BOOMEN 3 HUIZEN Frankrijk. Engeland. Italië. S. Sedeyn - De Backer, Maten Gewichten. ZEEVISCII HANDEL H. Arys-De Paepe. ZAAILANDEN behuisde HOFSTEDE BOUWGRONDEN Openbare verkooping Sparre Hopstaken GROOTEN B1LLARD Uit der band te koop Uit der hand te koop. HOFSTEDE Te huren terstond. HUISMEUBELEN Huis te huren. Te huren terstond. Gasfabriek van Aalst. Allerhande Zaden. Alfred KELDERS, Thomas had echter de zaak aan eene schoonzuster verteld en deze had zelfs be loofd. hem te helpen door aan de vrouw hel rattenkruid te overhandigen, dat de man uit den weg moest helpen. Deze kreeg nu berouw en schreef hem verscheidene brieven, om hem van zijne misdaad te doen afzien daar dit niet hielp, maakte zij het parket met de zaak bekend en daarop volgde zijne aanhou ding. Hij werd gevat in eene herberg te Athus. Een gevaarlijk oud-veroordeelde, Mau rice Torret, kwam zaterdag avond in het u Hotel du 14 Juillet, boulevard de la Chapelle, te Parijs, met eenige zijner kameraden. De baas, M. Bex, die hem reeds her haaldelijk had weggezonden, weigerde hem te bedienen. Om zich te wreken be gon hij eene klitnte, Mad- Fumarelli, die ineen hoekje zat te eten, te beleedigen. Deze antwoordde en Torret, woedend geworden, gaf haar een geweldigen vuist slag. De jonge vrouw stond plotseling recht en stak den aanvaller een mes in de borst, De bandiet wankelde buiten en viel op het voetpad. Naar Lariboisière gebracht, stierf hij bij de aankomst, zonder een woord te hebben kunnen spreken. Het mes had het hart geraakt. Mad. Fumarelli is aangehouden, hoe wel zij beweert in staat van wettige zelf verdediging gehandeld te hebben. De nood jn Bretagne. M. Tissier, kabinetsoverste van den minister van marine, zet zijn bezoek voort aan de visschershaven. De prefict heeft aan alle besturen verzocht inschrijvingen te ope nen ten voordeele van de ongelukkigen. De bisschop van Quimper, heeft ook aan de geestelijkheid inschrijvingen bevolen en verzocht hem de noodlijdenden te doen kennen. Er wordt een bijzunder beroep gedaan voor de visschers, die uit nood gedwon gen zijn hunne booten te verkoopen. Ook te Port-Sall en Plouguemeau doet de nood zich hevig gevoelen. Zaterdag heeft M. Tissier al de dorpen rond Concarneau bezocht. Overal vond hij vreeselijke ellende en moest hij hulp gelden achterlaten. In de omstreken van Noirmoutiers en Sables d'Olonne, is de nood ook groot, hoewel minder dan bij de Bretanjers en Normandiërs. De inschrijving van Gaulois be draagt zondag 93,200fr. Petit Parisien» zond 5o,ooo. Engelsche officieren. Men weet, dat het Engelsche leger in Zuid-Afrika in den oorlog hoe langer hoe grooter te kort aan officieren kreeg en men ten slotte daarin voorzag, door uit de gelederen, onder andere uit de koloniale troepen, verdienstelijke soldaten en onderofficie ren tot officieren te bevorderen. De officieren, die langs den gewonen weg hun rang hebben verkregen, zijn van dtze kameraden maar weinig ge diend. De Engelsche officier is een heel heer en is gemeenlijk van goeden huize. En nu worden die officieren uit de gele deren in Engeland en 't zal elders ook wel zoo wezen door de anderen geboy- cott. Men behandelt ze uit de hoogte aan de officierstafel, negeert hen, dringt er sterk bij hen op aan, dat zij dienst nemen bij voorbeeld bij West-Indische of Afri- kaansche regimenten, bij de Zuid-Afri- kaansche politie, enz. De slachtoffers hebben zich bij den minister van oorlog beklaagd, en lord Robert, de opperbevelhebber van het