Pauselijk Jubilée. Cath. Werkmanskring'. EEN EN ANDER. Rechterlijke kronijk. Bedevaart naar Gent Stad Aalst. - Werkbeurs. Vollen Aflaat AALST. Allerhande nieuws Vreeselijk Carnavaldrama. Filature et TeiBturerie d'Alost ZEEVISCH IIA.MDEI. H. Arys-De Paepe. S. Sedeyn - De Backer, Engeland. Stedelijk Bestuur van Aelst- Werkr:chtersraad van Aelst Volgens bevelbrief van Z. H. den Car- dinaal-Aartsbisschop van Mecbelen en H.H. H.H. de Bisschoppen van België zal het Pauselijk Jubelfeest, Zondag aan staande 8 Maart, in gansch België plech tig gevierd worden. Naar Zondag van op den kansel ter St. Martinuskerk werd afgelezen, zal de plechtigheid daags te voren door 't luiden der klokken aangekondigd worden. Om 9 uren plechtige Hoogmis waarna Te Deum. De parochianen zijn verzocht geworden hunne huizen te bevlaggen. Wij vernemen dat de vertooning, door den Turnclub o Steun Geeft Moed, Maandag 1.1., gegeven, andermaal zal plaats hebben op Zondag 8 dezer, en dit voor de leden van den Catholieken Werk- manskring. Op algemeen verzoek, zullen er voor dit feest uitsluitelijk voorbehouden plaat sen te verkrijgen zijn, aan fr. i,5o, mits onmiddelijke aanvraag. Daar de vertooning van Maandag 11., alle verwachting overtrof, kunnen wij onze lezers niet genoeg aanraden, de po gingen van den Turnclub te ondersteu nen. en tevens eenen aangenamen avond door te brengen. Het standbeeld van Defuissaux. Men weet dat in den Borinage het voor nemen bestond, voor dien socialist een standbeeld op te richten. Door den twist tusschen de citoyens Roger en Pepin scheen het, dat de held niet een maar wel twee standbeelden zou krijgen een te Frameries en een te Qua- regnon, Maar de eerste iever is nu zoodanig gedaald, dat er van weerskanten geen spraak meer van is en de beeldhouwers, die de modellen maakten, er aan zijn voor hunne kosten. Zoo vangt de neger den aap. Weet gij, dat de aap, zoowel als bijna alle andere dieren, verzot kan worden op be dwelmende dranken In alle geval, de negers weten het zeer wel. Willen zij apen vangen, ziehier hoe zij te werk gaan. Aan den ingang van het bosch, waar zich de apen ophouden, zetten zij groote vaten met palmwijn. De apen vallen gulzig op dien drank en drinken, totdat zij geen aap uit een mensch onderscheiden. Dan nadert een neger, pakt een dron ken aap bij de hand deze neemt een tweeeden, de tweede een derden bij de hand, en zoo huppelt en danst de neger met tien, vijftien dronken apen hand in hand naar het negersdorp. Zoo vangen ze in Afrika de apen. Al bijna op dezelfde manier vangen ze in Europa de menschen. De Koning. Er is hoegenaamd geen datum vastgesteld voor eene eventueele reis van den koning naar Amerika. Oude doktor. De oudste doktor van Vrankrijk, is zeker wel de heer David, die nu io3 jaar is geworden. Hij werd den ig Pluviöse van het jaar IX (io Fe bruari 1800) te Murvialles geboren, en oefende tot zijn 98^ jaar de geneeskunde uitdaarna ging hij wonen bij zijne dochter te Montpellier. Hij heeft nog altijd goeden eetlust en doet dagelijks zijne wandeling. De heer David verzekert zijn lang leven te danken te hebben aan zijn verblijf in de buitenlucht en aan zijne matigheid. Tweemaal is hij ernstig zich geweest; toen hij 73 jaar was, kreeg hij den typhus, en twintig jaar later eene longontsteking.Hij is eene specialist in miltziekten, en ook nu nog komen zieken hem raadplegen. Reisduiven zijn geen huisdieren. Een vonnis dat onze duivenliefhebbers niet bevallen zal, werd door de rechtbank van Namen uitgesproken. In den omtrek van Namen, wordt se dert lang door de duivenliefhebbers fel geklaagd over het vangen hunner reis duiven. °pkoopers van duiven werden eindelijk door het parket vervolgd, omdat men te hunnent 