ZAAILANDEN HOOIGRAS ZAAILANDEN HOOIGRAS HUIZEN allerbeste Hooigras HOOI- El\ NAGRAS HOOIGRAS VERKOOPING. Grasvenditiën 1902. 0 p ünrrst'verkooTïngT behuisde Hofstede allerbest Hooigras Hofstedegrond en Meerschen Werkmanswoning perceel Zaailand V E N Dl TÏE. Hooigrasvendiliën. OPENBARE VERKOOPING van te Erpe, in den Hoonegemmeersch. Het College van Burgemeester en Sche penen der Gemeente Erpe, zal op Don derdag 26 Juni 1902, om 4 uren namid dag, te Erpe, in den Hoonegemmeersch, in het openbaar verkoopen 4 hectaren Hooigras, te wassen staande op de meerschen aan de Gemeente Erpe toebehoorende. Op langen tijd van betaling. De koopers zullen moeten voorzien zijn van solvabele medekoopers en ge woon DE BURGEMEESTER EN SCHEPENEN. Op bevelG. De Vos. DE SECRETARIS, R. Bogaert. OPENBARE VERKOOPING TE HOFSTADE. Frans CRICK, Gemeente-secretaris van Hofstade, zal door het ambt van Deurwaarder DE VOS. te Aalst, op Donderde? 19 Juni 1902, om 2 uren namiddag, openbnarlijk ver koopen, de volgende koopen schoon en aller beste Hooigras, wassende binnen de gemeente Hofstade 1. Namens dame wed. Foucart-De Winne, grondeigenares te Hofstade, in den Hekehnk 2 koopen. 2. Isameus de kinderen Anselmus Daelman. teHofetade, in den Bekelink 2 koopen. 3. Namens de Kerkfabriek van Hofstade, in de Kerkmeorschen: 3 koopen. 4. Namens den heer E-niel Van den Bos- sehe, handelaar, te Hofstade, in den Bocht 16 koopen. 5. En namens het Gemeentebestuur van Hofstade, op de Beekdijkeu 21 koopen. De verkooping zal aauvang nemen in den Bekelink en aldus volgens bovenaangeduid orde voortgezet worden. Zjj geschiedt op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits goede en gekende borg stelling. OPENBARE VERKOOPING van TE MOORSEL, De Secretaris REYNTENS. te Moorsel, zal door bevoegd ambt op Maandag 16 Juni 1902, om 2 uren namiddag, open baarlijk verkoopen i° Namens den heer De Vis, provin ciaal Raadslid te Aalst, 4 koopen Hooi en Nagras, op eenen meersch aan het Kasteel 2° Namens den heer Carryn, bijzondere te Moorsel, 20 koopen Hooigras en 3 koopen Nagras, op een meersch Krekel dries. 3° Namens juffer Reyntens, bijzondere te Moorsel, 3 koopen Hooi en Nagras, op Krekeldries. 40 Namens den heer Reyntens, advo caat te Aalst, i3 koopen Hooi- en Nagras, op 't Hof Texel. 5° Namens den eerw. heer Nackers te Aalst, 12 koopen Hooi- en Nagras, in Waver. OPENBARE VERKOOPING van TE MESPELAERE. Deurwaarder Willrm VAN MUYLEM. te Aalst, zal op Dijnsda? 24 Juni 1902, om l ure nanoen, in het openbaar verkoopen 1° Namens juffrouw De Meyer, te Mespe- laere5 koopen Hooigrns, nabij deu Beek- meersch 4 koopen goed Hooigras, in den Beekmeersc-b; 6 koopen goed Ilooiirrns, iu den bteemanmeersch; 3 koopen goed Hooigras, op 't Rot en 1 koop good Hooigras aan de Bene- denstraat. 2° Namens mijnheer Karei De Roover, te Lokereu 4 koopen Hoo- en Nagras, in de Capperweide. Men zal vergaderen ter herberg Den Toren, bij G. Tilly. Verders op gewoue voorwaarden. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 19 aren, 5o centiaren Meersch, te Aalst-Mijlbeke, in de Bergemeerschen, sectie F, n. 83gc. Gebruiker Louis Vinck. Boomprijs fr. 60. 