Holland. Frankrijk. Engeland. 'Beuken /Iterklprijzen. KASSEIDINGS WERKEN. Openbare Aanbesteding ZAAILANDEN Meubilaire Voorwerpen perceel ZAAILAND jmmjn/TN raw^sio BaaEnr Depot te Aalst apotheek De Valckeneer. perceel Bouwgrond ZEZETnT lETTTIS SCHOON HUIS Z A A I L A N D W O O N II U I Z E IV uitscheiding van bedrijf. Bcrichl aan de Landbouwers. Verandering van woonst. Buitengoed Ie huren, Huis le huren £tatlst$0l£ Te huren terstond Uit der hand te koop. Te bekomen Portland Cement Buitengewone ocassie. Gesticht Het onweer van maandag morgend heeft zoo wat overal gewoed. Te Brussel was het onweer zeer hevig. De bliksem viel op de Krijgslaan op eenen paal der draden van de electrieke trams. De paal sprong aan stukken. De kabels werden over eene lengte van 5 meters gloeiend gemaakt. Op den Alsemberg- schen Steenweg heeft de bliksem een boom in splinters geslagen. Te Mesnil-Eglise viel het hemelvuur op den stal van den landbouwer Giot. Twee kalveren werden gedood. Te Verre-Custinnewerd eene hoeve van het koninklijk domein ook getroffen door het hemelvuur. Een begin van brand ont stond. Hagel en regen zijn overvloedig neergekomen over de streek, en hebben schade berokkend aan de oogsten. Hetonweder hing maandagnamiddag over de Kempen. Hagelen regen kwamen in groote hoeveelheid neer. Te Casterlé, gehucht Laage rielen, viel de bliksem op den windmolen van August Peenen. De vier wieken werden afgeslagen. De mole naar bleef ongedeerd; Zondag morgend, om 5 1/2, drongen 2 personen in een huis van den Alsem- bergschensteenweg Brussel. Een bleef beneden aan den trap, de andere ging naar de ie verdieping en, zich wendend tot de vrouw M., vroeg hij waar haar zoon was, die was gedeserteerd. De zoon M. is artillerist, in garnizoen te Leuven. De vrouw zegde 't niet te weten. De man, een in burger gekleed gendarm, beukte toen eene deur in. In een der bed den sliep de soldaat met een broeder. De zoon M. deed hem opmerken dat hij geen deserteur was, slechts ontbrekende, en dat de gepleegde daad dus onwettig was. De gendarm greep den miliciaan vast, doch werd teruggeduwd. Toen trok hij een revolver en mikte naar het hoofd van M. De kogel drong in den muur. De broeder van den soldaat was toege- loopen. Toen snelde de andere gendarm toe en dreigde met zijn revolver den oudste der zonen. Van de verwarring ge bruik makend, kon de soldaat ontsnappen en keerden de gendarmen onverrichter zake terug Maandag stelden zij tegen den broeder van den soldaat procesverbaal op voor tegenstand. Men leest in de Gentsche bladen Maandag, rond half acht uren, wanneer de bloemenstoet te Lokeren voorbij het stadhuis ging. ontstond er eensklaps een vervaarlijk geroep onder de menigte 1 Brand 1 brand En inderdaad, op éénen slag stond, te midden der foore, de wildenbeestenbarak in volle vlam. 