197 reisduiven had in beslag genomen, welke gemerkt waren of een ringsken aan den poot droegen. Drie advocaten bielden staan dat de duiven niet gevangen werden, maar uit eigen beweging op het hok gingen van de personen, welke ze verkochten en dus eigendom der laatsten werden, krachtens art. 564 van het strafwetboek. Bijgevolg, kunnen ook de opkoopers niet beticht worden van verheling. Deze meening werd krachtdadig be streden door M. Pepin, substituut van den procureur des konings die beweerde dat reisduiven geene duiven zijn zooals die waarvan er in dit artikel 564 spraak is, dat Reisduiven niet moeten aanzien worden als tam gemaakte dieren, maar als huisdieren, welke men niet houden mag, al komen ze uit eigen beweging bij ons binnen. De rechtbank sprak de vier opkoopers niettemin vrij. 't Is dus gerechtelijk be wezen, dat REisduiven tam gemaakte dieren zijn en geene huisdieren. Slechte kerel. Edmond Pottier, een Brusselaar, maakte te St-Gilles in eene herberg kennis met een meisje dat, daar het tamelijk laat geworden was, toe liet dat bij haar naar huis vergezelde. Doch hij leidde haar langs eene afge legen plaats, waar hij haar plotseling aan viel en ten gronde wilde werpen. Het meisje kon zich los rukken en vluchten, doch Pottier haalde haar in en toen bracht hij haar met een mes, dat hij onder het loopen uit den zak had gehaald, een veertigtal wonden toe. Ten slotte wierp hij haar in het slijk der Senne. Het meisje werd rond middernacht ge ronden en gered. Zij is thans buiten gevaar en kan ter rechtbank verschijnen. Zij zal voor haar leven geschonden blijven. Pottier werd tot 4 jaar gevangenis en i5oo fr. schadevergoeding veroordeeld. De Krijgsbewegingen van ons leger hebben dit jaar voor onderwerp de onder stelling dat, in eenen oorlog tusschen Duitschland en Frankrijk, een der beide oorlogvoerende legers over België het grondgebied van den vijand wil overwel digen. De rol van het Belgische leger is in dit §eval hoofdzakelijk de Maasforten te ver- edigen en zoo den tocht van het door trekkende leger tegen te houden De beweging zal dus vooral plaats heb ben langshenen de Maas en tusschen de a kopjes onzer Ardennen. MAAND MAART, tot het gekroond beeld van den H. Joseph, bijzonder vereerd in de kerk van de E.R. Paters Carmelieten Discalsen, op Zondag 22 Maart 1903. Voor nadere inlichtingen en kaarten, zich richten tot Elisa Meganck, Hoog. straat, 5, Aalst. Vertrek uit Aalst 8 u. 14 m. 's morgens. Vertrek uit Gent 5 u. 5i m. 's namiddags, prijs heen en weêr, 2' klas fr. 2.00. id- >d. 3e klas fr. i.i5. De kaarten moeten ten laatste afgehaald zijn op Donderdag 19 Maart aanst. Wordt gevraagd Een smid, bankwerker Een halve gast id. Een goede breier, voor Brussel. Een hovenier. Een smid, (paardensmid). J. M. J. F. C. C. G. Z. J.-C. A in de kerk der Arme Claren Coletinnen. Vrijdag 6 Maart. FEESTDAG van de H. M. COLETA De Diensten zullen geschieden als volgt Om 6 uren de eerste Mis met uitstel ling van het Allerheiligste Sacrament tot na het Lof. Om 8 uren, de tweede Mis. Om 3 uren, het Lof; het Sermoon door den Eerw. Pater Cortals, S. J. Creemboter. Markt van Woensdag 4 Maartigo3 70 kilogrammen ter markt Prijs fr. 3,20tot 0,00 per kil Stempels. Alle soorten van stempels en alle benoodigheden zijn te bekomen ter boek-en steendrukkerij van Den Denderbode. Te verkrijgen ten bureele van Den Denderbode, Geïllustreerde Post kaarten, aan fr. 0,20 en fr. o,5o het dozijn. Met de post verzonden, 5 een tiemen meer. V" Huishuurboekjes zijn opnieuw te verkrijgen ten bureele van Den Den derbode. Prijs 2o centiemen. Belangrijke aanhouding.