2° 54 aren Wijmenier, te Aalst-Schaar- beek, Se-Apolonia, in de Kleine Broeck- hagen, sectie C, n. 196. Gebruiker Frans Bauwens. Boomprijs fr. 36o. 3° 45 aren, 20 centiaren Wijmenier, nevens voorgaande, sectie C, n. 199B. Gebruiker voornoemden Bauwens. Boom prijs fr. 200. 4° 64 aren, 60 centiaren Meersch, te Eipe, Molenmeerschen, sectie B, n. 379 38o. Gebruikt door weduwe Leopold De Windt. Boomprijs fr. 180. 5° i5 aren, 70 centiaren Land, te Erpe, op het Boschveld, sectie C, n. 970. Ge bruiker Alfons Van Landuyt. 6° 18 aren, 20 centiaren Land, te Nieu werkerken, op het Groot Molenveld, sec tie C, n. 695. Gebruiker Leonce Piron. 7° En 60 aren, 90 centiaren Land, te Nieuwerkerken, op het Reygelveld. sectie B, n. 1077A. Gebruikt geweest door J.-B. Monsieur en Charles Buyl. Boomprijs 520 fr. ZITDAGEN: Instel Donderdag 19 T Verblijf Donderdag 26 J"ni '902. telkens om 3 uren namiddag, ter estami- net van M. Joseph Van der Vorst, zaad handelaar, te Aalst, aan de Sint-Martens- kerk. Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. i° Op Vrijdag 20 Juni 1902, A) om 1 ure namiddag, te Nieuwerkerken, Pijpen- beek, op Cottembosch; B) om 2 uren na middag, op St-Job, ten Kasteele van Regelsbrugge C) om 3 uren namiddag, te Aalst-Mijlbeek, op het Zandbeek en D) om 4 uren, in de Bergemeerschen, aan het Een 01. 20 Op Maandag 23 Juni 1902, A) om 2 t uren namiddag, te Aalst-Schaarbeek, aan 1 den Dendermondschen Steenweg en Trek- weg der Vaart, nabij de herberg De Kei zer en B) om 4 uren namiddag, achter de stokerij het Verbrand Hof. 3° Op Woensdag 25 Juni 1902, om 2 uren namiddag, te Erembodegem, Lan- gemeersch, Krommeersch en aan den Ninoveschen Steenweg en te Welle, in de Wellemeerschen. 4° En op Maandag 3o Juni 1902, om 1 ure namiddag, te Meldert, in de Mee- tersmeerschen, Zwijn, Falluintjesmeer- schen, Hoogemeerschen en Lutensmeer- schen. van eene schoone en welgelegen en Bouw^rond, TE MEIRE, BOSCHSTRAAT. De Notaris EEMAN te Erpe, zal, name wien het behoort, met gewin van palmslag gelagen, in het openbaar verkoopen Eene Hofstede, met woonhuis, magazijn, ruime schuren, stallingen en andere aanhoo- righeden, boomgaard en tuin, gestaan en ge legen te Meire, aan de Boschstraat, groot bi meting 10 aren, 46 centiaren, gekadastreerc wijk A, deel van nummers 129, 130 en 131, falende oost de kinderen Coppens, zuid Frans an WaBsenhove, west de Boschstraat en noord den Veldweg. Bewoond door deu eigenaar M. Frans Van Droogenbroeck. Onruiddelijke ingebruiktreding. Verdeeld in 3 loten, aangeduid op eon tafe reel en grondplan opgemaakt door deu beer Alph. Vau Nuffel, gezworen landmeter, te Aalst. ZITDAGEN Instel Donderdag 5 T ,nAfl Verblijf Donder,la| 19 lum 1902. telkens om 3 uren namiddag, tor herberg u Den Barbier, n bij M. Frans Van Cantor, te Meire, Boschstraat. OPENBARE VERKOOPING van goede TE BURST. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen Eerste koop. Eeue partij Land, gelegen te Burst. Klein Baardegem, gekadastreerd wijk b, nu nmer 96, groot 21 aren, 80 centi aren, pale'ide oost Frans De Schutter-Hen- drickx. zuid de erven Verhoeven en Alfons Aunorel, west de erven De Meerleer en noord het Bureel van Weldadigheid van Burst. