Overjarige Panden Huis te huren ind.^z°°- Vruchten te velde Bij occasie te koop A.Vandensype-Scheltjens Dagelijks zichtbaar M' en Mc Jos. Neefs, en daarna gaf men aan de familie heel omzichtig kennis van de ramp. Vervol gens werden de gendarmen van Moll ver wittigd, die zich onmiddelijk ter plaatse begaven en een voorloopig onderzoek in- stelden. Deze verwittigden het parket van Turnhout per telegram. Ook M. de bur- f0Ct gemeester Dierckx meldde in een kort relaas het voorval per telegraaf. Samengesteld uit MM. Boone, procu reur des konings, Van den Hove, onder zoeksrechter, Hannoset, griffier en Ver- meirsch, wetsdokter, begaf het parket zich naar de plaats der ramp. Geheel het personeel der fabriek en nog andere personen werden door M. den onderzoeksrechter ondervraagd, om de oorzaak te ontdekken, die de ramp had veroorzaakt. Doch men kon maar weinig inlichtingen geven. Ziehier hoe men denkt dat de ontplof fing zich heeft voorgedaan M. Knaeps, die het toezicht had over al de werklie den, vertoofde gewoonlijk in de kardoe- zenmakerijen als hij er het een of ander te verrichten had. De kardoezen worden gemaakt bij middel van een werktuig, waarin de dynamiet den vorm krijgt van kardoes, 't is te zeggen rolvoemig. Onder dit werktuig bevindt zichj de voorhanden zijnde dynamiet in eenen bak. Men denkt dat de toezichter Knaeps in het gebouw is gekomen, om 't zij eene vijs of ander zins te herstellen aan het werktuig. Toen hij dit ging verrichten zal hij voorzichtig heidshalve den bak dynamiet hebben doen verplaatsen door twee werksters. Toen die bak weggedragen werd, moet de ontploffing hebben plaats gehad. Zoo besluit het bestuur ten minste uit de be- statigmgen, onmiddelijk na de ramp ge daan. Dit legt uit waarom twee werkvrou wen zoo verre weggeslingerd werden en hun de armen en bccncn werden afgerukt. Wat er ook van zij, de ware toedracht der zaak zal wel nooit gekend worden daar de vier personen, die juiste inlich tingen konden geven, gedood zijn. Zon dag en maandag zijn talrijke nieuwsgieri gen naar de plaats der ramp komen zien, liefhebbers photografen namen zelfs licht- teekeningen. Kolonel Michel der artillerie van Antwerpen is door het parket van Turnhout als expert genoemd. Hij zal ter plaats een onderzoek doen. In het Duitsch-Belgische grens- dorpje Moresnet was de pater-overste uit het klooster aan het Eikske bijna het slachtoffer geworden van een sluwen op lichter. Een net gekleed heer, vermoede lijk een Belg, vervoegde zich Zondag morgen bij hem en wilde hem, naar zijn zeggen een flink geschenk in geld doen voor den nieuwen kruisweg. Daarna overhandigde hij den overste een bankbiljet van 5oo mark, met de bemer king, dat hij 25o mark aan den kruisweg schonk, en de rest dus z5o mark, terug wenschte te krijgen. Daar het papier er goed uitzag, bemerkte de pater niet dade lijk het bedrog, doch gelukkig nog wel vóór dat hij 25o mark had teruggegeven. Het stuk bleek toen een soort reclame, welke aan de achterzijde in kleine letters was aangegeven. De vrome schenker raakte nu op tamelijk onzachte manier buiten de deur. De acties klommen dan weer en de maatschappij werd eiken dag machtiger men spreekt zelfs van nieuwe tramweg concessies voor haar. De beheerders dier tramwegen zijn vooral, volgens M. Coutant, Belgen, Engelschen en Amerikanen. Onder de betrokken afgeveerdigden zou een oud-minister zijn. M. Coutant zegt dat hij niets zal verwaarloozen om zoo spoedig mogelijk zijne interpellatie te doen bespreken, want, zegt hij, de Fran- sche betalers zijn bestolen door