—Reeds van maandag hauden de politie-agenten Odilon De Wael en Van Driessche alhier de tegenwoordigheid bestatigd van Jan- Baptist De Troch, bijgenaamd Charbons- kens Tist, landbouwwerkman, gebortig van Moorsel, een gekenden dief. Zij besta- tigden verder dat hijeeneaanzienlijkesom gelds m zijn bezit had en groot vertier deed. Dijnsdag avond rond 9 u. i5 m. vonden zij hem in slaap, ter herberg der VYe Joseph Callebaut, Moorselsche Baan, Kerkplein. Zij weTrten hem met verzoek hen te volgen naar 't bureel van politie iets waar hij dadelijk in toestemde. Nu onderweg, zegde hij te moeten wateren en wilde op de vlucht gaan doch de agenten haalden hem in en eene wor steling ontstond ten gevolge van den tegenstand die Charbonskens Tist deed hij ging zelfs zoo verre den agent Van Driessche te bedreigen dat hij hem zou kapot maken. Eindelijk kwam men ten bureele van politie. Ten bureele van politie werd in zijn bezit gevonden eene som van i5 duizend, 867 franks en 20 centiemen in bankbrie- ven, goudstukken (meer dan 8000 fr vijffrankstukken, klein zilveren geld en nickel. Verder was hij ook drager van een werkmansboekje afgeleverd te Moorsel in October 1902 waarin de adreskaart werd gevonden van Camiel Van derStraeten, paardenslachter te Herzele. Ook tusschen de bankbrieven vond men een kwijtschrift der belasting op de honden der Gemeente Segelsem op naam van Fostier Karei-ozef, landbouwer aldaar een kwijtschrift eener Gemeentebelasting betaald te Schoorisse van 1 Juni i885, geteekend Baron Le- febvre. De Troch verklaarde verder dat hij hier te Aalst, den zelfden dag te voet van Ro- baais was aangekomem, 't gene onwaar werd bevonden, daar men hem reeds van maandag in den vroegen morgend had bemerkt hij was op zwier en reed per vigilant naar Moorsel, Herdersem en Hofstade; op de herhaalde vragen waar hij aan dat geld was geraakt antwoordde hij Zoekt het. Het geld werd aangeslagen en Char bonskens Tist gratis in '(salon Pxerre gelogeerd onder bewaking van 2 agenten. Woensdag morgend werd De Troch nogmaals onderhoord en bekende einde lijk: Dat hij boerenwerkman zijnde, sedert een tiental dagen in dienst was te Segel sem bij de erven Fostier, 3 samenwo nende ouderlingen. Zondag 11., oin 10 llt uren, terwijl er twee zijner meesters, naar de Hoogmis waren, een koffer had geo pend bij middel van den sleutel die hij wist hangen, en dat hij zijne zakken ge vuld had. Hij zegde alles niet genomen te hebben daar er nog veel geld in lag. Ze zullen alleenlijk niet kunnen bestatigen hoeveel ik gestolen heb, zegd; hij, want ze weten niet hoeveel geld er in den kof fer geborgen was. Na den diefstal is Charbonskens Tist naar Nederbrakel getrokken om den trein te nemen. Hij kocht aldaar een zakuur werk en ketting voor eene som van 3o fr. en vertrok naar Sottegem alwaar hij zich van 't hoofd tot de voeten in nieuwe klee deren stak. Des avonds verliet hij Sotte gem met den trein van 9 u. 5 m. en, te Aalst aangekomen, trok hij recht naar de danszalen der Varkensmerkt. De Troch slechts 3i jaren oud, is eene oude kennis van 't Gerecht want reeds heeft hij verscheidene veroordeelingen on dergaan voor diefstal en verheling. Da delijk werd hij ter beschikking van 't Par ket gesteld. De carnaval heeft zich te Brussel gekenmerkt door verscheidene gevechten. Maandag morgend, ten 2 1/2 ure, is ge vochten in de Predikheerenstraat. Een policieagent vond een persoon ten gronde liggen, die eene verschrikkelijke wonde in den rug bad, toegebracht door een dolk. De Vredestraat, te Schaarbeek, is ook het tooneel geweest eener vechtpartij, evenals de Sint-Joost-ten Noodestraat. Aanhoudingen werden gedaan en gekwet sten naar het gasthuis gevoerd. Op de Clovislaan te Brussel heeft eene groep agenten maandag nacht zeven kerels verrast, die met steenen naar de voorbijrijdendetreinen