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen te Buret. Klein Baardegem, bekend bij kadas ter wijk b, nummer 120, met eene grootte van 26 aren, 10 centiaren, palende oost de straat, zuid den heer Jan-Bapt. Ost-Van Durme, west- den beer Notaris Karei Verstraeten- Meuleman en noord 't Bureel van Weldadig heid van Gent. Derde koop. Een perceelken Land, gele gen alsvoren te Burst, Klein Baardegem, ge kadastreerd wijk b, nuiumor 201, groot 2 aren, 30 centiaren, palende oost Frans Van der Meulen, zuid, west en noord de Straat. Vierde koop. Een perceelken Land, ge legen tc Buist, Stochterstraat, gekadastreerd wyk b, nummer 229, groot aren, 20 centi aren, paleudo oost Jozef Van den Moortgato- ScheerÜDck, zuid den voetweg eu Bernard De Brouwer, west den voetweg en de erven Van Mieghem en noord Pieter Heudrickx. Al de voormelde goederen zijn gebruikt zonder termijn door de kinderen Stephaan De Meerleer, te Burst. ENKELE ZITDAG Woensdag 25 Juni 1902, om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door M. Camiol Rottiers slachter te Erpe, aan de Statie (Erpe-Meire). OPENBAREVERKOOPING van te AALST-M1JL<BEEK. Breedestraat, Ouden Dendermond schen Steenweg en Bergemeerschen. De Notaris EEMAN te Erpe, zal na mens de navolgende eigenaars, op Don derdag 26 Juni 1902, om 1 ure nanoen, te Aalst, op de nagemelde plaatsen, in het openbaar verkoopen 1" Namens M. Max Moens, te Aalst 12 koopen allerbest Hooigras, op eene partij meersch, nabij de Breedestraat, achter de hofstede van M. J. Van Neck. 2° Nann ns M. Karei De Vis, te Aalst A) 6 koopen Plooigras en 3 koopen te wassen Nagras, op eenen meersch in de Komme, aan de BreedestraatB) 2 koo pen Hooigras en 2 koopen te wassen Nagras, op Paperodtdries, nevens de herberg van Gustaaf Pilatte. 3° Namens mevr. wed. Van den Steen- Eeman en andere te Aalst4 koopen Hooigras en te wassen Nagras, op eenen meersch aan de Bergemeerschenstraat. 40 Door bevoegd ambt namens M. Achilles Eeman te Aalst: 20 koopen aller best Hooigras en te wassen Nagras in de Bergemeerschen, voorheen lijnwaadblee- kerij, tegenover den IJzerenweg, aan den Brusselschen Steenweg. N. B. Men za'. vergaderen te Aalst- Mijlbeke, Breedestraat, aan de partij ineersch van M. Moens, onder nummer 1 hiervoren, alwaar de verkooping op ge stelde uur zal aanvang nemen en de aan geduide orde volgen. De verkooping zal geschieden op ge wone voorwaarden en met tijd van beta ling mits goede borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van goede TE Aalst-Schaarbeek, Meire, Aygem, Welle, Cherscamp en Wichelen. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en «elagen, iu het openbaar verkoopen, de na volgende goede reu te weten Aalst Schaarbeek. Eerste koop. Een perceel Land en Meersch. gelegen op het Lokeren veld, geka dastreerd wijk B. nummers 17b en 18b, groot 47 aren, palende ten ooste Catharina Tolle neer, ten zuide do baan, ten weste den Graaf Cornet en tou noorde de Hoezebeek. Gebruikt zonder termijn door M. Cam. Ras8chaert-Tolleneer, te Nieuwerkerken. Tweede koop. Een perceel Meersch, iu de Hoezemeerschen, gekadastreerd wijk B, nummer 89. groot 13 aren, 30 centiaren, pa lende oost M Mergan als gebruiker, zuid juffr. wed. De Groot, west de Hoezebeek of bet gesclieed der gomeente Nieuwerkerken eu ten noorde E Ringoot. Onverpacbt. Gemaente Meire. Derde koop. Een perceel Land gelegen op Martensveld, gekadastreerd wijk A, num mer 976, met eene grootte 111 1 - - JAARLIJKSCHE VENDITIE van en te wassen M A G R A 8 te Erpe en Aalst Schaarbeek. De Notaris EEMAN te Erpe, zal ten ver zoeke van do volgende eigenaars op Maandag 23 Juni 1902, op nagemelde uren eu plaatsen, openbaarlijk verkoopen Gemeente Erpe. Om 8 uren slipt 's morgens. 