deze cos- mopolieten, met den goeden wil van het gouvernement. M. Coutant is natuurlijk verantwoorde lijk voor deze verklaringen. De sluiting der catholieke scho len. Op bevel van Combes hebben de prefecten aan al de scholen, door geeste lijken zonder toelating gehouden, officieel aangezegd dat zij 8 dagen tijd hebben om hunne scholen te sluiten. Te Mans heeft de eigenaar der school van Sillé-le-Philippe, den vrederechter van Montfort voor M. Aubertin, voorzit ter van de burgerlijke rechtbank, gedaagd omdat deze op 28 Juni laatst de zusters uit de school dreef en de zegels legde op het gebouw. M. Aubertin heeft bevolen dat de vre derechter binnen de vier dagen de zegels moet wegnemen. Te Bordeaux hebben de catholieke scholen ook bevel gekregen om binnen de 8 dagen te sluiten. Toen de automobiel van M. Rivière, die met M. en Mev. Level een tochtje deed te Suresnes, bij gebrek aan petrool niet meer voort wilde, poogde men den vergaarbak te vullen, maar de petrool ge raakte in brand, de vergaarbak ontplofte. De twee heeren werden erg gekwetst. De dame bleef ongedeerd, maar kreeg een zenuwschok, waarvan men ernstige gevol gen vreest. Engeland. In Oxfordstreet te Londen kwam Vrij dag avond een man een blikslagerswinkel binnen cn gaf eene groote theebus, om te laten soldeeren hij zou ze later komen terughalen. Spoedig bemerkte men dat de bus geweldig stonk en toen men de politie gewaarschuwd en de bus geopend had, vond men deelen van twee verschillende menschenhoofden. Het eene hoofd was in de lengte doorgesneden.De besteller heeft natuurlijk zijn bus niet teruggehaald en tot hiertoe ontbreekt ieder spoor van hem. Gewezen Berg ven Berm- tiert ikheid Aal«t. OPENBARE VERKOOPING VAN de nog overblijvende op Woensdag 6 Augustus 1902, om 2 uren namiddag, op den Koer van 't Stad huis, door het ambt van den heer Deur waarder Jozef De Vos. ZEEVISCH HANDEL H. Arys-De Paepe. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 17, 18 en 19 Juli. TARBOT de kil. fr. i,5o Roobaard fr. i,5o tot 2,00 Tarbottins fr. 0,75 tot i,5o Grieten fr. 0,5o tot i,5o Heilbot fr. I>25 Kabeljauw fr. 0,70 Tongen (koppel) fr. o,5o, 1,00 tot 3,00 Nieuwe Landolium fr. 0,70 Groote Pladijs (stuk) van fr. 0,70 tot 2,00 Rog fr. 0,75 tot 3,oo Kreeften fr. 2,00, 4,00, 5,00 en 7,00 1 vaatje nieuwe Schotsche Haring 12 stuks fr. 2,25 Hollandsche Melkersharing 'tstukfr. 0,20 x vaatje zuivere Melkers 6 stuks fr. 1,00 Hollandsche Haring fr. 0,20 Nieuwe vollen Hollandsche Haring 12 stuks fr. 3,5o STEUR fr. a,00 ZALM fr. 3)00 Men vraagt Plaats, n° 28. keukenmeid, goed loon, Keizerlijke Te huren. E™ .^ho™ RT teniershuis, hebbende verscheidene boven- en beneden plaatsen, voorzien van pomp- en regenwater, ge staan op de Keizerlijke Plaats, n° 40, thans in huur tot 3o September aanst. aan Mr Désiré De Wolf. Voor de conditiën zich te wenden bij Mr Heyvaert-Moyersoen, zelfde straat, n° 40. n° 20. Zich te bevragen bij Mr Vergeynst, Lange Zoutslraat, nr 58. Te huren een schoon Huis in de Zonnestraat, te bevragen bij M. André Stiernon, Zonnestraat, i5, te Aalst. Holland. De koningin en haar geneesheer. De Haagsche correspondent der N. Gron. Ct. schrijft Het woord van Dr Roessingh geldt voor onze koningin als wet. Ge kunt u nauwelijks voorstellen met hoeveel eer- biéd H. M. den kundigen geneesheer be jegent en hoe hoog zij tegen hem opziet. Men heeft wel eens beweerd, dat onze jonge koningin eene vrouw is van onver- zettelijken wil,een beminnelijke heersche- res, maar die zich tegenover iedereen van haar macht bewust toont. Laat mij