wierpen. Naeenige moeilijkheden hebben zij de schoelies kunnen aanhouden. Het is te denken dat de agenten nu de premie zullen ge nieten, die door het spoorwegbestuur uit geloofd is voor wie zulke kwaaddoeners ontdekt. Men herinnert zich nog dat te Brus sel op 4 Februari de som van 36,000 fr. gestolen werd van eenen wagen van den Staat. Het bestuur der Staatsspoorwegen looft nu eene belooning van 1000 fr. uit aan dengene, die de daders zal doen ont dekken. Marquet, de gekende speelhuishou der en intieme vriend der rooden en groe nen, die door het in voege brengen van de wet op de spelen, in België zijne mat ten moest oprollen, had nu een speelhuis in Egypte tot stand gebracht. Maar daar heeft men hem nu ook verboden, zijne exploitatie voort te zetten. Die maatregel treft ook een aantal Bel gen. Marquet had namelijk in zijn speel huis een orkest ingericht van 42 Luike naars. muzikanten van eerste gehalte, waaronder zelfs laureaten van het conser vatorium. Maar, het gesticht nu gesloten wor dende, zijn de muzikanten naar huis ge zonden. Doch op den terugweg naar Europa trof hen eene andere ramp. Een hunner, geen Luikenaar, werd aan boord door de cholera aangetast en stierf. Ter oorzake daarvan heeft de haven- overheid van Marseille hen eene lange quarantaine opgelegd. Zaterdag had te Moll, op de tram lijn, tusschen Het verloren Schaap en Borgerhout een schrikkelijk ongeluk plaats. Op 't oogenblik dat de tram van Sichem naar Moll kwam aangestoomd, bevond de jongen P. Luytens, zich op den steenweg en begaf zich naar Moll. Hij wilde zich voor eene hondenkar mij den en stapte alzoo op de tramlijn, zonder te merken dat de tram daar was. De on gelukkige werd door de locomotief gevat en op den slag gedood. Het personeel van den tram haalde het lijk onder de machien uit, legde het in eenen wagen en bracht het vervolgens naar Moll, waar het naar 't gasthuis werd gebracht. Dokter Dyckma-.s kwam hier den dood bestati gen. Dit smartelijk ongeluk bracht veel ontroering teweeg. Het slachtoffer was slechts 10 jaar. Zaterdag avond vierden eenige schrijnwerkersgasten te Boom feest in het lokaal der weduwe J... in de Vrijheid straat. Zij hadden een tonneke bier af te drinken en vermaakten zich dapper, toen zekere P..., werkman in de ztnkfabriek daar binnen kwam en twist zocht met de feestvierende vrienden. Hij verliet het lokaal en wanneer de gezellen De W..., Tc... en een werkman van Puurs, na nog eene andere herberg bezocht te hebben, op den Antwerpschen steenweg, midden in het dorp, voor het gemeentehuis kwamen, stond P... hen af te wachten en loste vier schoten. Overmand zijnde, werd hij gelukkig onmiddellijk vastgegrepen en op den grond geworpen, waar men hem hield liggen tot dat de politiecommissaris en de brigadier-veldwachter, die beide in de nabijheid wonen, waren geroepen en den aanvaller, die geen tetken van leven wilde geven, naar het politiebureel deden dragen. De nachtwakers waren insgelijks op de vuurschoten toegeloopen, en in alle vens ters lagen de gebttren, die vol angst het bed hadden verlaten. Dr Meyers weid bijgeroepen en deze bestatigde dat de aanvaller, hoewel hij geen teeken van leven meer gaf, hoege naamd niet gekwetst was. Hij verklaarde dan ook weldra dat hij zich slechts als dood had gehouden, om het welverdiende pak slagen te ontgaan, dat hij van de aangerande personen zou kunnen ontvan- geu hebben. Tusschen deze laatste zijn er twee, die zaadkorrels in den bil en het been hebben, doch er is gelukkiglijk niets ergs bij. Heel dit nachttooneeltje had plaats om 2 uren. Om 4 uren werd de aangehoudene weer los gelaten en door de nachtwakers huiswaarts geleid. Schoone vangst. Een persoon, Lod. Vandenbulcke genaamd, van