Theodoor, moeder van prin ses Elisabeth, de meter van prins Leopold zal zijn. Dit is eene dwaling. Het is de gravin van Vlaanderen die, gelijk van eerst af gezegd is, den doopehng boven de vont zal houden. De plechtigheid heeft plaats ten 2 ure. De hertog van Vendóme en prinses Karei van Hohenzollern zullen die bijwonen. Het hertogin wordt te Parijs weerhou den door de zorgen van haren jongst geborene en prins Karei kan zijnen mili tairen dienst niet verlaten. De koning, de graaf en de gravin van Vlaanderen, prinses Clementine en de andere leden der koninklijke familie zul len inkomen langs den bijzonderen ingang, die hen doorgaans voorbehouden is in de Borgendaelsteeg. Vier hofrijtuigen van groote gala be spannen met zes peerden, met gepruikte pikeurs, voetknechten en koetsiers zullen hef tog en hertogin Theodoor, prins en prinses Albert en den doopeling, allen met hun gevolg, aan het paleis van prin ses Albert gaan afhalen. In de eerste koets nemen plaats prins en prinses Albert. In de tweede de jonge prins, gedragen door gravin d'Oultremont, kolonel Jung- bluth, baron de Woelmont en Mevr. Bregenzer, gouvernante van prins Leo pold. In de derde de moederlijke grootouders en in de vierde de aide-de-camp en eere dames. Een eeregeleide van een half escadron gidsen met vaandel, onder bevel van kolonel graaf van der Burch.zal den stoet vergezellen en aan den grooten kerktrap zullen detachementen voetvolk de militai re eer bewijzen. Aan de kerkpoort zal de stoet ontvan gen worden door Z. Em. den cardinaal aartsbisschop van Mechelen, die prins en prinses Albert het wijwater aanbieden en allen vervolgens processiegewijs naar het altaar zal geleiden, terwijl het muziek korps der gidsen de Bruiloftsmarch van Mendelsohn speelt. Zoodra de leden der koninklijke familie en de genoodigden plaats genomen heb ben op de zetels en bidstoelen, die voor hen bestemd zijn, zal Z. Em. de cardi naal den doop verrichten, bijgestaan door den eerw. h. Quirini, pastoor der St-Ja- cobskerk, waarde doop geschiedt, van de zeer eerw. h. Delvigne, van Sint-Joost, de parochie van den kleinen prins, zeven priesters der parochie en verscheidene koorknapen. Gedurende den doop zal, gelijk wij zegden, de gravin van Vlaanderen, als meter den prins boven de vont houden. Na den doop zal een Te Deum worden aangeheven door cardinaal Goossens, be antwoord door het zangkoor, dat eenige strofen in gregoriaanschen zang zal uit voeren. Het register zal op het altaar ter onder- teekening liggen. Na de plechtigheid speelt het militaire muziek de Braban^onne en de cardinaal geleidt, met het kruis voorop, den stoet weer naar de groote deur, terwijl de koning, de graaf en de gravin van Vlaan deren, prinses Clementine, prinses Karei en de hertog van Vendóme de kerk langs de deur de Borgendaelsteeg verlaten. De pastoors der andere parochiën, de dekens der voorsteden en de bestuurders der collegies zullen tijdens de plechtig heid in het koorgestoelte plaats nemen. hij koi ho dai za{ Daags voor den doop, Vrijdag geeft de koning een groot feestmaal ten paleize voor 75 personen. Des zaterdags wordt in het paleis van den Graaf van Vlaanderen een feestmaal gegeven. Prinses Albert werd in haar verblijf van Den Haan aangenaam verrast door het toezenden van eenen inderdaad onge- wonen doopmantel. Deze is namelijk gemaakt door Indiaan- sche meisjes van Madras, uit witte en blauwe zijdraden en door M. Scholl, Belgisch consul aldaar gezonden. Het kleedingstuk werd door tusschenkomst van het ministerie van buitenlandsche zaken ter bestemming besteld. Vrouw Hanssens, herbergierster, wonende Leopoldstraat te Gent, was donderdag avond, 10 1/2 ure bezig met haren kelder te schuren. Zij had hiervoor