1° Namens het Armbestuur van Erpe A 5 koopen Hooi- en Nagras, aan den Ledescben Steenweg, nabij de Steenen brug; B) 5 koopen Hooigras. in de Hoonegemineerscheu C) 2 koopen Hooigras eu te wassen Nagras, aan de Roos. Q.V.WH.U .1 ai au, JIJI- CUUUM zi<-» I lende oost de kinderen De Troyer, zuid Bur- gommeerscheu. te Erpe: A) 2 koopen Hooi- en te wassen Na gras, aau aeSteeneu brug; B) 2 koopen Hooi en Nagras, in de Zurenbosschen. 3''Namens den heer Jan-Bapt. Van Impe, te Erpe 3 koopen Hooigras, aan den Lode- schen Steenweg. 4° Namens M Remel Van Droogenbroeck, te Erpe A) 10 koopen Hooi- eu Nagras, in da Molennioerscbmi B) 2 koopen Hooi- en Nagras, nabij den Kleinen Steenweg. 5° Namens den heer Araand D'Hondt, te Aalst10 koopen Hooigras, in do Molen meerschen, nabij den Watermolen. 6° Namens den heer Karei Schockaert, te Erpe: 5 koopen Hooigras, in de Molenmeer schen. 7° Namens de erven De Boeck, te Hofstade: A4 koopen Hooigras, iu de Molenmoer- schen B) 6 koopen Hooigras, in de Hoone- Bij Licitatie. OPENBARE~VERKOOPING van eene te AALST, Gazometer straat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oor- degem, daartoe benoemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aanleg, zitting houdende te Audenaarde, zal ten over staan van den heer Vrederechter des Can tons Aalst en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk ver koopen EENIGE KOOP. Eene Werkmanswoning gestaan en ge legen te Aalst, in de Gazometerstraat, ge kadastreerd sectie C, nummer 11070, met Oo \T 1T nouaoiittiu otullC O, 11UII1U1CI llU/lr, IUCl 2 Aamens juö. wed. eldeman-Rasschacrt, eene grootte van 5o centiaren, palende l'.rnp' A L-n,M>n>, gemeester Vau Bever, west M. Cornand-Van der Gucht eu noord deu Belgischestaat eu de erven De Ryck. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Lievens, te Meire. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op Stevensveld, bekend bij kadaster wijk C, nummer 86, met eene grootte van 14 aren. 10 ceutiaren, palende oost M. Jan-Baptiste Van Liedekerfep-, zuid M. Saey-Rossaert, west met de rede Frans Van der Haegen en noord Doctoor De Ryck. Gebruikt zonder termijn door M. Victorien Maesschalck, te Meire. Gemeente Aygem. Vijfde koop. E°n perceel Land, golegen op den Varinck, gekadastreerd wijk B, num mer 1227d, groot 21 aren. 10 centiaren, pa lende oost den los en daarover 't Bureel van Weldadigheid van Haeltert en liet geselleed van Ileldergem, zuid de Godshuizen van Aalst, west de weduwe Pieter Van Cauter Van Durme en noord Petrns-Jan De Cock. Zesde koop. Een perceel Land, als voor gaande op den Varinck, gekadastreerd wijk b, nummer 1228, groot 26 aren, 10 ceutiaren, palende oost den los en daarover 't Bureel van Weldadigheid van Haeltert, zuid Petrus-Jan De Cnck, west de weduwe Van Cauter-Va» Dunne, en noord M. Jau-Norbert Dolleman. Beide perceelen land in pacht, zonder ter mijn, bij