Ghe- luwe, werd zondag morgend vroeg be trapt op heeterdaad van diefstal in de sakristij van de naburige gemeente Vel- degem. Hij kon de vlucht nemer., doch werd spoedig aangehouden. De kwaaddoener, die zich eerst als een waanzinnige wilde doen doorgaan, heeft bekend, onlangs twee andere kerkdief stallen gepleegd te hebben in grensge meenten van deze provincie. Een burger doodgeschoten. Een gendarm gelyncht. - Piétiebais, een dorpke van nog geen duizend inwoners in Waalsche Brabant, is onder den indruk van eene vreeslijke gebeurtenis, die ge heel den omtrek ontroerd heeft. Tengevolge van een verschil had de pastoor zijnen koster doorgezonden en eenige inwoners, die partij trokken voor dezen laatste, meenden van den carnaval gebruikte maken om eene betooging tegen den pastoor optouw te zetten. De gemeenteoverheid had dit vernomen en nam maatregelen, tot voorkoming van wanorders, die uit de betooging zouden kunnen ontstaan. Zij verbood alle samen scholingen van meer dan vijf personen en ook alle mascaraden op straat. De burgemeester had, om zijn verbod te doen eerbiedigen aan de gendarmerie van Grez-Doiceau, een paar manschap pen gevraagd. Ondanks het verbod om zich te maske ren, had eene groep inwoners toch eenen uittocht verzonnen, verbeeldende de pastoor, die den koster wegjoeg. De komst der gendarmen schijnt de gemoederen nog meer te hebben opge hitst, vooral om de aanwezigheid van een hunner, een groot struisch man, Leclercq genaamd, gtkend om zijne onverbidde lijke strengheid, en daarenboven de schrik der wildstroopers uit den omtrek. Zoodra de gendarmen die opgewonden heid merkten en zagen dat verscheidene inwoners verkleed en gemaskerd waren, gaven zij bevel de maskers af te leggen. Een gewoel ontstond, in welk de gen darmen weldra het onderspit moesten delven, zoodat, Leclercq, zich in staat van wettige verdediging oordeelende, een schot loste. De kogel trof een genaamden Emiel Theys, die, te midden der thans vluch tende menigte, morsdood viel. De gendarmen namen het lijk van Theys op en brachten het in de naburige herberg, waar Leclercq de wacht bleef houden, terwijl zijn kameraad om ver sterking naar Grez-Doiceau liep. Maar gedurenden dien tijd had het nieuws der droeve gebeurtenis zich door het dorp verspreid en weldra schoolden de familieleden van Theys, vergezeld van hunne geburen en vrienden vóór de her berg te samen. Toen had een niet te beschrijven too neel plaats. He. volk stroomde de herberg binnen en Leclercq, door de woedende bende aangevallen, geworpen en geslagen met glazen, stoelen, banken, knuppeis, doorstoken en doorkerf met messen, lag weldra in zijn verplukt en verscheurd uniform als eene vormelooze massa, dood op den grond. Wegens zijn twijfel over zijn eigen identiteit, maakten de dagbladen zijn signalement bekend. M. Bolton, die reeds lang alle hoop had opgegeven om zijn zoon nog ooit terug te vinden, werd ge- troffen door eenige kenteeken, waarondei een litteekcn in den hals. Hij nam den trein naar Londen ên begaf zich naar he! toevlucht voor vagebonden, waar d; vagebond was opgenomen. Men kan zich zijne ontroering er vreugde denken, toen hij zijn zoon her kende en kort daarop den broeder var 16 jaren kon voeren naar het 11 jarige meisje, dat hem kort na de verdwijning van Frank geboren was. SOCIÉTÉ ANONYME L'assemblée générale des actionnaires se réunira, conformément k l'article 28 des sta tuts, le Lundi 16 Mars prochain, k 10 heures du matin, au siége de k Société, Place Impériale, k Alost. ORDRE DU JOUR: i° Rapports du Conseil d'administra- tion et du Collége des commissaires; 2° Bilan et cumpte de profit et pertes au 3i Décembre, 1902. 