MEUBELS HOFSTEDEN EIGENDOM ;eu L E EVISCHHW D E L Arys-De Paepe. 1° La Centrale Africaine 2° La Centrale Beige GROEN SELMAR KT. Sparren en Larixen Hopstaken TWEE HUIZEN behuisde HOFSTEDE ZAAILANDEN HOFSTDDE behuisde HOFSTEDE 2 WOONIIUISJES HANDELSHUIS PARTIJ LAAD PARTIJ LAAD Openbare verkooping. Hij haar, naai zijn ;evol- dh leren, inget an di jmbé, i is it nghi, iboor Parijs toord n al! rt ver vroui iaat d- vrou» T lede: :tschÖ iet e en. Ti ond Dalion randè Berlij: e pos! ipzicfc eiiani end ia eet Iconic linklij iet eet ischril :n fijn, leve» 59 8' r kol» i post- ■n, et e post lar het ten wel' eene tzegelij d aan. sedert! delaatj ius, d( ien se rande ld. - ien de :n. Et Ie kei- imers, estopt worden, indien de onderwijzers dit nood zakelijk oordeelen. De stad levert zeep en handdoeken gratis. Arme kinderen krijgen 's middags een voedzaam maal. In de openbare scholen in Zweden en Noorwegen ontvangt trouwens ieder kind dagelijks warm middageten als dit noodig blijkt. Leopold straat, 14, Aalst. Prijzen voor 3oApril, i ena Mei. TARBOT de »/t kil. fr. 2,00 Tarbottins fr. i,5o tot 4,00 Grieten fr. 0,00 tot 0,00 Heilbot fr. x,5o Kabeljauw fr. 0,80 Schelvisch fr. 0,701,00 tot 2,00 Tongen (koppel) fr. o,5o, 1,00 tot 3,00 Nieuwe Landolium fr. 0,70 Groote Pladijs (stuk) van fr. 0,70 tot 2,00 Rog fr. 0,75 tot 3,oo Kreeften fr. 2,00, 4,00, en 5,00 Hollandsclie Melkersharing 'tstukfr. 0,20 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks fr. 1,00 Hollandsche Haring fr. 0,10 Nieuwe vollen Hollandsche Haring 12 stuks fr. 2,00 Nieuwe vollen Hollandsche Haring 24 stuks fr. 3,5o Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. o,6o Société anonyme a Alost. Le conseil d'administration a l'honneur de convoquer messieurs les actionnaires a l'assemblée générale ordinaire qui aura lieule Lundi 11 Mai igo3, A 3 heures de relevée, a la Bourse d'Amsterdam, Grand' Place, A Alost. ORDRE DU JOUR 1 Approbation du billan et compte des profits et pertes. 2° Nominations statutaires. Société anonyme a Alost. Le conseil d'administration a l'honneur de convoquer messieurs les actionnaires A l'assemblée générale ordinaire qui aura lieu le Lundi 11 Mai igo3. A 3 heures de relevée, A la Bourse d'Amsterdam, Grand Place, A Alost. ORDRE DU JOUR i° Approbation du bilan et compte des profits et pertes. 2° Nomination statutaire. Pour assister A ces deux assemblées, les actionnaires doivent se conformer A Tart. 29 des statuts pour La Centrale Africaine et A l'art. 27 pour La Cen trale Beige. Les titres seront recus chez M51. De Coen C'e Banquiers, Rue Neuve, A Alost et au Siège Social. s*tTd~aë lT s"t Maandag 4 Mei aanst., om 3 uren na middag, zal er ten Stadhuize overgegaan worden bij middel van eene loting, tot de aanduiding der plaatsen door de hove- viers te behouden op de Groenselmarkt. Degene die aan de loting geen deel nemen zullen ter markt niet meer toegelaten worden. VERKOOPING VAN te Moorsel. Statie, door den Secretaris REYNTENS en be voegd ambt Op Woensdag 6 Mei igo3. om 2 uren namiddag, 4000 Larixen Hopstaken en Kepers. Op Maandag 11 Mei, om 2 uren namid dag, 5ooo Hopstaken. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST, Brabandstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Stad Aalst, Brabantstraat. I. Een Pluis, groot 3o centiaren, ge- teekend nummer 38. bewoond doorjan- Baptiste De Ro. II. Een Huis, groot 40 centiaren ne ven voorgaande, geteekend nummer 40, bewoond door Albert De Backer. ZITDAGEN Instel Woensdag 29 April - Verblijf Woensdag r3 Mei ten 4 uren namiddag, In Sint Lieven, tc Aalst, aan de Hoofdkerk. Om reden van vertrek. OPENBARE VERKOOPING Bij volkomene uitscheiding van bedrijf GROOTE VERKOOPING van LANDBOUW GERIEVEN BEEHTIALEN Hein en groot Akkeralem, Voorraad en Klavers le velde, te Denderhautem,Dries-Terwarent De Notaris VAN OUDENHOVE, te Den- derhautem, zal op Maandag 25 Mei 1903, om 8 uren 'a morgens, te Denderhautem, op ver- aoek en ten hoeve van den boer Roelnndt en Zuster, aldaar, openbaarlijk verkoopen Keuken- en andere Gerieven, als: groote stoof, koperen en andere marmieten, tobbens, kuipen, teelen, botervat en machien, bak- moelie, waschkuipen, standen, drank- en andere emmers en hakers, draag- en andere kleederen, groot en goed dorschkleed, bas cule, patatensproeiër, ziggels, dorstelschnpen en meer andere. Landbouwgerieven en Boerenalem, als vlegels, gaffels, rieken, reeken, schappen, braken, twee sloorstekers, reepen, ladders, ploegen, eggen, slede, vedderboomen en om schijnen, raspmolen, snijpaard, kruiwagens, zeisen, 2 wagenwielen, 2 wagens (smal ge loop), een dito (vierduimer), eene hakkar, een drijwielkar, aalkarre met nnlstuk, 3 paardenharnassuren, halehakeu, broeken, toornen, breidels, stalbanden, koeiketens, zadel, koperen steekijzers, aalbak, Viggen- renne, enz. Voorraad, veel gezaagde esschen, olmen, wilgen en andere berden en hontwaren, hooi, strooi, mest. aal, patateu. brandhout, egge- tanden en geklovene omschijnen. BEE3TIALEN. Paarden Een schoon zevenjarig inerrie- paard, eene tweejarige merrie in 1902 gepri meerd geweest en een jonge beste hengsten- veulen. Koeien 2 goede melkkoeien aan de bate. eene bekalfde vuars, 1 mud, 2 jaarlingen stieren. Varkens 4 groote varkens. En kort daarna omtrent 1 bectaar scboone klavers, gestaan op Trappensveld, Selkanter «n i)rijgee8t en in koopen verdeeld telks gsrief. De Heestialen sullen op klokslag van 12 ursn 's middags verkocht worden. Verders geschiedt de verkooping onder de gewone voorwaarden en langen tijd vun be taling voor de koopen boven de 10 fr. voor dezen welke goede gekende borg en mede- konpers stelleu en het gewoon ongeld gereed voldoen. ZAAILANDEN Meorssetien on Bossclien, te Vlierzele, VleckemSonnegem en Erondegem De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen, de volgende Goederen, te weten Gemeente Vlierzele. Koop 1. Eene behnisde, beschuurde en bestalde Hofstede, gestaau en gelegen te Vlier zele, op 't Haetveld, aldaar gekadastreerd sectie E, nummers 241a en 241b, met eene grootto van 79 aren 10 centiaren, palende oost den heer Domiuicus Verstraeten, znid de 0ordegem8che Straat, west den heer Angoste Meuleman en noord de Kerkstraat. Ver deeld in vier deelen. Koop 2. Een Hofsteedje, gestaan en go- legen te Vlierzele, op 't Uykensveld, aldaar gekadastreerd sectie A, nummers 369a, 368, 367 on 366. met eene grootte van 17 aren, palende oost den heer Leon Vun Vaerenberg, zuid Jufvr. Alice en Valerie VerstraeteD, west den heer Van der Soickt en noord de Straat. Boomprijs 100 frs. Koop 3. Eene partij Land, gelegen te Vlierzele, op den Hoogkouter, aldaar geka dastreerd sectie C, nummer 