ZAAILANDEN HOFSTEDE HOOIGRAS ZAAILANDEN Frankrijk. Engeland. Te huren terstond. Te huren f scl'00" ,II°IS in dc ZEEVISCH HANDEL II. Ari/s-De Paepe. Huis te huren meubels Werkmanswoning VERKOOPING. Grasvenditie 1902. HOOIGRAS allerbest Hooigras Hofstedegrcnd en Meerschen Koei en een schoon Rund, behuisde Hofstede WOONHUIZEN gend, ten 4 ure opstaande, begaf zij zich naar de beek van Fontaine du Riez en wierp er hare beide kinderen in. Daarna meende zij ook zichzelven te verdrinken doch het water was daartoe niet diep genoeg. Het feit wordt op verschillige manieren verteld. De een zegt dat de vrouw met het lijk van het jongste kind naar huis ging om haren man te toonen, terwijl een ander beweert dat de lijkjes door werklieden gevonden werden terwijl de moeder als waanzinnig door de stad liep, roepend dat zij hare kinderen vermoord had. Men denkt dat de moeder zinneloos is. Haar geestestoestand zal onderzocht wor den. Omtrent de redding van een 23tal zusters van de Orde der Verlossing, bij de ramp op Martinique, vinden wij de volgende bijzonderheden meegedeeld 0 Gedurende den kiezingsstrijd op 't eiland hadden vier honderd negers, allen ultra-socialisten, zich verbonden tot eene anti-katholieke vereeniging. Zij hadden besloten niet terug te deinzen voor het plegen van geweld tegen de priesters en de zusters der streek. Deze laatsten, ont steld over de plakkaarten met bedreigin gen, welke aan de muren van haar klooster waren bevestigd, besloten te vluchten naar de kapel. b Daar werden zij door de uitbarsting verrast, maar beschermd door de steenen muren der kapel, konden zij, ondanks de ontzettende hitte die er heerschte, een oogenblik afwachten om te vluchten. Allen, die zich niet in de kapel bevonden, kwamen om. Een telegram uit Vannes meldt, dat er in den omtrek dier stad eene vreeselijke misdaad is gepleegd. Een a5jarige kerel is op het gehucht Sollaye de kamer binnen gedrongen, waar eene vrouw sliep met hare vier kinderen. Hij wilde haar geweld aan doen en ze verworgen. De ongelukkige verdedigde zich en ge lukte er in zich te redden op de binnen plaats, maar hij haalde haar in, wierp haar ten gronde en verpletterde haar hoofd met steenen. Toesnellende geburen hiel den den moordenaar aan. De ongelukkige vrouw is kort daarna gestorven. De kin deren zijn door het armbestuur aangeno men. In 20 dagen naar Peking. De Oost-Chineesche Spoorweg-maatschappij heeft een overeenkomst gesloten met de Internationale Slaapwagen maatschappij, zoodat men in twintig dagen van Londen, Peking zal kunnen bereiken. Elke week zal minstens één rechtstreeksche wagen, van Moskou naar Peking rijden langs den j Mandchoerischen spoorweg en de Engel- sche lijn, die van Newchang naar de hoofdstad loopt. Een schoon en gerieflijk huis dienstig voor renteniershuis, alsook voor alle be drijven, hebbende verscheidene boven- en benedenplaatscn, laatst bewoond door M. Mayart, Brusselschestraat, n° 14, Aalst. Zich te bevragen zelfde straat, n° 12. Zonnestraal, te bevragen bij M. André Stiernon, Zonnestraat, t5, te Aalst. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 26, 27 en 28 Juni. TARBOT de 72 kil. fr. i,5o Roobaard fr. i,5o tot 2,00 Tarbottins fr. i,5o tot 2,5o Zalm fr. 3,00 Heilbot fr. 1,25 Kabeljauw fr. 0,70 Tongen (koppel) fr. o,5o, 1,00 tot 3,00 Nieuwe Landolium fr. 0,70 Groote Pladijs (stuk) van fr. 0,70 tot 2,00 Rog fr. 0,75 tot 3,oo Kreeften fr. 2,00, 4,00, 5,00 en 7,00 1 vaatje nieuwe Schotsche Haring 12 stuks fr. 2,5o Hollandsche Melkersharing 'tstukfr. 