De Vastenavonddagen Rechterlijke kronijk. EEN EN ANDER. Cath. Werkmanskring. Bedevaart naar Gent Stad Aalst. - Werkbeurs. AALST. Allerhande nieuws. Frankrijk. Holland. Finland. Vereenigde Staten. Koophandel s-Rec htbai van Aalst Groote Prijskan >7ïfi: \is nu v xïïi Arys-De Paepe, zijn hier in eene soort van Winterfoore herschapen met grooten paardjesmolen, barakken enz. In allegevaldiezottendagen zijn in vrolijkheid, zonder ergerlijke bal dadigheden, gevechten en krakeelen afge- loopen. 't Zijn vooral de jeugdige soms zeer jeugdige fabriekmeisjes, pas de pis- kous ontsprongen, die meest peper ge ven. Men ziet ze in groepen van 4 tot soms 30 dansend, springend, zingend de straten doortrekken van de eene danszaal naar de andere; meestal zijn ze zonder ca valiers. Andere groepen, jongelingen met hanne lievetjes, van ouderen leeftijd zijn insgelijks de klanten der danszalen. Het gewoel is 't ergst van de Hoogstraat naar de Molenstraaipoort, langs de Lange Zoutstraat, Groote Merkt, Molenstraat enz. De Groote Merkt is een punt van stilstand, om een bezoek aan den paard jesmolen enz. te brengen. De foorkramers van den paardjesmolen en ook andere ba rakken hebben zeer goede zaken gemaakt. Bij de burgerij zijn de mascaraden verlaten vooral door het mannenvolk. Wel treft men hier en daar eenige groepen jon gelingen aan meest al grappenmakers welke aardige en soms slordige costumen hebben aangetrokken. Des avonds in de estaminets treft men ook groepjes juffers aan meest zonder ca valiers die eens voor haar eigen zijn uit gegaan. Ze zijn propertjes aangedaan in kostumen vervaardigd uit goed van 3, 4, 5, 6 ellen voor 'nen frank en gedragen zich heel deftig. Wat de gezangen betreft ze zijn dub belzinnig men kan niet meer voorzeker zijn ze gedicht door iemand die nog lager in 't vak staat als 'nen carmellenpoët maar op den zelfden rang van Groene Pie, den dichter van den Blomzak. Ten slotte bestatigen wij eens te meer dat deze vastenavonddagen ons weêr eens hebben bewezen hoezeer de armoede hier dc muren oploopt. Zondag 8 Maart zal eene vergadering plaats hebben voor het leggen der grond slagen van die vereeniging, welker voor- loopig reglement door de Belgische Bis schoppen goedgekeurd is. De eed vóór 21 jaar. M. August Delcampe die het getuigschrift van land meter bekomen had, wilde den voorge schreven eed afleggen. Doch de rechtbank van Charleroi liet hem niet toe den eed te doen, zeggende dat hij nog geen 21 jaar was. Men bracht de zaak voor het beroepshof en deze gaf de rechtbank van Charleroi gelijk. Dan wendde men zich eindelijk tot het verbrekingshof en deze gaf aan Delcampe gelijk. Zoodat men zijnen eed mag doen als men wil. Arme sukkelaar Een brusselsch blad bad gemeld dat verscheidene socia listische volksvertegenwoordigers, onder ander citoyen Ansecle, zich, binnen eenige maanden, naar Rome zouden begeven.Le Pbuple zegt dat het nieuws onwaar is voor wat Anseele betreft De beruchte Gentsche dwingelandzoo schrijft het rood orgaan, dat wij letterlijk vertalen alhoewel hij talrijke kasteelen in Holland bezit en zich verrijkt met de uitbuiting der naaisters van Vooruit 1» men leze de kleine klerikale pers zou zich soortgelijke uitgave niet kunnen veroorloven. Citoyen Anseele zal voorzeker zeer ge vleid zijn over die schoone complimenten van lk Peuple, dié hem zoo fijn zekere onaangename herinneringen weet te bin nen te roepen. Wij zullen er bij voegen dat citoyen Anseele, al gaat hij naar Rome niet, toch pleizierreisjes kan doen naar Londen, Parijs, Zwitserland, enz. Of worden die misschien uit de roode kas betaald Wat zij er over denken. In Le Solbil, een Parijsisch blad, hetwelk de lasten bespreekt welke thans door de Kamer komen gestemd te