't Was de gepekte zeildoek, die de barak be dekte, die volop brandde. Een vreeselijk gewoel ontstond in de menigte. Men hoorde het vervaarlijk gehuil der wilde dieren boven de angstkreten van het volk. Seffens daagde van alle kanten hulp op. Heeren, uit den stoet gespron gen, hielpen met hunne witte hand schoenen, om het vuur meester te worden. Alles ging met eene verblinde snelheid. Na ongeveer 7 minuten, was men het vuur meester. De pompiers, haastig toe gesneld,deden alle verdere gevaar wijken. Men kan zich zich voorstellen welke 3chrik dit voorval onder het volk teweeg bracht. Vele menschen liepen angstig voort met den kreet De wilde beesten gaan losbreken Men overdrijft natuur- gemakkelijk op zulke oogenblikken. Nog- tans verzekerde een pompier, dat boven het hok van eenen beer, een groot vier kantig gat was uitgebrand. (Volk.) De gal, liet zuur, de slijmen, de moeilijken stoelgang, het onzuiver bloed, brengen alle soorten van onpasselijkheden voort. Om deze kwalen te vermijden en te genezen is er niets beter dan van tijd tot tijd een pilleken van Depratere te nemen. Deze pillen worden verkocht per doos aan fr. i,5o. Te beko men in alle apotheken en te Aalst, apo theken Callebaut en De Valckeneer. In de gemeenteheide van Op-Grimby heeft men eene rijke bron ontdekt van mineraal water dat dezelfde eigenschap pen schijnt te bezitten van de waters van Kissingen en Kreusnach. Van wijd en zijd haalt of vraagt men stalen van het kost bare water i n onder 't volk spreekt men veel over deszelfs genezende kracht. Het gemeentebestuur dat al eene aan vraag tot vergunning zou ontvangen heb ben, heeft eenen scheikundige met de ont leding van het Grimbywater gelast. Men schrijft uit Neerglabbeek In ons klein en lief dorpje, steeds zoo rustig, heerschte er verleden Zondag eene ongewone drukte... in de lucht. Eene vlucht van wél twee honderd ooievaars, zijn hier na veel geraas ge maakt te hebben, neergestreken. Een behendige jager (wij zouden liever zeggen een dierenbeul. Red.) had er weldra twee neer geschoten, waarop de lieve vogels op het spoedigst, naar een meer gastvrij oord vertrokken. Maandag avond had er te Neer-Itter bij Maeseyck, een droevig tooneel plaats, dat een menschenleven kostte, maar waar van het slachtoffer voor een deel zelf aan leiding had gegeven. In de woning van S., die met zijn huis gezin thuis was, waren vier kerels binnen gekomen, die er alle soorten van balda digheden pleegden en zelf de plagerij zoo verre brachten het vleesch uit den oven te halen. Toon S., een zeer kalme jongen, snelde zijne ouders ter hulp en haalde, om de plagers schrik aan te jagen, eenen revolver voor den dag. Doch dit maakte de kerels woedend en een hunner nam een mes en bracht er Toon eenen steek mee toe in de hand. Eensklaps weerklonk een schot en de genaamde Verhagen in volle borst getrof fen, stortte als een steen ten gronde en stierf eenige oogenblikken later. Toon S., die het schot had gelost vlucht te naar Baelen op de Neeth, waar hij Dinsdag morgend aangehouden werd. Hij zal aan het Iiollandsch gerecht wor den uitgeleverd, want de gemeente Neer- Itter ligt op Hollandsch grondgebied. Toon S., is een vredelievend en orde lijk werkman, woonachtig te Baelen op de Neeth, maar is van Neer-Itter geboor tig, waar hij nu zijne ouders, die daar herberg houden, kwam bezoeken. De geheele bevolking is door dit droe vig voorval ontroerd. In de genever gestikt. Zondag avond kwamen de werkman De K. en zijne vrouw, wonende in den St-Jansgang te Middelburg, om 10 ure thuis; beiden waren dronken, iets, dat hun meermaals overkwam. Zelfs moet de vrouw, volgens eene verklaring van de geburen, nog meer misbruik van sterken drank maken dan haar man. De K. heeft zich terstond