242, met eene grootte van 1 hectaar, 10 aren 70 centiaren, palende oost den heer Hendrik de Landsheer, znid den heer Engeen de Landsheer en de We duwe de Laodsbeer-Van der Meersch en Kin deren eu de Straat,west do Straat en den heer Hector de Craecker en noord voornoemden heer de Craecker. Verdeeld in 4 deelen. Koop 4. Een perceel Land, gelegen te Vlierzele, op 't Grootveld, aldaar gekada streerd sectie A, nummer 150, met eene grootto van 49 aren palende oost den heer Ka- rel Libbrecht-Van Cromphant, zuid Jufvr. Maria-Catharina Blom, west 't Bureel van Weldadigheid van Vlierzele, noord de heeren Philem. Van den Bergh en AlfoDS Schollaert. Koop 5. Een perceel Land, golegen te Vlierzele, op 't Uylenbroeckveld, aldaar ge kadastreerd sectio A, nummer 266a, met eene grootte van 2C aren 90 centiaren, palende oost den heer Arcadins de Vos-De Clercq.zuid Jufvrouw Alice en Valerie Verstraeten, west den hoor Edgard de Keyser en noord den heer Arcadius de Vos-De Clercq. Koop 6. Een perceel Bosch, gelegen te Vlierzele, wijk Papegerokauter. aldaar geka dastreerd sectie I), nummer 167, met eene grootte van 26 aren 40 centiaren, palende oost de Guneente Impe.zuid den heer Eugène Verbrugghen en den heer Em. Baeten, west en noord de erven Aug. Van de Keer-Van der Vnrst. Boomprijs 250 frs. Koop 7. Een perceel Land, gelegen te Vlierzele, wijk Uylenbroeck, aldaar gekada streerd sectie A, nummer 207, met eene grootte van 15 aren 20 centiaren, palende oost den heer Dominiuus Verstraeten,znid den heer Petrus de Vos eu Jufvr. Mathilde de Vos eu de Straat, west de heer Petrus de Vos en Jufvr. Mathilde de Vos voornoemd en den Pont weg, noord de heeren Karei De Wolf, Noë De Mil en den Pontweg. Koop 8. Een perceel Landgelegen te Vlierzele, wijk Strijmeerscb, aldaar gekada streerd sectie B, nummer 131a, met eeue grootte van 19 aren 80 centiaren, palende oost den heer Doraien De Mil-Focquet, zuid deuzelfden en Jnfvr. Christina, Catharina en Julia Focquet en de heeren Frans, Frederic en Judocus Focquet, west 't Weldadigheids bureel van Vlierzele en noord 't Weldadig heids Bureel van Vlierzele en den heer Domi- nicus Verstraeten. Boomprijs 75 frs. Gemeente Vleckem. Koop 9. Een perceel Land, gelegen te Vleckem. op 't Langeveld, aldaar gekada streerd eenige sectie deel van nummer 10a, met eene grootte van 36 aren 24 centiaren, palende oost de Kinderen Schockaert en koop tien, zuid de erven Van den Eeckhout en den heer Maxent de Landsheer, noord voornoem den heer Maxent de Landsheer. Koop 10. Een perceel Land, gelegen te Vleckem, op 't Langeveld, aldaar gekada streerd eenige sectie nummer 21a, met eene grootte van 27 aren 70 centiaren, palende oost Jufvr. Marie Schockaert en den heer Isidoor Van den Steen, zuid de heeren Karei Baeten, Isidoor Van den Steen, Maxent de Landsheer en Jan De Meyer, west koop negen en de heeren Maxent De Landsheer, Erniel Schoc kaert eu Frans De Winter, noord de beereu Frans De Winter en Emiel Schockaert. Koop 11. Een perceel Land. gelegen te Vleckein, op den Molenkonter, gekadastreerd eenige sectie nummer 441a, met eene grootte van 16 aren 20 centiaren, palende oost de heeren Angelus en Celestmns De Schryver en den heer Karei Van Buggenhout, zuid de heeren Karei Van Bnggenhont, Jan De Vos en Jufvr. de Weduwe en Kinderen Pieter De Moerlooze-Van Branteghem, west