worden, treffen wij volgende bedenkingen Indien de millioenen, die de Smet de Naeyer thans zal binnendoen, aan onze regeering werden ter hand gesteld, zou den zij verdwijnen gelijk eene weggetoo- verde muskaatnoot. In België dienen zij om de openbare schuld uit te delgen, de rechten op de koffie af te schaffen, de werkmanspensioe nen te vergrooten. Indien de werklieden nog een gezond oordeel hebben, zullen zij weten wat hun te doen staat. Zoo spreekt eene gazet die onze gevoe lens niet deelt, maar toch rechtzinnig ge noeg is om elk het zijne te geven. Hoe zij het volk beminnen. In den Duitschen Rijksdag werd een voorstel neérgelegd, strekkend om in zekere fabrie ken. voor arbeiders van zekeren ouder domzeen maximum werktijd van 8 uren te bepalen. Weet ge wie er stokken in de wielen stak de socialisten die eenen werkdag van zes uren eischen, omdat zij wel weten dat die vraag onaanneembaar is. Kan men een treffender bewijs hebben dat al hetgeen de socialen teweegbrengen slechts op kiesbelang is gegrondvest Het heil van 't volk, daarmeê zitten de far ceurs zooveel in als een mol met de pho- tografie. In 't Kamp van Beverloo. De ge zondheidstoestand der soldaten van het 11* linieregiment, daar onlangs uit Has selt toegekomen om reden dat er in de stad verscheidene gevallen van typhus- ziekte onder de militairen bestatigd waren, is heden uitmuntend, en schijnen de kie men dezer ziekte volkomen geweken te zijn. Ook is er reeds spraak dat deze troe pen welhaast het kamp zullen verlaten - om naar Hasselt terug te keeren. Catholieke jeugd. Er is een comi- teit gevormd om, volgens besluit, geno men in het H. Sacramentscongres van Namen, de grondslagen te leggen voor het Vormen van eenen algemeenen bond der catholieke jeugd van België. MM. Betrnaert, de Smet de Naeyer, De Voider Tack en Woeste hebben het e< n voorzitteischap van dezen bond aan- gkiiomt 11 het werkelijk voorzitterschap is opgedragen aan M. Melot, volksverte gen wooidiger. De Turners van onzen Werkmanskring zijn driftig aan 't werk om het feest voor te bereiden dat zij zullen geven op Maan dag 2 Maart aanstaande, te gelegenheid van het 25jaTig Jubelfeest van Z. H. Leo XIII. De vertooning belooft prachtig te zijn. Het programma is met smaak samenge steld oefeningen en groot ballet door de Turners groepen in plaasterbeelden, melodrama De Pauselijke Zouaaf, apothéose verheerlijking van Z. H. Leo XIII. Wij hebben over twee jaar onze Tur ners bewonderd in het voordragen der Passiespelen, en wij zijn verzekerd dat zij ons ditmaal weêrom prachtige taferee- len zullen te zien geven. MAAND MAART, lot het gekroond beeld van den H. Joseph, bijzonder vereerd in de kerk van de E.E. Paters Carmelieten Discalsen, op Zondag 22 Maart xgo3. Voor nadere inlichtingen en kaarten, zich richten tot Elisa Meganck, Hoog straat, i5, Aalst. Vertrek uit Aalst 8 u. 14 m. 's morgens. Vertrek uit Gent Su.iim.'s namiddags. Prijs heen en weêr, 20 klas fr. 2.00. id. id. 3® klas fr. 115. De kaarten moeten ten laatste afgehaald zijn op Donderdag 19 Maart aanst. Wordt gevraagd Een smid, bankwerker Een halve gast id. Een goede breier, voor Brussel. Vraagt werk Een goede schrijnwerker. Creemboter. Markt van Woensdag 25 Februari igo3 60 Kilogrammen (er markt. Prijs fr. 3,20 tot o,oo per kil. Stempels. Alle soorten van stempels en alle benoodigheden zijn te bekomen ter boek- en steendrukkerij van Den Denderbode. Te verkrijgen ten bureele van Den Denderbode, Geïllustreerde Post kaarten, aan fr. 0,20 en fr. o,5o het dozijn. Met de post verzonden, 5 cen tiemen meer. WW Huishuurboekjes zijn opnieuw te verkrijgen ten bureele van Den Den derbode. Prijs 20 centiemen. Rubino heeft zijne voorziening in cassatie geteekend. De