leger, heeft er werk van gemaakt. Zoo heeft generaal Kelly-Kenny een aanschrij ving tot de officieren gericht om met dat boycotten op te houden. Maar. zooals de Daily Express in een artikel dat zij Army Snobs noemt (bedoelende de boy- cotters) zegt, het geeft niets. - Zonderling gevolg van den oor log. Een onverwacht gevolg van den Zuid-Afrikaanschen oorlog is de gewel dige drukte bij de fabrikanten van muziekinstrumenten, na een stilstand in zaken van drie jaren. Een groote hoe veelheid trombonnes, pistons, hobo's en Turksche troms wordt door de Engelsche militaire overheid besteld. De oorlog toch heeft zóó geweldig huisgehouden onder dit eigenaardige oorlogsmateriaal, dat een algeheele vernieuwing noodzakelijk is gebleken. Een nieuw Pompei.Aan de Sorno. dicht bij Pompei, is nog eene door eene uitbarsting van den Vesuvius begraven stad ontdekt, die eenige eeuwen voor Pompei moet zijn te gronde gegaan. De Italiaansche regeering heeft uitgraving gelast. Hollandsche Haring fr. 0,10 Nieuwe vollen Hollandsche Haring 12 stuks fr. 2,00 Nieuwe vollen Hollandsche Haring 24 stuks fr. 3,5o Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. 0,60 Schelvisch fr. 0,701,00 tot 2,00 Imperial Oesters fr. 12,00 Zeeuwsche Oesters nr 1 10,00 nr 2 7,00 n nr 3 4,50 IN DEN GOEDEN KOOP. OoBtemlftclie Vischbank Nieuwatraat, 30, Aalst, gekend voor eerlijk eD treffelijk gediend te worden tegen matigen prijs. Aankomst wekelijksch Zalm (Saumon) per 1/2 kilo fr. 0,00 Groote Tarbot n 1,50 Eilbot Elbot) 1.00 Hol. Kabeljauw (Cabiliau) 0,70 Schelvisch (Eglefin) 0,70, 1, 1.25, 1.50. 2 Roobaurd(Rouget)l,00, 1,25, 1,50, 1,75, 2.00 Tarbot en Grieten 1,00. 1,50, 2,00, 3,00 Blankenherg8cbe Rog 1,50, 2,00, 2,50, 3, 4 Groote Vloot voor opleg 3,50, 4,00, 5,00 Makreelen (Mucquereau) 0,50 1,00 Tongen (SoIcb) koppel 1, 1,25, 1,50, 2,00, 3 Groote Pladijs (Plie) 0,75, 1,00, 1,25, 1,50, 2 Pieterman (Vive) 't stuk fr. 0,15,0,10 Klein Plaatjes, 0,20,0.15,0.10 Wittinu (Merlan) 0,25 0,15, 0.10 Garnalen de pint fr. 0 20 Kreften per stuk 1,50, 2,00, 3,00, 4 en 5 fr. 0,20 fr. 0,25 Geparkeerde mossels per kilo Hollandsche Melkersharing 't stuk STAD AELST. KEUKIKG 1903. De Burgemeester brengt ter kennis van de belanghebbenden, dut de zittingen tot de keuring der Maten en Gewichteu in 1903, voorgeschreven bij het besluit der Bestendige Deputatie v«n den Provincialen Raad van Oost-Vlaanderen. in date 5 December 1902, znllen plaats Lebben ter estamiuet De onde Posterij, n gehouden door den heer H. De SaedeleeiNieuwalraat, op de hiernavolgende dagen Dijnsdag 3, Woensdag 4, Donderdag 5, Vrijdag 6, Maandag 9, Dijnsdag 10, Woens dag 11, Donderdag 12, Vrijdag 13, Maandag 16, Dijnsdag 17, Woensdag 18, Donderdag 19 Februari, van 7 1,2 uren 's morgens tot 's middag eu van 1 tot 5 1/2 uren namiddag en Vrjjdag 20 Februari, van 7 1/2 uren morgens tot 's middags. De onderworp-ne fabrikanten, handelaars, winkeliers, kooplieden, herbergiers en drank- verkoopers, zijn verplicht al de Maten en Gewichten, die zy in hunnen handel gebrui ken aan de Keuring te onderwerpen. Zij zyn insgelijks verplicht aan den keur der, het lmlletijn bnn door het Plaatselijk Bestuur bezorgd bij de keuring te vertoonen. Gei laan en afkondigd tAalst., den 12 Ja- nuari 1903. De Burgemeester, M.