u ver zekeren, dat zij tegenover haren lijfdokter de meest onderworpene en gehoorzame patiënte is. Ik weet dat zij, tijdens hare ernstige ziekte, meermalen blijken heeft gegeven van slaafsche volgzaamheid tegenover zijn bevelen. Zelfs als Dr Roessingh een en kele maal in zijne voorschriften en voor zorgen weifelde om de hooge lijderes te ontzien of aangenaam te zijn, was de jonge koningin de eerste om te verklaren dat, wat de dokter voorschreef, stipt moest geschieden en zij zelf volgt eiken raad, iederen wenk, zonder morren of zonder verklaringen te vragen, op. Enkele malen, als de koningin in de eerste dagen van aanvankelijk herstel, een oogenblik het bed wilde verlaten,zondt zij jwst een bode naar den dokter waar hij ook was om te vragen of het mocht. Dr Roessingh (en M. Pot eveneens) waren dan ook getroffen door de meegaandheid van de koninklijke lijderes. Ongetwijfeld heeft hare gedweeë onder werping aan den leefregel, dien de ge- neesheeren haar voorschreven, veel tot de spoedige en volkomen genezing bijgedra gen. En H. M. gaat nog steeds voort zich trouw te voegen naar alles wat Dr Roes- ""ngh nuttig en gewenscht voor haar acht. Frankrijk. Nieuw schandaal. Er staat een nieuw schandaaltje in het parlement te wachten. M. Coutant, socialistsch afge- veerdigde van Ivry, zal bij de heropening der Kamer interpelleeren over wat hij noemt de trust der vervoermiddelen te ranjs.Hij beweert dat om eene maat schappij te stichten en een kapitaal te vormen, men acties heeft uitgegeven aan 75ofr.; daarna deed men ze dalen, tot den belachelijken prijs van 26 fr. Zij Werden dan opgekocht door de leden van den bestuurraad, waaraan verscheidene «geveerdigden déelmaken. Misschien goed bedoeld, maar... De sultan van Perak, wiens zoon aan de hoogeschool van Oxford heeft gestu deerd, bracht dezer dagen een bezoek aan deze universiteit en werd daar op een feestmaal onthaald. Bij deze gelegenheid wilde hij iets zeer vleiends zeggen voor de hoogeschool en deed dit door de aanha ling van een spreekwoord uit zijn land. Of de professors en studenten nu het vleiende dat er voor hen in dit spreek woord lag zullen begrepen hebben, is wel eenigzins te betwijfelen. Het spreekwoord luidde namelijk Zijl gij onder buffels, dan moet gij brullen als een buffel, zijt gij echter onder schapen, dan moet gij blei ten als een schaap Terwijl leeraars en studenten tamelijk verbluft nadachten wat dit spreekwoord wel met hen zou te doen hebben, zette de hooge gast in zijne lofrede de universiteit dc kroon op, door er met ernst en nadruk bij te voegen Dit laatste heeft, zoo hoop ik, mijn zoon in Oxford geleerd. Toestand van koning Edward. Maandag is, met het oog van het vorvoer des konings, aan boord van zijn jacht, repetitie gehouden door 6 matrozen, die eene pop op eene berrie droegen. De weg voor den kroningsstoet, naar abdij van Westminster, is nog niet be paald. De dagbladen melden dat de koning heeft toegestemd, indien zijn toestand het toelaat, in het begin van Augusti eene processie door de stad Londen te houden, langs denzelfden weg als bepaald was op 27 Juni. De koning heeft dijnsdag ten 11 uren in een ambulanciewagen Buckinghampa- leis verlaten, in bestemming voor Victo- riastrectstatie, waar om 11 ure 3o een trein met den koning naar Portsmouth is vertrokken. De trein brengt Z. M. tot in de onmiddellijke nabijheid van zijn yacht. Italië. Groote hitte. Het is Zaterdag door geheel Italië vreeselijk warm geweest. Te Rome, Vicenza, Brescia, Modena, Milaan en andere steden zijn verscheidene geval len