verdedigers gron den zijne voorziening hierop i° dat op de lijst dergezwornen, die voorde recht zitting aan Rubino overhandigd werd, de naam van eenen der gezwornen als ont slagen was aangeteekend 2° dat de de batten door de ziekte van een der gezwor nen werden onderbroken. Een hevig uitslaande brand heeft te St-Lievens-Houthtm Vrijdag avond de schuur en stallingen in asch gelegd van Livinus Tavernier. Men had de grootste moeite om het vee te redden. De belen dende woning van den genaamden De Winter kon gevrijwaard worden, doch de schuur van dezen laatsten werd ook ge deeltelijk door het vuur vernield. De schade is zeer aanzienlijk doch gedekt door verzekering. Historischen stoet te Kortrijk. De Gemeenteraad van Kortrijk heeft voor- loopig den datum vastgesteld voor den uitgang des historischen stoets van Groe- ninghe, op Zondag 16 Oogst naast, zijnde de opening der stadskermis en het aange kondigde pompiersfeest te Rousselaere. Men schat op* i5,ooo fr. onkosten, tot het herstellen van het materieel en de kleede ren, alsook door deze veroorzaakt der helpers, die bestaat onder andere uit i5oo historische personnagiën, het leger, het militair peerdenvolk, de harmoniën en koorzang. Wij vernemen dat de minister van oor log, reeds de mtdehulp verleend heeft der soldaten van het 4d® regiment lanciers, in garnizoen in Gent en Audenaerde met het muziek van uit regiment. Niets zal verwaarloosd wuiden om aan deze historische stoet al den luister te geven die men kan. De officieële programma zal later be kend gemaakt worden. In den nacht van Vrijdag tot Zater dag hoorden de gebroeders Nachtegaele, holleblokkenmakers te Nazareth, gerucht op hun hof. Denkende dat zij het bezoek ontvingen van diéven stonden zij op en wapenden zich, om in geval van nood, de ongewenschte bezoekers naar behooren te onthalen. Hunne vermoedens waren jui«t. Drie dieven waren op hun hof ge drongen en hadden de kiekens gestolen. De gebroeders Nachtegaele en de dieven stonden weldra over elkander. Een dezer laatste bracht aan een der Nachtegaele een slag toe met eenen stok. Zijne broe ders snelden toe en een der dieven kreeg eenen revolverkogel in den rechter voor arm en werd bovendien een zijner vinge ren afgesneden. Ziende dat de Nachte gaele geene katten waren om zonder hand schoenen aan te pakken, gingen de twee dieven op de vlucht, hunnen makker achterlatend in de handen der Nachte- gaels. Een inwoner van Wolverthem, Frans Van Opstal, 23 jaar oud, onverbid delijke wildstrooper, werd maandag mor- gend in het veld gevonden, in eenen grooten bloedplas. De dij was door een kogel doorboord. Hij bekende dat hij in den nacht, op strooptocht zijnde, door een schot werd getroffen, doch weet niet wie 't gelost heeft. De veekoopman Jules Van den Walle. werd op den weg van Zantvoorde naar Komen, waar hij woont, aangerand door eenen kerel, die hem een messteek in de keel toebracht. Het slachtoffer stort te neêr en de aanrander nam de vlucht. Een paar centimeters lager had den steek moeten zijn, om onmiddelijk den dood te veroorzaken. Men denkt aan eene wraak neming. Een droevig ongeluk gebeurde in de rue des Prebendiers, te Luik. Een meestergast, wiens zoon een hoog num mer had getrokken, nam plaats op den electrieken tram om het nieuws aan zijnen schoanbroeder te gaan vertellen. Er af springende voor het rijtuig stil hield, viel hij, en raakte OBder het tweede rijtuig, dat hem de beide beenen afreed. Op 20 Februari werd Frameries op eene zonderlinge wijze in angst gebracht, en niemand heeft hiermeê meer last gehad dan de postbedienden. Des morgends was een welgekleed per soon van den trein gekomen en had in eene herberg nabij de statie verteld, dat al het geld, iri de spaarkassen