naar bed begeven, terwijl zijne vrouw zoo erg bedwelmd schijnt geweest te zijn, dat zij niet in staat was zijn voorbeeld te volgen. Toen hunne dochter om half twaalf thuis kwam, ontdekte deze dat de moeder, die in ongewone houding aan de tafel zat, dood was. Zaterdag avond, rond 5 ure, is een grootte brand uitgebarsten in de houtza gerij van M. Em. Abry, gelegen in de rue du Faubourg de Bethune te Rijsel. Het vuur breidde zich ongewoon snel uit, en weldra stonden de houtstapels te bran den als fakkels. De vlammen sloegen hoog op, en werden door den wind gedreven naar een beluik van werkmanswoningen. Weldra stond een dezer in brand. Eene verschrikkelijke paniek maakte zich van de bewoners der huizen meester. Elkeen vluchtte en redde wat te redden viel. Veertien van de dertig werkmanswonin gen werden vernield. Verscheidene personen zijn tijdens den brand gekwetst. De schade is geschat op 5oo,ooo fr. Er is enkel verzekering voor M. Abry. Al de werklieden, die hun huisraad in vlammen en rook zagen opgaan, zijn alles kwijt. De vrouw van een genaamde Madden, was Maandag avond rond 11 ure voor eenige oogenblikken uitgegaan. Bij hare terugkomst vond zij de deur gesloten en de man liet haar meer dan een kwart uurs roepen en kloppen, eer hij weer open deed. Toen zij binnenkwam zag zij haar 4jarig zoontje met verbrijzeld hoofd ten gronde liggen. De hersens waren in 't ronde ge spat. Het tweejarig dochterke lag met zware wonden, en den doodreutel in de keel. De vader had beiden met eenen met sershamer vermoord. Men begrijpt de drijfveer der misdaad niet, want Madden was een modelwerk- man en braaf huisvader. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 12 22 Vrouwelijk idem 10 HUWELIJKEN. C. Neukermans, spoorwegbed. met M. Roeland, kleerm. F. Boel, voerman, met H. Van Langenliove, z.b. J. De Wolf, schrijnw. met C. De Smet, breist. OVERLIJDENS. X. Van Varenbergh, m. Hendrickx, kaaiwr. 5i j. Borluutstr. V. Meganck, we Moyersoen, z.b. 74 j. Vooruitgangstr. M. Morey, vr. Herte, z.b. 75 j. Vrijheid straat. 1 kind onder de 7 jaren. Heelkundig Gesticht, Boelaere 81 E E C L O 0 Bediend door de Zusters van den E. Philippus-Nérius Alle slach van Operatiën, speciaal het radicale genezen van BREU KEN op eenige dagen tijds. Handelend Geneesheer, Dor Hri LOWIE. Te RaadplegenDes Zondags- en Dinsdagsmorgens van 8 tot 10 uur. Donderdags tot des middags. Vrijdag 14 Oogst 1903. Tarwe fr. 00,00 a 00,00 Masteluin 00,00 a 00,00 Rogge 00,00 a 00,00 Garst 00,00 a 00,00 Haver per 100 kil. 00,00 a 00,00 Aardappelen de 100 kil. 9,00 a 10,00 Boter per 3 kil. 7.72 a Eiers de 25 1,98 a 2,07 Viggenen, per koppel 5o,oo a 60,00 Vlas, de 3 kil. 2,70 a 3,20 Ajuin, de 100 kil. volg kw, 4.50 a 5,00 AALST, Hopmerkt 14 Augusti 1903. 1 baal primé fr. 210,00. Gewas 1902. Beschikbaar fr. 127,50 de 5o kilogr. Gewas 1903. Levering October-No vember fr. i35,oo de 5o kilogr. Merkt zeer vast. POPERINGE. Hop 80.00 fr. GENT i3 Oogst. Tarwe, per 100 kilos fr. 17,00 a 17,5o Rogge i3,oo a i3,5o Haver i6,5o a 16,75 Garst 16,00 a 16,5o Boter per kilo 2,40 a 2,6s Eiers per 25 2,00 a 2,10 ANTWERPEN, 14 Oogst Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Tarwe per 100kil.fr. 16,75 a 17,00 Rogge i3,5o a 14,00 Wintergerst i6,25 a 16,5o Zomergarst i5,oo a 00,00 Haver 16,00 a i6,5o Boekweit 00,00 a 00,00 Boonen 00,00 a 00,00 Bilterpeön 19,00 a 00,00 De kuipboter werd heden morgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de prij zen van fr. 2,65 a 2,75. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. 1,45 a i,5o. De aardappelen per zak 00,00 fr. Nieuwe 8,00 tot 10,00. fr. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 2,00 a 2,25 VEEMARKTEN, GENT 14 Oogst. Getal te koop gestelde hoorenbeesten 525 Melkkoeien Groote ossen Jonge ossen Vaarzen Schapen Lammeren Kalveren i3 Vette koeien 73 Stieren 64 Magere beesten 146 233 Varkens Loopers o 109 j Viggens 464 Stieren ie kw. 0,80 2®kw. 0,70 aekw. o,65 Koeien o,85 °>79 0,64 Vaarzen o,g3 0,82 0,71 Ossen 0,94 o,83 0,72 Varkens i,o5 0,90 0,00 Kalveren i,35 0,75 0,00 CUREGHEM-ANDERL. i3 Oogst Ter veemarkt werden te koop gesteld: 276 Ossen, 187 Stieren,Koeien en Veerzen 786 Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,90 a 1,02, Stieren 0,80 a 0,92, Koeien en Veerzen 0,80 a 0,92. Huidenmarkt Ossen 0,90 a 1,00, Stieren 0,75 a 0,80, Koeien en Veerzen o,85 a 0,90, Kalveren 1,45 a i,5o. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 852 Prijs per kilogr. fr. 0,90 a 1,12. BRUSSEL 14 Oogst. Kalverenm. Getal te koop gesteld 210. Prijs per kilog. op voet fr. o,83 a 1,08. Provincie Oost-Vlaandbren. GEMEENTE MESPELAERE «o» AANBESTEDING Het College van Burgemeester en Sche penen der gemeente Mespelaere, zal in zitting van Woensdag 2 September igo3, om 2 ure namiddag, openbaarlijk overgaan tot de aanbesteding der kassei- dingswerken uit te voeren op de weg nr 7, Donkstraat, en waarvan het begrootend bestek beloopt tot Fr. 28HOO.OO. De aanbesteding geschiedt met op zegel geschreven aanbiedingen bij aanbevolen brief toe te sturen aan den heer Burge meester der gemeente Mespelaere en ter post besteld ten laatste den 3o Oogst igo3. De buitenste omslag zal voor opschrift dragen Aanbieding voor het aannemen van openbare werken. De binnenste omslag zal voor opschrift dragen Aanbieding voor de onderneming der kasseidingswerken door de gemeente Mes pelaere uit te voeren op eene lengte van 983 meters en eene breedte van 3moo aan de buurtweg N° 7. Het lastenboek en de plans liggen ter inzage op het Gemeentehuis alle Maanda gen, Woensdagen en Zaterdagen, van 2 tot 5 ure namiddag. Gedaan te Mespelaere, den 10 Oogst igo3. Namens het College van Burgemeester en Schepenen: F. G. DE MEYER. Aanbieding voor de onderneming van het maken van een nieuw Kerkhof, met Weg er naartoe leidende, in de gemeente Borsbeke. De buitenste omslag zul voor opschrift dra- gen Aanbieding voor hot aannemen van Open bare Werken. Bniten den Aannemer, zal de soumissie on derteekend worden door oeBen gegoeden per soon in België wonendo, die zal verklaren zich als borg aan te stellen. De verklaring op zegel nopens het mini mum van dagloon, zal by de soumissie moe ten gevoegd worden. De werken zullen moeten uitgevoerd wor den ingevolge de bepalingen vau het lasten boek. Het lastenboek, bestek en plans, berusten ter inzage van het publiek, ten Gemeen tehuize van Borsbeke. Borsbeke, den 5 Augusti 1903. De Burgemeester en Schepenen, Van wege het Collegie A. T. De Vursr. De Secretaris, A. Ponnet. J. F. Vandkrmassen V. Gyskls. PROVINCIE