-L. GHEERAERDTS. OPENBARE VERKOOPING van eiken en lurix sparren en larix Hopstaken, Snippel en Schaarhout, TE MELDERT. De Gemeente-secretaris Th. VASTEN- AVONDT te Meldert, zal door het ambt van Deurwaarder Alfred MAHIEU te Aalst, op Maandag 26 Januari 1903, om 9 uren voormiddag, openbaarlijk ver koopen 1° Namens dame weduwe Constant Clau- waert. te Meldert: 15 koopen elzen Slaghout, te Meldert, wijk Kokerij. 2° Namens mijnheer Engène Moens, nijve- raar te Aalst, op zijnen boBch te Meldert, Vorstcravaal 1° 150 extra schoone eiken van 1 m. tot 1 m 60 dikte. 2* 50 koopen larixe boomen. 3° 5000 extra schoone larix hopstaken. 4° 50 koopen larixe sleun. 5° 1000 schoone sparren hopstaken. 6° 40 koopen afgekapte Sparren. Meu zal de aangeduide verkooporde volgen. Op gewono conditiën en tijd van betaling voor de koopen boven de 10 franken mits goede en gekende borg te stellen. Te vergaderen bij Domien Robyns, aan de Kerk. Erembodegem. 2. 34 aren 3o cent. Land, op den Molenkauter. Gebruikers Constant De Haecken Joannes-Baptiste Beeckman. 3. 28 aren 5o cent. Land, op den Zwalmkauter. Gebruiker Constant Roe- landt. Haeltert. 4. 34 aren 5o cent. Meersch, in de Paepemeerschen.Gebruiker Franciscus Van Wesemael. 5. 33 aren Meersch, in de Paepe meerschen. Gebruiker Franciscus Van Wesemael. 6. i3 aren Meersch, in de Haelter- sche Meerschen ook genaamd Clitsen. Gebruiker Piron. 7.-32 aren 5o cent. Land, op de Middenste Hoeve. Gebruiker Constant Roelandt. 8. 19 aren 90 cent. Land, op den Kruiskauter Gebruiker Donatus De Ryck. Kerkxken. 9. 6 aren 40 cent. Land, op den Moeskauter.Gebruiker P Desamblanc. Heldergem. 10. 14 aren 10 cent. Land, op d'Hollebeke. Gebruiker René Lievens. 11. 3i aren 10 cent. Meersch, aan het Appelsveld. Gebruikers Ludovicus Van Durme en Ludovicus D'hondt. 12. 10 aren 3o cent. Land, op het Mergelveldeken. Gebruiker Domini- cus Vonck. 13. 1 hectaar i5 aren Land, op het Appelsveld. Gebruikers Livinus Van Durme, Carolus De Cock, Donatus Van de Wiele en Ludovicus D'hondt. Ver deeld in 4 deelen, elk van 28 aren 75 cent. beginnen van aan den oostkant. 14. i5 aren 10 cent. Land, op 'Hollebeke, Gebruiker Severinus Al- lard. Aygem. 5. 8 aren 60 cent. Land, op het Hauwveldeken. Gebruikers Livinus De Schryver en de weduwe D'Hondt. 16. 7 aren 3o cent. Land, op het Hauwveldeken, rechtover voorgaanden koop. Gebruikers Livinus De Schry- r en de weduwe D'hondt. 17. 47 aren 40 cent. Land, op den Kapellekauter. Gebruikers Carolus Verbeke, Petrus Lievens, Livinus De Schryver en de weduwe D'hondt. 18. 22 aren 3o cent. Meersch, op den Vaerick. Gebruiker Carolus Van Buggenhout. 19. 1 hectaar 25 aren 20 cent. Land, p het Beeksken. Gebruikers Josephus Neirinck en Josephus Ottoy. Verdeeld 4 deelen elk van 31 aren 3o cent. af te leggen van aan den oostkant neven jufvr. Maria Baeten. 20. 5 aren 70 cent. Land, op den Ottergemberg. En 56 aren 70 cent. Land, op den Ot- tergemberg. Gebruikster jufvr. wedu we Berleugée-Van Londersele. Denderhautem. 34 aren 20 cent. Land. op den Boon. Gebruiker J.-B. Van der Paelt. 22. 1 hectaar 35 aren 5o cent. Land en Meersch, op den Boon ook genaamd Kleinen Hoogcnweg. Gebruiker Al- phonse Van der Hoeven. Verdeeld in 4 deelen elk van 33 aren 87 cent. af te leggen te beginnen langs den zuidkant aan de Vosselstraat. 23. 4 aren 70 centiaren Land, op het Ruibroekveld. Gebruiker Paulinus Siroit. 24. 52 aren 5o cent. Land, op ten Borreken. Gebruiker Constant De Cooman. Verdeeld in oosthelft en westhelft. 25. 31 aren 5o cent. Land, op den Selkauter. Gebruiker Constant Van der Stock. 