gestort, te Brussel moest bijeengebracht worden. De Staat, zegde hij, had dit geld noodig voor Congo, en zou de bezitters van spaarboekjes het bedrag der zeiven in papierwaarden uitbetalen. Men moest aan zijn gezegde niet twijfelen, want hij wist alles van zijn broeder, die in het ministe rie is. Nauwelijks had hij de herberg verlaten of het nieuws deed als een loopend vuur de ronde door de gemeente en eer het 11 uren was stioomden de bezitters van spaarboekjes naar het postbureel, waar de bedienden niet begrepen waarom alle menschen zoo haastig hunne boekskens kwamen uitwisselen. De postmeester kon een veertigtal dier goedgeloovige lieden overtuigen, maar al de anderen konden niet aannemen dat zij het slachtoffer waren van eenen grappen maker. Het drama van Lobbes. Het assisenhof van Henegauwen zal zich bin nen kort moeten bezig houden met de zaak van den genaamden Hautmont, ijzerhandelaar, die de treurige held is van gezegd drama. Deze jongeling, slechts 21 jaar oud, geboortig van Thuin, was verloofd met een meisje van Lobbes, Aline Libotte. Op 17 Augusti, tijdens een feest te Thuin, was Aline met eene vriendin naar deze stad geweest. Toen beide meisjes terugkeerden langs den trekweg van de Samber, werden zij ingehaald door Haut mont. Deze nam den arm van Aline en ging met haar vooruit, terwijl de vriendin. Blanche Mahaut, eenige stappen achter bleef. Blanche hoorde Aline onder het gaan zeggen Oscar, laat mij gerust. Onmiddelijk greep Oscar haar vast en wierp haar in de Samber, waar zij ver dronk. De moordenaar riep de vriendin toe Nader niet, of gij gaat er ook in. En hij voegde er bij N u ga ik mij ook ver drinken. Hij sprong inderdaad in de rivier, maar aan den naburigen trap, die in de helling is gemaakt kwam hij er weêr uit. Tijdens het onderzoek legde de moor denaar de volgende verklaring af Ik had mijne verloofde bedreigd mij te zullen zelfmoorden. Ik nam mijnen revolver en loste een schot in mijnen mond. Dit ziende sprong Aline in het water en ik sprong er vervolgens ook in, om haar te redden. Doch twee dagen nadien verklaarde hij gehandeld te hebben in een oogenblik van upgtwondenheid, doch sinds dien heeft hij nog verschillge verklaringen af gelegd die allen met elkander strijdig zijn. We zullen den uitslag van die zaak doen kennen. Daar het niet mogelijk is, eene over eenkomst te beiverken tusschen patroons en werklieden, heeft het bestuur der glas fabrieken van Mariemont, gelegen op het grondgebied van Haine-Saint-Pierre, besloten, de sluiting van de werkhuizen te vervroegen en deze doen plaats hebben op 1 Maart. Men weet dat de patroons eene loonsvermindering voorstellen van i5 ten honderd. Nog de brand van Trazegnies. Hartroerend drama. Het parket van Charleroi heeft Donderdag avond een be zoek gebracht op de plaats van het onge luk (of van de misdaad). De wetsdokter heeft de lijken onder zocht. De moeder had geen beenen en haar hoofd geen vorm meer. De kinderen wa ren ook afgrijselijk verbrand. Het meisje had de handen saamgevouwen en het jongskehadde armen omhoog, alsof het zijne oogen tegen de vlam had willen be schutten. Het parket heeft zckeien Jos. Vergnon ondervraagd. Dc-ze had namelijk, toen hij des avonds ten 11 uren naar huis ging, de vrouw hare woning zien verlaten, roe pende Mijn huis staat in brand ik heb twee mannen zien uitgaan langs de achterdeur Daarop is de vrouw terug binnenge gaan, terwijl Vergnon zegde Haal uwe kinderen 1 gauw gauw, ik wacht u beneden Vergnon wachtte eene minuut, gedu rende welke de trap vuur vatte. Opeens hoorde Vergnon buiten een kreet. Hij snelde op straat en zag de vrouw aan het venster. Toen riep hij haar toe - Werp uwe kinderen naar beneden, ik zal ze opvangen. Ik durf niet