de hperen Jan de Vos-Meyer en de Weduwe en Kinde ren Pieter De Moerlooze-Van Branteghem en noord de heeren Aiigelns en Celestinns De Schryver en de Weduwe en Kinderen De Moerlooze-Van Branteghem. Koop 12. Een perceel Land, gelegen te Vleckein, op 't Langeveld, aldaar gekada streerd eenige sectie nummer 18, met eene grootte van 16 arrn 20 centiaren palende oost de heeren Hendrik de Landsheer-De Jaegliere en den heer Benjamin de Clippele-Meuleman en Kinderenzuid den heer de Clippele voor noemd en den heer Isidoor Van den Steen, west den heer Isidoor Van den Steen en de erven van Jnfvr Elodie en Marie de Vos, noord de erven Elodie en Marie de Vosen den heer Hendrik de Landsheer. Gemeente Sonnegem. Koop 13. Ebd perceel Meersch en Land, gelegen te Sonnegem, wijk Kattenbosch, al daar gekadastreerd sectie B, nummers 31s en 30b. met eene grootte van 53 aren 60 centia ren, palende oost Jufvr. Leontine deVnyst, de Weduwe de Vuyst-Van Impe en de Wedu we en Kinderen Hendrik (Josyn. zuid de hee ren Abel De Clippele, Alfons Rnbbens, Do minions Verstraeten en Polydor de Vos, west den heer Polydor de Vos en 't Godshuis van Gent, noord den heer Polydor de Vos, Jufvr. Leontine de Vuyst, de Weduwe de Vuyst-Van Impe en 't Godshuis van Gent. Verdeeld in twee deelen. I. In het perceel Meersch, gekadastreerd sectie B, nummer 31b, met eene grootte van 38 aren 20 centiaren. Boomprijs 125 frs. II. In het perceel Land, gekadastreerd sectie D, nummer 30b, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren. Koop 14 Een perceel Meersch. gelegen te Sonnegem, wijk Kattenbosch aldaar ge kadastreerd sectie B, nummer 40b, met eene grootte van 25 aren 10 centiaren, palende oost 't Godshuis van Gent, zuid Jnfvr. We duwe en Kinderen Petrus De Moerloose, west de heeren Alfons RnbbeDs en Polydor De Vos, noord de heer Rnbbecs voornoemd en 't Gods huis van Gent. Boomprijs 24 frs. Koop 15. Een perceel Meersch, gelegen te Sonnegem, wijk Kattenbosch, aldaar geka dastreerd sectie B. nummer 71c, met eene grootte van 6 aren 70 centiaren, palende oost den heer Benoni de Lundsheer, zuid do Go- meente Vleckem, west Jufvr. Stephanie Box- stael en den heer Benoni do Landsheer,noord den heer de Landsheer voornoemd. Boom prijs 40 frs. Gemeente Erondegem. Koop zestien. Een perceel Land, gele gen te Erondegem, wijk Hoogkauter, aldaar gekadastreerd sectie A. nummer 690 met eene grootte van 30 aren 90 centiaren, palende oost den heer Henri de Landsheer, zuid den heer Pieter Blondeel-Sienaert en Jnfvr. Elise Parmentier, west Jufvr. Elise Parmentier voornoemd, M. Desiré De Ryck-Van den Steen en andere en noord de herren de Ryck voornoemd, Domien Hendrickx-Teminenuan, Henri de Landsheer eu andere. Boomprijs 500 frs. ZITDAGEN vXf^ia!51"'903' Telkens om 1 uur namiddag, ter herberg gehouden door M. Francois De Landsheer. te Vlierzele, Oordegamache Straat. Voor alle nadere inlichtingen nopens de plans der verdeoliugeu begeve men zich ter stu- itie van bovengenoemdeu Notaris SCHELF HOUT, te Oordegem, alwaar er ook ten allen tydn, groote en kleine kapitalen te bekomon zijn, mits behoorlijk bezet. zuid M. Jozef De Bruycker-Danckaert en Kinderen en de Baan. west voornoem den heer De Bruycker en noord Prins Frederik de Salm-Kyrburg voornoemd. Koop drij. Een perceel Zaailand, gelegen te Wetteren-Quatrecht