M. Petrus Jan De Cock, te Aygem. Gemeente Welle. Zevende koop. Twee perceelen Hofste degrond, gelegen op Klein Brnssel, bekend bij kadnster wijk A. nummers 333a en 333b, groot 6 aren 40 centiaren en de nummer 331i. groot 1 aar 50 centiaren, palende de num mers 333a en 333b, oost Joseph De Vulder-De Bolle, zuid den Boschlos. west Jan-Baptist Van Andenhove en de kinderen De Gussemé en noord Emeri Langelet en nummer 331b, oost de kinderen De Gussemé.zuid den Bosch- los, west Frans Beeckman en noord de kinde ren Wacbtelaar-Beeckman. Gebruikt zonder termijn, het goed bij de kadastrale nummers 333a, 333b door Jufvr. weduwe Van der Donckt-De Conincken het- geno bij nummer 331e door de kinderen En gelhart Beeckman, te Welle. Gemeente Cherscamp. A chtste koop. Een perceel Land, gele gen op Boeygem, aekadastreerd wijk E. num mer 476. groot 38 aren 30 centiaren eu vol gens meting 38 aren 14 centiaren, palende oost Mijnheer Steenhant, zuid Clemeut De Paepe, west de Boeygemstraat en noord Juf vrouw Marie De Bièvre. Gebruikt zonder termijn door Mijnheer Karei Van Leuven, te Cherscamp, Negende koop. Een perceel Land en Meersch. op 't Klooster of Tusschenbeek. ge kadastreerd wijk E, deel van nummers 511, 513, 518a en 518b en 527 en nummer 512, groot volgens meting2 hectaren 56 centiaren, palende oost Mijnheer Verhnlst-De Schaep- dryver. zuid Jufvrouw Sidouie De Bièvre, west Jufvrouw Clemence Eemnn en Mijnheer Luc. Beaucourten noord Jufv. Maria De Biè vre. Gebruikt door do heeren Van de Putte, te W ichelen en De Kerpel, te Wanzele. Verdeeld in 6 loten, op grondplan, als Lot 1, te nemen westwaarts of langs den eigendom van Mijnheer Beaucourt en Juf vrouw Eeman, groot 38 aren 74 centiaren. boomprijs fr. 20. Lot 2 daarnevens groot 30 aren 73 centia- ren- boomprijs fr. 14. Lot 3 nevens voorgaande, groot 30 aren 75 centiaren, boomprijs fr. 14. Lot 4, langsheen lot 1, 2 en 3 groot 33 aren 44 centiaren. nevens lot 4, groot 33 aren 44 cen- Lot E tiaren- Lot 6, ten noordo of nevens lot 5. groot 33 aren 44 centiaren. Gemeente Wichelen. Tiende koop. Eene partij Land, gele gen op de vorenste weido. gekadastreerd wijk B, nummer 1633, met eene grootte van 79 aren 90 ceutiaren, groot volgeus titel 86 aren 18 centiaren en volgens meting 80 aron 16 centiareu, palende oost de Straat, zuid de erven De Bièvre, west de Molenbeek, en noord de erven do Kerckhovo-De Loozo. Gebruikt zonder termijn door de heeren Edward Liovens, Hipp. De Thaey te Wiche len en andere. Verdeeld in 3 gelijke dealen van den noorde naar den zuide blykens het op den plakbrief staande grondplan. ZITDAGEN Instel Maandag 16 Verblijf Maandag 30 Jun' 1902' Telkens oin 2 uren namiddag, ter herberg Den Ki.okkknboi., t hij Mijnheer Louis Foncék, te Aalst, Molendries, N° 21. 8° Namens den heer Franciscus Van der Eist, te Erpa A) 6 koopen Hooigras, op het Hof ter Vaerent; B) 8 koopen Hooigras, in de Uoonegemmeerschen 9° Namens den heer Frans De Nys, te Erpe: 10 koopen Hooigras, in deu Hoonegem. 10° Namens den heer Donatus Schockaert, te Erondegem: 2 koopen Hooigras, iu de Uoo- negemmeorschvn, (Beekmeerschj. 11° Namens den heor David Pasrewyck, te Erpa 8 koopen Hooigras, in de Hoonegem- meerschen. 