antwoordde de vrouw die, ziende dat het meisje naar beneden wilde springen, het venster sloot. Vergnon ging eene leer halen men weet het overige. Veel wordt er nog van dit drama ge zegd. schrijft een correspondent, wat men nog niet mag voortvertellen. Tusschen Munckzwalm en Boucle- Saint Denis is M. Broways, inwoner van eerstgenoemde gemeente, aangerand, ten 8 uren 's avonds. Op eene afgelegene plaats is een onbe kende op hem toegesprongen en plofte hem tot tweemaal toe een messteek in 't hoofd en in de borst. Doodelijk gewond en in eenen bloed plas liggend werd M. Broways door voor bijgangers gevonden. Men kent de diijveer der misdaad niet, want het slactoffer werd niet bestolen en had horlogie en geldbeuhel nog in zijne zakken. Erg ongeluk. In de ketelmakerij van Moulins, te Rijsel, waren verscheidene werkliê bezig een 4000 kilos zwaren machienrol te verplaatsen. Óp meer dan mans hoogte gebracht en op het punt zijnde den last te verplaatsen met eene rolbrug, stortte deze bij de eerste beweging te midden in, vier werkliê onder de stuk ken der machien verpletterend. Men snelde hen aanstonds ter hulp. Twee on- geiukkigen, aan 't hoofd getroffen, waren op den slag dood. de twee andere leefden nog. Hoewel hun toestand zeer erg is, is hij niet hopeloos. Het zijn de genaamden Dayère, vader, 5o jaar en zoon 18 jaar. Zij zijn naar hunne woning gebracht. Twee ouderlingen verbrand. Te Saudrais en St Potan, ontstond er vrijdag brand in eene woning, door twee oude en ziekelijke menschen bewoond, de echtgenooten Chariot, 84 en 74 jaar oud. De buren bemerkten eindelijk het vuur, maar toen er hulp ter plaats kwam, stond heel de woning in brand en poogde men vruchteloos de oude menschen te helpen. Men heeft hunne verkoolde lijken tus- chen de puinen gevonden. De correspondent van het Algem. Hbd. te Rotterdam seint De uit 's Gravenhage gekomen berich ten omtrent vermoedens tegen een magne tiseur, aldaar gerezen in verband met het spoedig overlijden ten zijnen huize van twee gefortuneerde Rottcrdamschedames, die hem tot erfgenaam benoemden, kun nen met de volgende bijzonderheden wor ded aangevuld. De beide dames, den familienaam Milders dragende, woonden vroeger met haar broeder aan de Haringvliet alhier, doch verhuisden naar 's Gravenhage, om zich onder behandeling te stellen van den magnetiseur Colsol, in de Daendelsstraat aldaar. Een van de twee, Mej. A. A. Milders, stierf den 21 December, werd op 24 De cember in den familiekelder te Rotterdam bijgezet en bleek bij testament haar ver mogen te hebben gemaakt aan haar oudere zuster, Mej. G. S. Milders, die ten huize van den magnetiseur 14 dagen later plotseling overleed na bij haar testa ment al haar bezittingen ten bedrage van 80,000 gulden aan den magnetiseur te hebben vermaakt. De vader der beide dames, eveneens in Den Haag woonachtig, vond hierin aan leiding de tusschenkomst van het gerecht in te roepen. Beide kisten zijn thans in tegenwoordigheid van den onderzoeks rechter en den officier van justitie uit den grafkelder te voorschijn gehaald en per lijkwagen naar de ontleedkamer van het ziekenhuis aan den Coolsingel vervoerd. Sporen van geweldpleging zijn op de lijken niet gevonden. Het ingestelde on derzoek heeft verder alleen aan het licht gebracht dat beide dames dikwijls onder hypnose werden gebracht. De magneti seur was zoowel bij de opening van den grafkelder als in de ontleedkamer tegen woordig. Het gerecht heeft geen aanlei ding gevonden tot aanhouding en de beide lijkkisten zijn ook weer in den graf kelder bijgezet. 