OOST VLAANDEREN. GEMEENTEBORSBEKE voor het maken van een nienw Kerkhof en Weg er naartoe leidende. Het Collegie van Burgemeester en Sche penen der Gemeente Borsbeke, brengt ter kennis dat het den 2 September 1903, te 2 ure namiddag, ten Gemoentebuize, zal overgaan tot de openbare aanbesteding van een Dieuw Kerkhof met Weg er naartoe leidende. De werken zijn beraamd op Fre. 1 2373,73. I)e aanbesteding zul pluuts hebben bij op zegel geschreven biedingsbiljetten, gelijkvor. mig asn het model gevoegd bij het lastenboek. De biedingsbiljetten moeten aan den Bur gemeester gezonden worden bij aanbevolen brieven, ten postkantore besteld, ten laatste den 30 Augusti 1903, op straf van als nietig beschouwd te worden, onder dubbelen om slag De binnenste omslag zal voor opschrift Bij licitatie. OPENBARE VERKOOPING van gelegen te OTTERGEM en MEIRE. De Notaris SCHELFHOUT, te Oor- degem, benoemd bij vonnis der Recht bank van eersten aanleg, zitting houdende te Dendermonde, zal ten overstaan van d r. heer Vrederechter des Kantons Aalst, en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen de volgende goederen te weten Eerste Koop Een goed perceel zaai land gelegen te Ottergem op den Doorn, aan de oude heirbaan, bekend bij kadaster eenige Sektie nr 63, aldaar groot i5 aren 3o centiaren, palende ten ooste M' De Ridder, ten zuide Mr Bernardus Wijnant ten weste MM. Joannes Vyverman en Ni- codemus Van Impe en ten noorde Mr Re- mi Coppens als gebruiker. Tweede Koop Een goed perceeltje land gelegen te Meire, nabij de mager- straat bekend bij kadaster Sectie A nr 434 a aldaar groot 5 aren 20 centiaren palende ten ooste en ten zuide het baantje, ten weste Mr Domien De Sadeleer en ten noorde Dame wc van Mr Eduard Schou ppe. Derde Koop Een goed perceeltje land gelegen te Meire, wijk Kapelleveld nabij den Dael, bekend bij kadaster sectie b n' 75o d aldaar groot 8 aren, palende ten oos te den Kerkweg, ten zuide Mr Karei De Smet, ten weste de straat en ten noorde Dame we Baten (waarvan het derde deel bij licitatie.) Vierde Koop Een goed perceeltje land gelegen te Meire, op den Hoogkauter, be kend bij kadaster sectie b nr 826B aldaar groot 2 aren 20 centiaren, palende ten oos te Juf. we van d*heer Karei Verlée, ten zuide Dme we van Mr Li vin. DeTroyer ten weste de kinderen Van den Eeckhaut en ten noorde zelfde kinderen Van den Eeck haut (waarvan het derdedeel bij licitatie.) Waarna voornoemd.- Notaris Schelf hout nog openbaarlijk zal verkoopen namens andere eigenaars, om uit onver deeldheid te scheiden als Vijfde en laatste koop: Een goed per ceeltje Land, gelègen te Meire, nabij den Dae!, groot bij meting 6aren 52 centiaren palende ten ooste de Kinderen De Nys, ten zuide de kinderen van den heer Ch. De Troyer, ten weste M. De Backer en ten noorde de kinderen van den heer Jan- Baptiste De Troyer. ENKELE ZITDAG Zaterdag 5 September igo3, om 2 ure namiddag ter zittingszaal van het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. Om reden van dubbel gebruik. O P E N B A RE VERKOOPING ran en Bouwmaterialen, TE AALST, Nieuwstraalpoort. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke en aan het huis van den heer Alpons De Ryck, handelaar te Aalst, Nieuw- straatpoort, nabij de herberg Het Klein Gent, op Maandag 24 Augusti 1003, om 8 uren 'b morgens, openbnarlijk verkoopen Meubilaire Voorwerpen, zooals Tafels, stoelen, spiegels, stoven met toebehoorten, lavabos, beddens, schouwgarnituren. onlangs nieuwen winkeltoog, horlogie, koperen moor en koffiepot, koffiemolen, ijzeren Kasserollen en ander keukengerief, kaders en printen, tapijten, enz., enz. Een velo, mot toebehoorten en een kruiwa gen. Bouwmaterialen, zooals pomp en pomp bak, denren, vensters, ramen, watorbladeren, enz., enz. De verkooping geschiedt op de gewone voorwaarden en met comptant geld. OPENBARE VERKOOPING van een goed te Nieuwer her ken, Terrenhout. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gowin van palslagen gelagen in het openbaar verkoopen: Eenige koop. Een goed perceel Zaailand gelegen te Nieu- werkerken op het Terrenhont. bekend bij kadaster sectie B nummer 1409, met eene grootte van 14 aren 90 centiaren, palende ten ooste M. Louis Van Londorzeelo, ten zuide M. Emiel Meganck, ten weste Jufvr. Paulina De Groote en ten noorde M. Beauconrt-De Bièvre. In gebrnik bij den heer Felix Roelandt. ZITDAGEN Instel Donderdag 27 Augusti (,qm Verblijf Donderdag 10 September telkens om 3 uren namiddag ter herberg ge houden door den heer Bunoit De Winter, te NieuwerkerkeD, wyk Gries. ,V «>V\.'WV JA-W ,WYW» "ï-YlfjGKTUSA MULO OPENBARE VERKOOPING van eene schoon en welgelegen TE OORDEGEM, langsheen den Steenweg van Gent op Brussel. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegein, zal namens wien hot behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openhaar ver koopen BENIGE KOOP. Een schoon en welgelegen perceel Bouw grond, gelegen te Oordegem, aan den Steen weg van Gent op Brnssol. bekend bij kadas- ter sectie E, nummers 392 en 387p, aldaar j groot 9 aren, 50 centiaren, palende ten ooste den Landweg, ten zuide jufvr. Marie-Steph. Van Melckebeke en de heeren Jozef en Vital Van der Heydeu, west jufvr. wed. eu kinderen van den beer Karel-Lodewyk Van der Stuyft- Bovendaerde, ten noorde de Gentsche Kassei. Verdeeld in twee deel en. ZITDAGEN telkens om 4 uren namiddag, ter herberg ge naamd In de stad Gent, n gehouden door deu heer Camiel Matthys, te Oordegem, aan het Dorp. I Veiling bij dadelijke uitwinning. OPENBAR E~~VÊR KOOPING van met afhangen en erf, te SCHOONAERDE, Dorp. De notaris DE GIIEEST, te Aalst zal ingevolge bevelschrift, verleend door den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg te Dendermonde, den 4 Juli lgo3, openbaarlijk verkoopen. Een Huis met afhangen en cif, gestaan en gelegen te Schoonaerde aan het Dorp, bekend bij kadaster eenige Sectie Nr ii3e groot 1 aar 20 centiaren. Bewcond en ge- bruikt door Ivo Van Zwalm. EENIGE ZITDAG 1.Donderdag 10 September ïgoj, om 3 uren namiddag ter hei berg genaamd Het Brouwershuis, «bewoonddoor Mr Ch. Van Hauwe, te Schoonaerde, Dorp. Voor verdere inlichtingen zich te bevra gen ten kantore van voornoemden Notaris De Gheest, of ten kantore van den Nota- ris Van Hemelrijck te Berlaerc. OPENBARE VERKOOPING van een TE LEDE. De Notaris DE GIIEEST, te Aalst, zal in het ogenbaar veikoopen Een schoon huis met hof, groot 2 aren, gestaan te Lede, nabij liet Dorp, in de Dreefstraat, bewoond door den heer Rasschaert. DERDE EN LAATSTE ZITDAG Maandag 17 Augusti 2goj, ten 3 uren, ter herberg