wijk D'Hondert, aldaar gekadastreerd sectie G, nummer 992, met eene grootte van 16 aren 70 centiaren, palende oost M. Louis Le Grand, zuid M. Louis Le Grand voor noemd en M. Louis Goethals-Malfait, west M. Goethals-Malfait voornoemd en de Baan en noord M. Louis Legrand voornoemd en de Baan. De drij koopen zijn in gebruik bij M. Charles De Vos, te Quatrecht. ZITDAGEN Instel Donderdag 7 w - - Verblijf Woensdag 20 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg In de Stad Gent, bij den heer Camiel Matthys, te Oordegem, Dorp. De Notaris SCHELFHOUT, te Oor degem, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Nieuwerkerken. Eene partij Zaailand, gelegen te Nieu- werkerken, op de Penne, gek. S. B, N* i332, groot 61 a. 80 c. In gebruik bij Franciscus Segbers. ZITDAGEN Instel, 6, Verblijf 19 Mei igo3, om 3 uren namiddag, ter herberg gehou den door M. Benoit De Winter, te Nieu werkerken, wijk Dries. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van eene te Oordegem, wijk Schoot. De Notaris SCHELFHOUT, te Oor degem, benoemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Dendermonde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst en met de pleegvorwen der wet van 12 Juni 1816 in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Eene behuisde, beschuurde en bestalde Hofstede, gestaan en gelegen te Oorde gem, wijk Schoot, aan de Velden, geka dastreerd sectie A, nummer 464F, aldaar groot twee aren, palende aan de goederen van dame weduwe Van Doorselaere, de kinderen Durssens en Joseph D'Hauwe. Bewoond en gebruikt door den heer Charles-Louis Berckmoes. Onmiddelijk in gebruik- en genottre- ding. TWEEDE ZITDAG Zaterdag 2 Mei igo3, om 2 uren namiddag ter zittingszaal van het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van goede te WETTEREN-QUATRECHT. (wijk D'ITondert). De Notaris SCHELFHOUT, te Oor degem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, open baarlijk verkoopen, te weten Koop een. Eene partij Zaailand, ge legen tc Wetteren -Quatrecht, wijk D'Hon dert, aldaar gekadastreerd sectie G, num mer 81 6a, met eene grootte van 74 aren, palende oost M. Eugène De Somer- Meyer, Prins Frederik de Salm-Kyrburg. M. Jozef De Bruycker-Danckaert en Kin deren en M. Louis Goethals-Malfait en Kinderen, zuid voornoemden Prins Fre derik de Salm-Kyrburg, M.M. De Bruyc ker-Danckaert voornoemd, Louis Goe thals-Malfait voornoemd en Jean Lam mens, west M. Jean Lammens en den IJzerenweg, nooid M. Eugén De So- mer-Meyer voornoemd tn den IJzeren- weg. Verdeeld in twee deelen. Koop twee. Een perceel Zaailand, gelegen te Wetteren-Quatrecht, wijk D'Hondert, aldaar gekadastreerd sectie G, nummer 8iob, met eene grootte van 28 aren 70 centiaren, palende oost Prins Frederik de Salm-Kyrburg en de Baan, Openbare verkooping van 6enen schoonen dienstig van HOUWGItOIND te Aalst-Schaarbeke, Dendermond- schen Steenweg. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen Eenige Koop. Eenen schoonen Eigendom, gelegen te Aalst-Schaarbeke, Deuderraondscnen Steen weg, bekend bij kadaster sectie C, n. 896b, aldaar groot 29 aren, 30 centiaren en volgens meting groot 28 aren, 18 centiaren, palende in zijn geheel ten ooste den Dendermond- schen Steenweg, ten zuide M. Evariste De Bruyn, ten weste den IJzerenweg en ten noorde juffrouw Leonie Podevvn. In ge bruik bij de kinderen Van Nuffel, te Aalst. Deze eigendom is verdeeld in acht loten Bouwgrond als volgt lc lot. Lange den zuiden groot 3 a. 25 c. met eene breedte ter straat van 5 m. 50 c. Ingesteld frs. 920. 