van zonnesteek met doodelijken afloop vooigekomen. In een groot tabaksfabriek te Modena werden 3o arbeiders door zon nesteek getroffen. Waar gaan wij naartoe Mi laan is het Dorado der werkstakingen. Dezer dagen hebben de loopmeisjes der modisten, allen meisjes van 12 en i3jaar, den arbeid gestaakt, om de afschaffing te verkrijgen van de zware doozen, waarin zij goed bij de klanten moeten bezorgen. Bovendien wilden zij niet langer gebruikt worden voor keuken- en ander huishou delijk werk bij hare patroons en ten slotte eischten zij loonsverhooging. Na eene reeks vergaderingen onder socialistische leiding gehouden te hebben, kregen zij haar zin. Thans staken de 12 tot i4jarige kleer makers- en friseursleerlingen, die, ten ge- talie van 5ooo man in optocht door de stad zijn getrokken en eveneens mee tings houden. OPENBARE VERKOOPING van opstruiks taande VELDVRUCHTEN TE AALST-MIJLBEEK. Deurwaarder Alfred Mahieu, te Aalst, za ten aanzoeke van M. Ch. De Vis. eigenaar te Aalst, op Woensdag 23 Juli 1902. om 8 uren 's morpens, openbaarlijk verkoopen, de vol gende opstruikstaande veldvruchten. 1" 10 aren Haver, op eene partij land ne vens het fabriek der heeren Geeriuckx, De Nneyer en C" op de Hertshage. 2' 15 aren Haver, op Paperodedries, aan de hofstede van de weduwe De Bruyn-Van Neck. 3* Op den Imbaut of Hoogveld, aan Pape rodedries, 25 aren tarwe, 40 aren Haver, 36 areu tarwe en 23 aren haver. Men zal beginnen aan het fabriek van de heoren Geerinckx, De Naeyer eu Cu Herts hage, verders zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling. VENDITIE van TE MOOR8EL. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal namens juffrouw Marie Van Wichelen, te Moorselop Vrijdag 18 Juli 1902, ten 1 ure nanoen, overgaan tot de openbare verkooping van de volgende Veldvruchten, wassende op goederen gelegen te Moorsel, Kattenbroeck, te weten Aan de Godstraat. 15 aren Geerst. 17 aren Aardappelen. 15 aren Haver. 31 aren Tarwe in 2 koopen. 31 aren Masteluin, in 2 koopen. 23 aren Koorn, 31 aren Koorn, in 2 koopen. 25 aren Masteluin, in 2 koopen. Op Miegem 29 aren Haver, in 2 koopen. Op do Twee Dagwand en half 26 aren Aardappelenin 2 koopen. Gewone konditiën en tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borg. VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° Een Huis, te Aalst, Geeraardsberg- schen Steenweg, geteekend n. 111sectie B, nummer 376F, groot 1 aar, 10 centi aren. Bewoond door Edouard Callebaut, aan 3,00 fr. te week. En 20 46 aren, 80 centiaren Land, te Aalst, op den Ajuinkauter, sectie B, num mer 445. Gebruikt door wijlen de weduwe Strickx-De Bruyn. Verdeeld in 3 deelen. Instel, Maandag 28 Juli Verblijf, Maandag 11 Oogst '902' telkens om 4 uren namiddag, ter estami- net Den Hemel bij de kinderen Strick-De Bruyn, te Aalst, Geeraards- bergschen Steenweg. VENDITIE VAN VELDVRUCHTEN De Notaris Breckpot, te Aalst, zal, openbaarlijk verkoopen, Maandag 21 Juli 1902, a) om 9 uren voormiddag, te Nieu- werkerken, Laar, op het Reygersveld, 20 aren Tarwe b) om 10 uren voormid dag, te Aalst-Schaarbeke, op den grooten Iloesekauter, 23 aren Gerst en 70 aren Koorn en op den Ajuinkauter 14 aren Aardappels, i5 aren Haver en 7 aren 60 centiaren Masteluin c) om 3 uren namid dag, te Aalst-Mijlbeke, op Immerzele, 1 hektaar, 54 aren Koorn en 02 aren Haver. Bericlit aan <Je Ktoltat»akfal>rikanten. TE KOOP Eene buitengewone sterke Pers met eene vijs van 8 centimeters doorsnede, zoo goed als nieuw. Zich te bevragen bij J. Heirwegh-De Bruycker, te Wetteren. Te huren terstond. Een schoon en gerieflijk huis dienstig voor renteniershuis, alsook voor alle be drijven, hebbende verscheidene boven- en benedenplaatsen, laatst bewoond door M. Mayart, Brusselschcstraat, n° 14, Aalst. Zich te bevragen zelfde straat, n° 12. DirGCt werkmanswor"nf> te buren gevraagd, liefst niet te ver van de Hopmarkt. Aanbiedingen aan het bureau der Denderbode. 