0,20 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks fr. 1,00 Hollandsche haring fr. 0,20 Dipppf werkmanswoning te huren gevraagd, liefst niet te ver van de Hopmarkt. Aanbiedingen aan het bureau der Denderbode. 78 Extra schoone tomaten- UbtaölC. planten te koop bij M. August Renneboog, apotheker, Nieuw- straat, Aalst. n° 20. Zich te bevragen bij Mr Vergeynst, Lange Zoutslraat, nr 58. Door uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van een Marktkraam 4 Rijwielen, enz., te Aalst, Vrijheidstraat, 60. Deurwaarder Jozf.f DE VOS. te Aalst, zal op Dijnsdag 1 Juli 1902, om 2 uren nnmid- dag, ten verzoeke en ter woonst van Jan-Bap- tiate De Troch (Kapper), Vrijheidstraat, 56, te Aalst, overgaan tot de openbare verkoo ping van Huismeubels, bestaande voorname lijk in Tafels, Stoelen, Kassen, Ledekanten, wol len Matrassenhangende horloge, ingelijste printen, koffers, sopba, waschkuipen, boter- tobbens, twee zilveren zakhorlogen, koperen Ooor en koffijpot, bloembak, keukengerief, winkeltoog met loketten, scboenmakerscerief, een groot marktkraam met zeilkleed, drij njwielen, een rijwiel voor dame, enz. ...De verkooping zal geschieden tegen dade lijke betaling en op de gewone voorwaarden. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van eene te AALST, Gazometerstraat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oor- degem, daartoe benoemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aanleg, zitting houdende te Audenaarde, zal ten over staan van den heer Vrederechter des Can tons Aalst en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk ver- koopen EENIGE KOOP. Eene Werkmanswoning gestaan en ge legen te Aalst, in de Gazometerstraat, ge kadastreerd sectie C, nummer 1107G, met eene grootte van 5o centiaren, palende oost de erven Adolf Singelyn, zuid den heer Jan-Bapt. Van Begin, west voor noemden heer Van Begin en noord de Gazometerstraat. Verhuurd mits i3 fr. per maand. TWEEDE ZITDAG Zaterdag 28 Juni 1902, om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van eene E\ WERKMANSWONINGEN te Aalst-Mijlbeke. De Notaris MOENS te Lede, zal ten aan- zoeke van wien het behoort, op de hierna ge stelde zitdagen, openbaar te koop aanbieden de volgende goederen Eerste koop. Eene behuisde en bestalde Hofstede met verdere afhankelijkheden, ge staan en gelegen te Aalst-Mijlbeke, Bosch- veld, gekadastreerd sectie D, nummers 507 en 508, met eene grootte van 24 aren, 70 cen tiaren, groot volgens meting 23 aren, 30 cen tiaren, palende noord-west den Ouden Den- dermondschen Steenwog, cost juffr. Valen tine Volckaert, zuid kerkgoed van Aalst en west M. Alphonse Janssens, te Sint Nikolaas. Onraiddelijke ingebruiktrediug. Boomprijs fr. 250. Tweede koop. Drij aaneenpalende Werk manswoningen, gestaan en gelegen te Aalst- Mijlbeke, Boschveld, gekadastreerd seciio D, nummers 537a, 537b, 537c en 537d, met eene grootte van 23 aren, 40 centiaren, uitwijdende volgens meting 23 aren, 30 centiaren, palende noord den Ouden Dendermondschen Steen weg, oost mijnheer De Vis-De Cock, zuid M. de Kerchove de Denterghem en west M. Judocus Van de Mnele en andere eigenaars. Samen