van jufvr. Wed. Presiaux, te Lede, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van beste gelegen te GIJSEGEM De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met gewin v&') palmslag en gelageu iu bet open baar verkoopen Een allerbeste p«rccel Land, groot 27 aren 90 centiaren, gelegen te Gijmigem, op d'Aus- meir, gekadastreerd wyk B. nummer 387, palende ten ooste aan den boer Muylaert- Cochez, ten znide aan «»«-r lieer Peetara-Da Grauwe, ten weste aan <1 mi beer de Brocque- ville en ten noorde aan Jufvr. Van der Crnyssen. Gebruiker M. Isidore Pieters, zonder ter mijn. ZITDAGEN Verblijf Vrjjdag 18 j Septembw .903, ton 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Het Kruokrsiiof. bij den heer Alphons Qeerts-Langelel, te Gijsegera, Hoek. OPENBARE VERKOOPING van 3 zeer welgelegen perceel Itouwgrond, TE LEDE. De Notaris SOETE te Lede, zal, met tus- scbenkomst van zijnen ambtgenoot Meester STROBBE. Notaris te Eecke, op de hierna gestelde zitdagen, met gewin vau palmslag en gelagen, openbaar to koop aanbieden, de volgende onroerende goederen GEMEENTE LEDE. Eerste koop. Een Woonhuis met nan- hoorigheden, dienstig voor herberg, geslaan te Lede, Kasteelstraat, makende don hoek van die Straat en van den Vyverwegel, ge kadastreerd sectie F, ex nummer 7G7k, in houdend;! volgons meting 78 vierkante meters 30, hebbende voorplaats, achterplaats, stal en koer, ver'iep mot ruime kamers, groot opperste en kelilor, palende noord den Vyver wegel. oost met eene breedte van 4 meter GO dn Kasteelstraat, znid koop twee eu west Mijnheer Edmond-De Neve-De Wit. Boomprys fr. 15. Tweede koop. Een Woonhuis gestaan te Lede, in de Kasteelstraat, nevens het voor gaande, met voor eu achterplaats, keuken, stal eu koer, twea ruiine kamers boven, een groot opperste en kelder, inhoudende volgens metiug 52 vierkante meters 20, gekadastreerd sectie F, ex nummer 7G7k, palende noord don oorsten koop, oo6t met eene breedte van 3 meters 50 dn Kasteelstraat, zuid koop drie en west Mijnheer E imond De Neve-De Wit. Hoomprijs fr. 15. Koopen 1 en 2 bewoond en gebruikt door den heer Emilo Van liec!)era. Derde koop. Een Woonhuis, gestaan te Lede, in de Kasteelstraat, houdende keu ken, kamer, kelderkamer, kolder, stal en koor en boven twee schoone mansardekamers, inboudeudo volgens meting 58 vier kante me ters, gekadastreerd sectie F, ex nummer 766i, palende noord den tweeden koop, oost met eene breedte van 4 meters de Kasteelstraat, zuid en west inijuheer Edmond De Neve-De Wit. Boomprijsfr. 15. Vierde en laatste koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen te IsmIa, aan den Vijver wegel inhoudende volgens metiug 1 aar, G5 centiaren, 70 miliaren, gekadastreerd sectie F, ex nummers 767k en 766i, palende noord met eene breedte van 12 meters, den Vijver wegel, oost en zuid Mijnheer Edmond De Neve-De Wit en west het Hospitaal van Lede ZITDAGEN Instel Maandag 24 Augusti 1Q„„ Verblijf Maandag 7 September telkens om 3 uren namiddag, ter te verkoo pen herberg lx den Hovenier, n bewoond door den hoer Emile Van Rechem, te Lede, Kasteelstraat. Voor alle nadere inlichtingen wonde men zich ter studiën van genoemde Notarissou SOETE en STROBBE. Bij P. J. LOMBAERTS. Leopold- straat, te Aalst, zijn te koop tegen zeer geringe prijzen