2C lot. 3 a. 34 c. breedte ter straat 5 m. 50 c Ingesteld frs. 900. 3* lot. 3 a. 43 c. idem 5 m. 50 c. Ingesteld frs. 900. 4* lot. 3 a. 52 0. idem 5 m. 50 c. Ingesteld frs. 900. 5s lot. 3 a. 60 c. idem 5 m. 50 c. Ingesteld frs. 900. 6" lot. 3 a. 68 c. idem 5 m, 50 c. Ingesteld frs. 920. 7* lot. 3 a. 68 c. idem 5 m. 50 c. Ingesteld frs. 900. 8® lot. 3 a. 68 c. idem 5 m. 90 c. Ingesteld frs. 900. DERDE ZITDAG VOOR VERBLIJF: Donderdag 14 Mei 1003. Zonder voorbehoud van accumulatie, telkens om 3 aren namiddag, ter estaminet genaamd A Tivoli, gehouden door M. Alphonse Spanoghe-Van Gauter, te Aalst, Dendermondschen Steenweg. Voor nadere inlichtingen vervoege men zichtenkantoorevan bovengenoemdenNotaris Schelfhout. OPENBARE VERKOOPING van de katheilen eener behuisde te Erpe, Sevecoot, De Notaris SCHELFHOUT, te Oor degem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verknopen: eenige koop. De katheilen van woning, schuur en stallingen, gestaan op 16 aren, 40 centi aren grond te Erpe, wijk Sevecoot, eigen dom van het Bureel van Weldadigheid der gemeente Erpe, bekend bij kadaster wijk D, nummers 485, 486 en 487A, pa lende ten ooste juffr. wed. Jan Mabille, ten zuide de kinderen van den heer Fran ciscus Corthals-Van Holen en den heer Pieter Noél-Van Holen en de erven van den heer Bernard VanWezemael en ten noorde deSevecootstraat. Boompr. 20ofr. enkele zitdag Zaterdag 23 Mei igo3, om 3 uren namiddag, ter afspanning ge naamd In de drij Koningen,gehouden door dame wed. J.-B. Roelandt, te Aalst, Keizerlijke plaats. OPENBARE VERKOOPING van eene welunleeene TE ERPE, aan den Gentse hen Steenweg. I)e Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van Ïalmslag en gelagen, in het openbaar ver- oopen EENIGE KOOP Eene welgelegene behnisde Hofstede, ge staan en gelegen te Erpe, aan den Gentschen Steenweg, reoht over de herberg Du Sterrb, n bekend bij kadaster wyk A, num mer 662b, groot 2 aren 70 centiareu, palende oost den heer Franciscus Van Impe. zuid de GentBchen Steenweg, west de erven Van We- semaal en ni>urd 'lei* Vort weg eu daarover den heer Uouo>é Scliellaert-Dumont. ZITDAGEN: Id,KI M».nd.g 1 Jnni 1OT Verblyf Maandag 8 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg fenaamd In den Pau.no, n gehouden door en heer Alphonse Dumonl, te Erpe, Gent schen Steenweg. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van te Erpe, Sevencoot. Dr Notaris SCHELFHOUT, te Oor degem, benoemd bij vonnis der Recht bank van eersten aanleg zitting houdende te Dendermonde. zal ten overstaan van den heer Vrederechter des Cantons Aalst, en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen: eenige koop. Eenen Eigendom, groot 6 aren. 90 centiaren, met de gebouwen van 2 Woon- huisjes er op staande, gestaan en gelegen te Erpe, Sevecoot, bekend bij kadaster wijk D, nummer 489B, 489c en 4890, palende ten ooste de erven Van Wese- mael, ten zuide den heer Pieter Nofil- Van Holen en juffr. wed en kinderen Jan Corthals-Vettenburg, ten weste den heer Miraculus Buyens en ten noorde de Seve- coostraat. Bewoond door den heer Frans De Troyer en juffr. wed. Schoof-Nofil. ENKELE