een weinig vitriool gebruikt en de flesch met het overschot, op de tafel gezet waar aan haar man was ingeslapen. Deze laatste, ontwakend, aanzag de inhoud voor genever en ledigde ze in een teug. Hij werd ijselijk verbrand en is na ge neeskundige verzorging naar het gasthuis gebracht. Vreeselijke moord te Gheel. Het parket voor de derde maal ter plaatse. Aanhouding van den moor denaar. Zooals te verwachten was had het parket zware vermoedens opgevat tegen zekeren persoon. Inderdaad, zooals wij meldden was Jan Van den Eynde, de schoonbroeder van het slachtoffer, nog bij Paulien Van Genechten geweest 's avonds om 10 ure. Hij had haar nog een stukje schol gegeven. Het mes, dat in de woning van het slachtoffer gevonden was, had eenen sterken scholreuk. Jan Van den Eynde beweerde geen mes in zijn bezit gehad te hebben ge tuigen kwamen nochtans onder eed ver klaren gezien te hebben dat hij een mes in de handen had. Nog andere omstan digheden brachten er toe bij om de ver moedens op dien kerel te doen vallen. Zaterdag werden zijne kleederen in beslag genomen op verzoek van het par ket. Deze zullen scheikundig onderzocht worden door Mr Verrydt, van Turnhout. Daar de plichtige te Baelen werkt, zoo verwittigde het parket van Turnhout zaterdag avond de politie van Gheel per telegram, dat zij Jan Van den Eynde ter zijner beschikking moest houden. Bij zijnen terugkeer te Gheel werd hij zater dag avond in echtenis genomen. Toen hij tenigen tijd opgesloten was poogde hij zich te zelfmoorden, doch dit werd hem door de politieagenten belet. Opdat hij die poging niet meer zou herbeginnen werd hij gedurende geheel den nacht be waakt. Zaterdag, vertrok het parket samenge steld uit MM.-Dierckx, substituut van den procureur des konings, Van den Hove onderzoeksrechter en Hannoset, griffier vóór de derde maal naar Gheel. Eenige getuigen werden ondervraagd, doch Jan Van den Eynde vooral onder ging een langdurig verhoor. Hij loochen de nog ten stelligste alle plichtigheid en zegde dat hij geen de minste inlichting kende omtrent den moord. Zijne houding was nochtans slecht en versterkte bij de gerechtsdienaars de vermoedens. M. Van den Hove, de ieverige onderzoeksrechter liet den kerel evenwel niet los. Hij bracht hem heel behendig onder het oog de tegenstrijdigheden, die er in zijne verkla ringen voorkwamen, en confronteerde hem met andere getuigen. Door de tal rijke vragen eindelijk in het nauw ge bracht, was hij weldra verplicht, eenige bekentenissen te doen. Men maakte hiervan heel behendig gebruik om de tong loste maken van den moordenaar, die dan eindelijk niet meer bleef liegen en bekende, dat hij inderdaad Paulien Van Genechten, zijne schoon zuster had vermoord. Toen men naar het doel dier misdaad vroeg, klaarde hij zijne schoonzuster eerst s< delijk mishandeld te hebben en vervolge te hebben afgemaakt om zijne misdaad j doen geheim blijven. Wat hier eigen! van waar is weet men nog niett hecht het parket niet veel geloof aan l| laatste deel zijner verklaring. Tengevolge dezer schrikkelijke wordt er nu te Gheel ook van brandstitj ting gesproken, omdat de woning c wed. Van Genechten, de moeder van li slachtoffer, over 9 maanden, door d vuur werd in asch gelegd. Van kwaa willigheid zijn er geene bewijzen voj handen, doch dit punt zal onderz worden door het parket. Na de ondervraging werd de moord naar onder aanhoudingsmandaat ges en door de gendarmen naar het arres van Turnhout overgebracht, waar hij tt beschikking blijft van het parket. Hij| 29 jaar oud en heeft drie kleine kindera welke hij aan den onderzoeksree' vroeg, nog eens te mogen omhel» voordat hij weggebracht werd, natuurlijk toegestaan werd. Verder vroeg de moordenaar nogc hij toch