78 eenen schoonen Boxe voor twee peerden, alsook andere bouwmaterialen zooals ramen, deuren, enz. bij Robert Meganck- Kelders, meester-metser en ondernemer, Keizerlijke Plaats, te Aalst. Bij hem zijn ook te verkrijpen alle soorten van ceramiek- en cimentsteenen voor vloeren. Zeer gematigde prijzen. Allerhande Zaden. Alle soorten van tuinbouwbloemen en groentenzaden, veldzaden, klaverzaad, beste soorten van betteravenzaden, enz., zijn te verkrijgen bij J. DE CLERCQ, tuinbouwkundige van eerste klas, nr 12, Kerkstraat, te Aalst. VEEKWEEKERS LIEFHEBBERS van Honden- en Pluimgedierte schrijft in op het blad L'ELEVAGE ver schijnende den 10, 20 en 30 van iedere maand. Het eenige blad dat in elk nummer eene gekleurde plaat geeft. Het tijdschrift handeld uitsluitend over Pluimgedierte en Vischkweek, Hofbouwkunde en Landbouw. Elke inschrijver heeft rechtop ndverten- tieëu uitsluitend over hof- en landbouw, jacht, kweek van visch- en pluimgedierte handelend. Prijs per jaar 14 fr. betaalbaar op voor hand, proefnnmmer 0, 75. Men schrijft in bij Georges Van de Putte, Korte Zoutstraat, Aalst. GROOT magazijn van Meubels rechtover het Postkantoor, HOPMARKT, AALST. De Weduwé MALLEGO heeft de eer aan het geacht publiek kenbaar te maken dat er bij haar te bekomen zijn alle soor ten van meubels, tafels en stoelen voor herbergen, eetplaatsen of salons, beddens met of zonder ressort, matrassen van i5 tot 100 fr., lavabos, kassen in alle groot ten, gepolierd of vernist, koffers van 2,a5 tot i5 fr., zetels van verschillige prijzen, kerkstoelen van 2,5o tot 20 fr., kinder stoelen met speeltafels en groote keus van kindervoituren, tapijten en kussens, snij werk voor meubelmakers, stoelbiezen van eerste kwaliteit, enz. KOOPT de beste, zuivere INLANDSCHE KOLEN van B. De Schaepdryver C'e Statiestraat, 20, te Aalst. Agenten der voornaamste koolmijnen. Spoedige en treffelijke bediening met zakken wegende 51 kilos. LangcZoutstraat, ÏO, Oudhuis Gezusters Borreman, Witgoed artikels, lijnwaad, half lijn waad, katoenen, gordijnen, zakdoeken, tafellakens, handdoeken, servietten, ge maakte hemdens, voor heeren en dames, cols, cravatten, broderies, kanten, nor male slaaplijven en onderbroeken, enz., beveelt zich in de gunst van eenieder. BERICHT. MEN LETTE WEL OP HET ADRES I». RINGOIR-DE NUTTE, Meesterschaliedekker en Witter Hoogstraat, JV° 11. N. B. Men aanvaart alle soorten van werken wat den stiel betreft. Wel opgelet S P E C I AL I T E I T van ROODE EN WITTTE WIJNEN OP FLESSCHEN. Alle soorten van fijne Likeuren. Besle wijn- en graanazijn bijzonder ge schikt voor den opleg en voor winkeliers. LET WEL OP 'T ADRES: Alois MER TE NS, 3o, Gentschestraat, 3o, Aalst. EN ZEER YOORDEELIG TE KOOP BIJ EDMOND rumbaut, Koopman in Kruidenierswaren, te Aalst, Vaart, eene groote winkelvitrien voorzien van groote glazen en arduinen dorpel; twaalf zeer schoone hof- en corridorposturen im.20 a im.40 hoog; een goeden builmo len voor bloem, een plettermachien (con- casseur) voor haver en maïs; een schoon machien (strooisnijder) beiden van laatste model en onlangs nieuw, op probatie en ziende werken verschillige houten en koperen basculs; een paar oude camion- wielen; een schoonen