verhuurd aan verscheidenen per week. Derde en laatste koop. Drie aaneenbou- dende Woonhuizen met erve en grond, ge staan en gelegen te Aalst-Mijlbeko, Kreke lendries, gekadastreerd sectie D, nummers 565c, 565c/bis, 567e en 567f, met eene grootte van 22 aren, 60 centiaren, inhoudende vol gens meting 25 aren, 72 centiaren, palende noord MM. De Rop en Vonck, oost de Dom pelstraat, zuid de erven Louis Van de Maele en west M. Frans Van de Maele. Verhuurd samen aan verscheidenen per week. Boomprijs fr. 125. ZITDAGEN Voor den instel Vrijdag 27 Juni 1Qfl9 Voor 't verblijf Vrijdag 4 Juli telkens om 3 aren namiddag, ter herberg In de Vlasbloem, n bewoond door den heer Victor Van der Maelen, te Aalst-Mijlbeke, aan den Ouden Dondermondschen Steenweg. Voor nadere inlichtingen wende men zich ter studie van den Notaris Moens, te Lede. Ds Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° 19 aren, 5o centiaren Meersch, te Aalst-Mijlbeke, in de Bergemeerschen, sectie F, n. 83gc. Gebruiker Louis Vinck. Boomprijs fr. 60. Ingesteld fr. 700. 20 54 aren Wijmenier, te Aalst-Schaar- beek, S^Apoloma, in de Kleine Broeck- hagen, sectie C, n. 196. Gebruiker Frans Bauwens. Boomprijs fr. 36o. Ingesteld fr. 1000. 3° 45 aren, 20 centiaren Wijmenier, nevens voorgaande, sectie C, n. 1993. Gebruiker voornoemden Bauwens. Boom prijs fr. 200. Ingesteld fr. 85o. 40 64 aren, 60 centiaren Meersch, te Erpe, Molenmeerschen, sectie B, n. 379 en 38o. Gebruikt door weduwe Leopold De Windt. Boomprijs fr. 180. Ingesteld fr. 17.50 5° i5 aren, 70 centiaren Land, te Erpe, op het Boschveld, sectie C, n. 970. Ge bruiker Alfons Van Landuyt. Ingesteld fr. 600. 6° 18 aren, 20 centiaren Land, te Nieu- werkerken, op het Groot Molenveld, sec tie C, n. 695. Gebruiker Leonce Piron. Ingesteld fr. 1440. 70 En 60 aren, 90 centiaren Land, te Nieuwerkerken, op het Reygelveld, sectie B, n. 1077A. Gebruikt geweest door J.-B. Monsieur en Charles Buyl. Boomprijs 520 fr. Ingesteld fr. 2000. ZITDAGEN: Instel Donderdag 19 - Verblijf Donderdag 26 JUIU^9°- telkens om 3 uren namiddag, ter estami- net van M. Joseph Van der Vorst, zaad handelaar, te Aalst, aan de Sint-Martens- kerk. Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. 3° En op Maandag 3o Juni 1902, om 1 ure namiddag, te Meldert, in de Mee- tersmeerschen, Zwijn, Falluintjesmeer- schen, Hoogemeerschen en Lutensmeer- schen. OPENBARE VERKOOPING van schoon en allerbeste te AALST-MULBEEK, in de Gistjensmeerschen. Deurwaarder Alfred MAHIEU te Aalst, zal op Maandag 30 Jnni 1902, om 4 uren na middag, namens den heer Bon Leo Bethune, Volksvertegenwoordiger en grondeigenaar, wonende te Aalst, openbaarlijk verkoopen: 20 koopen extra schoon en goed Hooigras, wassende te Aalst-Mijlbeke, in de Gistjens meerschen, achter het beluik van het Kasteel van O vei ham. Men zal vergaderen en verborgen 'ter her" berg Het klein Kasteel, n bij den heer Se* raphien Kieckens, te Aalst-Mijlbeke, Brussel- schen Steenweg. De verkooping geschiedt op gewone voor waarden en tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borg. Studie van den Notaris DE PAUW te Aalst. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een perceel Zaailand te Cherscamp, Boygem ter Brugs- ken, sectie E, n° 3, groot 3o aren 40 cen tiaren. Gebruikt door den verkooper Frans Verschelden. Instel 16 Tuni Verblijf 3o Juni 1902 om 3 ure namiddag, ter herberg van Frans Verschelden, te Wichelen, Dorp plaats, rechtover het Gemeentehuis. OPENBARE VERKOOPING van te AALST=M1JL(BEEK. Breedestraat, Ouden Dendermond schen Steenweg en Bergemeerschen. De Notaris EEMAN te Erpe, zal na mens de navolgende eigenaars, op Don derdag 26 Juni 1902, om 1 ure nanoen, te Aalst, op de nagemelde plaatsen, in het openbaar verkoopen i° Namens M. Max Moens, te Aalst 12 koopen allerbest Hooigras, op eene partij meersch, nabij de Breedestraat, achter de hofstede van M. J. Van Neck. 2° Namens M. Karei De Vis, te Aalst A) 6 lcoopen Hooigras cn 3 koopen te wassen Nagras, op eenen meersch in de Komme, aan de BreedestraatB) 2 koo pen Hooigras en 2 koopen te wassen Nagras, op Paperodedries, nevens de herberg van Gustaaf Pilatte. 3° Namens mevr. wed. Van den Steen- Eeman en andere te Aalst4 koopen Hooigras en te wassen Nagras, op eenen meersch aan de Bergemeerschenstraat. 40 Door bevoegd ambt namens M. Achilles Eeman te Aalst: 20 koopen aller best Hooigras en te wassen Nagras in de Bergemeerschen, voorheen lijnwaadblee- kerij, tegenover den IJzerenweg, aan den Brusselschen Steenweg. N. B. Men zal vergaderen te Aalst- Mijlbeke, Breedestraat, aan de partij meersch van M. Moens, onder nummer 1 hiervoren, alwaar de verkooping op ge stelde uur zal aanvang nemen en de aan geduide orde volgen. De verkooping zal geschieden op ge wone voorwaarden en met tijd van beta ling mits goede borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van goede TE Aalst-Scliaarbeek, Meire, Aygem, Welle, Cherscamp en Wichelen. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, iu het openbaar verkoopen, de na volgende goederen te weten Aalst Schaarbeek. Eerste koop. Een perceel Land en Meersch, gelegen op het Lokeren veld, geka dastreerd wijk B, nummers 17b en 18b, groot 47 aren, palende teu ooste Catharina Tolle neer, ten zuide de baan, ten weste den Graaf Cornet en ten noorde de Hoezebeek. Gebruikt zonder termijn door M. Cam. Rasschaert-Tolleneer, te Nieuwerkerken. Tweede koop. Een perceel Meersch, in de Hoezemeerschen, gekadastreerd wijk B, nummer 89, groot 13 aren, 30 contiaren, pa lende oost M. Morgan als gebruiker, zuid juffr. wed. De Groot, west de Hoezebeek of het gescheed der gemeente Nieuwerkerken en ten noorde E. Ringoot. Onverpacbt. Gemeente Meire. Derde koop. Een perceel Land gelegen op Martensveld, gekadastreerd wijk A, num mer 976, met eene grootte van 25 aren, pa lende oost de kindereu De Troyer, zuid Bur gemeester Van Bever, west Al. Cornand-Van der Gucht en noord den Belgischestaat en de erven Do Kyck. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Lievens, te Meire. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op StevenBveld, bekend by kadaster wyk C nummer 86, met eene grootte van 14 aren, 40 centiaren, palende oost M. Jan-Baptiete Van Liedekerke, zuid M. Saey-Rossaert, west met de rede krans Vau der üaegen en noord Doctoor De Ityck. Gebruikt zonder termijn door M. Victorien MaeBscbalck, te Meire. Gemeente Aygem. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Varinck, gekadastreerd wijk B, num mer 1227i>, groot 21 aren, 10 centiaren, pa lende ooet den los en daarover 't Bareel van Weldadigheid van Haeltert en het gescheed vau lleldergem, znid de Godshuizen van Aalst, west de weduwe I'ieter Van Canter, Vau Dnnneen noord Petrus-Jan De Cock. Zesde koop. Een perceel Land, als voor gaande op den Varinck, gekadastreerd wijk b, nummer 1228, groot 26 aren, 10 centiaren, palende oost den los en daarover 't Bureel van Weldadigheid van Haeltert, zuid Petrus-Jan De Cnck, west de weduwe Van Cauter-Van Durme. en noord M. Jan-Norbert Holleraan. Beide jierceolen land in pacht, zonder ter mijn, by M. Petrus-Jan De Cock, te Aygem. Gemeente Welle. Zevende koop. Twee perceeleu Hofste- degrond, gelegen op Klein Brussel, bekend bij kadaster wijk A, nummers 333a en 333b, groot 6 aren 40 centiaren en de nummer 331l groot 1 aar 50 centiaren, palende de num mers 333a en 333b. oost Joseph De Vulder-De Bolle, zuid den Boscbios, west Jan-Baptist Van Andenbove en de kinderen De Gussemó en noord Emeri Langelet en nummer 331b, oost de kinderen De Gussemé.znid den Bosch- los, west Frans Beeckman en noord de kinde ren Wachtelaar-Beeckman. Gebruikt zonder termijn, het goed bij de kadastrale nummers 333a, 333b door Jufvr. weduwe Van der Donckt-De Coninck en het- gene bij nummer 331e door de kinderen En- gelbert Beeckman, te Welle. Gemeente Cherscamp. Achtste koop, - Een perceel Land, gele gen op Boeygem, gekadastreerd wijk E, num mer 476, groot 38 aren 30 centiaren en vol gens meting 38 aren 14 centiaren, palende oost Mijnheer Steenhant, zuid Clement De Paepe, west de Boeygemstraat en noord Juf vrouw Marie DeBièvre. Gebruikt zonder termijn door Mijubeer Karei Van Leuven, te Chersoamp, Negende koop. Een perceel Land en Meersch, op 't Klooster of Tosschenbeek, ge kadastreerd wijk E, dec-1 van nummers 511, 513, 518a en 518b en 527 en nummer 512, groot volgens meting 2 hectaren 56 centiaren, palende oost Mijnheer Verhulst-De Schaep- dryver, zuid Jufvrouw Sidonie Do Bièvre, west Jufvrouw Clemenco Eoraan en Mijnbeer Luc. Beaucourten noord Jufv. Maria De Biè vre. Gebruikt door de heeren Van de Putte, te Wichelen en De Kerpel, te Wanzele. Verdeeld in 6 loten, op grondplan, als volgt Lot 1, te nemen westwaarts ol langs den eigendom van Mijnbeer Beaucourt en Juf vrouw Eeman, groot 38 aren 74 centiaren. boomprijs fr. 20. Lot 2 daarnevens groot 30 aren 73 centia- re"> boomprijs fr. 14. Lot 3 nevens voorgaande, groot 30 aren 75 centiaren, boomprijs fr. 14. Lot 4, langsheen lot 1. 2 en 3. groot 33 aren 44 centiaren. Lot 5, nevens lot 4, groot 33 aron 44 cen tiaren. Lot 6, ten noorde of nevens lot 5. groot 33 aren 44 centiaren. Gemeente Wichelen Tiende koop. Eene party Land, gele- gon op do vorenste weido, gekadastreerd wijk B, nummer 1633, met eene grootte van 79 aren 90 centiaren, groot volgens titel 86 aren 18 centiaren en volgens meting 80 aren 16 centiaren, palende oost de Straat, zuid de erven Da flièvre, west de MoU-nbeek, en noord de erven d» Kerckbove-De Looze. Gebruikt zonder termijn door de heeren Edward Lievens, Hipp. De Thaey te Wiche len en andere. Verdeeld in 3 gelijke deelen van den noord» naar den zuide blijkens het op den plakbrief staande grondplau. ZITDAGEN Instel Maandag 16 T lfl„. Verblijf Maandag 30 1902. Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg Den Ki.okkenbol, n bij Mijnheer Louis Fonoék, te Aalst, Molendries, N° 21. OPENBARE VERKOOPING van eene goede alsmede van Hoppestaken, Mest, Hooigras en Vruchten te velde, TE MOORS EL, Tinnenhoek. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens Jufvr. Philomena De Decker en Mr Camille Moens als voorloopige Beheerder van Mr P - S. De Decker, te Moorsel, op Woensdag 2 Juli 1902, om 2 uren uumiddag, te Moorsel, op de nagemelde plaatsen in het openbaar verkoopen 1° Op en nabij de hofstede van voornoemde Jufvrouw en Mr De Decker, in de Holstraat 7 koopen Hoppestaken 10 koopen Mest 3 koopen Hooigras ongeveer 28 Aren op strnik staande Rogge en Masteluin, verdeeld in koopen 't elks gerief, en meer andere voor werpen. 2° Aan de hofstede van Camille MoenB, in de Tinnenhoekstraat Eene goede Melkkoei en een schoon Rund. N. B. Men zal vergaderen aan de hof stede van Mr en Jufvr. De Decker, in de Hol straat. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden en met tijd van betaling, mits te stellen goede borg. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone en welgelegen en Ilouu'gi'oiul, TE MEIRE, BOSCHSTRAAT. Do Notaris EEMAN te Erpe, zal, namens wien bet behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in bet openbaar verkoopen Eene Hofstede, met woonhuis, magazijn, ruime schuren, stallingen en andere aanboo- righeden, boomgaard en tuin, gestaan en ge legen te Meire, aan de Boschstraat, groot bij meting 10 aren, 46 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummers 129, 130 en 131, palende oost de kinderen Coppens, znid Frans Van Wasseuhove, west de Boscbstraat en noord den Veldweg. Bewoond door den eigenaar M. Frans Van Droogenbroeck. Onmiddolijke ingebruiktrediug. Verdeeld in 3 loten, aangeduid op een tafe reel en grondplau opgemaakt door den heer Alpb. Vuu Nuffel, gezworen landmeter, te Aalst. DERDE ZITDAG Donderdag 3 Juli 1902, om 3 nren namiddag, ter herberg Den Bar bier, by M. Frans Van Cauter, te Meire, Boscbstraat. OPENBARE VERKOOPING te Erpe, in den Hoonegemmeersch Het College van Burgemeester en Sche penen der Gemeente Erpe, zal op Don derdag 26 Juni 1902, om 4 uren namid dag, te Erpe, in den Hoonegemmeersch, in het openbaar verkoopen 4 hectaren Hooigras, te wassen staande op de meerschen aan de Gemeente Erpe toebehoorende. Op langen tijd van betaling. De koopers zullen moeten voorzien zijn van solvabele medekoopers en ge woon ongeld. DE BURGEMEESTER EN SCHEPENEN, Op bevelGD e V o s DE SECRETARIS, R. Bogaert. Bij Sterfgeval. 0 OPENBARE VERKOOPING van goedo en een perceel Meersch, GELEGEN TE MEIRE. De Notaris LIMl'ENS, te Aalst, zal Damons wien het l>ehoort, met gewin van palmslag en gelagen, in bet openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Meire, wijk Oostdorp, bekend bij kadaster sectie C, nummer 470i, aldaar groot 9 aren, 60 centiaren, palende oost dame wed. Frans De Graevo, znid bet baautje en daarover den heer Const. Maesschalck, west dame wed. De Graeve voornoemd en noord den IJzerenweg. Tweede koop.Een perceel Land, gelegen te Meire, wijk Broeckveld, bekend bij kadas ter sectie C, nummer 448a, aldaar groot 42 aren, 20 contiaren, palende oost den beer Remi Vau der Gucht en den heer Alfons Scheerlinck, zuid den heer Frans De Winne als gebruiker, west het baantje en den heer Constant Van den Brulle en noord den heer Victoria Van Impe. Boomprijs fr. 85. Derde koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, wijk Stuiversveld, bekend bij ka daster sectie C, nummer 