26. i3 aren 10 cent. Land, op het Zijpe. Gebruiker Constant De Cooman. ZITDAGEN Voor de koopen 1 tot en met 14 Instel Dijnsdag 20 Januari - Verblijf Dijnsdag 3 Februari en voor de koopen i5 tot 26 Ir.stel Woensdag 21 Januari >,„3 Verblijf Woensdag 4 Februari) 9 telkens ten 9 uren voormiddag stipt, ter herberg genaamd Het Hof van Wee- nen, bij den heer Adolphe De Gendt, te Aalst, in de Boterstraat, aan de Over dekte Markt. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Huis, te Aalst, in de Korte Rid derstraat, Nr 12, zijnde de herberg en logement,In de Stad Kortrijk. 1 Ingesteld fr. 2400. Ve',blijf 2I I JanUa" '9°3 om 2 uren namiddag, ter te verkoopen herberg In de Stad Kortrijk, Korte Rid- perstraat, 12, bij den heer Jules Man- nens. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 22, 23 en 24 Januari. TARBOT de >/t kil. fr. 2,25 Tarbottins fr. 0,00 tot 0,00 Grieten fr. 0,00 tot o.oo Heilbot fr. 1,75 Kabeljauw fr. 0,90 Tongen (koppel) fr. o,5o, 1,00 tot 3,00 Nieuwe Landolium fr. 0,90 Groote Pladijs (stuk) van fr. 0,70 tot 2,00 Rog fr. 0,75 tot 3,oo Kreeften fr. 2,00, 4,00, 5,00 en 7,00 Hollandsche Melkersharing 'tstukfr. 0,20 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks fr. 1,00 OPENBARE VERKOOPING van EN' MEERSCIIEN, gelegen te Aalst, Erembodegem, Haeltert, Kerkxken, Heldergem Aygem en Denderhautem. De Notarissen DE GHEEST en DE WINDT, te Aalst, zullen over de kinde ren Mici els-Van Londersele, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen, de volgende goederen te we ten Aelst. 1. 32 aren 10 centiaren Land, op den Ajuinkauter. Gebruikster Dame Steleman-Michiels. OPENBARE VERKOOPING van eene en BOUWGRONDEN. te Aalst, St. Camillusstraat, (Postweg). De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrederech ter, in het openbaar verkoopen, de vol gende goederen behoorende aan de kinde ren Tolleneer-De Cock. Stad Aalst. I. Eene Hofstede, groot volgens meting 3g aren 7 centiaren, met de ge bouwen van woonhuizen, schuur, stallin gen, remisiên en verdere af bangelijkhe den, gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Sl Camillusstraat, voortijds Post- weg, gekadastreerd wijk A, nummers 2289B en 2290B, met eene grootte van 39 aren 3o centiaren, palende ten ooste aan den heer Hippolyte Verbeeren, ten zuide aan dame Liénart-Van den Broucke, ten weste aan de heeren De Gheest en Van de Maele, jufvrouw Van de Meersche en de heer Franciscus De Paepe, ten noorde aan de Kassei. Gebruikt door de eige naars. Slechts gebracht op fr. 6100. Voorschreven behuisde Hofstede is ver deeld in 9 loten met aanduiding van elks grootte, verbeeld en aangewezen op het grondplan opgemaakt door den heer Ber nard Goethals, gebouw- en grondmeter te Aalst. II. En ten tweede een perceel Bouw grond, groot volgens meting 54 centiaren, gelegen rechtover voorschreven hofstede, gekadastreerd wijk A, nummer 2297c, met eene grootte van 40 centiaren, pa lende ten noord-zuide aan den heer Con stant De Wolf, ten weste aan de Kassei en ten oost-noorde aan den heer Ver- geynst Van Reckem en kinderen. Slechts gebracht op fr. 40. TWEEDE EN LAATSTE ZITDAG Zaterdag 3i Januari 1903 ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stad huis. OPENBARE VERKOOPING TE AALST-SCHAARBEEK, op Karrebroek. Ds Notaris DE GHEEST, to Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagenin het openbaar verkoopen Aelbt-Schaarbbek.. Karrrbroek. Een perceel Bouwgrond, groot volgens meting 9 aren, 35 centiaren, geleden te Aalst- Schaarbeek, op Karrebroek, palende ten ooste aan gebouwen cn grond van den heer Paerewyck Soetens, ten zuide aan de kassei leidende naar den Dendermondschen Steen weg, ten weste aan den weg naar Lede en ten noorde aan de heeron Alpbons en Joseph Vertongen. Verdeeld in 10 loten afgeschetst op een grondplan, niet aanduiding van elks grootte, opgemaakt door den heer Bernard Goethals, gebouw- en grondmeter te Aalst. ZITDAGEN Instel Donderdag 29 Januari iqno Verblyf Donderdag 13 Februari ten 4 uren namiddag, ter herberg van heer Georges Braeckman, te Aalst, in de Leopold straat, N° 71. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen 2 Huizen en Bouwgrond, groot 8 aren 96 centiaren, te Moorsel, Dorp. Bewoond door Van den Berghe en De Waegeneer, samen aan fr. 47,5o per trimester. I-gS' °on^ag 8 1 Januari 1903 Verblijf Donderdag 22 J telkensom 3 uren namiddag, ter te ver koopen herberg te Moorsel, Dorp, bij Franciscus Van den Berghe. V E N D I T I E van Snippel, Schaarhout, Eiken- Esschen- Beuken- en Larixboomen, TE MELDERTCravaalbosschen, op Maandag 2 Februari 1903, om 8 uren 's morgens, door het ambt van den Nota ris BRECKPOT, ie Aalst. PRIJSKAMP op den (Billard Charles Toulet), Bande Améric. Monarch Extra vive ten Koffiehuize Land van Riem, bij den heer Victor Keppens, Nieuwstr. 3. Inleg een frank. Men schrijft in van heden. Frwtrns *n maar<* Februari Uil YY II IJ». groote verkooping van Erwtrijs en Schaarhout, teAalst-Mijlbeek, ten aanzoeke van M. Ch. De Vis. een sterk Merriepaard, (Btabantsch ras), 4 jaar oud, bevrucht, (7 maand dracht), zich te wenden Krügershof huur- houderij, Statiestraat, 20, Aalst. Groote gerieflijke Toog, Loketten en Bocals, aan zeer voordeelige prijzen, bij A. Janssens-De Belevr, Geeraards- bergsche straat, Nr 11 te Aalst. - Vier eiken balken 6 Tc kOOp. meters iengte bij A. Van de Putte-Jonckheere, fabrikant in tabak, Vaartkaai, 9, Aalst. Tp L jv 200 buitengewone schoone A KUUp cana<Japlantsoenen, nabij de Statie Erpe-Meire. Zich te wenden tot MM. Celestien Piron-Stalpaert of Ch. De Brouwer, beiden te Erpe, Dorp. Tn kAAn Buitengewone schoone Ikuup. Kanadaplantsoenen, staande te Aalst, Gheeraerdtstraat. Zich te bevragen bij M. De Coen-Burny, Nieuw- straat, 49, Aalst. HFo 1/oon x5oo canadaplantsoenei 1L KUUp. aigook IO,ooo kilogr. betteraven; zich te wenden tot M. Alfons D# Smet, molenaar, Kerkhofb. te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van te AALST, nabij de Houtmarkt. De Notaris DE GHEEST. te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het open baar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Het Huis ten voorhoofde >p do Houtmarkt, geteekend N°21, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan oen huis van den beer Max Moens en van de andere of westwaarts aan een huis van den heer Theophile Wauters. Bewoond door den heer Jean De Neve. Tweede koop. Het Huis ten voorhoofde in de Vrouwenstraat, geteekend N° 10, hou dende van de eene zijde of oostwaarts asn het huis onder den volgenden koop en van de andere zijde of westwaarts aan een huis van den heer Theophile Wauters Bewoond door den heer Hector Van Cutsem. Derde koop. Het Unis in de Vrouwen- straat, geteekend N° 8, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan een huis van den heer Theophile Wauters en van de andere zijde of westwaarts aan het hnis onder den tweede koop. Bewoond door den heer Dominique Barrez. ZITDAGEN: Instel Woensdag 28 Januari 1 1903 Verblijf Woensdag 11 Februari ten 3 uren namiddag, ter herberg genaamd u Het Hof van Weeneu, n bij den heer Adolf De Gendt, te Aalst, aan de Botermarkt. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde en van een perceel Meersch, TE LEDE EN IMP E De NotariB EEMAN, te Erpe, en zijn ambtgenoot Meester DE WINDT Notaris te Aalst, zullen namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen: Eerste koop, Eene behuisde Hofstede met aauhoorigheden, gestaan en gelegen te Lede, wijk Ledezijde, groot 18 aren, 68 cen tiaren. palende oost de kinderen D'Hooghe, zuid Bernard Lalmant, west de straat en noord de Burgerhospitalen van Gent. Tweede koop. Een perceel Meersch, ge legen te Impe, Molenhoek, gekadastreerd wijk B, nummer 318, groot 25 aren, 20 cen tiaren, palende ten ooste Desiré De Craecker, ten zuide de beek. ten weste de kinderen D'Hooghe en ten noorde verscheidene. Boomprijs 50 fr. Voormelde goederen zijn laatst gebruikt geweest door juffrouw weduwe Verhofstadt. Oumiddolijk ingebrniktreding. ZITDAGEN Instel Donderdag 29 Januari 199g Verblijf Donderdag 12 Februari telkens om 3 uren van den avond, ter her berg In de Klok, by de juffrouw weduwe Frans Praet, te Impe, Dorp. lllirpn Bchoon en geriefelijk huis AC ai ut uiijjjet grooten hol, Gentsche- straat, N° 103. Zich te bevragen by M. Monfils-Delaroyère, Hopmarkt, Aalst. Een schoon gerieflijk Huis, hebbende verscheidene boven- en benedenplaatsen, voorzien van pomp- en regenwater, ge staan en gelegen te Aalst, Brusselsche- straat. Voor de conditiën zich te wenden bij de erven Bonner, zelfde straat, n® 3i Om reden van vertrek. o OPENBARE VERKOOPING van schoone llerbergK^1*'1-^) enz. te OORDEGEM, Varkensmarkt. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 2 Februari 1903, om 9 uren voormiddag, zijnde 0. L. Vrouw Lichtmis, ten huizo en ten verzoeke van den heer Edm. Van de Wiele. te Oordegem. In den tinnen Pot, aan de Varkensmarkt, in het openbaar verkoopen Huis meubels zooals tafels, stoelen, ban- keD, kleer- en a idere kassen, ronde tafel mei marmeren blad, bedstoelen met ressort, stoof met toebehoorten, Belgische lampen en an dere, groote spiegel, borlogie, heiligenbeel den onder bocal en andere, vazen, koperen moor eD kofhjpot, ijzeren kasaerollen en pan nen, gleisen keukengerief en meer andere voorwerpen. Herborggeriefbestaande in toog en buf fet, bier en andere glazen, bierliters, tinnen maten enz. De verkooping zal geschieden met gereed geld en 10 per honderd voor onkosten. de Veldstraat, N° 6, hebbende verscheidene beneden- en bovenplaatsen. Voor de voor waarden zich te bevragen bij P. De Coninck- Peirreboom, N* 8, Korte Zoutatraat. Een schoon en gerieflijk huis achter de groote Kerk, Nr 8, dienstig voor alle be drijven. Voor de conditiën zich te bevragen zelfde straat, Nr 18. Uitvoering van alle werken welke het vak bijdraagt. Door de ervaring van be hendige gasten, die hunnen stiel ten volle meester zijn, kan er voldoening gegeven worden aan al de klachten rechtstreeks n den bestuurder overhandigd. Alle soorten van tuinbouwbloemen en groentenzaden, veldzaden, klaverzaad, beste soorten van betteravenzaden, enz., zijn te verkrijgen bij J. DE CLERCQ, tuinbouwkundige van eerste klas, nr 12, Kerkstraat, te Aalst. Kluis van vertrouwen. GROOT KLEIN (Bisschopstraat, 2, Aelst. Handel in wol en gesponnen paarden- hair. Specialiteit van echte Brabantsche matraswol aan fr. 3,5o de kilo. Schapenvellen, lammersvellen, schuts- vellen, P. S. Men komt met de stalen ten huize. Men gelast zich met het maken der matrassen.

De Denderbode | 1903 | | pagina 3