alles bekend had, of hij niet a pakje pruimtabak mocht gaan koope vermits het toch wel de laatste zou 1 dien hij nog noodig had. De aanhouding is eene algemeene ti lichting geweest voor de bevolking Gheel, waar natuurlijk van anders 1 gesproken wordt. Er dient hier eene warme hulde gj bracht te worden aan den iever en behendigheid waarmeè de onderzo rechter deze zaak geleid heeft. Daarai is 't alleen te wijten dat de moordena| zoo spoedig ontdekt is. Nog nadere bijzonderheden. den onderzoeksrechter in 't nauw bracht opzichtens het moordtuig, zt hij eindelijk: Welja, ik heb het daan en hij begon luid te snikken enj weenen. Ik was om 8 ure bij het slachl binnen gekomen, zegde de moordena en heb er 2 fr. genomen. Paulien dat zij het vertellen zou later ben teruggekeerd en heb haar verm< Doch weldra komt hij op die verkl; terug en zegt dat zekere X... hem tot 1 misdaad aangespoord had. Toen die X... op bevel van het pari geroepen werd, kwam de moord< andermaal op zijne verklaring terug zegde dat die persoon er voor niets schen was en dan bekende hij eindeli rond 10 ure in huis gedrongen te van zijne schoonmoeder. Hij deed schoenen uit en klom naar de slaaj mer. Het vierjarig dochtertje van slachtoffer, Rosalieke, was wakker, d( het slachtoffer sliep. De moordei zegde brutaal tegen het kindje dat moest zwijgen, daar het van schrik be te weenen dan vermoordde de kerel slachtoffer met messteken terwijl zij sliep de ongelukkige heeft geen enkel kreet kunnen uiten. Ik heb eens gekapt en eens g< den, zegt de moordenaar. Hij gaf vei gens als doel op wat wij vroeger n zegden. Doch dit wordt voor 't oogenl nog niet aangenomen. De geneesheer Van den Eynde, eerst bij het slachtoffer geroepen werd den dood kwam bestatigen, zegt ook het slachtoffer in den slaap verrast en dood is zonder veel beweging te kunne maken. Op de vraag van den moordt naar heeft hij zijne vrouw en drie kind' ren van 4, 2 en 1 jaar oud, mogen vi wel zeggen. Bij deze samenkomst hadt hartroerende tooneelen plaats. Wij brachten hooger hulde aan de ijver van het parket die hulde is vo! verdiend, want te Gheel wordt hierove ook met algemeenen lof gesproken. (Handelsblad. Vrijdag nacht is over de stad Bruj en omstreken een hevig onweêr losgfrl borsten, vergezeld van eene geweldif regen- en hagelbui. Hier en daar zijn de stad schouwen en boomen omger door den bliksem en ontstond er 01 strooming door den overvloedigen regfil veroorzaakt. Te Varssenaere werd eene werkmansj hut, met strooi bedekt, in brand gestoken door den bliksem de woning werd bair vernield en de bewoners moesten bij ge- buren een onderkomen zoeken. Te Sint- Andries werden eene veers en een jongl paard in eene weide doodgebliksemd. Ten allen kante werden boomen vergerukt.De hagelbui heeft daarenbovenI al de roggevelden van het omliggende! verwoestde rogge die reeds een meter hoog was gegroeid en veel beloofde, ten gronde geslagen door de hagelsteenen. Het schouwspel is droevig. Er zijn geene persoonlijke ongelukken te betreuren. Het onweêr.Groote schade werd door het onweêr aangericht in den omtrek van Luik. Eene laag hagel van 4 centimeters dik bedekte de velden te Fexhe Slins. Al de hoven zijn verwoest. Op verschillige plaatsen in de Walen- streek is het vee in de weiden dood ge bliksemd. Ook hebben het klein wild en het gevogelte veel geleden. In eene gemeente bij Oudenaarde is eene hoeve door den bliksem in brand gestoken. De dochter des huizes heeft in den brand den dood gevonden. Slachtoffer van de speeltafel. De burgemeester van Thuin heeft naar het ouderlingen gesticht doen brengen, zekeren M. Monti, gepensionneerd kapi tein van het Fransche leger, officier van de

De Denderbode | 1902 | | pagina 2