25o man op eenen ijsberg. - l Helsingfors wordt aan de Presse gemeli Het ijs eensklaps gebroken zijnde a; de kunst van Finland, zijn meer dan 2; visschers naar zee meegesleept. Uit i naburige haven zijn booten ter hulp g sneld maar zij keerden 's morgens onvt richterzake terug. De visschers zijn dus aan hun lot ove gelaten, en daar de schepen in die zee dit jaargetijde zeldzaam zijn, aanziet a ze als verloren. Is dit geen oud nieuws Sneeuwstorm in Amerika. I richten uit Newfoundland maken meldi: van een hevigt-n sneeuwstorm, waardo treinen zijn ingesneeuwd. De reizige loopen gevaar den hongerdood te sterve Uit New-York wordt hierover nog seind: In Newfoundland heeft een sneet storm gewoed, zooals nog nooit voon komen is. Een telegram uit St-Jot meldt, dat twee sneltreinen, met hond: den passagiers, ingesneenwd zijn in binnenland van het eiland. Sedert v. dagen lang is een dier treinen volkom afgesloten de reizigers hebben gt voedsel. Pogingen om bij hen te kom mislukten. Men vreest dat zij van hom zullen omkomen Sleden met honden spannen zijn naar de plaats waar de tr. ingesneeuwd is vertrokken. De _storm zóó hevig als men zich kad herinneren: er ooit een gewoed heeft hij hield zet dagen aan, en duurt nog voort. De s: heid van den wind is 70 mijlen in het u: De temperatuur is 20 graden onder nul Sedert verscheidene dagen houdtl Assisenhof van Indianapolis zich b« met eene buitengewone zaak van gt schennis. Er had zich eene bende gevormd, t het doel lijken te stelen en ze te verkoop aan de geneeskundige school. Tot hier had zij er 1200 gelevtrd.Deze schandeli handel werd btkend gemaakt door hoofd der bende, Rufus Cautral, iu volge een tragisch incident. Dr Alexar had hem een lijk gevraagd van een j: meisje, dat juist begraven was op kerkhof van Indianapolis. Rufus verve zijne taak. Maar toen het lijk dat hij gestolen op de snijtafel werd gelegd, herke Rufus het 't was zijne verloofde plotseling gestorven was zonder dat het wist, daar de ouders hunnen tot menden schoonzoon afwezig meenden De dief, hierdoor diep getroffen, bs zich bij de overheden aangegeven. Laffan deelt aan de Engelsche I den meê dat M. Hewitt in New-Yo een toestel heeft bedacht voor de tele; fie zonder draad, welke een groote om: keer zal brengen in de toepassing deze nieuwe uitvinding. Het toestel staat uit een glazen bol, waarin P buizen met kwik gevuld,zijn vastgemai Door deze uitvinding is het inogelijt seinen op zeer grooten afstand, zon dat men gevaar loopt dat de lelegramn wisseling kan worden verbroken. Volgens professor Pupin, van de c versiteit in Columbia, kan door dit toe onmiddellijk de draadlooze telegr algemeen toegepast worden. Hop 1902 fr. 79 A 81volgens t stip van levering. Bij vonnis van 19 Februari igo3 t de Rechtbank het voorkomend concorc der failliet bekrachtigd bekomen door Victor Cantaert, handelaar te SottegeE date 5 Februari igo3. De Griffier, Edm. SCHEERLING Aelst, 20 februari igo3. S T. AD A E L S T VOOR VET VEE. 't College van Burgemeester en Scb nen, op voorstel van de Besturende C missie der Veemarkt heeft besloten dï Zaterdag 4 April 1Q03, Zal gehouden worden, op de Houtma eenen buitengewonen Prijskamp vet Vee. Zie de plakbrievet Leopoldstr&at, 14, Aalst. Prijzen voor 26, 27 en 28 Februa TARBOT de »/t kil. fr. Tarbottins fr. 0,00 tot: Grieten fr. 0,00 tot: Heilbot fr- Kabeljauw fr. f Tongen (koppel) fr. o,5o, 1,00 tot 3 Nieuwe Landolium fr.c Groote Pladijs (stuk) van fr. 0,70 tot Rog fr. 0,75 tot 3 Kreeften fr. 2,00, 4,00, 5,00 en; Hollandsche Melkersharing 't stuk fr. c 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks fr. Hollandsche Haring fr. Nieuwe vollen Hollandsche Haring 12 stuks fr. Nieuwe vollen Hollandsche Haring 24 stuks Garnalen in doos fr. Garnalen versch fr. Schelvisch fr. 0,701,00 tot: Imperial Oesters fr. i; Zeeuwsche Oesters nr 1 i; n d nr 2 li nr 3

De Denderbode | 1903 | | pagina 2