12° Namens den heer Pieter-Jan Mertens, te Lade: 2 koopen Hooigras, iu de Uoonegem meerschen. Aalst-Schaarbeek. 13° Namens den heor Dominions Van den Eeckbout-De Aoeck, te Erpe 2 koopen Hooigras, in de Hoonegemmeerschen. 1-1" Namens juffr. Maria Van den Henda, te Aalst 1 koop Hooigras, in de Hoonegem meerschen. 15° Namens den heor Jan-Bapt. Van Impe, voornoemd: 1 koop Hooigras, op den Dijk. Nog gemeente Erpe. 16° Namens juffr. Odille Van Wassenhove, te Aalst: A) 2 koopen Hooi- en Nagras, in den Zurenbosch B) 7 koopen Hooi- en Na- f ras, in de Koeibrugmeerscheu C) 2 koopen looi- en Nagras, in den Langenbroack. 17° Namens den lieer Burgemeester De Vos, t6 Erpe: 8 koopen Hooi- en te wassen Nagras, aan deu Watermolen, nabij het Dorp. 18" Namens den heer Constant Stalpanrt, te Erpe: 1 koop Hooigras, op bet Keizersveld. 19° Namens Leo Stalpanrt, to Aalst: 3 koo pen Hooi- en Nagras, in 't Wij water. 20° Namens den E. U. Pastoor Van de Putte, te Erpo: 20 koopen goed Hooigras en te wassen Nagras, in zijne meerschen aan het Dorp. f irde der verkooping. Men zal vergaderen te Erpe. aan den Lede- schen Steenweg, (Steenen Brng), aan den meersch van het Armbestuur alwaar de ver kooping zal annvaugen. Het volgende orde zal gevolgd worden: om 8 uren stipt's morgens, te Erpe, Ledescheu Steenweg, J/olenmeerscbeu, Hof ter Vaerent, Hoouegeiumeerschen en Aalst-Schaarbeek, Hoonegemmeerschen om 1 ure nanoen, te Erpe, aau de Roos, Zurenbosschen, Koei brugmeerscheu, Kruiskens. Langebroeck, Keizersveld, Watermolen en Wijwater en om 4 uren aan het Dorp. Op gewone voorwaarden eu tijd van beta ling mits te stellen goedu en gekende borg. OPENBAREVERKOOpTnG*""" van een goed TE LEDE, BOSCHSTRAAT. De Notaris De Gheest, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen, een goed per ceel Land, groot 21 aren, 94 centiaren, te Lede, Boschstraat. ZITDAGEN Instel Dijnsrlag 17 Verblijf Dijnsdai 4 )J""' '90Z' ten 4 uren namiddag, bij Hippolyte Eeckelaert, te Lede, Boschstraat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, ten verzoeke van den heer Louis Camu, te Aalst, op Dijnsdag 24 Juni 1903, om 2 ure namiddag open baarlijk verkoopen 12 koopen extra schoon Plooigras, wassende op zijnen meersch, gelegen te Aalst-Mijlbeke, in de Bergemeerschen, nabij het buitengoed van den heer De Vis-De Cock. OPEN BARE VERKOO I'Tng"™* van twee naneenpnlende te AALST, in de Hertstraat. I)e Notaris SCHELFHOUTte Oordegem, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen: Twee anneenpalende Huizen, gestaan en gelegen te Aalst, in de Hertetraat, N" 2 en 4, gekadastreerd sectie D, nummers 776v/2 en. 776n/2, met eene grootte samen van 1 nar. 10 centiaren, palende van de eene zijde M. J. De Raedt. van do andere zijde en langs achter M. Joseph De Bliec'c. Verhuurd samen mits 6 fr. per week. DEKDK EN I.AAT8TK ZITDAO: Maandag 10 Juni 1902, telkens om 3 uren namiddag, tor herberg Iu d'Hertshage, bij M. Camiel Wellekens, e Aalst, Borluutstraat, Nr 28. oost de erven Adolf Singelyn, zuid den heer Jan-Bapt. Van Begin, west voor noemden heer Van Begin en noord de Gazometerstraat. Verhuurd mits i3 fr. per maand. ENKELE ZITDAG Zaterdag 14 Juni 1902, om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, in het Stadhuis. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° Een Woonhuis, dienende voor tabak- fabriek, gestaan te Aalst, in de Achter straat, nr7, groot 3 aren, 80 centiaren. Gebracht op fr. 5570. Gebruikt door de Vereenigde Tabak bewerkers. 20 Zes neveneenstaande Woonhuizen, te Aalst, in de Erembodegerastraat, recht over het Schaliënhuis, n. 119, 121, 123, 125, 127 en 129, groot 3 a. 90 c. Gebracht op fr. 6000. Bewoond door C. Van Landuyt en anderen. 3dc Zitdag: Dijnsdag 17 Juni 1902, om 3 uren namiddag, ter herberg In de vier Winden, Keizerlijke Plaats, 65, Aalst. Studie van Meerster DE PAUW, Notaris te Aalst. i° Op Vrijdag 20 Juni 1902, om 2 uren namiddag, te Aalst-Schaarbeek, aan het Schaliënhuis, op den,Pontberg. 2° Op Maandag z3 Juni 1902, om 2 uren namiddag, te Aalst-Mijlbeek, Beek straat en Moorsel. 3° Op Dijnsdag 24 Juni 1902, om 2 uren namiddag, te Wanzele, aan den Water molen. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een perceel Zaailand te Cherscamp, Boygem ter Brugs- ken, sectie E, n° 3, groot 3o aren 40 cen tiaren. Gebruikt door den verkooper Frans Verschelden. Instel 16 Juni Verblijf 3o Juni I9°2> om 3 ure namiddag, ter herberg van Frans Verschelden, te Wichelen, Dorp plaats, rechtover het Gemeentehuis. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. Gewone jaarlijksche openbare verkoo ping van Hooigras, wassende op meer schen gelegen te Audegem, Schoonaerde, Berlaere en Wichelen, op Maandag 16 Juni 1902. A om 1 ure nanoen, te Schoonaarde, ter herberg In de Ster, bij Mme We Boemans, Dorp. B en om 2 ure nanoen te Wichelen, ter herberg a DeCasino.n bij Mr Van Duerne, Dorp. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° Eene partij Land, te Meire, Ruy- broeck, sectie A, n. 1268A, groot 20 a. 20 c. Gebruikt door Auguste Moreels. Boomprijs fr. 25. Ingesteld fr. 5oo. 2° Eene partij Land, te Erpe, Hoog- kauter, sectie C, n. 869, groot 16 a. 3o c. Gebruikt door Domien De Geyter. Ingesteld fr. 65o- 3° Eene partij Meersch, te Erpe, Mo- lenmeersch sectie B, n. 371A en 371B, groot 32 a. 40 c. Gebruikt bij Bernard Matthys. Boomprijs fr. i35. Ingesteld fr. 3ooo. 40 Een Huis zijnde de herberg Inde Post, te Hofstade, Statie, sectie C, n. 278V, groot 4 a. loc. Bewoond bij Ca- millc Pappaert. Ingesteld fr. 35oo. 5° Een Huis zijnde de herberg In den Lancier, te Hofstade, Steenweg van Aalst naar Dendermonde, sectie B, n. 354D, groot 3 a. 10 c. Bewoond door Alois De Somer. Ingesteld fr. 1000. 6° Eene partij Land, te Hofstade, Wei- veld, sectie A, n. 1043A, groot 61 a. 3o c. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruikt bij De Croock. Ingesteld fr. 4100. 7° Eene partij Land, te Hofstade, Ke- reken, sectie C, n. 871, groot 55 a. 20 c. Verdeeld in west en oosthelft. Gebruikt bij Frans Van Goethem en Alois Herre- wegh. Ingesteld fr. 4500. 8° Eene partij Meersch, te Hofstade, Keredries, sectie C, n. 705, groot 69 a. Verdeeld in west- en oosthelft. Gebruikt bij Van Goethem en Xavier Van Gyse- ghem. Boomprijs fr. 38o. Ingesteld fr. 1200. 90 Eene partij Land, te Hofstade, Tc- rensveld, sectie A, n. 5og, groot 23 a. 80 c. Gebruikt door Ch.-L. De Prez. Ingesteld fr 1200. io° Eene partij Land, te Hofstade, Brokkenlochting, sectie C, n. 677, groot

De Denderbode | 1902 | | pagina 3