84a, groot aldaar 18 aren, 20 centiaren, palende oost de baan, zuid de erven De Scbaepmeester, west den Arme van Meire en noord den heer Constant Maes schalck. Vierde koop. Een perceel LaHd, gelegen alsvoren, wijk Broeckveld, bekend bij kadas ter sectie C, nummers 452d en 452e, groot aldaar 14 aren, 40 centiaren, palende oost den heer Remi Van der Gucht, zuid de erven Lievens en den IJzerenweg, west het baantje en daarover den beer Const. Van den Brulle en noord don heer Alf. Lievens als gebruiker. Vyfdekoop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, wijk Broeckveld, bekend by kadas ter sectie C, nummers 474b en 474c, aldaar groot 18 aren, 60 centiaren, palende oost den heer Charles De Graeve, zuid den IJzerenweg, west den heer Victoria Van Impe als gebrui ker en noord den beer AlfonB Scheerlinck. Zesde koop. Een perceel Meersch, gele- 5en alvoren, wijk Broeckveld, bekend bij ka aster sectie C. nummer 436, nldaar groot 63 aren, 60 centiaren, palende oost den heer Desiré Maesschalck, zuid de erven Van Droo genbroeck, west de Straat en noord den heer Victor Raes. Verdeeld in noord-en zuid- helft. Boomprijs fr. 490. ZITDAGEN Verblijf Dijnsdag I Juli 1902, om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd u In het Gemeentehuis, n gehoudeu door den heer Petrus Braeckman, te Meire, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van en Bouwgrond XE KERKXKEN. De Notaris DE SADELEER, te Erembo- degem. zal door 't ambt van den Notaris ARENTS, te Haeltert, ten verzoeke van wie het behoort, openbaar verkoopen Gemeente Kerkxken. Koop een. Eene Tweewoonst met afhan gen en den grond, gestaan en gelegen op Terlicht, gekend bij cadaster sectie B, num. mer 16, met eene grootte van 5 aren 54 cen tiaren, volgens meting 5 aren 88 centiaren, palondo noord den steenweg van Aelst naar Geeraerdsbergen, oost de rijbaan eu daarover Petrus De Meerleer, zuid Theopbile Roelandt en west Victor Taeleman. Bewoond door Do- natus De Vriendt. Verdeeld in '2 loten. Lot I. 3 aren 69 centiaren, te nemen ten oosten op de gansche doorsnede van den noorden naar den zuiden, met de gebouwen van keuken, kamers en schotelhnis er op staande te scheiden met half schouw van lot II hierachter beschreven. Lot II. 2 aren 19 centiaren, te nemen ten westen nevens voorgaande lot, ook op de gansche lengte, met de gebouwen van keuken eu ufhangen, schuur eu stalling er op staan de, te scheiden met half schouw van lot I hierboven. üp te leggen 2,50 franks per lot voor meetkoBten. Koop twee. Een perceel Bouwgrond ge- geu op Terlicht, rechtover de Gemeente school, met eene grootte van 3 aren 8 cen tiaren, palende noord den steeuweg van Aelst naar Geeraerdsbergen, oost Cyrille Van den Broeck. zuid Camille Gbysels en Louis Van der Eecken-Gees, west Louis Van der Eecken-Gees. Gebruikt door den eigenaar Felix Gees. Zitdagen Instel Donderdag 3 Juli lftAO Verblyf 10 1902» telkens om 2 nre namiddag, ter herberg van Isidore Bogaert, te Kerkxken, Driehoek. De gebouwen van koop een zullen zicht baar zyn den Dijnsdag l Juli 1902, van 1 tot 6 ure namiddag. Alle gemak van betaling voor een deel der koopsom. Voor nadere inlichtingen wende men zich ten kantore van de Notarissen DE SADE LEER, te Erembodegem, en ARENTS, te Haeltert. Er zal geen derde zitdag gehouden worden.

De Denderbode | 1902 | | pagina 3