Een bed met ressort in acajou Een bed in kerselaar Een bed in without Drij lavabos in acajou, notelaar en ker selaar Vijf nachttafels in verschillige hout soorten Twee lijnwaad kassen Eene ronde tafel op een enkel voet in acajou Een étagère in acajou Eene werktafel in acajou. Mits overeenkomst, kan men van heden af tot einde seizoen, beesten laten loopen, op den Pontberg, (tegen het Schaliën- huis). Erembodegemstraat, Anlst. Voor de condiiiën zich te wenden tot Alfred Kelders-Meganck, Bisschopstraat, 2, Aalst. Kruidenierswaren, goede en goedkoope Koffies, Bloem, Bonbons en Chocolade, alsook alle soorten van Olie, Verwen, Vernissen, Siccatif, Bor stels, enz., zijn te verkrijgen in het Hulphuis DE RYCK-LIMPENS, hetwelke van de Molenstraat 76, is overge bracht naar de Hoveniersstraat, N' 8. \i(,M vi'ianl bekwame meid, kun- nende alle werk, voor Haeltert. Zich te bevragen ten bu- reele dezer. g5 tot Aalst-Mijlbeke, bestaande in een Woonhuis met vijf slaapkamers, fruit-, lust- en groenselhof van 70 aren, mits 35o frs. jaarlijks. In gebruiktreding met September aanst. Zich te wenden tot den heer Rechter E. Verbrugghen, Bergen- kauterbaan, Aalst-Mijlbeek. Zich te wenden Molenstraat, N°45. een Winkelhuis, gestaan Pontstraat, hoek der Klapstraat, met uitgang in die straat. Te bevragen recht over de groote Kerk, Nr 27. Een paard met harnassuur, eene kar, ploeg, egge en slede. Adres te vragen ten bureele van Den Den derbode. 96. materialen, bij de Vaart, Aalst, Holland- sche ovenplavijen aan zeer voordeeligen P"js- Tn li nnn een lavabo en een nacht I tafel in acajou gansch nieuw een hofpostuur in gebakken steen voorstellende de 4 elementen. Zich te wenden ten bureele dezer. To li no Ik bij A. Winnepenninckx- I Spanoglie, rijtuigmaker, Veldstraat, 8, Aalst, een dogcar, cour- euse en phaëton voor groot paard, een charette anglaise en dogcar voor ponney EN GEMALEN KALK altijd te bekomen bij B. De Schaepdryver en C'e, te Aalst, tegen de Statie. Prijzen buiten alle concurentic. TE KOOP encadrcmcnten voor deur en vensters met bovendrempels in arduin. 4 zijstukken voor vensteis 2,10x22Xo,t5 1 2 bovendrempels id. 2 benedendrempels id. Xl5xo,i3 I 2 zijstukken voor deur 2,40X35X0,65 2 voetstukken id. o,55x35xo,25 t bovendremp. (corniche) 1,50X40x0,20 1 bovendrempel i,I2Xi5xo.i5 Voor verdere inlichting zich te wenden ten Bureele van Den Denderbode of bij M. Robert Meganck-Kelders, ondernemer Keizerlijke Plaats, te Aalst. van Doctor De Haye te Cour celles» Motebij Charleroi. Radikale genezing der liesbreuken, gewaarborgd voor het leven, op tien da gen, zonder pijnen, zonder band, zonder ceintuur. Speciale prijzen voor de werk lieden en de armen. Referencien in de Vlaanderen, in gansch België en in het noorden van Frankrijk, Ziehier een attestIk ben geope reerd en radikaal genezen geweest ter ge sticht van Courcelles van eene liesbreuk die mijn werk belette; nu lijd ik niet meer en ben veel gezonder. Ik houd mij ter beschikking van ieder een om inlichtingen te geven, P. DE RUYVER, te Eyne. liet gesticht is bediend door de Zusters var. Liefde te Namen. Aalmoezenier De Doctor Dehaye, van Courcelles is chirurgijn hoofd van den dienst in het Gasthuis van Fontaine-l'Evèque, tele foon n° 23.

De Denderbode | 1903 | | pagina 3