3° Nominations statutaires 40 Divers. Pour assister k l'assemblée les action- - naires sont priés de se conformer k l'ar ticle 3i des statuts. Pour le Conseil d'administration, Le Président, L. MOENS. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 4, 5 en 6 Maart. TARBOT de 7* kil. fr. 2,25 Tarbottins fr. 0,00 tot o,oo< Grieten fr. 0,00 tot 0,00 Heilbot fr. 1,75 Kabeljauw fr. 0,90 Tongen (koppel) fr. o,5o, 1,00 tot 3,00 Nieuwe Landolium fr. 0,90 Groote Pladijs (stuk) van fr. 0,70 tot 2,00 R°g fr. 0,75 tot 3,oo Kreeften fr. 2,00, 4,00, 5,00 en 7,00 Hollandsche Melkeisharing 'tstukfr. 0,20 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks fr. 1,00 Hollandsche Haring fr. 0,10 Nieuwe vollen Hollandsche Haring 12 stuks fr. 2,00 Nieuwe vollen Hollandsche Haring 24 stuks fr. 3,5o Garnalen in doos fr. 1 00 Garnalen versch fr. 0,60 Schelvisch fr. 0,701,00 tot 2,00 Imperial Oesters fr. 12,00 Zeeuwsche Oesters nr 1 .1 10,00 nr 2 7,00 n'3 4,5o IN BEN GOEDEN KOOP. Ooslendiiche VlschbuDk van Nieuwstraat, 36, Aalst, gekend voor eerlijk en treffelijk gediend t* worden tegen matiuren prijs. Aankomst wekelijksch Zalm (Saumon) per 1/2 kilo fr. O.OO i Groote Tarbot n 1 50 Eilbot (Elbot) n 1,00'|. Hol. Kabeljauw (Cabiliau) n n 0,70 b Schelvisch (Eglefin) 0,70, 1, 1,25, 1.50, 2 Roobaard(Rouget) 1,00, 1,25,1,50, 1,75, 2,00 Tarbot en Grieten 1,00, 1,50, 2,00, 3,00 Blankenbergsche Rog 1,50, 2,00, 2,50, 3, 4 Groote Vloot voor opleg 3,50, 4,00, 5,00 Makreelen (Macquereau) 0,50 1,00 Tongen (Soles) koppel 1, 1,25, 1,50, 2,00, 3 Groote Pladijs (Plie) 0,75, 1,00, 1,25, 1,50, 2 Pieterman (Vive) 't stuk fr. 0,15, 0,10 Klein Plaatjes, 0,20, 0,15, 0,10 Witting (Merlan) 0,25 0,15, 0.10 Garnalen de pint fr. 0 20 Kreften per stuk 1,50, 2,00, 3,00, 4 en 5 Geparkeerde mossels per kilo fr. 0,20 j Hollandsche Melkersharing 't stuk fr. 0,25 Roman uit het leven.Een gepen- sionneerd Engelsch officier. M. Bolton, wonende te Woolwich, heeft zondag zijn zoon Frank terug gevonden, die sinds 11 jaren spoorloos verdwenen was. Op het oogenblik zijner verdwijning was de jon gen 5 jaar ond. Frank Bolton werd weggevoerd door eene bende Bohemers, die op hunne zwerftochten door Engeland alle beroe pen uitoefenden, dikwijls dienst deden als helpers bij het plukken van hop, waarbij dan ook het gestolen kind helpen moest. Frank Bolton herinnerde zich noch zijne afkomst noch zijn waren naam. Maar de slechte behandeling zijner ont voerders moede, vluchtte hij onlangs. Barrevoets en zonder een cent op zak te Londen aangekomen, werd hij als vage- vond meêgenomen door een agent van politie, die hem vond, ingeslapen op het voetpad bij het theater Drury Lane. O De Burgemeester der Stad Aelst, brengt ter kennis van de belanghebbenden, dat de heer Van Cleynenbreugel, Landme ter van het cadaster, zitting zal houden ten Stadhuize, Bureel van het Cadaster, van MaandaG9" tot Donderdag 12" Maart aanstaande, telkens 's morgens van 9 tot 12 uren en 's namiddags van 2 tot 5 uren, om ingevolge art. 70 2 van het regle ment der bewaring van het Cadaster over te gaan tot het opnemen der veranderin gen voor het jaar igo3. Aelst, den 2n Maart 1903. De Burgemeester, M.-L. GHEERAERDTS. KIEZI1VGEN voor den op i5 Maart igo3. B K It 1 C 11 X De Voorzitters der Hoofdbureelen van de vergaderingen der Nijverheids bazen en der Werklieden, maken bekend dat, na het verloop van den bepaalden termijn, het Hoofdbureel van iedere af- deeling de eenige voorgestelde kandidaten als gekozen heeft verklaard, en dat dus- volgens op i5 Maart xgo3 geene verkie zingen zullen plaats hebben Aelst, den in Maart 1903. De Voorzitter van het Hoofdbureel, (Nijverheidsbazen), D DE WOLF. De Voorzitter van het Hoofdbureel, (Werklieden), L. GEEROMS.

De Denderbode | 1903 | | pagina 2