ZITDAG Zaterdag 23 Mei 1903, om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen T E AALST op den hoek van de Houtmarkt en Brabantstraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen: ERNIGK KOOP. Een welgelegen Handelshuis, gestaan te Aalst, op den hoek van de Houtmarkt en van de Brabantstraat, geteekend nnmmer 6 en gekadastreerd wijk A, Dummer 1542, met eene grootte van 1 aar, houdende van de eene zijde naast de Brabantstraat aan het huis bewoond door juffrouw Meert en van de an dere zijde naast de Hontmarkt aan het hnis bewoond door den beer Kiekens. Bewoond tot 6 November 1904 door M. Desiré Van der Stockt, winkelier: ZITDAGEN Instel Maandag 11 M 1Qfa Verblijf Maandag 25 Mei telkens om 3 uren van den avond, ter herberg 't Paviljoen, n bij M. Emiel Van de Maele, te Aalst, Groote Markt. "open bareVerkooping van eene goede TE AALST-MIJLBEEK, op 't Wijngaardveld. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal na mens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Eene goede partij Land, gelegen te Aalst-Mijlbeek, op het -Wijngaardveld, bekend bij kadaster wijk D, nummers 65e, 65f en 65g, met eene grootte van 38 aren, 20 centiaren, palende oost de Gods huizen van Aalst, zuid en noord juffr. Maria De Bièvre en west M. Frans Van Mol. Gebruikt zonder termijn door de gebroeders MM. Jan-HyppolietBoeykenB en Gustaaf Boeykens, te Aalst-Mijlbeek. ZITDAGEN Instel Donderdag 23 April Verblijf Donderdag 7 Mei '903' telkens om 4 uren van den avond, ter herberg u Den Klokkenbol, bij M. Louis Foncée, te Aalst, Molendries. OP EN BArFvÊRKOOPING van eene goede dienstig voor Bouwgrond, te Velsique-Ruddershove. De Notaris DE SADELEER, te Erembo- degem, zal ten verzoeke van wie het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, open baar verkoopen Eene goede en welgelegene party Laad goed geschikt voor Bouwgrond, binnen de gemeente-Velsique-Ruddersbove, ter plaats genaamd Ruddershovekauter, nabn den hou ten molen, gekend bij kadaster s. C, nnmmer 919, met eene grootte van 1 hectare, 70 sen- tiaren, volgens meting 1 hectare, 1 are, pa lende in het geheel noord den Steenweg van Aalst naar Audenaerde, oost de kinderen Van den Noortgaete-Plaesmans, znid de Baan en daarover den heer Pieter-Aug. Dntordoir- Van de Velde en den beer Alfons-Joseph- Marie Bnysse. west den beer Charles-Louis Van den Berghe te Sottegem en den beer Notaris Van Damnie te Nederbrakel. In gebruik by den beer Const. Van Yper, Burgemeester. Verdeeld in 6 Loten by plakbrieven afge schetst op een grondplan. Lot 1 gr. 6 a. 15 c. Lot 4 gr. 15 a. 38 c. Lot 2 gr. 9 a. 22 c. Lot 5 gr. 23 a. 6 c. Lot 3 gr. 15 a. 38 c. Lot 6 gr. 31 a. 81 0. ZITDAGEN Instel Zaterdag 18 April 1f)no Verblijf Zaterdag 9 Mei telkens om l ure namiddag, ter herberg van C.Van Melckeueke, te Herzele. aan de Statie. Er zal geen derde zitdag gebonden worden. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1 hektaar, 3 aren, 43 centiaren Land met het Huis eropstaande, te Meldert, op het Schepersveld, aan de Hoogstraat. Bewoond en gebruikt door de weduwe De Block, Xaveer Van Nieuwenborgh, Joannes De bisschop en andere. Verdeeld in 5 deelen. EENIGE ZITDAG Zaterdag 2 Mei igo3, om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter, te Aalst, Groote Markt.

De Denderbode | 1903 | | pagina 3