rijzadel met toebe- hoorten zoo goed als nieuw; een zeer ster ken tilbury met kap en zomerkas, onlangs voorzien van nieuwe brancards en wielen Te zien alle dagen der week en 's zon dags tot 's middags. Hij vraagt te koopen een goed laag rijtuig op twee wielen met afvallende le deren kap, voor ponney of groot paard. WILT GIJ gclioone, goede en rijke Meubelen koopen per occasie, wendt u bij FERDINAND DE SMET, eenig huis gevestigd te Aalst, Molendries, N° 10, nabij de Varkensmarkt, daar kunt gij bekomen zooals: slaapkamers en salon garnituren in alle stijlen, eetplaatsen, in gesneden eikenhout, coffres-forts, pianos, suspensions, bureau-ministre, kleer- en lijnwaadkassen, togen, tapijten en car- petten, secretaire, colisse en andere tafels, spiegels voor salons en andere, schouw- garnituren, enz. enz. Al mijne meubelen bevinden zich in zeer goeden staat en komen voort uit al de rijkste publieke verkoopingen. Op verzoek begeef ik mij ten huize. YVe Louis Ruyssiuck, KOOPVROUW IN VISCH ENZ. Nazarethstraat, 12, Aalst. heeft de eer aan het geacht publiek ken baar te maken dat er bij haar, zooals vroe ger jaren, gestadig te bekomen zijn alle soorten van gras-, hof- en veldzaden, Den- dermondsch en Engelsch graszaad, waaschklaverzaad, beetenzaad, inlandsch ajuinzaad, alle soorten van bloemzaden, bijzonderlijk ook eerste klas van bloem koolzaden, alles van de beste hoeda nigheid. Alle hare zaden zijn gewaarborgd zui ver en van de beste soort, cn zij verkoopt alles aan den minst mogelijken prijs zij beveelt zich in de gunst van het geacht publiek. Huis vau vertrouwen. GROOT. KLEIN. Alfred KELDERS, Bisschopstraat, 2, Aalst. Handel in wol en gesponnen paarden haar. Specialiteit van echte Brabantsche matraswol aan 3,5o fr. den kilo. Schapenvellen, lammersvellen, schuts- vellen. P. S. Men komt met de stalen ten huize. Men gelast zich met het maken der matrassen. MAGAZIJN HOUTMARKT. IN 'T GROOT. IN 'T KLEIN DEPOT van glazen en kristalen flesschen, glazen pan nen, stopsels, heiligenbeelden, kruisbeelden en medaillons, porselein, gleis-een steen werk, pijpen, aardenwerk en steenen buizen, groote keus van tafelserviezen, nachtserviesen, kof- fiserviesen, bierservieeen en likenrserviesen, artikels in terre de Bohème, fantaieie en luxe artikels, groote keus van spiegels, suspensions en corridor lantaarns, lampen eu lampe-beige van bot gebreveteerd marqué Lemperenr Bernard, porte-parapluies en bloemvazen,enz. Th. De Brauw-Herssens, ingang langs de Pont- en Brusselschestraai, AALST Prijzen buiten alle concurentie. gediplomeerde chirurgijns TANDMEESTERS te 'Brussel(Brabantstraat13$ Te Aalst, Statieplein, N<»5, ALLE DAGEN. Te Ninove iederen Dijnsdag voor middag, bij de Weduwe Van Laer. Oude apotheek Behaegel Van Peteghem A. Kaeuffereigenaar gérant R. D'Hont. 53, Korte Zoutstraat, 53t AALST. Zorgvuldige bereiding van alle recep ten en preparaten met versche producten van beste hoedanigheid. Breukbanden. Verbindingen. Minerale waters Specialiteiten. N. B. Al de eigene en alomgekende produktcn voor huisgezin, opschikking, nijverheid en landbouw der apotheek BEIIAEGEL zijn als vroeger verkrijg baar. IAGAZIJN van gewaarborgd voor één jaar. P.-J- I^o«Ml»«©rtH, meubel maker, in de Leopoldstraat, N° 23, heeft de eer bekend te maken aan het geëerd publiek dat bij hem alle soorten van meu bels te bekomen zijn zooals bedden in accajou, notelaar, kerselaar en olm lava bos, commoden en kleerkassen, bufetten in accajou, notelaar, enz., enz. tegen zeer gematigde prijzen.

De Denderbode | 1902 | | pagina 3